USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.22. 04:26:22

PCsabi írta:
Cumbee írta:Én viszonylag magabiztos vagyok. :) Persze egy fiatal csapatnál mindig megvan az esély, hogy valami rosszul sül el, Embiid is lehet Oden 2, de ha csak az idei első körös draftpickeket vesszük számmításba Fultz-al és Jackosnnal, akkor én pl a Phily csapatát választanám a Boston helyett a következő évekre.
Keleti top3 sima, nagydöntő is benne van, de a bajnoki címet erős túlzásnak érzem. Embiid-et láttuk, hogy mennyit bír, Simmons rögtön kihagyott egy évet, Fultz még pályára sem lépett az NBA-ben, meg ki tudja, hogy hogy alakul a többi csapat.

1. Hawks-nak ennyire nem kellett Howard? Kaptak egy cserecentert, egy tripladobót meg egy rosszabb picket.
2. Lakers elég hamar feladta Russell-t, mondjuk ha úgyis Ball-t draftolták volna, akkor meg is van a helyettes. Players who matched D'Angelo Russell's 3P% and PTS, AST and REB per 36 minutes through 1st two seasons: Curry, Bird, Manu, CP3 & Harden... Jövőre meg jöhet LBJ és George :D
3. Nets villantott, Russell személyében szereztek egy tehetséges fiatalt (Megtartsam-e fantasy-ben? :D ), Mozgov fizetése meg mindegy nekik.
4. Bob, Porzingis-ért az 1/3-as picket? :D
Persze nyilván a sérülések keresztbe tehetnek, de én a potenciálba igyekszem nem beleszámolni a sérüléseket. Hawks szerintem totál rebuild, asszem Lowe beszélt az új GM-el, aki a GSW-től jött és azzal kezdte kb, hogy a GSW-nek a legnagyobb előnye, hogy nincs rossz szerződésű játékos a keretben. Nagyon úgy hangzott, hogy Howardot takarítja és valószínű egyik szabad ügynöküket sem tartják majd meg.

Érdekes az utóbbi napok 3 cseréjében, hogy kb mindegyiknek volt értelme, mindkét fél részéről tetszik. Talán a Lakers helyében kicsit vártam volna még és megnéztem volna, hogy Russell és Ball hogy néz ki együtt, de akkor ugye idei picket már nem kaphattak volna, most meg még van idejük beépíteni egy fiatalt.
Knicks have made calls about Kristaps Porzingis, aiming for a top-four pick to get Josh Jackson.
On Kristaps, Phil said, "As much as we love this guiy, we have to do what's best for the club."
Kicsit van már gond a fejével az öregnek. Viszont ha Ainge ezt is elszúrja...
3. pick-Crowder-Smart-Rozier for Porzingis&O'Quinn. Így a fizuk kijönnének és még spórolna is a Boston, minden tornászás nélkül meglenne a max Haywardra.
IT-Bradley-Hayward-Kristaps-Horford - kezdő azért nagyon nem nézne ki rosszul és még illenének is egymáshoz a darabkák.
Joel Embiid‏Hitelesített felhasználó @JoelEmbiid 1 hr1 hour ago
Tovább
We don't care about Exit meetings in Philly... you're welcome to join
Embiid az igazi OG. :P Amúgy szerintem később recruitmentben is nagy szerepe lehet a csapatnál, Fultz állítólag igen csak értékelte, hogy ott volt a mag vele az első nap, meg a támogatást a közösségi médiában is. A skillje megvan, hogy FA-ket tudjon bevonzani és úgy látszik a természete is és a hajlandósága is hozzá, hogy a csapatot helyezze előtérbe.
Cavs have offered Chauncey Billups president of basketball ops title but after 2 days of meetings he's undecided on accepting, sources say
Végülis még van egy fél napja Gilbertnek találni valakit, aki draftol este... Okos ez az ember.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.21. 17:38:38

Cumbee írta:Én viszonylag magabiztos vagyok. :) Persze egy fiatal csapatnál mindig megvan az esély, hogy valami rosszul sül el, Embiid is lehet Oden 2, de ha csak az idei első körös draftpickeket vesszük számmításba Fultz-al és Jackosnnal, akkor én pl a Phily csapatát választanám a Boston helyett a következő évekre.
Keleti top3 sima, nagydöntő is benne van, de a bajnoki címet erős túlzásnak érzem. Embiid-et láttuk, hogy mennyit bír, Simmons rögtön kihagyott egy évet, Fultz még pályára sem lépett az NBA-ben, meg ki tudja, hogy hogy alakul a többi csapat.

1. Hawks-nak ennyire nem kellett Howard? Kaptak egy cserecentert, egy tripladobót meg egy rosszabb picket.
2. Lakers elég hamar feladta Russell-t, mondjuk ha úgyis Ball-t draftolták volna, akkor meg is van a helyettes. Players who matched D'Angelo Russell's 3P% and PTS, AST and REB per 36 minutes through 1st two seasons: Curry, Bird, Manu, CP3 & Harden... Jövőre meg jöhet LBJ és George :D
3. Nets villantott, Russell személyében szereztek egy tehetséges fiatalt (Megtartsam-e fantasy-ben? :D ), Mozgov fizetése meg mindegy nekik.
4. Bob, Porzingis-ért az 1/3-as picket? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.21. 07:09:52

Megnövekedett sapka miatt jobban lehet sakkozni a fizetésekkel (akik értelmesek voltak az utóbbi években). Viszont leginkább talán azért van ennyi pletyka, mert a Cleveland kétségbeesetten próbálkozik, de meglepődnék ha lenne belőle valami. Ők megisszák annak a levét, hogy bőven luxusadóban vannak.

Boston miatt meg pont amiatt nem aggódnék, ami lejjebb is volt, hogy mennyi draftjogunk van. Kicsit csalóka a lista, mert sok cetlin védelem van, de így is ideális a helyzet.

Közben Howard menni Hornets
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.21. 00:33:21

PCsabi írta:
Cumbee írta:2 év múlva valszeg keleti TOP3 lesz és fogadni mernék rá, hogy 5 éven belül legalább 1 nagydöntőt játszanak és még lehet egy bajnoki címet is be mernék írni addigra nekik.
Azért ezzel még várnék :D
Én viszonylag magabiztos vagyok. :) Persze egy fiatal csapatnál mindig megvan az esély, hogy valami rosszul sül el, Embiid is lehet Oden 2, de ha csak az idei első körös draftpickeket vesszük számmításba Fultz-al és Jackosnnal, akkor én pl a Phily csapatát választanám a Boston helyett a következő évekre.
Nyilván ez pár órán belül megváltozhat amilyen őrült a piac jelenleg. Javítson ki valaki, ha emlékszik ilyenre, de meggyőződésem, hogy ilyen még sosem volt. Olyan sem biztos, hogy volt már, hogy az egész nyári időszakban gazdát cserélt 3 FP, most meg volt már egy blockbuster pick trade és jelenleg kint van a piacon George, Butler és úgy tűnik Porzingis is.
Ráadásul 2 perce láttam a hírt, hogy a Nets és a Lakers is cserélt Mozgov-Russel for BroLo- és az idei 27. pick. 1 év után így sajnos vége a varázsnak. Nincs többé Brook-Lin páros Brooklynban.:(
Ezzel meg is van az idei első 3 pick. Fultz-Ball-Jackson. A Suns-nak kell most agyalni, mert így már nem látok rá esélyt, hogy Lonzoért tudjanak cserélni a Lakersel.
Ainge viszont most forgolódhat esténként alvás helyett, a Bostonnak ez pont nem ideális. Egy ilyen cserével, ha csak nem sakkozik nagyon jól, megszűnne a capspace ami Hayward leigazolásához kellene, szóval lehet 2 sztár helyett csak 1 lesz így, hogy mindenki draft előtt be szeretné fejezni a nyarat.

https://pbs.twimg.com/media/DCzp3LeXUAAXX_C.jpg
Dwight belekezdett egy Twitter Q&A-be. Az első kérdés után robbant a Twitter bomba, hogy elcserélték. Rövidre is zárta a dolgot, több kérdésre már hogy-hogy nem, nem válaszolt.:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.19. 17:29:41

Cumbee írta:2 év múlva valszeg keleti TOP3 lesz és fogadni mernék rá, hogy 5 éven belül legalább 1 nagydöntőt játszanak és még lehet egy bajnoki címet is be mernék írni addigra nekik.
Azért ezzel még várnék :D


Indiana's Kevin Pritchard engaging teams on trading Paul George, but so far, not Lakers. There's a rental market, but how robust?

Story updated with Pacers beginning trade talks for 'rentals' on Paul George, including contact with ... Cleveland.


Simmons ötlete:

Cavs: George
Pacers: Bledsoe, Bender, Chriss
Suns: Love
Plusz gondolom pickek.

Love is the league's most underrated in-his-prime asset right now. Was marginalized in Cleveland - people forget how good offensively he is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.19. 12:25:54

Celtics elsőkörös pickek a következő három drafton (beleértve az ideit is).

2017 PHI 1st
2018 BOS 1st
2018 LAL 1st
2018 BKN 1st
2019 BOS 1st
2019 LAC 1st
2019 SAC 1st
2019 MEM 1st

Ainge tényleg zseniális munkát végzett. Állítólag lehet rámennek AD-re, simán összetudnának dobni 1 visszautasíthatatlan ajánlatot.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.19. 02:12:47

When Lord Hinkie took over in 2013, core was Jrue Holiday, Thad Young, Evan Turner, Hawes. Were in cap hell. Had no good picks or assets.
A mostani szezont meg teljesen reálisan elkezdhetik egy ilyen csapattal:
Fultz - Reddick - RoCo - Simmons - Embiid
McConnel? - Stauskas - ? - Saric - Holmes
Mindezt úgy, hogy lesz egy rahedli pénzük, Reddicket megtömhetik akár egy 2 éves maxal is ha nagyon akarják és még úgy is lesz pénzük feltölteni a padot. (35 milliójuk van lekötve, a nem garantált szerződésekkel együtt 52-őn állnak, amiből 9 Hendó, aki gondolom nem marad.)
+ van még egy rahedli pickjük, meg egy elcserélendő Okaforjuk. Vicces, hogy annak a Hinkienek nincsen állása, aki csak összehozott egy olyan csapatot, aki 2 év múlva valszeg keleti TOP3 lesz és fogadni mernék rá, hogy 5 éven belül legalább 1 nagydöntőt játszanak és még lehet egy bajnoki címet is be mernék írni addigra nekik.

Aingere pedig kíváncsi vagyok mit hoz össze a nyáron, mert amit az utóbbi 2 évben csinált, azt taníthatnák GM iskolákban. Remekül manőverezett úgy, hogy érdemi dolgot nem csinált, de mindig úgy tűnik, mintha valamit csinálna. A nagy dobás mindig be van lengetve hogy már a küszöbön van, aztán mindig az a vége, hogy a Brooklyntől szerzett asseteket görgeti tovább későbbi időpontokra, így mindig el lehet adni valamit a szurkolóknak.

BTW (ez most írás közben ugrott be) az milyen lenne, ha bedobnák Okafort+1-2 másik fiataltés még esetleg 1-2 kevésbé értékes picket George-ért és mindjárt első évükben konferencia döntőt játszana a csapat? Képes lenne George dobbantani e mellől a fiatal mag mellől, csak azért, hogy Magic alatt játszhasson?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2017.06.18. 14:37:42

Bob_Marley írta:ESPN's Jeff Goodman on D&H: Markelle Fultz didn’t shoot ball well in workout with Celtics

Markelle Fultz looked inconsistent shooting during his workout with the Philadelphia 76ers, according to reporters on the scene.


Potenciálra akkor szerintem Ballt húzná a Celtics, nála egyedül a fater a kérdéses, de tehetsége megvan.
Hát eléggé bullshit, ha csak emiatt cserélte volna Ainge, mikor a szezonban 41%-kal triplázott, és az egész játéka kb erre épül. Főleg hogy Ő drafolta le a liga legrosszabb tripladobóját, Marcus Smartot, illetve egy nála gyengébben dobó, Jackson-ra cserélné le?
Itt mindenképpen egy új cserét készített elő.. Talán Butler, talán PG. Utóbbit max akkor, ha 100% hogy hosszabbít, Butler meg jöhet, csak ne árazzuk túl.
Ha viszont ezzel a cserével inkább a jövőre akar koncentrálni, akkor össze vagyok zavarva.
Na mindegy, in Ainge we trust!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.18. 12:15:03

ESPN's Jeff Goodman on D&H: Markelle Fultz didn’t shoot ball well in workout with Celtics

Markelle Fultz looked inconsistent shooting during his workout with the Philadelphia 76ers, according to reporters on the scene.


Potenciálra akkor szerintem Ballt húzná a Celtics, nála egyedül a fater a kérdéses, de tehetsége megvan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.06.18. 12:03:04

Lehetséges egyáltalán, hogy a Bostonnál annyira gyenge volt? Meglepő lenne hiszen utána a Lakersnél meg a Phillynél is áradoztak róla. Nem inkább arról van szó, hogy Butlerért akarnak cserélni és kell több muníció vagy Thomasra építeni, ezért jönne inkább Jackson?


És mi lenne akkor ha kihúzná előlük a Lakers? Utána már csak Ball és Fox marad, akit érdemes ilyen magason húzni.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.18. 11:25:53

Mondjuk olvastam egy jó hozzászólást twitteren, hogy még cseréljünk a Timberwolves-szal a hetedik és jövő évi draftjogot, meg majd még azutánit és majd 2028-ban lesz játékosunk. :D

Pénzfeldobós lépés volt, Fultzot nagyra értékeltük, de borzasztóan sikerült neki a workout és ezért is jelentek meg egyből a hírek, hogy cserélnénk az 1/1 jogot. Legutóbb Parish és McHale lett belőle ha cseréltük az 1/1 jogot. :D
Előre nehéz mit mondani, lemondtak Fultzról, Jackson a nagy favorit most, akit Leonardhoz hasonlítanak. Kicsit parás, hogy jókat húzunk a drafton mostanában, de csak olyanokat, akik nem tudnak dobni. :D

Összességében azt mondom jól jártunk, mert gyakorlatilag lett egy 1/3 és akár jövőt tekintve szintén 1/3 jog, de a Kings se ma fog feljebb lépni és akkor 019-ben szintén top5 lehetőség.
Gyakorlatilag 3 top 5 draftjogunk van évekre elosztva. Legjobb scenario, hogy jövőre Nets 1/2, Lakers 1/3 jog. :D

Kiderül, az biztos, hogy Ainge nem fog leállni és ne felejtsük ha Paul tényleg menne a Clippersből, akkor az a 2019-es Clippers draftjog is felértékelődik. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.18. 11:19:39

Philly helyében nem tettem volna védettséget a Lakers pickre, 2019-es Kings pick szerintem sokkal értékesebb lesz. Mindenesetre ez a Fultz, Simmons, Saric, Embiid mag papíron ígéretesnek tűnik.

Boston meg készül 2022-re, akkor már talán LBJ nem lesz a legjobb formában :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.18. 10:05:36

Hivatalos:

Boston a csere részeként megkapja az idei 1/3-as draftjogot, illetve mellé egy másik picket. Ez először a Lakers 2018-as elsőkörös draftjoga lesz, ami mindenképpen átvándorol a 76-ershez, ugyanakkor a Philly egy olyan védettséget tett rá, hogy csak akkor megy át, ha a 2-5. és a 25-30. helyek közé esik. Ez a plusz védettség azt jelenti, hogy valószínűleg nem fog átmenni, ha pedig valóban így történik, akkor a Celtics a Sacramento Kings 2019-es, védettség nélküli elsőkörös választási jogával "vigasztalódhat".

Szerintem Ainge nagyot húzott.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.17. 20:22:03

csababarca írta:Idióta Ainge ha ezt az 1/1-t is elcseréli.
Huh ezzel nem értek egyet.
Konkrétan szerintem lehúznánk a Phillyt. :)
Én úgy olvastam, hogy jönne Okafor és a Kings2019 +Lakers jövő évi joga. Gyakorlatilag lenne egy 1/3 és 3 lotterynek tűnő draftjog. Egy meg is maradna, mert idei 1/3 menne és még két első kör Butlerért.
Gyakorlatilag jönne Butler és lenne teszem azt egy 10 körüli jogunk jövőre vagy utána. Fultz nagy tehetség, de bizonyított szupersztár érkezne és gyakorlatilag alig vesztenénk valamit.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.17. 18:48:31

Idióta Ainge ha ezt az 1/1-t is elcseréli.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.17. 11:19:33

Ainge nem bír magával :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.16. 18:09:18

Többiekkel nem tudom, hogy mi a helyzet, de LBJ már az edzőteremből lövi magáról a képeket meg a videókat... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.14. 19:06:24

LeBron James was the first player to lead both teams in points, rebounds, assists, steals and blocks in a playoff series of any length.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.14. 13:59:13

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Szaniszlo ... 714_KD_MVP" target="_blank

=D> =D>

persze lehet tovább köpködni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.14. 00:10:54

Irving is mínuszos hátul, ha már fel lett hozva, akkor Paullal ezerszer többet érnének szerintem. De 1/1 húzás volt, csak Cavsben tolta, nem fogják elcserélni, de ha nem is Paul, egy Lowryval se hiszem, hogy gyengülnének, sőt!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.06.13. 22:25:33

Bob_Marley írta:két értékük van Love és Irving (nyilván James érinthetetlen) és én a helyükben mindkettőt mozdítanám is.
Irving szerintem kell a csapatnak, minél nagyobb a tét, ő annál jobban játszik és nyugodtan oda lehet adni neki az utolsó dobásokat is, ebben James azért gyengébb. Love impactjét én sem látom, ráadásul láthatóan nem érzi jól magát az első perctől kezdve, ez nem egy szerencsés együttműködés.
Jövőre nagyon kellene egy Paullal megerősített Spurs, egy all-starral kiegészülő Celtics és egy kicsit ráncfelvarrott Cavs, azért még egy ilyen sima év nem lenne jó.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.13. 22:16:47

George kb. megmondta, hogy nem marad a Pacers-nél, hanem megy majd a Lakers-be, ezek után meg sok választásuk nincsen...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.13. 21:59:02

Egyetértek TT-vel kapcsolatban amit mondasz Bob, ez a döntő nem jött össze neki, de az előző kettőn meg döntő faktor volt. (tudom egyiken vereség volt a vége, de ott is megkeserítette a festékben a warriors dolgát)

és igen, nekik nehéz mozdulniuk a fizetések miatt. Tényleg Love vagy Kyrie aki értékkel bír, de Georgeért Lovet a Pacers a világ hülyéi lennének ha odaadnák.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.13. 21:54:02

Hát ha Geprge for Love-ért odaadja a Pacers akkor csak gratulálni tudok. :D Most szerintem nagyon kiütközött, amiért én pl nagyon nem szerettem volna Bostonban sem látni Kevin Love-ot, hogy védekezésben szinte nem lehet pályán tartani. A Cavs egyszerűen nem tudta levédekezni a GSW-t.
Én nem látom magam előtt, hogyan tudna erősödni a Cleveland-. Mármint ahhoz nagyon drasztikusat kellene lépni és két értékük van Love és Irving (nyilván James érinthetetlen) és én a helyükben mindkettőt mozdítanám is.
Nem vagyok benne biztos, hogy pl egy Millsappel nem lennének előrébb.
A Pacers meg ha cseréli George-ot akkor újjáépítés miatt teszi, semmi szükségük Love-ra, főleg Turner miatt nincs.

Na akkor pár szó az idényről. Nagyon nem értek egyet azzal, hogy unalmas szezon vagy rájátszás lett volna. Idén megint rengeteg rekord megdőlt, Celtics szemmel nézve még a csúcsot is továbbtudtuk ugrani és még rengeteget lehet "fejleszteni" is. Láttunk egy teljesen más játékot játszó Spurst, láttunk egy kőkemény Jazzt. Ott volt a másik fiatal csapat a Bucks, aki izzasztotta a Raptorst. Láttunk egy nagyon összeálló Washingtont és láttunk két kiemelkedő csapatot, de a Warriors még erre is rátett egy lapáttal. Ha veretlenül lehozták volna, akkor komolyan felmerülne a minden idők legjobb csapata titulus, így is szerintem a 96 Bulls, 2001 Lakers szintjén kell emlegetni őket. Durant számításai maximálisan bejöttek és nem bekuncsorogva nyert, hanem igazi vezérként. Teljesen megérdemelte, ahogy a GSW is. Legjobb támadóegység (ha jól rémlik) második legjobb védelem, nem volt itt kérdés. Én széria előtt is így éreztem, hogy 4-1 lehet a vége +-1. Volt egy nagy sansz ott a harmadik meccsen a Cavsnél, az momentum changer volt, hogy elment 2 perccel a vége előtt, de négyszer nem hiszem, hogy meglehet verni a GSW-t ha a fejükre tetejére állnak akkor sem.

Jamest borzasztóan sajnálom, szörnyen fest a döntőkben elért nyerés-vereség mutatója, de a pali idén karrierje legjobbját nyújtotta és gyakorlatilag esélyük sem volt. Borzasztó nehéz ezt feldolgozni, mikor volt olyan meccs, ült 3 percet és az alatt -17 volt talán a Cavs, vele +5.....De nem lehetett ezt bírni, nem egy emberes játék. Erre a GSW a legjobb példa, szinte feleannyi pénzből kezdőben, padon jobbak voltak. Mint írtam nem tudom hol lehetne a Cavst erősíteni, olyan magas fizetésekkel nyomják és talán még TT-t lehetne boltolni, de döntőt leszámítva ő nagyon értékes emberke a szerkezetükben.

Jövőre ismét a GSW lesz a legnagyobb esélyes, nyilván megpróbálják Iggy fizetését betuszkolni, most is sokat jelentett az ő játéka.
Én bízok benne, hogy a Celtics további szintet tud lépni, nem fogom elsorolni az unásig felsorolt lehetőségeinket. Én a türelem híve vagyok, főleg látva a Warriorst, kevés a fizetési sapkánk, befér megint egy max és Fultz-zal nagyot nyerhetünk. Mire ő beérik pont "lecsenghet" a GSW. Akik egyértelműen dinasztia csapat, s több bajnoki cím is bennük van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.13. 21:50:59

PCsabi írta:Annak örülök, hogy:
1. Ha már KD ment a GSW-be, ő volt egyértelműen a csapat legjobb játékosa.
2. Nem jönnek a LeBron-haterek, hogy na, elbukott még egy döntőt.
3. Nem lett 16-0 :D

Amúgy már beszélgetnek arról, hogy hogyan lehetne a Cavs erősebb: Love for George. Mondjuk először meg kéne győzni PG-t, hogy maradjon és ne menjen majd a Lakers-be... :D
pedig bukott :P
amőgy elképesztőt játszott, én nem szeretem, főleg a játékstílusa áll tőlem távol, ez az erőből oldom meg téma nekem nem gyere be...de fejet hajtok, mert szerintem a legjobb finalsét hozta most, meg a legjobb PO-ját.

George nem lenne rossz nekik, de a Pacers ritka ostoba lenne,ha egy Loveért odaadnák, pláne hogy egy keleti csapatot erősítenének még tovább vele.

nem biztos, hogy szupersztárban kell gondolkodnia a Cavsnek, egy Iggy típusú betonvédő már sokat segítene a gsw ellen.
meg az sem mellékes, ha Lue mondjuk kitalálna játékokat, mert egy boston, atlanta, washingotn ellen oké, hogy 1-1ezik folyamatosan Lebron meg Kyrie, de a gsw ellen ezek nagyon angy erőket emésztenek fel. És kb a Cavs támadások 80%a ezekből állt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése