Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 23:21:57

Deus írta:Hát nálam a Messi sérülése beárnyékozta az egészet... :?
Na jó, de legszebb öröm a káröröm. Úgyhogy a Chelsea bearanyozta a napomat. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.05. 23:15:53

Kiesett a CFR :( Pedig egy gólon múlt... Ilyen a foci. :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.05. 23:06:05

sjd írta: Mégis szép este lett ebből :D :D
Hát nálam a Messi sérülése beárnyékozta az egészet... :?
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 23:03:21

Nem hiszem, hogy volt még olyan a történelemben, hogy egy csapat a BL után EL-t is nyert volna. Most viszont itt a lehetőség :D :D (De szerencsére ehhez lesz még az Atleticonak is egy-két szava pl.)
Mégis szép este lett ebből :D :D
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.12.05. 20:46:22

Andris írta:Szerintem meg a Juve igen komoly erőt képvisel, másokkal szemben.
Akár a Bayern vagy a MU.

Akik dominanciával és végtére is játszva a focit, járatva a labdát próbálnak eredményt elérni, azok bármennyire is szimpatikusak és a sportág büszkeségei, nemsok esélyük van ellenünk.
Én szerintem, a Juve nem képvisel nagy erőt, sok középszerű játkosa van, akik jól össze vannak rakva. Ha egy komolyabb csapattal összekerülnének a bajnokságban vagy a bl-ben szerintem, könnyen kipottyannának.

Mindezek mellett azt mondom, hogy mi megszenvednénk ellenük, hiszen az olaszokkal gyakran meggyűlik a problémánk, láthattuk nem egyszer, hogy azok ellen a csapatok ellen akik nagyon szervezetten tudnak védekezni ( és kik azok ha nem az olaszok), csak akkor gálázhatunk, ha egy talált góllal támadásra kényerítjük őket...

Az MU-tól én nem félek, ha a védelmünk összeáll, akkor kevés az esélye annak, hogy ők jutnának tovább velünk szemben, viszont a Bayerntől én tartok, jó játékosok, egyénileg és csapatként is együtt vannak.
Bayern-Real-Barca-xxx 4-est várok az elődöntőbe, persze ha külön ágra kerülnek, az xxx pedig egy jó tavaszt futó csapat, akinek pl. korán elszállnak az esélyei a bajnokságban, így csak a bl-re koncentrálhat, ilyen lehet a Dortmund.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 19:38:23

Szerintem meg a Juve igen komoly erőt képvisel, másokkal szemben.
Akár a Bayern vagy a MU.

Akik dominanciával és végtére is játszva a focit, járatva a labdát próbálnak eredményt elérni, azok bármennyire is szimpatikusak és a sportág büszkeségei, nemsok esélyük van ellenünk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.05. 19:25:58

Szerintem meg pont hogy a Juve ellen nem izzadnánk egy cseppet sem. Kb. úgy érezném előljáróban magamat, ha megkapnánk őket, mint a '08-'09-es szezonban a Bayern ellen a nyolcaddöntőben. Nagyon tökös legénységnek lettek beharangozva, aztán 1:5-tel ballagtak el. Nem akarom lenézni ezt a Juvét, de töredéknyi erő sincs bennük, mint amennyit ti gondoltok. Nem erősek ők, egyáltalán nem, ebben a vérszegényebbnél is vérszegényebb olasz bajnokságban tengenek-lengenek, azt ennyi. A német bandáktól jobban félek, de ők sem kellenének hogy hátrányt jelentsenek. Bár most valahogy úgy érzem, jó velük vigyázni, nehogy megégessen a tűz. Legyen igazam, ha esetleg a Juvét kapnánk majd valamikor...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.05. 19:22:18

visca el barca írta:azt lehet tudni mikor lesz a sorsolás?
Ha jól tudom december 20.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.05. 19:19:19

azt lehet tudni mikor lesz a sorsolás?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.05. 18:59:46

Az Arsenallal hagyományos jó, szoros meccseket szoktunk játszani. Őket is szívesen látnám, de pl. egy Porto is pikáns lenne. Latin rangadó, de a Milan se lenne egy gyenge falat, annak ellenére, hogy idén marha gyenge. A három csapat közül tehát a jelöltem az Arsenal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.05. 18:38:55

recrea írta:Sokan hétről-hétre látjuk/látjátok a Milant, Arsenalt, Portot, Juvet...most őszintén, akármelyik csapatnak ellenfélnek kéne lennie. Bevallom, nagyon magas a mércém a csapattal szemben, mert minden adott a sikerhez.
Én a Juventust mondanám. Nem is az, hogy félni kell tőlük, de véleményem szerint velük izzadnánk meg a legjobban.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.05. 18:34:56

Megmondom őszintén, ebből a mezőnyből (akiket kaphatunk) mindegyiket kötelező megverni, méghozzá viszonylag simán. Olyan nevekből állunk, olyan összeszokottsággal, minden posztra két, azonos képességű játékossal, többfunkciós focistákkal, tekintéllyel, pénzügyi háttérrel, szimpátia támogatottsággal, h nem lehet kihívás egyik csapata sem.

Sokan hétről-hétre látjuk/látjátok a Milant, Arsenalt, Portot, Juvet...most őszintén, akármelyik csapatnak ellenfélnek kéne lennie. Bevallom, nagyon magas a mércém a csapattal szemben, mert minden adott a sikerhez.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.05. 18:07:08

Én legjobban az Arsenalnak vagy a Milannak örülnék ők nem az Cselszki
féle focit képviselik.Igazán a Juvéval derülne ki hogy mire "való" ez a csapat
csak őket jobban kedvelem annál hogy a nyolcaddöntőbe kiessenek.
Összeségében nincs olyan ellenfél (papíron) aki nagyon megizasszthatna minket 8)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.05. 18:03:43

Egyébként a 2.-ok közül a Milan-nak örülnék, nagy múltú csapat, de mostanában nagyon gyengék.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.05. 18:02:23

Ma melyik meccset nézitek?
Én mivel mi már továbbjutottunk, Manchester-Koloszsvárt és Braga-Galatasaray-t nézek.
Egyébként remélem, hogy néznek majd egy nagyot, azok, akik a Galata-ról azt hiszik, hogy már tovább is jutott :twisted:
Hajrá Kolozsvár!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 17:21:48

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Kiemelteket kaphatjuk ugye.
Innen Galata lenne a kegkönnyebb papírron, de az is tudni lehet, h Törökországban nem lehetne biztosra venni a győzelmet és ilyen esetben, amikor először ők kezdenének otthon egy esetleges jó eredménnyel elég lenne nekik kibekkelni a Camp Nouban. Mondjuk nem hinném, h azt megtudnék csinálni, eddig Chelsea vt szinte az egyetlen csapat, akik nem csak vendéglátóként, hanem idegenben is elő tudták adni ezt a műfajt.
Azután papíron meg Porto lenne a legkönnyebb. Utána meg nagyobb csapatok (leaglábbis névben, mielőtt valaki elkezden ezzel vitatkozni, h melyikük mennyire nem az már...)
Most így áttkeintve meg visszavonom a tegnapi hszemet, miszerint Real lehet, h jobban járt.
De nyilván ez még attól is függ, ki hol jut tovább, nem lehet biztosra venni, h így lesznek az eloszlások.

Én legszívesebben talán innen most a legerősebbet, a Juvet kapnám, kíváncsi lennék, mire mennének ellenünk!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:57:26

sjd írta: Lehet, hogy rosszul emlékszem, de 2011-ben asszem a MU a Bayern-Schalke pároson keresztül jutott döntőbe, márpedig ez azt jelenti, hogy akkor volt két német csapat a nyolc között.
Érdekes ez a BL, de legalább örülhetünk, hogy nem ugyanaz a leosztás van mindig (pár éve még erre panaszkodtunk)
Tényleg a Schalke tavalyelőtt elődöntős volt!
Raúl FTW! :lol:

valamelyik moderátor legyen oly kedves és törölje az egyik lenti hozzászólásomat
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 16:55:49

kurdt írta:Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de 2011-ben asszem a MU a Bayern-Schalke pároson keresztül jutott döntőbe, márpedig ez azt jelenti, hogy akkor volt két német csapat a nyolc között.
Érdekes ez a BL, de legalább örülhetünk, hogy nem ugyanaz a leosztás van mindig (pár éve még erre panaszkodtunk)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:50:57

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Galata lenne természetesen jó a Barçának, de nincs akkora szerencsénk. A Juventust ha lehet, elkerülném. Arsenal lesz ebből, úgy sem játszottunk velük, amióta Fabregas visszatért. :D

Amúgy durva, hogy mindhárom német csapat (valószínűleg) megnyerte a saját csoportját. Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Továbbá mindegyik továbbjutott mind a négy spanyol csapat és csak az a kettő nem lett csoportelső, aki kifogott egy németet.
Ellenben az angoloknak idén nem jött ki a lépés: a MU ugyan megnyerte a röhejesen könnyű csoportját, de a City megint égett, a Chelsea címvédőként búcsúzik (épp ideje volt, hogy ilyet is lássunk, továbbá én látok egy kis párhuzamot az Európa-bajnok görögökkel... :twisted: ) és az Arsenal is egy nyerhető csoportban lett második.

ps.: akkor leszek "dühös", ha a Real megkapja a Schalkét... :twisted:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:50:05

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Galata lenne természetesen jó a Barçának, de nincs akkora szerencsénk. A Juventust ha lehet, elkerülném. Arsenal lesz ebből, úgy sem játszottunk velük, amióta Fabregas visszatért. :D

Amúgy durva, hogy mindhárom német csapat (valószínűleg) megnyerte a saját csoportját. Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Továbbá mindegyik továbbjutott mind a négy spanyol csapat és csak az a kettő nem lett csoportelső, aki kifogott egy németet.
Ellenben az angoloknak idén nem jött ki a lépés: a MU ugyan megnyerte a röhejesen könnyű csoportját, de a City megint égett, a Chelsea címvédőként búcsúzik (épp ideje volt, hogy ilyet is lássunk, továbbá én látok egy kis párhuzamot az Európa-bajnok görögökkel... :twisted: ) és az Arsenal is egy nyerhető csoportban lett második.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 16:31:03

Végül nem néztem rá az Arsenal-meccsre, de szerintem jobb is. :mrgreen:
PSG-Porto nem volt rossz, Maxwell ráadásul gólpasszt adott. :)
S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Legalábbis szerintem ez lesz. Nem sokkal erősebbek az elsők, mint a másodikok. Ezek közül én a Galatának vagy a Juvének örülnék a legjobban.

Amúgy 20-án 11:30-kor lesz a sorsolás.

Mai Shaktar - Juve jó kis meccs lesz. 2-2 lesz és a Chelsea kipottyan. :P
Mi meccsünk meg sima lesz 3-0 kb; Messi vág vagy kettőt. 8)
Úgyis a Senalt kapjuk amúgy, mint mindig. :mrgreen:
Örülnék is nekik, amíg ilyen fantasztikus formában vannak. Galata is jó lenne, Juvét azért inkább ne.

December 20. meg csütörtök... Asszem nem megyek suliba aznap.

Sahtar-Juve:
The Italian champions have drawn each of their last five matches away from home in European competition.
+
Juventus have fired in more shots on target than any other team in the Champions League ( 38 ).
+
Shakhtar are the joint-top scorers in the Champions League this season along with PSG with 12 goals.
:arrow:
3-3.

Remélem, a Chelsea leikszel a dánokkal. Benítez rekordhosszúságú ideig lenne a kékek edzője. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 15:38:17

Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Legalábbis szerintem ez lesz. Nem sokkal erősebbek az elsők, mint a másodikok. Ezek közül én a Galatának vagy a Juvének örülnék a legjobban.

Amúgy 20-án 11:30-kor lesz a sorsolás.

Mai Shaktar - Juve jó kis meccs lesz. 2-2 lesz és a Chelsea kipottyan. :P
Mi meccsünk meg sima lesz 3-0 kb; Messi vág vagy kettőt. 8)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 23:01:01

sjd írta:
bence-barca írta: Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Elnézve ezt a Milant és ezt az Arsenalt, én a Schalke-PSG párostól jobban félnék.... :wink: (mondjuk mi még simán belehúzhatunk a Juvébe meg a Bayernbe is)
Hát nem tudom... Milannal mondjuk igazatok van, de szerintem ők már csak a rutin miatt (no meg El Shaarawy miatt :mrgreen:) jobabn megnhezaítenék a dolgunkat, mint a németek. PSG mondjuk lehet tényleg nehezebb lenne, de az sem biztos.
Na mindegy, lényeg, h Real MUt kapja, amióta focit nézek várok egy Real-MU párharcra, most van rá esélye.
De ismerve a Real szerencséjét megkapják a legkönnyebbet.
Évek óta nekünk a csoport sorsolásnál vannak a könnyebbek, nekik meg a kieséses szakaszban.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2012.12.04. 22:59:24

sjd írta:Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Hát igen érdekes dolog az, hogy "kisebb" csapatok jelenleg milyen jól nyomják. Nézegettem, hogy jelenleg kiket kaphatnánk;
Porto
Arsenal
Milan
Juve
Galata


Azért ez nem kis csapatnevek.Igaz, Arsenal vagy a Milan már nem a régi, Galata, Porto párosnak meg elméletileg papír szaga van. Remélem elkerüljük a Chelsea csoport 2.-át.

Ellenben a Madridnak lehet mozgalmas lesz a tavsaza a BL kiíráásban;
PSG
Schalke
Juventus csoport elsője
Bayern
MU

Hát nagy dupla cumi lenne egy újabb Real- Bayern :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.04. 22:57:53

bence-barca írta: Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Elnézve ezt a Milant és ezt az Arsenalt, én a Schalke-PSG párostól jobban félnék.... :wink: (mondjuk mi még simán belehúzhatunk a Juvébe meg a Bayernbe is)
Válasz küldése