A múlt, a jelen és a jövő mezei

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hogy tetszenek az új mezek?

A kapusmez tetszik
6
13%
A kapusmez nem tetszik
2
4%
A hazai tetszik
6
13%
A hazai nem tetszik
9
20%
Az idegenbeli tetszik
5
11%
Az idegenbeli nem tetszik
7
15%
A harmadik számú tetszik
5
11%
A harmadik számú nem tetszik
6
13%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.24. 22:59:56

https://www.facebook.com/barcelonamagya ... =3&theater" target="_blank


Elvileg ilyen lesz a jövő évi mezkollekció.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.12.15. 16:19:48

Igen de azt még elfogadom hogy mindenféle gusztustalan idegenbeli mezt csinálnak, meg általában sok embernek még tetszik is nyugodtan éljék ki az alkotói fantáziájukat. DE a hazai mezt miért nem lehet hagyományosra csinálni, főleg ha nincs értelmes koncepció. Szerintem se az Atma se a Real nem szokott ilyen jellegű hagyománypusztító konstrukciókkal előállni, is mégis megveszik a boltban a mezeket. Továbbra is derekasan kiállok a 2005/06-os mez melett, felőlem néha legyen kék vagy piros a nadrág, de nekem ennyi kell se több se kevesebb. Néhány rendhagyóan szép mezen kívül (2014/15) Bár ez is viszonylag hagyományosnak mondható...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.15. 15:38:31

Eléggé kifogytak a fantáziából...
Kár hogy nem inditanak szavazást illetve pályázatot, hogy a szurkolók kreálmányokat küldjenek be és a legjobbakra lehessen szavazni..

Egy olyannak nagyon örülnék mint pl ami azon a koncepcioképen van amit 800-szor belinkeltem már ide...
Rábízhatnák már a szurkolók fantáziájára, szerintem nagyon szépek kerülnének ki.
Miért jobb a már unalmas szisztémát tolni?
.

Ráadásul az idegenbelivel is csinálnak pár változatot aztán azt adják oda 30 csapatnak ugy hogy kicsit más a színük...Pl idén is vicces volt amikor a Cityvel bemelegitésen kb full ugyanolyan melegítőnk és meccs előtti cuccunk volt..... :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.15. 15:06:54

visca el barca írta:állítólag ez lesz a hivatalos mez. szörnyű

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... /barca.jpg" target="_blank
Szerintem nem rossz, főleg ha triplázunk benne. :P 8) :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.15. 12:51:53

állítólag ez lesz a hivatalos mez. szörnyű

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... /barca.jpg" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.08. 15:34:31

Szerintem kék-fekete, nem fehér-arany. :mrgreen:
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.12.08. 15:27:29

Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2016.12.06. 08:41:16

Normandia írta: A " több, mint egy klub " nem ezt jelenti. Persze neked jelenthette ez is, de tényleg öngól lenne ezt nem felhasználni pénzkeresetre. Amikor az éves költségvetés 7-8%-át teszi ki, akkor ez nem jelentéktelen és elhanyagolható összeg
Nem azt írtam, hogy ezt jelenti, de részét képezte a benyomásnak, az imázsnak.
Tim írta: Örülök hogy előkerültél :D

Naná hogy nincsenek kritikusok, mivel " Négy év alatt nagyjából 220 millió eurót kasszíroznak a szerződéssel, ezzel beállítva a Manchester United-Chevrolet frigy rekordját, sőt a bónuszokkal együtt még meg is haladhatják." Ez a lényeg sajnos.
Az meg a kutyát nem érdekli, hogy az arabok után sikerült megint olyan szponzort szerezni akinek elég rossz híre van. "A Rakutennel a jelenlegi, katari szponzor után ismét egy olyan támogatót választott a Barca, amivel nem fogják elnyerni sokak szimpátiáját. Eddig az emírség nem igazán demokratikus berendezkedése miatt bírálták őket, most az állatvédőknél sikerült kiverni a biztosítékot. De nem is kell ahhoz delfinsimogató hippinek lenni, hogy valakit zavarjon a dolog.
A Rakuten ugyanis arról hírhedt, hogy cetfélék húsával, illetve elefántcsonttal is kereskednek az oldalán. A cégre egy 2014-ben kirobbant botrány miatt komoly nemzetközi nyomás nehezedett, hogy hagyjon fel a legtöbb civilizált országban szigorúan tiltott gyakorlattal, és ezt ők akkor meg is ígérték. A Barcelonával kötött megállapodás kapcsán viszont több szervezet, illetve sajtótermék állította, hogy ezt máig nem tették meg." Értem én hogy a pénznek nincs szaga, meg 55 milló sok pénz, de azért na..
"Hát így állunk. Ahhoz képest, hogy pár éve még az ellenfelek drukkerei is a Barcelonát irigyelték, mert nem adták el magukat egyetlen mezszponzornak sem, elég nagyot fordult a világ." Ha esetleg érdekel valakit a teljes cikk amiből idéztem:ITT olvashatja.
Szia Tim!
Ezer éve.. :) vagyok egyébként, olvasgatok is néha, elég felületesen, ezért nem is folyok bele vitatémákba, azonban ez a mezszponzorációs cikk valahogy beütött nálam. Ekkorát fordult a világ néhány év alatt.
Valamikor még büszkén jöttek a cikkek, hogy mi így nem, mi úgy nem, ma pedig, ez igen (!) mi is, és milyen jól, és hogy mindenki elégedett.
Nem is olvastam utána, hogy mi ez a Rakuten. Köszi, hogy ezt megosztottad, és még inkább elszomorít. Igazából engem sem érdekelt annyira, hogy utánanézzek, ezért nem botránkoztatta meg valószínűleg az embereket maga a felirat. Lehetne óvszerreklám is, az biztosan jobban kiverte volna a biztit, hisz mi nem védekezésre játszunk, másrészt kicsit cinkes lenne.
A jövőben ez is összejöhet, hisz pénzért bármit. Talán a reklám, és a mögötte lévő pénz kedvéért még a játékképünket is hajlandóak lennénk megváltoztatni.
Erre tartunk ezek szerint.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.12.05. 20:40:16

palesz77 írta:https://twitter.com/barcastuff_real/sta ... 7919414272

Egy fokkal máris elfogadhatóbbak szerintem..
ezek a képek után követelem hogy ilyen legyen a 3. számú :D
szerintem gyönyörű, már az sem érdekel hogy hajaz egy kicsit a romáéra
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.05. 16:59:46

palesz77 írta:https://twitter.com/barcastuff_real/sta ... 7919414272

Egy fokkal máris elfogadhatóbbak szerintem..
Nem tudom, nekem úgy tűnik, hogy a csíkok vastagságával szórakoznak folyamatosan meg azok bekötéseivel. Azért egy ekkora cégtől jöhetne már valami eredetibb megoldás is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.05. 16:54:31

https://twitter.com/barcastuff_real/sta ... 7919414272

Egy fokkal máris elfogadhatóbbak szerintem..
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.12.05. 15:45:40

a hazai nekem hasonló mint a bayernnek volt pár éve, nekem nem tetszik sajnos
az kék mez már unalmas, tavaly ilyen volt a 3. számú csak a nadrág alljánál feketés volt
a 3. számú pedig tiszta as roma

egyébként inditottak valami pert a mostani mezünk ellen, azzal mi lett végül?
Miértnem lehet beküldeni terveket, illetve szavazni hogy melyik legyen?
Adidas csinált ilyet a nyáron ha jol emlékszem
jöttek is a trollok és egy barca mezt választottak meg a realnak :lol:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.05. 14:29:22

Hát igen. Bár a világoskék unalmas már, a harmadik meg olyan mint egy AS Roma mez :D

Miértnem lehet beküldeni terveket, illetve szavazni hogy melyik legyen?
Adidas csinált ilyet a nyáron ha jol emlékszem
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.05. 14:11:05

11/12-ben mas volt, suru csikos, atlosan egy "valasztoval". Elobe meg kell varni, igy eleg fura, de a valos kep sokat szokott dobni rajtuk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.05. 13:50:29

visca el barca írta:a sport.es szerint ez lesz a jövő évi kollekció
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... 259/ra.jpg" target="_blank
NSO szerint hatalmas újítás.. :lol:

Hasonló hazai mezünk volt 2011-12-ben, az idegenbelit meg már ezer éve ismerjük.

Kár hogy nem adnak ki hasonlót mint az a rajongó által készített "Puma design" mez, vagy pl olyasmit ami a Centenáriumi és 2008-2009-es mez volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.05. 13:35:36

a sport.es szerint ez lesz a jövő évi kollekció
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... 259/ra.jpg" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.26. 12:14:16

Tim írta:...
a pénznek nincsen szaga. amugy meg ez a dolog már tökmind1, majd mindegyik játékosunk adócsaló, átigazolási botrányok, szóval ez már csak ilyen hab a tortán dolog.

én is nehezen nyelem le ezeket a dolgokat, de azért ha bl-t nyerünk két feles között nem szoktam sírni, hogy de hát már nem tiszta a mezünk, meg messi adót csal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2016.11.26. 11:30:18

Kralo írta:Nincsenek kritikusai a mezsszponzorációnak... de vannak!
Nah de vajon hol érdekli őket innen az én véleményem? Élek itt a kis mesevilágommal, a háttérbe képzelt történettel, az elnyomást legyűrő, de a pénzért magát el nem adó szuperegyesületté váló kedvenc csapatomról.

Több, mint egy klub a mi rajongásunk célpontjává vált csapat. Még a mezünk is bizonyította, amit aztán még az UNICEF-es felirattal tetőztek.
Blabla és bla. Nem különbözünk más topcsapattól. Nem érdekel, hogy ez a trend, sem az hogy erre és arra kell a lóvé, stadionfelújítás stb.
Volt egy eszme, egy út, ami egy picit más megvilágításba tette a Barcat. Ezt csak én képzeltem így?
Örülök hogy előkerültél :D

Naná hogy nincsenek kritikusok, mivel " Négy év alatt nagyjából 220 millió eurót kasszíroznak a szerződéssel, ezzel beállítva a Manchester United-Chevrolet frigy rekordját, sőt a bónuszokkal együtt még meg is haladhatják." Ez a lényeg sajnos.
Az meg a kutyát nem érdekli, hogy az arabok után sikerült megint olyan szponzort szerezni akinek elég rossz híre van. "A Rakutennel a jelenlegi, katari szponzor után ismét egy olyan támogatót választott a Barca, amivel nem fogják elnyerni sokak szimpátiáját. Eddig az emírség nem igazán demokratikus berendezkedése miatt bírálták őket, most az állatvédőknél sikerült kiverni a biztosítékot. De nem is kell ahhoz delfinsimogató hippinek lenni, hogy valakit zavarjon a dolog.
A Rakuten ugyanis arról hírhedt, hogy cetfélék húsával, illetve elefántcsonttal is kereskednek az oldalán. A cégre egy 2014-ben kirobbant botrány miatt komoly nemzetközi nyomás nehezedett, hogy hagyjon fel a legtöbb civilizált országban szigorúan tiltott gyakorlattal, és ezt ők akkor meg is ígérték. A Barcelonával kötött megállapodás kapcsán viszont több szervezet, illetve sajtótermék állította, hogy ezt máig nem tették meg." Értem én hogy a pénznek nincs szaga, meg 55 milló sok pénz, de azért na..
"Hát így állunk. Ahhoz képest, hogy pár éve még az ellenfelek drukkerei is a Barcelonát irigyelték, mert nem adták el magukat egyetlen mezszponzornak sem, elég nagyot fordult a világ." Ha esetleg érdekel valakit a teljes cikk amiből idéztem:ITT olvashatja.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.22. 20:18:08

MQuCsabi írta: Lehet keveset jártam marketingre és nem jól látom :mrgreen:
Lehet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.22. 19:36:46

Lehet rosszul gondolom, de szerintem hatalmas fogás lenne, ha valaki úgy vállalná el a mezszponzorációt, hogy azt mondaná: Én vagyok a "Csaba Electric", támogatom a Barcelonát évi 50m-val ÉS nem várom el, hogy a mezen helyet kapjon a nevem. Ezzel szerintem akkora port verne fel, senki nem tudná hová tenni, trendet indítana és nem kerülne hátrányba a versenytársakkal szemben. Mindenhol ki lenne hangsúlyozva, hogy ez igen, ezt jól csinálták, majd idővel elkezdenék másolni.

Lehet keveset jártam marketingre és nem jól látom :mrgreen:
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.22. 15:10:58

Kralo írta:Nincsenek kritikusai a mezsszponzorációnak... de vannak!
Nah de vajon hol érdekli őket innen az én véleményem? Élek itt a kis mesevilágommal, a háttérbe képzelt történettel, az elnyomást legyűrő, de a pénzért magát el nem adó szuperegyesületté váló kedvenc csapatomról.

Több, mint egy klub a mi rajongásunk célpontjává vált csapat. Még a mezünk is bizonyította, amit aztán még az UNICEF-es felirattal tetőztek.
Blabla és bla. Nem különbözünk más topcsapattól. Nem érdekel, hogy ez a trend, sem az hogy erre és arra kell a lóvé, stadionfelújítás stb.
Volt egy eszme, egy út, ami egy picit más megvilágításba tette a Barcat. Ezt csak én képzeltem így?
A " több, mint egy klub " nem ezt jelenti. Persze neked jelenthette ez is, de tényleg öngól lenne ezt nem felhasználni pénzkeresetre. Amikor az éves költségvetés 7-8%-át teszi ki, akkor ez nem jelentéktelen és elhanyagolható összeg.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Tromort77

2016.11.22. 14:37:00

Tökön szúrás lenne nem élni a mezszponzorok által adott lehetőséggel. Sokáig életképes volt ez tény, de egy olyan csapatnál ahol ilyen sokat kereső játékosok vannak nem lehet önerőből kigazdálkodni. Az, hogy muszáj, hogy legyen mezszponzor az valahol azt mutatja, hogy sikeres a csapat.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2016.11.22. 13:44:18

Nincsenek kritikusai a mezsszponzorációnak... de vannak!
Nah de vajon hol érdekli őket innen az én véleményem? Élek itt a kis mesevilágommal, a háttérbe képzelt történettel, az elnyomást legyűrő, de a pénzért magát el nem adó szuperegyesületté váló kedvenc csapatomról.

Több, mint egy klub a mi rajongásunk célpontjává vált csapat. Még a mezünk is bizonyította, amit aztán még az UNICEF-es felirattal tetőztek.
Blabla és bla. Nem különbözünk más topcsapattól. Nem érdekel, hogy ez a trend, sem az hogy erre és arra kell a lóvé, stadionfelújítás stb.
Volt egy eszme, egy út, ami egy picit más megvilágításba tette a Barcat. Ezt csak én képzeltem így?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.16. 20:55:07

randomguy írta:szerk.: közben látom a citynek a stadion név is benne van az összegben
Kozbe meg szerkesztettem is a linket, az en hsz-embe mar anelkuliek vannak, bocsi. :D A forras valamivel hihetobbnek tunik, a MU penze se 80 abba.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.11.16. 20:31:32

palesz77 írta:
csababarca írta:Kíváncsi vagyok ki mennyit kap, van erről valami lista?
Mármint az angolokon kívül. PSG,BM,Dortmund, AtMa, Juve,Real.
Pont most jött szembe Twitteren. Elég jó a többiekhez képest, de gondolom a sportszergyártókkal hasonlóan itt is most lesznek komolyabb szintlépések az elkövetkező években. A mezen levő szponzoroktól amúgy összesen 70 milliót kapunk, elég szép summa..

Barcelona has 3 shirt sponsors: Rakuten ($55m), Beko ($10m) & Intel ($5m), so Barça earns ~$70M through shirt sponsorships in tota
mondjuk ha a cselszki és a city kb ugyanennyi pénzt kapnak nem értem h mi hogy nem tudtunk valami jobb szponzort összeszedni, na mind1, megnyílik az ázsiai piac :D

szerk.: közben látom a citynek a stadion név is benne van az összegben
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Válasz küldése