Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 23:13:29

Bestbarca írta:Igen a bajom nekem is ott van hogy,a mi javunkra is tévedtek sokat,de a kárunkra adott meccsen belül is sokkal többet...És volt játékunk,jobbak voltunk,megérdemeltük az eredményt...Bezzeg a csoda fehérek,játék nincs,elképzelés nincs,csak a kontra...Alig bosszantó...Remélem végül a labdarúgás igazságot szolgáltat,és ez a fagyi visszanyal még,és megint buknak...Nem rosszindulatból mondom,egész egyszerűen nem érdemlik meg...Ennyi...
Nem szükséges mentegetőznöd, átérezzük, mi is egyetértünk veled. A gond az - amit sokan nem látnak át, - hogy az ilyen meccsekkel verik szét a focit (ezt próbálom magyarázni már az Inter sikere óta)! Az ilyenek miatt tudunk mi is elvérezni. Azon meg nincs mit beszélni, hogy a mieinknek a Milanra kell koncentrálni nem a Madridra ez egyértelmű! Ez a meccs jó tanulság lehet sok klub csapatnak és lehet belőle tanulni! Nekünk ez a fontos.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.05. 23:09:53

Bíró már ki lett vesézve.

A meccshez: Giggs és Cleverly szerintem hatalmasat játszottak. Hihetetlen tűz volt a csapatban. Welbeck viszont citromdíjas. Nem az ő napja volt.
Madridi oldalon pedig a legjobb Diego Lopez volt.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.03.05. 23:07:13

Igen a bajom nekem is ott van hogy,a mi javunkra is tévedtek sokat,de a kárunkra adott meccsen belül is sokkal többet...És volt játékunk,jobbak voltunk,megérdemeltük az eredményt...Bezzeg a csoda fehérek,játék nincs,elképzelés nincs,csak a kontra...Alig bosszantó...Remélem végül a labdarúgás igazságot szolgáltat,és ez a fagyi visszanyal még,és megint buknak...Nem rosszindulatból mondom,egész egyszerűen nem érdemlik meg...Ennyi...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 23:04:22

Mihu "Az Inter ellen az első meccsen Milito 1 méteres lesről fejelt gólt, egy 11es elmaradt, plusz a visszavágón kettészakították Ibrán a mezt, ezért sem járt 11es. "

És az a legszebb, hogy ezek mellett még nem említetted meg, hogy a Camp Nouban nem kaptunk meg egy szabályos gólt! :)
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.05. 23:04:21

sjay írta:Szerintem teljesen felesleges "reklamálni" a piros miatt, a bíró befújta, kiállította Nanit és kész. Ezen nem változtat a felháborodás meg az UEFA-zás sem. Azt meg végképp nem jelenthetjük ki biztosra, hogy a United 10 mezőnyjátékossal tudta volna magát tartani a végéig.
Addig a játék képe azt mutatta,hogy tudta volna tartani magát.
és ekkor jött a kiállítás. Ami akár jogos is lehetne, de akkor az első félidőben Arbeloa miért csak sárgát kapott?

Mihu, igen, ezeket szokás elfelejteni,meg a Chelsea elleni odavágót,aztán Abidal pirosát...itt ilyenek hol voltak? sehol.
Nah mindegy,mondom, engem most már az foglalkoztat,hogy jussunk túl az olaszokon! ez most a fontos, nem a madrid kamu továbbjutása.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.05. 23:04:00

„A kiállítástól függetlenül a jobbik csapat veszített. Nem érdemeltünk győzelmet, nem játszottunk jól, de hát a futball már csak ilyen. Nem akarok beszélni a kiállításról, nem vagyok biztos benne, mi történt" – kezdte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót a Real Madrid mestere, José Mourinho.
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.03.05. 23:03:52

Barcelona UnityIsStrenght írta:
Szerintem sem kell uefázni meg hasonlók... De ez egy *Barca fórum és ha van véleményem azt ide leírhatom és le is fogom. Nekem meg az a véleményem, hogy az nem volt piros lap, ennyi. De ne aggódj nem járok Madridista fórumra és nem is írtam még egyszer sem. Egyszer írtam a MAdridistára, akkor is csak azért hogy jobb búlást kívánjak Casillas-nak.

*A Barca fórum alatt azt értem, hogy ez egy zártkörű csoport és nem hiszem, hogy bárkit is sértünk az itt tett megjegyzéssel, ugyanis ez Barcelona fórum, ha pedig egy Real Madridos is olvassa, akkor azaz ő baja, mert nem kényszeríti senki arra, hogy olvassa egy Barcelona drukker véleményét, ha pedig mégis megteszi, akkor vállalja azt, hogy fog olyat is olvasni ami neki nem tetszik/vagy nem ért vele egyet.
Nem is a Real drukkerek "megóvása" miatt írtam azt, amit. Hanem hogy ők ne tudjak ujjal mutogatni a Barca szurkolókra, amikor habzó szájjal idejönnek igazságot osztani. Mindenesetre ez a téma már off, úgyhogy nem folytatom tovább.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 23:01:52

sjay írta:Szerintem teljesen felesleges "reklamálni" a piros miatt, a bíró befújta, kiállította Nanit és kész. Ezen nem változtat a felháborodás meg az UEFA-zás sem. Azt meg végképp nem jelenthetjük ki biztosra, hogy a United 10 mezőnyjátékossal tudta volna magát tartani a végéig.
Szerintem sem kell uefázni meg hasonlók... De ez egy *Barca fórum és ha van véleményem azt ide leírhatom és le is fogom. Nekem meg az a véleményem, hogy az nem volt piros lap, ennyi. De ne aggódj nem járok Madridista fórumra és nem is írtam még egyszer sem. Egyszer írtam a MAdridistára, akkor is csak azért hogy jobb búlást kívánjak Casillas-nak.

*A Barca fórum alatt azt értem, hogy ez egy zártkörű csoport és nem hiszem, hogy bárkit is sértünk az itt tett megjegyzéssel, ugyanis ez Barcelona fórum, ha pedig egy Real Madridos is olvassa, akkor azaz ő baja, mert nem kényszeríti senki arra, hogy olvassa egy Barcelona drukker véleményét, ha pedig mégis megteszi, akkor vállalja azt, hogy fog olyat is olvasni ami neki nem tetszik/vagy nem ért vele egyet.
Barcelona Unity is Strenght!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.05. 23:00:17

vlxe írta:Függetlenül attól, hogy szépen mákolta ezt a Madrid, tanulság lehet számunkra is, hogy mi sűlhet ki abból, ha valaki el meri lőni egy relativ szabad szituációban 19 méterről a labdát... Simán beakadt... na ezt kell jövő héten majd csinálni a Milan fal ellen nekünk is!!! Egyébként, ha kap a Madrid egy Dortmundot, vagy hasonló csapatot, nehéz lesz nekik a játék... bár majd ott is jön egy píros, és helybe is lesznek :twisted:
Azért teljes MU védelem ellen a Real sem nagyon lődözött kapura. Modric friss erőként bejött egy kissé fáradt és hiányos védelem ellen. Pont elsült a lába, de ez azért nem mindig tuti recept.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 22:57:41

Barcelona UnityIsStrenght írta:
Nem erről van szó. Szurkolók között óriási különbség van. Mi nem a Barcaért szurkolunk most :D. Én teljesen kívülállóként mondom, hogy a Realt megsegítette a bíró. De nem értem haza pályán kiállítani a hazaiaktól valakit egy ilyenért? :D Szerintem ezt bárki kérdőre vonja.
Na, de nem mindegy, h milyen stílusban és intenzitással mondja valaki. Most nem tudom te, h mondtad, de azért itt sokan már-már habzó szájjal csinálják. Persze nincs ezzel semmi gond, abból a szempontból, h ez természetes, mert pládnak okáért Realosoknál is, de ugyanúgy MU, Inter, stb -nél mindehol ez megy.
De ezekkel a hszekkel próbálnánk kicsit csillapítani a kedélyeket, h legalább itt ne ez menjen, habár vszinű elkerülhetetlen. :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.03.05. 22:57:07

csababarca írta:
bali 15 írta:Emberek azért ne essünk már át a ló másik oldalára.
Minket nem segítettek ki a bírok az utóbbi pár évben?

Az ilyen meccseken mindig az ilyen szarságok döntenek az utóbbi időkben.
igen, ebben igazad van.
Viszont mondjuk kaptunk a milan ellen valamelyik évben egy véleményes tizit, vagy a Senal ellen Robin kiállítása is vicces volt. Viszont mi ezektől függetlenül is uraltuk a meccseket, jobbak voltunk,veszélyesebbek.
Ezek meg? kanyarba nem voltak, abszolút veszélytelenek voltak, és nem valószínű,hogy tudtak volna gólt rúgni, kettőt semmiképp sem.



És ilyenkor nem teszi hozzá senki hogy:

A Senal ellen otthon nem adtak meg egy tök szabályos gólt, a visszavágón pedig egy teljesen egyértelmű 11-est.

Az Inter ellen az első meccsen Milito 1 méteres lesről fejelt gólt, egy 11es elmaradt, plusz a visszavágón kettészakították Ibrán a mezt, ezért sem járt 11es.

A Milan ellen az első meccsen egy teljesen egyértelmű 11est nem adtak meg nekünk.


Ha ezeket nézzük, szembeállítva azokkal, amik ÁLLLLLLLLLLLLÍTÓLAG minket segítettek, akkor még mindig ott tartunk, hogy minket szívattak többet a bírók.
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.03.05. 22:56:06

Szerintem teljesen felesleges "reklamálni" a piros miatt, a bíró befújta, kiállította Nanit és kész. Ezen nem változtat a felháborodás meg az UEFA-zás sem. Azt meg végképp nem jelenthetjük ki biztosra, hogy a United 10 mezőnyjátékossal tudta volna magát tartani a végéig.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.03.05. 22:54:41

Függetlenül attól, hogy szépen mákolta ezt a Madrid, tanulság lehet számunkra is, hogy mi sűlhet ki abból, ha valaki el meri lőni egy relativ szabad szituációban 19 méterről a labdát... Simán beakadt... na ezt kell jövő héten majd csinálni a Milan fal ellen nekünk is!!! Egyébként, ha kap a Madrid egy Dortmundot, vagy hasonló csapatot, nehéz lesz nekik a játék... bár majd ott is jön egy píros, és helybe is lesznek :twisted:
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.05. 22:54:22

bali 15 írta:Emberek azért ne essünk már át a ló másik oldalára.
Minket nem segítettek ki a bírok az utóbbi pár évben?

Az ilyen meccseken mindig az ilyen szarságok döntenek az utóbbi időkben.
Persze, hogy így van. Sajnos. nírói hiba, kész passz. Szerintem előfordul.
Az én dühömet az szüli, hogy most az lenne a normális ha elkezdenénk UEFÁzni? Meg Real bunda? Remélem ma tükörbe néz némelyik és visszaemlekeznek miket műveltek egy-egy olyan meccs után ahol ellenük ítéltek rosszul. Mind játékosok, szurkolók stb...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.03.05. 22:53:44

Ez a meccs tanulságos volt abból a szempontból is, mert láthattuk a Madrid gyengepontját is.
Egy stabilabb középpálya ellen teljesen töketlenek voltak.

Ez is alátámasztja azt a véleményemet, hogy lassacskán át kellene térni a 4-2-3-1-re mert én a középpályásaink formájából én úgy látom, hogy egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy két szervező kp-val álljunk föl. Jelenleg csak Iniesta nyújt normális teljesítményt.

A két vkp, könnyebben kimehet segíteni a szélre semlegesíteni a szélsőket, ezt láthattuk is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.05. 22:52:44

azt tudja vki h mikor lesz majd sorsolás, illetve a negyeddöntő?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.03.05. 22:52:13

TT írta:nem tudom ti mit láttok ebben a madridban. egy dortmund megfogja őket, ha összekerülnek
Igen, a Dortmund meg tudja fogni a Madridot, a Madrid pedig bennünket... Ebből következik hogy a Dortmund meg tud fogni bennünket is.
Ez csak kis matematika ,nem kell feltétlen komolyan venni :D
Kép

Titi - The Legend!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.05. 22:51:29

Messidona10 írta:
BritishKnight írta:A realra mostmár simán rá lehet azt a nevet aggatni, hogy UEFAMADRID!!!
Remélem a következő körben vagy a Juvét, vagy a Bayernt kapják, de 12 emberrel könnyű lesz.

Megérzéseim alapján az uefamadrid megnyerte a BL-t.
Miért?
Szerintem teljesen jogos volt a kiállítás. Én úgy láttam, hogy Nani látta, hogy jön az ellenfél, onnantól kezdve pedig ez egy nem futballpályára való jelenet, amiért kiállítás jár.

Másrészt nem tartom jó politikának azt, hogy ha éppen mi húztuk a rövidebbet, akkor egyből oltani kezdünk. Emlékezzünk vissza a fordított szituációra. Kell mondanom, hogy mennyire rosszul esik mindnyájunknak, mikor Uefalonáznak, meg hasonló jókívánságok? Ne legyünk már mi is ilyenek, mert így semmivel nem leszünk különbek a másik oldal drukkereinél.

De hogy egyet is értsek, én is úgy látom, hogy komoly esélyük van megnyerni.
Ha a Barca valami csoda folytán vissza tud jönni, és tartani is tudják a srácok a szintet, akkor bármire képesek lehetnek, és talán a Madridot is meg tudják állítani. Mert a Bayern, vagy a Dortmund szerintem erre nem képes. De ne legyen igazam, és állítsa meg őket valamelyik. Mindegy, hogy ki nyeri a BL-t, ha nem a Barca, csak ne a fehérek!
nos örülhet a bíró akkor mostmár ketten vagytok akik ezt pirosnak látták.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 22:50:33

Messidona10 írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta: Nem erről van szó. Szurkolók között óriási különbség van. Mi nem a Barcaért szurkolunk most :D. Én teljesen kívülállóként mondom, hogy a Realt megsegítette a bíró. De nem értem haza pályán kiállítani a hazaiaktól valakit egy ilyenért? :D Szerintem ezt bárki kérdőre vonja.
Persze, jelen esetben nem a Barcáért szurkolsz, de ha a Madrid játszik, helyből szorítunk a másik csapatért, és nem vagyunk teljesen kívülállók. Vagy tévedek? :)
Igen tévedsz. Szerintem nem akkora gond, hogy megmerek kérdezni egy kiállítást?! Nem vagyok sem edző, sem pedig profi játékos. EGy fórumra írok, nem mutatok példát a világnak. Meg kérdőjeleztem egy kiállítást emiatt ne becsmérelj már légyszíves!
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.03.05. 22:48:54

Barcelona UnityIsStrenght írta: Nem erről van szó. Szurkolók között óriási különbség van. Mi nem a Barcaért szurkolunk most :D. Én teljesen kívülállóként mondom, hogy a Realt megsegítette a bíró. De nem értem haza pályán kiállítani a hazaiaktól valakit egy ilyenért? :D Szerintem ezt bárki kérdőre vonja.
Persze, jelen esetben nem a Barcáért szurkolsz, de ha a Madrid játszik, helyből szorítunk a másik csapatért, és nem vagyunk teljesen kívülállók. Vagy tévedek? :)
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.05. 22:48:52

nem tudom ti mit láttok ebben a madridban. egy dortmund megfogja őket, ha összekerülnek
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 22:48:18

Miért?
Szerintem teljesen jogos volt a kiállítás. Én úgy láttam, hogy Nani látta, hogy jön az ellenfél, onnantól kezdve pedig ez egy nem futballpályára való jelenet, amiért kiállítás jár.


Igen? Akkor Xabi Alansot miért nem állították ki amikor Abidalt ennél sokkal durvábban (szándékosan) lekaratézta?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcelona UnityIsStrenght 2013.03.05. 22:49:02-kor.
Barcelona Unity is Strenght!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.05. 22:47:59

az egy dolog, hogy a játékvezető végezte ki a MU-t de szerintem az öreg is tévedett, túl passzív játékra rendezkedett be, vagy ha úgy vesszük, megijedtek a híres Real kontráktól! ez abból nyilvánvaló, hogy az utolsó húsz percben 10 emberrel is veszélyesen tudtak játszani.
kár én szurkoltam az Angoloknak de úgylátszik a Madridnak most minden összejön.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.05. 22:47:39

bali 15 írta:Emberek azért ne essünk már át a ló másik oldalára.
Minket nem segítettek ki a bírok az utóbbi pár évben?

Az ilyen meccseken mindig az ilyen szarságok döntenek az utóbbi időkben.
igen, ebben igazad van.
Viszont mondjuk kaptunk a milan ellen valamelyik évben egy véleményes tizit, vagy a Senal ellen Robin kiállítása is vicces volt. Viszont mi ezektől függetlenül is uraltuk a meccseket, jobbak voltunk,veszélyesebbek.
Ezek meg? kanyarba nem voltak, abszolút veszélytelenek voltak, és nem valószínű,hogy tudtak volna gólt rúgni, kettőt semmiképp sem.

nah mindegy, ez van, jussunk tovább mi is jövőhéten valahogy,aztán nem érdekel ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.05. 22:47:26

bence-barca írta:
sjay írta: Ne süllyedjetek már az ő szintjükre ...
Adom!

Tényleg most jön ki az, h ugyanolyan minden szurkoló, csak kérdés melyik oldalon savanyúbb a szőlő.
Ugyanaz megy, mint náluk ment ilyenkor a mi kétes meccseink után.
Nem erről van szó. Szurkolók között óriási különbség van. Mi nem a Barcaért szurkolunk most :D. Én teljesen kívülállóként mondom, hogy a Realt megsegítette a bíró. De nem értem haza pályán kiállítani a hazaiaktól valakit egy ilyenért? :D Szerintem ezt bárki kérdőre vonja.
Barcelona Unity is Strenght!
Válasz küldése