Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.08.31. 21:45:19

Megint bizonyítják az angolok, hogy a spanyol foci mennyire elmarad tőlük, mert hogy náluk nagy a színvonal :twisted:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.31. 21:41:13

Vakmacska írta:3-0

hihetetlen, hogy ezt a f...stalicska csapatot mi nem bírtuk megvenni

és ők nyerték a bl-t

szégyen a focira nézve
Hát Falcao berúgja az(oka)t most, amit mi akkor nem tudtunk!
Amúgy erre számítottam kb! na nem 3-0-ra, de At.Mad sikerre... bár még van 45 perc a meccsből.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.08.31. 21:32:14

3-0

hihetetlen, hogy ezt a f...stalicska csapatot mi nem bírtuk megvenni

és ők nyerték a bl-t

szégyen a focira nézve
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.31. 21:07:14

Közben Falcao szétkapja a Chelsea-t. Elképesztő a srác. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.31. 19:35:58

Azthiszem megtehetem hogy fogadom, és nagyon megköszönöm a gratulációkat a csapat nevében, sikerült mostmár felcseperednem a tegnap éjszakából.. :P Jó érzés végre nem csak a kva fideszotonozást hallani, komolyan.

Óriási eredmény, nem tudom elégszer hangsúlyozni, aki meg ezek után Sousát bántani meri, az verdesse a fejét a falba nagyon sűrűn. Mikor rakott magyar edző össze ilyen védelmet 0 forintból? Mikor? 4 db ingyen igazolható játékosból.

Aki magyarokat akar nézni a csapatban, az nézzen Paks-MTK kiesési rangadót.

Buzsákynak nagyon örülnék, a támadásaink azért akadoznak még, továbbá 1 csatárra vár még mindenki.
A csoportkör így első ránézésre nem tűnik nagyon vészesnek, sem a Basel, sem a Genk nem jobb, mint akikkel eddig találkoztunk. Meglátjuk, bízunk a csapatban, és Sousában, akinek mégegyszer boldog születésnapot.
Felejthetetlen estét szereztek minden fehérvárinak, és sok magyarnak.

Barátnőm élete első meccsén volt kint, nekünk haverokkal Torghelle a favorit, barátnőm utána kiabált mikor jöttek pacsizni hogy "Sanyiiii", erre visszanézett és rákacsintott... Nem olyan rossz ember ő. :lol: 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.31. 15:04:41

Barcaman1993 írta:
Rivaldo11 írta:Egyetértek, a Basel nem nagy név, de épp olyan csapat, amelyik ellen bravúr lenne a továbbmenetel... aGenk verhető, a Sporting ellen itthon összejöhet egy x. 9-10 ponttal tovább lehetne menni...
Csak nem igazán tudom, hogy az a 9-10 pont, hogy fog kijönni. Azzal talán még szerencsénk is van, hogy a Sporting jött. A Sporting és a Porto-Benfica duó között azért jelentős különbség van, remélem Souza ki tud találni vmit. Sztem a Sporting ellen 1 pont az már jó lenne, a Basel ellen is, míg a Genket nem hinném, hogy idegenben meg tudnánk verni. Nálam ez 5 pont. Vagy a Sportingot, vagy még inkább a Baselt kéne megverni, amire talán esély még lehet is, de csak minimális. A probléma az, hogy a Vidi mocskosul jól védekezik, de igazán nem támadnak jól. A győzelemhez pedig 1 gól minimum kell. Nem tudom ez a 9-10 pont hogyan sülhetne ki belőle.
Genktől két meccsen 4-et kell elvenni, a Baseltől is. A Sporting ellen meg itthon összeügyeskedni egy döntetlent. Persze a gyakorlatban ez nem lesz egyszerű, és én is a támadójátékban látom a Videoton gyengéjét. Ez csak pusztán matek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.31. 14:49:44

Group A:
Liverpool
Udinese

Young Boys
Anzhi Makhachkala

Group B:
Atletico Madrid
Hapoel Tel-Aviv
Viktoria Plzen
Académica Coimbra

Group C:
Marseille
Fenerbahce
Borussia Mönchengladbach
AEL Limassol

Group D:
Bordeaux
Club Brugge
Newcastle
Maritimo

Group E:
Stuttgart
FC København

Steaua Bukarest
Molde

Group F:
PSV Eindhoven
Napoli

Dnipro Dnipropetrovsk
AIK Stockholm

Group G:
Sporting Lissabon
FC Basel

Genk
Videoton

Group H:
Inter
Rubin Kazan

FK Partizan
Neftci

Group I:
Lyon
Athletic Club

Sparta Prag
Kiryat Shmona

Group J:
Tottenham
Panathinaikos
Lazio
NK Maribor

Group K:
Bayer Leverkusen
Metalist Kharkiv

Rosenborg
Rapid Wien

Group L:
Twente
Hannover 96
Levante
Helsingborg

Más :
Chelsea - Atletico Madrid meccsen mit vártok? Én bízok egy spanyol győzelemben. Hajrá ATMA! :wink:
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.08.31. 14:30:32

G csoport:
1. forduló, szeptember 19.:
FC Barcelona (spanyol)-Szpartak Moszkva (orosz) 20:45 ó
Celtic Glasgow (skót)-Benfica (portugál) 20:45 ó
2. forduló, október 2.:
Szpartak Moszkva-Celtic Glasgow 18 ó
Benfica-FC Barcelona 20:45 ó
3. forduló, október 23.:
Szpartak Moszkva-Benfica 18 ó
FC Barcelona-Celtic Glasgow 20:45 ó
4. forduló, november 7.:
Benfica-Szpartak Moszkva 20:45 ó
Celtic Glasgow-FC Barcelona 20:45 ó
5. forduló, november 20.:
Szpartak Moszkva-FC Barcelona 18 ó
Benfica-Celtic Glasgow 20:45 ó
6. forduló, december 5.:
FC Barcelona-Benfica 20:45 ó
Celtic Glasgow-Szpartak Moszkva 20:45 ó :D :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.08.31. 14:23:39

Szerintem nem olyan vészes ez a csoport.Igazán nagy név nincs is köztük.Talán csak a portugál sporting ,de attól se kell beszarni.Lehet itt pontokat szerezni.
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2012.08.31. 14:19:47

Nekem az lenne a kérdésem h a Puskásban lesznek-e a hazai meccsek?
Előre is köszi
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.31. 14:19:18

Nyilván én is optimistán írtam azt a továbbjutást. :D
De nekem ne mondja senki, hogyha a Basel, vagy a Genk idejön az bármivel is többet fog mutatni mint tették az eddigi ellenfelek.
Valszeg a Sporting simán megy tovább az 1. helyen, a másik 3 csapatnál meg lesznek körbeverések és meglehet csípni azt a 2. helyet. Nem hinném, hogy kell hozzá 9-10 pont. :-k

Ráadásul a Sporting ellen Sousa előre lezsíroz legalább egy döntetlent, ha már portugál. :lol:
Barcaman1993 írta:Sztem meg pocsékul húzott.
Ne bántsd! [-X =;


:mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.08.31. 14:19:51-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.31. 14:19:08

Nem olyan erős ez a csoport.
De a pontszerzés attól még nehéz lesz.
Genket meg lehetne verni. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2012.08.31. 14:20:13-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.31. 14:14:05

Rivaldo11 írta:Egyetértek, a Basel nem nagy név, de épp olyan csapat, amelyik ellen bravúr lenne a továbbmenetel... aGenk verhető, a Sporting ellen itthon összejöhet egy x. 9-10 ponttal tovább lehetne menni...
Csak nem igazán tudom, hogy az a 9-10 pont, hogy fog kijönni. Azzal talán még szerencsénk is van, hogy a Sporting jött. A Sporting és a Porto-Benfica duó között azért jelentős különbség van, remélem Souza ki tud találni vmit. Sztem a Sporting ellen 1 pont az már jó lenne, a Basel ellen is, míg a Genket nem hinném, hogy idegenben meg tudnánk verni. Nálam ez 5 pont. Vagy a Sportingot, vagy még inkább a Baselt kéne megverni, amire talán esély még lehet is, de csak minimális. A probléma az, hogy a Vidi mocskosul jól védekezik, de igazán nem támadnak jól. A győzelemhez pedig 1 gól minimum kell. Nem tudom ez a 9-10 pont hogyan sülhetne ki belőle.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.31. 14:07:10

Egyetértek, a Basel nem nagy név, de épp olyan csapat, amelyik ellen bravúr lenne a továbbmenetel... aGenk verhető, a Sporting ellen itthon összejöhet egy x. 9-10 ponttal tovább lehetne menni...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.31. 14:04:39

fcbarca0827 írta:G: Sporting,Basel,Genk,Videoton

Tovább kell jutni. :P :D
Kluivert barátom jól húzott. Innen tényleg lehet esély még egy körre. :D
Sztem meg pocsékul húzott. A Sportinggal és a Genkkel nincs bajom egyáltalán. Viszont a Basel sem kis, sem nagy csapat. Helyettük tényleg egy jobb kellett volna, a még nagyobb foci ünnephez, vagy gyengébb a továbbjutáshoz. Nagyon nagy szerencsével, továbbra is ilyen védekezéssel és maximális helyzetkihasználással meg lehet a 2. hely. Igazából azt nézem a Gent és a Genk közt óriási különbség nincsen. A Cluj kiejtette a Baselt 2-ős győzelemmel. Ha így nézem, akkor meg lehet, de mégis olyan hihetetlenül hangzana. A B csoportot maximálisan elfogadtam volna. Atletico Madrid, talán a legerősebb és mellette 2 gyenge csapat. Finom lett volna. Majd a menetrendet is meg kéne tudni. Óriási lenne, ha a 6. meccset a Sportinggal játszaná a Vidi otthon. Ez elég nagy előny lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.31. 13:58:51

fcbarca0827 írta:G: Sporting,Basel,Genk,Videoton

Tovább kell jutni. :P :D
Kluivert barátom jól húzott. Innen tényleg lehet esély még egy körre. :D
ha nagyon optimistán nézzük,akkor meglehet a 2. hely.
ha inkább reálisan próbálom meg,akkor azt mondom,egyértelműen a leggyengébb csapat a vidi a csoportban,de hozható pár pont és hatalmas szerencsével lehet küzdelem a 2. helyért
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.08.31. 13:54:31

fcbarca0827 írta:G: Sporting,Basel,Genk,Videoton

Tovább kell jutni. :P :D
Kluivert barátom jól húzott. Innen tényleg lehet esély még egy körre. :D
Szerintem is meglehet a 2. hely. A Basel-t láthattuk a BL-selejtezőben, hogy nem olyan erős, mint eddig volt, és a Genk sem sokkal erősebb, mint a Gent volt :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.31. 13:44:32

G: Sporting,Basel,Genk,Videoton

Tovább kell jutni. :P :D
Kluivert barátom jól húzott. Innen tényleg lehet esély még egy körre. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.31. 09:49:31

Még most sem hiszem el! :P Óriási grat a csapatnak! :wink: Haveromnak mondtam a melóban hogy ahhoz h tovább menjenek, 120 percen át nem kaphatnak gólt és tizikkel nyerhetnek. Gondoltam ez lehetetlen, de megcsinálták! :D Jó lenne ha legalább 1 Inter vagy Liverpool szintű csapatot kapnánk, mert egy élmény lenne élőben látni 1-2 focistát! :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.31. 09:37:06

Hát ezt nem vártam volna a Viditől. :) Mikor kiderült a szezon végén, hogy ők indulhatnak a selejtezőben, körülbelül 0,0005 %-ra taksáltam az esélyüket a főtáblára jutásra, erre tessék! Mondjuk a trabzoni 0-0 után megfordult a fejemben, hogy lehet ám itt esély, de azért csak visszafogottan reménykedtem, aminek meg is lett az eredménye. :D

Óriási bravúr ez a magyar csapattól, hiszen három kiemelt csapatot vert ki. Először a Slovan Bratislavát, majd a Gentet, most pedig a tavaly BL-főtáblás Trabzonsport. Hat meccsen egyszer sem kapott ki, ötön pedig gólt sem kapott.

Garancsi István azt mondta, erősítéseket terveznek, ha bekerülnek a legjobb 48 csapat közé.
Kaká, Jonathan, Fontás. :lol:

Még egyszer hatalmas gratuláció az egész csapatnak és Sousának!

Ma délután 1-től pedig sorsolás.

Pot 1
Club Atlético de Madrid (ESP)
FC Internazionale Milano (ITA)
Olympique Lyonnais (FRA)
Liverpool FC (ENG)
Olympique de Marseille (FRA)
Sporting Clube de Portugal (POR)
PSV Eindhoven (NED)
Tottenham Hotspur FC (ENG)
Bayer 04 Leverkusen (GER)
FC Girondins de Bordeaux (FRA)
FC Twente (NED)
VfB Stuttgart (GER)

Pot 2
FC Basel 1893 (SUI)
FC Metalist Kharkiv (UKR)
Panathinaikos FC (GRE)
Athletic Club (ESP)
FC København (DEN)
Fenerbahçe SK (TUR)
FC Rubin Kazan (RUS)
SSC Napoli (ITA)
Udinese Calcio (ITA)
Club Brugge KV (BEL)
Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)
Hannover 96 (GER)

Pot 3
S.S. Lazio (ITA)
FC Steaua Bucureşti (ROU)
AC Sparta Praha (CZE)
Rosenborg BK (NOR)
Newcastle United FC (ENG)
BSC Young Boys (SUI)
Levante UD (ESP)
KRC Genk (BEL)
VfL Borussia Mönchengladbach (GER)
FK Partizan (SRB)
FC Viktoria Plzeň (CZE)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)

Pot 4
Helsingborgs IF (SWE)
CS Marítimo (POR)
SK Rapid Wien (AUT)
A. Académica de Coimbra (POR)
FC Anzhi Makhachkala (RUS)
NK Maribor (SVN)
AIK (SWE)
AEL Limassol FC (CYP)
Hapoel Kiryat Shmona FC (ISR)
Molde FK (NOR)
Videoton FC (HUN)
Neftçi PFK (AZE)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.31. 08:52:02

Szép volt Vidi! Úgy gondolom, hogy ezzel a Videoton megtette, amit lehetett. Nem hinném, hogy tovább tudnának menni, mert itt azért 90 perc bekkeléssel minden meccsen nem lehet nyerni, de úgy gondolom, hogy ez is bravúr már. Ezzel a játékkal pedig pár pontot, akár el is csíphetnek. ÉS valljuk be, hogy ez a Souza remek csapatot rakott össze. Igazából az durva, hogy a Bl-be könnyebb bekerülni, mint a EL-be. Slovan Bratislava-Gent-Trabzonspor. Nem semmi. Úgy gondolom, hogy az lenne a legjobb, ha a Vidi minél erősebb ellenfeleket kapjon a nagyobb bevétel és a tapasztalat miatt. De ha gyenge csoportba kerülne az se zavarna. Az se lenne rossz, ha a 2 erős mellé egy gyengébb lenne, hogy akár a 3. helyre is jó lehessen a Vidi. Szép volt fiúk! A Sanyi gól elmaradt :D, hihetetlen mekkora egy karakter. :D
Internezionale-Bilbao-Newcastle
Atletico Madrid-Naploi-Newcastle

Ezek jók lennének, ha a legerősebb riválisokat nézzük.

Internazionale-Bilbao-Genk

Ez meg ha 2 erős és gyenge. Itt a 3. helyre lehetne reális esély.

PSV-Hapoel-Rosenborg

Itt pedig extrém esetben még a továbbjutást sem tudnám kizárni, bár óriási csoda lenne. Úgy gondolom akármi is lesz, elégedettek lehetünk. Annak szurkolok, hogy az Atletico-Inter-Liverpool 3-asból legyen vki az egyik ellenfél. Az óriási lenne.

Szerk: Most jut eszembe, hogy a BL sorsolásról még nem is írtam. :D

A. Porto, Dinamo Kijev, PSG Dinamo Zagreb
Sima Porto és Psg továbbjutást várok. A Kijev jó lesz a 3. helyre.

B. Arsenal, Schelke, Olympiakos, Montpellier
Az össze közül a leggyíkabb csoport. Arsenal-Schalke duót várom a továbbjutók közé

C. Milan, Zenit, Anderlecht, Malagá
Érdekes kis csoport. Itt nem tudok mit mondani. Nem lepődnék meg egyáltalán, ha a Malagá továbbmenne és akár a Milan kiesne. A Milan-Zenit tűnik a favoritnak, de van egy olyan érzésem, hogy a spanyolok vkit kipottyantanak.

D. Real Madrid, Manchestre City, Ajax, Dortmund
a Real rosszul járt a sorsolással, kemény ez a csoport, de úgy gondolom, hogy mind a Real, mind a City simán tovább fog jutni. Azért az Ajax-Dortmund duó rendkívül messze van tudásban a 2 gigászhoz.

E. Chelsea, Sahtar, Juventus, dánok :D
Chelsea és Juventus továbbmenetelt várok. Az ukránok bekavarhatnának, de ahhoz nem olyan játék kell, mint tavaly.

F. Bayern, Valencia, Lille, BATE
Sima Bayern továbbjutás és elvileg a Valenciának is annak kéne lennie. A spanyolokban annyira nem lennék biztos, tavaly is szépen kipottyantak a jóval gyengébb Leverkusen ellen. Azért a papírforma alapján Bayern-Valencia.

G. Barcelona, Benfica, Szpartak, Celtic
Sokan azt gondolják, hogy jó a sorsolásunk. Én egyáltalán nem tartom jónak. A Benfica még OK, de az oroszok ellen mindig megszenvedünk, ráadásul mehetünk Moszkvába is. Aztán ott vannak az ostoba, botlábú skótok, akik ellen minden meccs életveszély a sérülések szempontjából. A továbbjutók kiléte nem kérdés, de 2 ilyen ellenfelet kapni a 3. és 4. kalapól... Barca-Benfica.

H. MU, Braga, Galatasaray, Cluj
Mu biztos továbbjutó, a 2.helyezettben egyáltalán nem vagyok biztos, talán a Braga.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.08.31. 09:37:40-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.08.31. 01:19:35

Messa írta:katona báxsi haptákban beleszart a gatyában katona néni mosaaa ki fú de büdös dobja kiii !!!!4 :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol:
Látom jól sikerült a ma esti sörözés a haverokkal :lol: üdv :D
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.31. 01:02:04

Van egy olyan érzésem, hogy Messa ivott és, ha ezt holnap meglátja, akkor nem fog emlékezni, hogy ezt beírta. :mrgreen:
A srác csak kicsit boldog a Vidi miatt. :D

Légyszi modik ne töröljétek, amit írt. :mrgreen:

Amúgy komoly kis csoportok lehetnének.
Pl.:
Inter-Bilbao-Newcaste...
Liverpool-Napoli-Gladbach...
Atletico-Fener-Lazio...

vagy továbbjutás szempontjából:
Stuttgart-Hapoel-Dnipro...

Igazából szerintem ez a Vidi bárki ellen helyt fog tudni állni, fognak szerezni pontot bőven. :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.31. 00:50:21

katona báxsi haptákban beleszart a gatyában katona néni mosaaa ki fú de büdös dobja kiii !!!!4 :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.08.31. 00:18:39

Megvannak az EL kalapjai a Vidi a 4.-be került tehát elvileg egy csapat van aki gyengébb náluk az pedig az azeri Baku.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Válasz küldése