Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.19. 11:03:32

Mundo csokor:

A Gazetta szerint Verratti az asztalra csapott, és közölte nem hajlandó visszatérni a PSG-be. Akik továbbra is próbálják magukhoz láncolni, elméletileg fizetés emelést ajánlanának az olasznak, de ezt határozottan elutasítja, nem a pénz érdekli hanem a Barca játékosa szeretne lenni.

Ezzel párhuzamosan a PSG elméletileg már vészjósló és és elgondolkodott ki pótolhatná Verratitt a francia csapatnál, és kinézték a Torino 23 éves játékosát Andrea Belottit.

A Barca "b terve" elméletileg "Pjanic", de ez elég koholmány szagú, főleg hogy érdemileg sem tárgyaltunk még PSG-vel, amire elméletileg egyre nyitottabb a francia klub hogy, legalább meghalgassa az ajánlatot.

Mindeközben szintén olasz (Tutto Sport) értesülése szerint a Juve kész versenybe szálni velnk Bellerínért, mert pótolni kell az egyre valószínübben távozó Dani Alvest akit elvileg vinne Guardiola a Man Citybe.

És végül a török AMK szerint az Arsenal hamarosan 30 millió eurós ajánlatot tesz Ardaért. Elméletileg "értéken felüli" ajánlatot kapunk, azért hogy minél hamarabb rövidre zárják az átigazolását. A becsült értéke 22-23 millió.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.06.19. 10:56:28

Nyilván Douglasről tudni lehet próbálgatás nélkül is hogy nem ő lesz a jobbhátvéd megoldás, de mondjuk ahogy Palesz is írja, Samper pl had játsszon már és utána döntsön róla Valverde. Egyébként meg akik ellen játszunk majd, ők se a gálakezdőjükkel nyomják le a 90 percet. az Előszezon nem erről szól. És ez mellett még lehet gyakorolni az új taktikai elemeket is.
És még lehet előbb el is tudjuk passzolni azokat akik mondjuk játszanak egy kicsit a nyáron, de nem kellenek is. (bár ezt kétlem)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.19. 10:46:05

visca el barca írta:jah, a juve-mu-real ellen felállunk majd egy vermaelen, douglas, samper, tello, munir tengellyel, agyonvernek minket, és még el sem kezdődik a szezon, már habzó szájjal fogják szidni szerencsétlen valverdét.
Értem én, hogy eredménykényszer van, de azért addig remélem nem jutunk el, hogy már egy előszezon sem a próbálgatásról fog szólni. :D Most Messiék is a csapattal kezdenek, 1-1 félidőt úgyis a gálakezdővel játszunk majd mindig, az alatt majd megy a gyakorlás. A lényegi kérdés úgyis az edzések és a taktikai értekezletek alatt dől el, ha ott minden klappol, elég lesz ennyi idő is, ha meg nem, akkor így is úgy is döcögősen kezdünk. Eleinte amúgy se játszik végig senki egy meccset, lesz lehetőség próbálgatni a visszatérőket is. Ott a középpálya pl, Denis és Gomes később csatlakoznak majd a nyári tornák miatt, Rafinha ha jól rémlik fel se épül addig - ez nem 100% -, Samper és Alena nélkül lesz egy Busi-Rakitic-Ini kezdő, SR plusz az új igazolás - ha addig megjön, én őszintén kétlem -, ott még simán játszogathat Samper és Alena is. Elől szintén lehet próbálgatni Telloékat, ha Arda megy - de ha nem még akkor is. Lesz az MSN és Paco - Deu ha jön is, U21-en van most, csak később csatlakozik -, mindenképp kell ott is próbálgatni a 2 szélen még embereket.

A sajtó meg mindenképp szétszedi ha van valami gubanc, Pep végiggálázta a felkészülést és a BL selejtezőt az első szezonjában, aztán a 4. fordulót épphogy megérte..

u.i.: Mondjuk azzal egyetértek, hogy Robertnek illene olyan képet festenie a keretről, hogy tudja ki mire képes - vagy akinek ez a dolga -, de ennek ellenére a felkészülés alatt bőven variálhat még. Az arra való.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.19. 10:36:12

Állítólag Bellerin már meg vásárolta a barcelonai házát. Forrás Cule zona
Illetve Diario Sport
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.19. 10:17:10

Pjanic felesleges lenne ide, Rakitic 2.0 bosnyák kiadásban. Tavaly még jöhetett volna Gomes helyett, főleg 35-40ért amennyiért a Juve elvitte. Idén azonban nem rá van szükségünk.

Agüero:

Értem, hogy te milyen tipusú KP-t szeretsz, de figyelembe kell venni, hogy milyen játékosokkal rendelkezünk. A Busi-Ini-Verratti-Robi KP még jól is hangzik, de csak akkor ha Ini jóval többet bír majd jövőre, mint idén. Viszont a Gomes-Rafi-DS pad nem adna megnyugvásra okot. Rakitic-tyal már más lenne a helyzet.

Egyes helyeken olvastam olyat, hogy a PSG már Verratti utódja után nézelődik, konkrétan Pjanicot és Fabinhót nevezték meg, a Telefootra hivatkozva. De rákerestem a Telefoot oldalán és ott meg semmi ilyesmit nem találtam. :D

Kölcsönjátékosok:
Szerintem nem sok próbálgatás és szakértelem kell hozzá, hogy eldöntse, hogy ők kevesek ide. :D Nehezebb feladat lesz elpasszolni őket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.19. 10:09:12

barca0417 írta:A kölcsönből visszatérőkről: én örülök neki, jöjjön vissza mindenki aki ide tartozik, induljanak tiszta lappal, Valverde lássa őket, aztán döntsön hogy kikből álljon majd a 22-23 fős keret. Aki pedig kevés ide, az meg végleg távozzon. Hátha pl Samper meggyőzi hogy hasznosabb mint Gomes, vagy Tello jó lesz padra stb.
jah, a juve-mu-real ellen felállunk majd egy vermaelen, douglas, samper, tello, munir tengellyel, agyonvernek minket, és még el sem kezdődik a szezon, már habzó szájjal fogják szidni szerencsétlen valverdét. ők sajnos mint alkalmatlanok ide, van annyi videó róluk + tanácsadó a klubnál, hogy próbálgatás nélkül is lehessen látni rajtuk h nem idevalók.

ha az előszezon a sallang kiszórására megy el, akkor az új taktikát mikor fogják gyakorolni? az első 10 bajnokin?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.06.19. 10:02:20

palesz77 írta:Juventus midfielder Miralem Pjanić (27) is an alternative for Barcelona to strengthen the midfield for next season [md]

Tavalyi 38 helyett megvesszük 2-szer annyiért? :D

Vermaelen, Douglas, Tello, Munir, Ortolá, and Samper will all return to Barça but their future under Valverde is uncertain. [AS]

Előszezon meccsein lesz ám tumultus.. :D

Barcelona are to exercise the option to re-sign Gerard Deulofeu from Everton for 12m [via @_pauljoyce]

Kíváncsi leszek, hogy marad-e, vagy csak továbbadjuk.
Pjanic nem rossz de messze van azért a Veratti-Thiago szinttől.
A kölcsönből visszatérőkről: én örülök neki, jöjjön vissza mindenki aki ide tartozik, induljanak tiszta lappal, Valverde lássa őket, aztán döntsön hogy kikből álljon majd a 22-23 fős keret. Aki pedig kevés ide, az meg végleg távozzon. Hátha pl Samper meggyőzi hogy hasznosabb mint Gomes, vagy Tello jó lesz padra stb.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.19. 09:57:32

csabimo írta: A jobb hátved poszt is meglesz oldva az eladasokbol befolyt összegbol, es valoszinu hogy ez a ket igazolasunk lesz a nyáron mert Verratti kiüriti a kasszát :D
ezt sokan aláírnánk, nincs is szükség több játékosra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.19. 09:48:04

Subinho írta:Olvasom ezt a Verratti sagát, meg a 100 milliót és kérdem én, komolyan van pénz egyetlen játékosra 100 millió? A jobbhátvéd kérdés sokkal fontosabb lenne! A kp-n Iniesta nélkül is ott van Robi és Rakéta. Ennyiért tényleg kell nekünk? Lehet meg kéne próbálni inkább Coutinho-t...
A másik amit nem értek, miért ragaszkodik mindenki Gomeshez? Miért kell Valverdének is? Ki ez az ember komolyan? Mikor fog játszani? Ha megvesszük az olaszt, akkor Ini, Raki, Robi, Denis, Gomes 2 helyre...
Sokkal égetőbb kérdés a kp megerősítése, mégpedig minőségi emberrel. Ini nem tudja végigjátszani a szezont, cserének meg megtartjuk Gomest, Denist stb. Láthattuk a szezonm folyamán mit jelent a gyenge középpálya, rengeteg meccs azon dőlt el.
Menjünk rá Coutinho-ra? Kevésbé jó megoldás és nem mellesleg legalább 20 milloióval drágább lenne. Kb. annyival lennénk előbbre, hogy Neymart ő tudná relatíve legjobbanm helyettesíteni a csapatból, ugyanakkor sokkal inkább benne van a játékában, hogy átszaladnak rajtunk.
Inkább egy fazonszabász kellene, aki előrejátékban sem elveszett, de labdákat szerez és tudja hova kell tenni és képes is rá. Erre tökéletes az olasz, talán Thiago lehetne jobb megoldás, de ő sajnos már veszett ügy.

És 100 millió teljesen reális ár manapság. Amikor Moraták mennek 75-ért meg Jamesek 80-ért, hogy ne menjek messzire vagy egy egyszezonos Mbappé 140 körül, noname kapusok 40 millióért akkor egy Verratti szintű játékos (ráadásul nem 1 év múlva lejáró szerződésű), akire ráadásul égető szükség van sajnos teljesen reális a 100 millió.
Évek óta, aki tényleg jó ár/érték arányban jött az Rakitic és tavaly Umtiti. Bár a horvát akkori ára most olyan 40 körül van, ha az ár/érték arányt vesszük.

A jh is nagyon fontos, de én személy szerint Vidalt se írnám le, ha úgy játszana, mint azokon a meccseken, mielőtt szétrúgták nem kellene egy Bellerínre 40*-50 milliót kidobni. (5 meccs zsinórban: 2 gól, 2 assist; SR 28-30 meccs: 5 assist, 0 gól) És védekezésben sem annyira elveszett, mint ahogy sokan beállítják) És elég mobilis is.Ráadásul új edzővel tiszta lappal indulhatna, nem lenne az a feszültség, ami közte és Lucho között volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.19. 08:40:31

Juventus midfielder Miralem Pjanić (27) is an alternative for Barcelona to strengthen the midfield for next season [md]

Tavalyi 38 helyett megvesszük 2-szer annyiért? :D

Vermaelen, Douglas, Tello, Munir, Ortolá, and Samper will all return to Barça but their future under Valverde is uncertain. [AS]

Előszezon meccsein lesz ám tumultus.. :D

Barcelona are to exercise the option to re-sign Gerard Deulofeu from Everton for 12m [via @_pauljoyce]

Kíváncsi leszek, hogy marad-e, vagy csak továbbadjuk.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.19. 08:32:01

Subinho írta:Olvasom ezt a Verratti sagát, meg a 100 milliót és kérdem én, komolyan van pénz egyetlen játékosra 100 millió? A jobbhátvéd kérdés sokkal fontosabb lenne! A kp-n Iniesta nélkül is ott van Robi és Rakéta. Ennyiért tényleg kell nekünk? Lehet meg kéne próbálni inkább Coutinho-t...
A másik amit nem értek, miért ragaszkodik mindenki Gomeshez? Miért kell Valverdének is? Ki ez az ember komolyan? Mikor fog játszani? Ha megvesszük az olaszt, akkor Ini, Raki, Robi, Denis, Gomes 2 helyre...
Pár hete megy a Verrattis téma, de inkabb tavaly nyár óta. Ami bizots hogy van rá 100 millionk, különben nem probalkoznánk! Hogy ér-e ennyit? Nem..viszont mi ráléptünk erre a 100millios utra Neymarral, ahogy mas csapatok is..Bale,Pogba,Higuain..
Coutinho mennyivel lenne olcsobb? Öt sem szeretné eladni a liverpool, nagyjabol ennyit elkérnének, miért ne?
A jobb hátved poszt is meglesz oldva az eladasokbol befolyt összegbol, es valoszinu hogy ez a ket igazolasunk lesz a nyáron mert Verratti kiüriti a kasszát :D legalabb is idáig igy néz ki az ubiszezon :)
(Gomesben van valami, amit csak Enrique látott, most Valverde is látja!)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.19. 07:06:52

Olvasom ezt a Verratti sagát, meg a 100 milliót és kérdem én, komolyan van pénz egyetlen játékosra 100 millió? A jobbhátvéd kérdés sokkal fontosabb lenne! A kp-n Iniesta nélkül is ott van Robi és Rakéta. Ennyiért tényleg kell nekünk? Lehet meg kéne próbálni inkább Coutinho-t...
A másik amit nem értek, miért ragaszkodik mindenki Gomeshez? Miért kell Valverdének is? Ki ez az ember komolyan? Mikor fog játszani? Ha megvesszük az olaszt, akkor Ini, Raki, Robi, Denis, Gomes 2 helyre...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.19. 06:38:09

Verratti leigazolása most már presztizskérdés Bartonak, siker, vagy kudarc. Csinálhatták volna úgy, hogy ne legyen az, de átlendült ilyen vagy-vaggyá. Reméljük sikerül és Valverdenél kulcsjátékos lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.18. 23:56:24

Nálam nem kezdő szint. Pont azokban gyenge, amit én a legjobban szeretek/szeretnék egy középpályásban. Úgyhogy nálam SR előrébb lenne nála a sorban.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.06.18. 21:19:32

Ha Rakitic nem kezdő szint, akkor ki az? :D Mi különbek vagyunk a madridistáktól, egy fenéket, mikor ilyen megalomán irások vannak, mintha az öreg szemüveges mondta volna, hogy nem lehet kezdő, mert nem elég nagy a marketingértéke.
Ha meg átállunk 2 középpályásra (amit kétlek), akkor nem Rakitic fog kiszorulni a kp-ról, hanem Iniesta, mert akkor mindkét középpályásnak kell tudni védekezni, és nem csak akarni :)
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.18. 20:02:00

Nero. írta:
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6113380 Már vissza se akar menni párizsba. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nagyon jönni akar a srác.
Ezt megint nem tudom elhinni. Éveken át onnan kapta a kenyérre valót, ott lett ismert gondolom szerették jól bántak vele, ott a háza, barátai, cuccai, stb. biztos hogy nem így fognak elválni egymástól hogy "én már vissza se megyek."
Pont hogy akkor fognak majd elkezdődni a tárgyalások ha visszament, most egyelőre mindenki nyaral.
Pont Rakitic mondta, hogy ami a sajtóban megjelenik annak a 80%a hazugság. Kedvencem hogy a jól értesült spanyol firkászok szerint Ramos és Zidane is felhívta Ronaldot. Ezek szerint már titkos szolgálatnál is vannak embereik. :D
Mármint a csapathoz nem akar visszamenni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.18. 19:50:16

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6113380 Már vissza se akar menni párizsba. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nagyon jönni akar a srác.
Ezt megint nem tudom elhinni. Éveken át onnan kapta a kenyérre valót, ott lett ismert gondolom szerették jól bántak vele, ott a háza, barátai, cuccai, stb. biztos hogy nem így fognak elválni egymástól hogy "én már vissza se megyek."
Pont hogy akkor fognak majd elkezdődni a tárgyalások ha visszament, most egyelőre mindenki nyaral.
Pont Rakitic mondta, hogy ami a sajtóban megjelenik annak a 80%a hazugság. Kedvencem hogy a jól értesült spanyol firkászok szerint Ramos és Zidane is felhívta Ronaldot. Ezek szerint már titkos szolgálatnál is vannak embereik. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.18. 19:45:45

http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6113380" target="_blank Már vissza se akar menni párizsba. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nagyon jönni akar a srác.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.06.18. 19:33:16

Szerintem olyant mint Xavi az életbe nem találunk. Max hozzá hasonlót, olyan passzai voltak utolsó szezonjában is, annyira látta a sávokat hova kell belőni a lasztit hogy élmény volt nézni. Ez rohadtul hiányzik. Ini ad néha pár forintos labdát, alakítja a játékot, de sajnos nincsenek társak és már ő se lesz fiatalabb. Mindenki egyedül akarja megoldani, vagy oda adjuk Messinek és ő elintézi. Rakitic baromi hasznos játékos, de ő is tévéből nézi az ilyen játékot max. Az a Xavi-Ini-Busi vagy még Touré, az egy egészen csodálatos szemet gyönyörködtető hármas volt. Baromi jó lenne egy Verratti mert lenne Iniesténak egy társa. Ehhez pedig az edző, aki megadja az ízt, igazi 3 fogásos recept.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.06.18. 19:07:13

Remélem amúgy, hogy kamu. Nekem nem titkoltan nagy kedvencem a horvát. Nagyon hasznosan játszik, és bízom benne, hogy még jó pár évig segíti a klubot.

Ha eladjuk őt, akkor helyette is kell venni valakit, azt meg totál őrültségnek gondolnám. Mert azért Denis, Gomes és Rakitic nem egy szint. SR tudná pótolni valóban, de akkor meg a padunk megint olyan, hogy isten ments, hogy bárki lesérüljön..
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.18. 18:45:48

S.Agüero írta:Pénz, sokan vagyunk a középpályára, nem kezdő szint. Ezek miatt éri meg eladni Rakiticet. Arról nem is beszélve, ha áltállunk 4231-re, 2 középpályás lesz csak kezdő.
Azt megértem, hogy sokszor a megújúláshoz kell vezéráldozat, már csak azért is, hogy legyen miből kifizetni az új játékost. De ha Rakitic nem kezdő szint, akkor ki az?
Van egy csomó középszerünk, akkor nem a legjobbat kéne eladni. Igen talán Robi tudná a legjobban pótolni a jelenlévők közül, sőt kis játékban még jobb is lehetne előrefele, de a góljait kb senki nem tudná hozni. Ha meg átállunk 4231-re akkor sem a legjobbal kéne kezdeni a takaritást. Ott van előtte DS,AG, Rafi a sorban.

Ha eladjuk akkor az a tavalyi koncepció nélküli, össze-vissza igazolások miatt lesz. És folytatódik is a séma.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.18. 16:55:23

IscoDisco írta:Aztán jöhet majd Rakitic helyett egy másik btb aki komolyab szintet képvisel, mert lehet nála jobbat találni.
Lehet félreérthető voltam, de én erre a szerepre írtam SR-t. :D Ha Rakéta megy, akkor Robi átveszi a helyét. Hasonlóan ahogy Nero. felvázolta a középpályát, Verratti-Busi-Ini alap a fontos meccseken, SR meg mehetne bármelyikük helyett amúgy.

Fazonszabász meg nagyon kell, én ezért sírok tavaly óta. De nem az utolsó passzok miatt csak, az Messi, Neymar és Ini miatt van most is azért - bár minél több, annál jobb nyilván -, hanem kell egy ember, aki Xavi cipőjét magára húzza végre, és kontrollálja Busival együtt a játékot. Nyilván Ini is hasonló szerepben van, de mégis más azért.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.06.18. 16:53:07

IscoDisco írta: Mondjuk szerintem nem fogjátok tudni megvenni, írtam már korábban egy hsz-t a De Gea-Real házasságról is mint tökéletes példa. Szóval csinálhat ármit a srác, ha olyanok a vezetők, hogy semmiféleképp nem akarják eladni, akkor csinálhat bármit, úgysem fogják. Ha pedig megtagadja az edzéseket, akkor csak magával tol ki. Senki ne felejtse el, hogy jövőre VB. Nem hiszem, hogy le akarna maradni róla, úgyhogy szépen beállna a sorba a hiszti után, mint De Gea.
Azért ha Verrattit az akarata ellenére nem akarják elengedni és botrányt csinál, abból a klub is rosszul fog kijönni. Nem fognak fiatal tehetségek odaigazolni a jövőben ha azt látják, hogy itt röghöz kötnek minden játékost. A PSG-ből már több ember menekült volna, de nem engedték. Ez lassan már elég negatív fényt vet az egész klubra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.18. 16:47:25

palesz77 írta:HA menne is - ami nem hiszem, hogy megvalósul -, akkor szerintem SR venné át azt a szerepet, amit ő tölt be jelenleg a keretben. Sőt, ha nem is megy, én akkor is örülnék ennek, Robi jobban működik a focinkba azért, még ha Ini szint nem is lesz.
Palesz... Te vagy a legkorrektebb Barca fan. Ne hitegesd már magad ilyennel, hogy majd a Sergi gyerek megoldja, mert jó a srác, de nem Barca kezdő szint. Főleg nem a k.pályára. Abszolút kivüálló vagyok, de nekem teljesen egyértelmű, hogy idénre az lenne a fő projectetek, hogy Busquets meg Rakitic mellé jöjjön egy Verratti, akinek kemény a munkabírása is, meg úgy szervez mint Pirlo. Aztán jöhet majd Rakitic helyett egy másik btb aki komolyab szintet képvisel, mert lehet nála jobbat találni. De egyelőre szerintem egy fazonszabász lenne a lényeg. Mondjuk szerintem nem fogjátok tudni megvenni, írtam már korábban egy hsz-t a De Gea-Real házasságról is mint tökéletes példa. Szóval csinálhat ármit a srác, ha olyanok a vezetők, hogy semmiféleképp nem akarják eladni, akkor csinálhat bármit, úgysem fogják. Ha pedig megtagadja az edzéseket, akkor csak magával tol ki. Senki ne felejtse el, hogy jövőre VB. Nem hiszem, hogy le akarna maradni róla, úgyhogy szépen beállna a sorba a hiszti után, mint De Gea.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.06.18. 16:45:26

SR-nek szerintem megvan a kellő játékinteligenciája ahhoz, hogy pár éven belül átvegye Iniesta szerepét.
Válasz küldése