Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.19. 14:19:43

jenooo írta:Ezt értem, viszont ilyen szempontból a a Barca...

Röviden ha csak az egyik oldalról emelünk ki bizonyos dolgokat, akkor mondhatjuk,hogy szerencsés győzelem volt, de mindent egybevetve korántsem volt az.
Mennyire visszhangzik a fejemben még az a sok bohémkodás a sötét oldaltól, amikor egy hasonlóan felbillenő pályás meccsen nem akart bemenni semmi és csak egy tizi vagy egy kósza akció hozta meg a győzelmet és jöttek a csak mákkal tudunk nyerni meg a stb eszmefuttatások... Úgy meghallgatnám a véleményüket most erről a meccsről is :P De persze ilyenkor nincsenek sehol, meg persze ez más volt...

Tudnám példának felhozni a Milan elleni BL idegenbeli meccsét, ahol lőttünk mi is vagy 30-at, megvolt a 75%-os labdabirtoklás és mégis csak a bírók meg a büntik meg a mák miatt tudtunk nyerni.
Mint ahogy tegnap ugyanez volt a forgatókönyv, csak itt nem a tiziken múlt hanem a védő lehúzza a fejét, meg hasonlók.

Tehát ahogy a végén fogalmazol, ha csak bizonyos dolgokat emelünk ki, akkor lehet szerencsés győzelemről beszélni és ha már megvolt a kettő mérce felénk, akkor ilyen alapon ez is makker győzelem volt. Pont annyira mint a hasonló lefolyásúak nálunk ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.09.19. 14:02:45

Ezt értem, viszont ilyen szempontból a a Barca tavalyi szuperkupa sikere is szerencsés volt, hiszen ott is Messi a végén szerezte meg a kupát eldöntő találatot (nem sokkal az egyenlítés után), de akár az összes utolsó percekben eldöntött meccset is ide lehetne sorolni. Ha nem a 87. percben történtek volna ezek az események, hanem a 65. percben, akkor az már nem számítana szerencsének? Illetve lehet, hogy szerencsés találat volt az utolsó, viszont akkor a City második találata duplán az volt, gyakorlatilag Casillas végignézte, ahogy érintés nélkül bemegy a labda. Továbbá volt még rengeteg helyzet, amik simán bemehettek volna (2-2 után is), mégis érintetlen maradt a háló. Úgy is lehet nézni a dolgokat, hogy a Real szerencsétlen volt, hogy egy gyakorlatilag már az elején megnyert meccsből végül ez lett (kihasználatlan 1. félidői fölény, City 2.gólja). Röviden ha csak az egyik oldalról emelünk ki bizonyos dolgokat, akkor mondhatjuk,hogy szerencsés győzelem volt, de mindent egybevetve korántsem volt az.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.19. 13:35:00

jenooo írta:Szerencsés győzelem alatt pontosan mit értesz? Mert a játék képe, a helyzetek száma alapján abszolút megérdemelt volt a Madrid győzelme.

nem a győzelem volt szerencsés,hanem a körülmények ahogy megszereztétek.
egy megpattanó gól,meg egy nem is tudom milyen ronaldo gól,nah mindegy,hatalmas potya volt.
ráadásul a végén fordítottátok meg.
ez volt szerencsés. azt szerintem senki nem vitatja,hogy jobban játszottatok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.09.19. 12:41:48

csababarca írta:
nem ez a baj hogy ezt írják.
hanem előtte fél perce még lesenkizték az egész csapatot mindenkit,mourinhot zavarták volna el,Ronaldo is abszolút középszer volt tegnap,ő is kapott a fórumozóktól. majd meglövi az év makkgólját,és jönnek ezek.
emiatt tudok hányni,ha ilyet tennék komolyan,felköpnék és aláállnék.

Messire sose mondtam rosszat, Iniestara se pl. és egy rossz meccs után sem akarom elzavarni őket,ezek meg... :roll:
Végül is egyről beszélünk. Ez amúgy tökéletes igazság, amit írsz, ugyanez a tapasztalatom nekem is. Pl. a szuperkupa visszavágó után nagyon büszke voltam a csapatra és arra is büszke voltam, h hogyan reagálták le szurkolótársaim a vereséget, szó nem volt szidásról, elküldésről, habzó szájú fórumerekről. Megnéztem volna fordított esetben a másik oldalt. Jó, mondjuk megértem, ha gyenge a csapat, akkor gyenge a csapat, velünk ez ritkán fordul elő. :P

A BL-ben sem tudok olyan meccset elképzelni, hogy ilyeneket írjak, mondjuk a tavalyi Che visszavágó az necces volt, életemben nem fájt még annyira sportvereség, azt kívánom magamnak, ez maradjon is így. Várom a mai meccset, egyelőre még nem tudom, hol nézem, mert nincs a digim, vagy stream lesz belőle vagy kocsma. Sima, többgólos győzelmet várok.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.09.19. 12:33:08

Szerencsés győzelem alatt pontosan mit értesz? Mert a játék képe, a helyzetek száma alapján abszolút megérdemelt volt a Madrid győzelme. Sőt inkább a City-t tartanám szerencsésnek, hiszen a semmiből lőttek egy gólt (talán első helyzetükből), a második találatuk pedig teljesen érthetetlen körülmények között esett. Ez a 3-2-es eredmény nem a spanyoloknak hízelgő. Azt persze nevezhetjük szerencsének, hogy az utolsó 5 percben fordított a Real, de azért azt sem mondhatja senki, hogy ezért a fordításért nem dolgoztak meg kőkeményen.
Valóban nem a bl-t nyerték meg, viszont tavaly még sokan hangoztatták, hogy megnéznék mire megy majd a Madrid, egy City szintű csapat ellen (mondjuk szerintem messze vannak ők még az elittől). Hát most láthattuk, persze az angolok defenzív taktikával játszottak, de szerintem pont ezen a fórumon nem kell magyaráznom, mennyire nagy jelentősége van egy ilyen meccs utáni győzelemnek (néhány klasszikus, a Chelsea elleni 2 elődöntő). Persze messzemenő következtetést nem szabad levonni, az angolok biztosan más felfogásban fognak otthon játszani, de ettől függetlenül a madridi 30 (!) kapura lövése, illetve az 1. félidői nyomasztó, már-már megalázó spanyol fölény (félidőben 74-26volt a labdabirtoklás) mellett azért nem lehet (kellene) szó nélkül elmenni. A Sevilla elleni meccsel teljesen összehasonlíthatatlan mind a teljesítményben, mind a meccs hangulatában.
Mondjuk én személy szerint nem tartom olyan óriási csapatnak ezt a City-t (a meccs előtt is ez volt a véleményem). 3-4 játékoson kívül (Yaya, D. Silva, Aguero, Balotelli) nincs bennük nagy fantázia. A tavalyi MU-t 10 ponttal lehetett volna verni, ennek ellenére az utolsó percben sikerült megnyerniük a ligát.
Varane-t tavaly igazolta a Real Franciaországból, maga Zidane hívta fel rá a vezetőség figyelmét. Fiatalsága ellenére elképesztően magabiztos, és rendkívül keveset szabálytalankodik. Eddig akármilyen meccsen pályára lépett, még nem okozott csalódást. A srácból nagy futballista lehet, persze ha megkapja a rendszeres játéklehetőséget.
A Malaganak és az Arsenalnak örültem, a Milan nem lepett meg és összességében a többi meccs sem okozott meglepetést (talán a Dortmund utolsó percekben kicsikart otthoni győzelme). Mindenesetre nem kezdődött rosszul a bl szezon, remélem a mai meccsek is lesznek legalább ennyire izgalmasak, élvezetesek.
Messire sose mondtam rosszat, Iniestara se pl. és egy rossz meccs után sem akarom elzavarni őket,ezek meg...
Ronaldot bizonyos emberek nem a teljesítménye miatt ítélték el, hanem a teljesen felesleges feszültségkeltő nyilatkozata miatt, ami sem neki, sem a klubnak nem tett jót. Viszont talán most már elcsitulnak a kedélyek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.19. 12:22:21

recrea írta: Szerintem nyugodtan lehetnek ennyire elfogultak a szurkolók, h "leviláglegjobbozzák" Cé-t, ill. fanatikus madridistának tartják Mou-t, ez bőven belefér, én ebben nem látok problémát.
nem ez a baj hogy ezt írják.
hanem előtte fél perce még lesenkizték az egész csapatot mindenkit,mourinhot zavarták volna el,Ronaldo is abszolút középszer volt tegnap,ő is kapott a fórumozóktól. majd meglövi az év makkgólját,és jönnek ezek.
emiatt tudok hányni,ha ilyet tennék komolyan,felköpnék és aláállnék.

Messire sose mondtam rosszat, Iniestara se pl. és egy rossz meccs után sem akarom elzavarni őket,ezek meg... :roll:

Nah mindegy,igazából lényegtelen hogy mit írogatnak élet nélküli emberkék. egy darabig röhögtem is rajtuk,de a mekkora szenvedély,mekkora madridista kicsapta a biztosítékot. szánalmas volt ez a mondta is pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.09.19. 12:08:56

Hát igen, nagyot tud fordulni a világ egy némiképp szerencsés győelem után :-)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.09.19. 11:59:25

visca el barca írta:igen, tegnap ezen röhögtem odáát, h murinnyó mekkkora "csapatember", meg igazi ősmadridista, és soha senkire nem cserélnék el és hálát adhatnak az égieknek h ez a géniusz náluk dolgozik. mindezt lényegében egy szerencsésnek mondható győzelem után (ami persze megérdemelt volt)

ehhez képest a meccse előtt mindenki azt szajkózta, hogy unják már a slampos taktikáját, soha nem mer semmit változtatni, állandóan játszik a falábú khedira, meg a béka özil...a vége előtt 20 perccel meg mindenki azon élcelődött, h nagyjából annyi a taktikai repertoárja, h hátrányban ugyanazt a két játékost szokta lehozni és ugyanazt a kettőt teszi be helyettük, akiket tavaly is mindig (persze nem mintha tul sok csere lehetőságe lenne (tavaly letudta benzemát higuanra cserélni és ennyi :lol: , ma már van neki egy modric is :D)
Többek között ezért nem szabad elfelejteni pár dolgot:

- egy meccs 90 percig tart, vagy amíg a bíró le nem fújja
- egy bajnoki szezon 9 hónapig tart, de biztosan 38 meccsig
- egy BL szezon a csoportmeccsekig biztosan tart, utána pedig minden meccs 90 percig, vagy amíg a bíró le nem fújja, és minden továbbjutás két meccsen dől el

Hányni tudnék, mikor valaki meccs közben szidja a csapatot, játékosokat, edzőt, vezetőséget (ki is tiltanám azonnal), aztán meg győzelem esetén jön ujjongani a meccs végén.

A másik pedig, amikor beírják meccs közben, h nyugi, tudom, h nyerni fogunk, vagy biztos, h kikapunk, aztán amikor bejön, jön a dumával, h ugye megmondtam. Sok kiszabott szakértő. :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.09.19. 11:48:30

csababarca írta: nem,csak egy ultradefenzíven felálló Cityt.
3-0 kellett volna hogy legyen az eredmény,ehelyett magatokat hoztátok nehéz helyzetben.
de azért nem kell elájulni,főleg nem Ronaldotól,aki egész meccsen gyenge volt,erőltette a megkapom a labdát,egy befelé húzok és lövök dolgait. egyszer bejött,pont a végén,de annál a gólnál is ő lepődött meg legjobban,hogy Hart beengedte.

Szép győzelem volt,de néhányan már úgy reagálták le,mintha BL-t nyertetek volna. Mou meg azért örült,mert így nem maradt szégyenben.
"mekkora madridista""cé a világlegjobbja".
nekem az ilyenektől áll fel a hátamon a szőr veletek kapcsolatban.

most ez arra jó,hogy megint elfelejtik sokan a problémákat,minden szép és jó,mert egy BL-első fordulóban hazai pályán 3-2re sikerült győzni. a végén kínkeservvel. pedig a játék kép simább volt sokkal,főleg az első félidőben,csak hát Higuain a csatár,aki nem tud kiegyensúlyozott lenni a kapu előtt.
Azt tényleg nem tudni, h a Real ennyire erős, vagy a City ennyire gyenge, az mindenesetre üdvözítő, h ilyen nagy különbség van a spanyol és az angol bajnok között, mert az nem vitathatjuk el, h lefocizta a Real a City-t, még ha ez a gólok különbségében nem is mutatkozott meg. Egész meccsen gólveszélyesen játszottak, a két bekapott gól pedig buta egyéni hiba volt.

Szerintem nyugodtan lehetnek ennyire elfogultak a szurkolók, h "leviláglegjobbozzák" Cé-t, ill. fanatikus madridistának tartják Mou-t, ez bőven belefér, én ebben nem látok problémát.

Én spec. jobban aggódnék, ha kilátástalan játékkal 2-3 gól különbséggel nyerne a csapatom, úgy, hogy 3-at lőtt kapura, hátul meg mindent megúszott. Jelen esetben büszkék lehetnek csapatukra, mert jól játszottak tegnap, nagyot küzdöttek, és 3 pont is a zsebben van.

Amit már tegnap is leírtam, ha mindegyik meccsük ilyen hajtós lesz a csoportban, akkor felőlem mindegyiket nyerhetik, mert h szabottul elfáradtak, az tuti. Nem beszélve arról, h 15 embert játszat Mou. A tegnapi 3 csere meg Ramos, esetleg Callejon.

Amúgy Ramos miért maradt ki?

Ez a Varane gyerek azt hittem vmi saját nevelés (:twisted:), nézem, h 19 éves francia és 10 millió(!) euróért vették. Mit tud a gyerek?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.09.19. 11:46:29

csababarca írta:"mekkora madridista"
igen, tegnap ezen röhögtem odáát, h murinnyó mekkkora "csapatember", meg igazi ősmadridista, és soha senkire nem cserélnék el és hálát adhatnak az égieknek h ez a géniusz náluk dolgozik. mindezt lényegében egy szerencsésnek mondható győzelem után (ami persze megérdemelt volt)

ehhez képest a meccse előtt mindenki azt szajkózta, hogy unják már a slampos taktikáját, soha nem mer semmit változtatni, állandóan játszik a falábú khedira, meg a béka özil...a vége előtt 20 perccel meg mindenki azon élcelődött, h nagyjából annyi a taktikai repertoárja, h hátrányban ugyanazt a két játékost szokta lehozni és ugyanazt a kettőt teszi be helyettük, akiket tavaly is mindig (persze nem mintha tul sok csere lehetőságe lenne (tavaly letudta benzemát higuanra cserélni és ennyi :lol: , ma már van neki egy modric is :D)

de hát mi tudjuk, hogy nincs igazuk, mert a jo5é egy oriasi


Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.19. 07:35:03

REMY írta:
nem.. nem volt az, hisz egy Tatabányát vertünk meg. :roll:
nem,csak egy ultradefenzíven felálló Cityt.
3-0 kellett volna hogy legyen az eredmény,ehelyett magatokat hoztátok nehéz helyzetben.
de azért nem kell elájulni,főleg nem Ronaldotól,aki egész meccsen gyenge volt,erőltette a megkapom a labdát,egy befelé húzok és lövök dolgait. egyszer bejött,pont a végén,de annál a gólnál is ő lepődött meg legjobban,hogy Hart beengedte.

Szép győzelem volt,de néhányan már úgy reagálták le,mintha BL-t nyertetek volna. Mou meg azért örült,mert így nem maradt szégyenben.
"mekkora madridista""cé a világlegjobbja".
nekem az ilyenektől áll fel a hátamon a szőr veletek kapcsolatban.

most ez arra jó,hogy megint elfelejtik sokan a problémákat,minden szép és jó,mert egy BL-első fordulóban hazai pályán 3-2re sikerült győzni. a végén kínkeservvel. pedig a játék kép simább volt sokkal,főleg az első félidőben,csak hát Higuain a csatár,aki nem tud kiegyensúlyozott lenni a kapu előtt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.09.19. 00:23:42

Montpellier - Arsenal 1-2, elég gyengén játszottunk, védelem sem volt most a legjobb, szerencsére Belhanda kihagyta a 100%-os helyzetet a végén. Kb. annyit adtunk ki magunkból, amennyi kellett. Akit kiemelnék az Podolski, talán én voltam az egyetlen a fórumról aki bízott benne, nagy vétel volt.

RMadrid - ManCity: végére kicsit felpörgött a meccs :) Összességében megérdemelte a Madrid, mert jobbak voltak, City meg remélem hétvégén is így fog játszani. Yaya természetesen MOM.

Milan döntetlenje várható volt, Malaga sima győzelme meglepett, csoportkörből még továbbmehetnek, de ezt a terhelést nem fogják bírni.


:lol:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.19. 00:08:53

nehéz eldönteni, hogy a madrid volt fenomenális, vagy a city volt rémgyenge.
valahol a kettő között lehet a megoldás. :lol:

a citynek szurkoltam az elvek miatt, viszont itt legalább van egy kis vigaszom, mert azt azért szeretem, ha a spanyol foci odarak egy picit az angolnak. :D

a többi meccsen jött a várható eredmény, 1-2 kivétellel a papírforma jött, a milan és zenit pedig nem leptek meg. :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.09.18. 23:39:00

pedig a Zenit egyben van jó csapat.
Witsel és még 2-3 alap ember sérült, így várható volt a bukó.
Az meg egyedül nekünk hoz majd hasznot, ha a madridnál elhiszik, hogy ez a mai egy nagy győzelem.
nem.. nem volt az, hisz egy Tatabányát vertünk meg. :roll:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.18. 23:22:25

Azt miért nem lehet megtenni tippmixen, hogy a Madrid cseréi mely játékosok lesznek? kb kívülről fújtam(sztem mindenki) :twisted: Milliomos lehetnék már :) Özil-Modric Higany-benzin Khedira-Essien meg várhatóan a marci-Concentra nos ezek a játékosok forognak, és a többiek meg mennek a facsaróba! Meddig lehet ezt bírni? kérdés!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.18. 23:07:46

Én nem láttam a meccseket, csak az eredményeket meg itt olvasva a Realt.Milan-Anderlecht 0:0 ez gyakran becsúszik a Milannal, csoportkörben rendre megy egy adag szenvedés :D Totógyilkos meccs lehetett :D

Ibra a mai góljával az első játékos lett, aki 6 különböző klubban is gólt tudott rúgni európai kupameccsen.

Ajaxot sajnálom 87ik percben kaptak gólt :?
Malaga-Zenit viszont számomra meglepő, de örülök neki, hogy spanyol csapat vitézkedik, pedig a Zenit egyben van jó csapat.
Isco-t már tavaly is hírbe hozták pár csapattal, jó kis ügyes játékos, ha így folytatja jövőre már nem lesz a "napos parton" , de lehet már télen sem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.18. 23:05:38

Inkább azt mondanám, hogy az egész City gyenge volt, kivéve Yaya, illetve a két csere, Kolarov és Dzeko is jól mozgott. De ennyi.
És még egyszer: Ilyen védekezési hibákat, amiket a City bemutatott, ezen a szinten ritkán látni.
Az meg egyedül nekünk hoz majd hasznot, ha a madridnál elhiszik, hogy ez a mai egy nagy győzelem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.09.18. 22:59:03

Mondjuk egy 10-es skálán,kit hanyasra értékelnétek a Cityből a mai meccs alapján?
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.18. 22:54:53

Gólösszefoglaló után azért az az érzésem, hogy egy év végi baki összeállítást láttam.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.09.18. 22:54:36

Szerintem a Real maximum egy fingnyival játszott jobban, mint a Sevilla ellen. Ellenben a City rettenetesen félt az első félidőben, hogy ha kinyílnak, akkor le fogják kontrázni őket (Nasri-Kolarov csere...), de ebből a félelemből a második félidőre növesztettek egy olyan taktikát, hogy kevés, de gyors támadásokat vezetnek és Touré kezébe adják az irányítást. Ebből lett a góljuk, és ezt el is játszották volna a meccs végéig, de a Real egyik távoli lövése az 1247-ből bepattant a kapuba és ez megzavarta őket, a Real pedig feltámadt. Viszont a City talált még egy gólt és még azt ünnepelték, amikor Benzema kiegyenlített.
A City "szétesett" a Real pedig vérszemet kapott és a hajrában tényleg nagyot játszottak. De góljuk így is mákos...

Ellenben a Cityvel én is kétlelkű vagyok, mert antipatikus az ilyen "megcsinált" csapat, viszont szerintem jó focit játszanak. Ma is szép támadásaik voltak, csak kevés. Kell még nekik szerintem egy középhátvéd és egy belső középpályás és sínen vannak...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.18. 22:54:05

PlayMaker írta:Nézitek még az elemzést?
Elsírom magam rajta, de ezen a pengeváltáson röhögtem a két
figura között... A Sanyi meg a Gyuri... Muhahaha... :lol:
multkor a heti helyzetben is oltotta Puhl a Gyurit, imádom ezt a Sanyit, legéretlmesebb ember az egész sport 1nél, ez a Gyuri meg egy idióta. Nagyon unszimpi, azthiszi ő a főszakértő, és úgy ért hozzá mintha nem tudom mekkora taktikai zseni lenne. Ennél jobb már csak a Digisportos értékelések.. :D röhej
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
PlayMaker
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.01. 21:40:19
Tartózkodási hely: London, UK

2012.09.18. 22:51:13

Nézitek még az elemzést?
Elsírom magam rajta, de ezen a pengeváltáson röhögtem a két
figura között... A Sanyi meg a Gyuri... Muhahaha... :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.09.18. 22:49:36

Nem szívesen mondom ezt, de megérdemelte a madrid... Egész meccsen küzdöttek, akartak, hajtottak. Zabaleta meg borzasztóan rossz csere volt. eladta a labdákat és a győztes gólban vastagon benne volt...

Pedig én reménykedtem a meglepetésben... :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.18. 22:47:06

kettős érzéseim vannak, egyrészt örülök, hogy az olajválogatottat ismét megalázták, de Ronaldo örömködő fejét látva rá kellett, hogy jöjjek, hogy mégiscsak a City a szimpatikusabb csapat :D

Az egyébként epic fail, hogy a nyaranta elköltött 150 millióból ilyen Nastasicokra futja a kezdőbe, aki 3 méterről őzi Benzemát a 16oson. Football Managerben vannak ilyen gólok, de még ott is nevetségesek. A City játékosai egész meccsen amúgy is össze-vissza helyezkedtek, senkinek nem volt fogalma, hogy milyen poszton játszik. Támadásnál egymást zavarták, védekezésnél meg nem tudták elosztani az embereket. Jobb középpályást a második félidő alatt nem is láttam náluk, kevéssé meglepő módon Marcelo így több lövésig jutott, mint CR.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.09.18. 22:45:43

Elég nevetséges hogy ezt a City-t full erőbedobással épp hogy leverték.
Cityt meg nem értem..ez nagyon 0 volt.
Murinho h verte magát a végén...(ez legyen a legnagyobb öröme h ezt a gyengus City épp h leverték) :wink:
Válasz küldése