Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.06.11. 12:30:39

Mindenkinek vannak kedvencei, olyan kedvenc, tegyen le bármit épp az asztalra akkor is ő az etalon, ha edző akkor nekem Pep. Igazán örülök a sikerének, hihetetlen fickó, foci legnagyobb rajongója, mentálisan pedig egy igazi iskolapélda, gratulálok mester, szimplán a legnagyobb! [-o<
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.11. 10:38:03

MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.11. 09:16:49
Ráadásul építkezni is kiválóan tud, egy olyan Cityt vett át anno amelyik kapura lőni nem tudott a RM ellen, ellenünk is sorra csontra kizúgtak, ehhez képest elég hamar sikerült lecserélni a tengelyt aminek aztán 1-1 elemét minden évben kozmetikázik-újragondol, és már zsinórban harmadik évben komoly tényező a BL-ben, ha nem gondolja túl a Chelsea ellen az is meglett volna 2 éve.
Persze ehhez kellett a bizalom, ha egy kínos Monaco elleni kiesés után elküldik akkor most nem itt tartanának.
...
TM-en összeszámoltam, Pep idekerülése óta a City 1.2milliárd euroért igazolt és 512millióért adott el, eközben mi:
1.28milliárdért igazoltunk és 850millió euro értékben adtunk el, amit nagyon felhúz Neymar 222milliós ára.
Igen, azért a City-nél nem úgy megy az építkezés, hogy ész nélkül horror áron vásárolnak. Nem tudnék hirtelen 1 flop-ot se mondani onnan, és ha jól rémlik 100+os igazolásuk nem is volt. Ellenben mondjuk a MU-nál Maguire, Anthony, stb.

A City a legutóbbi 3 évben 2x döntős, 1x elődöntős volt a BL-ben, emellett 3x megnyerték a PL-t amiben köztudottan a legtöbb pénz van, abszolút nem tűnik kirívónak amit költenek.
Előtte is rendre ott voltak a tűzközelben, a legutóbbi 6 szezonból 1x csúsztak csak le a bajnoki címről.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.11. 10:07:13

zsoltfree írta:
2023.06.11. 09:59:44
Az mi, hogy Guardiolának ezzel lett annyi BL győzelme, mint amennyi Zidanenak van, edzőként. Vicc.
Ez csak statisztika. Mindenki tudja aki nem háttal ült az elmúlt 10 évben a tv-nek, hogy egy jókor jó helyen edző volt mindig is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.11. 09:59:44

Az mi, hogy Guardiolának ezzel lett annyi BL győzelme, mint amennyi Zidanenak van, edzőként. Vicc.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.11. 09:16:49

Fernando írta:
2023.06.11. 09:01:45
Tény, fel lehet róni neki, hogy mindig jó kerettel és bajnokeselyes csapattal dolgozott, de ezt a nyomást bírni is kell és fél kell nőni a feladathoz. Hiába vagy jó edző, sőt kiváló (lsd.: Emery, Valverde, stb.) ha nem bírod a nyomást és nem tudsz újítani, szintet lépni magadhoz képest hiába minden. Ez teszi naggyá őt, ahogy Kloppot is pl. Nem a biztonságra törekszik, hanem meg tud ujulni.
Ráadásul építkezni is kiválóan tud, egy olyan Cityt vett át anno amelyik kapura lőni nem tudott a RM ellen, ellenünk is sorra csontra kizúgtak, ehhez képest elég hamar sikerült lecserélni a tengelyt aminek aztán 1-1 elemét minden évben kozmetikázik-újragondol, és már zsinórban harmadik évben komoly tényező a BL-ben, ha nem gondolja túl a Chelsea ellen az is meglett volna 2 éve.
Persze ehhez kellett a bizalom, ha egy kínos Monaco elleni kiesés után elküldik akkor most nem itt tartanának.

Eközben mi sokadig éve nyomtuk a nosztalgiatengelyt mert nem akartunk látni a szemünktől, hozzáteszem pont Pep fedezte fel anno a 2016-os 3-1-es meccsen hogy ha már külön Busira rászállnak akkor azzal meg is van fogva a labdakihozatalunk.

Pepnek nagyon örülök, a történelem első edzője amelyik 2 csapattal is triplázni tud 8)

TM-en összeszámoltam, Pep idekerülése óta a City 1.2milliárd euroért igazolt és 512millióért adott el, eközben mi:
1.28milliárdért igazoltunk és 850millió euro értékben adtunk el, amit nagyon felhúz Neymar 222milliós ára.

Az egyikből BL tényező+Bl győztes csapat lett, a másikból pedig BL csoportkör, ráadásul a mostani helyzetből is főképp a saját nevelések/olcsón igazoltak mentettek ki minket, mindenki vonja le a tanulságot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2023.06.11. 10:04:26-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.11. 09:01:45

Tény, fel lehet róni neki, hogy mindig jó kerettel és bajnokeselyes csapattal dolgozott, de ezt a nyomást bírni is kell és fél kell nőni a feladathoz. Hiába vagy jó edző, sőt kiváló (lsd.: Emery, Valverde, stb.) ha nem bírod a nyomást és nem tudsz újítani, szintet lépni magadhoz képest hiába minden. Ez teszi naggyá őt, ahogy Kloppot is pl. Nem a biztonságra törekszik, hanem meg tud ujulni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.11. 08:28:35

Cseri írta:
2023.06.11. 08:11:15
Ha Pep semmit sem nyerne már edzőként,akkor is a legnagyobbak közé tartozna. Minden csapatával minimum bajnok lett,szinte minden évben 100 felett van a szerzett gólok tekintetében a csapata,ahol ő az edző, ott rajta van a keze nyoma a csapaton, felismerhető a stílus. Hasonló költségvetésű klubok vannak,meg lehet nézni hol tartanak eredményességben,mutatott játékban, stílusban.
Tegnapi meccsről pedig,a city fáradtnak tűnt,de még így is focizni akart,az inter meg ezt elrontani,jól is ment nekik. Fociban nincs,ha,de Silva tekerése bemegy a meccs elején,sokkal jobb meccs lehetett volna...
Pep nem csak a saját csapataira van nagy hatással, hanem a teljes élfocit átalakította ötleteivel. Ez a legnagyobb dolog.
més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.11. 08:11:15

Ha Pep semmit sem nyerne már edzőként,akkor is a legnagyobbak közé tartozna. Minden csapatával minimum bajnok lett,szinte minden évben 100 felett van a szerzett gólok tekintetében a csapata,ahol ő az edző, ott rajta van a keze nyoma a csapaton, felismerhető a stílus. Hasonló költségvetésű klubok vannak,meg lehet nézni hol tartanak eredményességben,mutatott játékban, stílusban.
Tegnapi meccsről pedig,a city fáradtnak tűnt,de még így is focizni akart,az inter meg ezt elrontani,jól is ment nekik. Fociban nincs,ha,de Silva tekerése bemegy a meccs elején,sokkal jobb meccs lehetett volna...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.11. 07:45:25

Azon kívül, hogy tènyleg! semmi bajom a Cityvel ès Guardiolaval (így is bele lehet majd kötni), a szakmai stábot az egyik legjobbnak tartom, ami nem csoda, hiszen Barcelonaból tettèk át a szèkhelyüket.

Kiderült ami règóta gyanítható, 105 rendbeli eljárás folyik ellenük. Ki hiszi el, hogy;
-Haaland nettó 10 millióèrt elmegy focizni a Citybe, mikor Mbappe (már most a legnagyobb nevek) 50+ milliót keres. Èrdekes módon ez is egy nem elhanyagolható vizsgálti tètel, hogy Mancini a fizetèse mellett nagyobb összeget kapott egy hetes szakèrtèsèrt Abu Dhabiból. Most gondolom az egèsz csapat kimegy "szakèrteni"
-Haaland ára
https://www.google.com/amp/s/amp.marca. ... b457c.html

60(75) millió + 30 aláírási (apukának is)+ 50 a nèhai Raiola cègènek. A fizetèse is itt 40. A "hivatalos" számok èrdekes módon csökkentek. Ez egy játèkos, mondjuk a legkirívóbb Raiola miatt.

-ahogy írtam ez sem Guardiolan múlt. Teljesen fölösleges bármit is írnom, teljes mèrtèkben elfogultak vele szemben egyes Barca szurkolók. Èn nem látom rajta azt a taktikai zsenit amit neki tulajdonítanak azok alapján, hogy mindig az egyik aktuálisan legjobb kerettel rendelkező csapatot irányítja. Top 5-ös edző, de szívesen megnèznèm a Citys átigazolásèrt felelős szakmai stáb nèlkül egy szerènyebb anyagi lehetősègekkel rendelkező klubnál.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.11. 02:17:41

Elég szomorú, hogy ez ma egy BL-döntő. A labdarúgás alapvetően válságban van, de ez a tavalyi döntőt is alulmúlta. Akkor a Madrid ha nagy focira nem is volt képes, de mutatott néhány kontrát. Itt már két teljesen elképzeléstelen csapat szerencsétlenkedett, az olasz foci is teljesen kiüresedett. A védekezés nagyjából megvolt, bár a gól két védő mellett zúgott el, az egyiknek illett volna blokkolnia, ahelyett, hogy állnak egy helyben, mint valami szégyenlős kisiskolások. Ebbe egy rendes olasz védő 20-30 éve simán bevetődik. A kontrajáték pedig teljesen elveszett a játékukból, ez az elődöntőben is látszódott. A futballt sem azért ölik már, mint régen, amikor ez egyszerűen hozzátartozott a kultúrájukhoz, futballt is felmutatva olykor, lásd a kontrákat. Itt a futballt már azért ölték, mert többre nem voltak képesek, és nem egy terv része volt.

Lukakura nincsenek szavak. Eddig is minusz embernek számított, a belga válogatottat úgy ejtette ki a világajnokságról, hogy én ilyet azelőtt még nem láttam. A gólvonalról kifelé rúgja a labdát, egy centire az ellenfél gólvonalától is veszélyesebb a saját kapujára, mint az ellenfelére. Megint nem hazudtolta meg önmagát. Ilyen játékosok ma BL-döntőt játszhatnak. De nem is érdemel mást egy olyan klub, amelyben Lukaku és Lautaro Martinez a támadók. Dupla nulla mind a kettő. Azért szomorú, hogy a labdarúgás ide jutott, az pedig nekünk is elgondolkodtató, hogy egy ilyen csapat búcsúztatott minket a csoportból, három gólt lőve nekünk egy alkalommal. Dicséretet a City sem érdemel, egy rendes csapat ellen ezt nem húzzák be. Az Internek még az is elég lett volna, ha Lukaku helyett berángatnak bárkit az utcáról.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.11. 00:42:45

torotam írta:
2023.06.11. 00:28:00
Kiscsapatos bunkertaktika, folyamatos faultolások, mélyen zárt védekezés a támadók részéről is, stb. Nekem ez a foci nem tetszik.
plusz egy csomo szineszkedes, mueses

nagyon antipatikus jatekot toltak

grat Peppnek, megegyszer, hogy helyretette oket
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.11. 00:28:00

Troym írta:
2023.06.10. 23:46:06
torotam írta:
2023.06.10. 23:29:14

Nem értem miért zavar, de mindegy is.
Én az Inter fociját Barcelona drukkerként nem tudom máshogy minősíteni, ha te igen, hát lelked rajta.
Folyamat Olajos FC-zel meg arabozol a City kapcsán. Ahogy mondod: Stílus
115 rendbeli szabálysértés, könyvelési visszásságok. Ez a bajom. De persze nagyon szakmai az építkezés.
De nem arabozok, olajos csapatnak írtam. Az orosz, amerikai milliárdosok is ugyanolyan kártékonyak. (Ld Chelsea) Ettől még a véleményem nem kevesebb, mint a tiéd, téged nem sértegetlek, véleményed tiszteletben tartom, szerintem ennyit te is megtehetsz.
Az Inter játéka szerintem meg nem "hányadék" csak azért, mert kiestünk velük szemben. A mai Inter is nyert volna ellenünk szerintem. (Sajnos)
Én a fórumnak passzív tagja vagyok, inkább csak olvasom, de azt viszont igen aktívan.🙂 Ha túl direkt voltam, sajnálom, nekem nem volt sértő szándékom!
Aki az olasz focit szereti, annak lehet, hogy oké az amit az Inter játszik. Minket kiejtettek (nagyon komoly bírói tévedések miatt is), de nem ezért tartom a focijukat "hányadéknak". Kiscsapatos bunkertaktika, folyamatos faultolások, mélyen zárt védekezés a támadók részéről is, stb. Nekem ez a foci nem tetszik. Ezzel szemben a City kreatív, támadó szellemű és kombinatív focija tetszik.
Hogy mi a kártékony a focinak, az jó kérdés. Folyamat a Realt, a Bayernt vagy a Poolt nézni a BL legjobb 4-ben sem túl vidám, ezek is iszonyat tőkeerős csapatok (ha nincs a PSG tőkeereje, Bappe már egy éve hófehér mezben rakná újra csúcsra a Realt, erről ennyit).
Ami a bírósági eljárásokat illeti, velünk szemben is komoly vádak vannak, a Juventust meg kb folyamatosan büntetik. Gondolon a többi topcsapatnál sem makulátlan minden.
Én örülök a City és Pep BL győzelmének, már kijárt nekik és a projektüknek. Ráadásul ha ők nincsenek, a Madrid idén is nagyon jó eséllyel behúzta volna.
Visca el BARCA!
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2023.06.11. 00:18:11

Valami 6x-os odds volt az Interre, ahhoz képes szerintem, ha nem biztonsági focit nyomnak, hanem all-in, még be is húzhatták volna ezt a meccset, de a tökölgetés meg a sok kapu előtti hiba miatt megérdemelten kaptak ki. Amúgy meglepően jól tudtak helyzetbe kerülni és meglepően jól hagytak ki mindent.

A City szerintem ma sehol nem volt a Real elleni meccshez képest. A félidőtől már kb. az összes játékosuk a fülén vette a levegőt. Nem tudom, hogy ennyit számítana-e az utazás, vagy a nem hazai pálya, de egyértelműen gyengék voltak.
Mégis ők lőtték a gólt, ami tényleg szépnek mondható.

Gratula!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.11. 00:16:29

Guardiola abszolut megerdemelte, es a city jatekosok is.

Remelem, hogy tobbe soha nem jatszik BL dontot egyetlen olajos csapat sem, es olyan csapatok se, mint az inter, akik csak az antifocijuknak koszonhetoen ugranak meg bizonyos lepcsoket.

Nem volt nagyon jo meccs, de izgalmas volt, es rovid, igy szeretem a dontoket, amiket nem mi jatszunk.

Guardiola miatt nagyon orulok, mar reg megerdelete volna. Ez abszolut nem az olajmilliardokon mulik, ezt a PSG szepen megmutatja. Pep ennek a sportagnak a modernkori pápája, ezert olyan ez a city, amilyen.

Nagyon varom, hogy vegre olyan csapatnal legyen, ahol teljes szivvel tudok szurkolni ennek a focinak. A nemeteket es a cityt sajnos ki nem allhatom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.10. 23:46:06

torotam írta:
2023.06.10. 23:29:14

Nem értem miért zavar, de mindegy is.
Én az Inter fociját Barcelona drukkerként nem tudom máshogy minősíteni, ha te igen, hát lelked rajta.
Folyamat Olajos FC-zel meg arabozol a City kapcsán. Ahogy mondod: Stílus
115 rendbeli szabálysértés, könyvelési visszásságok. Ez a bajom. De persze nagyon szakmai az építkezés.
De nem arabozok, olajos csapatnak írtam. Az orosz, amerikai milliárdosok is ugyanolyan kártékonyak. (Ld Chelsea) Ettől még a véleményem nem kevesebb, mint a tiéd, téged nem sértegetlek, véleményed tiszteletben tartom, szerintem ennyit te is megtehetsz.
Az Inter játéka szerintem meg nem "hányadék" csak azért, mert kiestünk velük szemben. A mai Inter is nyert volna ellenünk szerintem. (Sajnos)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2023.06.10. 23:38:48

Pep nagyon is megérdemelte, ahogy jó néhány City játékos is. Ennyire korszakalkotó edzőzseninek kellett egy Barçán kívüli BL-cím is. A City pedig már rég nem az a klub, aminek beskatulyázzák. Ha tényleg önmagában csak a pénz számítana, még akkor is Pep mai szinten apróért fejlesztette a keretüket az elmúlt években.

Bárhogy is, azért egy jottányival jobb szájíz így a mi BL-kiesésünk is nekem, legalábbis az Inter ha formában nem is, taktikailag, motiváltságban, valamint képességekben már a csoportkör alatt is tulajdonképpen közel ezen a szinten volt.

Azért egy Stegen-Baldé-Dias-Araujo, Gavi-Rodri-Frenki-Bernardo-Pedri, Messi-Lewa kezdővel hogy muzsikálhatnánk megint...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.10. 23:29:14

Troym írta:
2023.06.10. 23:18:42
Téged nem zavar, engem zavar. Miért beteges? Azt gondolom nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy beteges mániának tituláld mások véleményét, én sem tettem / teszem a tieddel.
Holott te minősíted hányadék focinak a másik döntős csapat játékát.
Stílus.
Nem értem miért zavar, de mindegy is.
Én az Inter fociját Barcelona drukkerként nem tudom máshogy minősíteni, ha te igen, hát lelked rajta.
Folyamat Olajos FC-zel meg arabozol a City kapcsán. Ahogy mondod: Stílus
Visca el BARCA!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2023.06.10. 23:20:46

Gaillard írta:
2023.06.10. 23:09:37
Hiába az elköltött milliárdok, erre a csapatra és főleg a döntőbeli produkcióra nem fognak úgy emlékezni az emberek, mint más nagy csapatokra, győztesekre vagy akár vesztesekre.
Az elsõt behúzni mindig a legnehezebb. Fõleg úgy, hogy mindenki toronymagas esélyesnek tart. Annak idején a mi elsõ címünk is hasonlóan gyenge meccsen jött össze, de ez egyetlen Barca drukkert sem zavart különösebben az ünneplésben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.06.10. 23:20:31

Alcantara írta:
2023.06.10. 22:58:37
Hát izgalmas végjáték volt. Az idei BL legjobb csapata nyert ma azt gondolom.
Én is így gondolom, bár a döntő alapján az Inter sem nyert volna érdemtelenül.
Kíváncsi leszek, milyen hatással lesz a Cityre ez a győzelem. Kevésbé lesznek már éhesek, és jön egy kis visszaesés, vagy áttört bennük az eddig meglévő gát, és innentől meg erősebbek lesznek a BL-ben. Én inkább utóbbitól tartok.
Hiába az elköltött milliárdok, erre a csapatra és főleg a döntőbeli produkcióra nem fognak úgy emlékezni az emberek, mint más nagy csapatokra, győztesekre vagy akár vesztesekre.
Nem gondolom! 14-ben Németország nagyon megszenvedett az argentinokkal, mégis mindenki úgy emlékszik rájuk, hogy az ő nagy VB-jük volt. 19-ben a Pool sem, 20-ban a Bayern sem parádézott a döntőben, de attól még kiváló csapat volt mindkettő. Ez a City is bizonyított végig a BL-ben, a döntőjükre rányomta a bélyegét a tét. De végül elbírták, és összesséégében teljesen büszkék lehetnek a szezonjukra. Mondom úgy, hogy nem kedvelem őket.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.10. 23:18:47

Én is aszondom,hogy ideje volt annak hogy a legjobb csapat nyerje , ne egy mákos bírós Real vagy ez a gyenge ágon ideért Inter.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.10. 23:18:42

torotam írta:
2023.06.10. 23:14:38
Troym írta:
2023.06.10. 22:56:14
A mai este után a maradék olajsejk is szerez egy csapatot. Szomorú.
Ez valami beteges mánia nálad vagy mi?
Miért szimpatikusabb a kőgazdag Real, Bayern vagy MU modellje, mint a City-é?
Van pénze a Citynek is, igen. A befektető egy arab sejk, igen. Felépítettek egy professzionális modellt, amelyik szép focit játszik? Igen.
A pénz agyatlan költése önmagában nem elegendő, lásd PSG...
Engem nem zavar, hogy befektetői tőkével és nagyon okos projektépítéssel a City is a legnagyobbak közé nőtte ki magát. Sőt örülök, hogy nem a kormányzati támogatásokkal segített kőgazdag Realt vagy Bayernt kell most látnom örömködni.
Annak is örülök, hogy az Inter nem nyert ismét BL-t, mert hányadék focit játszanak továbbra is.
Téged nem zavar, engem zavar. Miért beteges? Azt gondolom nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy beteges mániának tituláld mások véleményét, én sem tettem / teszem a tieddel.
Holott te minősíted hányadék focinak a másik döntős csapat játékát.
Stílus.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2023.06.10. 23:19:36-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.06.10. 23:15:39

Gaillard írta:
2023.06.10. 23:09:37
Hiába az elköltött milliárdok, erre a csapatra és főleg a döntőbeli produkcióra nem fognak úgy emlékezni az emberek, mint más nagy csapatokra, győztesekre vagy akár vesztesekre.
Pedig én pont azon gondolkoztam, hogy a korszakosnak kikiáltott pool, meg a bayern a covidos évben ledominálták Európát, aztán egy okádék döntőn nyerték meg a serleget.
Ezt most lecopyzta a City, bűnrossz meccs volt, 1-0 után voltak egyáltalán feljegyezhető események, de behúzták.

Én örülök, Pep miatt, meg mert végre tényleg az a csapat tudott nyerni aki egész évben a legjobb volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.10. 23:14:38

Troym írta:
2023.06.10. 22:56:14
A mai este után a maradék olajsejk is szerez egy csapatot. Szomorú.
Ez valami beteges mánia nálad vagy mi?
Miért szimpatikusabb a kőgazdag Real, Bayern vagy MU modellje, mint a City-é?
Van pénze a Citynek is, igen. A befektető egy arab sejk, igen. Felépítettek egy professzionális modellt, amelyik szép focit játszik? Igen.
A pénz agyatlan költése önmagában nem elegendő, lásd PSG...
Engem nem zavar, hogy befektetői tőkével és nagyon okos projektépítéssel a City is a legnagyobbak közé nőtte ki magát. Sőt örülök, hogy nem a kormányzati támogatásokkal segített kőgazdag Realt vagy Bayernt kell most látnom örömködni.
Annak is örülök, hogy az Inter nem nyert ismét BL-t, mert hányadék focit játszanak továbbra is.
Visca el BARCA!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.10. 23:12:46

Teljesen semlegesen álltam hozzá a jó foci remènyèben. Hát azt kell mondanom, ez sem Guardiolan múlt. De Vrijel, Skriniarral mi van? Lukaku ès Brozovic is fèl szezont sèrült volt, jobb formában ezt behúzhatták volna. Az Inter elèg gyenge volt, de akkor mit mondjunk a Cityről? De Bruyne játèka alapjaiban határozza meg a City játèkát, mint a miènket tette Messiè. Nem èrtem ezt a kèt kreatív nem tipikus szèlsőt sem, de Guardiola tudja. Gratulálok a Citynek azèrt a triplát nem kell magyarázni! Becsüljèk meg a BL győzelemet, lassan eredmènyt hirdetnek a bíróságon is. Jöhetne Gündogan.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.06.10. 23:10:58

Dinasztia épülhet,mert amúgy nagyon jó korban a csapatuk,Gundogan talán az egyik legidősebb aki amúgy elmegy pont valószínűleg. Nem csak PL-ben,de évek óta tűz közelében a Bl-ben is,és most már ez is megvan. Nagyon jól felépített csapatuk van, jó rendszerrel. Kemény dió lesz bárkinek jövőre is, kiütni őket.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése