Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 15:39:37

Varatrix írta: Azért az őszinteség határain belül inkább a Galata mint a Bayern, vagy Real. A legjobb lenne ha ők egymást vernék ki, mert legalább az egyiktől megszabadulnánk. Nagyon erős mindkettő, ráadásul a Real megtanult játszani ellenünk szóval ott is kéne egy elemezgetős hetet tartani, ha szeretnénk valamit ellenük. De abban egyetértek hogyha tudjuk ezt játszani sikeres lehet a BL szereplés. Óvatosnak kell lenni, és helyén kezelni az ellenfeleket. A Madridnak pl nem lehetne így neki menni.
Részemről kerülném a törököket... Nem túl jó Barcás emlékeim vannak (tippmix bukták...) velük kapcsolatba... A Galatánál meg pokoli hangulat lenne...
Részemről inkább a Bayern...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.13. 13:44:13

Ha így dolgozunk, mint tegnap, akkor teljesen mindegy, hogy kit kapunk ellenfélnek.
Természetesen a legnagyobb ellenfelünk a Bayern, ugyanakkor a taktikájuk nem a legnehezebben emészthető kategória számunkra. A Valencia-hoz, vagy Atletico Madridhoz tudnám őket hasonlítani, akik elsősorban labdabirtoklásra játszanak, de ellenünk kénytelenek ebből visszavenni, ugyanakkor nem a 20%-ra voksolnak, hanem 40% körüli birtoklást tudnak elérni. Szóval nem egy leparkolós csapat, amely -szerintem- számunkra a legnehezebb ellenfél lenne.

A leparkolós, rusnya csapatok közül persze a Madrid a legerősebb, de ne tévesszen meg senkit az utóbbi pár meccs.
Sajnos a sajtóban és főleg a túloldalon nagyobb lett a hangjuk az embereknek azóta, hogy le tudtak győzni egy
1. hullámvölgyben lévő,
2. motiválatlan,
3. alig futó Barcelona-t,
4. enyhe bírói rásegítéssel.
Nincs okunk félni ellenük sem, mivel a tegnapi futómennyiséggel ők is megkapnák a megérdemelt büntetésüket, ha újra találkoznánk velük. Egyetlen ok, amiért én nem játszanék velük, hogy undorítónak tartom az egész társaságot, és nem akarok hányingerrel küzdeni meccs közben.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.13. 13:25:36

Egyébként a Bayern mellettünk a legnagyobb esélyes továbbra is. A Realt én nem érzem annyira jónak, függetlenül attól, hogy most 3 nagy meccset meg tudtak nyerni.

Viszont egyáltalán nem bánnám, ha a bajorokat kapnánk a negyeddöntőben. Ők stílusukból adódóan nem lennének képesek arra mint a Milan. Nem játszanának teljesen nyíltan, de bőven több területünk lenne és az idén félelmetesen jó védelmüket is könnyedén zavarba tudnánk hozni szvsz. Ha a tegnapihoz hasonló arcunkat hoznánk ellenük, akkor szerintem könnyebb továbbjutás lenne mint az olaszok ellen.
Az idei Bayernt jobbnak tartom mint a Realt, mégis jóval könnyebb párharc lenne. Egyszerűen fekszik nekünk a Bayern játéka.

Mindezt azért fejtegettem, mert van egy olyan megérzésem, hogy őket fogjuk kapni. :)

A Real-nak pedig a Dortmundot kívánom! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.13. 13:19:51

Persze jobb lenne a Galata, mint a München vagy a Real, de szerintem lassan lehetne bízni annyira a csapatban, hogy ne kelljen már a leggyengébb ellenfélért imádkozni. Reménykedjen a Galatában a Porto vagy Psg vagy a Real, ha mi vagyunk a legjobbak, akkor tökmindegy ki jön, féljenek a többiek :twisted:

Ha a tegnapi játékot hozzák, akkor bárkit le lehet győzni, ha meg a két héttel ezelőttit, akkor meg igazándiból tök mindegy, mert úgysem jön össze a BL cím.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.13. 12:58:49

Facsy írta:
ezt mondtátok a Milanról illetve a cselziről is :) itt nincs olyan h "nem húzós ellenfél". Brutál büszke vagyok a csapatra! Áhh eszméletlen amit tgnp műveltek :D ilyen játékkal bárkit sz*rrá vernek
Azért az őszinteség határain belül inkább a Galata mint a Bayern, vagy Real. A legjobb lenne ha ők egymást vernék ki, mert legalább az egyiktől megszabadulnánk. Nagyon erős mindkettő, ráadásul a Real megtanult játszani ellenünk szóval ott is kéne egy elemezgetős hetet tartani, ha szeretnénk valamit ellenük. De abban egyetértek hogyha tudjuk ezt játszani sikeres lehet a BL szereplés. Óvatosnak kell lenni, és helyén kezelni az ellenfeleket. A Madridnak pl nem lehetne így neki menni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.13. 12:47:19

Igaz,itt már bárki meglephet!
Kis latolgatás a péntekkel kapcsolatban:
Láthattuk,hogy a legjobb 16 összeeresztésekor valami "véletlen" folytán pont azok a csapatok kerültek össze akik kb egyforma erősek meg akik a média szempontjából jobban eladhatók:pl:melyik vonzott volna több nézőt: Real - Man U vagy Real - Galata, Barca - Milan vagy Barca - Sakhtar,stb
Ezek alapján az a gyanúm,hogy ez lesz pénteken: Real - Bayern vagy Real - Barca, esetleg PSG - Barca.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.03.13. 06:00:21

Hehe,jó is lenne ha így alakulna!
Bár szerintem a Galata meg a PSG sem lenne valami húzós ellenfél!
ezt mondtátok a Milanról illetve a cselziről is :) itt nincs olyan h "nem húzós ellenfél". Brutál büszke vagyok a csapatra! Áhh eszméletlen amit tgnp műveltek :D ilyen játékkal bárkit sz*rrá vernek :D jó lenne több ilyet látni, főleg a következő 5 Bl meccsen. Visca el Barca! Bárkit kapunk pénteken, ha így játszunk mint tgnp döntősök leszünk!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.13. 02:50:43

Hehe,jó is lenne ha így alakulna! :)
Bár szerintem a Galata meg a PSG sem lenne valami húzós ellenfél!
Legyen így,hadd "pihenjek" egy kicsit a srácok a nagyok előtt!
Ha nem kerülnek össze (ami csoda lenne) akkor ez volna a top 4:
Barca -Bayern -Dortmund - Real
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2013.03.13. 01:30:53

Megtartották az UEFA Bajnokok Ligája negyeddöntőinek sorsolását. Óriási mérkőzéseken vannak túl a csapatok. A mai napon még rendeznek két mérkőzést. Az UEFA a Bayern München csapatának megelőlegezte a továbbjutást, míg a Malaga - Porto mérkőzés csapatai is felkerültek a sorsolás egyik lapjára. Az UEFA elnöke zárójelben megjegyezte az Arsenal szurkolóinak, idézzük, "Bocs". Egyidejűleg az elődöntők és döntő párosítása is kisorsolásra kerültek.

A Real Madrid csapata volt a legszerencsésebb továbbjutó, míg az FC Barcelona - AC Milan mérkőzést jelölték meg a legnagyobb fordulatnak a nyolcaddöntők közül. A Dortmund üde színfolt volt mindenki szerint. Nagyon magabiztosan hozták a hazai visszavágót. A Juventusé volt a legmagabiztosabb továbbjutás (5-0). És természetesen gratulálunk a Galatasaray és a Paris St. German együttesének is. Mind két csapatnál új befektetők vannak. Az év meglepetés csapatai egyértelműen. Továbbá a hátra lévő Malaga - Porto mérkőzés ki-ki meccs. A Porto áll továbbjutásra, de nem lehet leírni a spanyol gárdát hazai környezetben.

Íme a sorsolás:

Bayern München - Real Madrid
Galatasaray - Dortmund
FC Barcelona - Malaga/Porto
Paris St. German - Juventus

Elődöntők:
1. negyeddöntő - 4. negyeddöntő ; 2. negyeddöntő - 3. negyedöntő

Döntő:
2. elődöntő - 1. elődöntő

Jó szurkolást a nézőknek és sok sikert a legjobb 8 közé jutott csapatoknak!


Találkozunk a Wembley-ben!
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
FrancescFábregas4
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.03.09. 16:27:02
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.09. 16:53:13

Messidona10 írta:
BritishKnight írta:A realra mostmár simán rá lehet azt a nevet aggatni, hogy UEFAMADRID!!!
Remélem a következő körben vagy a Juvét, vagy a Bayernt kapják, de 12 emberrel könnyű lesz.

Megérzéseim alapján az uefamadrid megnyerte a BL-t.
Miért?
Szerintem teljesen jogos volt a kiállítás. Én úgy láttam, hogy Nani látta, hogy jön az ellenfél, onnantól kezdve pedig ez egy nem futballpályára való jelenet, amiért kiállítás jár.

Másrészt nem tartom jó politikának azt, hogy ha éppen mi húztuk a rövidebbet, akkor egyből oltani kezdünk. Emlékezzünk vissza a fordított szituációra. Kell mondanom, hogy mennyire rosszul esik mindnyájunknak, mikor Uefalonáznak, meg hasonló jókívánságok? Ne legyünk már mi is ilyenek, mert így semmivel nem leszünk különbek a másik oldal drukkereinél.

De hogy egyet is értsek, én is úgy látom, hogy komoly esélyük van megnyerni.
Ha a Barca valami csoda folytán vissza tud jönni, és tartani is tudják a srácok a szintet, akkor bármire képesek lehetnek, és talán a Madridot is meg tudják állítani. Mert a Bayern, vagy a Dortmund szerintem erre nem képes. De ne legyen igazam, és állítsa meg őket valamelyik. Mindegy, hogy ki nyeri a BL-t, ha nem a Barca, csak ne a fehérek!
Én ezzel nem teljesen értek egyet. Nem értem mit láttok ebben a Madridban. A MU ellen a kiállításig a kapuig se jutottak el, és még utána is az angoloknak voltak jobbak mezőnyben.
A Bayern nem képes megállítani őket? Láttál legalább 1-2 komoly meccset tőlük? Az Arsenalt úgy mosták le a saját pályájukról, hogy meg se izzadtak közben. A BL negyeddöntőbe lazán begyalogló Dortmundot szintén könnyedén verték nemrég a kupában. Szerintem veszélyesebbek, mint a Madrid. (megjegyzem mind a Bayern, mind a Dortmund a közelmúltban le is győzte őket...)
A fehérektől nem kell elájulni, csak mert kétszer legyűrtek minket; sajnos ez inkább a mi formánknak volt köszönhető.
Blaugrana al vent
un crit valent
tenim un nom el sap tothom:
Barça, Barça, Baaarça!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.07. 21:24:36

Szép volt Sigtől, aki teheti, nézze a meccset, még magunkhoz képest is brutál jól játszunk.

szerk.: Félidő, kettő-nyuszi, nagyon sima, Parker-Dembélé perfekt, Bale kissé eltűnt, Sig jó, Lennon rengeteget melózik, védelem tetszik, szóval csak így tovább.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 21:23:49

Gareth Tello írta:Ki más... :lol:
Ki más?! Sigurdsson :D
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.07. 21:14:18

salas9 írta:Szerk.: Bale 1-0 :lol:
Ki más... :lol:
Így tovább! COYS!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 21:09:34

Gareth Tello írta:Közben amúgy a románok igen csúnyát köptek bele Benítez levesébe... :twisted:
No meg a tippmixembe (mindegyik rúg gólt), hogy egyék meg :evil: :D Mármint a Chelsea, hogy nem volt képes pöccinteni egyet. Komolyan mondom rossz nézni Torres szenvedését :roll:

Szerk.: Bale 1-0 :lol:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.07. 21:07:21

salas9 írta:Ezt pedig csak a vicc kedvéért, bocs GT :D
Gareth Tello írta:Az Internél hiányzik Milito, Samuel és Ranocchia, kíváncsi vagyok, Bale mennyire fogja szétzilálni a védelmüket. :mrgreen:

:arrow:
Inter Milan: Handanovic, Zanetti, Ranocchia, Chivu, Juan Jesus, Gargano, Cambiasso, Alvarez, Kovacic, Pereira, Cassano.
Na igen, ennyire megbízható a SkySports. :lol:

Közben amúgy a románok igen csúnyát köptek bele Benítez levesébe... :twisted:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 21:05:01

Elég defenzív az Inter felállása... Mondjuk azt, hogy tipikus olasz :lol:

Ezt pedig csak a vicc kedvéért, bocs GT :D
Gareth Tello írta:Az Internél hiányzik Milito, Samuel és Ranocchia, kíváncsi vagyok, Bale mennyire fogja szétzilálni a védelmüket. :mrgreen:

:arrow:
Inter Milan: Handanovic, Zanetti, Ranocchia, Chivu, Juan Jesus, Gargano, Cambiasso, Alvarez, Kovacic, Pereira, Cassano.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2013.03.07. 21:08:43-kor.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.07. 19:52:12

Barcaman14 írta:Nagyszerű, a Story4 a Spurs-Intert adja 21:05-től, jó kis meccsnek ígérkezik. Eléggé a Tottenhamnek áll a zászló, nem tudom mennyire veszi komolyan az EL-t az Inter, de a Spurs nagy formában van, úgyhogy nem sok jóra számíthatnak az olaszok.
Igen, nagy meccs lesz, egyértelműen jobb formában vagyunk ugyan, de az Interhez fűződnek kellemetlen emlékek (3-4 + Camp Nou), úgyhogy jó lesz vigyázni velük.
A legjobb hír: Adebayor sérült, nem fog játszani. \:D/
A helyére Defoe térhet vissza, felüdülés lesz a togói után. :D
Dempsey még sérült, így Sig mehet a kezdőbe, remélem, megint betalál, mint a Senal ellen.
Várható kezdőnk: Friedel - Walker, Caulker, Vertonghen, Assou-Ekotto - Parker, Dembélé - Lennon, Sigurdsson, Bale - Defoe.
Az Internél hiányzik Milito, Samuel és Ranocchia, kíváncsi vagyok, Bale mennyire fogja szétzilálni a védelmüket. :mrgreen:

Amikor Bale már bontogatta szárnyait...
http://www.youtube.com/watch?v=sxtjtaIgmRk
Hasonlónak most is örülnék.

szerk.:
Tottenham: Friedel, Walker, Gallas, Vertonghen, Assou-Ekotto, Dembele, Parker, Lennon, Sigurdsson, Bale, Defoe.
Inter Milan: Handanovic, Zanetti, Ranocchia, Chivu, Juan Jesus, Gargano, Cambiasso, Alvarez, Kovacic, Pereira, Cassano.


COYS :!:

Közben a Steaua félidőben 1-0-ra vezet a Chelsea ellen... :lol:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.07. 19:04:21

Nagyszerű, a Story4 a Spurs-Intert adja 21:05-től, jó kis meccsnek ígérkezik. Eléggé a Tottenhamnek áll a zászló, nem tudom mennyire veszi komolyan az EL-t az Inter, de a Spurs nagy formában van, úgyhogy nem sok jóra számíthatnak az olaszok.

Tegnap pedig ahogy várható volt, tovább ment a Juve és a Psg, bár nem sok hiányzott a Valenciának. A párizsiak azért jóval hamarabb értek el sikereket, mint a pl szintén összevásárolt City. Egyik sem szimpatikus, úgyhogy remélem a következő kört már nem élik túl Ibráék.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.07. 17:54:29

S.Agüero írta:
Alexis9Sánchez írta:EL meccseket közvetíti valamelyik csatorna? Digi Sport? Pro4?
Port.hu oldalt ajánlom figyelmedbe.
Story4 az ad meccset amúgy.
köszi.tudom,hogy megtudom nézni ott is,de mondom így egyszerűbb ha megkérdezem itt!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.07. 17:44:02

Alexis9Sánchez írta:EL meccseket közvetíti valamelyik csatorna? Digi Sport? Pro4?
Port.hu oldalt ajánlom figyelmedbe.
Story4 az ad meccset amúgy.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.07. 17:40:54

EL meccseket közvetíti valamelyik csatorna? Digi Sport? Pro4?
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2013.03.07. 15:41:50

Sokan úgy vélik, a Realnak innen egyenes út vezet a döntőig. Azért hóó, erről szó sincs.
Nálam a Bayern a favorit. Nem gondoltam volna, hogy valaha is nekik fogok szurkolni, de messze a legszimpatikusabb gárda a leglátványosabb focival.
Én mint Real Madrid szurkolo, szinten a Bayernt érzem a legjobbnak. A Realnak komoly gondot okozhat meg a Dortmund. Lattuk ezt a csoportkorben is. Mind2 meccs jo eredmenyt ertek el es jobban is jatszodtak mind a Madrid. A tobbi csapat nem hiszem, hogy beletud szolni a dolgokba. Sokan mondjak a Juventust, de szerintem tul van ertekelve az a csapat.

A ket német és a Real Madrid kozul johet ki a vegso gyozte. (ha ugy kalkulalunk, hogy kiesik a Barcelona. De egy korai gol sokmindent megvaltoztathat abban a parharcban is)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.07. 14:26:53

A jelenlegi formákat nézve a Bayern a legesélyesebb a címre.
Remélem a Real a következő körben őket vagy a Dortmundot kapja és nem az "ajándék" csapatok egyikét:Galata/Schalke,Porto/Malaga.
Ha továbbjutunk akkor bízom benne,hogy miénk lesz valamelyik gyengébb ellenfél.
Talán ha egy jó nagy verést adnánk valamelyiknek akkor vérszemet kapnának a srácok!
Persze azért megnéznék mondjuk egy Barca- PSG párharcot is.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2013.03.07. 13:57:44

Eddigi négy továbbjutó alapján mintha csak a '90-es évek második felét élnénk újra. Közülük sokan azért régen jártak már erre.
Dortmund, Juventus, PSG, Real.
Hozzájuk csatlakozhat egy Milan, Bayern, Porto, Schalke négyes

Sokan úgy vélik, a Realnak innen egyenes út vezet a döntőig. Azért hóó, erről szó sincs.
Nálam a Bayern a favorit. Nem gondoltam volna, hogy valaha is nekik fogok szurkolni, de messze a legszimpatikusabb gárda a leglátványosabb focival.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2013.03.07. 13:32:53

Castiel írta:Kép
:mrgreen:
Ha nem csak a fényképet láttad. hanem a videót is, akkor tudhatnád, hogy hatalmas a különbség a két eset között. Az egyiknél mindketten fejelni ugrottak fel és úgy történt a talpalás, míg ezzel szemben Nani lábbal próbálta meg levenni a labdát és Arbeloa megelőzte, így lett talpalás. Szóval ne akarjunk párhuzamot vonni. Köszi...
Válasz küldése