Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.03.13. 22:53:33

Mascherano14 írta:
2024.03.13. 22:47:52
Ez klubvb szereplés hogy van?
Pontosan nincs elottem de szerintem most mar csak a BL gyozelem mukodne nekunk. Talán a döntő szereplés is ha megnyerjuk oda-vissza az elodontot de abban nem vagyok biztos
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.13. 22:51:45

Úristen Riquelme.....hát ezt hogy lehetett így felé lőni. Simeone infarktus

Nagyon megzavarodtak az olaszok
Kép
Kép
Kép
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.03.13. 22:50:14

Sokat szidjuk a birokat de szerintem peldaul ma eddig Marciniak hibatlan jatekot segito de kordaban is tarto biraskodast hozott. Pedig a ket csapat nem arrol hires, hogy eroltetnek a sportszeru szep jatekot akkor is ha nem
muszaj.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.03.13. 22:47:52

Ez klubvb szereplés hogy van?
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.03.13. 22:46:32

ez jo nekunk, remelhetoleg igy lesz hosszabbitas es jol kifaradnak vasarnapra :)

klub vb igy uszott, de kiterdekel
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.13. 22:46:24

Na a Tico csak kiharcolja a hosszabbítást, legalább kicsit fáradnak hétvégére. Nem gondoltam volna, hogy az Inter nem tudja lezárni.
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.03.13. 22:45:45

Bob_Marley írta:
2024.03.13. 22:25:12
Nagyon jó ma a Tico de nem tudnak egyről a kettőre jutni. Nagyon cudar meccs várhat ránk is vasárnap. Otthon nagyon jók

Kéne nekik szerintem Depay fel és Correa/Riquelme mögé Griezmannal megtámogatva hogy jobban megbontsak az olaszok védekezését
Profeta szolt beloled
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.03.13. 22:45:03

Depay de jókat alkot, és gól!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.13. 22:25:12

Nagyon jó ma a Tico de nem tudnak egyről a kettőre jutni. Nagyon cudar meccs várhat ránk is vasárnap. Otthon nagyon jók

Kéne nekik szerintem Depay fel és Correa/Riquelme mögé Griezmannal megtámogatva hogy jobban megbontsak az olaszok védekezését

Szerk Simeone olvassa a fórumot :) és még merészebb,jött Riquelme és Correa is.

Depay meg lehet X faktor ha behozza

Szerk2: ott van,igen igen. Depay. Beállt, nagy helyzet,kapufa és végül gól!!!!
Koke mi labdát adott
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2024.03.13. 22:45:37-kor.
Kép
Kép
Kép
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.03.13. 17:40:35

A meccsből kétszer 20 perc nagyon kiváló és rég nem látott módon emlékezetes volt, ezeken túl viszont hol kiegyenlített volt a játék, hol a Napoly kezdeményezett többet.(A szépítő gólt lövő nápolyi hátvédról Gündogan lemaradt. A TS által kivédetteken felül, szerencsénkre kihagytak 3 nagy ziccert is : kettőt lábbal, egyet fejjel az ötösről. Nekünk is volt kihagyott gólhelyzetünk, nagyon kellett a harmadik gólunk.A kezdőből mindenki jól játszott, Lewa nem. ) A PSV vagy az Atletico ellen lenne szerintem legtöbb esélyünk.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.13. 13:56:05

A sorsolástól függ sok minden. A Dortmund/PSV, a PSG, valamint ha esetleg ma továbbjut az Atletico, ellenük simán azt mondom, hogy 50-50 a párharc, hiába a sok sérült nálunk, a Napoli meccs is kiegyenlítettként indult, de rengeteg helyzetünk volt, lehetett volna ez is már az első meccsen 0-3, tegnap meg 5-1.

A többiek ellen nem vagyunk esélyesebbek, vannak fáradt emberek, a bajnokságban is kaparni kell minden meccsen, ráadásul egy City, Real, Bayern de még az Arsenal is tud a padról is minőségi embereket behozni, fizikailag nehéz lesz ellenük, bármilyen ügyesek is a fiatalok.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.13. 11:16:49

Azért írtam a Madridot, mert ellenük szerintem nagyobb önbizalommal lépnénk pályára. Az elmúlt 1-2 meccs nem sült el jól, de az előtte lévő pár meg igen, van sok pozitív emlékünk. És az elmúlt 1-2-nél a mindenáron bizonyítani akaró, itteni pályafutása idejének messze leggörcsösebb Xavi kétségbeesetten, eszét vesztve rohamozott előre, ezt azóta levedlette, most közelebb játszunk ahhoz, amivel veregettük őket. Szerintem az két kb ugyanolyan jó csapat párharca lenne, amiben kicsit fej miatt a Madrid lenne az esélyes, de ellenük lennénk mi is a legjobbak fejben, legalábbis az igazi nagy esélyesek közül.

Chino: az Internél ne azt nézd, ki jött, ki ment, hanem a csapatot. Rommá alázzák az amúgy kifejezetten erős Serie A-t úgy, hogy nincs közben rossz meccsük, gyakorlatilag soha. 70 lőtt és 13 kapott góllal, jó eséllyel 100 pont felett zárhatnak. Nem néztem utána, de ez szinte tuti, hogy minden idők, de legalábbis az elmúlt 1-2 évtized legerősebb Intere, látványra és eredményre is. (Tudom, hogy nyertek BL-t 10-ben pl., de ott az antifoci nyert kiszenvedve, nem egy korszakos csapat.) Ez most egy brutálisan egyben lévő, nagy csapat, 3. legnagyobb esélyesnek tartom őket idén a Madriddal karöltve játék alapján. Pedig Milan drukker vagyok.
Már a múlt évben is döntőztek, pedig hát sehol nem volt a csapat az idei szintjéhez képest.

Az utolsó 13 meccsüket megnyerték, még a jó idényükhöz képest is most vannak igazán formában.

Ettől persze kieshetnek ma, a BL mindig is lutri lesz, a masszív ATMA meg sok nagycsapat dolgát meg tudja nehezíteni, ebben jók. Szurkolni kell nekik, ellenük tuti esélyesként lépnénk pályára.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.13. 11:07:53

PorSiempre írta:
2024.03.13. 06:01:11
Nem tudom Bence, hogy honnan ez a merész kijelentés...
Real-t egy meccsen sem vagyunk képesek kontrollálni, nemhogy kettőn...

Maradjunk annyiban, hogy a jelenlegi sérültekkel teli keretünk maximum egy PSV-vel tudja felvenni a harcot.
Nem pesszimista vagyok, szimplán a földön járok.
16-17 éves gyerekekkel vagyunk hónapok óta feltöltve.
Örülök természetesen, de észre kell venni, hogy ilyen fiatalon nem képesek még stabil teljesítményre. Ha ne adj isten lenne egy gyengébb meccse valamelyiknek, akkor meg üldözés lenne.
Szerényen kell nekifutni a következő körnek és akkor lehet meglepetés is. De a realitás jelen pillanatban az, hogy ez most nekünk a tető. De cáfoljanak meg és jussunk tovább.
Szerintem az, hogy a jelenlegi csapat csak egy PSV-vel tudja felvenni a versenyt szintén elég túlzás. Egy Real ellen is inkább a BL-rutinjuk miatt mondanám őket esélyesebbnek, a PSG-vel pont fordítva. Nevekre és a hazai bajnokságban az élcsapatok közé tartozik, de csapatként és nemzetközi szinten egy Internél nem mondanám őket jobbnak, rendre bizonyítják, ahogy az Arsenal is inkább sötét ló. Az utóbbi években nem is nagyon volt erőfelmérőjük, a csoport mindkétszer teljesen más szint volt, a Porto tavaly ki is ejtette őket, most is épp hogy sikerült átlépni rajtuk Plusz egy Atmát sem lehet kizárni. Ha egy City-Bayern-Real triót elkerülünk semmiképp sem temetném a csapatot.

bence0330 írta:
2024.03.13. 00:27:15
Eddig sajna pont mindenhol a nagyágyúk jutottak tovább, eddig ők jutottak be biztosan, mindenki ellen az esélytelenebb félként lépnénk pályára. Holnap persze felhígul a mezőny, akármi is lesz, bár az idei Inter talán az elmúlt 15 év legerősebb olasz csapata, már korszakosnak titulálják őket. Pedig gyengék épp tavaly sem voltak, de az idei egy más szint.
Az Intert idén a BL-en kívül kétszer láttam (Juve oda-vissza) szóval pontos véleményt nem tudok róluk alkotni, de ezek alapján összességében annyira nem találom kiemelkedőnek. Elment többek között Brozovic, Onana, Skriniar, az érkezők közül Pavardot és Thuramot (Klaasen) lehetne kiemelni, szóval nevek alapján nem érzem annyival jobbnak, sőt, inkább 50-50.

Az esélyek arányát inkább a sérültektől tenném függővé.

Az, hogy két év múlva a BL-ben olyan top 4-5 esélyesként számoljanak velünk szerintem nem egy abszolút teljesíthetetlen gondolat. A jelenlegi csapat húzóemberei még akkor is jó, ha nem a legjobb korban lesznek, talán egyedül Gündogan az akivel már nem nem lehet számolni. Akiket nagyon nagy eséllyel "maradónak" lehet számítani még jobbak lehetnek, sőt szinte biztos azok lesznek. Gavi, Balde, Yamal, Cubarsi, Roque, Guiu, Pedri, Fermin, de még Araujo is inkább fejlődő, mint kimaxolt korban van a maga alig 25 évével, főleg a posztján. Egy két évvel idősebb Yamallal például nem szívesen találkoznék szemben. De Koundé, Chris, De Jong (?), Cancelo (?), Torres, Raphinha sem éri el a 30 évet.
Nyilvánvaló, hogy közbejöhetnek sérülések, megáll a fejlődésük stb., de ugyanannyi esély van arra, hogy az akadémiáról addig újabb játékosok jöhetnek ki. Fort, Bernal, Darvich, Guille Fernandez, Dani Rodriguez, Pau Prim így fejből néhány 15-18 éves korosztály, akikben nagyon-nagy potenciál van

Nyilván lesznek távozók, de akkorra már a pénzügyi helyzetünk is jó eséllyel rendeződik. Kifutnak az amortizációk, eltolt fizetések, megkapjuk a tartozást, mezszponzor, Barca One, befejeződik őszre a Nou Camp és integráció fejlesztése, ami hatalmas anyagi bomba. Szóval sokkal stabilabb lábakon fog minden bizonnyal állni a klub így az erősítésre is sokkal nagyobb lehetőség lesz, még távozókkal számolva is. Főleg, hogy eddig is fillérekből/ingyen tudtunk komolyan erősíteni.

Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy a jövőkép a Bl-re nézve, akár csak egy két éves távlatra vonatkozóan, jelenleg szerintem pozitívnak néz ki, és ha az esélyeket tekintjük sokkal előrébb léphetünk.

.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.13. 10:07:18

Realt mindenképpen elkerulnem,jussanak csak minél tovább a spanyol csapatok. Kellenek a pontok. Ma is hajrá Tico,nagyon fontos lenne kiütni egy olaszt.

Ha a Dortmund továbbmegy, ők lennének a legidealisabbak.
Rm-PSG (a franciakban óriási a görcs ellenük,s ugye a Mbappe ügy)

Atletico-Bayern
Mi-Dortmund
Fontos lenne a németeket meggátolni hogy ne indithassanak több csapatot jövőre,s két német spanyol párharcban nem létezik hogy legalább az egyik spanyol ne jutna tovább. És a Tico meg kifejezetten mumusa a Bayernnek.

Ez lenne talán a legideálisabb forgatókönyv,két angol meg verekedhet. Legjobb négy között 3 spanyol,1 angol. Ideális világ lenne :) persze ez egy elrugaszkodott forgatókönyv,de reménykedni lehet benne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.13. 08:58:03

Véleményem szerint a várható ellenfelekről:
- M. City - 2 meccs alapján felejtős. Szinte minden posztra 2 emberük van. 80-20 % nekik.
- Real - ők az oda-visszavágós meccsek "császárai". Nehezen tudom elképzelni, hogy legyűrnénk őket. 60-40 % nekik.
- Arsenal - kicsit sötét ló . Képesek eszméletlen játékra, de képesek antifutballra is. Talán 50-50 %.
- Bayern München - kb. mint a City. 3-4 embert kellene egyszerre kivenni. Amióta tudják az edzőváltást, megy a szekér rendesen. És a Bayern, az Bayern, amíg érzik a vérszagot mennek.... 70-30 % nekik.
- Dortmund / PSV - ellenük lenne talán a legnagyobb esélyünk. De szerintem ők is így lesznek velünk, feltehetően életük meccsét akarják majd játszani. 60-40 % nekünk.
- Inter / Atletico - az Atletico ellen lenne esélyünk, velük mindig jó meccseket játszunk és Xavi általában lemeccseli Simeone-t. 60-40 % nekünk. Az Inter ellen 2 meccsen nagyon nehéz dolgunk lenne, nagyon egyben van a csapat. Ott inkább 60-40 % nekik.
PSG - kicsit szétestek. Mbappe rúdja már kifelé áll. Haverom most volt kint a Real - Lipcse meccsen. Már minden róla szól, óriásplakátokon, kivetítőkön nyomják Real mezben. Nem tudom, hogy az arab kitette-e a keretből. Ha nélküle állnának ki, ellenük azt mondom, hogy 60-40 % a mi javunkra.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.03.13. 07:51:29

PorSiempre írta:
2024.03.13. 06:01:11
Nem tudom Bence, hogy honnan ez a merész kijelentés...
Real-t egy meccsen sem vagyunk képesek kontrollálni, nemhogy kettőn...

Maradjunk annyiban, hogy a jelenlegi sérültekkel teli keretünk maximum egy PSV-vel tudja felvenni a harcot.
Nem pesszimista vagyok, szimplán a földön járok.
16-17 éves gyerekekkel vagyunk hónapok óta feltöltve.
Örülök természetesen, de észre kell venni, hogy ilyen fiatalon nem képesek még stabil teljesítményre. Ha ne adj isten lenne egy gyengébb meccse valamelyiknek, akkor meg üldözés lenne.
Szerényen kell nekifutni a következő körnek és akkor lehet meglepetés is. De a realitás jelen pillanatban az, hogy ez most nekünk a tető. De cáfoljanak meg és jussunk tovább.
Szerintem a PSG-t kapjuk ellenfélnek, a Real meg elkerüli a City-Bayern duót. Cityn kivül bárki jöhet, de azért még a Realt kerülném. Fontos lenne, hogy az Atletico kiessen, ha ezzel be tudjuk előzni őket a klub vébére való kijutásban.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2024.03.13. 06:01:11

Nem tudom Bence, hogy honnan ez a merész kijelentés...
Real-t egy meccsen sem vagyunk képesek kontrollálni, nemhogy kettőn...

Maradjunk annyiban, hogy a jelenlegi sérültekkel teli keretünk maximum egy PSV-vel tudja felvenni a harcot.
Nem pesszimista vagyok, szimplán a földön járok.
16-17 éves gyerekekkel vagyunk hónapok óta feltöltve.
Örülök természetesen, de észre kell venni, hogy ilyen fiatalon nem képesek még stabil teljesítményre. Ha ne adj isten lenne egy gyengébb meccse valamelyiknek, akkor meg üldözés lenne.
Szerényen kell nekifutni a következő körnek és akkor lehet meglepetés is. De a realitás jelen pillanatban az, hogy ez most nekünk a tető. De cáfoljanak meg és jussunk tovább.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.13. 00:27:15

Jobb volt az Arsenal, megérdemelték, bár a továbbjutásunk mellett szurkoltam a Portónak, eggyel több csapat lett volna, akik ellen minimum 50-50-ben állnánk pályára. Az Arsenal is zöldfülű a BL-ben, meg lehet őket is verni, de náluk benne van a henger is, a Portóban nincs.

Eddig sajna pont mindenhol a nagyágyúk jutottak tovább, eddig ők jutottak be biztosan, mindenki ellen az esélytelenebb félként lépnénk pályára. Holnap persze felhígul a mezőny, akármi is lesz, bár az idei Inter talán az elmúlt 15 év legerősebb olasz csapata, már korszakosnak titulálják őket. Pedig gyengék épp tavaly sem voltak, de az idei egy más szint.

Arsenal
Bayern München
Manchester City
Paris Saint-Germain
Real Madrid

Ezek közül szerintem a klasszikó lenne a legesélyesebb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.12. 23:53:01

Végülis papírforma,leginkább a tiziparbaj. Durva hogy a Porto még nem nyert a Bl-ben. Bek-et tuti tizivel nyertek,panenkasan.

És az is komoly az Arsenal még nem rontott idén buntit,ha jól mondták és a mait is ide vesszük 17/17,az nagyon komoly.

Sajnálom a portugálokat azért
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.03.12. 23:13:11

nem szeretnem, ha Pepe ellen jatszanank a kovetkezo forduloban
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.12. 23:05:05

Statok alapján ez nem az odaszegezzük az ellenfelet a kapuhoz meccs. Jó kis csorte lehet,jöhet a hosszabbítás. Hajrá Porto,mutassák meg nem volt ez lesajnált csoport a miénk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.08. 09:31:34

LG írta:
2024.03.07. 23:46:36
Ahhoz képest egyébként, hogy a Spartát hogy lesimázta a tartalékos Liverpool, a Slavia szerintem nagyon szépen helytállt 10 emberrel Milánóban. Eleve szép a csehektől, hogy 2 csapatuk is ott van, + a Plzen az ECL-ben.
Az olaszok így jó napot zártak, de BL nekik is necces: lehet akár 2 csapatuk a 8 között, ami nem rossz eredmény, de 0 is.

Ami az EL-t illeti, könnyen összejöhet majd egy Lever-Pool párharc a jövőben, ami azért megnéznék több dolog miatt is. Aztán lehet ott is felküldenék a tartalékosan a csapatokat az edzők, ahogy ma tették, de ez potenciálisan csúcsrangadó is lehetne, szerintem mindkét csapat jelenlegi top 5.
Pun intended? :D
Amúgy igen, az elmúlt talán két év azért alakult érdekesen az EL-ben, mert igazi topcsapatok szerepeltek ott, legalább 3. Tavaly az abszolút csúcsformában lévő MU, az akkor már csúcsformában lévő Arsenal, mi... idén az egész szezonban veretlen toronymagas Bundesliga esélyes, és a PL első helyezettje (Milant sem felejteném el). A PL sűrűsége miatt mondjuk ez már minden évben megtörténhet, A Leverkusen sztori elég egyedi, nyilván egy csapat meg leeshet egy halálcsoportból, mint a Milan, majdnem a PSG lett... De valahogy mégiscsak durván összejött a mezőny. Aztán tavaly villámgyorsan kiesett minden nagy, lehet idén is így lesz.
A Pool szerintem egy esetleges döntőig tartalékolni fog, amilyen bomba formában vannak, joggal bízhatnak még a bajnoki aranyban, ami minden szempontból többet ér. Leverkusen más tészta, lehet még egy körig igen, de ők nagyon komoly előnyben vannak otthon a bajnokságban.

A Milant nem csodálóm, a hétvégén emberelőnyben védekeztek, és még hármas emberelőnyben is a Lazio volt a jobb, nagyon balfékek mostanában, főleg hátul. A Slavia mondjuk nekem annyira nem meglepő, pár éve már elég kemény ellenfél a BL-ben is, mis is megtapasztaltuk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.07. 23:46:36

Ahhoz képest egyébként, hogy a Spartát hogy lesimázta a tartalékos Liverpool, a Slavia szerintem nagyon szépen helytállt 10 emberrel Milánóban. Eleve szép a csehektől, hogy 2 csapatuk is ott van, + a Plzen az ECL-ben.
Az olaszok így jó napot zártak, de BL nekik is necces: lehet akár 2 csapatuk a 8 között, ami nem rossz eredmény, de 0 is.

Ami az EL-t illeti, könnyen összejöhet majd egy Lever-Pool párharc a jövőben, ami azért megnéznék több dolog miatt is. Aztán lehet ott is felküldenék a tartalékosan a csapatokat az edzők, ahogy ma tették, de ez potenciálisan csúcsrangadó is lehetne, szerintem mindkét csapat jelenlegi top 5.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.07. 23:24:52

Én annyira nem örülök, alapból nem szeretem a németeket,de ezzel kezdenek meglépni,érzésre legalábbis. Sociedad kiesett,RM ikszelt ugye,ráadásul nemet ellen. Villarreal csúnya vereség ma. És a Freiburg is nyert. Nem áll jól a spanyolok szénája. Atletico hátrányban,s bombaformában lévő Inter ellen. És akkor mi, egyre nagyobb teher lehet majd rajtunk,mert nem csak továbbjutás de a fontos 5ik hely is tét lehet a Napoli ellen. Legalábbis erre a körre mindenképpen.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.07. 20:54:27

bence0330 írta:
2024.03.07. 20:44:46


Borja mutatott nekem kicsit furán ott. Nem olyan rossz csatár, de valahogy kilógott a sorból végig a lomhaságával a sok labdaügyes játékos közül.
Sokat nem is játszott a szezonban. Alapvetően 3. számú csatár Boniface és Schick mögött. Amúggy a cseh sem túl jó idén, Boniface, aki jól futott, mielőtt lesérült.

Ami meglepetés nekem, hogy a Roma átgázolt a Brighton-on. 50-50-es párharcnak gondoltam. Mondjuk az olaszok megtáltosodtak az új edzővel.

Szobriól is emlékezzünk meg, jól szállt be a meccsbe, be is talált. Tény, hogy nem túl acélos ellenfél ellen, de azért grat! =D>
Válasz küldése