Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2016.08.29. 17:37:56

Xanthor írta: Fixáljuk jah, legyen akkor szerda (08.31) este 9. Ha madenek vagy isocseknek nem is jó, nehéz még most tologatni. Viszont jó lenne, ha ők is értesülnének, isocseknek szól gondolom fcbarca, made meg remélem benéz ma vagy holnap.
Igen szóltam neki, szóval Isocseknek (meg nekem) is jó mindkét időpont. Bocs, hogy a doodle-t nem töltötte ki, arról is szóltam pedig. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.29. 17:23:04

bowlinggolyo írta:
PCsabi írta:Szerda megoldható :)
Akkor ezt most fixálhatjuk? Csak mert akkor én is úgy rendezem a dolgaimat, és egy másik drafton is tudok válaszolni, hogy a vasárnap tökéletes :)

Köszi
Fixáljuk jah, legyen akkor szerda (08.31) este 9, ha madenek vagy isocseknek nem is jó, nehéz még most tologatni. Viszont jó lenne, ha ők is értesülnének, isocseknek szól gondolom fcbarca, made meg remélem benéz ma vagy holnap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2016.08.29. 18:33:01-kor.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2016.08.29. 15:48:52

PCsabi írta:Szerda megoldható :)
Akkor ezt most fixálhatjuk? Csak mert akkor én is úgy rendezem a dolgaimat, és egy másik drafton is tudok válaszolni, hogy a vasárnap tökéletes :)

Köszi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.29. 06:45:52

Ha fél órát csúszunk azt nagyon megköszönném.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.29. 04:17:38

Bob_Marley írta:
Cumbee írta:Nem jelezte senki eddig, hogy nem jó neki, így holnap este PPR draft! Ne felejtsétek el!
Én szavaztam, hogy nem jó, de a többség döntött. Megpróbálok odaérni a draftra, de elég necces lesz. 0 felkészültség, úszásból rohanás és draft. Utolsó hely kiadva már most. :lol:
Kezdjük akkor 9-kor, vagy fél9-kor és akkor nem kell annyira szaladnod. Azt hittem, hogy Xanthor szavazott a nemre, de ő azóta írta, hogy mégis jó.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.29. 00:23:12

Szerda megoldható :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.28. 23:45:22

CartmanBarca írta:Xanthor a doodle szavazás lezárult már? Mikor lesz akkor végül a draftunk, mert most néztem, hogy Fantasyn még szept 4 van beállítva.

Ott leszünk Cumbee :)
Még nem zárult le, ketten nem szavaztak még (made és isocsek), de a hétfő, kedd, szerda, csütörtök csak Csabinak nem jó, aki azt mondta, hogy más is megoldható, mint a vasárnap (az egyetlen amit ő bejelölt), szóval azt mondom, hogy válasszon Csabi egyet a kedd, szerda, csütörtökből (hétfő ne a ppr miatt) ami jó neki és legyen az.
Csak ha a keddre esik a választás azt jó lenne azért még holnap szétkürtölni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.28. 22:17:16

Cumbee írta:Nem jelezte senki eddig, hogy nem jó neki, így holnap este PPR draft! Ne felejtsétek el!
Én szavaztam, hogy nem jó, de a többség döntött. Megpróbálok odaérni a draftra, de elég necces lesz. 0 felkészültség, úszásból rohanás és draft. Utolsó hely kiadva már most. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2016.08.28. 22:14:07

Xanthor a doodle szavazás lezárult már? Mikor lesz akkor végül a draftunk, mert most néztem, hogy Fantasyn még szept 4 van beállítva.

Ott leszünk Cumbee :)
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.28. 21:19:12

Nem jelezte senki eddig, hogy nem jó neki, így holnap este PPR draft! Ne felejtsétek el!
Tromort77

2016.08.27. 18:47:29

PCsabi írta: :mrgreen:

Given ma nyomott egy öngólt, remélhetőleg kihagyta saját magát a csapatából :D
Szerencsétlen kapufára védte Baines büntetőjét, de a kapufáról vissza vágódott rá és úgy ment be.
Megnéztem, De Gea a kapusa, ő maradt a padon, pedig 7 pontot kapott, mert a büntető kivédését azért megadták neki és azon felül vontak le 2-őt az öngólért. :lol:

A mai kedvencem Austin volt, Sunderland ellen játszottak de Defoe-t benthagyta a kezdőjében, aki lőtt is nekik gólt. :D Meccs után nem tudom, hogy megköszönte-e Austin. :D
Kíváncsian várom ki lesz az első aki elkezd majd ünnepelni az ellenfél góljánál adott esetben. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.27. 18:23:08

Tromort77 írta:Vagy éppen Shay Given saját magát padoztattja és a saját csapatuk elleni meccsen Agüero a kapitánya. Ez ám a profizmus. :D
:mrgreen:

Given ma nyomott egy öngólt, remélhetőleg kihagyta saját magát a csapatából :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.08.27. 12:29:44

FPL kedvelőknek hoztam egy szép gyűjteményt, focisták és szakértők akik maguk is játszanak FPL-t.

https://www.reddit.com/r/FantasyPL/comm ... ypl_links/

Vannak benne szép dolgok. Például Muniesa a padon hagyja a csapattársát Bojant aki gólt lő.
Vagy éppen Shay Given saját magát padoztattja és a saját csapatuk elleni meccsen Agüero a kapitánya. Ez ám a profizmus. :D

Vagy éppen az is jó, hogy Peter Schmeichal a fiát kezdeti és szerez vele clean sheetet.

De már a csapat nevek is jók.
joe's joeys - Joe Allen
sheep balls - Joe Ledley
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.26. 21:24:44

Volt MLSZ fantasy tényleg, 2 éve játszottam, de nagyon trágya volt. Nem tudom, hogy még van-e, de gondolom nem nehéz megtalálni, ha van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.26. 20:50:11

Alfa írta:Köszi Bob, valóban nem túl bonyolult :D . Olyat esetleg nem tudsz mondani amelyik hasonló csak a spanyol bajnokságra épül ?
Van La Ligás, de az már elindult. Szerintem anno próbálkoztunk vele mi is itt a fórumon, de nagyon drágák voltak a játékosok és nehéz volt csapatot összehozni.

MLSZ fantasy tudtommal nincs, de körbe kell nézni, szóljatok ha van, abba utólag is becsatlakoznék. Djuricin büntet. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.26. 20:19:24

Bob_Marley írta:
Alfa írta:Egy kis segítségre/tájékoztatásra lenne szükségem. Gondoltam, hogy elkezdek egy foci fantasy játékot. Viszont fogalmam sincs, hogy milyenek vannak ezért az lenne a kérdésem, hogy melyiket tudnátok ajánlani egy full kezdőnek ? Jó lenne ha magyar lenne, hogy mindent tökéletesen értsek :D .
BL fantasy szerintem, mert ott a legnagyobb az esélye az embernek, hogy ismer szinte minden játékost. Nem magyar, de nem bonyolult.
Elöljáróban annyit, hogy van egy x mennyiségű pénz kereted és minden játékosnak van értéke. 2 kapus 5 hátvéd, 5 középpályás és három csatár keretet kell összerakni a pontozás fejből nincs meg, de le lesz írva az oldalon. Értelemszerűen a gól ér a legtöbbet, de a ha csapat nem kap gólt a játékosok szintén kapnak ezért pontot (remélem érthető, clean sheetet jutalmazzák). Hátvédeknél többet ér a gól mint a csatároknál, kapusoknál védési mennyiség esetleg tizi védés stb. Sárga mínusz pont, piros pláne. :D 60 percnél többet van a pályán szintén 1 pont és így tovább.

Remélhetőleg idén normális lesz az oldal. :D

Tessék, szabályzat:
http://uclfantasy.uefa.com/en/fantasy16/rules
Nem foglalkozok fantasy focival, de 1-2 éve nem jött ki az MLSZ egy fantasy oldallal? Vagy haluzok? Gondolom az magyar, így ha valaki nem tud angolul és esetleg még a magyar bajnokságot is követi, akkor nem tűnik egy rossz kezdő lépésnek.

@Xanthor a szavazásnál akkor te nyomtál arra, hogy nem jó a hétfő? Vehetjük 4-0-nek az állást?
Illetve fontos lenne, hogy aki még nem szavazott, tegye meg, vagy szóljon, mert így ebből hétfő lesz. Jó lenne, ha egy 8 csapatos miniligában nem kellene autodraftokkal szívni.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.26. 20:17:53

Köszi Bob, valóban nem túl bonyolult :D . Olyat esetleg nem tudsz mondani amelyik hasonló csak a spanyol bajnokságra épül ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.26. 19:55:02

Alfa írta:Egy kis segítségre/tájékoztatásra lenne szükségem. Gondoltam, hogy elkezdek egy foci fantasy játékot. Viszont fogalmam sincs, hogy milyenek vannak ezért az lenne a kérdésem, hogy melyiket tudnátok ajánlani egy full kezdőnek ? Jó lenne ha magyar lenne, hogy mindent tökéletesen értsek :D .
BL fantasy szerintem, mert ott a legnagyobb az esélye az embernek, hogy ismer szinte minden játékost. Nem magyar, de nem bonyolult.
Elöljáróban annyit, hogy van egy x mennyiségű pénz kereted és minden játékosnak van értéke. 2 kapus 5 hátvéd, 5 középpályás és három csatár keretet kell összerakni a pontozás fejből nincs meg, de le lesz írva az oldalon. Értelemszerűen a gól ér a legtöbbet, de a ha csapat nem kap gólt a játékosok szintén kapnak ezért pontot (remélem érthető, clean sheetet jutalmazzák). Hátvédeknél többet ér a gól mint a csatároknál, kapusoknál védési mennyiség esetleg tizi védés stb. Sárga mínusz pont, piros pláne. :D 60 percnél többet van a pályán szintén 1 pont és így tovább.

Remélhetőleg idén normális lesz az oldal. :D

Tessék, szabályzat:
http://uclfantasy.uefa.com/en/fantasy16/rules
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.26. 19:44:40

Egy kis segítségre/tájékoztatásra lenne szükségem. Gondoltam, hogy elkezdek egy foci fantasy játékot. Viszont fogalmam sincs, hogy milyenek vannak ezért az lenne a kérdésem, hogy melyiket tudnátok ajánlani egy full kezdőnek ? Jó lenne ha magyar lenne, hogy mindent tökéletesen értsek :D .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.26. 18:45:27

Jó lesz a hétfő draftra nekem is, szóval minden ok.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2016.08.26. 17:16:49

Sziasztok. Mivel főleg mobilról nyomom igy néhány történésre nem tudtam reagálni. Nekem a draft időpont megfelelö, a draft sorrend... ezt dobta a gép. Én jobban szeretek a végén húzni, de lehet néhány mock után más lesz a véleményem.
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.26. 16:33:48

Cumbee írta:
Xanthor írta:PPR draftra nekem lehet mégse lesz jó a hétfő este, holnapra már tudni fogom talán. Ha más nem állítok majd egy jó hosszú pre-draft listát.

A draft pozíció eldöntése nekem teljesen mindegy.
Max toljuk keddre, ha az is jó a többieknek. Mi legyen akkor a simában a drafhely cserével? Sorsolás előtt fel akartam még dobni, de gyorsan sorsoltál.:D Ha lehet cserélni, akkor várom a jelentkezőket. Kb ez van a 2. helyen a nem akarok innen draftolni listán nálam.
Egyelőre ne tologassuk,lehet jó lesz, csak bejött meló aminek a beosztását még nem tudom jövőhétre.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2016.08.26. 15:44:52

Cumbee írta:
Xanthor írta:PPR draftra nekem lehet mégse lesz jó a hétfő este, holnapra már tudni fogom talán. Ha más nem állítok majd egy jó hosszú pre-draft listát.

A draft pozíció eldöntése nekem teljesen mindegy.
Max toljuk keddre, ha az is jó a többieknek. Mi legyen akkor a simában a drafhely cserével? Sorsolás előtt fel akartam még dobni, de gyorsan sorsoltál.:D Ha lehet cserélni, akkor várom a jelentkezőket. Kb ez van a 2. helyen a nem akarok innen draftolni listán nálam.
Én a draftolásért menő helycserét preferálom, csak sajnos itt nem megoldható, hogy mondjuk emiatt másik körben te jársz jól mint az élő viláfgban :)

Jövőhéten a péntek-szombat kivételével minden estém szabad, szóval a kedd is tökéletesen megfelel nekem :wink:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.08.26. 14:31:21

Xanthor írta:PPR draftra nekem lehet mégse lesz jó a hétfő este, holnapra már tudni fogom talán. Ha más nem állítok majd egy jó hosszú pre-draft listát.

A draft pozíció eldöntése nekem teljesen mindegy.
Max toljuk keddre, ha az is jó a többieknek. Mi legyen akkor a simában a drafhely cserével? Sorsolás előtt fel akartam még dobni, de gyorsan sorsoltál.:D Ha lehet cserélni, akkor várom a jelentkezőket. Kb ez van a 2. helyen a nem akarok innen draftolni listán nálam.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.08.26. 14:19:08

PPR draftra nekem lehet mégse lesz jó a hétfő este, holnapra már tudni fogom talán. Ha más nem állítok majd egy jó hosszú pre-draft listát.

A draft pozíció eldöntése nekem teljesen mindegy.
Válasz küldése