Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.04. 22:55:53

bence-barca írta:Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Azért szerintem nem járnak túl jól a PSG-vel se, és a Schalke is elég jó kis banda.
Fura, de inkább a mi dolgunk lenne könnyebb szerintem a Milan, Zenál duó egyikével.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 22:52:38

sjd írta:Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.04. 22:41:03

Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.04. 22:37:09

Na, legalább a PSG-t nem kaphatjuk :wink:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.12.04. 22:10:35

ez az Ajax egy nagy nulla!
az még hagyján, mert tőlük nem vártam semmit, a real mindig lepofozza őket.
de a city vergődése miatt nem lett ez végül drámai csoport, ha az ajax ellen hozzák a 6 pontot, izgalmas lehetett volna a két továbbjutó kiléte.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.04. 21:38:57

Rosicky :D
Visszatérő meccsén egyből betalál.Le kéne hozni nehogy megsérüljön mert kell ő hétvégén.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.12.04. 21:36:01

ez lenne a halál csoport??? ez az Ajax egy nagy nulla! zselés villoghat. a Hollandok kiröhögtetk magukat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.04. 21:20:35

Ronci a hétvégén elhitette magával, h tud szabadrúgást lőni...ennek ma negyedszerre károsultja az Ajax sorfal. :P
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.12.04. 21:16:36

mai meccsekhez, hol találok streameket? :oops: előre is köszönöm! : )
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.04. 20:35:36

Jó ez az Arsenal kezdő.Kíváncsi vagyok erre a Meade gyerekre.Na meg Rosickyra is. :D
A tippem az hogy 2 góllal nyerni fogunk.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 20:30:51

Game90 írta:
Gareth Tello írta:még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)
Ennyire szereted kínozni magad? :D Én ránéztem a kezdőre, el is ment a kedvem a meccstől, inkább ki is hagyom, ahogy a többi találkozót is, egyik sem érdekel igazából.

Gervinho
Akkor csak azért nézek rá néha, hogy röhögjek egy jót. :lol:
nagyiibarca írta:
Gareth Tello írta:Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
Nem szeretem különösebben egyik csapatot sem de mégiscsak ez az egy normális meccs lesz.Amúgy Psg vagy Porto? :)
Porto és Maxwell. :D
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.04. 20:28:39

Gareth Tello írta:Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
Nem szeretem különösebben egyik csapatot sem de mégiscsak ez az egy normális meccs lesz.Amúgy Psg vagy Porto? :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.04. 20:28:09

Gareth Tello írta:még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)
Ennyire szereted kínozni magad? :D Én ránéztem a kezdőre, el is ment a kedvem a meccstől, inkább ki is hagyom, ahogy a többi találkozót is, egyik sem érdekel igazából.

Starting XI to play Olympiacos; Szczesny, Jenkinson, Squillaci, Vermaelen, Meade, Rosicky, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Gervinho, Chamakh.
Subs; Shea, Monteiro, Hajrovic, Angha, Arshavin, Ansah, Akpom.

Az meg ultra gáz, hogy Arshavin még egy ilyen meccsen sem kezdő.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.12.04. 20:30:36-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 20:15:09

Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
BVB-City szvsz csak lötyögés lesz, még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)

Tippek.
Dinamo Zagreb v Dynamo Kiev 1-3
Paris Saint-Germain v FC Porto 2-1
Montpellier HSC v Schalke 04 1-2
Olympiacos v Arsenal 1-1
AC Milan v Zenit St. Petersburg 0-0
Málaga CF v Anderlecht 3-1
Borussia Dortmund v Manchester City 1-0
Real Madrid v Ajax Amsterdam 3-2
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.04. 20:11:39

Egy pár kezdő a mai meccsekre! :D

PSG: Sirigu - Van der Wiel, Thiago Silva, Alex, Maxwell - Matuidi, Chantome, Pastore - Lavezzi, Ibrahimovic, Ménez.
PORTO: Hélton - Danilo, Mangala, Otamendi, Alex Sandro - Lucho, Moutinho, Fernando - James Rodríguez, Jackson Martínez, Varela.

ZENIT: Malafejev - Anyjukov, Lombaerts, Bruno Alves, Hubocan - Sirokov, Gyenyiszov, Witsel - Szemak, Hulk, Danny.
MILAN:Abbiati - De Sciglio, Zapata, Acerbi, Meszba - Flamini, Ambrosini, Emanuelson - Boateng, Pazzini, Krkic.

CITY:Hart - Maicon, Kompany, Lescott, Nastaszics - Javi García, Barry - Sinclair, Tévez, Nasri - Dzeko.
DORTMUND:Weidenfeller - Kirch, Santana, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Leitner - Perisic, Reus, Grosskreutz - Schieber.

REAL: Adán - Nacho, Varane, Carvalho, Coentrao, - Khedira, Modric - Callejón, Kaká, Ronaldo - Benzema.
AJAX:Vermeer - Van Rhijn, Alderweireld, Moisander, Blind - S. De Jong, Poulsen, Eriksen - Boerrigter, Hoesen, Fischer.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.04. 19:18:09

Én ma nem biztos, hogy nézek meccset, de holnap több meccs is érdekel. Kolozsvár-MU és Braga-Galatasaray, mert szurkolok a Kolozsvárnak.
Nézem a mi meccsünket is közben.
És közben szurkolok, hogy essen ki a Chlesea :D
salas9 írta:Nem lenne rossz ilyen ellenfelek közül kapni: Porto, Milan, Galatasaray, Schalke/Arsenal és Juventus/Shaktar.
Tudom, hogy nem sok esélye van a Kolozsvárnak, de azért nem vagyok boldog, hogy mindenhol azt hiszik, hogy bizos a Galatasaray lesz a 2. :(
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.04. 17:30:54

Fiúk szerintem tuti lesznek simultcast linkek, úgyhogy akkor még kapcsolgatni se kell. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.04. 17:00:36

S.Agüero írta:Amúgy ti melyik meccset nézitek ma? Lesz Dortmund - City meg PSG - Porto. Szerintem én majd kapcsolgatom, remélem sokgólos meccsek lesznek, bár az elsőnek amúgy nem sok tétje van.
Én is kapcsolgatok majd :D

Ha Valencia nem lesz csoportelső akkor leredukáljuk 5-re az ellenfelek számát. Csak a PSG nyerjen a többi annyira nem számít. Vagyis Juventus csoportja még igen... Nem lenne rossz ilyen ellenfelek közül kapni: Porto, Milan, Galatasaray, Schalke/Arsenal és Juventus/Shaktar. Utolsónál nem tudom melyik lenne jobb...

Realnál pedig jöhetnének: Manchester U., Bayern, PSG, Arsenal/Schalke és Juventus/Shaktar :twisted:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.04. 16:54:36

Én is a PSG-nek szurkolok és örülnék a Portónak ha összesorsolnának velünk.
Még nem kaphatunk spanyol csapatot.
Amúgy ti melyik meccset nézitek ma? Lesz Dortmund - City meg PSG - Porto.
Szerintem én majd kapcsolgatom, remélem sokgólos meccsek lesznek, bár az elsőnek amúgy nem sok tétje van. :roll: :)
:wink:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.04. 16:44:55

Barcaman1993 írta:Egyedül vagyok azzal, hogy a PSG-nek szurkolok a mai meccsen? Ha választani kéne sokkal inkább a Portót mondanám, mint a PSG-t a lehetséges ellenfelek közül.
+1 :!:
Én is pont így vagyok vele. Inkább Porto mint PSG.

Amúgy ha jól tudom itt még nem kaphatunk Spanyol ellenfelet ugye?
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.04. 16:37:58

Egyedül vagyok azzal, hogy a PSG-nek szurkolok a mai meccsen? Ha választani kéne sokkal inkább a Portót mondanám, mint a PSG-t a lehetséges ellenfelek közül.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.11.22. 16:11:06

El Shaarawy-t, Masi-t szívesen látnám a Barcában :D
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.22. 15:56:17

Mexes mekkora király :D
Ráadásul első gólja volt a Milanban.
El Shaarawy meg hihetetlen, megint rúgott egyet. ( http://www.youtube.com/watch?v=c64HDvx_wzM )

Podolski is szép gólt vágott, BVB megint parádézott, Götze gól+2 gólpassz, és a City is kiesett. :D
Silva és Kompany most nagyon jó volt, a többiek vagy kevésbé jó vagy egyszerűen értékelhetetlen teljesítményt nyújtottak, így megérdemelt a kiesés. Kíváncsi vagyok, mire mennek az EL-ben.

Tottenham-meccs előtt...
A Tottenham fan was left seriously injured and several others needed hospital treatment after being attacked by Lazio supporters in Rome.
Violent clashes erupted after 1am on Thursday morning when around 50 'Ultras' attacked a group of Spurs fans at the Drunken Ship pub in the Campo de Fiori.
Nine Tottenham supporters, aged between 20-60, were left wounded with one critically ill after being stabbed.
The Lazio fans, who had their faces covered by motorcycle helmets or scarves, were armed with knives, baseball bats, belts and knuckle dusters, according to reports.

Erre inkább nem mondok semmit, illetve csak azt, hogy jobbulást a sérülteknek...
Remélem, intézkedik majd az UEFA.

Vidi-meccs is lesz ( http://www.vidi.hu/2012/11/09/egy-genk- ... st-er.html ), nem hiszem, hogy nyerni tudna a Vidi (pláne, ha Torghelle megint kezdeni fog....), de az iksz meglehet.
Hajrá, Vidi!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.11.22. 15:18:01

LG írta:]Na azért ne feledjük, hogy néhány éve még nagyon más volt a helyzet! A 2000-es évek második felére bőven igaz volt az angol hegemónia, 06/07, 07/08-ban a spanyolok sehol sem voltak, és 08/09-ben is csak a Barca volt legény a gáton. A Realt Mourinho hozta vissza az európai elitbe, és olyan, mint most, hogy 4 spanyol csapat legyen a legjobb 16-ba pedig már nagyon rég volt! Az Uefa kupában/EL-ben szépen szerepeltek ez idő tájt is a spanyolok, de ez számomra azt mutatta, hogy a spanyol ligában inkább erős középcsapatok vannak, mint igazi top csapatok.
Szóval szerintem akkor mindenképp az angolok uralták Európát, ez mostanra megváltozott, mert nagyon visszaestek. A spanyolok már egyértelműen előttük járnak, és ebben a szezonban bizony a német csapatok is erősebbek tűnnek.
Ugyanakkor nagy spanyol hegemóniáról nem beszélnék az elmúlt években, inkább úgy mondanám, a Real és Barca kiemelkedett a mezőnyből, de erre a szezonban szerintem ez sem igaz. Főleg a Realt érzem verhetőnek, de a mi játékunk sem nyűgöz le. A Malaga-Valencia kettős meg szépen teljesített a csoportban, de várjuk meg, mit mutatnak ezután, főleg, ha majd kapnak egy erős ellenfelet.
Én sem állítottam, h évek óta mindent visznek a spanyolok, ez természetesen erős túlzás, csak azt, h az európai kupák jó összehasonlítási alapot adnak, amikor azon folyik a vita, h melyik liga erősebb, ebben a spanyolok előrébb járnak.

A kiemelt rész logikus összefüggés, és számomra azt bizonyítja, h erősebbek a spanyol középcsapatok az angoloknál. Azt is érdekes lenne megnézni, h mondjuk az elmúlt 10 évben összesen hány spanyol/angol csapat szerepelt a BL-ben meg EL-ben.

Az az érv nekem is megmaradt az emlékemben, h Angliában az utolsó csapat is képes megverni az elsőt. Ennek mondjuk köze nincs a két liga erősségéhez, hanem ahhoz, h az angol bajnokság kiélezettebb, kiegyensúlyozottabb, izgalmasabb. De jelenleg a magyar is az.

Szerintem az, h meddig juthat a másik két spanyol, elsősorban sorsolásfüggő, mindenesetre szurkolok nekik, láthatólag nagy különbség van egyes csapatok között. Én pl.nem szeretem se a Juvét, se a Bayernt, mégis szurkolok nekik, h nyerjék meg a csoportot, és kerüljük el őket.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.11.22. 13:50:30

Mezner2 írta:
recrea írta: Ezen én is mindig jót röhögök. A kijelentésnél már csak az érvek szoktak érdekesebbek lenni. Az én érveim a spanyol csapatok mellett: BL, EL(UEFA), EU szuperkupa az elmúlt 20 évben.
Általában én azzal az érvvel találkozom,hogy ott egy Everton,WBA is bmikor el tudja verni a nagy 4-est,csak azt elfelejtik,hogy ez a Barca,vagy ez a Real onnan is kiemelkedne,nem véletlen,hogy a Chelsean kívül az összes angol csapatot rendre keresztbe oboáztatjuk,arról nem is beszélve,hogy az milyen vicces amikor valaki az angol bajnokság alatt,angol focit ért,ez akkora fogalomzavar,mintha valaki nőstényhím lenne.
Angol bajnokság = minőségi légiósok (nélkülük a legerősebb 4bajnokságban nem lenne benne az angol)
Angol foci = Championship,vagy Angol liga1 kick'n run,élvezhetetlen,f*s lsd. még bővebben ANGOL VÁLOGATOTT
Na azért ne feledjük, hogy néhány éve még nagyon más volt a helyzet! A 2000-es évek második felére bőven igaz volt az angol hegemónia, 06/07, 07/08-ban a spanyolok sehol sem voltak, és 08/09-ben is csak a Barca volt legény a gáton. A Realt Mourinho hozta vissza az európai elitbe, és olyan, mint most, hogy 4 spanyol csapat legyen a legjobb 16-ba pedig már nagyon rég volt! Az Uefa kupában/EL-ben szépen szerepeltek ez idő tájt is a spanyolok, de ez számomra azt mutatta, hogy a spanyol ligában inkább erős középcsapatok vannak, mint igazi top csapatok.
Szóval szerintem akkor mindenképp az angolok uralták Európát, ez mostanra megváltozott, mert nagyon visszaestek. A spanyolok már egyértelműen előttük járnak, és ebben a szezonban bizony a német csapatok is erősebbek tűnnek.
Ugyanakkor nagy spanyol hegemóniáról nem beszélnék az elmúlt években, inkább úgy mondanám, a Real és Barca kiemelkedett a mezőnyből, de erre a szezonban szerintem ez sem igaz. Főleg a Realt érzem verhetőnek, de a mi játékunk sem nyűgöz le. A Malaga-Valencia kettős meg szépen teljesített a csoportban, de várjuk meg, mit mutatnak ezután, főleg, ha majd kapnak egy erős ellenfelet.
Válasz küldése