Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.12. 12:26:39

visca el barca írta:nem értem miért bizott bárki is ebben a milanban. játékosaik fele középszintet (sem :D ) képvisel, nulla edzővel, nulla játékkal.

vmelyik nap milan szurkolo barátomnak panaszkodtam a barcáról, erre megjegyezte, hogy 30 meccsenként kikaptok 1x? hu szegény nem is értem h bírod cérnával. :D
Nekem tetszenek ezek a feltörekvő fiatalok az az igazság... Ez a Poli, Taarabt ( :mrgreen: ?) páros nekem szimpatikus, mert nem rossz játékosok, csak kevés még a rutin... Seedorf szerintem nem rossz. Az első meccsen Milánóban sokkal jobb volt a Milan. A probléma ott van, hogy a helyzeteket be kellene rúgni... :roll:
MQuC írta:Özil pedig érthetetlen. Képességei alapján aranylabdás szinten van, erre jönnek ezek a lélektelen meccsei. Mondjuk Realos korszaka alatt is jöttek a dohányzós képek a netre, dehát gondolom nem ő egyedül gyújt rá néha. Szóval itt inkább megint a fejben vannak gondok. Kár érte, mert, ha kedve van, élvezet nézni a játékát. Ráadásul bal lábas.
Most elmondtad azokat az okokat amik miatt eladtuk... Szerettük, mert az assistokat nagyon érezte, de egy CR-nek könnyebb gólpaszt adni mint egy Giroudnak... Túlzottan egylábas volt és 10 meccsenként volt egy fellángolása amikor ment, hajtott, küzdött ami kevés...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 11:36:54

Hát ezaz. Barca szurkolóként az utóbbi 10 évben el vagyunk kényeztetve kicsit. Csóri Milanból meg nem tudom, mikor lesz egy értékelhető csapat újra. Sajnálom őket.

Özil pedig érthetetlen. Képességei alapján aranylabdás szinten van, erre jönnek ezek a lélektelen meccsei. Mondjuk Realos korszaka alatt is jöttek a dohányzós képek a netre, dehát gondolom nem ő egyedül gyújt rá néha. Szóval itt inkább megint a fejben vannak gondok. Kár érte, mert, ha kedve van, élvezet nézni a játékát. Ráadásul bal lábas.

Nagyon várom már az esti Barca meccset, szerintem látványos lesz nagyon :)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 10:42:06

nem értem miért bizott bárki is ebben a milanban. játékosaik fele középszintet (sem :D ) képvisel, nulla edzővel, nulla játékkal.

vmelyik nap milan szurkolo barátomnak panaszkodtam a barcáról, erre megjegyezte, hogy 30 meccsenként kikaptok 1x? hu szegény nem is értem h bírod cérnával. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.12. 08:52:02

A szurkolóitok 90%a Xavi-Iniesta magasságokban beszélt Özilről végig,amíg nálatok játszott. Ezért volt fura az eladása, bár közel 50 millióért még ha igaz is lett volna,amiket beszéltetek róla,akkor is simán el kellett adni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.12. 08:25:10

Gareth Tello írta:
Game90 írta:Hát, ez idáig elég langyos, kb. úgy mentünk ki a pályára, mint akik teljesen feladták.

Ox jól játszik, de egyedül nagyon kevés, Cazorla, Özil és Podolski mintha a pályán sem lennének, a két német helyett jöhetne a félidőben Rosicky és Gnabry.

Mondjuk a Bayern teljesen más szint jelenleg.
Tessék, Özilt le is kapta Wenger papa.

Pedig jól játszott... Oh wait.
Shots 0
Dribbles 0
Turnovers 5
Tackles 0
Interceptions 0
Accurate passes 12
Pass accuracy 58%
Ami a lényeg, hogy mindenki rajtunk röhögött mert el mertük adni a nagy Özilt... :roll:
Milanba csalódtam egy kicsit. Én még bíztam bennük, pedig kicsit sem vagyok Milan fan.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.11. 23:09:01

Gareth Tello írta:Tessék, Özilt le is kapta Wenger papa.
Megsérült, ahogy (valószínűleg) Ox is :?

A bíró kabaré volt, Podolski gólja meg az a 11-es...

Mondjuk sok közünk nem volt a mai meccshez.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.11. 22:49:03

messideco írta:A Milan megcsinálja. Mondtam én...
Aha.
Azért a 4-1 az gázos.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.11. 22:46:10

bence-barca írta:Arda Turan gólját csekkolja mindenki Milan ellen! Szenzációs.

Hogy "becsavarta"... :shock: :o

https://www.youtube.com/watch?v=gZuBdf-YCVo" target="_blank


Tudom, védőről pattant be
KépKép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2014.03.11. 22:45:23

Azért megnéztem volna az Arsenalt végig Rosicky-vel. Látványosan jobb volt mint Özil.

Jelenleg a Bayernt szerintem max a Real tudná megfogni, egy a játékvezetés által nem nagy mértékben befolyásolt meccsen. A többi csapat, sajnos minket is beleértve langyos hozzájuk. De meglátjuk.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 22:21:13

Arda Turan gólját csekkolja mindenki Milan ellen! Szenzációs.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.11. 21:59:23

A Milan megcsinálja. Mondtam én...
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 21:55:52

Game90 írta:Hát, ez idáig elég langyos, kb. úgy mentünk ki a pályára, mint akik teljesen feladták.

Ox jól játszik, de egyedül nagyon kevés, Cazorla, Özil és Podolski mintha a pályán sem lennének, a két német helyett jöhetne a félidőben Rosicky és Gnabry.

Mondjuk a Bayern teljesen más szint jelenleg.
Tessék, Özilt le is kapta Wenger papa.

Pedig jól játszott... Oh wait.
Shots 0
Dribbles 0
Turnovers 5
Tackles 0
Interceptions 0
Accurate passes 12
Pass accuracy 58%
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.11. 21:38:43

Hát, ez idáig elég langyos, kb. úgy mentünk ki a pályára, mint akik teljesen feladták.

Ox jól játszik, de egyedül nagyon kevés, Cazorla, Özil és Podolski mintha a pályán sem lennének, a két német helyett jöhetne a félidőben Rosicky és Gnabry.

Mondjuk a Bayern teljesen más szint jelenleg.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.11. 21:13:27

Vagy mégsem? Kaká a semmiből! #-o
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.11. 21:07:41

Az Atl. Madrid gyorsan döntésre vitte a dolgot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.11. 21:04:33

Ami várható volt, a Bayern a kapujukhoz szögezte az Arsenalt,csak idő kérdése és gól aztán az angoloknak vége.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.11. 20:14:20

Támadás! Mondjuk kb. 2% esélyünk van, középpályás védekezésünk nem lesz ill. ez a Robben vs. Vermaelen is érdekes lesz.

Egyébként ne felejtsük el, tavaly is nyertünk idegenben 2-0-ra.

Arsenal: Fabianski - Sagna Mertesacker Koscielny Vermaelen - Arteta Oxlade-Chamberlain - Cazorla Özil Podolski - Giroud.
Subs: Viviano, Hayden, Jenkinson, Flamini, Rosicky, Gnabry.

Bayern: Neuer - Lahm Dante Martínez Alaba - Schweinsteiger Thiago - Robben Götze Ribéry - Mandzukic.
Subs: Starke, Boateng, Van Buyten, Rafinha, Müller, Kroos, Pizarro.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.02.28. 13:14:29

19Messi19 írta:Spanyol lapértesülések szerint ráfizethet a katalán klub

Elképzelhető, hogy kizárják a Barcelonát egy évre a nemzetközi kupákból a Neymar ügy miatt.

Na ez fantasztikus ... több oldalon láttam már a hírt. Remélem kacsa.
Hát ehhez igen erőteljes külső nyomás szükségeltetik, ugyanis ezzel rengeteg nézőtől és bevételtől esnének el, sőt sztem későbbiekben több szövetség részéről is bojkott következne, ami már egy ideje a levegőben van Angliában.
Mert most ezt a Neymar-ügyet a sajtó fújja fel, Spanyolországban lehet, h Perez papának volt elég ereje nyomást gyakorolni, de nemzetközi szinten egy ilyen klubot nem marasztalhatnak el, mert saját maguk alatt vágnák a fát vele (fel lehet hozni a Juvet, de őket otthon nyomták le, és több nagy klub, nem mintha ők tisztábbak lettek volna, szvsz.). Egyébként rengeteg hasonló eset van, sőt, Dél-Amerikából szinte cska hasonló körülmények között kerülnek Európába játékosok, de máshol is rengeteg csúszópénz van, és ezzel mindenki tisztában van, csak kell a cirkusz, meg amerre a Real tartott (a megítélése), kellett vmiféle ellensúlyozás, h az a francos katalán szimbólum sem olyan tökéletesen eszményi, mint ahogy beállítjuk magunkról, és a "Més que un club" Pep regnálása alatt igen csak felerősödött, ami politikailag is feszültebbé tette a viszonyt az anyaállam és a tartomány között, és emiatt külső támogatásra is talált (ha kis túlzással is:D), de nem mindegy, h a sajtó h állítja be a dolgot, és hát egyszerűen a szimpátiát csökkenteni kell.
De h ne legyen teljesen off., nem fognak kizárni, ez kb 99%, jelent pillanatban is a legnépszerűbb, v az egyik legnépszerűbb csapat vagyunk, és most ez dönt, ebből van pénz, ebből működik a szövetség, ha [auto_cenzúra] csapatok játszanak (már bocsánat a kifejezésért), azt csak azok nézik, akik közvetlen érintettek ( én sem nézek meg egy Nicosia meccset, v egy Shalket, az apró magyar érintettség ellenére sem), de egy Chelsea-Atma meccset szívesen, ha tudom, h mindkettő a döntetlenre játszik is, mert két nagy csapat ( igen, az Atma is felnőtt hozzá, bár talán nemzetközi szinten még nem annyira elismert, v közismert). Egy Malagát kizárhattak, bár annak is erős visszhangja volt, de egy Barcelonát egyszerűen nem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.28. 10:14:52

Akkor a megoldás, hogy idén meg kell nyerni. Duplázni úgy sem szokás, úgyhogy jövőre nem is baj, ha nem indulhatnak, legalább nem fáradnak feleslegesen :mrgreen:
Kép
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2014.02.27. 14:46:55

Spanyol lapértesülések szerint ráfizethet a katalán klub

Elképzelhető, hogy kizárják a Barcelonát egy évre a nemzetközi kupákból a Neymar ügy miatt.

Na ez fantasztikus ... több oldalon láttam már a hírt. Remélem kacsa.
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.02.27. 14:07:58

visca el barca írta:
Deus írta:Házamat teszem fel, hogy Real tutira NEM kapja meg Chelsea -t, se a Bayernt.
cselzit kaphatja, simán kiütnék őket. bájernt nem fogja... atletico/milan/mu/olympiakos 4-esből sorsolnak majd nekik
Azért az előző évek tapasztalatai azt mutatják, hogy nem bölcs dolog a Chelseat előre leírni, főleg nem, ha Mourinho az edzőjük. Kellemetlen ellenfél bárkinek, én még a végső győzelemre sem tartom esélytelennek őket. Igazából a Bayern ellen nagyobb sanszot adnék nekik, mint nekünk vagy a Realnak.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.27. 11:56:35

Mondtam korábban,hogy nem lesz egy alibi csapat sem a 8ban,tévedtem mert az Olympiakosz meg a Galata esélyes.Simán megkaphatja őket a Madrid (ha elmúlt éveket veszem figyelembe akkor meg is kapják), viszont az vigasztaljon mindenkit,hogy akkor a 4ben már csakis csúcs csapat juthat nekik,ha elkerülik egymást akkor én ezt a 4est vizionálom: Barca,Real,Bayern,PSG. :-"
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.27. 10:03:38

2 párharc kivételével gyakorlatilag megvannak a továbbjutók. Rég voltak ilyen sima nyolcaddöntők.

A Milan és talán még a MU párharca, ami nyitott, de minden évben kell egy meglepetés csapat, szóval tovább fognak menni a görögök. :) De főként azért, mert ezt a MU-t képtelennek tartom arra, hogy ne kapjanak gól és min. 2-3-al nyerjenek.
Az Atleticónak meg szurkolok, de ha hazai pályán nem lesznek résen, könnyen kieshetnek.

A tegnapi Real parádé borítékolható volt, már a sorsolás előtt is nyilvánvaló volt, hogy ennek a Schalkénak semmi keresnivalója a legjobb 16-ban. Kíváncsi vagyok, hogy a visszavágón így legalább pár percet kap-e Szalai.

Mourinhonak pedig tökéletesen megfelel ez az 1-1, szerintem már a meccs előtt aláírta volna. Hazai pályán majd kiejtik a törököket.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.27. 06:53:06

Deus írta:Házamat teszem fel, hogy Real tutira NEM kapja meg Chelsea -t, se a Bayernt.
cselzit kaphatja, simán kiütnék őket. bájernt nem fogja... atletico/milan/mu/olympiakos 4-esből sorsolnak majd nekik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.27. 02:01:57

hát meglepően sima ez a nyolcaddöntő, nem gondoltam volna, hogy a 8 párharcból csak az egyikben lesz hazai győzelem, és azt sem, hogy hatan is nyernek idegenben.

a bayern, psg, real, dortmund négyes teljességgel kizárt, hogy innen kiessen, nekünk is maximálisan a kezünkben van a dolog, de kevésbé érzem lezártnak azt a párharcot, mint az előbb említett négyet, leginkább itt van sajnos a meglepetés szele, még ha halványan is.

a másik 3 csata még nyitott, a milan jól játszva kapott ki otthon, ha így játszanának madridban is, simán lehet hosszabbítás vagy továbbjutás, benne van, habár az atletico nyilván esélyesebb.
a chelsea valószínűleg azért behúzza otthon, de ott még azért nem dőlt el, amúgy is sorszerű lenne, ha teszem azt drogba bólintana egyet a stamford bridge-n.
a mu-olympiacos párharc pedig talán a legélesebb, biztos vagyok benne, hogy otthon a mu nekiugrik keményen a görögöknek, kérdés, mennyire fogja bírni a nyomást manchesterben a görög gárda.
ha nem rúg gólt az olympiakos, akkor nagyon meleg lehet, de szerintem egy góllal lerendezik, négyet csak nem kapnak.

ha továbbjutunk, akkor a realt, a bayernt, a chelseat és a psg-t szeretném elkerülni, a többit igazából le kellene győznünk.

egy ilyennel már elégedett lennék :

barca - atletico/milan
chelsea - dortmund

real - psg
bayern - mu/olympiacos
Válasz küldése