Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.08. 22:41:59

A bundának miért kellene fogadási csalásnak lennie? Itt azért az is ott van a dologban, hogy a Lyon továbbjutott az egyenes kiesés szakaszba. Ez is egy olyan tényező, amivel jól járt valaki.

Én elhiszem, hogy nem jelzett a rendszer, hogy szünetben nagy összegekkel teszik meg a Lyon továbbjutását, ettől még meg lehetett beszélve, hogy engedjenek ki a horvátok - számukra nem volt tét, voltak is idén jól elverve...
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.12.08. 22:20:20

Nekem az fáj a legjobban, hogy nem tudtam róla. Mennyi pénzt lehetett volna keresni :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.08. 22:16:34

Srácok, nincs kedvem ismételni magam, természetesen 100%ra nem lehet venni a bundát,de ennél gyanúsabb "esemény" nem mostanában volt...

egy részről félidőben már tudták a Lyoniak,hogy 0-2re vezet a Madrid, ők még is olyan nyugodtan és természetesen kocogtak vissza minden egyes góljuk után a 2.félidőben, mint aminek semmi tétje sincs...nem rohamoztak fejetlenül,hanem mint egy barátságos meccs lett volna a Barca meg a Kiskunfélegyháza között, ami egyértelmű véget érne,ezért miért is dögöljenek bele az iramba?....

gyanús ez, és a másik meccsen történtek is. Főleg hogy kapcsolódnak is.

mind1, mindenki azt hisz,amit akar, csak azért írtam,mert a túl naiv véleményekre néha írok.

ez van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.08. 22:14:48

Szerintem egy bunda lehet sokkal többrétű, főleg, ha továbbjutásról van szó, mint itt, mint egy egyszerű fogadási csalás. Sokkal több pénzbevételi forrás és így vesztegetési lehetőség adódik az egyszerű totó mellett, hogy köznapian fogalmazzak. Nem akarom az összes anyagi lehetőséget felsorolni, ami egy ilyen spekulációval felmerülhet, mert egyrészről oldalakat lehetne írni róluk, másrészről biztosan nem ismerem mindet... Csak gondolkodjon mindenki magában 5 percet erről és le sem kell írni senkinek... Persze emellett nyilván a fogadás is lehet valós...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.08. 21:59:19

LG írta: Mi van, ha vki pl. félidőben fogadott a Lyon továbbjutására?
És akkor előre megtervezték, hogy félidőben döntetlen lesz az állás? Ez már kezd egy kicsit túl rafkós lenni. De lehetséges, csak akkor a Lyont is bele kellett venni a buliba (mondjuk ők bőven benne voltak szerintem a továbbjutásért cserébe - bár azért elgondolkoznék játékosként, ha odajönne hozzám vki, hogy ha félidőben döntetlen az állás, akkor elintézi, hogy utána 6-ot rúgjunk)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.08. 21:47:52

sjd írta:A bundához hozzátenném, hogy NB1-es szinten megvesztegetnek 2-3k euróval, és van kb. 2-es odds egy csapat győzelmére. De a Lyon továbbjutására bele se merek gondolni mekkora pénzt fizettek, ennek megfelelően bőven megérte nagyobb összeggel lezsírozni a Dinamot meg a másik meccs bíróját. Az egyetlen hiányzó láncszem számomra, hogy ha ez előre meg volt beszélve, akkor miért szakadt meg emberhátrányban a Dinamo, és lőtt egy gólt?
Mi van, ha vki pl. félidőben fogadott a Lyon továbbjutására?
Persze nem mondom, h biztos bunda volt, de annyira gyanús az egész. Meg kell nézni a két meccs összefoglalóját...itt már nagyon sok a véletlen. :roll:
Ha Ajax szurkoló lennék, akkor tegnap sztem nem aludtam volna.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.08. 21:43:43

visca el barca írta:OZSI ÉS LG!

értem amit irtok, de nincs igazatok... mi a francnak fenyítene meg vki egy bl-ben játszó játékost, vagy ajánlana fel neki, a fizetésével arányosan egy több tizezres összeget, mikor a megye 2-es vendeg gyozelemért ugyanugy 4-es szorzot adnak, mint egy valencia-leverkusenért (csak egy pl.)?
Mert ha valaki egy Szpari meccsre fogad euómilliós tétbe az sokkal feltűnőbb, mint ha egy Lyon meccsre.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.08. 21:41:32

OZSI ÉS LG!

értem amit irtok, de nincs igazatok... mi a francnak fenyítene meg vki egy bl-ben játszó játékost, vagy ajánlana fel neki, a fizetésével arányosan egy több tizezres összeget, mikor a megye 2-es vendeg gyozelemért ugyanugy 4-es szorzot adnak, mint egy valencia-leverkusenért (csak egy pl.)?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.12.08. 21:39:58

sjd írta: Az egyetlen hiányzó láncszem számomra, hogy ha ez előre meg volt beszélve, akkor miért szakadt meg emberhátrányban a Dinamo, és lőtt egy gólt?
hogy ne legyen annyira feltűnő :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.08. 21:28:14

A bundához hozzátenném, hogy NB1-es szinten megvesztegetnek 2-3k euróval, és van kb. 2-es odds egy csapat győzelmére. De a Lyon továbbjutására bele se merek gondolni mekkora pénzt fizettek, ennek megfelelően bőven megérte nagyobb összeggel lezsírozni a Dinamot meg a másik meccs bíróját. Az egyetlen hiányzó láncszem számomra, hogy ha ez előre meg volt beszélve, akkor miért szakadt meg emberhátrányban a Dinamo, és lőtt egy gólt?

Azt meg nem tudom miért érezné az UEFA kötelezőnek, hogy a döntőre egy hazai pályás csapatot nyomjon be, 2008-ban se volt a CSZKA BL-döntős. (Arról nem is beszélve, hogy az Unicef miatt úgyis minket nyomnak)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.08. 21:16:41

Megnéztem a gólokat, és elolvastam ezt a cikket amit linkelt LG.
Ez akkora bunda hogy a pofám leszakad.
Hihetetlen hogy a pénz ennyire elvakítja még a futballistákat is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.08. 21:14:00

Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.12.08. 20:52:15

ozsimiki írta: ...egy Barca még ellenszélben is megveri KÉT meccsen ezt a Bayernt. Nem erősebbek picit sem,mint 2-3 éve,amikor összekerültünk velük az egyenes kieséses szakaszban.

Azért mert a Bl szinten rutintalan City,meg a szintén kisebb erőt képviselő Nápoly előtt megnyerték a csoportot még nem lesznek bivaly erősek. Lásd, Bundesliga.
Pedig Lahm nyilatkozott úgy a közelmúltban, h a Bayern lassan eléri a Barcelona szintjét, már közel járnak hozzá...
Ha összekerülnénk kiderülne...
Amúgy csak ma tudtam meg h kiesett a MU... meglepődtem nem kicsit de jó nagyon... akkor most kiket is kaphatunk? Napoli, Cska, Basel, Marseille, Lyon, Bayer L., Zenit... ezek a csop 2.-ok ha jól tudom... ha minden igaz, akkor a énteken lessz is a sorsolás... jövő héten... ha ...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.08. 20:42:05

ozsimiki írta:
visca el barca írta:azért ezen a szinten már nem olyan egyszerű a bunda.... egy angol 5. osztályú, vagy, egy nb1-es jatekost meg lehet venni 2-3000 euroért, mert az neki sok pénz, de gy olyan jatekos aki éves szinten több milliárdot keres, biztos nem nem megy bele ilyenbe. (jó, példának fel lehet hozni a serie a-t, de az más tészta).

nem hinném h a dinamo jatekosai olyan rosszul keresnének...
egy nagy klubbnál nehéz bundázni, pl egy Barca,Reál,Manchester,Chelsea játékost nem fognak tudni könnyen lefizetni, sehogy se.

Viszont a Dinamo rossz példa, meg a többi kisebb csapat is rossz példa. 2-3000eurós dolog is az, mert nb1esnek lehet annyit ajánlanak fel, mert neki nagy pénz, ahogy írtad is,de akkor egy Zagreb játékosnak meg annyit ajánlanak fel,ami neki nagy pénz. Arányosan többet, ennyi.

26.perctől voltak emberhátrányban,még is csak alig tudtak egyenlíteni a franciák az első félidő legvégén. Másodikban meg 0-6? aha.

eközben véletlenül az Ajaxtól elvesznek kettő érvényes gólt pár percen belül.

véletlenül egy csoportban vannak, véletlenül a továbbjutás dől el rajt, mennyi véletlen, 1ben még hinnék,ennyiben nem.

Viszont amit Matyi írt,azt túlzásnak tartom, egy Barca még ellenszélben is megveri KÉT meccsen ezt a Bayernt. Nem erősebbek picit sem,mint 2-3 éve,amikor összekerültünk velük az egyenes kieséses szakaszban.

Azért mert a Bl szinten rutintalan City,meg a szintén kisebb erőt képviselő Nápoly előtt megnyerték a csoportot még nem lesznek bivaly erősek. Lásd, Bundesliga.
+ nemcsak a pénzel vehetik rá a játékosokat a bundára. Gondolom, akik a bundázás mögött állnak, elég komoly hatalmuk lehet, nem biztos, h egyáltalán mernek nekik nemet mondani. Persze egy igazán nagy csapat mögött elég komoly háttér áll, de sztem pl. a Dinamo játékosait simán meg lehet félemlíteni, + a bírókat is. Igazából elég szomorú, ami a labdarúgásban mostanában folyik. Hülye dolog a sportfogadás, én azt mondom. A nélkül sem biztos, h makulátlan lenne minden, de hogy ennyi bunda nem lenne, az biztos. :roll:
Ez a tegnapi elég pofátlan dolog volt, az biztos. :roll:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2011.12.08. 20:28:46

Jó lenne ha Kassai megint vezetne valami nagy meccset,pl:döntő
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.08. 20:18:04

visca el barca írta:azért ezen a szinten már nem olyan egyszerű a bunda.... egy angol 5. osztályú, vagy, egy nb1-es jatekost meg lehet venni 2-3000 euroért, mert az neki sok pénz, de gy olyan jatekos aki éves szinten több milliárdot keres, biztos nem nem megy bele ilyenbe. (jó, példának fel lehet hozni a serie a-t, de az más tészta).

nem hinném h a dinamo jatekosai olyan rosszul keresnének...
egy nagy klubbnál nehéz bundázni, pl egy Barca,Reál,Manchester,Chelsea játékost nem fognak tudni könnyen lefizetni, sehogy se.

Viszont a Dinamo rossz példa, meg a többi kisebb csapat is rossz példa. 2-3000eurós dolog is az, mert nb1esnek lehet annyit ajánlanak fel, mert neki nagy pénz, ahogy írtad is,de akkor egy Zagreb játékosnak meg annyit ajánlanak fel,ami neki nagy pénz. Arányosan többet, ennyi.

26.perctől voltak emberhátrányban,még is csak alig tudtak egyenlíteni a franciák az első félidő legvégén. Másodikban meg 0-6? aha.

eközben véletlenül az Ajaxtól elvesznek kettő érvényes gólt pár percen belül.

véletlenül egy csoportban vannak, véletlenül a továbbjutás dől el rajt, mennyi véletlen, 1ben még hinnék,ennyiben nem.

Viszont amit Matyi írt,azt túlzásnak tartom, egy Barca még ellenszélben is megveri KÉT meccsen ezt a Bayernt. Nem erősebbek picit sem,mint 2-3 éve,amikor összekerültünk velük az egyenes kieséses szakaszban.

Azért mert a Bl szinten rutintalan City,meg a szintén kisebb erőt képviselő Nápoly előtt megnyerték a csoportot még nem lesznek bivaly erősek. Lásd, Bundesliga.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.12.08. 19:46:36

S.Agüero írta: biztos vagyok benne, h bejuttatják a birók a bayern-t a döntőbe, már azért is, mert otthon lenne nekik a döntő. :)
S akkor tavaly hogyhogy nem juttatták a Realt döntőbe? Nem hiszem, hogy ebbe belemennek a bírók. Persze megeshet, de kevés az esélye, hogy emiatt előnye legyen egy csapatnak. Sajnos, idén az az érzésem, hogy nem nyerünk..
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.08. 19:37:52

azért ezen a szinten már nem olyan egyszerű a bunda.... egy angol 5. osztályú, vagy, egy nb1-es jatekost meg lehet venni 2-3000 euroért, mert az neki sok pénz, de gy olyan jatekos aki éves szinten több milliárdot keres, biztos nem nem megy bele ilyenbe. (jó, példának fel lehet hozni a serie a-t, de az más tészta).

nem hinném h a dinamo jatekosai olyan rosszul keresnének...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.08. 19:36:03

S.Agüero írta: biztos vagyok benne, h bejuttatják a birók a bayern-t a döntőbe, már azért is, mert otthon lenne nekik a döntő. :)
Tuti nem. Ha nem kerül össze a Real a Barcával, akkor itt bizony El Clásico lesz a döntő. :D
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.12.08. 19:30:02

Az idei BL-ben mennyi a meglepetés, csak ámulok. A múlt alapján az MUtd leégése a legnagyobb, de ha a jelent tekintjük, a City búcsúja óriási lebőgés. Ez a Basel-Benfica duó még veszélyes lehet, remélem kedvező lesz a sorsolás. Nem lepődnék meg, ha a Napoli a legjobb 4-be jutna. :)
més que un club
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.12.08. 19:22:26

Nemtudom miért lett mindenki ilyen pesszimista a bundaügyekben.. attól, hogy vannak érdekes eredmények, nem biztos, hogy bunda.

A MU kiesése ledöbbentett. A lehetséges ellenfelünket ütni kell a 16 közt, utána meg majd meglátjuk mit hoz a legjobb 8.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.08. 19:19:41

szerintem így lesz:

bayern-barca

chelsea-real

döntő: bayern-real

biztos vagyok benne, h bejuttatják a birók a bayern-t a döntőbe, már azért is, mert otthon lenne nekik a döntő. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.12.08. 19:23:06-kor.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.08. 19:07:20

Hihetetlen hogy a MU kiesett! De magukra vethetnek, egy ilyen csoportból minimum elvárás lett volna a továbbjutás. A Benfica és a Basel megérdemli az elismerést!
Szerencsére a City is kiesett, az Ajaxot viszont nagyon sajnálom. :roll:

Nem túl erős a mezőny az tény, de szerintem túlzás kijelenteni hogy a Real-Barca kettősből kerül ki a győztes. Attól még hogy jelenleg nincsenek top formában, ott van egy Inter, Chelsea kettős, plusz Arsenal, Bayern, Milan! Én egy Chelsea-Real/Barca döntőre tippelek!

Kíváncsi leszek a sorsolásra, lehet ebből még egy jó kis BL idény! És kíváncsi leszek az EL-re is! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.12.08. 19:00:48

A Milan csúnyán megszivatott engem döntetlenjével, mert arra fogadtam, hogy nyernek. Ez majdnem összejött, de csak iksz lett, mivel a Plzen a 90+2. percben egyenlített ki... Az ideg kivert. De sebaj, majd máskor összejön. :)

A Portót sajnálom, hogy kizúgott és más csoportban is volt egy-két meglepetés számomra (Mancity, Lille, MU, Ajax, Valencia), de ilyen futball.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.08. 18:15:45

Cali írta:Nagy összeget mernék tenni már most arra, hogy a BL döntő egy El Clasico lesz. Biztos két ágra kerülnek majd a spanyol óriás csapatok!
Ha csak abba belegondolok, hogy a világ legnézettebb rangadója megfűszerezve egy BL döntővel... ennél nem tudnék semmilyen nagyobb sporteseményt elképzelni.
Vicces ezt úgy kijelenteni, hogy az ágakat csak a negyeddöntők után sorsolják ki, és ott csalás nem igazán történhet, tehát nem lehet irányított sorsolásról beszélni :wink:
Válasz küldése