Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.10. 21:18:46

Inter vért ivott, majdnem ott volt a harmadik is.

De legalább vannak gólok, régi berögződés miatt egy 0-0ra számítottam:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 21:13:30

Bakker. Azok után, hogy az Internél nem gyengébb csapat ellen 4 meccsen egy gólt kaptak, azt s az utolsó percben, mikor már mindegy volt...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.10. 21:11:38

Hát ez hamar eldőlni látszik...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.10. 20:29:33

Feast4 írta:
2023.05.10. 15:24:55
Tuti, hogy ha otthon a City nem fog találni gyotrsan legalább két gólt, akkor pottyannak, mert ahogy fog mulni az idő menni kell majd előre és tökéletesen be fogják kapni a kontrát.
Hasonlóan gondolom én is, de abban biztos vagyok hogy meglesznek a City lehetőségei az általad említett gyors gólokra. Igazából tegnap is megvoltak nekik, az első 20 percben 5-0 volt a kapuralövési arány, ha ott mondjuk Haaland 13 méterről megrúgja úgy a labdát ahogy meg szokta, akkor simán vezethettek volna az elején. Az első 20 percben nagyon szétdominálták a Realt, én akkor azt mondtam hogy ilyen különbséget ritkán látni egy elődöntőben, de aztán a Real felébredt, a City meg fokozatosan elbizonytalanodott, a végére az angolok örülhettek az x-nek. Otthon azért talán még több önbizalommal fognak játszani. Mindenesetre én megrakom a Real továbbjutást egy nagyobb összeggel, mindenképp win-win szitu. :P
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 20:01:12

Az utolsó pillanatokig kétséges volt, hogy a Milan támadórészlegének egyetlen igazán komoly szintet képviselő játékosa, Leao leülhet-e egyáltalán a padra, de sajna nem sikerült, úgyhogy a "hazai" meccset nélküle kell valahogy megúsznia a Milannak. A túloldalon meg Lukaku megtalálta a régi formáját, ontja a gólpontokat az utóbbi 4-5 meccsén, a Milan most csak Maignanban bízhat szerintem, ha a védők megakadályozzák, hogy mattolják, akkor neki máshogy nem lehet gólt lőni. Vagy ha Theo átszalad szokása szerint az egész pályán, és lő egy gólt a végén.

Szerintem (nekem) sajna az Inter behúzza a mait.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 19:24:44

Deluigi írta:
2023.05.10. 19:15:51

hat, nem tudom

a mutatott jatek alapjan sima City gyozelmet varok a visszavagon

eselyesebbnek a realt semmikepp nem mondanam
Nem olvasod a fórumot?A realt nem lehet megverni,lehetetlen! A margit csak akkor kap ki amikor ő akar! :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.05.10. 19:15:51

Kovbal88 írta:
2023.05.10. 19:11:03
Amúgy nálam innentől, már a Real az esélyesebb. A továbbjutásra.
hat, nem tudom

a mutatott jatek alapjan sima City gyozelmet varok a visszavagon

eselyesebbnek a realt semmikepp nem mondanam
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.05.10. 19:11:03

Hány BL győzelme van a Citynek? Biztos, hogy kevesebb, mint bajnoki címből. Szóval eljutnak az elődöntőig és nem fontos. Biztos nem így van. Amúgy nálam innentől, már a Real az esélyesebb. A továbbjutásra. A döntőbe, pedig bármi megtörténhet. Nem merném egyik csapatnak se előre odaadni a kupát. Tavaly se fogadtam volna, a Realra a Liverpool ellen. És láttuk mi lett.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2023.05.10. 16:05:27

superman írta:
2023.05.10. 15:49:09


Bullshit, ezt senki nem hiszi el, szerintem még te sem. Ez csak tipikus mentegetőzés. A Barcának is fontosabb a bajnokság, mint a BL, nem? Sőt még a kupa is? Olvastam itt még régebben, hogy katalánként elvinni a Király kupáját a legnagyobb fricska, ezért az a legértékesebb. LoL! :lol:
Úgy-úgy, pofázzál csak tovább... Hamarosan megunják páran ;)
Igenis a bajnokság sokak számára értékesebb, mert hosszabb távú teljesítményért adják... Mint egy maratoni futó és egy sprinter összehasonlítása... Nyilván értékes a BL, de a bajnokság ilyen szinten való degradálása szánalmas...
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.05.10. 15:49:09

visca el barca írta:
2023.05.10. 12:54:46
Chino írta:
2023.05.10. 12:48:31
Igazából azon csodálkozom, hogy ennyi türelem van felé.
angliában a PL cím 1000x annyit ér mint egy bl, abból meg van neki 4 is.
Bullshit, ezt senki nem hiszi el, szerintem még te sem. Ez csak tipikus mentegetőzés. A Barcának is fontosabb a bajnokság, mint a BL, nem? Sőt még a kupa is? Olvastam itt még régebben, hogy katalánként elvinni a Király kupáját a legnagyobb fricska, ezért az a legértékesebb. LoL! :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.05.10. 15:25:23

Szerintem nagyon jó meccs volt a tegnapi, a két jelenlegi legjobb csapat csapott össze. Szoros meccsre számítottam, a játék képe viszont meglepett, azt hittem, a City dominánsabb lesz. Úgy gondolom, Ancelotti nagyon jól felkészítette a csapatát, az edzők csatáját az x ellenére is ő nyerte tegnap, a gyengébb kerettel volt abszolút partyban.

A hazai visszavágó miatt papíron még mindig a City a favorit, de az előző évek tanulsága miatt a Realt mondanám. Az ilyen szoros párharcokat ők rendre behúzzák, Pep pedig eltaktikázza. Aztán majd megletják. Ott szerintem el is dől a BL trófea sorsa. A milánói derby is izgalmas lesz, de hiába fejlődött sokat a két olasz csapat, még mindig szintekkel gyengébbnek tartom őket, mint a tegnapi párharc résztevevőit.
angliában a PL cím 1000x annyit ér mint egy bl, abból meg van neki 4 is.
Ez azért erős túlzás, de értem mit akartál vele mondani. De azért úgy gondolom, hogy az arabok legalább egy BL-t be akarnak húzni.

Még visszatérve Ancelottira: akár behúzza idén is, akár nem, szerintem ő a legjobb BL-edző. Anno a Milant is rendre összerakta az rangadókra, mi is megszenvedtünk velük 06-ban, pedig brutál jó csapatunk volt akkor is. Nem dominálják szét a mezőnyt a csapatai, de mindig számolni kell velük, bármekkora favoritnak is tűnik az ellenfél.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.05.10. 15:24:55

bence0330 írta:
2023.05.10. 11:37:13

Otthon a meccs képe tuti más lesz, több helyzetük lesz, jobban kontrollálják már a meccset, mostanra már az Etihad is elég hangulatos stadionná vált, félelmetesek is ott a mutatóik. De ettől még simán kihagyhatnak mindent, és beverhet 2 kontrát a Reál.
Kizártnak tartom, hogy más lesz. Klasszikusan az volt, hogy mezőnyben domináltak de egyébként a széljátékuk meghalt az óriásbébi meglabda nélkül kombinatív játékban semmit nem ért, így a támadásaik full impotensek voltak. Ha KBD lába nem sül el akkor ez a meccs bukta. Rüdiger ráadásul olyan szinten god modeban játszotta végig a meccset, hogy hihetetlen, egyszerűen nem tudták megkerülni se. Carvajal, meg Camavinga, konkrétan megette (jó a bíró is benne volt bőven, mert ki kellett volna osztani ott egy-két lapot) Grealisht, meg Silvát.

A Realnak nem kell a labda, hogy veszélyes legyen és most is minden helyzetükben több potenciál volt, hiába nyomták le őket mezőnyben. Ráadásul az olasz edzőkbe genetikailag kódolt, hogy egy ilyen domináns csapat ellen mit kell játszani, a Real meg tudja is ezt játszani.

Mondhatjuk mi, hogy semmi különös nincs a Realban, de pont az az a különös bennük, hogy nem csuklanak össze, nem esnek pánikba, mennek előre. Ez a győztes mentalitás az ami miatt még mindig esélyesebbnek tartom őket mint a Cityt és egyébként az utóbbi évek BL dominancáját is ez hozta össze.

Tuti, hogy ha otthon a City nem fog találni gyotrsan legalább két gólt, akkor pottyannak, mert ahogy fog mulni az idő menni kell majd előre és tökéletesen be fogják kapni a kontrát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2023.05.10. 15:27:54-kor.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.05.10. 14:36:36

visca el barca írta:
2023.05.10. 12:54:46
Chino írta:
2023.05.10. 12:48:31
Igazából azon csodálkozom, hogy ennyi türelem van felé.
angliában a PL cím 1000x annyit ér mint egy bl, abból meg van neki 4 is.
Költői túlzás, de valóban fontosabb, szerintem több pénzük is van a PL-ből. Akinek viszont biztosan nem fontosabb, az maga Guardiola, baromi éhes lehet már, h párszor bukott a kapujában (döntő, elődöntők). Nehéz elképzelni, hogy nem ebből a párosból kerül ki majd a győztes.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.05.10. 12:54:46

Chino írta:
2023.05.10. 12:48:31
Igazából azon csodálkozom, hogy ennyi türelem van felé.
angliában a PL cím 1000x annyit ér mint egy bl, abból meg van neki 4 is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.10. 12:48:31

bence0330 írta:
2023.05.10. 11:37:13
Ez persze Xavira is igaz lehet, ha 1-2 év múlva még ugyanígy áll, csak nekünk jelenleg a bajnokság+szuperkupa is óriási dolog, teljesen más a helyzet, mint ott, plusz maga Xavi is tanulófázisban van.

Otthon a meccs képe tuti más lesz, több helyzetük lesz, jobban kontrollálják már a meccset, mostanra már az Etihad is elég hangulatos stadionná vált, félelmetesek is ott a mutatóik. De ettől még simán kihagyhatnak mindent, és beverhet 2 kontrát a Reál.

Ma esti: két ugyanolyan szintű, bajnokságban is majdnem pont ugyanúgy álló, jelenleg hasonló stílusú csapat találkozik, 50-50-t adtam volna, de így, hogy pont lesérült Leao erre a meccsre, olyan 65% körül adnék már az Interre.
Azért Xavi helyzete bőven más. A Citynek már hosszú évek óta a legbrutálisabb kerete van, Pepnek kb. teljhatalma, de a Bl-ben szinte semmit nem tudnak felmutatni. Volt egy bukott döntő, de semmi más.
Itt azért közel se olyan minőségű játékosokból áll a csapat és komoly korlátok vannak az erősítések terén. Ráadásul -amellett, hogy Xavi még rutintalan edző, még feleannyi tapasztalat sincs mint Pepnek a Citynél - majdnem 0-ról kell kezdeni felépíteni a csapatot. A kezdőnek minimum fele, még most nyáron érkezett és ehhez vedd hozzá még hogy két-három kulcsjátékos rendzseresen hiányzott. Ennek ellenére azért többször elkentük a Madrid száját, még döntőben is, amellett a bajnokságot is viszonylag simán behúzzuk/behúztuk.
Nyilván szebb lett volna egy Bl negyeddöntő mondjuk vagy egy El, de azért a szerencse sem nagyon állt mellénk.

Pepnek viszont minden adott. Évek óta együtt van a világ legerősebb kerete, ha egy-egy posztra erősíteni is kell top 3-as játékosok jönnek, nem lehet semmi kifogása, mentsége. Ha egy-két, netalán három szezon alatt nem jön össze még lehet takarózni, hogy nem volt szerencse vagy hasonlók (még a sérültekre sem lehet a pad minősége miatt) de ez már nem véletlen. Igazából azon csodálkozom, hogy ennyi türelem van felé.
Most pedig újra egy olyan helyzet állt elő, hogy aki itt továbbmegy nagy eséllyel meg is nyeri a sorozatot. Legalábbis hatalmas esélye lesz, a másik ágat elnézve.
Kvázi előállt egy döntő.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.05.10. 12:12:01

En nagyon remelem,hogy a City ezert jott.(1-1)
Latvanyosan ment a tili toli a vegen.
De az fix,hogy meg 1 ilyen gyenge meccset nem fog hozni a City,foleg otthon.Madrid elott meg le a kalappal.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 11:37:13

A csere elmaradása ezen a szinten tényleg döbbenetes volt, nem is értem, hogy a modern fociban, egy ennyire agresszív stílusban egy ilyen párharcnál ezt hogy lehet megtenni a játékosaival. Főleg, hogy nem az történt, hogy mondjuk a két szélsőjük élete formáját hozta, és bent akarta hagyni őket, hanem mindkettő bűngyenge volt az első negyed óra után.

De nekem itt most főleg az volt aggasztó, hogy ha megnézem a tavalyi meccseket és csapatokat, akkor a Citynek még kicsivel gyengébb volt a kerete, a Madridnak meg az öregek -1 évével talán erősebb. És akkor legalább azt el lehetett mondani, hogy egyértelműen jobb volt a City kb 5 percet kivéve, csak mindent kihagytak, és ezt egy Haalanddal lehet korrigálni. De most konkrétan nem voltak jobbak, sőt.

Az tuti, hogy ha bukja Pep, szerintem is azonnali lemondás. Oké, hogy kiegyensúlyozott a csapata, és a bajnokságot behúzzák, de nekik már nem ez a poén. Szerintem nem érdekelné őket, ha 2.-3-ok lennének 3 évig, csak legyen meg a BL. Ehhez meg kéne egy olyan edző, akit nem rág az ideg meccsek alatt látványosan, annyira, hogy a játékosaira is átragad, és remegő lábbal állnak a pályán. Tuchel, Ancelotti, mittudomén, valaki, aki tud 1 meccseket nyerni.

Ez persze Xavira is igaz lehet, ha 1-2 év múlva még ugyanígy áll, csak nekünk jelenleg a bajnokság+szuperkupa is óriási dolog, teljesen más a helyzet, mint ott, plusz maga Xavi is tanulófázisban van.

Otthon a meccs képe tuti más lesz, több helyzetük lesz, jobban kontrollálják már a meccset, mostanra már az Etihad is elég hangulatos stadionná vált, félelmetesek is ott a mutatóik. De ettől még simán kihagyhatnak mindent, és beverhet 2 kontrát a Reál.

Ma esti: két ugyanolyan szintű, bajnokságban is majdnem pont ugyanúgy álló, jelenleg hasonló stílusú csapat találkozik, 50-50-t adtam volna, de így, hogy pont lesérült Leao erre a meccsre, olyan 65% körül adnék már az Interre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.10. 11:26:40

csababarca írta:
2023.05.10. 11:20:11
Szóval lenne még kakaó a cityben, és tudna frissíteni, de a két világválogatottnyi elég nagy túlzás azért.
Persze,de a kezdő 3 felsőpolcos támadót le tudod cserélni 3 olyanra,akik a világ szinte bármely csapatában kezdhetnének.
Ez a City egyszerűen már alig tud hova erősíteni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.10. 11:20:11

daffy írta:
2023.05.10. 09:43:36
Mindenesetre azt a végtelen pénzből vett 2 csapatnyi világválogatottat nem láttam a pályán.
Hát igen, mondjuk 2 világválogatottnyi nincs, a padon előrejátékban három emberhez tudott volna/kellett volna nyúlni.
Mahrez, Foden, Alvarez.
Pont azért, amit írtál később, hogy kifingott a city hamar.
Érthetetlen Peptől, mert lettek volna lehetőségeik, 2-3szor megnyílt a madrid az utolsó 10 percben, el is indult a kontra, de mindenki már a seggén vette a levegőt.

Szóval lenne még kakaó a cityben, és tudna frissíteni, de a két világválogatottnyi elég nagy túlzás azért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.10. 11:02:00

Chino írta:
2023.05.10. 10:38:05
A Grealish-Carvajal esetre én nem ezt mondanám, hogy levette a pályáról. Gyakorlatilag szanaszét rugdosta az angolt (csak az első félidőben volt csak ellene 4 vagy 5), arról ne is beszéljünk, amikor nekivágta a reklámtáblának, aztán meg összeesett a semmitől. És megúszta az egész meccset nemhogy piros, de még sárga nélkül.
És ha nem jár érte semmi,miért ne tenné?! Nem Carvajal hibázott,max a bíró. Grealishnek a nevét nem hallottam a meccsen.
bár a meccs nagyobb részében nekik állt a zászló.
A meccs nagy részében nem. De igen maximum fele-fele.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.10. 10:38:05

daffy írta:
2023.05.10. 09:43:36
Na,megy ez. Nem véletlenül nem tippmixből élek. Vagy a Real volt sokkal jobb vagy a City sokkal gyengébb,nehezen tudom eldönteni. Mindenesetre azt a végtelen pénzből vett 2 csapatnyi világválogatottat nem láttam a pályán. Még egy ilyen meccsel ki lehet esni emelt fővel vagy döntőbe lehet menni. Teljesen vállalható volt. A Real szélső védelme nem a legeszesebb,de az agyonsztárolt Grealish-t szépen levették a pályáról. A lakli vikingről nem is beszélve. Nekem eléggé úgy tűnt,hogy a Real erőnlétben jobban ott van. Ha visszavágón is kifullad a City fele végére,akkor lehet fogadni az utolsó 15 perces gólra.
Minden tiszteletem Pepé, de ha idén sem villant, akkor önszántából fel kellene állnia és átadni a stafétát.
Mondjuk nem rossz ez az eredmény nekik, de megint elég hektikusak voltak, bár a meccs nagyobb részében nekik állt a zászló.
A Grealish-Carvajal esetre én nem ezt mondanám, hogy levette a pályáról. Gyakorlatilag szanaszét rugdosta az angolt (csak az első félidőben volt csak ellene 4 vagy 5), arról ne is beszéljünk, amikor nekivágta a reklámtáblának, aztán meg összeesett a semmitől. És megúszta az egész meccset nemhogy piros, de még sárga nélkül.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 10:05:22

Az első döntetlen tippem bejött.
A második dönci is be fog, és a Reál behúzza 11-egyesekkel ...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.10. 09:43:36

daffy írta:
2023.05.09. 09:38:17
Mint az utóbbi években,utóbbi meccseken mindig,most is negatívan állok az esti összecsapáshoz. (egyszer biztos be is jön :mrgreen: )
Nem tudom ez a Real hol verheti meg a City-t. Tavaly volt számomra egy Last Dance,szerintem idénre az a lemez lejárt. Illetve ez sem feltétlenül igaz,hisz szép csapatok hullottak el a fehér mezekkel szemben. Amit az utóbbi években a Real a bl-ben nyújtott,azok után aláírnék egy 5 éves periódust,ahol elődöntő sincs. Ha ez a City most 10-0-val megy tovább,az előzőek miatt nekem az sem szégyen. Estére 0-2 a tippem,de mint mondtam,én mindig negatívan állok hozzá,a játékosok meg sosem.
Minden év elején 1 kívánságom van,ne olajos csapat nyerje a bl-t. Inkább a Barca,mint a City vagy a PSG. Nyerjen tradicionális csapat,fújja ki valaki idén is a City orrát. Ha nem a Real,akkor a döntőben valaki. Jobban szeretném,hogy ne a City nyerjen,mint azt,hogy a Real nyerjen.
Na,megy ez. Nem véletlenül nem tippmixből élek. Vagy a Real volt sokkal jobb vagy a City sokkal gyengébb,nehezen tudom eldönteni. Mindenesetre azt a végtelen pénzből vett 2 csapatnyi világválogatottat nem láttam a pályán. Még egy ilyen meccsel ki lehet esni emelt fővel vagy döntőbe lehet menni. Teljesen vállalható volt. A Real szélső védelme nem a legeszesebb,de az agyonsztárolt Grealish-t szépen levették a pályáról. A lakli vikingről nem is beszélve. Nekem eléggé úgy tűnt,hogy a Real erőnlétben jobban ott van. Ha visszavágón is kifullad a City fele végére,akkor lehet fogadni az utolsó 15 perces gólra.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 08:57:33

superman írta:
2023.05.10. 05:32:37
Az egyenlítés margójára;

https://twitter.com/RMadridistaReal/sta ... AnJbA&s=19
Nettó baromság. Most nincs kedvem utánanézni, úgyhogy elfogadom, hogy kint volt a labda. De hogy komolyan a VAR hibájáról beszélni, mikor az eset után a Reál visszaszerezte a labdát, Cama INDÍTOTT, és azt fülelték le a City játékosai, elindultak előre és abból lett a gól... :D Mit és hogyan kellett volna visszafújni? :D A szabályok szerint ez lehetetlen lett volna. Ha ezt visszafújják, akkor a Madridi gólt is visszafújhatták volna valamelyik Carvajal hülyeségig... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.05.10. 07:05:12

superman írta:
2023.05.10. 05:32:37
Az egyenlítés margójára;

https://twitter.com/RMadridistaReal/sta ... AnJbA&s=19
Nagyon hiteles forrasnak tunik, ahonnan a realosok szedtek. + az allitott kepbe a fuggoleges vonallal is alapbol bele lehetne kotni.
Válasz küldése