Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2012.12.20. 11:48:21

akkor Barca-Milan?
a nemzetispot el van maradva egy órával?:)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.12.20. 11:47:10

az nem a főpróbáról van eddig úgy néz ki :D
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2012.12.20. 11:45:10

azt hittem tényleg ez az eredmény.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.20. 11:45:09

Na. Legalább a real nem kaphatja a Schalket :twisted:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.20. 11:41:56

lui1698 írta:
Xavi001 írta:...
Ez a tegnapi főpróbáról van.
kiegyeznék vele
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.20. 11:35:36

Xavi001 írta:...
Ez a tegnapi főpróbáról van.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.12.20. 11:34:33

Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.20. 11:25:47

Mental_Theo írta:A sorsolást itt közvetitené valaki? nem jön be sok oldal:)
tessék
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2012.12.20. 11:07:01

A sorsolást itt közvetitené valaki? nem jön be sok oldal:)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.12.09. 03:51:29

Tivornya írta:Fáradtságra talán nem kéne fogni semmit, amikor télen 3 hónapot(!!!) áll az NB1!!! Magyarország=Meseország...én így szeretlek :mrgreen:
Nincs a világon még egy ilyen nívótlan bajnokság, ahol inkább pihentetik a játékosokat, mintsem a pályán kéne rajtuk borzadni :S
Látom te sokat fociztál és meccsekre is sokat jártál télen mínusz 10 fokban. Lenne értelme 0 néző előtt játszani majdnemhogy életveszélyes körülmények között szétfagyott pályán/jégen/havon. Köszönjük. :D

Mellesleg tényleg tisztán látható, hogy kipukkadt a Vidi a télre, amin nem tudok csodálkozni, az EL menetelésben 1-2 kivételtől eltekintve mindig 120%-ot adtunk ki magunkból. És egyébként ez inkább mentális fáradtság, mint fizikai. Az Újpestet az utolsó 20 percben úgy beszorítottuk a múlt héten hogy törte a háló a hátukat szinte, majd 15+ meccsel. A Sporting meccs utolsó fél órája viszont teljesen igazolja a mentális fáradtságot, fejben nem bírtuk már, több játékosnál el is szakadt a cérna.
De hát ez a nemzetközi porond, szokni kell.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.08. 21:59:40

Tivornya írta:
Egyrészről ez
cps46 írta:
Tivornya írta:Talán a nyári 3 hónapban...
Nem akarok beleszólni a vitátokba, de az a nyári 3 hónap a Vidinél alig másfél hónap volt. Július 11-én kezdtek a Debrecen elleni szuperkupa meccsel, és azzal együtt tegnapig összesen 37 tétmeccsük volt.
másrészről meg nem tudom, milyen álomvilágban élsz, hogy majd pont a magyar focistáknak kellene olyan dolgokat csinálni, amelyeket senki mástól nem várunk el. Mert minden komoly csapatnál pihentetnek a nemzetközi sorozatokra, Xavira sem mondod azt, hogy mit képzel magáról, játsszon csak le egy szezonban 70 meccset. Viszont ugye egy magyar csapatnak sem a játékoskerete nem enged meg ilyeneket, meg nekik kicsit jobban is kell hajtaniuk a bajnokságban is (mert nem mind1, hogy 3.-ak v 4.-ek lesznek), tehát valószínűleg kijön az a fáradtság, ami kijönne a Barca minden játékosán is pl. hasonló terhelésnél.
Azt meg ismételten megkísérelem elmagyarázni, hogy minden bajnokságban alkalmazkodnak az időjárási viszonyokhoz, és bár valóban, a TV-ben láthatsz egy hóeséses Freiburg meccset, az még nem jelenti azt, hogy a németek módszeresen kizavarják a focistáikat hóban-fagyban a pályára.
De nem, szted az lenne a normális (és elvárható) ha az NB1-es focisták évi 70 meccset lehúznának, ebből bő 10-et térdig érő hóban és mínusz 10 fokban. Nem tagadom, hogy komoly színvonal problémák vannak itthon, de azért most elég mondvacsinált dolgokkal próbálsz belekötni ezekbe a labdarúgókba.
Tivornya írta: Szerk.: gondolom Te nem az a jólfizetett semmittevő "focista" vagy. ergo rólad nem is alkottam véleményt.
Tényleg nem vagyok az, nem is így értettem, hanem arra próbáltam utalni, hogy ha az ember vasárnaponként mondjuk nem a TV előtt ülve nézi a meccset, hanem kint rohangál a fagyban másfél órákat (még rosszabb: ül a kispadon), akkor sokkal inkább jogosnak tartja ezt a téli szünetet.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2012.12.08. 20:17:47

Tivornya írta:Talán a nyári 3 hónapban...
Nem akarok beleszólni a vitátokba, de az a nyári 3 hónap a Vidinél alig másfél hónap volt. Július 11-én kezdtek a Debrecen elleni szuperkupa meccsel, és azzal együtt tegnapig összesen 37 tétmeccsük volt.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.12.08. 20:03:33

Talán a nyári 3 hónapban kipihenhetné magát és a magyar csapatban szereplő játékos annyira, h a július-decemberi sorozatterhelést megközelítőleg bírja annyira, mint azok a focisták, akikhez fel akarjuk őket zárkóztatni(hogy ebben az országban mindenkit fel akarnak zárkóztatni... :roll: ).
Egyébként meg egy magyar csapat játékosai ne hivatkozzanak fáradtságra, amikor félszezononként lejátszanak max. 20 meccset! Ha kell, akkor csússzanak-másszanak sárban és hóban(a menő bajnokságokban mindig látunk erre példát) és edződjenek, focizzanak és legyenek mindig játékra készen! Elég gáz, h a mostani helyzet szerint a 3 hónapos pihenőjüket("fizetett szabadság") megzavarják néha 15-20 focimeccsel...szegények :(

Szerk.: gondolom Te nem az a jólfizetett semmittevő "focista" vagy. ergo rólad nem is alkottam véleményt.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.08. 19:48:03

Tivornya írta:Ne forgasd ki a szavaimat, csak az előző hsz-ekhez folytattam a saját gondolatmenetemet :D
Nem forgattam ki a szavaidat, csak nem tudtam elképzelni, hogy a július-november időszakot hogyan tudnák kipihenni előre az utána következő december-február időszakban, és még mindig nehezemre esik felfedezni az összefüggést. Nagyon rá akartad húzni erre azt, hogy rossz az nb1, csak nem sikerült.
Tivornya írta:Ehhez képest az angoloknál 2 nap télen(spanyoloknál 1 hét?) és 2 hónap nyáron..
Anglia: télen nincs hó, 0 fok körüli hőmérséklet, nincs téli szünet
Spanyolország: nincs hó, enyhe tél, nincs téli szünet
Németország: havazás, fagypont alatti hőmérséklet, van téli szünet
Oroszország: brutális hó és fagyok, van téli szünet (méghozzá elég hosszú)
Magyarország: hó, fagypont alatti hőmérséklet, van téli szünet
Látod már az összefüggést? :wink:

Amúgy mint gyakorló (és éppen téli szüneten lévő) futballista, hadd ne mondjam, hova küldenélek el, ha hétvégén ki akarnál zavarni focizni ebben az időben.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.12.08. 18:42:09

Ne forgasd ki a szavaimat, csak az előző hsz-ekhez folytattam a saját gondolatmenetemet :D
De akkor is komolytalan, h az NB1-ben télen 3, nyáron is 3(4?) hónap szünet...Ehhez képest az angoloknál 2 nap télen(spanyoloknál 1 hét?) és 2 hónap nyáron...hogyan is akarunk felzárkózni a szovjetuniós(bocs, európai uniós) bajnokságokhoz? :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.08. 18:27:36

Tivornya írta:Fáradtságra talán nem kéne fogni semmit, amikor télen 3 hónapot(!!!) áll az NB1!!!
Azt hiszem ez így december első napjaiban elég brutális érvelési hibának nevezhető. :D :D
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.12.08. 18:16:55

Fáradtságra talán nem kéne fogni semmit, amikor télen 3 hónapot(!!!) áll az NB1!!! Magyarország=Meseország...én így szeretlek :mrgreen:
Nincs a világon még egy ilyen nívótlan bajnokság, ahol inkább pihentetik a játékosokat, mintsem a pályán kéne rajtuk borzadni :S
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.12.08. 16:56:25

Vakmacska írta:Szomorú dolog, hogy ez a pár plusz meccs (ha jól számolom hat meccs), ennyire kifáraszt egy csapatot.
12 volt az, 2 selejtezőkör oda-visszavágó, + a rájátszás szintén oda-vissza. Gyakorlatilag nem volt pihenőjük a játékosoknak nyáron, július elején már tétmeccset játszottunk és onnantól kezdve nem volt megállás idáig.
Vakmacska írta:Igazándiból ez az egész ott lett elszúrva, mikor a Basel ellen X-re mentünk. Ott győzelemre kellett volna játszani. Akkor senkit nem érdekelt volna ez a meccs, ki is kaphattunk volna sok nullára is.
Látod, ezzel viszont teljesen egyetértek. Ez a csoportkör ott lett elbukva, igazából számomra tök érthetetlen hogy mit akartunk mi ott csinálni, illetve inkább az hogy miért.
Vakmacska írta:Remélem azért gyakorlati haszna is van a győzelmeknek, nevezetesen az, hogy talán kevesebb selejtezőt kell játszani majd jövőre.
Ez szinte biztos hogy így lesz, elvileg kiemeltek leszünk, ami alapból legalább 1-el kevesebb kört jelent. Az még nem tiszta hogy csak mi leszünk-e kiemeltek, vagy a többi magyar csapat is, viszonylag sok pontot hoztunk most Magyarországnak.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.12.08. 12:46:39

Igen...
Elfáradtak...

Szomorú dolog, hogy ez a pár plusz meccs (ha jól számolom hat meccs), ennyire kifáraszt egy csapatot.

Félreértés ne essék: én is üvöltöztem örömömben, mikor nyertünk, bosszankodtam a vereségnél.
Igazándiból ez az egész ott lett elszúrva, mikor a Basel ellen X-re mentünk.
Ott győzelemre kellett volna játszani. Akkor senkit nem érdekelt volna ez a meccs, ki is kaphattunk volna sok nullára is.

Az elmúlt 10 évhez képest tényleg előrelépés az, amit a Vidi elért.

A DVSC csak egyet tudott nyerni. A Vidi kettőt.

A gólok meg: a DVSC-nél is volt olyan gól, ami egy szimpla beadás lett volna, semmi veszély. Erre a kapus kilépett, hogy lehúzza, erre bevédte.

Ezért mondtam azt, hogy ilyet is mi tudunk csak kapni.

Az, hogy a szurkolók meg milyen szép élőképeket tudnak csinálni, azt eddig is tudtuk.
Nem a szurkolók hozzáállásával van a baj. Hanem a játékosokéval.

Tét nélküli meccs? Nem hinném, hogy az volt. A portugáloknak miért volt fontos a győzelem, ha tét nélküli volt?
A Vidi meg megmutathatta volna, hogy az a két győzelem nem véletlen volt.

De tök mindegy: remélem jövőre megint odakerülnek, és akkor jobban fog majd menni.
Remélem azért gyakorlati haszna is van a győzelmeknek, nevezetesen az, hogy talán kevesebb selejtezőt kell játszani majd jövőre.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.12.08. 01:56:27

Azért azt a kis apróságot tegyük hozzá a meccshez, hogy TÉT NÉLKÜLI volt !!!! Ilyenkor teljesen más lelki állapotba mennek ki a pályára a játékosok. Azzal a tudattal léptek ki, hogy bármit csinálnak, már vége.. nincs tovább... nem lehetnek se jobbak, se rosszabbak a csoportban.

Ha tegnap játszották volna le a meccset, vagyis az eredeti időpontban, a Besel meccsel együtt, akkor 95% hogy nyerünk, mert akkor élet-halál harc ment volna a pályán. Így csak formalitás.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.12.08. 01:14:44

CsacsMate írta:
Vakmacska írta:Teljesen megérdemelten kapott ma esste ki a Vidi. Lélektelenek voltak, nem volt bennük küzdés, csak a kiállítás után.
És két ilyen gólt kapni.
Főleg a második...
Ilyet is csak egy magyar csapat tud összehozni.

A magyar szóval csak óvatosan jelen esetben.

Ezért:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Videoton_F ... A9koskeret
:lol:
Ilyen alapon az Arsenal nem angol, a City nem angol, a Chelsea nem angol, a Real nem spanyol, a CFR nem román, a Győr nem magyar, az Újpest nem magyar ,a Fradi szintén nem magyar, de hú nagyon sokáig lehetne ám ezt folyatatni... :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.12.08. 01:10:43

Vakmacska írta:Teljesen megérdemelten kapott ma esste ki a Vidi. Lélektelenek voltak, nem volt bennük küzdés, csak a kiállítás után.
És két ilyen gólt kapni.
Főleg a második...
Ilyet is csak egy magyar csapat tud összehozni.

A magyar szóval csak óvatosan jelen esetben. Inkább nyomokban magyar csapat...

Ezért:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Videoton_F ... A9koskeret
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.12.08. 00:54:19

Vakmacska írta:Teljesen megérdemelten kapott ma esste ki a Vidi. Lélektelenek voltak, nem volt bennük küzdés, csak a kiállítás után.
És két ilyen gólt kapni.
Főleg a második...
Ilyet is csak egy magyar csapat tud összehozni.
Ilyet is, de inkább sorolom hogy 27 év alatt milyet NEM tud egy magyar csapat sem összehozni. Pl hogy 6 pontot szerez egy nemzetközi kupa csoportjában és versenyben van a továbbjutásért az utolsó meccsig.

De szerintem ilyet sem:
http://www.youtube.com/watch?v=HOFBfCjlOb0

Ilyet sem:
http://www.youtube.com/watch?v=q9rWsXFDxEQ

Ilyet sem:
http://www.youtube.com/watch?v=N4-eFx4j33o

Meg ilyet sem:
http://www.youtube.com/watch?v=O1EJhs_XA8I[/url]

Ilyet végképp nem:
http://vimeo.com/50833565

Ja meg ilyet sem:
http://www.youtube.com/watch?v=GhGW7n8SgKg


Ma pedig azt hiszem talán megérdemelten nyert a Sporting bár az első félidőben 4-0ra vezethettünk volna.
Én pedig örülök hogy részese lehettem egy ilyen ősznek, rengeteg élménnyel gazdagodtam. Elfáradt a végére a csapat, ez nagyon látszott sajnos, nem volt akkora a koncentráció, mint a sorozat elején. Dehát majdnem 20 meccsel többet játszottunk, mint bármelyik másik magyar csapat. Részemről csak dicséret illeti őket és büszke vagyok a csapatra.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.12.07. 23:02:47

Teljesen megérdemelten kapott ma esste ki a Vidi. Lélektelenek voltak, nem volt bennük küzdés, csak a kiállítás után.
És két ilyen gólt kapni.
Főleg a második...
Ilyet is csak egy magyar csapat tud összehozni.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.12.07. 14:42:52

Szép hagyomány, a tengerentúlon. Drogba divatot teremt? :D
De itt is meg lehetne honosítani, de csak a BL-ben.
Sokkal jobb mint az érem.
Válasz küldése