Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.21. 17:31:09

http://www.sportmenu.net/index.php/2012 ... ozatokbol/

Mocskos, tróger banda ez az UEFA. Elvileg a Malagának 10 milliós adóssága. A Malagá az idei termelésével legalább 15 millió eurót termelt, amit az UEFA-nak ki kéne fizetnie, de nem teszi az adósságai miatt. Tapsoljuk meg az UEFA nevű gyönyörű társaságot, áldott, jószívű banda. Ha jól emlékszem pár éve a Mallorca szintén az adósságai miatt nem indulhatott az EL-ben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2012.12.21. 15:15:01

JOseppe írta:"Ez a forduló párosítása. Nagyszerű lehetőség, hogy a szurkolóink újra láthassák Cristianót és nekem, hogy újra találkozzak Joséval - rendelnem kell néhány üveg jó bort!"
http://www.hatharom.hu/article/7ae780-r ... t-ferguson

SAFnak ennyi a véleménye az ügyről. :lol: Remélem hogy kiütik a blancócat. :lol: :wink:
mindig ilyen szövegek nyom..
közben pedig már a fejében lemerem fogadni az a meccs jár.


az odavágó előtt mi otthon játszunk az Evertonnal, a visszavágó előtt szintén otthon a Norwcihal míg nekik Classico lesz veletek. kötve hiszem, hogy ott csak úgy leadnák a meccset.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.21. 13:00:04

Nos, ha már mindenki tippelget, akkor én is:
Galatasaray - Schalke 04: Szoros párharc lesz, két középcsapat között, szerintem a németek mennek majd tovább.

Celtic - Juventus: A Juventus nagyon jól járt a Celtic-kel, talán a lehető legkönnyebb ellenfelet kapták. Nagyon azért nem fogják megverni a skótokat, de két unalmas meccsen viszonylag simán tovább fognak jutni.

Arsenal - Bayern München
: Az Arsenal idei formáját nézve nem hinném, hogy akár megszoríthatná a bajorokat, sima Bayern továbbjutást várok.

Sahtar Donyeck - Borussia Dortmund: Sokakkal ellentétben én sima Dortmund továbbjutást várok, azért szerintem Götze, Reus, Lewandowski más szint a B kategóriás brazilok.

AC Milan - Barcelona: Bár a Milan a gyenge szezonkezdet után feljövő félben, azért ellenünk nem hinném, hogy ez elég lesz. Gálát én sem várok, de szerintem nem fog egy percig sem veszélyben forogni a továbbjutásunk.

Real Madrid - Manchester United: A legnagyobb rangadó, és a legnehezebben megtippelhető is véleményem szerint. Ha Real olyan formában lenne, mint a tavalyi szezonban, akkor számomra nem lenne kérdés, hogy átlépnének a MU-n. Idén viszont finoman szólva sem meggyőzőek. De úgy gondolom, hogy majd felszívják magukat annyira a párharcra, hogy valahogy továbbmenjenek, tehát szerintem a Real megy majd tovább.

Valencia - Paris Saint-Germain: Ez sem ígérkezik rossznak, a Valencia nem rossz csapat, de PSG kerete erősebb, és ez dönhet a javukra, Ibra továbblövi őket.

Porto - Málaga: Sokan leírják ezt a párosítást, én nem teszem, számomra mind2 csapat szimpatikus teljesítményt nyújt idén. Itt talán az lehet a döntő, hogy a Porto nagyobb rutinnal rendelkezik az európai kupákban, így szerintem ők lesznek itt a befutók.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.21. 10:09:02

Galata-Schalke
Még mindig ott tartok, hogy a Galata helyett most a CFR is lehetne itt. Már lelki szemeimmel láttam is, hogy a nyolcaddöntőben Barca-CFR lesz. :)
Elég szoros lesz szerintem, de én inkább a németekre tennék, ebben a Galatában én idén nem éreztem az igazi átütőerőt.

Arsenal-Bayern
Gólgazdag meccseken magabiztos német továbbjutás a tippem. Idén a bajorok nagyon egyben vannak, nálam a végső győzelemre is abszolút esélyesek. Az Arsenal meg az Arsenal, ezzel mindent el is mondtam róluk. Ők az elkövetkezőkben nem lesznek komoly tényezők az európai foci térképen (igen nálam az a komoly tényező, aki bajnokságot nyer, vagy játszik például egy BL döntőt).

Shaktar-Borussia
Számomra az egyik legjobban várt párharc. Két szimpatikus csapat, két olyan együttes, ahol szép ás nyílt focit játszanak. Egyértelmű esélyese szerintem nincs a párharcnak, de talán a Dortmund továbbjutása az elvárhatóbb. Bajnokságban idén nem annyira jók, de úgy érzem, hogy a BL-re most értek be igazán. A Shaktar-nak szurkolok Lucescu miatt, elért ő ott már mindent, csak egy igazán kimagasló BL menetelés hiányzik még (egy elődöntő például). Viszont, ha a németek jutnak tovább az se keserítene el, a Dortmund az egyetlen német együttes, amelyik egy kicsit is szimpatikus.

Milan-Barca
Igazából csak a nevek miatt derbi ez. Tisztelem a Milan-t, semmi bajom velük, de idén ők kevesek, legalábbis ehhez a Barcához képest. Nem várok gálát, de egy magabiztos továbbjutást mindenképp.

Real-MU
Egyértelműen a legnagyobb derbi. Bár a Madrid szerencsére idén botladozik a La Ligában, de én nem írnám le őket. Mourinho eléggé hatásos taktikát tud összehozni a kiesés párharcokra, ezt sajnos már mi is tapasztaltuk. Nem mondom, hogy a madridiak az esélyesek, de én semmiképp se írnám le őket. a MU-t idén nem sokat láttam játszani, így nem is nyilatkozok bővebben róluk. a PL-t vezetik, van egy jó RvP-jük, jó kis csapat az biztos.

Valencia-PSG
Ez is jó párosítás. E franciák pár éven belül top csapat lesznek, a kérdés, hogy idén mire mennek. Sok fog majd Ibrahimovic-on múlni, de én azért inkább rájuk tennék. A keretük szerintem van annyival jobb, hogy ezt a Valenciát kiejtsék.

Malaga-Porto
A legszürkébb párosítás számomra. A Porto szokásosan ott van a kieséses szakaszban, nagyobb is a tapasztalatuk ilyen téren, éppen ezért én őket tartom az esélyesebbnek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.20. 23:01:56

A lényeg, hogy nem tűnik bundának a dolog :roll: :mrgreen:

Ugyanazokat a párosításokat húzták ki a Bajnokok Ligája csütörtök délelőtti nyolcaddöntőjének sorsolásán, mint a tegnapi próbasorsoláson, derült ki a Sky Sports felvételéből. Az amerikai ESPN számítása szerint ennek az esélye egy a kétmillióhoz.

Galatasaray – Schalke 04: annyira nem ismerem ezt a két csapatot, de inkább a németek tűnnek esélyesebbnek.

Celtic – Juventus: olaszok, nem kérdés.

Arsenal – Bayern München: a csoportkör után belehúztunk, talán a Barca után a legnehezebb ellenfél. De legalább az esélytelenek nyugalmával léphetünk pályára. Úgy 30-70%-ra tippelném az esélyeket.

Sahtar Donyeck – Borussia Dortmund: ez izgalmas párharcnak ígérkezik, mindkét csapat jól küldte a csoportmeccseken, megtippelhetetlen, hogy ki jut tovább.

Milan – Barcelona: hatalmas égés lenne, ha kiesnénk, ezt a Milan-t nagyon gyengének tartom. Szerintem viszonylag simán továbbmegyünk.

Real Madrid – Manchester United: évek óta várok erre a párosításra, slágermeccs. 49-51%.

Valencia – PSG: Ibra továbblövi a franciákat.

Porto - Malaga: passz, igazából nem is érdekel, hogy ki jut tovább innen :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.12.20. 20:47:15

Mezner2 írta:
20tek írta: Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak.

Soha az életben nem fogják ezt megengedni a szurkolók,mi nem nagyon tudunk innen belegondolni abba,hogy ott mennyire fontos ez a meccs,ha az egyik csapat oda-vissza veri a másikat,akkor az ő szemükben az már egy szinte tökéletes szezon,többre tartják akármelyik kupánál,amelyik edző meglépné a B csapatot ezen a meccsen,az már többet nem térhetne vissza a csapatához,mert elüldözné a népharag
Ahhoz képest, hogy mi innen nem tudunk belegondolni, de elég pontosan leírtad.
Másrészt én egy szóval sem mondtam a B csapatot, szóval ezzel gondolom nem az én hozzászólásomra reagáltál.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.20. 20:14:10

20tek írta: Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak.

Soha az életben nem fogják ezt megengedni a szurkolók,mi nem nagyon tudunk innen belegondolni abba,hogy ott mennyire fontos ez a meccs,ha az egyik csapat oda-vissza veri a másikat,akkor az ő szemükben az már egy szinte tökéletes szezon,többre tartják akármelyik kupánál,amelyik edző meglépné a B csapatot ezen a meccsen,az már többet nem térhetne vissza a csapatához,mert elüldözné a népharag
Avatar
torocsik
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.07.28. 07:23:44
Tartózkodási hely: ahol csak bírok

2012.12.20. 20:07:18

Tippek:

GALATASARAY - Schalke

Celtic - JUVENTUS

ARSENAL - Bayern München

SHAKTAR DONYECK - Borussia Dortmund

AC Milan - FCBARCELONA

Real Madrid-MU

Valencia - PSG

MÁLAGA - FC Porto

Lesznek meglepetések!!
Iniesta,Xavi,Messi,Gardiola=Barca,HAJRÁ
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.20. 20:03:48

LG írta:Nem értem mondjuk, hogy a Shaktar-Dortmund párharcot miért jósoljátok annyira szorosnak, illetve egyesek még az ukránokat tartják esélyesebbnek. Miért? A Dortmund azt hiszem megmutatta, hogy komolyan kell velük, szerintem jelenleg ott vannak Európa 5 legjobb csapata között, de nálam még a 3-ban is. A Shaktart pedig maximum egy erős középcsapatnak tartom. Szépen teljesítettek a csoportban, de lássuk be, ez ellen a Chelsea-vel szemben nem volt akkora teljesítmény tovább menni. A németektől sima továbbjutást várok.
Évek óta konstans ott van a Shaktar a legjobbak között,ráadásul olyan játékkal amit akármelyik európa gigász csapat megirigyelhet,ötletes,attraktív és eredményes focit játszanak,nem nagyon tudok olyan csapatot mondani akire ne lehetnének veszélyesek,szerintem teljesen fifti-fifti esélyek vannak ebben a párharcban.Szurkolok nekik nagyon
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.20. 19:57:18

Nem értem mondjuk, hogy a Shaktar-Dortmund párharcot miért jósoljátok annyira szorosnak, illetve egyesek még az ukránokat tartják esélyesebbnek. Miért? A Dortmund azt hiszem megmutatta, hogy komolyan kell velük, szerintem jelenleg ott vannak Európa 5 legjobb csapata között, de nálam még a 3-ban is. A Shaktart pedig maximum egy erős középcsapatnak tartom. Szépen teljesítettek a csoportban, de lássuk be, ez ellen a Chelsea-vel szemben nem volt akkora teljesítmény tovább menni. A németektől sima továbbjutást várok.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2012.12.20. 17:58:34

"Ez a forduló párosítása. Nagyszerű lehetőség, hogy a szurkolóink újra láthassák Cristianót és nekem, hogy újra találkozzak Joséval - rendelnem kell néhány üveg jó bort!"
http://www.hatharom.hu/article/7ae780-r ... t-ferguson

SAFnak ennyi a véleménye az ügyről. :lol: Remélem hogy kiütik a blancócat. :lol: :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.20. 17:54:13

visca el barca írta:
20tek írta:Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Mert a MU mit tud? Gyenge védelem, elöl meg majd RvP vagy Rooney villan egyet. Vagy nem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.20. 17:50:06

Galatasaray–Schalke 04
Celtic–Juventus
Arsenal–Bayern München
Sahtar Doneck–Borussia Dortmund :-k
Milan–Barcelona
Real Madrid–Manchester United
Valencia–PSG :(
Porto-Málaga :-k :(

Törökök szerintem gyengék
Celtic kaki, és meg sem érdemlik
Arsenal essen ki!
Ez az Ukrán-Német párharc kemény lehet, de viszonylag simán is elsülhet.
Milant ütni kell
Real essen ki! 50-50%
Jó lenne egy Valencia meglepetés
Porto esélyesebb szerintem, de örülnék a spanyol továbbjutásnak
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.20. 17:37:10

Tippem:


Galatasaray - Schalke

Celtic - Juventus

Arsenal - Bayern München

Shaktar Donyeck - Borussia Dortmund

AC Milan - FC Barcelona

Real Madrid - Manchester United (Sajnos... pedig nagyon szeretném ha ManUtd jutna tovább...)

Valencia - PSG

Málaga - FC Porto


De természetesen történhet meglepetések is :!:

Az a poén az egészben, hogy kb egy hónapja mondtam a havernak, hogy ManUtd - Real párosítást akarok :D
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.12.20. 17:35:22

Sajnos a Real túl fog jutni az első akadályon. Kétségkívül nekünk jobb lenne egy MU továbbjutás, de ennek kevesebb az esélye. Jóval erősebb a Real kerete, ráadásul elsőszámú célpontjuk az idén a BL győzelem. Ezeken a meccseken nem tud tartalékolni majd a Real, ezért a bajnokságban ez jó lehet nekünk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.20. 16:53:38

Végre a Real nem egy alibi csapatot kapott, nagyon kiváncsi leszek a MU-ra, hogy mivel tudnak előrukkolni.
Old Tarffordon remélem ismét zúgni fog a bye bye Mourinho :D

A Milant meg nem szabad leírni, bár ettől függetlenül át kell menni rajtuk, nagyobb megerőltetés nélkül.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.20. 16:49:48

Galatasaray-Schalke: Nem ismerem az erőviszonyokat, a törökök képesek lehetnek meglepetésre, sosem szabad leírni őket. Szerintem képesek továbbjutni.

Celtic-Juventus: Egyértelműen Juventus továbbjutás. A Celtic odahaza képes lehet akár még győzni is, de 1-0-nál nagyobb előnyt nem tudok elképzelni, amit Torinóban egy jó formában lévő Juve simán ledolgoz.

Arsenal-Bayern München: Ha a kereteket nézzük, lehetne keresnivalója az angoloknak, de a bajorok voltak tavaly a döntősök és szerintem megmaradt a lendület. Nem szeretem a németeket, de ez nem szimpátiakérdés, szerintem ők mennek tovább.

Sahtar Donyeck-Borussia Dortmund: Érdekes párosítás. Nem nézek német focit, de a hírekből azért egy-két info hozzám is eljut. Szóval most a Dortmund elvileg esélyesebb, de Ukrajnában képesek lehetnek a bravúrra Luchescuék.

Milan-Barcelona: Megtévesztő a Milan vesszőfutása, képesek Messiéket megfogni, de a Camp Nouban egyértelművé kell tenni a két csapat közti minőségi különbséget!

Real Madrid-Manchester United: Jó lenne nyernie a MU-nak, örömmel látnám, ha eltakarítanák az útból a Realt. Ha holnap játszanák az első meccset, szerintem Rooney-ék mennének tovább, de februárig sok víz lefolyik majd a Dunán.

Valencia-PSG: Sajnos idén a Valencia erőtlen, a PSG pedig rutinból (euróból) letudja ezt a párharcot, Soldadóéknak eddig tartott a dal.

Porto-Malaga: A pénztelenség ellenére meglepően jók a spanyolok, főleg a BL-ben arattak nagy bravúrt a továbbjutással. A Portónak is jó kerete van, ez olyan párharc, ahol mindkét csapat egyforma eséllyel juthat tovább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2012.12.20. 16:56:09-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.12.20. 16:49:20

visca el barca írta:
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Azért a United sem a totális futball megtestesítője idén. Jobbára kontrákra játszanak, a védelmük harmat gyenge (ami tőlük felettébb szokatlan), de ennek ellenére általában valamelyik klasszisuk villanásaival megnyerik a meccseket. Viszont a nagyobb meccseken jelenleg garantált, hogy minimum kettőt kapnak.

Mivel jelenleg egyik csapat sincs a topon játékban, szerintem az egyéni megmozdulások fogják eldönteni a párharcot, itt talán egy kicsit erősebbnek érzem a MU-t, hiszen Van Persie-ben mindig benne van a gól, Rooney is rendre betalál, ha nagy szükség van rá, Valencia is képes "villanni". A másik oldalon ebből a szempontból Roncika formája eléggé meghatározó lesz, illetve az Özil-Benzema kettősben érzem, hogy képesek lehetnek eldönteni a meccset egy-egy pontrúgással, villanással.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.12.20. 16:44:13

Asszem José szedheti a sátor fáját, végre egy jó sorsolás, a Real pedig ismét búcsúzik majd a legjobb tizenhat között. Úgy érzem újra vissza áll a világ rendje..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.20. 16:10:45

20tek írta:Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.20. 15:41:19

Galatasaray–Schalke 04
Celtic–Juventus
Arsenal–Bayern München
Sahtar Donyeck–Borussia Dortmund
Milan–Barcelona
Real Madrid–Manchester United
Valencia–PSG
Porto-Malaga

Ezeknek örülnék a legjobban. :)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.12.20. 15:34:59

MessiFan91 írta: Real Madrid-Manchester United: Ferguson jól ismeri Ronaldo-t, szerintem tudja, hogy hogy lehet megállítani. A United elég erős ebben az évben. 48-52 százalék :D
A smiley ugye azt jelenti, hogy ezt viccnek szántad? Mert jó-jó, hogy a Real mostanában botladozott, de a kerete sokkal erősebb, mint az MU-nak, és februárig megfelelően fel is fog készülni arra a meccsre. Az MU-nál megint próbálnak felépíteni valami nagy csapatot, olyasmit, mint a Beckham, Ronaldo féle volt, de ettől azért egyelőre messze járnak. A jelenlegi keret egyértelműen gyengébb, mint az utóbbi 6-8 évben bármikor (a tavalyit leszámítva).
Ha nem lesz valami egetrengető változás, akkor ebből a szempontból a bajnokságok állása is a Real kezére játszik. Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak. Ugyebár ennek a kommunikációja kifelé már el is kezdődött (Casillas, Mourinho) Míg az MU a valószínűleg bajnokság végéig keményen harcban lesz legy a City-vel, lehet a Chelsea-vel is.
Talán számíthat az is - bár ebben nem vagyok biztos -, hogy Mourinhonak több tapasztalata van az MU ellen, mint Fergusonnak a Real ellen.

Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.20. 15:22:21

Az EL-ben a Kolozsvár érdekelt. Nem örülök az Inter-nek, elég erősek mostanában, de hátha nem veszik komolyan az Európa Ligát :)
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.20. 15:18:28

Galatasaray-Schalke: A Schalke erősebb, a Galatasaray okozhat meglepetést. 40-60 a továbbjutás esélye a Schalke javára szerintem, és nekik is szurkolok, mivel eléggé megutáltam a Galata-t :twisted:

Celtic-Juventus: Ha úgy védekezik a Celtic, mint ellenünk, talán lehet egy kis esélye. 35-65 százalék a továbbjutás.

Arsenal-Bayern München: Itt a Bayern az esélyes, de én remélem, hogy az Arsenal legalább egy kicsit megszorongatja a Bayern-t :) Esélyek szerintem: 40-60 százalék.

Sahtar Donyeck-Borussia Dortmund: Két kb. egyforma erősségű csapat, mindegyiknek szurkolok, szurkoltam, talán egy kicsit inkább a Dortmund-nak. 48-52 százalék a továbbjutásra :D

Milan-Barcelona: A Milan nagyon gyenge mostanában, ha jó napot fognak ki, akkor sincs sok esélyük. 35-65 százalék.

Real Madrid-Manchester United: Ferguson jól ismeri Ronaldo-t, szerintem tudja, hogy hogy lehet megállítani. A United elég erős ebben az évben. 48-52 százalék :D

Valencia-PSG: Egyre jobbak a franciák, a Valencia pedig nem túl erős ebben az évben. 40-60 szazalék.

Porto-Malaga: Két csapat, amelyek nem is a legerősebbek, de nem is a leggyengébbek. Szerintem egyenlők az esélyek, 50-50.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.20. 15:10:00

visca el barca írta: ráadásul pont a hazai classico után játsszák a viszavágót
a tabellát nézve ez nem számít. ha nem kerül a real 10en belülre,akkor el lehet dobni a klasszikust
Válasz küldése