Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.07.12. 18:32:57

Xanthor írta:NFL

1. Mademan
2. CartmanBarca
3. Xanthor
4. Cumbee
De azt se felejtsük el, hogy van a 0,5 PPR liga is, ami nekem pl jobban bejött, plusz ha a résztvevőket érdekli, még agyaltam 1-2 extra dolgon azzal a ligával kapcsolatban. Hogy kevesebb komment legyen, szerintem gyűjtsük a 2 ligát egyben.

Szóval:
Sima:
1. Mademan
2. CartmanBarca
3. Xanthor
4. Cumbee

0,5 PPR/2QB:
1. Cumbee
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.07.11. 15:08:39

NFL

1. Mademan
2. CartmanBarca
3. Xanthor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.11. 14:32:10

Oh, hát köszönöm, de igazából nekem meg pont Hazard "csoda" meccse ellenünk hozta meg a diadalt, mondanom sem kell mennyire lemondtam volna erről. Szerencsém volt, hogy gyakorlatilag bejöttek a továbbjutó tippjeim, döntőben meg szinte mindenkit vitt az ár a franciákkal.....
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.07.11. 11:32:08

Hadd legyek az első aki gratulál Bob :!: Szép volt.

Nekem újdonság volt ez a rendszer de tetszett. Bár a tanulság az, hogy maradok a DFS-nél, ott ha elfogult vagyok akkor egyszerűen kihagyom azt a napot. Itt meg ez okozta a vesztem. Végig volt Hazardom de én csak azért is kitettem az ellenünk lévő meccs előtt. Nehogymár. :mrgreen:
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.07.10. 11:16:42

Maradnék én is.

1. Mademan
2. CartmanBarca
3.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2016.07.10. 10:55:41

Sziasztok! Lassan véget ér az EB, véget ér az EB fantasy. Viszont kezdetét veszi az NFL. Szóval szerintem elkezdhetjük összeszedni a lehetséges jàtékosokat! A szokott módszert javaslom:

1. Mademan
2.
3.
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.01. 00:10:00

Bakker szerintem nekem még soha nem volt fantasyban olyan emberem, aki tizipárbajig jutott. :D Örömmel konstatáltam, hogy Rui Patricio +pont a védése miatt. :D

Eddig az egyenes kieséses szakasz elég jól megy szerencsére, csak a spanyolokat néztem be. Most majd azért a hátvédsorral lesznek gondok, Rami nincs, Verthongen is jókor adja be a kulcsot, marad három, abból Pepe ráadásul kilőve.

Giroud gól rendel Izland ellen. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.21. 22:57:10

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:Nagyszerű Ramos kihagyott tizije szépen lehúz fantasyban. :D
Szerinted én mit éltem át Müller-nél aki a kapitányom is volt? (két kapufa + ziccerek) :D
Hát ez ilyen, erről mindig az jut eszembe mikor Gamemel azon beszélgettünk, hogy hú de jó dolog ha lejár az idő kosárban és ráhajítom 30 méterről a labdát hátha bemegy....Az fantasyban kihagyott dobás-FG%-kihagyott tripla-tripla%, rohadj meg. :lol:

Én ráadásul még Buusit véletlen padon is hagytam, így holnapra már cserém sincs és Ramos -1 pontos. :D
Mondjuk a csatárjaim nagyon bénák, nincsenek góljaim, ez meg ugyanolyan mint az NFL, hogy pontfantasy és kellenének a gólok.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.21. 22:51:57

Bob_Marley írta:Nagyszerű Ramos kihagyott tizije szépen lehúz fantasyban. :D
Szerinted én mit éltem át Müller-nél aki a kapitányom is volt? (két kapufa + ziccerek) :D
Tromort77

2016.06.20. 00:31:21

Bob_Marley írta:Utolsó felkészülési meccseken is kezdő volt és nem is játszott rosszul, azt hittem kezdő lesz az EB-n is. Meg előzetes kezdőket is olvasgattam és szinte mindenhol őt írták meg Kanet, erre Lallana. :lol: És a vicc hogy lehet a walesi meccs után fog megindulni Vardy. :D
Ausztrália ellen még Drinkwater is kezdő volt. Pont ez a baj, hogy a felkészülési meccsek a próbálgatásokról szólt, nem az összeszoktatásról. Ez az egyik fő baj velük. Amúgy Hodgson nem mondta ki, hogy kezdeti Kane-t de azt mondta az EB előtt, hogy azzal képzeli el a kezdőt akire már régebb óta számít és a selejtezőkön is segített. Rooney ugye kp-ra került ezt tudni lehetett, Welbeck lőtt még sok gólt de ő lesérült utána. Így a végére egyértelmű volt, hogy Kane lesz a választott.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.20. 00:20:48

Utolsó felkészülési meccseken is kezdő volt és nem is játszott rosszul, azt hittem kezdő lesz az EB-n is. Meg előzetes kezdőket is olvasgattam és szinte mindenhol őt írták meg Kanet, erre Lallana. :lol: És a vicc hogy lehet a walesi meccs után fog megindulni Vardy. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.20. 00:09:44

Bob_Marley írta:Az a baj, hogy az akikben láttam potenciált mind erősebb csoportban voltak. Moratánál nem tudtam kezd-e egyáltalán, olaszoknak úgy éreztem ez érdekes lehet a svéd-ír-belga és nem kockáztatok. Német logikus lett volna, de szerencsém volt hogy nem választottam támadót onnan. :D Mondjuk az angol se jött be, de előzetesen nem tudnék jobb megoldást most sem nagyon az angol támadóknál, mert mindegyik csoportot kiszámíthatatlanabb éreztem előzetesen. Franciákét nem ezért is jött Giroud, de a többit igen. Előzetesen még Ronaldo lett volna, csak drága volt, szerencsére. :D
Nem akarok utólag okoskodni de szinte biztos volt, hogy Vardy nem lesz kezdő. Első meccs után Morata-ban erősen kételkedtem de meghálálta a bizalmamat. :D Napi fantasyt jobban érzem . Ott pl most Lukaku volt a kapitány. :D

Szerk:

Rumoured England lineup vs Slovakia: Hart, Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand, Henderson, Dier, Wilshere, Lallana, Sturridge, Vardy by theguardian

Múltkor is pontosan megjósolták. Zseniális kezdő lenne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 23:56:27

Az a baj, hogy az akikben láttam potenciált mind erősebb csoportban voltak. Moratánál nem tudtam kezd-e egyáltalán, olaszoknak úgy éreztem ez érdekes lehet a svéd-ír-belga és nem kockáztatok. Német logikus lett volna, de szerencsém volt hogy nem választottam támadót onnan. :D Mondjuk az angol se jött be, de előzetesen nem tudnék jobb megoldást most sem nagyon az angol támadóknál, mert mindegyik csoportot kiszámíthatatlanabb éreztem előzetesen. Franciákét nem ezért is jött Giroud, de a többit igen. Előzetesen még Ronaldo lett volna, csak drága volt, szerencsére. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 23:44:23

Bob_Marley írta:Én nem az angolokban bízok, hanem lehetőségeket néztem. :D Fantasyban mindig ezt kell nézni nem azt hogy amúgy szereted vagy sem őket. Angolokban meg láttam lehetőséget, mert úgy éreztem a csatárjaik ezen csapatok ellen jók lehetnek. Morata jött még szóba a spanyoloktól, elvileg vele indítottam, de három lehet egy csapatból és inkább Busit választottam harmadiknak. Ennyi igazából miért angolok, mert akik még szóba jöttek volna azok drágák voltak (Ronaldo pl alapból úgy nézett ki ebben a csoportban vág vagy 3-4 gólt összesen) így a legjobbnak az angolokat éreztem, mert ez nekik egy parádés csoportnak tűnt.Vardy meg jól érkezik a beadásokra és küzd, bevetődik labdákra úgy éreztem ez nagyon fekszik neki, hogy majd Berezutsky, Skrtel meg a walesi védőkkel lehet harcolni, hát nem. :D És TV-ben meg magasabbnak tűnik egyébként. :D

Védelmem is ez alapján állt össze, hogy olyanok, akik valószínűleg nem kapnak sok gólt. Ramos-Boateng-Chiellini a magom. :D
Akkor úgy mondom, hogy furcsa, hogy pont az angolokban láttál potenciált. Persze ez egyértelmű. Fantasy-ban nincs elfogultság, az csak hibákat szül. Fáj a szívem amikor Ronaldokat kell épp betennem de ez van.
Vardy küzdene is ha eleget játszana, amúgy ő nálam is lett volna. De így maradt Morata. Én Müllert néztem be, esélye nincs szélsőként gólokat lőnie. Illetve utolsó pillanatban kivettem Milik-et és betettem Embolo-t. Hagyjuk, hogy az hogyan vált be.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 23:34:37

Én nem az angolokban bízok, hanem lehetőségeket néztem. :D Fantasyban mindig ezt kell nézni nem azt hogy amúgy szereted vagy sem őket. Angolokban meg láttam lehetőséget, mert úgy éreztem a csatárjaik ezen csapatok ellen jók lehetnek. Morata jött még szóba a spanyoloktól, elvileg vele indítottam, de három lehet egy csapatból és inkább Busit választottam harmadiknak. Ennyi igazából miért angolok, mert akik még szóba jöttek volna azok drágák voltak (Ronaldo pl alapból úgy nézett ki ebben a csoportban vág vagy 3-4 gólt összesen) így a legjobbnak az angolokat éreztem, mert ez nekik egy parádés csoportnak tűnt.Vardy meg jól érkezik a beadásokra és küzd, bevetődik labdákra úgy éreztem ez nagyon fekszik neki, hogy majd Berezutsky, Skrtel meg a walesi védőkkel lehet harcolni, hát nem. :D És TV-ben meg magasabbnak tűnik egyébként. :D

Védelmem is ez alapján állt össze, hogy olyanok, akik valószínűleg nem kapnak sok gólt. Ramos-Boateng-Chiellini a magom. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 23:14:12

Bob_Marley írta:
Én bíztam az angol csatárkettősben az elején. Gondoltam ez az orosz-szlovák-walesi csoport kedvez a Kane-Vardy kettősnek (őket gondoltam kezdőnek) mert mindhárom csapat inkább kontrázós és az angolok ott lesznek az ellenfél kapuja előtt. Ott meg a Vardy-Kane colos kettős jó lesz, hát nem. :D A többi választásom tényleg jól sikerült, csak sajnos ebben a játékban nem sok midnent pontoznak így Busquets pl nem hoz sok pontot, de ez van.
Mondjuk Vardy csak 1,78, ő a azért annyira nem colos. Meglep, hogy pont Te bíztál az angolokban ennyire. Busquets nekem is van, úgyis mindig kezd és olyan csapatban aki ott lesz a végén is. De reméltem egy két gólpasszt ad.

Gyere Fanamentsre, itt pontoznak mindent. Labdaszerzést, mentést, védést, kapura lövést, gól előtti passzt. Én ezért szeretem mert sokkal összetettebb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 22:56:05

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta: Jah így értem, de Giroud eldönti. :D

Payet pont emiatt nem tettem be a második fordulóra mert középpályán is akartam cserélni,d e hát Vardy meg nem játszott és egy lehetőség volt, ezért inkább Vardy-Eder cserét húztam meg. Mondjuk nem volt rossz, de a középpályám az előző fordulóban gyengus volt. :D
Azok jó húzások voltak, bár Vardy kockázatos volt. Attól függ, hogy játszik-e, hogy Hodgson milyen lábbal kel fel. :D
Melyik a Te csapatod?
Aki vezetett az első forduló után és elég rossz lett a második. :D Air ballers

Én bíztam az angol csatárkettősben az elején. Gondoltam ez az orosz-szlovák-walesi csoport kedvez a Kane-Vardy kettősnek (őket gondoltam kezdőnek) mert mindhárom csapat inkább kontrázós és az angolok ott lesznek az ellenfél kapuja előtt. Ott meg a Vardy-Kane colos kettős jó lesz, hát nem. :D A többi választásom tényleg jól sikerült, csak sajnos ebben a játékban nem sok midnent pontoznak így Busquets pl nem hoz sok pontot, de ez van.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 22:50:18

Bob_Marley írta: Jah így értem, de Giroud eldönti. :D

Payet pont emiatt nem tettem be a második fordulóra mert középpályán is akartam cserélni,d e hát Vardy meg nem játszott és egy lehetőség volt, ezért inkább Vardy-Eder cserét húztam meg. Mondjuk nem volt rossz, de a középpályám az előző fordulóban gyengus volt. :D
Azok jó húzások voltak, bár Vardy kockázatos volt. Attól függ, hogy játszik-e, hogy Hodgson milyen lábbal kel fel. :D
Melyik a Te csapatod?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 22:43:08

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:
Ezt most így nem értem, de a franciákban bízok és ott nem csak ő van. Nálam is van három francia, Giroud majd megnyeri a döntőben. D:
Mármint eddig a francia játékot elnézve csak Payet-től lehet csodát várni, erre akartam fél komolyan utalni.
Jah így értem, de Giroud eldönti. :D

Payet pont emiatt nem tettem be a második fordulóra mert középpályán is akartam cserélni,d e hát Vardy meg nem játszott és egy lehetőség volt, ezért inkább Vardy-Eder cserét húztam meg. Mondjuk nem volt rossz, de a középpályám az előző fordulóban gyengus volt. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 22:37:34

Bob_Marley írta:
Ezt most így nem értem, de a franciákban bízok és ott nem csak ő van. Nálam is van három francia, Giroud majd megnyeri a döntőben. D:
Mármint eddig a francia játékot elnézve csak Payet-től lehet csodát várni, erre akartam fél komolyan utalni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 22:33:03

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:De sima lesz a vége, spanyol, francia, német úgyis ott lesz. :lol:
Tetszik, hogy ennyire bízol Payet-ban. :twisted:
Ezt most így nem értem, de a franciákban bízok és ott nem csak ő van. Nálam is van három francia, Giroud majd megnyeri a döntőben. D:
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 22:22:27

Bob_Marley írta:De sima lesz a vége, spanyol, francia, német úgyis ott lesz. :lol:
Tetszik, hogy ennyire bízol Payet-ban. :twisted:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 22:20:22

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta: Csoportkör után unlimited transfer lehetőség van. Így nem oszt nem szoroz már hogy van-e wildcardom, esetleg a későbbi körökben mikor esetlegesen bebukja az ember és nem az megy tovább akit gondol és több játékosai a kieső csapatból vannak.
Konkrétan megválaszoltad magadnak, hogy miért jó, hogy megmaradt. :D
De sima lesz a vége, spanyol, francia, német úgyis ott lesz. :lol:
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.19. 22:17:09

Bob_Marley írta: Csoportkör után unlimited transfer lehetőség van. Így nem oszt nem szoroz már hogy van-e wildcardom, esetleg a későbbi körökben mikor esetlegesen bebukja az ember és nem az megy tovább akit gondol és több játékosai a kieső csapatból vannak.
Konkrétan megválaszoltad magadnak, hogy miért jó, hogy megmaradt. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.19. 22:12:10

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:Én meg el is felejtettem, hogy itt is van wild card. :D Mert úgy két három embert kicserélnék, de most már mindegy.
Én direkt nem használtam mert a csoportmeccsek után változnak a játékosok árai. Nem lehet tudni, hogy milyen mértékben, lehet nem lesz releváns, de lehet egy két játékos ára nagyon fel megy és lehet rajtuk keresni ami még jól jöhet a végén. Szóval szerintem nem vesztettél sokat.
Csoportkör után unlimited transfer lehetőség van. Így nem oszt nem szoroz már hogy van-e wildcardom, esetleg a későbbi körökben mikor esetlegesen bebukja az ember és nem az megy tovább akit gondol és több játékosai a kieső csapatból vannak.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése