Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.08.26. 14:31:53

recrea írta: Azt azért remélem Te sem gondolod, h sajnálja Bravo távozását?
Nem gondolom, de sugárzik a csávóról, hogy vérprofi.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.26. 13:54:07

Messias2 írta:Az arrogáns német
Azt azért remélem Te sem gondolod, h sajnálja Bravo távozását?
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.08.26. 13:40:50

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.08.25. 21:25:53

S.Agüero írta:Tudom, hogy övé volt, csak pár ember szerint most fordul a dolog, és csak a Ligát kapja meg. :)
Annak meg aztán végképp sok értelme lenne... :D
Védhetett a Bl-ben 2 évet, aztán most elveszik tőle, akkor meg azért lenne a hepajozás.
Bajnokság + a Bl legyen csak szépen a németé. Kivárta, megdolgozott érte, többi már csak rajta múlik.

Cillessen meg pont azért kellett Luchonak, mint amiért Pepnek Bravo. Amellett, hogy jó kapus, nagyon ügyes lábbal is. Ez valószínű feltétel lehetett LE-nél.
Ha tökmindegy lett volna akkor Diego Alves jön sokkal kevesebbért.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.25. 20:52:34

Tudom, hogy övé volt, csak pár ember szerint most fordul a dolog, és csak a Ligát kapja meg. :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.08.25. 20:35:41

S.Agüero írta:Nagyon úgy tűnik, hogy övé lesz a BL is, legalábbis a facebook-posztjából ezt szűrtem le. :D
Eddig is ő védett a BL-ben :mrgreen:
Max a bajnokságot kaphatja meg pluszban, de nekem efelől kétségem sincs. Ha pedig a rutin döntene és ezért gondolta valaki hogy Jasper véd a BL ben akkor eddig miért nem volt fordítva Bravoval.

Nem lesz megint ez az idóta felállás a kapusokkal ennyire nem lehetnek hülyék...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.25. 20:24:15

Nagyon úgy tűnik, hogy övé lesz a BL is, legalábbis a facebook-posztjából ezt szűrtem le. :D

"Challenging draw for us. Can't wait to play at Celtic FC in front of their fans, Manchester City will be tough and of course, the game against Borussia Mönchengladbach will be very special for me. I never expected to return home so soon. The Champions League will be special, we're really looking forward to it!"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.25. 13:28:04

S.Agüero írta:Szemét MAtS, ki akarja túrni a csapatból Bravot... :mrgreen:

Azért az komoly, hogy még ebből a szituációból is Stegent hozzátok ki hibásnak. :lol:
Most hogy Bravo elment, meglátszik melyiküknek fontosabb az, hogy a Barca játékosa legyen. Stegen is simán mehetet volna a Citybe és szerintem a jelenlegi fel állás mellett, neki lett volna több oka oda igazolni. Ő védett kevesebbet.

Valószínűleg így mostmár megkapja a bl-t és a bajnokságot az új kapusnak meg jut a kupa aztán meglátjuk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.15. 19:17:19

Szemét MAtS, ki akarja túrni a csapatból Bravot... :mrgreen:

Azért az komoly, hogy még ebből a szituációból is Stegent hozzátok ki hibásnak. :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.15. 19:10:20

Subinho írta:erre most a hisztije miatt Bravo besokall és lehet, hogy lelép.
Nyilván MAtS a hibás, hogy Bravo nem hajlandó az első számú kapus posztnál alább adni.. Hagyjuk már. Szeretem a chileit, de bakker, olyan szemellenzővel nézik páran ezt a nyarat kapusügyben, hogy az bődület. MAtS takarodjon a fenébe, mert első számú akar lenni, Bravo meg áldozat, mert szintén csak akkor marad, ha az lesz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 15:44:58

Subinho írta:Ez "remek" hír:
"Bravo mindenben megállapodott már a Manchester Cityvel, és ha nem távozik ter Stegen, akkor ő fog. A klub 25-30 millióért elengedné."
Nehogy már a kis taknyos miatt elmenjen az utóbbi évek legjobb Barca kapusa. Vagy hiányoznak a Valdes féle bakik??? Hosszú évek óta nem volt ilyen megbízható kapusunk, mint Bravo!!! Emlékszem még, amikor Bravo sérülése miatt Stegen állt a kapuban... amennyit tavaly bakizott, inkább őt engedném el a Cityhez... 22 évesen igazolt ide, végig védte az utóbbi 2 évben a BL-t és a kupát... erre most a hisztije miatt Bravo besokall és lehet, hogy lelép. Ter Stegen egy VV klón, hatalmasakat tud védeni, de mellette hatalmasakat is bakizni. Bravo folyamatos jó teljesítményét így jutalmaznánk? Gratula!!!
Imádom az ilyet. Idáig azért volt közellenség MAtS mert folyton követelőzik, most pedig ő a bűnbak, mert Bravo nem fogadja el, hogy van egy másik kiváló kapus és csak 38 meccsen védhet. =D> Csaj én érzem kicsit elfogultnak az ilyen hsz-eket?!
Kíváncsi vagyok fordított esetben is ez lenne-e a véleményed.
Mellesleg Bravonak is volt már hisztije, csak éppen azon hajlamosak néhányan elsiklani.

Igen, ősszel volt néhány bakija, de azon túl abszolút nem lehetett panaszunk rá. Nem mellesleg a BL- győzelmünket is nagy mértékben köszönhetjük neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.15. 12:55:36

Ez "remek" hír:
"Bravo mindenben megállapodott már a Manchester Cityvel, és ha nem távozik ter Stegen, akkor ő fog. A klub 25-30 millióért elengedné."
Nehogy már a kis taknyos miatt elmenjen az utóbbi évek legjobb Barca kapusa. Vagy hiányoznak a Valdes féle bakik??? Hosszú évek óta nem volt ilyen megbízható kapusunk, mint Bravo!!! Emlékszem még, amikor Bravo sérülése miatt Stegen állt a kapuban... amennyit tavaly bakizott, inkább őt engedném el a Cityhez... 22 évesen igazolt ide, végig védte az utóbbi 2 évben a BL-t és a kupát... erre most a hisztije miatt Bravo besokall és lehet, hogy lelép. Ter Stegen egy VV klón, hatalmasakat tud védeni, de mellette hatalmasakat is bakizni. Bravo folyamatos jó teljesítményét így jutalmaznánk? Gratula!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.08.13. 12:46:41

Nero. írta:
hank1ee írta:Kash, te trollkodsz?
Amúgy ő nagyobb mókamester mint Samper. :lol:
Próbáltam nem szó-szerint leírni azt, amit gondolok, hátha így másképp fogadjátok és nem leszek lehurrogva, persze, hogy így is levagyok, nem lepődtem meg. :D

Hát jó, akkor hogyan fogalmazzak? Stegen menjen isten hírével, am is folyton lesérül szezonkezdésre, nem csapatkapitány a Német válogatottban és évente beszívott a régi klubjában 50 gólt, Bravoval szemben, aki a Celta(?) kapusaként nem szívott be ennyit és kapitány a chilei válogatottban.

Persze ez full ironikus meg szarkasztikus meg cinikus volt kerülgetve a forró kását meg minden.

Jól használom a vesszőket és nagybetűvel kezdem a mondatokat, illetve nem vagyok 1-2 mondatos megmondóember (Mint Samper fórumtársunk).
Szerintem korrektül leírtam az én álláspontomat a kapusposzttal kapcsolatban, attól, mert valaki nem ért egyet még nem leszek troll, lehet régen az voltam de már az is csoda, ha írok ide egyáltalán mostanában. :D -Bocs a szmájliért, tudom ezt is csak a nagyágyúknak szabad-
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.08.13. 08:17:07

Majd ha valaki benyel valamit a BLben, mert nincs játékban lehet majd mondani, hogy jaj de jó...
Kapus posztnak fixnek kell lennie, legnagyobb baromsàg ez a BL-bajnoksàg leosztás, nálunk is hülyeség volt anno Casillas-Lopez esetében.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.12. 23:47:16

Idén volt róla szó, hogy cserélik a posztokat és akkor a chilei szólt a vezetőségnek, hogy akkor inkább távozna.

Azzal egyetértek, hogy ez a csapatnak a legjobb, ha valamelyik meg megsértődik mehet Isten hírével.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.12. 23:36:58

ferninho írta: ideje dönteni már, mert ez a mostani szitu senkinek nem jó.
Dehogynem, a csapatnak ez tökéletes. Tavaly elött tripláztunk, tavaly meg dupláztunk és a BL se a kapus poszton ment el. A többi nem érdekel, legalábbis nekem csak a csapat érdekei számítanak, az hogy ki hány percet játszik és ki hogy érzi magát az már nem tényező.

Chino: Melyik Bravo-hisztire gondolsz?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.12. 23:31:35

Chino írta:
Nero. írta: Olyanról nem is beszélve, hogy egyikük a válogatottjukban is kezdő (csapatkapitány is mellé), a másikuknak meg esélye sincs odaérni. Vagy hogy Bravonak egy hisztije nem volt még, a németnek meg kijut szezononként 2-3 (nyilatkozatok, klub VB stb.)
Megnézném hány válogatottsága meg csk szalagja lenne Brvonak németként.
A hisztikhez meg annyit, hogy MAtS-ra eléggé rá lett húzva, míg Bravonak az ellenkezője, pedig a chileinek is volt nem egy.
A chileinek mi oka lenne egyébként vergődni? 30-on felül bekerült a Barcába és megkapta az első számú posztot, a BL kicsit fájhat neki, de azért ekkora áldozat csak belefér. Ha nincsenek a sérülései két év alatt kb 80-35 arányban ő védett volna. Azért elég jelentős ez a szám.

Kicsit elfogult vagyok a némettel szemben lehet, ez azért van mert sokan itt amatőrnek nézitek, pedig abban, hogy BL-t nyert első évében abban igenis benne volt, egy átlagos kapusnak nem ment volna.
Én továbbra is amellett vagyok, persze semmi beleszólásom, hogy kezdjük a szezont fordított felállással, aztán lássuk mi lesz belőle, úgy gondolom ennek két év után itt az ideje.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.12. 23:13:46

Nero. írta: Olyanról nem is beszélve, hogy egyikük a válogatottjukban is kezdő (csapatkapitány is mellé), a másikuknak meg esélye sincs odaérni. Vagy hogy Bravonak egy hisztije nem volt még, a németnek meg kijut szezononként 2-3 (nyilatkozatok, klub VB stb.)
Megnézném hány válogatottsága meg csk szalagja lenne Brvonak németként.
A hisztikhez meg annyit, hogy MAtS-ra eléggé rá lett húzva, míg Bravonak az ellenkezője, pedig a chileinek is volt nem egy.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.08.12. 22:48:58

Nagyon nehéz szitu ez, Valdes után nagyon helyesen duplán be lett biztosítva a poszt és sztem mindkettő minőségi javulás Valdes után.
Sajna van két kezdő szintű kapus és ideje dönteni már, mert ez a mostani szitu senkinek nem jó.
Bravo jó, de ter Stegen lehet a jövő és ez itt a dilemma...

Sajna nehéz ezt jól megoldani, valaki szívni fog.
madridista
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.12. 22:45:29

hank1ee írta:Kash, te trollkodsz?
Amúgy ő nagyobb mókamester mint Samper. :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.12. 22:39:19

Kash, te trollkodsz?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.08.12. 22:33:27

Szerintetek Enrique miért cserélgeti a 2 kapust? Miért van szükség bajnoki és BL kapusra, miközben Bravo kiváló teljesítményt nyújt? Mi szükség van arra, hogy Stegent egyáltalán betegye védeni? Nekem csak sejtésem van, az is lehet, hogy csak találgatás de véleményem szerint Enrique nem akarja Stegent Pinto szintig lebutítani azzal, hogy csak a copan játszatja vagy még ott sem...De miért? Végülis szükség van cserekapusra, Stegen ezt a pozíciót Bravo mögött simán betölthetné és ha ez így lenne, a tavalyi szezonban a német játszott volna 3 meccset, az utolsó hármat, amin Bravo sérült volt.

Ez miért lenne baj? Én megint csak sejtem; Stegen nagyon fiatal, miután Valdes azthitte, hogy ő egy istenkirály kapus és elhagyta Barcelonát, jött a Német, kapott egy égszínkék mezt egy szép számmal, ami az 1-gyes, tehát ő elsőszámú kapusnak érkezett. Miért? Mi alapján döntötték ezt el? Mikor megnyitottuk a hiteles és a kevésbé hiteles hírlapokat információkért kutatva mit láttunk meg először? Nah? "A Barcelona szeretné leigazolni a Gladbach kapusát, André Ter Stegent
Fontos a sorrend, ha visszalapozunk valamivel több mint egy évet, láthatjuk a dátumok közötti különbségeket, hogy a Barcelona napokat vagy heteket vert Bravora a Stegennel való üzletelés során.

Szóval, ha nyersen fogalmaznék, akkor az valahogy így festene: Enrique nem tudja eldönteni, melyik kapusra tegye a voksát. Egy egyszerű szemlélő, vagy fanboy hater simán rábökné, hogy "Mi a fenéért kell ezen gondolkodni? Bravo egyértelműen. Rutinos, kapitány a válogatottban és nem kap évi 50 gólt." De én mást mondok. Enriquének az lenne a dolga, hogy lakatot tesz Stegen szájára és bedobja Bravot kapusnak, amivel valószínűleg (erre 70-80% esély van) elüldözi Stegent a csapattól.

Én már nem fogok kampányolni Stegen mellett, ha Bravoval tényleg esélyesek vagyunk minden fronton, akkor hajrá, viszont én sajnálom Stegent, hiszen óriási tehetség és alig pár meccsel a tarsolyában 2-3 hetenként hozza ugyanazt a szintet, mint Bravo.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.12. 21:39:45

Nero. írta:Jorquera és Pinto voltak olyan kapusok akik "padon ültek", egy olyan kapus aki megkapja a Bajnokok Ligáját és a Király-kupát telibe úgy hogy a hibátlan Claudio Bravo vetélytársa, az nálam sehol sem második számú kapus. Amúgy Enrique korábbi csapatainál mindig ugyanez volt a rendszer, kétlem hogy itt bárkinek is beígérték volna az "elsőszámu" szerepkört, max. Zubi, de az már nem ő dolga.

Olyanról nem is beszélve, hogy egyikük a válogatottjukban is kezdő (csapatkapitány is mellé), a másikuknak meg esélye sincs odaérni. Vagy hogy Bravonak egy hisztije nem volt még, a németnek meg kijut szezononként 2-3 (nyilatkozatok, klub VB stb.)
+1

Véleményem szerint, én nagyon bírom a németet, és nagyon nagy tehetség, de szerintem ha valaki pampoghatna az max Bravo, mert ő neki volt rendes kára ebből a dologból:
BL győzelemtől megfosztás, ami azért egy Real Sociedadból jövő kapusnak szerintem nem kis álom, arról nem is beszélve hogy egy percet sem védhetett még BL-ben, nem érezhette át azt az érzést hogy milyen BL-ben védeni.


Ehhez képest ter Stegen már bajnokin is védhetett.

Én amúgy meghagynám a szokásos felállást, annyi változással, hogy a tavaszi BL meccsek előtti 1-2 bajnoki meccsre beállítanám már Stegent, hogy ne 0 km-esen kelljen egy Atleti-Bayern-Real stb ellen védenie.


Ha már Stegen, és róla is mondjak jót:
Amikor jött, eléggé bakizott pl a PSG ellen, DE utána szépen összeszedte magát, és hatalmas védéseket mutatott be főleg tavasszal, úgy hogy előtte 1 hónapot padozott, azért az nem kis szó, főleg hogy még nem is beszélhetünk úgy igazán kiforrott kapusról.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.08.12. 21:33:16

Nero. írta: Olyanról nem is beszélve, hogy egyikük a válogatottjukban is kezdő (csapatkapitány is mellé), a másikuknak meg esélye sincs odaérni. Vagy hogy Bravonak egy hisztije nem volt még, a németnek meg kijut szezononként 2-3 (nyilatkozatok, klub VB stb.)
Viszont abban, hogy kijutottunk a klub VB-re vastagon benne volt abban az évben. Szóval azt neki kellet volna adni, szerintem. Tény nem ő lőtte a gólokat de volt nagyon sok szép mentése amit mindenki elfelejt... pl a Bayern ellen a gólvonalról mentése
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.12. 21:21:28

Jorquera és Pinto voltak olyan kapusok akik "padon ültek", egy olyan kapus aki megkapja a Bajnokok Ligáját és a Király-kupát telibe úgy hogy a hibátlan Claudio Bravo vetélytársa, az nálam sehol sem második számú kapus. Amúgy Enrique korábbi csapatainál mindig ugyanez volt a rendszer, kétlem hogy itt bárkinek is beígérték volna az "elsőszámu" szerepkört, max. Zubi, de az már nem ő dolga.

Olyanról nem is beszélve, hogy egyikük a válogatottjukban is kezdő (csapatkapitány is mellé), a másikuknak meg esélye sincs odaérni. Vagy hogy Bravonak egy hisztije nem volt még, a németnek meg kijut szezononként 2-3 (nyilatkozatok, klub VB stb.)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése