Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.01. 03:58:02

Slither írta:Bárhogy nézem a cseréket csak azt látom hogy én buktam a legtöbbet a cseréken ezekhez képest. :mrgreen:
Én mondtam, hogy az ott karcsú, de nem is nagyon ellenkeztél. :D

Viszont azzal nem értek egyet, hogy a tankolást meg kéne szüntetni, egy csere generátor és szabályozás így is van rá.

Másik két keeperem így Booker lesz és attól függően hol és mikor meg persze kit draftol a Lakers, de igen Cumbee Ingram a nagy esélyesem. Ha látjuk Simmonst, akkor lehet ő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.28. 23:29:09

Slither írta:Bárhogy nézem a cseréket csak azt látom hogy én buktam a legtöbbet a cseréken ezekhez képest. :mrgreen:
És ismét itt hoznám fel, hogy ezért sincs értelme a vétónak. Nincs egységes értékelési rendszer, így pedig fair vétó sem lehetséges. gyakorlatilag ti meghackeltétek a rendszer a 2 ütemű cserével és a sok résztvevővel. Gyakorlailag nagy vonalakban egy 1-3/6-9 pick cserével kamaj szerzett Gary Harrist, Draymond Greent, Covingtont, Batumot és Paytont. Akiket adott meg kb FA emberkék.
Cousins ennél pickben pl sokkal többet ér, de játékerőben esélyem sem volt, hogy százalékosan akár fele ennyit is javuljak. És nem azt mondom, hogy ez vétós csere lett volna, csak arra akarok kilukadni, hogy mennyire inkonzisztens ez az egész vétózgatás.

A ti cserétek egyébként egy évek óta tartó trendbe illik bele, nem tudom kinek tűnt fel. Nekem eléggé szúrja a szemem, mert bár saját döntés alapján, de a folyamatosan szenvedő alanya vagyok a dolognak. Minden évben jó "alapszakasz csapatom" van. Van több sztárom, hasznos kiegészítők, minden jól néz ki, ennek következtében pedig majdnem évben esélyesként futok neki az alapszakasz utolsó pár hetének. Amikor is az alsó 4-6 csapat izomból elkezdi kiárulni az embereit és mivel alul mindenki tankol, ezért minél rosszabb csapatot akar magának. Így pedig a legjobb embereket is el lehet hozni gyakorlatilag szotyiért. Ha a pick szó benne van egy ajánlatban, akkor az már komolynak számít.
Pont ezért, a PO erősorrend mindig tök más mint az alapszakasz, mert egy közepes csapatból is TOP csapatot lehet csinálni 1 hét alatt 3 használható pick belengetésével.
Nemtom zavar-e ez bárkit rajtam kívül, ha bármilyen szabályt változtatunk, én szívem szerint ezzel kezdenék valamit, mert így nagyrészt értelmetlen az alapszakaszt végigjátszani.
Idén még nem is annyira feltűnő, mert kb kamaj volt az egyetlen, aki a csapat megerősítésére ment rá, de az elmúlt években emlékeim szerint mindig volt 2-3 csapat, aki pár pick segítségével lecserélte a 6* legrosszabb játékosát 6* átlagon felüli játékosra.

*lehet, csak 4, vagy 5 volt, csak mondtam egy számot.:)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.28. 22:56:55

Bárhogy nézem a cseréket csak azt látom hogy én buktam a legtöbbet a cseréken ezekhez képest. :mrgreen:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.28. 22:48:23

PCsabi írta:Cousins-csere: ennél én jobbat adtam volna az idei évre, az tuti :D Michaa ritán cserél, de akkor keeperért :mrgreen: KAT, Cousins, McCollum eléggé félelmetes, Cumbee meg nem sokat erősödött idénre.
Tudom. Nemrég még ez is jobban nézett ki. (Vagy legalább is én azt hittem, hogy jobban néz ki.) Aztán ez lett a vége. Mostanra meg már elcseréled Haywardot, úgyhogy ez van, így jártam.:D Tanultam belőle. Volt még egy pickekben erős ajánlatom JimmyJump-tól amin sokáig gondolkoztam, de annyira rossz csapatot vett át, hogy sajnos a pickeken kívül gyakorlatilag nem volt más értéke, gyakorlatilag Cousins értékéhez közelit sem tudtam összehozni játékosokból. Azt meg végül nem mertem bevállalni, hogy leépítsem a csapatom az idei PO-ra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2017.02.28. 22:57:06-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.28. 22:28:35

balinteer írta:Game-mel kötött cserémhez szólva: Ki akartam még ebben a szezonban alakítani a keeper hármasom, ez ezzel a cserével befejeződött. Innentől már a tankolás a fő cél, ahogy eddig is volt. Wall-Butler-Hayward trió pedig elég erős alap a következő évekre.
Ebből is látszik, hogy aki foglalkozik vele, az hetek alatt is képes összehozni egy erős keeper hármast kb. a semmiből.

Bob, egy rossz szavad nem lehet már, hogy kevés a csere ill. keepereket nem lehet szerezni :D

Griffin-csere: Butler-csere után nekem kicsit sok, de nem vétóztam. Ezek után kíváncsi vagyok, hogy ki lesz Leonard mellett a másik két keepered Bob.

Cousins-csere: ennél én jobbat adtam volna az idei évre, az tuti :D Michaa ritán cserél, de akkor keeperért :mrgreen: KAT, Cousins, McCollum eléggé félelmetes, Cumbee meg nem sokat erősödött idénre.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.27. 18:50:12

Game-mel kötött cserémhez szólva: Ki akartam még ebben a szezonban alakítani a keeper hármasom, ez ezzel a cserével befejeződött. Innentől már a tankolás a fő cél, ahogy eddig is volt. Wall-Butler-Hayward trió pedig elég erős alap a következő évekre.

DAJ ezzel mindenkinek elérhetővé vált, küldök is ajánlatokat még.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.02.27. 02:29:13

Cumbee írta:MichaaBee-ről tud valaki valamit esetleg? 1 hete eltűnt mint szürke szamár a ködben és azóta sincs sehol, ma pl csapatot sem állított.
Itt vagyok, elnézést az inaktivitásért. :oops: Az elmúlt napokat egy egyetemi táborban töltöttem, ahol én voltam a főszervező és átlag 1-1,5 órákat aludtam éjjelente, aztán most vasárnap egész nap az ágyat nyomtam és egy órája sikerült felébredni... :) Rögtön reagálok mindenkinek az ajánlatára!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.27. 02:15:21

MichaaBee-ről tud valaki valamit esetleg? 1 hete eltűnt mint szürke szamár a ködben és azóta sincs sehol, ma pl csapatot sem állított.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.25. 14:35:40

Cumbee, írtam yahoo-n, nézz már rá majd, köszi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.22. 20:15:49

Ezt bemásolom ide is.

Pick cserékre vonatkozó szabályok:
- Minden körből max 2 picked lehet.
- 2 egymást követő körben legalább 1 picknek kell lennie.
- Első 6 körből legalább 4 picknek kell lennie.
- Saját pickjeidnek max a felét (azaz 6-ot) cserélheted el (másoktól szerzett pickeket tovább cserélheted).

A cserehatáridő lejárta után minden egyes szabályszegésért az illetőnél lévő összes pick 1 körrel hátrébb lesz csúsztatva.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.22. 17:40:53

Ilyen pakkot én is nagyon szívesen adok bármelyik top 15 emberért, sőt jobbat is.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.21. 17:12:35

Butler csere nálam okés (meslija, amúgy miért csináltad?), viszont a másikra nyomtam egy vétót, Slither szerintem keveset kapna.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 15:37:51

Szerintem balinteer cseréje nem parás. 4+3 kört ad érte. Anno én is hasonló kondikkal hoztam el Leonardot.
Pachulia-Tucker 1-6 kontra Leonard+Green 4-7
Ha tudtam volna, hogy Butler elérhető akkor érte adtam volna én is első kört. :D Szent meggyőződésem volt, hogy Butler keeper ember lesz meslijánál.

Nekem feltétlen a másikkal sincs gondom, de ezért írtam beszéljünk róla. 1+1 kör (abból egy kései)és három eléggé használható ember megy át. Szerintem ez így elég kevés köröket tekintve, de ha ez SLithernek oké akkor végül is oké. Felvetettem, hogy ki hogyan látja a dolgokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.21. 14:57:50

Nos akkor én is jelentkezek :)
Balinteer cseréjét nem látom túlzónak, amit az előbb leírt teljesen jogos.

A saját helyzetemre rátérve annyit írnék, hogy igaz most csak összesen két kört adok Slithernek, de én jövőre valószínűleg egyiket sem keepelem, és tulajdonképpen nem is leszek bajnokesélyes, ezért viszont idén erősödök. Ezt a cserét egy év távlatában kell nézni, úgy érzem, és azért én megfizetem rendesen az árát a két játékosnak. Na meglátjuk mi lesz belőle :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.21. 13:53:32

Butler ennyit simán megért, kellett egy jó keeper, akire hosszú távon számíthatok. :D

Viszont mostantól tényleg mozdítható a Butler-Wall duón bárki, de elsősorban draftjogokat szeretnék kapni.

Michaa: Fantasyn jelentkeztem nálad, majd nézd meg.

Szerk: Elnézve, hogy DMC-ért mennyit kér Cumbee, meg azt hozzátéve, hogy az első körben sem találnék Jimmy Butler szintű játékost teljesen reális ár érte, főleg, hogy több évig top 10-15-ös játékos lesz. Valahonnan el kell indítani a csapatot, ezt első évben teljesítettem.

Szóval ha ez meg lenne vétózva elég nagy csalódás lenne. Olcsóbban ahogy olvasgattam nem igen lehet top játékost szerezni,nem érzem egyáltalán lehúzásnak.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 13:32:09

Én azért figyelem mi történik és Cumbee aktuális cserepartnerét is feltétlen érdekelheti meg mások is értekeznek. Én pl le is maradtam, mert tökre úgy voltam vele, hogy Március 2-ig rengeteg van még.
Én egyikben sem foglalok állást, beszélgetünk róla mielőtt valaki félre érti. Csak jó lenne tudni mik az álláspontok, mert ez nagyban befolyásolhatja szerintem a később tárgyalásokat is. Ha ez az ár, akkor legyen . Viszont akkor r nagyon fel kell kötnöm a gatyámat, hogy egyáltalán valami közép draftjogot is szerezzek. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.21. 12:05:56

Bob_Marley írta:Akkor félre érted, mert a te csomagod teljesen rendben van, egy ráadásul keeper ember plusz remek kiegészítők. Én azt kérdeztem egy ilyen pakkért nem kevés két kör? Mindegyik ember jobb mint a másik három, s két kör van.

Közben keeper is cserélt gazdát. :D
Kevesnek eleg keves, es normal esetben ezert 1-2 + 3-4 pickcseret min ki lehetne alkudni. A masik cseret elnezve nagy lehuzas, es valszeg vagy ez, vagy a masik csere eleg veto gyanus attol fuggoen hogy melyiket erzi az ember realisabbnak.

Ha Kamaj hajlando jobb picket adni a hatso swap helyett az realisabb lenne, de majd meglatjuk a tobbi ember velemenyet is. Valszeg nem lesz belole veto, mert ez a csere kb. csak Cumbeet erinti negativan, mindenki mas lemondott mar a bajnoksagrol, szoval toljik ra mindenki. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 11:43:33

Akkor félre érted, mert a te csomagod teljesen rendben van, egy ráadásul keeper ember plusz remek kiegészítők. Én azt kérdeztem egy ilyen pakkért nem kevés két kör? Mindegyik ember jobb mint a másik három, s két kör van.

Közben keeper is cserélt gazdát. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.02.21. 11:30:53

Bob_Marley írta:Így hogy Barnesnak nincs is csapata (mondjuk ki tudja meddig) 2 kör elég karcos szerintem három ilyen emberért. Hangosan gondolkozom, nem nyomtam semmire.
Nem tudom melyik oldalrol erzed neccesnek, de beirom az en meglatasaimat, Kamaj meg majd az ovet.

Nalam nyilvan tankolas a cel, igy minden nem keeper jatekosombol megprobalok erteket csinalni, meg ha aron alul is kell adnom oket. Kamaj bajnoksagra hajt, igy a gyengebb jatekosait probalja upgradelni a PO-ra.

Dray kb. a legjobb jatekos ha csak a misc kategoriakat nezzuk, azokban nagy erositest jelent, 1. koros pick lesz (legrosszabb esetben lecsuszik 2. korbe).
Harris stabilan hoz egy hatekony jo teljesitmenyt (vegre tul van a seruleseken), draft kozepenek elejen fog elkelni.
Covington top 30-as formaban van, es mindig is nagyon eros volt misc kategoriakban. Szinten kozepso korors draftee.

Kamajtol kapott 3 jatekosbol 2 csere, 1-nek nincs is csapata, Mindegyik undraftolt jatekos, es jovore is valszeg azok lesznek (legjobb esetben utolso korokben fognak elkelni).

Ha csak rankinget meg statokat nezzuk, akkor is tobb mint 10. kor (konkretan 20. kor kulonbseg a current ranking alapjan) van a csere 2 oldala kozott, szoval ertekre boven jol jar Kamaj. Huzzom is a szamat, de ezen a piacon kb. senki sem ad pickeket szoval jobb a semminel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 05:57:16

Így hogy Barnesnak nincs is csapata (mondjuk ki tudja meddig) 2 kör elég karcos szerintem három ilyen emberért. Hangosan gondolkozom, nem nyomtam semmire.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.02.20. 23:43:35

Kanty, légyszi Te is reagálj majd az ajánlatomra, ha lesz időd. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.02.20. 22:28:16

Meslija, kérlek reagálj az ajánlatomra, amit kértél bele tettem, jó lenne még a héten pontot tenni rá. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.20. 19:38:00

PCsabi írta:Na, akkor most mennyit ér Cousins? :D
Félek tőle ez csak nagyobb vitákat szülhet, mert valószínűleg esett az értéke.

ESPN-n valóban nem volt szavazás, ezt én is picit furcsállottam.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.20. 15:23:29

Na, akkor most mennyit ér Cousins? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.02.20. 12:45:20

Slither írta:
Cumbee írta:LOL
Cousins csere? :mrgreen: Sacramento hivatalosan is a legluzerebb csapat ezzel a traddel.

DMC erteke kicsit csokkeni fog, de szepen behuztad CWS-t (tudtam hogy meg kellett volna tartanom, csak mindig viszket a tenyerem az FA piacon levok miatt) ami boven karpotolni fog.

Erdekes lesz hogy ki mit fog adni igy Boogie-ert.
Az. :D
Mostanában tényleg olyan hírek jöttek, hogy megtartják, szóval nem feltétlen számítottam cserére, de arra végképp nem, hogy NO-ba igazol Davis mellé. Fantasy szempontból nálam ez elég epic. A 3 ligámból kettőben is Davis-Cousins keeperrel érkeztem a szezonba, itt Yahoo-n ráadásul még Holiday is eléggé alapembernek számít nálam, úgyhogy érdekes lesz.
Ettől függetlenül én GSW-s témára számítok.(-ban bízom?:D) 1 nagyon kicsit talán mindenkinek csökkenni/változni fognak a számai, de szerintem nem lesz eget rengető a változás, inkább szerintem annyi lesz, hogy totál 3 emberes csapat lesz támadásban a NOP. Aztán meglátjuk majd...
Ettől függetlenül ennyi ember 1 csapatból nem feltétlen szerencsés, pláne ESPN-en nem, ahol a 6 kezdő miatt nagyon nem mind1, hogy milyen a csapatösszetétel, szóval jól tutira nem jártam.:D
Mondjuk ESPN-en az is vicc, hogy a commish mindenféle szavazás nélkül egyszer csak előre hozza a cserehatáridőt az NBA cserehatáridő elé. Ráadásul nem is hónapokkal előre, hanem hirtelen 1 héttel az új határdő lejárta előtt húzta meg... Mondjuk ahogy az a liga működik az utóbbi időben, annyira mégsem csodálkozom.
Ettől függetlenül kíváncsi leszek fantasy szempontból is, de leginkább real life szempontból, hogy mi lesz a NOP-al, az biztos, hogya Kings megint maga alá piszkított. Addig alkudozott, amíg sikerült lealkudnia az árat. Ilyen egyoldalú csere nem nagyon volt az utóbbi időben.
Válasz küldése