Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.09. 17:52:34

Állítólag szemezget a klub Jonathan Callerivel. Mit ne mondjak, ha valóra válna, az összes nyári igazolásunk közül ennek örülnék a legjobban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.09. 16:20:29

Samper írta:A Samper kérdéshez. Klasszikus kölcsönadást változatlanul nem tudok elképzelni. Csere formájában azonban igen, pl. egy kölcsön (?) jh.-ért.
és hova lennél hajlandó elmenni?

https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU" target="_blank
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.09. 16:14:30

A Samper kérdéshez. Klasszikus kölcsönadást változatlanul nem tudok elképzelni. Csere formájában azonban igen, pl. egy kölcsön (?) jh.-ért.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.09. 12:56:04

szerk.: Barca intend to sign No 9 between Gamper and Spanish Super Cup. Club doesn't want player's name to be revealed until deal is finalised. [md]

Pár érdekesebb dolog Lucho sajtótájékoztatójából a kliséhegyek között, amit ha az ember akar, akkor vehet "jó jelnek":

Luis Enrique: "Samper? The transfer window is still open. Some players can leave or arrive. We have to be ready to deal with possibilities. Samper could stay or be loaned. We will see."

Nem Samper miatt elsősorban ezt, hanem mert ő is mondja, hogy még rajta kívül is lehet távozó és érkező. Bár lehet ez is csak a szokásos klisé, de a legutóbb egy ilyen után lett Gomes bejelentve.. :D

Luis Enrique: ""Right back position? We are well covered. We have 2 great players with good futures ahead of them. We will analyze both the right backs and see who performs better. We always change our ideas."
ÉS :arrow:
Luis Enrique: "More players might come, we'll see. It will be ridiculous not to improve the squad."
"On paper we have the best barca squad in recent years. We will look at options to make the squad better."
"I want to improve the squad. If we see someone we like then we will make a move."


Nekem "gyanús", ha nem akarna igazolni, szerintem azt mondaná, hogy kész a keret. Meglátjuk, mindenesetre nekem most olyan érzésem van, hogy lesz még meglepetés távozó - Arda és Rafinha közül valaki -, és érkező is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.09. 12:32:30

palesz77
Én azért eléggé parázok attól, hogy nem fogunk igazolni JHV-et. Remélem Lucho már nyaggatja Bartoékat hogy kell egy JHV, mert hiába bíztam Vidalba, nem túl ígéretes hogy eleve nem JHV, és egyik meccsen sem tudott elfogadhatóan védekezni.
Robi is kérdéses, hogy mennyire tudná hozni a szintet, egy esetleges sérülésről nem is beszélve...
Mindenhova van bőven játékosunk szinte, kivéve a JHV posztra.

Rossz belegondolni hogy mit csinálna Vidallal egy Bayern-Real-Atleti, főleg tudva azt hogy ő a gyenge pont.
Kíváncsi vagyok mi lesz a poszttal, de én aligha hiszem hogy jönne bárki oda, főleg hogy Lucho arra kérte hogy a Szuperkupára legyen meg a keret, és még pletykaszinten sem merül fel hogy JHV után érdeklődnénk.

De persze ne legyen igazam, és hozzanak a semmi előjel nélkül egy jó kis hátvédet 8) :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.09. 11:56:21

palesz77 írta:
recrea írta:Gyanítom, h a felkészülés után itt lesz el- vagy kölcsönadás. Samper, Arda, Rafinha bármelyike esélyes ezekre különböző okok miatt.
Szerintem csak Samper megy, a többiek meg egy év padozás után fognak csak. Rafinha is erre a sorsra jut szerintem, az Olimpián is eszméletlen szürke, itt meg ilyen konkurencia mellett nem lesz ideje játékba rázódni.. Pedig alapból is kérdéses, hogy elég-e egyáltalán ide, sokat kéne még fejlődnie ahhoz, de így szinte lehetetlen lesz ez neki. Arda meg eddig az én szememben csak azt bizonyította az előszezon alatt, hogy még ha jobban akar, és jobb fizikai állapotban is van, akkor se passzol ide.
recrea írta:Főleg, ha tényleg szükseges jhv vétele, mert aggasztó, h egyik felkészülési meccsen sem volt legalább jó Vidal. Én ugyan egyik meccset sem láttam, de erről egyöntetű volt a vélemény, ami azért ritka, szóval elég egyértelműnek tűnik, h kevés lesz oda.
Ez engem is nagyon érdekel, az előszezon alatt Luchonak volt ideje tesztelni Vidalt, pár bajnokin is belefér még igazából, de augusztus végéig valamit úgy tűnik tényleg tenni kéne ez ügyben. Engem az se zavar ha SR lesz a kezdő, és egy megbízható tartalék jön, de ha elhozzuk Fabinhot, Hysajt, Cancelot vagy Bellerínt - bár őt még mindig nem annyira támogatnám akkora összegért -, és az adott illetőre próbáljuk építeni a posztot, SR-el beugrósként számolva, az is tökéletes. Csak ne úgy menjünk neki a szezonnak, hogy Vidal ilyen teljesítménnyel komoly opció a jobboson.
kudu írta:Vidal játéka tényleg ennyire borzasztó?
Annyi baj van vele, hogy védekezni egyáltalán nem tud. Folyamatosan jönnek az oldaláról a támadások, rosszul helyezkedik, ha meg ott van, akkor 5-ből legalább 3-szor beforgatják.

Szerintem jó, hogy Lucho megadta neki az esélyt a bizonyításra, de az viszont hiba lenne, ha ilyen előjelek után nem néznénk egy jobb opció után. Azért lett volna ideje már fejlődni védekezésben, ahhoz képest még mindig komoly gondok vannak vele, pedig nem csak erős ellenfelekkel játszottunk..
Szerintem már senki se fog menni - pláne nem kölcsönbe. Arda nem látta be, hogy jobb neki, ha megy Kínába vagy az arabokhoz. Rosszul döntött, mert később már nem kap ilyen ajánlatot. Rafinha most nem kelendő, maradni fog. Ha nem kap lehetőséget és a bátyja jól muzsikál, akkor az apja talán télre szerez neki jó ajánlatot. Samper is maradni fog és SR jobbhátvéd posztja és Arda és Rafinha rossz formája miatt juthat játékpercekhez - főleg, ha Ini se villog.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.09. 11:39:45

Signing of the '9' should happen this week, now Fernandez has returned from his search in South America and choices seem to be made [md]

Amiben egyetért a 2 Katalán lap. És amiben nem:

Barcelona could sign a forward this week. Deportivo Maldonado forward Jonathan Calleri (22) is the most favourable option. [MD] - aki a hírek szerint közel a West Hamhez
vs
Diario Sport says that Barcelona have increased efforts to sign Luan (Grêmio), they claim a deal may be closed this week.
S.Agüero írta:(Luan) Akkor lehet tényleg ő lesz. Mit kell róla tudni? Tényleg megéri elhozni, jobb mint Munir?
Az utolsókra nem tudok válaszolni, az majd élesbe kiderül, ha jön.. :D De az alatt a kemény majdnem 90 perc alatt, amit láttam tőle azt szűrtem le, hogy szeret visszalépni és mélyebbről beindulni, elég technikás, távolról is veszélyes, a passzjátéka meg nagyon jó. Erről olvastam is, hogy valami 83%-os passzpontossága volt tavaly, ami a csatároknál nem megszokott, a Brasileiroban meg főleg.. Nyilván hatalmas zsákbamacska lenne, főleg hogy Munir is elég biztató, de nekem szimpatikus volt amit láttam. Aztán kérdés ugye, hogy abból itt mennyit tudna megmutatni az MSN mögött.. Meglátjuk, jó eséllyel minden kiderül még a héten.
recrea írta:Gyanítom, h a felkészülés után itt lesz el- vagy kölcsönadás. Samper, Arda, Rafinha bármelyike esélyes ezekre különböző okok miatt.
Szerintem csak Samper megy, a többiek meg egy év padozás után fognak csak. Rafinha is erre a sorsra jut szerintem, az Olimpián is eszméletlen szürke, itt meg ilyen konkurencia mellett nem lesz ideje játékba rázódni.. Pedig alapból is kérdéses, hogy elég-e egyáltalán ide, sokat kéne még fejlődnie ahhoz, de így szinte lehetetlen lesz ez neki. Arda meg eddig az én szememben csak azt bizonyította az előszezon alatt, hogy még ha jobban akar, és jobb fizikai állapotban is van, akkor se passzol ide.
recrea írta:Főleg, ha tényleg szükseges jhv vétele, mert aggasztó, h egyik felkészülési meccsen sem volt legalább jó Vidal. Én ugyan egyik meccset sem láttam, de erről egyöntetű volt a vélemény, ami azért ritka, szóval elég egyértelműnek tűnik, h kevés lesz oda.
Ez engem is nagyon érdekel, az előszezon alatt Luchonak volt ideje tesztelni Vidalt, pár bajnokin is belefér még igazából, de augusztus végéig valamit úgy tűnik tényleg tenni kéne ez ügyben. Engem az se zavar ha SR lesz a kezdő, és egy megbízható tartalék jön, de ha elhozzuk Fabinhot, Hysajt, Cancelot vagy Bellerínt - bár őt még mindig nem annyira támogatnám akkora összegért -, és az adott illetőre próbáljuk építeni a posztot, SR-el beugrósként számolva, az is tökéletes. Csak ne úgy menjünk neki a szezonnak, hogy Vidal ilyen teljesítménnyel komoly opció a jobboson.
kudu írta:Vidal játéka tényleg ennyire borzasztó?
Annyi baj van vele, hogy védekezni egyáltalán nem tud. Folyamatosan jönnek az oldaláról a támadások, rosszul helyezkedik, ha meg ott van, akkor 5-ből legalább 3-szor beforgatják.

Szerintem jó, hogy Lucho megadta neki az esélyt a bizonyításra, de az viszont hiba lenne, ha ilyen előjelek után nem néznénk egy jobb opció után. Azért lett volna ideje már fejlődni védekezésben, ahhoz képest még mindig komoly gondok vannak vele, pedig nem csak erős ellenfelekkel játszottunk..
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2016.08.09. 11:14:16

Vidal játéka tényleg ennyire borzasztó?

Mielőtt a Barcába jött, én bírtam a játékát, örültem is, hogy riválist kap Alves, mi történhetett azóta?
Az a fél év pihi ennyit visszavett volna a teljesítményéből? :|
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.09. 10:44:48

nagyatyesz írta:Engem továbbra is zavar a középpálya telítettsége. Annak örülök, hogy van merítési lhetőség, de szvsz annyira sokan vagyunk középre, hogy ezt nem tudja majd Lucho kezelni, és jönnek duzzogások. Az borítékolható, hogy kapus poszton bárhogy dönt, a második számú kapus nem fog örülni. Csatár eleve úgy jön, hogy tudja, hogy csak epidozista lesz. De az alap középpályás triónk mellé (Ini-Rakitic-Busi) van egy Gomes, D. Suarez, Arda, Rafinha, Samper és S.Roberto. Ebből esélyes, hogy Samper megy kölcsönbe, S. Roberto meg jobb oldali védőként fog szerepelni. De még úgy is 4 középpályás marad.
Gyanítom, h a felkészülés után itt lesz el- vagy kölcsönadás. Samper, Arda, Rafinha bármelyike esélyes ezekre különböző okok miatt.

Főleg, ha tényleg szükseges jhv vétele, mert aggasztó, h egyik felkészülési meccsen sem volt legalább jó Vidal. Én ugyan egyik meccset sem láttam, de erről egyöntetű volt a vélemény, ami azért ritka, szóval elég egyértelműnek tűnik, h kevés lesz oda.

Csatár sztem - helyesen - marad Munir, felesleges erre pénzt költeni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.08.09. 10:08:29

Engem továbbra is zavar a középpálya telítettsége. Annak örülök, hogy van merítési lhetőség, de szvsz annyira sokan vagyunk középre, hogy ezt nem tudja majd Lucho kezelni, és jönnek duzzogások. Az borítékolható, hogy kapus poszton bárhogy dönt, a második számú kapus nem fog örülni. Csatár eleve úgy jön, hogy tudja, hogy csak epidozista lesz. De az alap középpályás triónk mellé (Ini-Rakitic-Busi) van egy Gomes, D. Suarez, Arda, Rafinha, Samper és S.Roberto. Ebből esélyes, hogy Samper megy kölcsönbe, S. Roberto meg jobb oldali védőként fog szerepelni. De még úgy is 4 középpályás marad.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.09. 09:41:35

zsoltman írta:Egy komplet védelem távozott: Alves,Bartra,Vermalen,Adriano!:)
Ebből azért Alves az egyedüli, aki Barca szinten játszott és ő is néha már alatta (tavalyi évben mondjuk pont jó volt).

Az eddigi meccsek alapján beigazolódni látszik az SR-Vidal félelmem és az az állítás, hogy kell egy jobbhátvéd. Persze csak 3 meccs telt el és még a 2. forduló után is lehet igazolni. Ott már túl leszünk 4 tétmeccsen, addigra kiderül mi a helyzet.

Aztán ha kell igazolni, jöhet majd a 40 milliós ajánlat a Bellerin - Fabinho - Cancelo hármas valamelyikéért...
94:39 6 - 1
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.09. 06:46:12

Első ránézésre egy transferban után nem tűnik bombaigazolásnak, amit a Barca produkált, mert LE ragaszkodik a "gálacsapatához" - és a Club is. Nem bánnám, ha az újak közül ketten - hárman rácáfolnának erre.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2016.08.08. 18:46:17

Egy komplet védelem távozott: Alves,Bartra,Vermalen,Adriano!:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.08. 10:47:55

palesz77 írta:Luan (23) has accepted the submissive role of being the backup striker at Barça. Robert is in Brazil to close a deal with Grêmio [sport]
Akkor lehet tényleg ő lesz. Mit kell róla tudni? Tényleg megéri elhozni, jobb mint Munir?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.08. 10:41:34

Luan (23) has accepted the submissive role of being the backup striker at Barça. Robert is in Brazil to close a deal with Grêmio [sport]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.08. 08:53:49

palesz77 írta:.

Barça believe that Munir has the potential to develop himself if he is given enough playing time. Therefore, he might leave on loan [md]

Ezzel meg nagyon egyetertek.
Hagyjuk már ezt a lényegében kész játékosok kölcsönadását. Mindenhol a csapatjáték került előtérbe. Ezért kölcsönjátékost jó csapat egy évre nem illeszt be a saját játékába, rosszban meg a játéklehetőség ellenére nem olyan tapasztalatokat szerez, amelyek a Barcaban használhatóak. Vonatkozik ez Munirra, Samperre egyaránt.
Az A-ra éretlen fiatal játékosnak valóban érdemes szerencsét próbálni máshol - de ott is korszerűbb az eladás visszavásárlási opcióval.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.08. 03:21:08

Ha mar felkeltem, hajnali hirek.. :D

Sport borito: "Countdown for Luan. Robert accelerates the negotiations in Brazil for the international striker from Gremio. Barça want to close the signing of the '9' before the Spanish Super Cup takes place." [sport]

Multkor engem meglepett, nem is vagyok mar ellene, ha jon akkor erdeklodve varom.

Barça believe that Munir has the potential to develop himself if he is given enough playing time. Therefore, he might leave on loan [md]

Ezzel meg nagyon egyetertek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 14:32:00

Bob_Marley írta:jhv-ben veb is játszhatna, nem lenne gond. :lol:
dehogy nem... engem kb az 5. percben kiszórnának pirossal :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.08.07. 14:10:51

Szerintem SR esetében árnyalja egy kicsit a képet az, hogy mindkét felkészülési meccsen ahol jobboson (is) játszott, akkor szállt be, amikor a teljes csapat visszavett a tempóból, pluszba a leicester ellen már előtte kifutotta magát. De ha visszanézzük a tavalyi szezon eleji meccseket, a Bilbao vagy az Atleti ellen nem volt gond a gyorsaságával. Ha tegyük fel képes lenne újra azt a szintet hozni, szerintem jó lenne ő a posztra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.07. 13:52:31

Alves főleg fénykorában kiemelkedő gyorsasággal rendelkezett, Ronaldoval tartotta a lépést nem egyszer. SR szerintem sem rendelkezik oda megfelelő sebességgel, lehet a végsebessége jó, de nem elég robbanékony szemre. Viszont nem Alves utód kell, hanem egy megbízható játékos, erre viszont SR alkalmas lehet. Mikor Xavi elment szintén nem "klón" jött, hanem Rakitic személyében egy más féle emberke és azt hiszem nem lett belőle gond. :D Csapatjáték, el kell osztani jól a szerepeket és akkor jhv-ben veb is játszhatna, nem lenne gond. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.07. 12:50:54

visca el barca írta:engem leginkább az aggaszt, hogy LE összevissza játszatja őket, ergó ő sem nagyon tudja mi legyen a poszttal...
Ez engem is zavar, leginkabb az, hogy SR tobbet volt kb kozeppalyan mint jobbhatvedben a felkedzulesi meccseken. De tenyleg csak arra tudok gondolni amit irtal, hogy Vidalt komolyabb tesztnek vetette ala, mert Robitol nagyjabol tudja mire szamithat.. Viszont Vidal most egesz biztos nem gyozte meg, lehet, hogy alapbol sokat lat benne, es ezt a szezont megkapja bizonyitani, de ilyen vedekezessel meglepne, ha o itt meg alkotna valamit. Kivancsi leszek nagyon, nem lepne meg, ha augusztusigeg hoznank valakit a jobbosra..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 12:38:20

palesz77 írta:...
engem leginkább az aggaszt, hogy LE összevissza játszatja őket, ergó ő sem nagyon tudja mi legyen a poszttal...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.07. 12:25:31

OFFICIAL: With the Club's permission, Thomas Vermaelen (30) has travelled to Rome to undergo a medical with AS Roma. [FCB]
visca el barca írta:dehogy jó :D támadásban meg kombinatív játékban nulla, ráadásul lassú is mellé.
Ez mondjuk szerintem nem igaz, ilyen sebesseggel boven lehet jobbhatved valaki, Alves se a gyorsasaga miatt volt a legjobb, SR meg nala nekem nem tunik lassabbnak - persze ha Alba vagy Bellerin szintu sebesseget var az ember, akkor nyilvan lassu. Tadasban meg akkor nem jo, ha nincs a kozelebe ember - mint tegnap -, es nincs kivel osszejatszania. Ha Messi behuzodik kozepre, nem lesz olyan jobbhatved, aki kombinativan fog itt jatszani, mert vagy beadni tud ilyenkor, vagy visszatenni a kozeppalyasnak vagy Leonak. Tegnap egyszer volt nagyjabol eselye egy normalis kombinaciora, be is tette melysegbe a lasztit, Alfaronak talan, nem emlekszem mar. Ha meg nem lep fel annyit, az magaval vonja, hogy a kozeppalyasnak nem kell annyit besegiteni vedekezesben, ugyhogy tobbet koncentralhat a tamadasok segitesere, szoval nalam ez se akkora hatrany, hogy nem feltetlen tolti a meccs 3/4-et a masik 16-osnal. Igy is sokszor jol lep be ures teruletre, en komolyan nem latom nala ezt a szintu problemat, amit irsz.

Alves szintu jobbhatved nyilvan sose lesz, de szerintem folyamatos jatekkal, es nemi javulassal siman elferne a kezodben is akar. Alba se a legjobb balhatved a vilagon, megis fontos eleme a csapatnak, es talan a leginkabb hozzank passzolo balbekk jelenleg, mert a sebessege es a robbanekonysaga tokeletes Messi passzaihoz. A tuloldalon viszont ezek nem jonnek, oda mas stilusu emberke kell. SR meg sokkal labdabiztosabb mint a legtobb szelso, jobb a passzjateka, jobban atlatja a jatekot, es tavaly osszel lathattuk is, hogy ezekkel jobbhatved poszton vigan meg tud elni. Engem egyedul Vidal aggaszt, Robit speciel nem feltenem, akkor se, ha o lenne a kezdo.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 11:25:50

palesz77 írta:SR szerintem jó, de egyedül meg nem elég..
dehogy jó :D támadásban meg kombinatív játékban nulla, ráadásul lassú is mellé.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.07. 11:12:37

palesz77 írta:Roma will sign Vermaelen (30) on loan + €2M with an option to buy for €10M. Official announcement to be made today or tomorrow. [Gazzetta]

Rac1 is lehozta már tegnap, egy percet se játszott, lassan tőle is elbúcsúzhatunk.

A csatárkérdés mellett külön kíváncsi leszek, hogy így az előszezon után Lucho hogy dönt a jobbhátvéd kérdésben. Az tiszta sor volt nekem eddig, hogy megnézi az előszezon során, mit tud a 2 delikvens azon a poszton, aztán dönt. Na hát eddig Vidal mintha ott se lenne sajna, SR szerintem jó, de egyedül meg nem elég..
Ezért nem értem mi az öreg ördögnek fizettünk ki Gomesert egy vagyont.Két hianyposztunk van egyik sincs megerősítésve de középpályán van egy olyan túltengés hogy jaj...Nem értem mit csinálunk.
Kép
Válasz küldése