Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.22. 14:10:48

Máig tartom, hogy sokkal inkább néztem volna Munirt a csapatban, ha megkapja a lehetőséget a bizonyításra, mint Pacot, de bele kell törődni hogy Munir már sosem fog itt játszani. 20 millióért jó üzlet lenne, de kétlem hogy igaz.

Gomes témához: én azt értem, hogy több van benne, biztos is hogy így van, na de aki egy év alatt még csak a jelét sem tudta mutatni annak, hogy akár egy kicsit is helye van itt, az nem való erre a szintre. Portugál válogatottban se láttam még kiemelkedően játszani. És most nem számít, hogy bizonyítási vágy, stressz, stb. Ha fejben kevés egy ekkora csapathoz, akkor lényegtelen a tehetség.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.22. 13:56:46

randomguy írta:Catalunya Radio szerint a Zenit 20 millióért vinné Munirt.
Ezt akkor hiszem el maximum, ha aláírták a papírokat. Mi játékost normális áron még nem nagyon adtunk el :|
94:39 6 - 1
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.22. 13:36:12

Catalunya Radio szerint a Zenit 20 millióért vinné Munirt.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.22. 13:14:23

Nyiri81 írta:
Stalkyard írta:Mondjuk valamit csak látnak mások is ebben a gyerekben, ha bombázzák az ajánlatokkal.
Nem olyan rossz játékos Ő. Mikor voltam kint meccsen volt idő mikor direkt Őt néztem. Tök jó mozgása van és nem ügyetlen. Csak hát gondolom a bizonyítási vágy és az elvárások azért nagy teher. Játékpercek megvannak ez tény, arra nem lehet fogni. A valenciában sem volt rossz amúgy.

Egyébként azért bombázzák, mert úgy látják hogy a Barca befürdött vele és áron alul meg akarják szerezni. Simán lehet hogy másik csapatban kulcsember lehetne.
Nálunk bűn rossz. Sajnos. Semmi élet nem volt benne, mintha másnapos lenne. Viszont Riquelme is pont ilyen volt nálunk. Szerencsétlen még a sorsdöntő 11-est is kihagyta. A Villarrealban meg rá se lehetett ismerni. Szóval van ilyen. Vagy Sevcsenko a Chelseaben.

Okosabb lenne szabadulni tőle.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.22. 13:10:21

Gomessel pont az a bajom, hogy szerintem sosem fog jobban játszani nálunk. Remélem rám cáfol, de nem arról van szó, hogy csak simán nem volt jó formában egész évben, hanem ahogy többen is látjátok egyszerűen az adottságai nem jók ide. A topp csapatokban csak is a gyors modern KP-k férnek meg. Egy zongoracipelő fér el csak egy csapatban. Szép dolog a csapatmunka meg a küzdés, de láthattuk, hogy pl az AtMa meg a Juve mire ment a szervezettséggel. A csúcsra nem igazán lehet vele odaérni. Szóval Gomesekkel mi sem fogunk tudni. Rakitic nagyon elég aki szétgürcüli magát, VKP-be meg Busi elég lesz pár évig.

Szóval ha 40 körül kinálna valaki érte, már simán elengedhetné a Klub. Úgyis szűkíteni kell a KP létszámán. Ezerszer inkább ő menjen mint Rakitic. Hiába fiatalabb a portugál nálunk jobb nem nagyon lesz. Más csapatban pl Juve, Chelsea, AtMa sokkal jobb teljesítményre lehetne képes.

Ha meg marad akkor remélem varázsütésre, gyorul a játéka mind fejben, mind fizikálisan. Tegnap is rossz volt nézni, ahogy mozog támadásban. CR egyszer ki is akadt rá ahogy helyzet lett volna belőle de AG rosszul mozgott be.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.22. 12:59:06

Nekünk 35+20 millióba fájt, szóval mondhatjuk, h a 30 millió áron alul van. Annyit megér amúgy a fickó jó néhány csapatnak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.22. 12:40:58

Nyiri81 írta:
Stalkyard írta:Mondjuk valamit csak látnak mások is ebben a gyerekben, ha bombázzák az ajánlatokkal.
Nem olyan rossz játékos Ő. Mikor voltam kint meccsen volt idő mikor direkt Őt néztem. Tök jó mozgása van és nem ügyetlen. Csak hát gondolom a bizonyítási vágy és az elvárások azért nagy teher. Játékpercek megvannak ez tény, arra nem lehet fogni. A valenciában sem volt rossz amúgy.
Mondjuk a mozgására ilyet nem mondanék, nem hiszem, hogy bármi köze lenne ahhoz, hogy élőben látod vagy TV-ben.Itt egyszerűen arról van szó, hogy a mi játékunkba ő elefánt a porcelánboltban. Fejben és fizikailag is lassú ehhez, a játékintelligenciája sem predesztinálja olyan játékossá, aki a középpályánkra való.
Tény és való, hogy más csapatban kulcsember lehetne, de ebben a fórum nagy része egyetért.
Nyiri81 írta:Egyébként azért bombázzák, mert úgy látják hogy a Barca befürdött vele és áron alul meg akarják szerezni. Simán lehet hogy másik csapatban kulcsember lehetne.
Ez a kijelentés abban az aspektusban sántít, hogy ha áron alul akarnák megszerezni, nem 30+ milliós ajánlatokkal jönnének.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.06.22. 12:06:54

Stalkyard írta:Mondjuk valamit csak látnak mások is ebben a gyerekben, ha bombázzák az ajánlatokkal.
Nem olyan rossz játékos Ő. Mikor voltam kint meccsen volt idő mikor direkt Őt néztem. Tök jó mozgása van és nem ügyetlen. Csak hát gondolom a bizonyítási vágy és az elvárások azért nagy teher. Játékpercek megvannak ez tény, arra nem lehet fogni. A valenciában sem volt rossz amúgy.

Egyébként azért bombázzák, mert úgy látják hogy a Barca befürdött vele és áron alul meg akarják szerezni. Simán lehet hogy másik csapatban kulcsember lehetne.
Csak is Puyol
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.22. 11:28:01

Samper írta:
Tipikus idióta gondolkodás lenne. A tavalyi igazolásokért LE már elvitte a balhét. Ha az ideiek se sikerülnek, meg a bajnoki év se, akkor ki az ördögöt fogja pont az érdekelni, hogy az előző évben milyen volt az igazolás? Csak akkor van értelme megtartani Gomest, ha Valverdenek kifejezetten kell.-
Robert Fernandez egyszerre ígéri nagy nevek leigazolását és azt, hogy a tavalyiak bizonyítani fognak. Kötve hiszem. Ezt a nyilatkozatát sokszor fogják az orra alá dörgölni. Nem csodálkoznék, ha belebukna.
http://www.espnfc.com/story/3146458/bar ... g-director" target="_blank
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.22. 10:24:27

Szerintem Bartomeu és Rosell nagyon rossz hatással vannak a klubra. Nemhogy építenék azt, hanem inkább rombolják. Rosell még hagyján, mert ha ő akkor nem hozza Ronaldinho-t ma nincs Barcelona.

A Real az utóbbi 4 évben három BL-t nyert. Azt, hogy ebből hány volt jogos lehet vitatkozni, de nem érdemes, mert már történelem. Idén is, óriási szerencse kellett, hogy a legjobb 16 között továbbjussunk, pedig elvileg megvan a csapatunk. De gyakorlatilag láthattuk, hogy nincs. Idén változások kellenek, radikálisak és erre hoznak egy Valverdé-t edzőnek, aki lehet, hogy spanyol bajnokságban otthon van, de semmiképpen se top edző. Olyan akire szükség van. Most itt tartunk.

Igazolások még nem jött senki, igaz nem is távozott, Verrattival foglalkozunk, pedig egyedül kevés lesz. Ezzel szemben a Realnak van egy fiatal csapata, azon kell gondolkodniuk, hogy Moratát 60 vagy 70 millióért adják el. A korábbi évek sikercsapatát a mostani vezetőség nagyon leépítette.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.22. 10:14:24

MessiNeymarSuarez írta: Amúgy Bartomeuék már csak azért sem adnák el idén, mert sokba fájt nekünk, és az egyenlő lenne a beismeréssel hogy rossz üzlet volt.
Tipikus idióta gondolkodás lenne. A tavalyi igazolásokért LE már elvitte a balhét. Ha az ideiek se sikerülnek, meg a bajnoki év se, akkor ki az ördögöt fogja pont az érdekelni, hogy az előző évben milyen volt az igazolás? Csak akkor van értelme megtartani Gomest, ha Valverdenek kifejezetten kell.-
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.22. 10:02:36

visca el barca írta:
hogy tovább fájdítsam mindenki szívét, ma már arról szólnak a hírek, hogy 3 konkrét ajánlatot is visszadobtunk és fernandezék kijelentették, hogy nem eladó (látom palesz is írta, szóri)
Mondjuk valamit csak látnak mások is ebben a gyerekben, ha bombázzák az ajánlatokkal. Mindenesetre szerintem is hiba a megtartása, illetve a leigazolása is az volt. Aki egy szezon alatt ennyire nem tud semmi értékelhetőt produkálni, főleg hogy milyen váarkozások előzték meg és hogy mennyibe került, attól én ne várok csodát. Stabil csereszintre lehet felér a srác, de milyen áron... Na mindegy, már csak büszkeségből sem fognak megválni egy év után a "tavalyi év nagy piac kínálta csúcsigazolástól", ezt lehetett tudni. Csak bízom benne, hogy Valverde nem fogja kupák rovására a nem odaillő embereket vég nélkül erőltetni, mint LE idén.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.22. 09:35:31

visca el barca írta:
hogy tovább fájdítsam mindenki szívét, ma már arról szólnak a hírek, hogy 3 konkrét ajánlatot is visszadobtunk és fernandezék kijelentették, hogy nem eladó (látom palesz is írta, szóri)

verratti meg már ügyvédekkel/jogászokkal egyezkedik, hogy vhogy kikényszerítse a psg-t, hogy engedjék el.
Egye fene, ha sikerül leigazolni Verrattit, akkor nem érdekel hogy most kaptunk-e 30 milliót Gomesért vagy sem :D
Viszont ha ez a 30 millió fog hiányozni egy normális kp/JHV-hez akkor fogni fogom a fejem, de csak kicsikarják valahogy.

Amúgy Bartomeuék már csak azért sem adnák el idén, mert sokba fájt nekünk, és az egyenlő lenne a beismeréssel hogy rossz üzlet volt.
De egy Juventus-féle csapatba szerintem tökre passzolhatna, és fontos játékos lehetne.

Ugyanaz mint Matyi, ő sem volt rossz még balhátvédként sem egy Valencia-féle tank hadrendszerben, de a mi gyors, kezdőkörig feltolt védekezésünkbe finoman szólva nem illett bele pláne balhátvédként, előre játékból nem is beszélve.

Ha Valverde nem fog eszetlenül rotálni, az már +1 fontos igazolás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.22. 09:15:46

Subinho írta:
visca el barca írta:a catalunya radio szerint visszautasítottunk egy 35 millios ajánlatot gomesért, ezért volt itt ma mendes. valamelyik angol klub akarta megvenni. mondom én hogy ránk fog rohadni ez a falábú
Nem is értem. Kevesebbért is odaadnám azonnal!
hogy tovább fájdítsam mindenki szívét, ma már arról szólnak a hírek, hogy 3 konkrét ajánlatot is visszadobtunk és fernandezék kijelentették, hogy nem eladó (látom palesz is írta, szóri)

verratti meg már ügyvédekkel/jogászokkal egyezkedik, hogy vhogy kikényszerítse a psg-t, hogy engedjék el.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.22. 09:08:45

Subinho írta:Nem is értem. Kevesebbért is odaadnám azonnal!
A Mundo emelt, ők már 3 ajánlatról is beszéltek. De a klub kijelentette, hogy érinthetetlen. Egyedül annyiba bízok komolyan, hogy addig nem akarják elengedni, amíg Verratti biztos nincs zsebben, hogy meglegyünk elegen mindenképp. Más reményem nincs, de ez is csak szalmaszálba kapaszkodás részemről.

Arról is írtak ők közben, hogy Dembélével megvan a megegyezés, már "csak" a Dortmunddal kell. 50+20 milliót ajánlanánk érte, ők 90-et akarnak.

Semedo árát pedig csökkentette a Benfica, elméletileg fel is gyorsítjuk az eseményeket. Mendes amúgy az ügynöke, aki tegnap Barcelonában járt, nem biztos, hogy csak Gomesék miatt tárgyalt..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.06.22. 08:26:13

Nero. írta:Mar most teljesen komolytalan lett az egesz. Ezek utan ki tudja hogy mi igaz és mi nem? Ezentúl mar csak azzal érdemes foglalkozni amit a hivatalos oldal lehoz, a többi az újságírók élénk fantáziája. Ilyen alapon én is irhatnek cikkeket.
mert most mi olyan hu de nagy dolog tortent, ami kihozta beloled ezt?

verratti jonne, de a psg nem adja. bonyolult targyalasok lesznek.
bellerint akarjuk, o jonne is meg nem is, de az arsenal nem akarja adni.
semedo lenne a b terv, de erte meg sokat kernek, csokkenteni akarjuk az arat.
dembelet is hoznank, o is jonne, de a dortmund tul sokat ker, targyalunk.
deulofeut visszahoznank, gondolom dembele / neymar cserejenek, o viszont annyira nem jonne, inkabb jatszani akar.

hetek ota ugyanez megy, ezekre kell figyelni, es valoszinuleg a nyar tovabbi reszeben is ez lesz a tema, ameddig ossze nem jonnek vagy vegleg meg nem szakadnak a targyalasok.

nincs itt semmi kulonleges, ami ne lett volna ugyanigy az eddigi evekben.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.21. 23:44:00

visca el barca írta:a catalunya radio szerint visszautasítottunk egy 35 millios ajánlatot gomesért, ezért volt itt ma mendes. valamelyik angol klub akarta megvenni. mondom én hogy ránk fog rohadni ez a falábú
Nem is értem. Kevesebbért is odaadnám azonnal!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.21. 20:45:16

Mar most teljesen komolytalan lett az egesz. Ezek utan ki tudja hogy mi igaz és mi nem? Ezentúl mar csak azzal érdemes foglalkozni amit a hivatalos oldal lehoz, a többi az újságírók élénk fantáziája. Ilyen alapon én is irhatnek cikkeket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.21. 20:22:28

davi10 írta:
Stalkyard írta:Mesut Özil is a possible option for Barcelona if Verratti transfer fails. According to different sources, the player already found a high quality kebab bar near Camp Nou, which can make the transfer easier. [Népszabadság]
Már épp akartam írni, hogy semmi esély, de azért a végén jót röhögtem :D

Amúgy tartom, hogy Dembelét felejtsük el, majd max. jövőre.
Verratti + Bellerín legyen meg és kész. Mindkettő jönni akar, mindkettőt akarja a klub, mindkettőre nagy szükség van.
Nyúljunk mélyen a zsebbe, egy ilyen szezon után nem kéne spórolni az igazolásokon.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... do-6120477" target="_blank Állítólag közeledtek az álláspontok.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.06.21. 20:21:30

visca el barca írta:a catalunya radio szerint visszautasítottunk egy 35 millios ajánlatot gomesért, ezért volt itt ma mendes. valamelyik angol klub akarta megvenni. mondom én hogy ránk fog rohadni ez a falábú
Ezt bár ne láttam volna :cry: :cry:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.21. 19:51:54

a catalunya radio szerint visszautasítottunk egy 35 millios ajánlatot gomesért, ezért volt itt ma mendes. valamelyik angol klub akarta megvenni. mondom én hogy ránk fog rohadni ez a falábú
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.21. 19:42:14

Stalkyard írta:Mesut Özil is a possible option for Barcelona if Verratti transfer fails. According to different sources, the player already found a high quality kebab bar near Camp Nou, which can make the transfer easier. [Népszabadság]
Már épp akartam írni, hogy semmi esély, de azért a végén jót röhögtem :D

Amúgy tartom, hogy Dembelét felejtsük el, majd max. jövőre.
Verratti + Bellerín legyen meg és kész. Mindkettő jönni akar, mindkettőt akarja a klub, mindkettőre nagy szükség van.
Nyúljunk mélyen a zsebbe, egy ilyen szezon után nem kéne spórolni az igazolásokon.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.21. 18:58:40

PCsabi írta:Amúgy Masi-ról van valami hír?
:mrgreen:

a jó öreg masi, még mindig a ternanaban vereti :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.06.21. 18:58:19

Stalkyard írta:Mesut Özil is a possible option for Barcelona if Verratti transfer fails. According to different sources, the player already found a high quality kebab bar near Camp Nou, which can make the transfer easier. [Népszabadság]
végre egy hiteles forrás
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.21. 18:55:50

Mesut Özil is a possible option for Barcelona if Verratti transfer fails. According to different sources, the player already found a high quality kebab bar near Camp Nou, which can make the transfer easier. [Népszabadság]
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése