Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.06. 08:45:29

Értem én, hogy mit mondasz, csak nem értek egyet vele :D De szerintem ebben a témában hiába győzködjük egymást. Mivel szökőévente kerül magyar csapat az EL-be, BL-be, vagy még ritkábban, nekem mindegy kik játszanak ott, nekem ez magyar siker, és szurkolok nekik valamennyire. Te meg nem, mert szerinted mivel kevés a magyar játékos, ez nem magyar siker. Szerintem ettől még ez egy magyar csapat, ami éppen egy szép eredményt ért el, ha nem is tetszik a keretépítésük, ellenük semmiképp sem fogok szurkolni...azt is be kell látni, hogy magyar játékosokkal soha nem jut senki sehova, a Paks egy orbitális véletlen volt, semmi több. Nekik persze én is jobban örültem, de ez semmit nem von le a Videoton érdemeiből...

A példa meg megint azért rossz, mert a Sahtar is állandóan BL-résztvevő...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.06. 08:37:45

Tocy írta: Fb-on is leírtam már, hogy ne hasonlítsuk már össze az angol focit a magyarral. Ott ők folyamatosan BL-ben vannak, 3-4 csapattal, EL-ben is, nekünk meg hát...finoman szólva nem. Szerintem az a természetes, hogy ennek a magyar fociszerető emberek örülnek ( ne keverjük a magyarfoci-szeretővel ).
de ez nem magyar siker,mert nem magyarok hozták össze,ha végképp pontosítani kell,akkor a fehérvári. minden,csak nem magyar. magyar a telephely és itt vége is. ha hasonlítani kéne valamihez:
mintha a kijevieket győzködnéd,hogy örüljenek a sahtar sikerének
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.06. 08:33:07

daffy írta:
ab1daL írta:Mondjuk szerintem, aki ezzel kezdi, hogy "jajj, de hát mennyi magyar van ott..?" azzal tök felesleges foglalkozni. Magyar csapat, magyar siker, nem gondoltam volna 3 gólos Vidi sikerre a Sporting ellen, le a kalappal előttük. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Vidi fan, de magyar csapatról beszélünk emberek, és ahelyett, hogy örülnénk, hogy valamilyen eredményt elér egy magyar csapat nemzetközi porondon, inkább dobáljuk őket. Tipikus magyar mentalitás, tisztelet a kivételnek.
kíváncsi vagyok,hogy hány arsenal drukker ugrált a tv előtt a chelsea bl sikerét látva.pedig angolok. ez is tipikus magyar mentalitás,hogy ha valamiben nem vagyunk az utolsó után,annak örülni KELL. miért kéne? nem a magyar foci győzedelmeskedett,hanem a fehérvári.
Fb-on is leírtam már, hogy ne hasonlítsuk már össze az angol focit a magyarral. Ott ők folyamatosan BL-ben vannak, 3-4 csapattal, EL-ben is, nekünk meg hát...finoman szólva nem. Szerintem az a természetes, hogy ennek a magyar fociszerető emberek örülnek ( ne keverjük a magyarfoci-szeretővel ).
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.06. 08:32:31

ozsimiki írta:Jó, azért daffy Te meg már átesel a ló túloldalára, és már olyanban is lehúzod hazánkat, amiben nem kellene. Még ha többnyire érthető is a hozzáállásod.

Kit érdekel most,h alig van Magyar a csapatban? Arsenal fanokat érdekelte anno,h angol nélkül áltak ki folyamatosan, és kerültek így be az elitbe? Ez jobb bajnokságokban teljesen megszokott dolog, és senki sem köpköd rájuk. Persze jobb lenne ha a tehetségesnek vélt magyar fiatalokkal lenne tele az NB1, csak akinek van esze nem itthon akarja lehúzni azokat az éveket sem. Az igaz,h így sosem leszünk Európai szinten mégcsak közepes erősségű bajnokság sem.
ez a különbség. az arsenal fanokat és nem az angolokat. a vidi fanokat gondolom itt sem zavarja,de a magyarokat?!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.06. 08:29:48

Jó, azért daffy Te meg már átesel a ló túloldalára, és már olyanban is lehúzod hazánkat, amiben nem kellene. Még ha többnyire érthető is a hozzáállásod.

Kit érdekel most,h alig van Magyar a csapatban? Arsenal fanokat érdekelte anno,h angol nélkül áltak ki folyamatosan, és kerültek így be az elitbe? Ez jobb bajnokságokban teljesen megszokott dolog, és senki sem köpköd rájuk. Persze jobb lenne ha a tehetségesnek vélt magyar fiatalokkal lenne tele az NB1, csak akinek van esze nem itthon akarja lehúzni azokat az éveket sem. Az igaz,h így sosem leszünk Európai szinten mégcsak közepes erősségű bajnokság sem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.06. 08:18:08

ab1daL írta:Mondjuk szerintem, aki ezzel kezdi, hogy "jajj, de hát mennyi magyar van ott..?" azzal tök felesleges foglalkozni. Magyar csapat, magyar siker, nem gondoltam volna 3 gólos Vidi sikerre a Sporting ellen, le a kalappal előttük. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Vidi fan, de magyar csapatról beszélünk emberek, és ahelyett, hogy örülnénk, hogy valamilyen eredményt elér egy magyar csapat nemzetközi porondon, inkább dobáljuk őket. Tipikus magyar mentalitás, tisztelet a kivételnek.
kíváncsi vagyok,hogy hány arsenal drukker ugrált a tv előtt a chelsea bl sikerét látva.pedig angolok. ez is tipikus magyar mentalitás,hogy ha valamiben nem vagyunk az utolsó után,annak örülni KELL. miért kéne? nem a magyar foci győzedelmeskedett,hanem a fehérvári.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.10.06. 08:12:20

Mondjuk szerintem, aki ezzel kezdi, hogy "jajj, de hát mennyi magyar van ott..?" azzal tök felesleges foglalkozni. Magyar csapat, magyar siker, nem gondoltam volna 3 gólos Vidi sikerre a Sporting ellen, le a kalappal előttük. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Vidi fan, de magyar csapatról beszélünk emberek, és ahelyett, hogy örülnénk, hogy valamilyen eredményt elér egy magyar csapat nemzetközi porondon, inkább dobáljuk őket. Tipikus magyar mentalitás, tisztelet a kivételnek.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.06. 01:12:09

Rinku! A Barca és a Bilbao párját ritkítja az egész világon, nem tudnál rajtuk kívül mondani mást aki saját nevelésekkel eredményes... Ez már nagyon a múlt, észre kéne venni. Az a Paks pedig nem hogy 2 éven, 2 hónapon belül tűnt el mint a huzat. Komoly focisiker volt, valóban.
Egyébként a "szerintem" szót kéne használni, úgy értékelhető lenne amit írsz, de ilyet kijelenteni hogy undorító hááát... Számomra a te reakciód az, de én tudom hogy elfogult Vidi-drukker vagyok. Bocsánatot azért nem kérek mert kiütöttük a Sportingot.

Ezt a részét meg milliószor kifejtettem már, ez egy ördögi kör, azért tartunk ott ahol, mert csak ennyi magyar játszik. Ne is haragudj, nekem egyáltalán nem hiányzik egy Lipták meg egy Elek a csapatba, konkrétan erősebbek vagyunk mióta elmentek. Az meg hogy Buzsáky inkább elmegy az angol harmadosztályba 1 hónapra, minthogy EL csoportkört játsszon magyar csapattal, no comment. A meccs végére 5-6 magyar volt a pályán, amivel fogalmam sincs mi a baj, az európai klubok 90%-ánál hasonló a helyzet. Csak ők tudnak neki örülni. :)

Egy hozzászólás a tegnapi meccs után:
"Jó lenne tiszta vizet önteni a pohárba. Most lehet, hogy közgazdaságilag fogom megközelíteni a dolgokat, de a Videoton azért MAGYAR csapat, mert a TELEPHELYE mint vállalkozásnak Székesfehérváron van!
Fehérvár F.C. Kft
8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10.
Az Arsenal is angol csapat, közben meg lehet számolni, ott is hány angol van (akár csak a kezdőben). És miért angol csapat az Arsenal? Mert a telephelyünk Londonban van, nem Madridban, nem Párizsban, nem New Yorkban, hanem Londonban, ami Angliához tartozik, mellesleg fővárosuk is, de ez most lényegtelen.
Ezek után alap, hogy a Videoton is magyar csapat, főleg az Európa Ligában! Akármelyik másik csapatunk ha kijut a jövőben (remélem!) a nemzetközi porondra(akár csoportkörbe), akár legyen a DVSC, ETO, Honvéd, MTK, Fradi, Újpest tök mind1 melyik csapat.. az AKKOR IS A MAGYAR BAJNOKSÁGOT, A MAGYAR CSAPATOKAT, A MAGYAR NEMZETET KÉPVISELI!(AKÁRHÁNY MAGYAR VAN A KEZDŐBEN). Szerintem. És nem feltétlenül a telephely a lényeg, hanem az, hogy tegyük fel most a Videoton esetében is ez a legfontosabb, elsősorban a Magyar emberek kötődnek a csapathoz, a magyarok szurkolnak nekik, a szurkolók miatt Magyar a csapat! Játszhat benne akárki..."

Én meg ezzel tudok maximálisan egyetérteni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.10.06. 00:37:15

Szerintem "egyik tábornak" sincs igaza - vagy mindkettőnek egy kicsit.

Úgy gondolom, hogy a magyar foci sikeréről akkor fogunk beszélni, ha az Európa Ligában szerzett (nem kis) pénz jó részét utánpótlás-nevelésbe fektetik. Az hosszútávon megérné a klubnak is, és a válogatottnak is. Mármint a minőségi utánpótlás-nevelés.
Annyi aggályom azért van, hogy ez a jövőre vonatkozik, és nem tudom, hogy a klubvezetésnek milyen tervei, szándékai vannak. Mindenesetre ezt a pénzt nem kéne elkótyavetyélni.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.05. 23:49:55

Rinku írta:A "magyar" foci sikere, ekkora hazugságot... Zsoldospénzen vett pillanatnyi öröm, semmi más, egy év múlva ez is úgy eltűnik majd, mint a többi hasonló eset. Két magyar ha játszik a kezdőben, undorító az egész... Egyáltalán nem tudom felfogni sikernek. A Paks sikerét, azt fel tudtam vagy 2 évvel ezelőttről, tiszta magyar kerettel bejutni az Európa Ligába, na az már volt valami, valami amire büszkék lehettünk, amire meleg szívvel gondolhattunk. De ez egyáltalán nem az. Ez mindenkinek a sikere, csak nem a magyaroké. Azaz azon két-három magyaré, akik ott voltak, azoké igen, a többi az idegeneké. Nem véletlenül szurkolok a Barcának és a Bilbaónak. Ha Barcelónában nem is száz százalékig, de bíznak a sajátjaikban, Bilbaóban meg ez hagyomány, remélem továbbra is tartják majd az első osztályú tagságot, megérdemlik, ők a minta, akikről másolni kellene a labdarúgást a mai sznob futballvilágban... Egy ilyen Videotonnak soha nem tudnék szurkolni, mert nincs mire. Ennyi nacionalizmust talán megengedhetek magamnak egy ilyen országban, ami egyáltalán nem a magyar embereké, hogy legalább a foci magyar legyen. Föh, hogy merek erre gondolni egyáltalán, kergetek én itt hiú ábrándokat még...
Szerintem bizonyos témákban voltak már vitáink, de ezt az utolsó szóig aláírom. Szégyen, ami a magyar fociban úgy ánblokk megy, persze lehet örülni egy-egy sikernek, de a helyén kell kezelni, és úgy van, ahogy írod: Ez legkevésbé sem a magyar embereké...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.10.05. 23:37:14

A "magyar" foci sikere, ekkora hazugságot... Zsoldospénzen vett pillanatnyi öröm, semmi más, egy év múlva ez is úgy eltűnik majd, mint a többi hasonló eset. Két magyar ha játszik a kezdőben, undorító az egész... Egyáltalán nem tudom felfogni sikernek. A Paks sikerét, azt fel tudtam vagy 2 évvel ezelőttről, tiszta magyar kerettel bejutni az Európa Ligába, na az már volt valami, valami amire büszkék lehettünk, amire meleg szívvel gondolhattunk. De ez egyáltalán nem az. Ez mindenkinek a sikere, csak nem a magyaroké. Azaz azon két-három magyaré, akik ott voltak, azoké igen, a többi az idegeneké. Nem véletlenül szurkolok a Barcának és a Bilbaónak. Ha Barcelónában nem is száz százalékig, de bíznak a sajátjaikban, Bilbaóban meg ez hagyomány, remélem továbbra is tartják majd az első osztályú tagságot, megérdemlik, ők a minta, akikről másolni kellene a labdarúgást a mai sznob futballvilágban... Egy ilyen Videotonnak soha nem tudnék szurkolni, mert nincs mire. Ennyi nacionalizmust talán megengedhetek magamnak egy ilyen országban, ami egyáltalán nem a magyar embereké, hogy legalább a foci magyar legyen. Föh, hogy merek erre gondolni egyáltalán, kergetek én itt hiú ábrándokat még...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.05. 20:35:50

Azt hittem ez a topic tele lesz a Vidi-Sportinggal. Bár nyertünk, úgyhogy érthető... :roll:
Több, mint 20 éve nem volt példa ekkora magyar focisikerre. Én meg csak ámulok és bámulok, nehéz volt tegnap elhinni hogy tényleg a való életben vagyunk. Egész biztosan az unokáim könyökén fog majd kijönni ez a meccs... :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.04. 19:50:38

bowlinggolyo írta:Mit művel a Vidi te jó ég :shock: :shock: :shock:
Ne is mondd! Hazaérkezem, kérdezem apámat, hogy áll a meccs? Mondja, 2-0 a Vidinek. Én persze nem hittem el. :D
Aztán még a védő is szerencsétlenkedett egyet, Nikolics meg könyörtelenül kihasználta.
Nikolicsot a válogatottba!
Csak így tovább, Vidi!

Az emberhátrányban játszó Hannover Huszti góljával egyenlített a Levante ellen, itt a félidőben 1-1 az állás. :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.04. 19:48:21

Fantasztikus a Vidi ma este, remélem ilyen lesz az egész meccs végig, és nem csak ez a meccsük, hanem a többi EL-meccsük is!

HAJRÁ VIDIIIIIIII!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.10.04. 19:42:53

Mit művel a Vidi te jó ég :shock: :shock: :shock:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Batigól79
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.10.04. 10:12:16

2012.10.04. 10:50:32

Gareth Tello írta:
lui1698 írta:Eliseu kisebb fajta gólokat vert.
:shock: A másodiknál Messinek képzelte magát? :D
A Málaga nekem is meglepetés eddig, mondjuk az igazi erőpróba a következő fordulóban jön, a Milan ellen. Bár ha tartják a mostani formájukat, és Eliseu a tegnapi cipőjében fut ki a gyepre, nem lehet probléma. :lol:

A Borussia ikszéért is kár, ha nincs Hart, sima győzelem, bár a papírformát így is felborították a sárga-feketék. :)
Balotelli mekkora troll volt a tizijével... http://www.youtube.com/watch?v=lpAj2BtEoZQ
Reus meg igen jó vétel volt, csak így tovább!
Talán-talán jó lehet ez a BVB egy pontszerzésre a Real ellen is.
Dehát ti nem láttátok BENZEMA gólját??enyje,hát hogy beollózta?!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.04. 08:22:42

lui1698 írta:Eliseu kisebb fajta gólokat vert.
:shock: A másodiknál Messinek képzelte magát? :D
A Málaga nekem is meglepetés eddig, mondjuk az igazi erőpróba a következő fordulóban jön, a Milan ellen. Bár ha tartják a mostani formájukat, és Eliseu a tegnapi cipőjében fut ki a gyepre, nem lehet probléma. :lol:

A Borussia ikszéért is kár, ha nincs Hart, sima győzelem, bár a papírformát így is felborították a sárga-feketék. :)
Balotelli mekkora troll volt a tizijével... http://www.youtube.com/watch?v=lpAj2BtEoZQ
Reus meg igen jó vétel volt, csak így tovább!
Talán-talán jó lehet ez a BVB egy pontszerzésre a Real ellen is.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.04. 01:00:29

Eliseu kisebb fajta gólokat vert.

http://videa.hu/videok/sport/anderlecht ... kpUqYaMijh

Malaga eddig abszolút meglepetés számomra, kérdés meddig tart a jó forma?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.10.03. 22:50:35

Nagyon sajnálom a Dortmundot. Végig fegyelmezetten, jól játszottak. Gyönyörű gólt lőttek, majd jött a szerencsétlen kezezés amivel a City kapott egy ajándék tizit. Nem szolgáltak rá. Nagyon, de nagyon sajnálom őket.

Götze pedig valami eszméletlen jó. Reus pedig honnan került elő? :O Parádés az egész. Néhol Barcás játékkal rukkoltak elő. Nekem nagyon tetszett. Sajnálnám ha kiesnének. Egy üde színfolt a játékuk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.10.03. 22:13:34

Én is szurkolok nagyon a Dortmundnak. Természetesen azt szeretném, ha a Real esne ki ebből a csoportból, de ha a City lenne a kieső, akkor sem hullajtanék könnyeket. Az álom persze Dortmund, Ajax továbbjutás lenne, de annak nincs realitása. Annak viszont igen, h Dortmund megfricskázza a Real-City kettőst. Egyébként a német csapatok most nagyon jónak tűnnek, bár a Bayern tegnap kikapott, ennek ellenére az egyik legnagyobb favorit lehet a végső győzelemre is. De a Dortmund is bárkinek kemény ellenfél lehet, akár nekünk is. A Schalke pedig az erősebb középcsapatok közé tartozik, valószínűleg a csoportból továbbmennek, aztán meglátjuk hogyan tovább.

Szerk: a Malaga is pozitív csalódás számomra, azt hittem sok keresnivalójuk nem lesz a BL-ben.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.03. 19:42:03

Nem is olyan rossz meccs ez a Zenit-Milan, a Zenit 0-2-ről egyenlített, most meg megint a Milan vezet. :shock:
El Shaarawy kisebbfajta gólt lőtt: http://www.youtube.com/watch?v=l2Finv4H ... =g-all-lik

Tippjeim mára:
Anderlecht 0-3 Málaga
Porto 1-1 PSG
Manchester City 2-2 Borussia Dortmund
Ajax 1-3 Real Madrid
Arsenal 2-1 Olympiakosz
Dinamo Kijev 4-1 Dinamo Zagreb
Schalke 04 2-1 Montpellier

szerk.: City-BVB

Manchester City: Hart, Zabaleta, Nastasic, Kompany, Clichy, García, Y Touré, Silva, Nasri, Agüero, Dzeko. (Subs: Pantilimon, Lescott, Kolarov, Milner, Rodwell, Tévez, Balotelli.)
Borussia Dortmund: Weidenfeller, Subotic, Hummels, Piszczek, Schmelzer, Bender, Gündogan, Götze, Reus, Blaszczykowski, Lewandowski. (Subs: Langerak, Felipe Santana, Kehl, Leitner, Grosskreutz, Perisic, Schieber.)
Hajrá BVB :!:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.10.02. 21:14:07

Srácok, lehet tippelni: a Kolozsvár vagy a BATE nyeri a BL-t? :lol:

szerk.: áhh, van Persie kiegyenlített... :twisted:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2012.10.01. 16:20:48

Kassai Viktor lesz a vezetőbíró a szerdai Anderlecht - Málaga találkozón a labdarúgó Bajnokok Ligájában.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.22. 09:23:49

Úgy látom, többen is hasonlóan gondolkodunk. Kiegyenlített BL szezont várok, komolyan kell számolni a Münchennel, de a City és a United is komoly ellenfelek lehetnek, a City már tavaly tavasszal is az lett volna, a MU pedig elég jól erősített nyáron, kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni a dologból. A Juvétől annyira nem tartok, nem hinném, hogy nemzetközi szinten is veszélyesek lehetnek, hasonlóképpen a Chelsea, aminek egyszer volt szerencséje. Madridékról nem beszélek most, majd csak ha már aktuális lesz.
Mindenesetre fel kell kötni a nadrágot, mert pokolian nehéz lesz megnyerni, de remélem, hogy a sorminta folytatódik.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.22. 09:13:14

LG írta:Ettől a BL szezontól elég sokat várok. Az előző két évben a Barca-Real duó kiemelkedett a mezőnyből, a Bayern-Chelsea döntő komoly meglepetés volt. Most viszont úgy érzem, van több csapat is, amely elkaphatja a két spanyol óriást. A Bayernt és Chelsea-t most is komoly riválisnak tartom, de a két manchesteri csapatot sem írnám le, és még sötét lónak akár a Juventust is oda tenném. Utánuk következik egy masszív középmezőny, akik verhető ellenfelek, de szintén kellemetlenek lehetnek.
Nálam a Barcelona-Real Madrid-Bayern-Juventus 4-es tűnik igazán komoly csapatnak. A britek tavaly se voltak sehol (azért a Chelsea győzelme minden volt, csak nem megérdemelt), idén sem igazán. A Bayern még erősebb lett, mint a tavaly, a Juventus pedig a szervezettségével bárkit két állra tud fektetni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése