Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.06.18. 19:07:13

Remélem amúgy, hogy kamu. Nekem nem titkoltan nagy kedvencem a horvát. Nagyon hasznosan játszik, és bízom benne, hogy még jó pár évig segíti a klubot.

Ha eladjuk őt, akkor helyette is kell venni valakit, azt meg totál őrültségnek gondolnám. Mert azért Denis, Gomes és Rakitic nem egy szint. SR tudná pótolni valóban, de akkor meg a padunk megint olyan, hogy isten ments, hogy bárki lesérüljön..
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.18. 18:45:48

S.Agüero írta:Pénz, sokan vagyunk a középpályára, nem kezdő szint. Ezek miatt éri meg eladni Rakiticet. Arról nem is beszélve, ha áltállunk 4231-re, 2 középpályás lesz csak kezdő.
Azt megértem, hogy sokszor a megújúláshoz kell vezéráldozat, már csak azért is, hogy legyen miből kifizetni az új játékost. De ha Rakitic nem kezdő szint, akkor ki az?
Van egy csomó középszerünk, akkor nem a legjobbat kéne eladni. Igen talán Robi tudná a legjobban pótolni a jelenlévők közül, sőt kis játékban még jobb is lehetne előrefele, de a góljait kb senki nem tudná hozni. Ha meg átállunk 4231-re akkor sem a legjobbal kéne kezdeni a takaritást. Ott van előtte DS,AG, Rafi a sorban.

Ha eladjuk akkor az a tavalyi koncepció nélküli, össze-vissza igazolások miatt lesz. És folytatódik is a séma.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.18. 16:55:23

IscoDisco írta:Aztán jöhet majd Rakitic helyett egy másik btb aki komolyab szintet képvisel, mert lehet nála jobbat találni.
Lehet félreérthető voltam, de én erre a szerepre írtam SR-t. :D Ha Rakéta megy, akkor Robi átveszi a helyét. Hasonlóan ahogy Nero. felvázolta a középpályát, Verratti-Busi-Ini alap a fontos meccseken, SR meg mehetne bármelyikük helyett amúgy.

Fazonszabász meg nagyon kell, én ezért sírok tavaly óta. De nem az utolsó passzok miatt csak, az Messi, Neymar és Ini miatt van most is azért - bár minél több, annál jobb nyilván -, hanem kell egy ember, aki Xavi cipőjét magára húzza végre, és kontrollálja Busival együtt a játékot. Nyilván Ini is hasonló szerepben van, de mégis más azért.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.06.18. 16:53:07

IscoDisco írta: Mondjuk szerintem nem fogjátok tudni megvenni, írtam már korábban egy hsz-t a De Gea-Real házasságról is mint tökéletes példa. Szóval csinálhat ármit a srác, ha olyanok a vezetők, hogy semmiféleképp nem akarják eladni, akkor csinálhat bármit, úgysem fogják. Ha pedig megtagadja az edzéseket, akkor csak magával tol ki. Senki ne felejtse el, hogy jövőre VB. Nem hiszem, hogy le akarna maradni róla, úgyhogy szépen beállna a sorba a hiszti után, mint De Gea.
Azért ha Verrattit az akarata ellenére nem akarják elengedni és botrányt csinál, abból a klub is rosszul fog kijönni. Nem fognak fiatal tehetségek odaigazolni a jövőben ha azt látják, hogy itt röghöz kötnek minden játékost. A PSG-ből már több ember menekült volna, de nem engedték. Ez lassan már elég negatív fényt vet az egész klubra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.18. 16:47:25

palesz77 írta:HA menne is - ami nem hiszem, hogy megvalósul -, akkor szerintem SR venné át azt a szerepet, amit ő tölt be jelenleg a keretben. Sőt, ha nem is megy, én akkor is örülnék ennek, Robi jobban működik a focinkba azért, még ha Ini szint nem is lesz.
Palesz... Te vagy a legkorrektebb Barca fan. Ne hitegesd már magad ilyennel, hogy majd a Sergi gyerek megoldja, mert jó a srác, de nem Barca kezdő szint. Főleg nem a k.pályára. Abszolút kivüálló vagyok, de nekem teljesen egyértelmű, hogy idénre az lenne a fő projectetek, hogy Busquets meg Rakitic mellé jöjjön egy Verratti, akinek kemény a munkabírása is, meg úgy szervez mint Pirlo. Aztán jöhet majd Rakitic helyett egy másik btb aki komolyab szintet képvisel, mert lehet nála jobbat találni. De egyelőre szerintem egy fazonszabász lenne a lényeg. Mondjuk szerintem nem fogjátok tudni megvenni, írtam már korábban egy hsz-t a De Gea-Real házasságról is mint tökéletes példa. Szóval csinálhat ármit a srác, ha olyanok a vezetők, hogy semmiféleképp nem akarják eladni, akkor csinálhat bármit, úgysem fogják. Ha pedig megtagadja az edzéseket, akkor csak magával tol ki. Senki ne felejtse el, hogy jövőre VB. Nem hiszem, hogy le akarna maradni róla, úgyhogy szépen beállna a sorba a hiszti után, mint De Gea.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.06.18. 16:45:26

SR-nek szerintem megvan a kellő játékinteligenciája ahhoz, hogy pár éven belül átvegye Iniesta szerepét.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.18. 16:37:16

HA menne is - ami nem hiszem, hogy megvalósul -, akkor szerintem SR venné át azt a szerepet, amit ő tölt be jelenleg a keretben. Sőt, ha nem is megy, én akkor is örülnék ennek, Robi jobban működik a focinkba azért, még ha Xavi vagy Ini szint nem is lesz.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.18. 16:24:22

Messias2 írta:Nem értesz hozzá, hagyjad.
Köszi, hogy megnyugtatsz... Akkor mint jó foteldrukker, bontok még egy soproni ipát. :mrgreen: Pedig ez nem a reklám helye, de nagyon jó sör és kb felér a te kommenteddel... :roll:
palesz77 írta:A végével egyetértek, hogy Ini attól még ugyanúgy kifulladhat, de azért Verratti és Rakitic nem egy szint. Ha az olasz tudja azt hozni, mint amit a PSG-ben, akkor azért Ini kiesése se érintené olyan durván a csapatot, mint idén. Rakitic gólerőssége az, ami hiányozna szerintem leginkább a középpályáról, de amúgy szerintem erősödnénk már csak a "cserével" is. De ahogy Recrea írta már többször, akkor se oldódnak meg a gondok, kell hozzá Valverde is bőven.
Hát persze, hogy nem egy szint. Verratti klasszis, Rakitic meg "csak" egy tökéletes láncszem. De mivel Iniesta a múlt, inkább az ő helyére kéne menjen Verratti és nem Rakitic-éba. Őt is pótolnotok kell, de az szerintem bőven ráfér jövőre.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.18. 16:19:47

Szerintem meg pont, hogy Isco látja jól. A Veratti-Rakitic-Busquets, Iniesta-Veratti-Busquets, Iniesta-Rakitic-Busquets mind jó, és ami a lényeg hogy végre lenne minőségi csere a kispadon. És ezen kivul még ott lenne Gomes és Roberto. Denis és Rafinha pedig mehetnek ketten egy 30asért.

Persze hogy Valverde a legfontosabb, de azért jobb esélyei vannak egy Verrattinak mint egy Serinek vagy egy Denis Suareznek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.18. 16:17:07

Messias2 írta:
IscoDisco írta:De ha eladjátok Rakitic-et és jön a helyére Verratti akkor mivel lesztek előrébb? Mert ha a horvát lelép, akkor a kiöregedő Iniesta-nak továbbra is kezdő kell legyen. Az meg nem feltétlen megoldás. Nektek nem Rakitic helyett, hanem Rakitic mellé kéne egy ember. Jövőre úgy kéne kinézzen a k.pályátok, hogy Busquets-Rakitic-Verratti. És akkor cserének tökéletes az Iniesta, Sergi, Gomes sor. De egye fene, adjátok el a horvátot, de aztán ne lepődjön meg senki, hogy Iniesta kifullad, és nem lesztek meg minőségben.
Nem értesz hozzá, hagyjad.
de, abszolút ért hozzá és totál igaza van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.06.18. 16:11:03

IscoDisco írta:De ha eladjátok Rakitic-et és jön a helyére Verratti akkor mivel lesztek előrébb? Mert ha a horvát lelép, akkor a kiöregedő Iniesta-nak továbbra is kezdő kell legyen. Az meg nem feltétlen megoldás. Nektek nem Rakitic helyett, hanem Rakitic mellé kéne egy ember. Jövőre úgy kéne kinézzen a k.pályátok, hogy Busquets-Rakitic-Verratti. És akkor cserének tökéletes az Iniesta, Sergi, Gomes sor. De egye fene, adjátok el a horvátot, de aztán ne lepődjön meg senki, hogy Iniesta kifullad, és nem lesztek meg minőségben.
Minőségben javul a kp, de mennyiségben nem, egyetértek veled abban hogy a horvátot is meg kellene tartani, Gomesért pl ha van érdeklődő akkor inkább őt adnám el 20ért vagy 30-ért mint Rakiticet 50-ért.
Én úgy képzelem a helyzetet hogy a Turan Gomes Rafinha hármasból kellene leginkább valamennyi bevételt összehozni + Paco / Munir.
Ami a jövő évi keretet illeti egy:
Mats, (Cillessen)
Bellerin / Semedo (Vidal) Piqué, Titi (Marlon, Masch) Alba (Dinnye)
Busi, Verratti, Ini (Rakitic,Robi, Denis, Samper?)
MSN (Munir?, Paco?, Denis? Dembelé?)
valami hasonlót gondolnék, kérdés ha Rafi, Turan és Munir is elmegy akkor a Tridente pihentetésére (ami ugye sosincs és soha nem is lesz :lol: :lol: ) elég-e Denis és Paco.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2017.06.18. 16:40:12-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.18. 15:58:50

IscoDisco írta:De ha eladjátok Rakitic-et és jön a helyére Verratti akkor mivel lesztek előrébb? Mert ha a horvát lelép, akkor a kiöregedő Iniesta-nak továbbra is kezdő kell legyen. Az meg nem feltétlen megoldás. Nektek nem Rakitic helyett, hanem Rakitic mellé kéne egy ember. Jövőre úgy kéne kinézzen a k.pályátok, hogy Busquets-Rakitic-Verratti. És akkor cserének tökéletes az Iniesta, Sergi, Gomes sor. De egye fene, adjátok el a horvátot, de aztán ne lepődjön meg senki, hogy Iniesta kifullad, és nem lesztek meg minőségben.
A végével egyetértek, hogy Ini attól még ugyanúgy kifulladhat, de azért Verratti és Rakitic nem egy szint. Ha az olasz tudja azt hozni, mint amit a PSG-ben, akkor azért Ini kiesése se érintené olyan durván a csapatot, mint idén. Rakitic gólerőssége az, ami hiányozna szerintem leginkább a középpályáról, de amúgy szerintem erősödnénk már csak a "cserével" is. De ahogy Recrea írta már többször, akkor se oldódnak meg a gondok, kell hozzá Valverde is bőven.
Messias2 írta:Nem értesz hozzá, hagyjad.
Mondjuk szerintem egyáltalán nem volt ilyen szintű hsz, hogy így kelljen rá reagálni.. :-k Vagy akkor fejtsd ki legalább, hogy mi volt hülyeség.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.18. 15:38:38

IscoDisco írta:De ha eladjátok Rakitic-et és jön a helyére Verratti akkor mivel lesztek előrébb? Mert ha a horvát lelép, akkor a kiöregedő Iniesta-nak továbbra is kezdő kell legyen. Az meg nem feltétlen megoldás. Nektek nem Rakitic helyett, hanem Rakitic mellé kéne egy ember. Jövőre úgy kéne kinézzen a k.pályátok, hogy Busquets-Rakitic-Verratti. És akkor cserének tökéletes az Iniesta, Sergi, Gomes sor. De egye fene, adjátok el a horvátot, de aztán ne lepődjön meg senki, hogy Iniesta kifullad, és nem lesztek meg minőségben.
Nem értesz hozzá, hagyjad.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.18. 15:35:40

De ha eladjátok Rakitic-et és jön a helyére Verratti akkor mivel lesztek előrébb? Mert ha a horvát lelép, akkor a kiöregedő Iniesta-nak továbbra is kezdő kell legyen. Az meg nem feltétlen megoldás. Nektek nem Rakitic helyett, hanem Rakitic mellé kéne egy ember. Jövőre úgy kéne kinézzen a k.pályátok, hogy Busquets-Rakitic-Verratti. És akkor cserének tökéletes az Iniesta, Sergi, Gomes sor. De egye fene, adjátok el a horvátot, de aztán ne lepődjön meg senki, hogy Iniesta kifullad, és nem lesztek meg minőségben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.18. 14:49:37

Mai arfolyamon inkabb 60,70et er de akkor se adnam el ha jonne Veratti. Akkor mar inkabb Gomest. Iniesta nagyon nagy kerdojel hogy jovore mennyit fog birni.
De ugyis marad. Napi kamu, szanalmas ez a nyari szezon.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.18. 14:43:01

Mert Rakitic többet ér, mint Verrati.
Nehéz komolyan venni, amíg le sem tudod írni a nevét helyesen.


Pénz, sokan vagyunk a középpályára, nem kezdő szint. Ezek miatt éri meg eladni Rakiticet. Arról nem is beszélve, ha áltállunk 4231-re, 2 középpályás lesz csak kezdő.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.18. 14:00:32

Kovbal88 írta:Mert Rakitic többet ér, mint Verrati.
ezt remélem nem gondoltad komolyan :D

amúgy én simán megtartanám a horvátot, de ha 50 millióért elviszik, annyiért odaadnám
BarcafanTomee írta:Semmi logika nincs benne, hogy miért kéne megvállnunk Rakétától.
pénzért. semmi más értelmes magyarázat nincs
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.18. 13:59:36

Semmi logika nincs benne, hogy miért kéne megvállnunk Rakétától. Hiába hozunk egy KP-t a kezdőbe, ha el is küldök egyet. Az tény, hogy ha jönne mondjuk Verratti akkor én 3 embert elküldenék a KP-ről. Arda és Rafinhát tuti, Gomes meg Rakitic közül biztos, hogy a horvátot tartanám meg. Még úgy is, hogy a portugál fiatal és több van benne, mint amit mutatott. Ha rajtam múlna akkor még DS-t is elküldeném, és ha kell feljönne arra a pár meccsre Aléna. Adott esetben bőven elég lenne a Busi-Ini-Verra-Rakéta-Robi KP sor. Plussz Aléna/Samper. 5 embert lehet normálisan forgatni 8at vagy még többet nem.

Szóval egyik legsabilabb emberünket kár lenne elherdálni, még úgy is, hogy ő is gyengébb volt az utóbbi időben.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.18. 13:44:19

geridoss írta:A City, a United és a Bayern is komolyan érdeklődik Ivan Rakitic iránt. Amennyiben a Barcelona sikeresen szerződtetné Verrattit, a játékost értékesíthetik. Rakiticért 50 millió euró körüli összeget kaphatna a Barcelona és ezzel a horvát lenne a legtöbb pénzért távozó játékos a klub történetében. - Mundo


Nagyon sajnálnám, remélem kacsa!
Judás nem többért ment a Madridba? Amúgy meg nem Gomest akartak írni? Mert Rakitic többet ér, mint Verrati.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.18. 13:31:25

geridoss írta:A City, a United és a Bayern is komolyan érdeklődik Ivan Rakitic iránt. Amennyiben a Barcelona sikeresen szerződtetné Verrattit, a játékost értékesíthetik. Rakiticért 50 millió euró körüli összeget kaphatna a Barcelona és ezzel a horvát lenne a legtöbb pénzért távozó játékos a klub történetében. - Mundo


Nagyon sajnálnám, remélem kacsa!
Fú, én ennek duplán örülnék. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.18. 13:29:38

S.Agüero írta:BREAKING: Marco Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem szeretne visszatérni Párizsba, és a következő szezont már a Barcelona játékosaként szeretné kezdeni, ugyanis együtt szeretne focizni Leo Messivel, valamint komoly trófeákat nyerni a katalán csapat tagjaként. A PSG tulajdonosa nem szeretné elengedni az olasz középpályást, pláne nem a Barcelonához, azonban Verratti döntött, és minél előbb szeretne a katalán fővárosba költözni. A klub megtette első hivatalos ajánlatát, amely 80 és 100 millió euró közötti összeg. - írja a La Gazetta dello Sport.
Mondjuk nem tudom miért pont egy olasz lap tudná meg ezt elsőre... :lol:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.06.18. 12:55:34

A City, a United és a Bayern is komolyan érdeklődik Ivan Rakitic iránt. Amennyiben a Barcelona sikeresen szerződtetné Verrattit, a játékost értékesíthetik. Rakiticért 50 millió euró körüli összeget kaphatna a Barcelona és ezzel a horvát lenne a legtöbb pénzért távozó játékos a klub történetében. - Mundo


Nagyon sajnálnám, remélem kacsa!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
BarcaJr
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2017.06.17. 20:53:53
Tartózkodási hely: Penistone

2017.06.18. 12:41:46

S.Agüero írta:BREAKING: Marco Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem szeretne visszatérni Párizsba, és a következő szezont már a Barcelona játékosaként szeretné kezdeni, ugyanis együtt szeretne focizni Leo Messivel, valamint komoly trófeákat nyerni a katalán csapat tagjaként. A PSG tulajdonosa nem szeretné elengedni az olasz középpályást, pláne nem a Barcelonához, azonban Verratti döntött, és minél előbb szeretne a katalán fővárosba költözni. A klub megtette első hivatalos ajánlatát, amely 80 és 100 millió euró közötti összeg. - írja a La Gazetta dello Sport.
Maradjunk annyiban hogy, Verratti és Iniesta halálos páros lenne, csakúgy mint a Xavi és Iniesta páros volt annak idején. :D
Remélem sikerül megállapodni Verrattival egy jó kis összegben mert, szeretném látni hogyan játszana a Barcelonában, hamár a PSG-nél kiválóan játszott. [-o<
Kép

"There's no pressure when, you're making a dream come true." -Neymar Jr.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.18. 12:12:02

BREAKING: Marco Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem szeretne visszatérni Párizsba, és a következő szezont már a Barcelona játékosaként szeretné kezdeni, ugyanis együtt szeretne focizni Leo Messivel, valamint komoly trófeákat nyerni a katalán csapat tagjaként. A PSG tulajdonosa nem szeretné elengedni az olasz középpályást, pláne nem a Barcelonához, azonban Verratti döntött, és minél előbb szeretne a katalán fővárosba költözni. A klub megtette első hivatalos ajánlatát, amely 80 és 100 millió euró közötti összeg. - írja a La Gazetta dello Sport.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.18. 12:09:13

palesz77 írta:A La Gazzetta szerint Verratti közölte a PSG vezetőségével, hogy nem akar visszatérni hozzájuk a nyaralás után. Remélem igaz! [-o<
Bár igaz lenne. [-o< [-o<
Ha tényleg álma a Barca, akkor most kell jönnie, amíg fix kezdő embert keresnek a posztjára, ha ez a vonat elmegy akkor utána már hiába jönne ha megvan a helyettese (még ha nem is olyan minőségben)
Válasz küldése