USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.16. 11:57:31

For the nine minutes LeBron sat, the Cavs had a 151.8 defensive rating. ONE HUNDED FIFTY ONE POINT EIGHT

Na az a kemény.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.15. 23:43:14

Pacers nagyon közel volt, labdájuk volt megnyerni, de elrontották...kár érte, ennél nagyobb sanszuk már nem lesz a párharcban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.15. 13:18:14

Kicsit megnéztem ki miket tippelt. :D
Jómagam
1. Cavs
2. Raptors
3. Celtics
4. Hawks
5. Pacers
6. Orlando
7. Washington
8. Charlotte
Első négyet fixre mondom, az hogy 2-3-4 kicsoda az majdhogynem lényegtelen is, de lejjebb már csak vaktában lövöldözés volt. :D Szinte egyforma az összes csapat, Bulls is lehet bevánszorog vagy a Knicks. Nehéz ezt megmondani. George miatt kicsit előrébb tenném a Pacerst a többiekhez képest (na meg Turner miatt :D ). De lefelé bárki lehet a Philly-Nets duón kívül.
Nyugat:
1. Warriors
2. Spurs
3. Clippers
4. Memphis
5. Houston
6. Utah
7. Dallas
8. Portland


Portlandtől nagy visszaesést várok, Houstontólk viszont javulást. Minnesssota nálam továbbra sem PO csapat Ahogy a one man army Thunder sem az. Denvertől azért azt várom, hogy tartósan ott legyen a küzdelemben a PO helyekért. A többieknek szinte "esélyük sincs" PO-ba menni.
Kelet:
Közöm nem volt hozzá. :D Összességében hatot eltaláltam, Wizardsot rendesen alulértékeltem, Orlandot meg iszonyat túl.

Nyugat
Itt azért arra "büszke" vagyok, hogy mondtam a Portland nagy lufi volt tavaly. :D Idén már éppen hogy beestek.
OKC helyett Dallast tettem, nagy mellélövés volt. Denver is jó megérzés volt, gyakorlatilag végig partiban voltak, Wolves meg túl fiatal még.

Game:
Kelet:
1. Cavs
2. Celtics
3. Raptors
4. Bobcats
5. Pistons
6. Hawks
7. Pacers
8. Wizards

Nyugat:
1. Warriors
2. Clippers
3. Spurs
4. Blazers
5. Grizzlies
6. Jazz
7. Wolves
8. A kevésbé rossz a Thunder/Rockets/Mavs hármasból
Itt is a Wizards nagyon lent, Bobbcats-Pistons meg be se jutott. Előbbi csapat nincs is, csak jelzem. :mrgreen:
Rocketset nem vártad, Wolvesnak bedőltél. :D
Blazerst túlértékelted.

Messias2
Kelet:
1. Celtics
2. Cavs
3. Raptors
4. Pacers
5. Knicks
6. Hawks
7. Hornets
8. Bulls

Nyugat:
1. Warriors
2. Clippers
3. Spurs
4. Jazz
5. Grizzlies
6. Blazers
7. Thunder
8. Rockets
My man. :D Celtics 1 8) Knicks az mondjuk telibe mellé ment, Hornetstől értelemszerűen midnenki többet várt.

Nyugaton a Rocketsban nem bízott szinte senki, de te legalább az összes bejutót eltaláltad.




1. Durant vagy Curry fogja a több pontot átlagolni?
2. Harden vagy Westbrook vezetni fogja egyszerre a ligát pontban és assist-ban is?
3. Ki fog több meccset játszani? Bledsoe vagy Anthony Davis?
4. Kinek lesz több tripla-duplája? Giannis vagy Westbrook?
5. Ki lesz hamarabb elcserélve? Cousins vagy Aldridge?
Na ide is jöttek érdekes dolgok.

Jómagam:
1; Durant
2; Nem (már ha jól értem a kérdést :D)
Szóval lesz-e olyan, hogy Harden/Westbrook vezetni fogja a ligát assistban és pontokban. Utóbbi talán.
3; Bledsoe
4; Westbrook
5; Egyik se. :D LMA amúgy is borzasztó kacsa szagú szerintem, Cousinsért meg már nem fognak cserélni. Inkább megvárják míg lejár.
1; Meglett volna, ha nem sérül le. :D
2; Hát ez is mellément, Harden vezette.
3;Davis idén "vasember" volt, hét meccset hagyott csak ki. EZ is kapufa.
4; Ez azért sima volt. :D
5; Hát DMC elment, Buddy Hield meg lehet tényleg annyira befut mint várták? :D

kanty:
1. Durant
2. Nem
3. Davis
4. Westbrook
5. Egyiket se hiszem, de inkább Cousins
1;Sérülés itt is bekavart
2;Kapufa
3;Makk :D
4; Ez elég egyértelmű volt itt is
5; Cousins is félig bejött, Sacramento örül. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.13. 18:13:43

Heat a legjobbat csinálta, se nem cetli se nem rájátszás.....

Celtics - Bulls 4-1
Cavs - Pacers 4-2
Raptors - Bucks 4-0
Wizards - Hawks 4-2

Warriors - Blazers 4-0
Spurs - Grizzlies 4-1
Rockets - Thunder 4-1
Clippers - Jazz 4-4 :D
Nem tudom, rutin miatt Clippers 4:3
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.04.13. 15:57:43

Gondolom a Cavs-nél tele a gatya, hogy csak másodikok lettek Keleten... :D

Heat-et nagyon sajnálom :?

Celtics - Bulls 4-2
Cavs - Pacers 4-1
Raptors - Bucks 4-1
Wizards - Hawks 4-2

Warriors - Blazers 4-0
Spurs - Grizzlies 4-3
Rockets - Thunder 4-2
Clippers - Jazz 3-4


2015-17 Warriors: 207-39
1996-98 Bulls: 203-43


Giannis - Top 20 for the season in every major stat (points, rebounds, assists, blocks, steals)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.13. 07:11:04

Ha valaki ezt mondja szezon előtt....:D Pedig volt olyan, aki ezt írta, Messias2 talán. :D
Kérem szépen, Kelet 1st: Boston Celtics
Jöhet a Bulls!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.11. 00:29:12

Westbrooknál is számokat hoztam fel, de hatékonyságot. Legyen így, Leonard akkor még visszaeséssel is jobb, elfogadom. Képességekre tényleg elit, de (gondolom én) mivel támadásban nagyobb szerep hárul rá, hátul azért kicsit pihen. Lebron is elit védő lehetne, s meg is mutatja ha kell, de legtöbbször nem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.04.10. 23:40:50

Bob_Marley írta:Nem győztél meg teljesen. :D Nyilván végére odateszi magát, de összességében Green jobb számokat hoz egész meccseket tekintve. Vagy szerinted most nem Green a legjobb periméter védő? Hangsúlyozom periméter, mert a legjobb védő Gobert. :D
Írogatod hogy nem a számok a legfontosabb Westbrook esetében, erre meg a statokat hozod fel Green támogatására. Def impact szempontjából valszeg ő és Gobert a legjobb, de 1-1-ben, csak a védekező képességet nézve Kawhi a legjobb. Green és Gobert nagyobb hatással van a védekezésre mert közelebb vannak a palánkhoz, nem nagyon lehet őket kivinni a pálya szélére úgy mint Kawhit. Ő viszont megfolytja az ellenfelét, legyen szó bárkiről.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.10. 23:07:31

Nem győztél meg teljesen. :D Nyilván végére odateszi magát, de összességében Green jobb számokat hoz egész meccseket tekintve. Vagy szerinted most nem Green a legjobb periméter védő? Hangsúlyozom periméter, mert a legjobb védő Gobert. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.04.10. 22:40:56

Bob_Marley írta:Magához képest Leonard visszaesett, DPM-ben leggyengébb idénye win shares statokban is visszaesett, pattanóban, blokkban.
Mondom magához képest!!!!De ez nem az a hú de milyen periméter védő szezon.
Jó, ez olyan, hogy amikor Leonard a pályán van, rosszabb a Spurs védekezése, mint amikor ül... :mrgreen:

LeBron, Russ, Harden, George vs Spurs in clutch: 7-27 FG (25.9 FG%) and combined -37. Lost 7 of 8. Kawhi guarded all.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.10. 22:24:40

PCsabi írta:
Leonard: legjobb perimeter védő a ligában, támadóhatékonysága az egekben.
Green???

Magához képest Leonard visszaesett, DPM-ben leggyengébb idénye win shares statokban is visszaesett, pattanóban, blokkban.
Mondom magához képest!!!!De ez nem az a hú de milyen periméter védő szezon. Támadásban előrébb kellett lépjen, hátulra kevesebb erő jut, ami persze így is kiemelkedő.

Mondjuk igen, én nem hiába írtam, hogy nálam James is Westbrook előtt lenne, egyszerűen nem tudok megbékélni, hogy messze a leggyengébb hatékonyságú Westbrook a jelöltek közül. :D Jameslandben meg LBJ ha impactet nézünk tényleg kegyetlen. Ott volt megint ellenünk, bukdácsolnak, de sorsdöntő meccs, s kivégzett minket. Hozzáteszem nagyon nagy hátrány, hogy Crowder nem tudja igazán felvenni vele a versenyt, ezért nem tudunk tényezők lenni igazán még. Habár azért Keletet húzzuk már be ha így alakult. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.10. 22:15:46

P.U.Y.O.L. írta:Pedig szerintem sima Westbrook lesz.
Már leírtam, de én simán LBJ-nek adnám, nem csak a statok miatt, hanem azért, amilyen ráhatással van a többiek játékára. Amikor játszik, mindenkit tűzben tart a passzaival és folyamatosan irányít, mutogatja, hogy ki merre mozogjon. Szerintem zseniális a pali, bár azt is megértem, ha sokak számára unszimpatikus. Ráadásul folyamatosan bizonyítja, hogy assziszt és assziszt között is óriási különbség van...
Word.

Kár hogy nincs olyan díj hogy "legnagyobb impact a játékra", LeBron kb. 10x győztes lenne. Én amúgy nagyon kedvelem Westbrookot, meg videójáték statok, de ez vicckategória hogy 6. helyre MVP-t adnak.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.04.10. 21:30:55

Amúgy nagyon durva, hogy milyen teljesítményeket raktak le az asztalra ebben a szezonban...

Westbrook: tripla-duplás átlag, 42 tripla-duplás meccs, szerintem többet nem is kell írni.

Harden: ő is csak 1,9 lepattanóra van a tripla-duplás átlagtól, 56,6 pontot "csinál" meccsenként, 14,7-es win share-je van (első).

LBJ: 26,4/8,6/8,7-et átlagol, .594 eFG% (hetedik a ligában), nélküle pedig 0-6 a Cavs.

Leonard: legjobb perimeter védő a ligában, támadóhatékonysága az egekben.

És akkor tényleg, Curry-ről, KD-ről senki sem beszél... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.10. 21:26:32

Harden vagy Westbrook, mindkettő megérdemli, nem kell ebből ekkora vitát generálni
Szubjektív szavazás, az emberek szeretik a rekordokat, pláne ha megdönti őket valaki, ennyiről szól ez.
Ez egy ilyen díj.

Tudjátok utálom Jamest mint a.... de igen, idén ő is olyat csinál, ami miatt bőven megérdemelné. Ha nem lenne a két stathuszár ennyire kimagasló ezekben a statokban, én is Jamesnek adnám idén.
De nincs ha, ez a két ember egymást múlta felül kb, egyik sem fogja megkapni érdemtelenül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.04.10. 21:08:17

Pedig szerintem sima Westbrook lesz.
Már leírtam, de én simán LBJ-nek adnám, nem csak a statok miatt, hanem azért, amilyen ráhatással van a többiek játékára. Amikor játszik, mindenkit tűzben tart a passzaival és folyamatosan irányít, mutogatja, hogy ki merre mozogjon. Szerintem zseniális a pali, bár azt is megértem, ha sokak számára unszimpatikus. Ráadásul folyamatosan bizonyítja, hogy assziszt és assziszt között is óriási különbség van...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.10. 20:14:56

daffy írta:
Bob_Marley írta:De épp ez az, hogy Harden is történelmi és jóval hatékonyabb és a csapata is előrébb tart.

Nem is gólpasszra hanem patira hegyezném ki a kérdést, alig van különbség közte és Harden között. Ennyit jelentene +2 pati? Nálam nagyon nem.
De az egyik megdöntött egy elképesztő tripla dupla rekordot. Nálam ez önmagában megéri az mvp címet,függetlenül attól,hogy valaki más esetleg dobott volna 40 pontos átlagot.
Harden meg megdöntött egy olyat, hogy ennyi assist+ pont SOHA nem jött össze. Ne éljünk már a TD bűvkörében. Parádés teljesítmény le a kalappal, de az advanced statok nagyon durván nem Westy javára játszanak és akkor ott van, hogy hányadik a csapata, plusz Oscar sem nyert anno.

Max megosztva tudnám elképzelni, de önmagában nagyon nem. És megmondom őszintén a hypeolás meg Kanterék "kampány" is egyre "idegesítőbb".
Nem tudom eléggé hangsúlyozni parádés szezonja van, de nehogy már azért mert kettővel több pattanót átlagoljon és közben majdnem tíz meccsel kevesebbet nyertek megkapja. Az MVP releváns jelöltek közül Westbrook dob a leggyengébben,
És az se igaz, hogy vegyük ki és sokkal jobb lesz a Rockets így is, a francokat. Nem sokkal gyengébb a kisegítő személyzet az OKC-ben, minimális a különbség.
take Westbrook's shooting numbers away from OKC OKC: 2,335 for 5,051 ....46.2%
take Harden's from Rockets HOU: 2,563 for 5,458 ...46.9%

Megkaphatja, de hogy egyértelmű, meg Real MVP, főleg mikor mint lejjebb írva vagyon :) James egyik ha nem a legjobb szezonja, Leonard brutál szezonja, Durantet kiveszem mert lesérült, de amúgy addig nálam toronymagasan ő nyert volna és "futottak" még Curryk+Thomasok+Wallok-Lowryk vannak.

Hajnalban is óriásit játszott, de a denveri közönségnek is gratulálni tudok, jobban örültek szinte, hogy meglesz-e a tripla-dupla vagy sem mint hogy a csapatuk épp kezdett olvadozni és nyernek vagy sem. És sikerült is kikapniuk és ezzel a PO is elment.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.04.10. 18:57:24

Bob_Marley írta:De épp ez az, hogy Harden is történelmi és jóval hatékonyabb és a csapata is előrébb tart.

Nem is gólpasszra hanem patira hegyezném ki a kérdést, alig van különbség közte és Harden között. Ennyit jelentene +2 pati? Nálam nagyon nem.
De az egyik megdöntött egy elképesztő tripla dupla rekordot. Nálam ez önmagában megéri az mvp címet,függetlenül attól,hogy valaki más esetleg dobott volna 40 pontos átlagot.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.10. 18:37:56

De épp ez az, hogy Harden is történelmi és jóval hatékonyabb és a csapata is előrébb tart.

Nem is gólpasszra hanem patira hegyezném ki a kérdést, alig van különbség közte és Harden között. Ennyit jelentene +2 pati? Nálam nagyon nem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.04.10. 18:09:44

PCsabi írta: Amúgy én nem tudok dönteni, de Westbrook-kal egy bajom van csak, hogy tegyük fel, csak 9,99 gólpasszos átlaga lett volna a szezon végén, akkor már nem neki adjátok az MVP-címet?
Nem. Ezt kizárólag a statra adnám. Nem kedvelem a játékát,de ez a történelmi tett megérdemel egy ilyen címet.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.04.10. 16:40:11

Na jó, ez már nekem is sok...:
https://youtu.be/MaKeWCqQ0RQ" target="_blank

Amúgy én nem tudok dönteni, de Westbrook-kal egy bajom van csak, hogy tegyük fel, csak 9,99 gólpasszos átlaga lett volna a szezon végén, akkor már nem neki adjátok az MVP-címet?

PUYOL meg felhozta LBJ-t, pont Bazskáék beszéltek róla a legutóbbi podcastben, hogy az egyik legjobb szezonját hozza... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.04.09. 22:16:25

daffy írta:
PCsabi írta:Westbrook tripla-duplás szezonja meg sincs említve? :D
Elképesztő. Mind a statisztika,mind a csapat,amelyik lehetővé teszi számára. Ha nem menne rá ennyire,akkor még értékelném is,de így borzasztó hónaljszagú. Ennek ellenére odaadnám érte az MVP címet.
Ezzel én is így vagyok, tökéletesen leírtad....
Viszont ez a rekord rendkívüli, ezért adnám én is neki. Igaz, hogy ott van Harden, Leonard és James is, (nálam ez a további sorrend Westbrook után) de egy tripla-dupla átlaggal nehéz mit tenni. Amúgy nálam az abszolút legjobb James, de annak ellenére, hogy ő is szépen hozza a számokat, biztos nincs esélye az MVP címre...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.04.09. 19:25:56

PCsabi írta:Westbrook tripla-duplás szezonja meg sincs említve? :D
Elképesztő. Mind a statisztika,mind a csapat,amelyik lehetővé teszi számára. Ha nem menne rá ennyire,akkor még értékelném is,de így borzasztó hónaljszagú. Ennek ellenére odaadnám érte az MVP címet.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.04.09. 19:14:06

Westbrook tripla-duplás szezonja meg sincs említve? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.04. 09:37:12

Ez is érdekes de a legfontosabb kimaradt: Adidasban játszik.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.03. 22:31:35

MVP: Harden
Nem szeretem, főleg a büntetői miatt, de el kell ismerni, hogy parádés idényt fut és egyébként történelmi ő is, amit nyújt.
James Harden became the first player in NBA history to score and assist on 2,000 points each in a season.
Hatékonyság meg nagyon mellette szól.
ROY: Saric
Alapból Embiid lenne, de ilyen kevés meccsel nem tudnám neki adni
DPOY: Gobert
Nyilván a klasszikus nevek jönnek elő, de a francia nagyon jó idén. Vezeti a Defensive win shares mutatót, DPM kategóriában második. Vagy ő vagy Green, utóbbi DPM-ben első DWS-ben második. Szimpátia miatt nálam Gobert, de Green mellett meg simán szól, hogy ő ezt gyakorlatilag 1-5 poszt közt teszi.
6th Man: Lou Williams
Itt ez szerintem a legegyértelműbb.
MIP:
Giannis, de viccet félre téve mondom, hogy a kicsi Thomas is megér egy misét. Nem kap több labdát, de jóval hatékonyabb és hat ponttal átlagol többet mint tavaly. Ráadásul nem kevés franchise rekordot megdöntött, Bird utáni valaha volt második legjobb Celticses egyéni produkciót nyújtja. És egy olyan csapatról beszélünk, ahol nem kevés extra klasszis megfordult.
Antetokounmpo egy picivel van előtte.
COY: Na itt már nincs kérdés számomra és egy ilyen Celtics idény után nincs az az Isten, hogy valamivel ne jutalmazzák a csapatot. Szóval a mi generálisunk Stevens nálam az év edzője, akárhol végzünk. Lehetne Brooks vagy lehet D'Antoni is, de Stevens munkája nagyon beérni látszódik. Bakker 50 győzelmünk van. :D Mennyiben is fogatunk Game? :D



Rosehoz annyit, hogy biztos genetika is számít, de szerintem is sokat jelent a sok kis apróság, amivel lehet kímélni a testet. Akár Curry esetében speciális bokavédők, akár James esetében a fogyás. Rose is biztos ilyen, de nála pl érdemes megnézni, hogy milyen alapból a játéka. Rengeteg betörést vállal (James is, de más súlykategória) és ami ennél rosszabb, hogy szinte minden egyes leérkezésnél annyira "gyenge lábakon" áll, hogy bármikor benne van, hogy elreccsenhet a térde. Szerintem ez nem lehet véletlen.
Érdemes megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=S_rdO8OLHZo
Nyilván nem minden fekete-fehér, de tényleg borzasztó, ahogy talajt tud fogni.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése