Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.07. 12:50:54

visca el barca írta:engem leginkább az aggaszt, hogy LE összevissza játszatja őket, ergó ő sem nagyon tudja mi legyen a poszttal...
Ez engem is zavar, leginkabb az, hogy SR tobbet volt kb kozeppalyan mint jobbhatvedben a felkedzulesi meccseken. De tenyleg csak arra tudok gondolni amit irtal, hogy Vidalt komolyabb tesztnek vetette ala, mert Robitol nagyjabol tudja mire szamithat.. Viszont Vidal most egesz biztos nem gyozte meg, lehet, hogy alapbol sokat lat benne, es ezt a szezont megkapja bizonyitani, de ilyen vedekezessel meglepne, ha o itt meg alkotna valamit. Kivancsi leszek nagyon, nem lepne meg, ha augusztusigeg hoznank valakit a jobbosra..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 12:38:20

palesz77 írta:...
engem leginkább az aggaszt, hogy LE összevissza játszatja őket, ergó ő sem nagyon tudja mi legyen a poszttal...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.07. 12:25:31

OFFICIAL: With the Club's permission, Thomas Vermaelen (30) has travelled to Rome to undergo a medical with AS Roma. [FCB]
visca el barca írta:dehogy jó :D támadásban meg kombinatív játékban nulla, ráadásul lassú is mellé.
Ez mondjuk szerintem nem igaz, ilyen sebesseggel boven lehet jobbhatved valaki, Alves se a gyorsasaga miatt volt a legjobb, SR meg nala nekem nem tunik lassabbnak - persze ha Alba vagy Bellerin szintu sebesseget var az ember, akkor nyilvan lassu. Tadasban meg akkor nem jo, ha nincs a kozelebe ember - mint tegnap -, es nincs kivel osszejatszania. Ha Messi behuzodik kozepre, nem lesz olyan jobbhatved, aki kombinativan fog itt jatszani, mert vagy beadni tud ilyenkor, vagy visszatenni a kozeppalyasnak vagy Leonak. Tegnap egyszer volt nagyjabol eselye egy normalis kombinaciora, be is tette melysegbe a lasztit, Alfaronak talan, nem emlekszem mar. Ha meg nem lep fel annyit, az magaval vonja, hogy a kozeppalyasnak nem kell annyit besegiteni vedekezesben, ugyhogy tobbet koncentralhat a tamadasok segitesere, szoval nalam ez se akkora hatrany, hogy nem feltetlen tolti a meccs 3/4-et a masik 16-osnal. Igy is sokszor jol lep be ures teruletre, en komolyan nem latom nala ezt a szintu problemat, amit irsz.

Alves szintu jobbhatved nyilvan sose lesz, de szerintem folyamatos jatekkal, es nemi javulassal siman elferne a kezodben is akar. Alba se a legjobb balhatved a vilagon, megis fontos eleme a csapatnak, es talan a leginkabb hozzank passzolo balbekk jelenleg, mert a sebessege es a robbanekonysaga tokeletes Messi passzaihoz. A tuloldalon viszont ezek nem jonnek, oda mas stilusu emberke kell. SR meg sokkal labdabiztosabb mint a legtobb szelso, jobb a passzjateka, jobban atlatja a jatekot, es tavaly osszel lathattuk is, hogy ezekkel jobbhatved poszton vigan meg tud elni. Engem egyedul Vidal aggaszt, Robit speciel nem feltenem, akkor se, ha o lenne a kezdo.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 11:25:50

palesz77 írta:SR szerintem jó, de egyedül meg nem elég..
dehogy jó :D támadásban meg kombinatív játékban nulla, ráadásul lassú is mellé.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.07. 11:12:37

palesz77 írta:Roma will sign Vermaelen (30) on loan + €2M with an option to buy for €10M. Official announcement to be made today or tomorrow. [Gazzetta]

Rac1 is lehozta már tegnap, egy percet se játszott, lassan tőle is elbúcsúzhatunk.

A csatárkérdés mellett külön kíváncsi leszek, hogy így az előszezon után Lucho hogy dönt a jobbhátvéd kérdésben. Az tiszta sor volt nekem eddig, hogy megnézi az előszezon során, mit tud a 2 delikvens azon a poszton, aztán dönt. Na hát eddig Vidal mintha ott se lenne sajna, SR szerintem jó, de egyedül meg nem elég..
Ezért nem értem mi az öreg ördögnek fizettünk ki Gomesert egy vagyont.Két hianyposztunk van egyik sincs megerősítésve de középpályán van egy olyan túltengés hogy jaj...Nem értem mit csinálunk.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.07. 10:59:05

Roma will sign Vermaelen (30) on loan + €2M with an option to buy for €10M. Official announcement to be made today or tomorrow. [Gazzetta]

Rac1 is lehozta már tegnap, egy percet se játszott, lassan tőle is elbúcsúzhatunk.

A csatárkérdés mellett külön kíváncsi leszek, hogy így az előszezon után Lucho hogy dönt a jobbhátvéd kérdésben. Az tiszta sor volt nekem eddig, hogy megnézi az előszezon során, mit tud a 2 delikvens azon a poszton, aztán dönt. Na hát eddig Vidal mintha ott se lenne sajna, SR szerintem jó, de egyedül meg nem elég..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.07. 10:40:52

A felkészülés tanulságaként elviselnék további anyagi veszteségeket is, ha bizonyos kerettagjaink helyére jobbak jönnének még a rajtig.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 19:26:36

brownieheaven írta:
visca el barca írta: dehogy nem, 20 milliót fizettünk egy féllábú emberért.
Az a 20 millió tudtommal a bónuszokkal lett volna annyi, amit az első teljes szezonos sérülésekre való tekintettel nem kellett átutalni az Arsenalnak, így a vételár 10-14M körül mozog. De cáfolja meg vagy erősítse meg ezt valaki akinek van biztos adata erről.
Akármit is mondunk, abban szerepet játszott, hogy az idei szezon első meccseit hozzuk, aminek igenis van jelentősége, ezért én egyáltalán nem tudok bánkódni azon hogy hogy vettük meg, és hogyan adunk túl rajta.
igazából tök lényegtelen, mert ha marad, akkor
A, idén is sérült lesz
B, úgysem fog játszani, mert min. 3-an, de inkább 4-en előtte vannak a sorban
C, legkésőbb jövőnyáron elmegy. természetesen ingyen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.08.05. 19:19:43

visca el barca írta: dehogy nem, 20 milliót fizettünk egy féllábú emberért.
Az a 20 millió tudtommal a bónuszokkal lett volna annyi, amit az első teljes szezonos sérülésekre való tekintettel nem kellett átutalni az Arsenalnak, így a vételár 10-14M körül mozog. De cáfolja meg vagy erősítse meg ezt valaki akinek van biztos adata erről.
Akármit is mondunk, abban szerepet játszott, hogy az idei szezon első meccseit hozzuk, aminek igenis van jelentősége, ezért én egyáltalán nem tudok bánkódni azon hogy hogy vettük meg, és hogyan adunk túl rajta.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.05. 18:57:04

brownieheaven írta:
TripleH írta: Igazából megse kellett volna venni, mert mikor ide lett hozva, már köztudott volt, hogy a szezon 90%-t a klinikán tölti, és alapból sérülten vettük meg.
Nagyot nem bukunk vele, ha jól emlékszem Wenger a sérülésére való tekintettel elengedte a fizetendő bónuszokat.
Arra meg jó volt, hogy a szezonban két alkalommal is hozzon három-három pontot. Tekintettel arra, hogy egy ponttal nyertünk a Madrid előtt, már csak ezért megérte szerződtetni.
Tekintettel arra, hogy ezt 12 pontos előnyből hozták össze, ha nem töketlenkednek, nem azon múlt volna, és igenis rengeteget bukunk vele, nem csak a vételára, hanem a klinikán is kapta a fizetését..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 18:29:34

brownieheaven írta:Nagyot nem bukunk vele
dehogy nem, 20 milliót fizettünk egy féllábú emberért.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.08.05. 18:16:02

TripleH írta: Igazából megse kellett volna venni, mert mikor ide lett hozva, már köztudott volt, hogy a szezon 90%-t a klinikán tölti, és alapból sérülten vettük meg.
Nagyot nem bukunk vele, ha jól emlékszem Wenger a sérülésére való tekintettel elengedte a fizetendő bónuszokat.
Arra meg jó volt, hogy a szezonban két alkalommal is hozzon három-három pontot. Tekintettel arra, hogy egy ponttal nyertünk a Madrid előtt, már csak ezért megérte szerződtetni.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.05. 18:02:13

visca el barca írta:
30 éves játékos aki az elmúlt 2 (3-4-5) évben szinte semmit nem játszott. el kellett vonla sózni 6-8 millóért egybe valakinek és kész.
Igazából megse kellett volna venni, mert mikor ide lett hozva, már köztudott volt, hogy a szezon 90%-t a klinikán tölti, és alapból sérülten vettük meg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 17:01:41

Nero. írta:
visca el barca írta:állítólag kász a bót' a romaval, vermaelen megy egy évre kölcsönbe 2 millióért, és ha akarják utána megvehetik 10-ért (nem fogják)
4 KH bőven elég egy szezonra, szóval az hogy elmegy az oké, de az üzleti része az röhej megint. #-o
30 éves játékos aki az elmúlt 2 (3-4-5) évben szinte semmit nem játszott. el kellett vonla sózni 6-8 millóért egybe valakinek és kész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.05. 16:02:36

visca el barca írta:állítólag kász a bót' a romaval, vermaelen megy egy évre kölcsönbe 2 millióért, és ha akarják utána megvehetik 10-ért (nem fogják)
4 KH bőven elég egy szezonra, szóval az hogy elmegy az oké, de az üzleti része az röhej megint. #-o
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 14:46:22

állítólag kász a bót' a romaval, vermaelen megy egy évre kölcsönbe 2 millióért, és ha akarják utána megvehetik 10-ért (nem fogják)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.05. 13:16:23

B-be játszik majd, oda lett kölcsönvéve. Ha 5 felnőtt meccsen szerepel, akkor automatikusan aktiválódik az 5 milliós vételár - amiből asszem már valamennyit a kölcsön miatt kifizettünk -, ha nem, akkor opcionális lesz 1 év múlva.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.05. 12:54:30

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Ez a Marlon gyerek ígéretesnek tűnik. Visszamegy még egy évet Brazíliába, fejlődik kicsit, aztán jövőre jöhet vissza 5 millióért Mathieu helyére. :)
vissza biztos nem egy, mert kölcsönvettül egy évre.
Ja, tényleg, akkor már csak az a kérdés, hogy a felnőtt keretben lesz-e 5. számú védő, vagy játszik egy évet a B-csapatban. Utóbbi jobbnak tűnik, aztán ha 2 középső védőnk valamiért kiesik, feljöhet néha.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 12:33:20

S.Agüero írta:Ez a Marlon gyerek ígéretesnek tűnik. Visszamegy még egy évet Brazíliába, fejlődik kicsit, aztán jövőre jöhet vissza 5 millióért Mathieu helyére. :)
vissza biztos nem egy, mert kölcsönvettül egy évre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.05. 12:30:26

Ez a Marlon gyerek ígéretesnek tűnik. Visszamegy még egy évet Brazíliába, fejlődik kicsit, aztán jövőre jöhet vissza 5 millióért Mathieu helyére. :)
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.05. 12:20:53

Veidt_madridista írta:
ntibi67 írta: Messi aranylabdájához az edzőnek semmi köze,mert a szavazók teljesen szubjektíven értékelnek
A szavazók a játékos teljesítménye alapján döntenek, ami nagyban függ a csapat teljesítményétől, ami nagyban függ az edzőtől.
Na akkor nézd meg az idei listát,és mond azt,hogy ez nem szubjektív ha nem objektív.A háromban ott van Grizman és nincs ott Suarez!Nézd meg kik vannak még az első tízben és ezek között biztos van olyan akit az újságíró első helyre jelölte.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.05. 09:24:46

Veidt_madridista írta:
ntibi67 írta: Messi aranylabdájához az edzőnek semmi köze,mert a szavazók teljesen szubjektíven értékelnek
A szavazók a játékos teljesítménye alapján döntenek, ami nagyban függ a csapat teljesítményétől, ami nagyban függ az edzőtől.
Láttuk Messit csúcson is, gödörben is. Hogy eddig kijött minden gödörből, abban szerepe kell legyen az edzői teamnek. Amelyet kifelé a vezető edző reprezentál. De hogy mi van a függöny mögött, azt úgyse tudjuk. Se pro, se kontra.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.08.04. 16:17:37

ntibi67 írta: Messi aranylabdájához az edzőnek semmi köze,mert a szavazók teljesen szubjektíven értékelnek
A szavazók a játékos teljesítménye alapján döntenek, ami nagyban függ a csapat teljesítményétől, ami nagyban függ az edzőtől.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.04. 15:54:34

Költői vénád után elő jött a politikusi vénád is.Hatalmasokat csúsztatsz
Újra jössz a múlttal,amiről nem fogalmaztam meg semmi negatívumot.
De ha már felhoztad
Mathieu teljesítménye fél év után folyamatosan romlik
Messi aranylabdájához az edzőnek semmi köze,mert a szavazók teljesen szubjektíven értékelnek
Sergi Robertóval óriási szerencséje volt,mert ősszel Alves sérülésekor,egyszerűen nem volt más a kispadon aki játszhatott a helyén.Az persze S.Roberto képességeit igazolja,hogy megállta a helyét és ezzel önbizalmat szerzett és ezért tudott utána más posztokon is jó teljesítményt nyújtani.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.08.04. 15:33:24

ntibi67 írta:Köszönöm,hogy szócsöve vagy másnak és a gondolatait is te tudod megmagyarázni!
Azt is köszönöm,hogy előjött a írói vénád és hozzáköltesz az írásomhoz (tök balf"sz pali)
Én a jövőről írtam,te meg a múltról.Nehezen értem az összefüggést.
Az meg hogy nem érted,mi volt a mondandóm,ráadásul számomra elfogadhatatlan stílusban illetsz jelzőkkel engem és az írásomat,téged minősít!
Valószínű nem láttad élőben meccseket.Arra utaltam,hogy milyen elszántsággal játszottak a fiatalok,akikhez még csatlakozni fognak az új szerzemények is.Ezzel kapcsolatban fogalmaztam meg a véleményem!
Ha te két év alatt öt fontos kupából nem érted, vagy nem kapisgálod a jövőt, vagy az edzői minőséget, az nem az én problémám. Olyan emberről beszélünk, aki egy dupla nullának tartott Mathiue-ből bebizonyított nekünk egy korrekt játékost, a kirúgás szélén álló Sergi Robertobol meg közönség kedvencet csinált. Fogott egy világtalan Messit és megnyerette vele az 5. Aranylabdáját, egy vérmes macska Suarezből pedig csapatjátékost csinált és személyiségileg szintén a korrekt jelzővel illethető szintre vitte, pedig ha valaki, hát őt aztán megutálta az egész világ.

Lehet írói vénázni, szócsövezni, de ennek a kommentnek akkor is egy hatalmas 0 volt a közepe. Augusztus van, most jött mindegyik, a szakmai tapasztalata Luis bának bőven megvan, hogy legyen akárki akármilyen korú is, kisajtolja vagy kihozza belőle a legtöbbet. Persze, akiből ki is lehet. Erre beírsz egy ilyen semmitmondó, erős okfejtést, hogy márpedig abból, hogy van négy új fiatal meg néhányuk két felkészülési meccsen is játszott már, olyan patinás találkozókon, amik általában a kutyát nem érdeklik, ha ők nem válnak be, akkor Enrique menjen az Isten... háta mögé, mert nem Barca edző szint. Félelmetes.
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése