Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.14. 00:04:53

Tudtam, hogy valahogy ezt is megmagyarázod Bob. :D Én nem erről beszéltem. Ha nyugodtabb meccseken is lőnénk távolról, akkor talán elhinnék a tömörülő csapatok védői is, hogy benne van a pakliban, és lehet ki kéne lépni. Az, hogy Rakéta vagy Ini 5 meccsenként lő egyet távolról, az nem azt jelenti, hogy próbálkozni fogunk vele. Tudom, szerinted többet próbálkoztunk, de az még így is kb a tizede bármely más csapatnak. Így valóban beállnak, és ténylegesen 10 emberen kéne átlőni a labdát, míg az általam említett esetekben 7-8 közé kéne passzolni, mert úgyis passzolni fogunk komoly meccseken is. Nem baj, 10 éve ugyanaz a szitu, engedjük el, jó így ahogy van.

Te is szerkesztetted, én is. NEM ILYENKOR KELL BELELŐNI 10 EMBERBE! El kell hitetni az ellenféllel, hogy el fogod lőni. És akkor nem 10 ember áll a passzainkkal szemben.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.13. 23:59:43

mahitoo írta:
Bob_Marley írta:Ez a lövés nekem kicsit elcsépelt, mert még jókat "kacagtunk" rajta hogy Messinek berakták statisztikába a Sociedad elleni blokkolt lövéseit, na hát pont ennyit ér hogy lövöldözzünk ha éppenséggel nincs hely......
Bob, én évek óta azt mondom, hogy kellenek az átlövések. Miért? Mert ha nem is jönnek be, többet csináljuk, akkor talán a 10 védőből legalább 1-2 kijönne 1 lövőcselre, és lenne hely. De nem. 6-0-nál is van még 4 passz, aztán persze, hogy meg sem próbálnak 20-ról blokkolni egy nem létező lövést. Anno a SzuperArsenal (Henry, Bergkamp, Ljungberg, Pires, stb.) is itt kezdte el elbohóckodni a meccseit.
Rakitic is rászokta verni, Iniesta is ha van lehetőség. Messi is pl jó múltkorában vert így gólt.....Lehet lőni, csak ha előtted vannak meg mikor átveszed már ott van akkor hova? És klasszik módon pont ezekből lesz a kontra, hogy valaki vaktában ráveri és lepattan. Kiszámíthatatlan hova megy, fel van tolva mindenki hatalmas kockázat hogy vissza se tudsz zárni. Filipe Luis is így szökött meg.

De pl ott volt Busi előtt egy lehetőség és mégis okosan a jobbat választotta pedig ideálisan is pattant, de kis lövőcsellel betette középre csak Suarez eltörte. Na most az jobb lett volna ha 20-25ről rápüföli?
Kép
Kép
Kép
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2016.04.13. 23:55:08

[/quote]u.i.: dehogy megint egy buszos csapat ejt ki minket, ez hihetetlen

2009 - megnyertük
2010 - inter busz
2011 - megnyertük
2012 - chelsea busz
2013 - kivételesen a bayern
2014 - matrac busz
2015 - megnyertük
2016 - megint matrac busz

akkor a sorminta alapján jövőre megkel nyernünk....[/quote]

2006 óta a páros évek soha nem jól sülnek el valahogy... és a páratlan évek - 2007 és 2013 kivételével - mindig győzelmet hoztak! Jövőre itt a diadal! 8) 8)
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
bakonyibetyar
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013.08.25. 22:53:02

2016.04.13. 23:54:17

én csak arra gondoltam, volt tétje ennek a meccsnek az eredményen túl is. visszaszálltak ma a fiúk a talajra, nem 10 év, kettő...
TripleH írta:
bakonyibetyar írta:lehetett volna ez is egy korszakos csapat, de ugyanúgy nem lesz mint az előző sem lett az...
Ezektől a dumáktól falramászok, ha minden évben bl nyerő csapatot akarsz látni, fifa bekapcs és csapasd, de az életben ilyen nincs, és nem attól korszakos egy csapat mert 10 éven keresztül tripláz, szálljunk már vissza egy kicsit a talajra.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.04.13. 23:45:22

Csalódott vagyok, de nem vagyok ideges, mert a 2 meccs alapján, és főleg a mai teljesítmény után teljesen megérdemelt az Atletico továbbjutás. Ráadásul nem is volt vágóhíd, uh gratula neki, s sok sikert nekik.
Magunkról egy keveset. A játékosokra csak részben tudok haragudni. Nyilván zavart, hogy olyannak tűnt, mint akik nem akarnak, de ők konkrétan nem bírtak akarni. Hulla volt a csapat.
A hiba okának a játékosok agyonjátszatását tartom. Nem megyek vissza a nyárra, sem a téli átigazolásra, csak az elmúlt néhány meccsre. Én tartom, ha továbbmegyünk sem triplázunk, sőt lehet rámehetett volna több kupa is. Sőt ilyen enervált csapat egy Bayern ellen simán belefuthatott volna egy nagyobb zakóba. Szóval szerintem LE abban hibázott, hogy azt a kevés rotációs lehetőségét sem használta ki az elmúlt hetekben. Pl. elől felváltva pihizhettek volna a trióból, Munir meg játszott volna. Középen lehetett volna Ardát/Sergit többet nyomatni a kezdőben. Hátul meg szintén bevetni egy Verma/Bartrát. Sajnos így minen posztra elfogytunk, és én nem a nagyképűséget, hanem a kilátástalanságot láttam rajtuk. Nem volt erő, lendület. Annyiban LE hibája, hogy a gálacsapatot erőltette hetek óta, holott volt egy kényelmes előnyünk a bajnokságban, ami így is leapadt. Szóval lehetett volna már a Reál ellen. de most hétvégén teljesen egy tartalék brigádot felküldeni. Így remélem annyi marad a srácokban, hogy a 2 kupát még behúzzák. De azért vannak kételyeim.
Jövőre meg a semmittevő, állandóan sérült brigádot és Alvest el kell felejteni. Hozni 2 szélső védőt jobbra és balra, középhátvédet egy jót a Bartra/Verma páros kárára, és egy univerzális szélsőt, aki tud Neymar és Messi helyén is játszani. Center cserének elég Munir is. Elől meg meg kell értetni az MSN-nel, hogy a mai meccs az élő példája annak, hogy mit tesz az, ha állandóan pályán akarnak lenni. Egymást múlták alul. Konkrétan meg sem izzadtak...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.13. 23:43:03

Bob_Marley írta:Ez a lövés nekem kicsit elcsépelt, mert még jókat "kacagtunk" rajta hogy Messinek berakták statisztikába a Sociedad elleni blokkolt lövéseit, na hát pont ennyit ér hogy lövöldözzünk ha éppenséggel nincs hely......
Bob, én évek óta azt mondom, hogy kellenek az átlövések. Miért? Mert ha nem is jönnek be, többet csináljuk, akkor talán a 10 védőből legalább 1-2 kijönne 1 lövőcselre, és lenne hely. De nem. 6-0-nál is van még 4 passz, aztán persze, hogy meg sem próbálnak 20-ról blokkolni egy nem létező lövést. Anno a SzuperArsenal (Henry, Bergkamp, Ljungberg, Pires, stb.) is itt kezdte el elbohóckodni a meccseit.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.13. 23:40:15

Évek óta az Atletico top4 csapat Európában, csak ezt sokan nem tudják elismerni...
Sőt, azt is megmerem fogadni, hogy Európa top3 csapata a spanyol trió, akikhez max a Bayern tud vmelyeset odaszagolni.
Atletico nagyon durván le van becsülve, pedig lazán ott a már évek óta a legjobbak között, ami igazán félelmetes dolog tudva, hogy hány kulcsemberük ment már el és mindig találtak valakit.
Atletico még mindig a két nagy árnyékában van, de teljesítményre ott vannak nagyon, Európa top 4 csapatából 3 spanyol, ezt sztem ki lehet nyugodtan jelenteni.
Ez az Atletico sztem a Bayernt is kiverné most.
Tavaly azért nem volt olyan veszélyes az Atletico. De a 13/14-es szezonban mindenképp top3 voltak, sőt, nálam akkor ők voltak az év csapata, igaz a BL döntő végre elfáradtak, de a bajnoki cím az övék lett, és ezzel nálam többet tettek le az asztalra, mint a Real.
Erre a szezonra jól erősítettek, és megint harcban vannak a legrangosabb címekért. De pl. a PSV-t csak büntetőkkel tudták verni, és azért mikor fel tudtunk pörögni az odavágón, bajban voltak ellenünk is. Viszont a bajorok sem olyan meggyőzőek, és ti sem... szóval ebből bármi lehet.
+ még annyit, hogy a legjobb csapatokhoz én a Juvet is hozzácsapnám. Tavaly döntőztek, és velük volt a legnehezebb dolgunk, idén korán kifogták a Bayernt, és nagyon megszorítottak őket.
u.i.: dehogy megint egy buszos csapat ejt ki minket, ez hihetetlen

2009 - megnyertük
2010 - inter busz
2011 - megnyertük
2012 - chelsea busz
2013 - kivételesen a bayern
2014 - matrac busz
2015 - megnyertük
2016 - megint matrac busz
Talán mert ez a stílus fekszik nekünk legkevésbé. :roll: De most olyan nagy buszozás nem volt, legalábbis mikor 11-en voltak, akkor azért támadgattak, nem is rosszul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.04.13. 23:45:25-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.13. 23:39:27

De igen, még lesz heti 2 meccs, pl. jövőhéten. Lassan már azt mondom, hogy bukjuk a bajnokságot, de legalább a kupát húzzuk be... (ez persze nem igaz). De a bajnokságban nem könnyű a sorsolásunk, és EZ A JELENLEGI csapat képtelenség, hogy legalább kétszer ne bukjon pontot.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.04.13. 23:39:14

Azért ha a meccs miatti idegesség, bánat, szomorúság (kinek mi) elmúlik, látható, hogy a 2. félidőben megvoltak azok a helyzetek amikből jobb napokon simán gólokat szerzünk. Ma ez sajnos nem sikerült, de én nem venném elő a támadóinkat emiatt, ha van náluk jobb csatártrió, nekik is iszonyú nehéz lett volna a hazai védők között boldogulni. A védelem jobban bánt, mostanában teljesen ártatlan szituációkból kapjuk a demoralizáló gólokat, ezen jó lenne változtatni a maradék meccseken.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.13. 23:38:17

Ez a lövés nekem kicsit elcsépelt, mert még jókat "kacagtunk" rajta hogy Messinek berakták statisztikába a Sociedad elleni blokkolt lövéseit, na hát pont ennyit ér hogy lövöldözzünk ha éppenséggel nincs hely......
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2016.04.13. 23:36:28

mahitoo írta:1: Szép volt fiúk! =D> 2: Az Atleti teljesen megérdemelte. 3: Ami bosszant: A Real és a City ott van a 4 között.

A válogatott szünet után visszaestünk egy spanyol középcsapat szintjére. MSN a világ legjobb támadótriója? Fizetésben biztos. Lassan a B csapatba nem tudunk venni senkit a hármójuk fizetése miatt, akkor talán itt lenne az ideje nagy meccseken is bizonyítani. Nem, nem azt mondom, hogy adjuk el bármelyiket, de...
A válogatott szünet valóban kikészítette a csapatot. A legtöbben a keretből 2 meccset toltak végig abban a rövid periódusban, tetézve a rengeteg utazással. A bajnoki program is nagyon szerencsétlenül alakult, mert a legkeményebb meccsek nagyrésze pont ekkorra esett. És mindennek tetejébe megkaptuk a legküzdősebb csapatot a BL-ben. Utólag könnyű okoskodni, de én már a sorsoláskor felszisszentem, mert éreztem, hogy ez a fizikálisan kemény párharc most necces lehet. A mostani formánkban persze bárki ellen kizuhanhattunk volna, de azért egy Wolfsburg-Benfica kettős szvsz még belefért volna. Hiába, a nagy sorozatokhoz nagy szerencse is kell.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2016.04.13. 23:35:00

Az életben van hogy minden bejön, és van olyan mikor semmi sem, hát most sajnos az utóbbit éljük át, tavaly meg pl az előbbit... szerintem mindenki aláírta volna 2 éve hogy Lucho nyer 2 bajnokságot, 2 kupát, 1 bl-t, 1 eu szuperkupát, meg 1 klub vb-t, bár az is lehet hogy idén nem nyerünk semmit, bár az elég nonszensz lenne, de mostmár hogy nincs bl, nincs heti 2 meccs, talán, remélhetőleg összeszedi Lucho valahogy a fiúkat, és megnyerjük a bajnokságot meg a kupát, azért ezek sem valami lim lomok, ezekért is megkel dolgozni elég rendesen, a bl elment, nyerje meg a matrac, legyenek boldogok, aztán jövőre, remélhetőleg már egy normális paddal, normális rotálásal, jöhet a 6. [-o<

u.i.: dehogy megint egy buszos csapat ejt ki minket, ez hihetetlen

2009 - megnyertük
2010 - inter busz
2011 - megnyertük
2012 - chelsea busz
2013 - kivételesen a bayern
2014 - matrac busz
2015 - megnyertük
2016 - megint matrac busz

akkor a sorminta alapján jövőre megkel nyernünk....
Sergi 94:38 Roberto
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.04.13. 23:35:00

DaVeR írta:Sosem fogom megérteni, hogy miért nen lehet a 16-os környékéről lőni?? Egy ennyire betömörülő védelmet átkell lőni. Vagy ha erre kimozdulnak akkor már is lehet minimálisan több hely a védők mögött.. És az év elején meg tavaly voltak távoli kísérleteink és még örültem is, hogy végre ezek a játékosok távolról is tudnak lőnek.. De most megint csak tolni tolni mégegyet.. Csalódás, hogy nem egy olyan akarást láttam mint az ellenfélnél.. De ezek után igazán meg is nyerhetnék a BL t.. A City t vernék a döntőben meg München :D
üdv. teljes mértékben egyetértek veled, nem értem én se h miért nem lövik el azt a hülye labdát, tili-toli ide oda és semmi, ahelyett h ellőné valamelyik töketlen. meg a másik h miért kell Messinek állandóan középen mászkálnia ezzel csak behúzza oda a védőket és így Alvesnek sincs normális párja az összjátékoknál, kint kellett volna lennie jobb szélen elvonva 2-3 védő figyelmét és így lett volna tere Lalinak meg a többieknek is középen, de így h mindent középen akarunk átgyömöszölni 10 emberen persze h nem megy. meg a fáradsággal is teljesen egyet értek, legalább 10 tétmeccsel több van a barcások lábában mint a madridosokéban és nem elég minőségi ahhoz a kispad h jól lehessen rotálni. nem baj fiúk nem lehet minden évben BL-t nyerni, így most lesz egy kis szusszanásnyi idő a meccsek között és remélem behúzzuk a ligát meg a kupát.
mvik
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.13. 23:29:41

1: Szép volt fiúk! =D> 2: Az Atleti teljesen megérdemelte. 3: Ami bosszant: A Real és a City ott van a 4 között.

A válogatott szünet után visszaestünk egy spanyol középcsapat szintjére. MSN a világ legjobb támadótriója? Fizetésben biztos. Lassan a B csapatba nem tudunk venni senkit a hármójuk fizetése miatt, akkor talán itt lenne az ideje nagy meccseken is bizonyítani. Nem, nem azt mondom, hogy adjuk el bármelyiket, de...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.13. 23:21:53

LG írta:
Régebben én is ráremegtem a dolgokra és suliba se akartam menni pl. a Liverpooli kiesés után de azért lassan rájotten hogy vannak más dolgok is az életben.
A Pool elleni kiesést viszonylag jól viseltem, előtte egy évvel viszont idegbeteg voltam, mikor a Chelsea ellen estünk ki, nem is aludtam a meccs után, a suliban pedig másnap gőzerővel magyaráztam mindenkinek, hogy mennyire megérdemeltük volna a továbbjutást. Azóta én is jobban viselem ezeket, de megértem azokat, akik most padlón vannak.
Nekem az volt az első "csalódás", óriási meccs volt, 3 percenként ajtó-ablak ziccerek mindkét oldalról. :)

Maihoz: Látjuk mi történik az elmúlt egy hónapban. Nagyon sok embert lehetne hibáztatni, de valljuk be ilyen a BL és valószínűbb volt, hogy nem nyerjük meg, minthogy igen. Nyáron be kell vásárolni és a fiúkat jövőre jobban kell rotálni. Innentől pedig mindegy mi történik csak ne a Real nyerje.
Ha hozzuk a bajnokságot és a kupát akkor ez egy bőven korrekt szezon.

Amúgy a végén aznsima tizi volt szabad helyett, de nincs bíró a földön aki azt befújta volna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2016.04.13. 23:20:36

Nagyon sajnálom a kiesést, de ez a kezdeti inaktivitás mindig megbosszulja magát. Miért kell megvárni a pörgéssel hogy gólt kapjunk? Miért nem lehet az első percben 100%-ot adni? De legalább 80-at? Az a bosszantó, hogy előre lehetett tudni, hogy ez lesz a forgatókönyv, mégsem tettek semmit ellene..
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.04.13. 23:17:14

Sajnálom, hogy kiestünk, viszont az Atma tényleg megérdemelte. Egyedül a meg nem adott tizi miatt vagyok kicsit mérges. Ez az Atma pedig tényleg Európa egyik legjobb csapata.

Kár ezért a vereségért, mert akár történelmet is írhattunk volna egy BL címvédéssel. Mindenesetre azért egy bajnokság-kupa kombó sem rossz eredmény. A lényeg, hogy innentől hozzuk ezt a két kupát és akkor megint egy sikeres szezont zárhatunk.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.04.13. 23:16:33

Res írta:Amúgy nem tudom miről beszéltek itt alant... Ez az AM pillanatnyilag messze a legjobb a 8 csapat között. Remélem idén összejön nekik a BL. Megérdemelnék...
8?
Évek óta az Atletico top4 csapat Európában, csak ezt sokan nem tudják elismerni...
Sőt, azt is megmerem fogadni, hogy Európa top3 csapata a spanyol trió, akikhez max a Bayern tud vmelyeset odaszagolni.
Atletico nagyon durván le van becsülve, pedig lazán ott a már évek óta a legjobbak között, ami igazán félelmetes dolog tudva, hogy hány kulcsemberük ment már el és mindig találtak valakit.
Atletico még mindig a két nagy árnyékában van, de teljesítményre ott vannak nagyon, Európa top 4 csapatából 3 spanyol, ezt sztem ki lehet nyugodtan jelenteni.
Ez az Atletico sztem a Bayernt is kiverné most.

A másik, BL címvédést elvárni egy csapattól nem lehet, nem véletlen nem jött össze még senkinek, persze az ember mindig reménykedik egy duplázásban a BLben, de mint írtam elvárni ezt nem lehet, max reménykedni benne.
Ha a Barca behúzza a bajnokságot és megnyeri a Kupát sok rosszat nem lehet rájuk mondani sztem.
madridista
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.13. 23:15:22

Régebben én is ráremegtem a dolgokra és suliba se akartam menni pl. a Liverpooli kiesés után de azért lassan rájotten hogy vannak más dolgok is az életben.
A Pool elleni kiesést viszonylag jól viseltem, előtte egy évvel viszont idegbeteg voltam, mikor a Chelsea ellen estünk ki, nem is aludtam a meccs után, a suliban pedig másnap gőzerővel magyaráztam mindenkinek, hogy mennyire megérdemeltük volna a továbbjutást. Azóta én is jobban viselem ezeket, de megértem azokat, akik most padlón vannak.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.04.13. 23:10:31

Léfe írta:Nagyjából egyetértek az alábbiakkal. De két okot csak látok
1. Nagyon rövid a kispad - főleg akikkel minőségi rotálás lehet. Mert Adrianó, Rafinha, Vermalen, Munir, Bartra csak a létszámot növelik.
2. Év elején már szóvá tettem - lehurrogtak -magas az átlag életkor. igazán fiatalnak csak Neymár
Vidal tekinthető. Alba és Rakitics közees a többiek 29-32 között. Ez tény. Persze ha csak heti egy meccs lenne ?-de kettő van. Minimum 5-6 jáékos kel. Tartalék csatárunk nincs is.
Mathieut kihagytad. Gyengébb mint Verma vagy Bartra csak mivel LE embere játszatni kell. Rafinha majd egész szezonban sérült volt. Az igazi létszámnövelő az Douglas meg már Adriano
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.04.13. 23:09:25

Ebben a Bl sorozatban, a legnagyobb vicc, hogy ez a Man City ott van a legjobb 4 között...gyerekek :D Amúgy, Atletico v Real sikert tippelek a végére.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.04.13. 23:08:36

Nagyjából egyetértek az alábbiakkal. De két okot csak látok
1. Nagyon rövid a kispad - főleg akikkel minőségi rotálás lehet. Mert Adrianó, Rafinha, Vermalen, Munir, Bartra csak a létszámot növelik.
2. Év elején már szóvá tettem - lehurrogtak -magas az átlag életkor. igazán fiatalnak csak Neymár
Vidal tekinthető. Alba és Rakitics közepes a többiek 29-32 között. Ez tény. Persze ha csak heti egy meccs lenne ?-de kettő van. Minimum 5-6 játékos kell. Tartalék csatárunk nincs is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2016.04.13. 23:11:05-kor.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.13. 23:02:10

Alcantara írta:A mai napon egy jobb, motiváltabb csapattól kaptunk ki.
Megérdemelten jutottak tovább.

Néhány ember megtanulhatná tisztelni a csapatát a vereségtől függetlenül.
Nagyon igaz, amit írsz. Az Atma motívált volt, mi meg fáradtak. Egyszerűen nincsen olyan csapat, amelyik konstans jó játékot hozzon ennyi meccsel a lábában egy szezonban. Most nekünk erre az időszakra maradt a formahanyatlás és nem januárra, mint tavaly. Túl fogjuk élni, a kérdés, hogy meddig tart. Egyébként, ha ez a nyomorék bíró megadta volna a 11-est biztosra veszem, hogy nyerünk, mert a hosszabítást már nem bírta volna az Atma, ettől függetlenül megérdemelten nyertek. Ők ezt tudják és ma toppon voltak, mi meg 50%-on.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2016.04.13. 23:01:42

Sosem fogom megérteni, hogy miért nen lehet a 16-os környékéről lőni?? Egy ennyire betömörülő védelmet átkell lőni. Vagy ha erre kimozdulnak akkor már is lehet minimálisan több hely a védők mögött.. És az év elején meg tavaly voltak távoli kísérleteink és még örültem is, hogy végre ezek a játékosok távolról is tudnak lőnek.. De most megint csak tolni tolni mégegyet.. Csalódás, hogy nem egy olyan akarást láttam mint az ellenfélnél.. De ezek után igazán meg is nyerhetnék a BL t.. A City t vernék a döntőben meg München :D
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 23:00:50

Mindig meglepődök, hogy néhányakat milyen örömmel tölt el egy Barca vereség. Sok, tartalmas életük lehet. :)


Sokkal jobb/motiváltabb volt az Atletico, el kell ismerni, megérdemelték.

Azt mondjuk sose fogom megérteni, hogy egy kiesés/vereség után miért kell a világvége hangulat, de ahogy érzitek.
Válasz küldése