Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.02.08. 02:16:47

Pedig azért igen hasznos tanácsot adott Feast. :wink: A hasznosat pedig nem nevezném bullshitnek. :) Nyilván beállítottság kérdése, ha valaki egy darabig pötyörészni akar a legalsó osztályban, akkor tényleg lehet bármit csinálni a csapattal, de ha szeretne feljutni és meccseket nyerni az ember, akkor érdemes megfogadni a tanácsot. Ami még mókás tud lenni az a saját nevelésű csapat, bár én sose csináltam, de az jó kihívásnak tűnik. Viszont ott is kell azért hozzáértés az edzésbeállításhoz pl.

Annyival egészíteném ki Feastet, hogy nem muszáj feltétlenül védőedzéssel kezdeni. Ha pl. gyorsan akarsz némi pénzt szerezni és kisebb indulótőkét befektetni, akkor 2 kapus edzésével is hamar el lehet indulni. Ha pedig 10 védő helyett 10 középpályás és játékszervezés-edzés mellett teszi le a voksát az ember, akkor a legalsó osztályban nem fognak elverni minden meccsen, sőt, elég hamar meg lehet erősödni szerintem. Csatárokkal sosem próbálkoztam, az nem nekem való :D a szélsőedzés pedig magasabb osztályba való már szerintem.

Az 5% erőnlét jó tanács, bár ha már kiedzett az ember 1 garnitúrát és kicsit erősít az ötödre, akkor fel lehet tolni majd 10%-ig, az nem veszít olyan sokat az edzés sebességéből, bár ez tényleg 1-2 szezon kérdése még azért. Ha pedig a pénzed engedi, akkor lecserélheted az alap edzőt egy jó képességű edzőre, az is sokat dob az edzés sebességen. (Régen ez kötelező volt, mert gyenge edzővel kezdett mindenki, most úgy tudom, hogy megfelelő az alap.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2017.02.08. 01:18:59

Anyám borogass, ebbe a topicba én még a nyitáskor, 2008-ban irosgattam (9 éve lesz idén, OMG) :D de jó kis játék volt ez, meg gondolom a mai napig az. El is kapott a nosztalgia, de meg nem mondanám már mi volt a felhasználónevem, meg lehet törölték is a csapatomat.
Azóta igencsak át lett forgatva az egész gondolom. Ez amit Feast írt, hogy játsszál 10 védővel kb és csak őket fejleszd elég bullshitnek hangzik még ha biztosan hasznos is.
Szerintem ha el is kezdem eszem ágában nem lesz olvasni tanácsokat, ez nekem úgy volt fun, hogy mindent magamtól próbáltam összehozni, és emlékszem volt is egy pöpec kis csapatom a 7. vagy hanyad osztályba ami egész jó volt, stadion is majdnem meglett. Utcai Mezítlábas Csapat, ez volt a nevük :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.07. 23:44:09

balinteer írta:Régebben játszottam ezzel a játékkal, de most újra elkezdeném, nagyjából '11-be fejeztem be.

Valaki leírná, hogy azóta mi változott rajt, érdemes elkezdeni?
Tök új csapattal szerintem védőket.Abból tudsz a legtöbbet 5-4-1 5-3-2 5-5-0 felállásban.Ellentámadást érdemes játszani.

Nem tudom már mennyi pénzt van a menedzserkepző után, de kerits 10 darab 17 éves max. 40 napos jól fejelő(marha fontos ha nem speces akkor utcahosszal olcsóbb lesz amikor el akarod adni!) megfelelő védekezésű védőt.Erre szerintem a pénzed nagy része el is fog menni.Ezen felül keress még egy pontrúgó játékost aki legalább 32-33 éves.Aztán mehet nekik a védekezés 100% intenzitással 5% erőléttel.Az elején verni fognak mint a répát, de ha beindul jó lesz.A stabba kell két segededző nekem 5-os színtűek vannak de szerintem kezdettnel elég a 4-es szintű is.Kell egy orvos, nem kell magas szintű és kell egy erőleti edző.

Kezdetnek ennyi.Még több dolog is van amit el kene mondani, ha kíváncsi vagy irj privátban, vagy keres meg HT-n és ott majd dumálunk.FC Dark Horse a csapatom neve.
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.07. 22:23:03

Régebben játszottam ezzel a játékkal, de most újra elkezdeném, nagyjából '11-be fejeztem be.

Valaki leírná, hogy azóta mi változott rajt, érdemes elkezdeni?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.01.01. 17:35:26

csabooo írta:Valaki tudna segiteni ? Szeretnek donteni, hogy akkor melyiket probaljam ki, de nem kaptam meg, hogy melyikben lehet ezeket a funkciokat hasznalni.. :?
A suppról szóló oldalon (/Help/Supporter/Compare.aspx) van egy részletes összehasonlítás, hogy a 4 különböző csomag mit tartalmaz, azt érdemes végigböngészned. Annál többet nem fog tudni senki se mondani. :)

Én egyébként korábban több évig támogató voltam, még amikor csak arany csomag létezett, de egy idő után nagyon megdrágult és akkor már úgy éreztem, hogy nem ad annyi extrát, hogy én ezt kifizessem.

Az ezüst csomag egy vicc, azért kb. alig kapsz valamit. Effektíve egy jópofa statisztikai adatbázist kaphatsz érte, ami ilyenekkel van tele, hogy pl. melyk játékosod hány meccsen szerepelt a csapatban, hány gólt lőtt, mennyi lapott kapott, vagy mondjuk milyen a stadion kihasználtsága, az egyes országokban melyek a leggazdagabb csapatok, stb. Ez szerintem elég király, de meg kell gondolni, hogy ér-e ennyi pénzt ez a csomag.
Az arany szintű egy kompromisszumos megoldás, ez érdemben annyival tud többet, hogy tudsz föderációkhoz csatlakozni, ahol működik zárt fórum. Pár éve, amíg középiskolás voltam és sokat foglalkoztam a hattrickkel, akkor ezeket nagyon élveztem, voltam mindenfelé HT-s ismerőseim, zászlókat gyűjtöttem aktívan, tippversenyeken vettem részt, követtem a válogatottakat, stb. Szóval a közösségi rész a legnagyobb plusz itt szerintem, illetve megintcsak több információt a képedbe tolnak a csapatodról, játékosaidról, mindenféle grafikonon elemezheted, hogy ki mikor lépett szintet, stadiont és mezt tudsz tervezni a csapatnak, stb. Amikor évente nagyjából 10 ezer forint volt és sokat játszottam, akkor ez szimpatikus volt, de mostmár sokkal kevesebbet foglalkozom a játékkal és 22 ezerbe kerül az arany csomag is.
A platina ennél amiatt jobb, hogy lehet második csapatod bármelyik ország bajnokságában. 30 ezer forintba kerül, viszont ha nem hosszabbítod meg 1 év után, akkor bezárják a második csapatot, szóval jól látszik, hogy mivel húznak le. :D Az egyszeri harmincat talán még oda is adja az ember, de engem pl az tántorított el, hogy az első csapatom is megvan cirka 8 éve, ha a második csapatomat is ennyi ideig vinném, akkor 240 ezer forint már nem vállalható nálam egy játékért. :)
A gyémánttal pedig jóformán bármit tudsz már csinálni, azt hiszem korlátlan kredited is van, át tudod nevezgetni a játékosaidat, megnézheted flash felületen a góljaidat (nem tudom milyen, ilyet sose láttam még). De ez már évi 60 ezer forint, ami szintén elég húzós.

Szóval összességében jópofa mindegyik, én talán az aranyat választanám, esetleg a platinát, ha nagyon akarnék két csapatot, de érdemes azért jól átgondolni. Mostmár egy jó ideje supp nélkül játszom és azon kívül, hogy pár statisztikához már nem férek hozzá, teleszórták az oldalt hirdetésekkel és néhány dolgot körülményesebb megcsinálnom (nincsenek emlékeztetők, könyvjelzők, stb.), teljesen jól megvagyok. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.01.01. 15:07:32

Valaki tudna segiteni ? Szeretnek donteni, hogy akkor melyiket probaljam ki, de nem kaptam meg, hogy melyikben lehet ezeket a funkciokat hasznalni.. :?
Barça,Barça,Baaarça!!!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2016.12.10. 10:31:14

Feast4 írta:
csabooo írta:Valaki aki haszanlja a tamogatoi csomagot ? velemeny ? ajanljatok( ha igen, melyiket ?), megeri ra kolteni, meg hasonlo velemenyek erdekelnek hozzaertoktol folleg :) koszonom!

Én szerettem, főleg a platinát amikor már volt másik ország beli csapatom is. Ad egy pár érdekes dolgot, plusz funkciót, Hirességek csarnoka stadion tervezés, könnyebb mozgás a játékospiacon, de ahhoz, hogy igazi plusz élményt kapj, platina kell, annyit meg már nem ér.

A meccsekkel mi legyen srácok, folytassuk?
Peldaul, az arany csomagba, benne van az, hogy tudok tobb meccset jatszani, baratsagost, illetve privat ligak ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.26. 12:42:07

En benne vagyok tovabbra is
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.25. 11:01:19

csabooo írta:Valaki aki haszanlja a tamogatoi csomagot ? velemeny ? ajanljatok( ha igen, melyiket ?), megeri ra kolteni, meg hasonlo velemenyek erdekelnek hozzaertoktol folleg :) koszonom!

Én szerettem, főleg a platinát amikor már volt másik ország beli csapatom is. Ad egy pár érdekes dolgot, plusz funkciót, Hirességek csarnoka stadion tervezés, könnyebb mozgás a játékospiacon, de ahhoz, hogy igazi plusz élményt kapj, platina kell, annyit meg már nem ér.

A meccsekkel mi legyen srácok, folytassuk?
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2016.11.20. 22:27:29

Valaki aki haszanlja a tamogatoi csomagot ? velemeny ? ajanljatok( ha igen, melyiket ?), megeri ra kolteni, meg hasonlo velemenyek erdekelnek hozzaertoktol folleg :) koszonom!
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.26. 13:34:21

Én kiestem minden kupából, készen álljak készen, vagy hívjak ki bárkit?
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.23. 14:18:22

Én is várok még Detekre :)


szerk.: Mi a pálya? FOlytatjuk vagy megy a levesbe?
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.09.23. 14:03:48

Rinku írta:R&B, megint lekötöttél egy meccset, megint nem tudunk rendes fordulót játszani. Ha nem érdekel titeket, nem nézitek a fórumot, könyörögni kell, hogy egy k.rva meccset lekössetek, hogy időben el lehessen küldeni a taktikákat, sza.rtok a dologba, akkor minek töröm, törjük itt magunkat, akik meg akarnak? Mindenki játsszon, ahogy akar, nekem elment a kedvem az egésztől.

Sajna az én ellenfelem sem győzte kivárni, hogy elfogadjam a kihívást. Pedig most csak ma fértem géphez.

Amúgy ismerem a problémádat régebben én is így voltam bajnokság szervezéssel, nagy türelem kell hozzá. Kitartást!
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.23. 12:04:42

R&B, megint lekötöttél egy meccset, megint nem tudunk rendes fordulót játszani. Ha nem érdekel titeket, nem nézitek a fórumot, könyörögni kell, hogy egy k.rva meccset lekössetek, hogy időben el lehessen küldeni a taktikákat, sza.rtok a dologba, akkor minek töröm, törjük itt magunkat, akik meg akarnak? Mindenki játsszon, ahogy akar, nekem elment a kedvem az egésztől.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.21. 17:36:14

Rendben, jogos :)

Fc Detek kihívva.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.21. 17:12:06

És tényleg lehet kötni barátságosokat a hétvégére. :) Azt hittem, hogy erre már generálja a bajnokit, de akkor igen, még mindig 2 hét szünet van ezek szerint. :D Így persze kössük is a következő kört!

4. forduló:
Fc. Catalunya - Terra Siculorum
FC Dark Horse - 3/2 Boroskóla
Terézvárosi SE - FC Detek

Csabi, direkt szeretném úgy, hogy rendesen, három meccs legyen fordulónként, ne össze-vissza játsszuk. Jó lenne, ha megvárnánk egymást a kiesésekkel, tudtommal senki nem siet, ráérünk meccselni. :wink: Ez alól természetesen az 1. fordulós elmaradt meccs az egyetlen kivétel, azt fenntartom továbbra is, ha kiesnétek srácok, de négyőnk közül még lenne állva maradó ember. Addig mi elvagyunk magunknak 1-2 kalapos meccsel.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.09.21. 14:09:41

Hétvégére még lehet kötni egy kört, úgy hogy igyekszek, igyekszünk pótolni, utána nézek az ellenfelemnek. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.21. 13:54:24

Célszerű, hogyha jelezzük, amikor egyikünk kiesett és akkor ha összejön egy -egy párosítás a köv. fordulóból, akkor azt le lehet kötni.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.21. 13:05:22

3. forduló, eredmények:

Fc. Catalunya 6 - 0 Terézvárosi SE
FC Dark Horse 7 - 1 Terra Siculorum
3/2 Boroskóla 6 - 1 FC Detek

Kép

Mivel indul a Magyar Kupa, ezért jövőhéten nem tudunk játszani, majd csupán akkor, amikor kiesett mindenki. :) :arrow: @R&B
Így majd csak akkor teszem közzé a 4. kört, ha releváns lesz. :) Egy kivétel: R&B és Feast4, nézzétek egymás és a többiek eredményeit eredményeit, mert ha az állna majd fent, hogy ti ketten már kiesők vagytok, de négyőnk közül valaki még a kupában van, akkor ti addig pótolhatnátok az elmaradt 1. fordulót és mindenkinek meglenne a 3 lejátszott meccse. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.09.19. 18:42:23

Szerdán lesz forduló, vagy kössünk szabadon? :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.15. 23:01:37

Kérlek titeket, hogy kössük a meccseket, küldjétek el és fogadjátok el a kihívásokat mindig így csütörtök-péntek magasságában. Lesz hétvégi barátságos lekötési lehetőség, le ne maradjunk erről! Mindenki edzet, stb. De ha mégsem lenne így, figyeljetek erre oda és ahogy írtam is, légyszi legalább 1,5 naponta nézzetek a fórumra és a Hattrickre is! Köszi! :)

szerk.: zola fogadd el a kihívásomat legkésőbb holnap estig, vagy sajnos kénytelen leszek lekötni meccset és fuccs az egésznek.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.14. 20:29:01

MQuCsabi írta:Korrekciót kérnék a táblában: Ahogy a melléákelt ábra is mutaSSa, 2 JM-em vna :twisted:
Osz' tényleg. :D Most nem fogom feltölteni külön a frissített táblázatról a képet, de már most módosítom, a 3. kör után már úgy fogod látni. :wink: :mrgreen:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.14. 15:16:18

Korrekciót kérnék a táblában: Ahogy a melléákelt ábra is mutaSSa, 2 JM-em vna :twisted:
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.09.14. 12:52:35

Az eredményeket fordulóról fordulóra közzéteszem egységesen, nem teher rákeresni, külön hsz-t ezért ne írjatok. :) Ha köthetünk le barátságost, akkor játszunk, persze. :) (Nagyon régen HT-ztam utoljára, már nem is nagyon emlékszem, hogy a holtszezonokban hogy és mint is vannak a dolgok.)

2. forduló:
AC 3/2 Boroskóla 1 - 3 Fc. Catalunya
FC Dark Horse 9 - 0 FC Detek
Terra Siculorum 3 - 0 Terézvárosi SE

Kép

3. kör párosításai:
Fc. Catalunya - Terézvárosi SE
FC Dark Horse - Terra Siculorum
AC 3/2 Boroskóla - FC Detek

Amint tudjátok kötni a meccseket, kössétek őket! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.09.14. 11:54:13

AC 3/2 Boroskóla - Fc. Catalunya 1 - 3


hétvégén is lesz forduló? :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése