Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.11.23. 07:11:18

messideco írta:Na ez felcsigázott, én is kíváncsi vagyok a filmre immár :)

szerk:
talán az Egyenesen át lesz a keresett cucc, már láttam régebb.
Az Egyenesen át baromi jó film, remek színészekkel. Csak ajánlani tudom, de nem teljesen illik arra, amit keres a kolléga. Viszon engem is érdekelne, ha megtalálja valaki, mert nem rémlik a film.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.11.22. 22:11:39

http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszu ... -mara.html" target="_blank
beküldtem nekik a képeket, csináltak is egy cikket :D amúgy nagyon várós film.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.22. 21:43:43

Köszi. :D Rémlett valami de lusta voltam nyomozni. Nagy film holnap meg is nézem :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2016.11.22. 21:38:34

Nero. írta:Én is keresek egy filmet. :D Arról szól hogy a nyílt tengeren kiugrálnak egy yachtról és nem tudnak visszamászni. Van második része is.
Most hülyülsz? :D Az angol címe benne van a kérdésedben csak magyarul :D Open Water 2
Magyar címe pedig: Elsodródva

Annak az első része volt a : Open Water - Nyílt tengeren

Nem linkelek... googleben ezt már gondolom innen nem lesz nehéz. Jó filmnézést
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.22. 21:16:24

Én is keresek egy filmet. :D Arról szól hogy a nyílt tengeren kiugrálnak egy yachtról és nem tudnak visszamászni. Van második része is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.11.22. 20:15:30

Na ez felcsigázott, én is kíváncsi vagyok a filmre immár :)

szerk:
talán az Egyenesen át lesz a keresett cucc, már láttam régebb.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2016.11.22. 18:19:26

Sziasztok,

Van itt egy két szakértő :), hátha tudja valaki mi a címe annak a filmnek amit keresek.
Egy elég régi film - 80 vagy 90-es évek, sajnos csak nyomokban emlékszem rá.
Alényeg, hogy kutatók azzal foglalkoznak, hogy az ember halálakor valahogy megpróbálják csapdába ejteni/kommunikálni az eltávozó lélekkel - ezzel is igazolandó, hogy van az embernek lelke. Ez végül sikerül és nekik, valahogy kommunikálni tudnak vele. Végül azért könyörög a lélek, hogy engedjék elmenni és elengedik.

Előre is köszi!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.13. 15:02:09

ghost is the shell official trailer
https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg" target="_blank

nem vagyok egy nagy anime fun, de a rajzfilm verzió nagyon bejött, ha ez csak fele olyan jó lesz akkor már megérte
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.04. 09:49:12

Feast4 írta:Tulajdonképpen az a jelenet vitte el az egészet mert tényleg marha unalmas
az a jelent a világ legnagyobb vicce. ott van clint tata, aki 1 héttel előtte 5 méterről nem tudott lelőni egy 3 literes konzervdobozt a farönkről, itt meg fél perc alatt mindenkit kiírt. persze közben legalább 15-en lőnek rá 3 méterről és senki nem találja el, hagyjuk már. mese habbal. :lol:

dollár trilógia, tombstone, gyorsabb a halálnál, jesse james meggyilkolása, appaloosa, fegyvertársak, meg az újabbak, a félszemű, börtönvonat yumába, meg nem tudom még miket néztem tök bejöttek, de ez valami borzalom volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.03. 22:30:21

Nekem a Wyatt Earp meg a Nincs bocsánat sem volt rossz. Szerintem a western alapja, hogy legyen folyása és hosszasan elénk táruljon a "miliő". Wyatt Earp életét pl 2 órában be se lehetne mutatni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.03. 19:35:12

visca el barca írta:utálom a westernt, de mostanaban mar annyira nem tudok mit nézni, hogy nekiálltam, legalább klasszikusokat meglesni. és meglepően élvezem :D tegnap azonban a nincs bocsánat került sorra, és gyerekek, én ennyire ócska filmet még életemben nem láttam :D az még hagyján h westernhez képest is marha unalmas, de clint meg freeman papa két akkora orbitális lúzert alqkít benne, hogy pl. a dollár triloógia meg egyéb nyalánkságok után már sírtam. elképzelni nem tudom h lett ebből a filmből ekkora klasszikus. :shock:
Az utolsó jelenet.Amikor legyakja az összes baromarcut és közli, hogy ha megegyszer valaki hozzá ér a k*khoz akkor visszamegy és Mindenkitől megöl.Tulajdonképpen az a jelenet vitte el az egészet mert tényleg marha unalmas.De ha kínozni akarod magad a modern kor legunalmasabb westernje a Wayet Earp/Farkasokkal táncoló.Mindkettő iszonyatos unalmas marha hosszú és kb. 15 percben belesürithető a lényege.

Amit én westernként szerettem az, a Volt egyszer egy Vadnyugat, a Chato földje, a Silverado, a Tombstone,(ami szerintem jobb mint a Wayet Earp) meg A gyorsabb a halálnál. A többi még le se nagyon tudott kötni, főleg a John Wayne felé westernek... Fuuuu...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.03. 19:22:32

utálom a westernt, de mostanaban mar annyira nem tudok mit nézni, hogy nekiálltam, legalább klasszikusokat meglesni. és meglepően élvezem :D tegnap azonban a nincs bocsánat került sorra, és gyerekek, én ennyire ócska filmet még életemben nem láttam :D az még hagyján h westernhez képest is marha unalmas, de clint meg freeman papa két akkora orbitális lúzert alqkít benne, hogy pl. a dollár triloógia meg egyéb nyalánkságok után már sírtam. elképzelni nem tudom h lett ebből a filmből ekkora klasszikus. :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.11.03. 13:50:32

MQuCsabi írta:A Rouge One-t, ha most kezdték újraforgatni, akkor nem fog beleférni karácsonyig, nem?
Ez már régebbi hír, bele fog férni karácsonyig, ne aggódj 8).
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.11.03. 11:20:08

davi10 írta:Ez van tervbe, meg ugye ilyen-olyan animációs sorozatok, de a filmekből nem hiszem, hogy megállnának ennyinél, volt szó Boba Fett meg Obi-Wan filmről, illetve évekkel ezelőtt még a Yoda-filmet is pletykálták
Boba filmnél már olyat olvastam hogy tárgyalnak Tom Hardyval ami szerintem nagyon bejönne. Persze kéne mellé felépíteni valami olyan karaktert is aki beszél, de ha ez bejön azt nagyon várnám.


Kép
ő pedig a "fiatal han solo"
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.03. 10:21:22

A Rouge One-t, ha most kezdték újraforgatni, akkor nem fog beleférni karácsonyig, nem? Yoda film nagyon jó lenne :P
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.03. 09:39:10

köszi mindkettőtöknek!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.03. 09:33:30

visca el barca írta:aki kicsit otthon van benne, hogy miket terveznek még, meg hány részt, az írhatna valamit.
2015 - 7. rész
2016 - Rogue One (Zsivány egyes) a 3. és a 4. rész között fog játszódni, arról szól, hogy "elkezdődik a lázadás", és ellopják a Halálcsillag terveit. Sztem nézd meg a trailereket, nagyon jól néz ki, Darth Vader is benne lesz (de gondolom nem sokat), és ezt ígérik a legsötétebb Star Wars filmnek, bár a Disney elrendelte az újraforgatást, mert "túl sötét" volt :D
2017 - 8. rész, a változatosság kedvéért ezt is a legsötétebb Star Warsnak ígérik
2018 - Hans Solo előzményfilm, amiből szerintem semmi jó nem fog kisülni
2019 - 9. rész

Ez van tervbe, meg ugye ilyen-olyan animációs sorozatok, de a filmekből nem hiszem, hogy megállnának ennyinél, volt szó Boba Fett meg Obi-Wan filmről, illetve évekkel ezelőtt még a Yoda-filmet is pletykálták
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.03. 09:30:56

visca el barca írta:...
Hát nem akarlak elkeseríteni, de kb. bármi megtörténhet. Azt tudjuk, hopgy az új trilogia központi figuráju Po Demereon, Finn, Rey, Kylo és Snoke lesznek.
Ennyi ami eddig biztos. A Disney létrehozott egy úgynevezett Star Wars Story Groupot aminek a feladata, eldönteni tisztázni a hibákat és eldönteni, hogy a könyvekből sorozatokból, mi kerül át, a filmekbe. Annyit mondtak, hogy a Klónok háborúja és a Lázadók Animációs sorozatnak is lesznek ellemei amik visszaköszönnek még. Snokeról pedig annyit tudunk, hogy nem sith, hanem egy nagyon öreg lény aki mestere a sötét oldalnak és már a birodalom felemelkedésekor is élt és a Ren lovagok mestere. Hogy ez mit jelent vagy mi is van passz.
Benicio Del Toro, is játszani fog a következő részben és egy elszólásból arra lehet következtetni, hogy valami mocskot és mivel stáblistán van nyílván központi szereplőt, kíváncsi leszek, hogy egy tábornokot vagy ő is egy Ren lovag lesz, de az IMDb-n szerintem szándékosan nincs megerősítve a karakzter neve, szóval nem lepne meg ha egy újabb Ren lenne. De igazából olyan hirzárlat van, hogy semmit nem tudunk amit a Disney nem akar kiszivárogtatni.
Ezen felül készül, most lesz a Zsivány osztag bemutatása ami nem része a fő szálnak, annak a bemutatása lesz, hogyan szerezték meg a Halálcsillag terveit az Új remény előtt és 3 perccel a 4. film előtt lesz vége.
Lesz még egy Han Solo film az új trilógián kívül, ne kérdezze senki, hogy miért csinálnak Han Solo filmet Ford nélkül, de lesz ez a gyerek fogja játszani: http://www.imdb.com/name/nm2403277/?ref_=tt_cl_t2" target="_blank.
És még tervben van szintén egy harmadik film, a trilógián kívülről, ami eddig vagy Boba Fet, vagy Obi-Wan film lesz, ez még nincs eldöntve, annyit tudunk, hogy Ewan McGregor nyelve ki se esik a Disney és a Story Group seggéből (eddig annyit ért el, hogy volt egy mondata az ébredő erő egyik trailerjében és egy mondata Rey látomásában, ezt valami über Star Wars face vette észre mindegy :mrgreen: ) szóval nagyon teper a filmért. Ami szerintem jobb is lenne, mert komolyan ki kiváncsi Boba Fetre? #-o Eddig kb. ennyit tudunk és azt hogy az új 8. részben lesznek smokingos űrlények. https://www.youtube.com/watch?v=afQ8AIxWzso" target="_blank :shock:
Ami még fix, ha Luke nem fog valamit villantani az új filmben akkor szerintem néplázadás lesz, mert ez a csapkodós izadság szagú fénykard párbaj elment a két képzetlen közt, de a rajongók ugrálást kitépett épületeket és villámokat várnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2016.11.03. 09:37:54-kor.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.11.03. 08:40:06

Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2016.10.31. 11:19:20

R.I.P Józsa Imre :cry:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.10.29. 12:51:15

az új Ben Affleck film elég jó lett, a könyvelő. egy batman-előzményfilm :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.29. 11:02:35

jelzem nem vagyok egy nagy SW fan, így csak most néztem meg a VII. részt, mert úgy akartam, hogy az előtte lévő napokban lenyomom az összeset. a mostanival együtt kb 3x néztem végig az előző 6 filmet, szóval tényleg nem vagyok az a "hú én évente végignézem az egészet" rajongó.
nekem kifejezettem tetszett a 7., bár ez a megtért birodalmi rohamosztagos (aki vhogy amugy is totál unszimpatikus volt - remélem nem támasztják fel és nem építenek rá többet) nem kellett volna, meg ez a megint építünk egy halálcsillagot hogy aztán egy nokedli repülő berepüljön és megint felrobbantsa az egészet már egy kicsit unalmas. ott ülnek a forgatókönyv üres lapjai felett elvileg a szakma legnagyobbjai és semmi más nem jut eszükbe, ez nekem egyszerűen hihetetlen. de amugy a látvány adta magát, a történet is jó volt, meg így próbálták jól vegyíteni a régi-új elemeket - lásd régi karakterek-új karakterek keveredése. jó, mondjuk ez a segíts rajtam nagyapa dolog már erőltetett volt, de hát valahogy vadert is bele kellett tuszkolni a sztoriba. valljuk be h han solo, meg a alkoholista-drogos leia hercegnő is sokat dobott a filmen, de sztem ha ezek a régi karakterek kihalnak (nem tudom luke mennyire lesz jelen a következő részekben, annyira nem olvastam utána), akkor ott meg fog halni maga a sorozat is. remélem vhogy nem csapnak át marvelbe, hogy minden részben feltűnik majd egy rég elfeledett jedi, aki az éppen aktuális főgonosszal fog küzdeni. aki kicsit otthon van benne, hogy miket terveznek még, meg hány részt, az írhatna valamit.

a rangsor, hát nem tudom. nekem a mai világban, ezek a 70-es 80-as évekbeli filmek annyira nem ütnek, inkább röhögök rajtuk, szóval nálam ez a sorrendnél számít. csak egy példát mondok, a 4. részben mikor megy az obi vs DV lightsber fight azt konkrétan végigröhögtem, annyira gagyi volt h valami elképesztő, állítom, hogy a az egész sorozat legviccesebb, legótvarabb jelenete.

1. V. - a régi mivolta ellenére ez a legjobb
2. III - a két bohóc első rész után elég erős volt, bár egy picit talán összecsapottnak tűnik, ani, kb 3 perc alatt át állt a dark sidere, de amugy adta magát a rész. DV első szuszogása sztem a 7 film legjobb jelenete
3. VI - nekem csabával ellentétben bejött, sztem az ewokok az egész universum legnagyobb karakterei, nálam nagyon sokat dobtak az egészen :D
3. VII - így frissen nézve elég jó volt, a fent leírt hibák ellenére is
5. IV. - ezzel a résszel egyszerűen az a bajom, hogy marha unalmas. az első egy órában alig történik valami. obi is elég hülyén adta át ezt az egész jedi sztorit lukenak. messze a legtúlértékeltebb része a szériának
6. II., 7. I - én sztem közel sem annyira rossz mint ahogy nagy fanok állítják, de csaba nagyon jól leírta amit én is gondolok. egyszerűen hiányzik az egészből az az igazi SW feeling. plusz az anakin-portman nyáladzástól is gutaütést kaptam, állítom ha csak a felét kivágják már jobb lett volna. jar-jar is nagy bukta, abszolut lúzer karakter, és nem illik ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.10.20. 15:18:30

Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.15. 11:07:56

csababarca írta:
Én inkább arra reflektáltam, miszerint én vagoyk az ewgyetlen élő ember akinek tetszik a 7. Hát ez eléggé meggondolatlan felvetés volt.
Kérlek olvasd el mégegyszer. Nem mondtam, hogy te vagy az egyetlen élő ember akinek tetszik.
Azt mondtam, hogy ÉN még nem találkoztam ÉLŐBEN olyan emberrel / ismerőssel akiről tényleg tudom, hogy nagy sw fan és szerette a 7-et.
Olyanokkal nyilván találkoztam, akik 10 éve látták 1x az összeset, és nekik nagyon tetszett. Az ismerőseim közül egyől-egyig, akivel valaha beszélgetésbe felvetődött a Star Wars és milliszor látta, együtt beszélgettük, hogy mi lehet a 7 sztorija stb., ők mind utálták a 7-et. Remélem így már érthető.
A kritikusok véleményére meg már jóideje nem adok.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.14. 18:03:00

Mégis úgy beszél, mint egy durcás kisgyreek. Bár lehet csak azért ment nem kapott beleszólást, de jobb is.

Nero, nem gond a véleménykülönbség, ezek filmek, teljesen szubjektív ki hogy látja.

De úgy azért vannak mérőszámok, amikre lehet támaszkodni, és kisebbségben vannak azok,akik szerint egy Baljós árnyak üti az új részt, mondhatni elenyésző az ilyen ember. De ezzel nincs gond, lehet másképp látni.

Én inkább arra reflektáltam, miszerint én vagoyk az ewgyetlen élő ember akinek tetszik a 7. Hát ez eléggé meggondolatlan felvetés volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése