Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.06.23. 23:14:35

pep71 írta:szerintetek az szabályos lenne, ha Verratti kivásárolná magát a szerződéséből és ezt a Barcelona fizetné? :D :D :mrgreen: naneee, ez nem az, hogy megkér a haverod, hogy hozz a boltból egy karton sört neki, majd odaadja a lóvét :D azért millió eurókat nem lehet zsebbe odaadni, ne szórakozzunk már, ha ez ilyen egyszerű lenne és szabályos, akkor Suarezt, meg Neymart, CR-t is így igazolták volna le...
Ilyenkor jön az az opció, hogy "természtesen a játékos fizette ki ezt a pénzt, mert bazira nálunk akart játszani", aztán meg 25millát keres évente, és a barca visszafizeti neki a "kölcsönt" :D
Mindenhol sunyizunk, kétlem, hogy épp itt ne találnánk ki valamit, ami kevésbé átlátszó :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 20:19:45

Nero. írta:Errol lemaradtam, ezt hol írták?
én minden hírt, amit ide beteszek azt a két katalán sport napilaptól hozom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.23. 20:17:30

visca el barca írta:
Nero. írta:Továbbra is eros fenttartásokkal kezelném a hírt.
ne kezeld, mert tény, hogy megszakította a nyaralását, azért h beszéljen párizsban az elnökkel.
Errol lemaradtam, ezt hol írták?
szerintetek az szabályos lenne, ha Verratti kivásárolná magát a szerződéséből és ezt a Barcelona fizetné? :D :D :mrgreen: naneee, ez nem az, hogy megkér a haverod, hogy hozz a boltból egy karton sört neki, majd odaadja a lóvét :D azért millió eurókat nem lehet zsebbe odaadni, ne szórakozzunk már, ha ez ilyen egyszerű lenne és szabályos, akkor Suarezt, meg Neymart, CR-t is így igazolták volna le...

Jah mondjuk ez elég érdekes lenne :D Azt se hiszem hogy a csigazabálóknál nincs kivásárlási ár, valamit mégis kell fizetni. Egy 100-110be lesz szerintem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.06.23. 20:25:37-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.06.23. 20:16:48

szerintetek az szabályos lenne, ha Verratti kivásárolná magát a szerződéséből és ezt a Barcelona fizetné? :D :D :mrgreen: naneee, ez nem az, hogy megkér a haverod, hogy hozz a boltból egy karton sört neki, majd odaadja a lóvét :D azért millió eurókat nem lehet zsebbe odaadni, ne szórakozzunk már, ha ez ilyen egyszerű lenne és szabályos, akkor Suarezt, meg Neymart, CR-t is így igazolták volna le...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 19:53:59

Nero. írta:Továbbra is eros fenttartásokkal kezelném a hírt.
ne kezeld, mert tény, hogy megszakította a nyaralását, azért h beszéljen párizsban az elnökkel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.06.23. 19:50:12

MichaaBee írta:Korábban említette valaki azt az opciót, hogy Verratti ki tudja magát vásárolni a szerződéséből. Ennek feltételeiről tud bárki bármit? Egyrészt irreálisnak tartom, hogy egy munkavállaló semmilyen módon ne tudjon a munkaadójától szabadulni, másrészt ha meg ki tudja magát vásárolni a szerződéséből, akkor a PSG miért nem örül, hogy inkább kapnak érte 80-at? Vagy ennél nagyságrendekkel drágábban tudja csak kivásárolni magát? Nagyon sok sötét folt van a történetben... :)
Én dobtam be a témát, de csak ötlet szinten, nem tudom, működik-e a dolog. Még mindig tartom, hogy ez az egyetlen módja szerintem, hogy eljöjjön onnét. Biztosan nem fogják elengedni, csináljon bármit is. Szóval ja, _ha_ lehet ilyet csinálni, akkor 20-40 milla között meg lehetne szerezni (és ezért gyanús*, hogy azért ez jóval alacsonyabb számnak néz ki, mint a 100 millák, amik röpködnek mindenfelé), hogy a kivásárlást a Barca fizeti. Mármint Verratti, de neki meg kifizeti a Barca. De tényleg jó lenne, ha valaki, aki ért hozzá, vagy jobban "benne van a témában", hozzászólna, hogy ilyet lehetséges-e csinálni. Aztán az is lehet, hogy a szerződésében van valami neki, hogy a hátralévő fizujának a tízszereséért kivásárolhatja magát a szerződésből. Az úgy már 200 milla körül lenne alsó hangon, máris nem olyan jó üzlet.

(*Gyanús alatt azt értem, hogy valószínűleg nem lehet ilyet csinálni.)
miro. írta:nagyon nagy penzt kene am fizetnie...
Verrattinak nagy pénz, a Barcának nem annyira.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.23. 19:49:18

Továbbra is eros fenttartásokkal kezelném a hírt, egyrészt Verratti non-stop Ibizán bulizik, züllik, a PSG elnök meg ennél normálisabb embernek tűnik. Nem hiszem hogy ezeket a dolgokat telefonon beszélnék meg, ha meg igen akkor se rohanna senki a katalán médiához árulkodni.

Ha jonni akar akkor jonni fog, de az is lehet hogy Valverdenek nem kell meg az is hogy amugy boldog Párizsban az egesz csak a firkàszok agyszüleménye mert tudják hogy 10/9 (én is) culé Verrattin kattog amióta a Real behúzta a bajnokságot meg a BLt.

14 nyara ota szinte minden igazolásunk a semmiből jött, nem kotyogott az újságoknak senki, mindig csak megjelent a hír hogy xy hivatalos.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.06.23. 19:51:21-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.06.23. 19:33:45

MichaaBee írta:Korábban említette valaki azt az opciót, hogy Verratti ki tudja magát vásárolni a szerződéséből. Ennek feltételeiről tud bárki bármit? Egyrészt irreálisnak tartom, hogy egy munkavállaló semmilyen módon ne tudjon a munkaadójától szabadulni, másrészt ha meg ki tudja magát vásárolni a szerződéséből, akkor a PSG miért nem örül, hogy inkább kapnak érte 80-at? Vagy ennél nagyságrendekkel drágábban tudja csak kivásárolni magát? Nagyon sok sötét folt van a történetben... :)
Figyu nekem az a tippem hogy a fennmarado idore szolo lovejat kell kifizetni..
Asszem neki 2021ben jar le a szerzodese,keressen evi 3-4-5 millat(?) nagyon nagy penzt kene am fizetnie...
Ha ez a teoria jo...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.06.23. 19:23:25

Korábban említette valaki azt az opciót, hogy Verratti ki tudja magát vásárolni a szerződéséből. Ennek feltételeiről tud bárki bármit? Egyrészt irreálisnak tartom, hogy egy munkavállaló semmilyen módon ne tudjon a munkaadójától szabadulni, másrészt ha meg ki tudja magát vásárolni a szerződéséből, akkor a PSG miért nem örül, hogy inkább kapnak érte 80-at? Vagy ennél nagyságrendekkel drágábban tudja csak kivásárolni magát? Nagyon sok sötét folt van a történetben... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 18:47:57

kora esti verratti:

ma állítólag a psg újabb szerződést ajánlott, az eddigi 6.7 millió éves fizetés helyett 12 millát ajánlottak neki, de jönni akar ide, azonban a psg vezetősége közölte vele, hogy szó sem lehet róla
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.23. 15:08:59

visca el barca írta:
Samper írta:Én is úgy gondolom, hogy ha a sejk felfújja magát, akkor nem kényszeríthető semmire - kerül, amibe kerül neki.
aztán meg majd leírod megint hogy barto szétverte az egész barcát, mert nem tud igazolni.
" Ha huszas vagyok az a baj..."

- Ne legyen középszerű
- Ne legyen drága
- Ne legyen olcsó
- Erópai bajnoságban bizonyított
- Sok éves rutin
- De ne legyen idős mert hósszútávra kell
- Legyen sansz a legiazolására
- Azonnal

Ugye mindenki érzi hogy valamiből vagy többől engedni kell...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 14:55:49

Samper írta:Én is úgy gondolom, hogy ha a sejk felfújja magát, akkor nem kényszeríthető semmire - kerül, amibe kerül neki.
aztán meg majd leírod megint hogy barto szétverte az egész barcát, mert nem tud igazolni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.23. 14:01:28

Én is úgy gondolom, hogy ha a sejk felfújja magát, akkor nem kényszeríthető semmire - kerül, amibe kerül neki.
Viszont azt hiszem, a VB már rég nem akkora vonzerő, mint sokan gondolják. Messi esete a kivétel, amely erősíti a szabály - de ő nyugdíjba Argentinába akar menni, ahol távolról sem akkora menő, mint Európában.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.23. 13:12:18

visca el barca írta:max. ha megtagadja az edzéseket, de hány olyan nagy kalibert ismersz az elmúlt 10 évből aki ezt megtette? jövőre vb, biztos nem akar lemaradni, a psg-nél meg lehet annyira kihúzza a gyufát, hogy dacból, már csak azért is leteszik a padra.
Nekem egyedül Bale rémlik, de tényleg nem szokás ez nagyon. Én még látok azért esélyt, de az biztos, hogy hosszú saga lesz, és közel sem biztos, hogy happy enddel.
Kovbal88 írta:De az is érdekes, hogy nem tudjuk elhozni Dembele-t a Dortmundból, miközben a Bayern a nagy rivális, azt hoz el tőlük áron alul akit épp megtetszik neki.
1 éve ment oda, a München meg lejáró szerződésű játékosokat hoz el onnan általában olcsón. Elég nagy a különbség. Amúgy a klub se akarja hozni már idén, mert fejlődnie kell még. Ha jövőre, vagy utána hozzánk jön majd, akkor én kifejezetten örülök ennek a hírnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 13:00:27

Chino írta:Azért, ha Verratti feleannyit tesz, amit hallani már olyan komoly nyomásgyakorlás, amit a klubok nem szoktak megakadályozni pénz ide vagy oda.
Főleg úgy, hogy ha el is engedik szinte bárkit hozhatnak, mert az LFP-t sem sértik meg. Ilyenkor pedig felvetődik a kérdés, hogy jobb-e erőszakkal megtartani egy játékost, aki nem is akar ott játszani és legjobb esetben is csak motiválatlan lesz.
őszintén megmondom ebben én nem sok realitást látok, ezek csak a Ti fantazmagóriáitok, hogy valamivel próbáljátok magatokat győzködni. max. ha megtagadja az edzéseket, de hány olyan nagy kalibert ismersz az elmúlt 10 évből aki ezt megtette? jövőre vb, biztos nem akar lemaradni, a psg-nél meg lehet annyira kihúzza a gyufát, hogy dacból, már csak azért is leteszik a padra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.23. 12:37:17

vinszentvega írta:
MQuCsabi írta:Ha ezt a bohóc Lima gyereket megvesszük, akkor én falnak megyek. Ez már mindnenek az alja lenne. #-o
Mutatom az utat szívesen! Egyáltalán valaki közületek látta már játszani? Mert gondolom az összes okos hozzászólás gazdája végig nézte a 16-17 es Paulista szezont ugye? Hagyjuk már! Gőzötök sincs hogy hogy játszik. (mint ahogy én is csak a youtube-on tudtam róla videókat nézni, ami alapján kifejezetten dinamikusnak tűnik, a jelenlegi középpályásaink sebességét tekintve.És még a labdával is elég jó viszonyban van...
Tényleg nem értem, hogy miért kell valakit azért köpködni, mert :
-1 lila-gőz sincs arról, hogy kifene, mifene
-2, mert Neymar barátja??(ezen fetrengek a röhögéstől, hogy ezért szidjátok, de tényleg)
-3, mert nem 100.000.000€ ba kerül??

Halkan jegyzem meg, hogy a Madrid dél amerikai 'vakfoltból' igazolt játékosai is kutyaütők ugye?
Azért, ha valakire 27 évesen nem figyelnek fel az azért elmond valamit. Pedig a Santost azért figyelik az európai klubok.

De nem is ez az igazi baj. Ha szükség lenne rá, akkor senki sem ágálni. De van jelenleg 2-3 posztra 8 játékosunk, ha az esetleges Verrattit nem számolom. Ebből csak a Rafinha-Arda duóra lehet számítani, mint távozók. Persze hosszú az átigazolási szezon, de a kezdő hármas alap, SR szintén, Gomesről és Denisről kijelentették, hogy maradnak. Inire sem lehet számítani mint állandó kezdő, a cserék közül pedig meg sem közelítik a szintjét. Ha mondjuk csupán 1-2 csere lenne kp-ra, még OK, de minek egy 7.-8. ember. Azért mert ingyen van? Könyörgöm, a fizetését akkor is állni kell. Az meg magunkat ismerve nem kevés.
Az egyértelműen kiderült a szezon során, hogy a kezdőbe kell ember és nem a padra vagy lelátóra.
Lima meg, hiába nem láttuk nagyon játszani, nem valószínű, hogy ő jelentené a megoldást a legégetőbb problémára. Ráadásul Gomest játszatni kell.

visca el barca írta:
de mégis mit tudsz csinálni ha nem engedik el? alapesetben ilyenkor ilyenkor valami irreális összeggel kopogtatsz be, de ez egyrészt a psg-nél esélytelen, mert nem érdekli őket pénz, másrészt nem fogunk senkiért kifizetni 150 milliókat, mert annyit senki nem ér, nem hogy egy verratti...

Azért, ha Verratti feleannyit tesz, amit hallani már olyan komoly nyomásgyakorlás, amit a klubok nem szoktak megakadályozni pénz ide vagy oda.
Főleg úgy, hogy ha el is engedik szinte bárkit hozhatnak, mert az LFP-t sem sértik meg. Ilyenkor pedig felvetődik a kérdés, hogy jobb-e erőszakkal megtartani egy játékost, aki nem is akar ott játszani és legjobb esetben is csak motiválatlan lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 12:27:47

Kovbal88 írta:Például e a PSG vezetőit leitatni.
aha. szóval ötleted neked sincs csak hőbörögni tudsz, meg hülyeségeket beirkálni (mellesleg sok sikert, ha egy muszlim embert próbálsz leitatni, majd szóljál ha sikerült)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.23. 12:15:03

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:de Verratti vagy hasonló kaliber nem :twisted:
de mégis mit tudsz csinálni ha nem engedik el? alapesetben ilyenkor ilyenkor valami irreális összeggel kopogtatsz be, de ez egyrészt a psg-nél esélytelen, mert nem érdekli őket pénz, másrészt nem fogunk senkiért kifizetni 150 milliókat, mert annyit senki nem ér, nem hogy egy verratti...
Biztosan meg vannak erre is az eszközök. Például e a PSG vezetőit leitatni. Vagy szerezni nekik egy Messi aláírást vagy pucér fotót Neymar hátsójáról. De az is érdekes, hogy nem tudjuk elhozni Dembele-t a Dortmundból, miközben a Bayern a nagy rivális, azt hoz el tőlük áron alul akit épp megtetszik neki.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.23. 12:08:06

vinszentvega írta:
MQuCsabi írta:Ha ezt a bohóc Lima gyereket megvesszük, akkor én falnak megyek. Ez már mindnenek az alja lenne. #-o
Mutatom az utat szívesen! Egyáltalán valaki közületek látta már játszani? Mert gondolom az összes okos hozzászólás gazdája végig nézte a 16-17 es Paulista szezont ugye? Hagyjuk már! Gőzötök sincs hogy hogy játszik. (mint ahogy én is csak a youtube-on tudtam róla videókat nézni, ami alapján kifejezetten dinamikusnak tűnik, a jelenlegi középpályásaink sebességét tekintve.És még a labdával is elég jó viszonyban van...
Tényleg nem értem, hogy miért kell valakit azért köpködni, mert :
-1 lila-gőz sincs arról, hogy kifene, mifene
-2, mert Neymar barátja??(ezen fetrengek a röhögéstől, hogy ezért szidjátok, de tényleg)
-3, mert nem 100.000.000€ ba kerül??

Halkan jegyzem meg, hogy a Madrid dél amerikai 'vakfoltból' igazolt játékosai is kutyaütők ugye?
A Real Madrid/City stb az tizenéveseket, esetleg 20-23 éveseket igazol le, de ez a pali pár nap múlva 27 éves, és még a Santos sem nagyon akar vele hosszabbítani, gondolom nem véletlen hogy egy európai klub sem jelentkezett még érte.
Mire megszokja a környezetet és az európai focit, lesz vagy 29 éves, és még mindig nem biztos hogy beválik, sőt...
Cserébe ha a hírek igazak, őt is megkínáljuk rögtön évi 5 millió euros fizetéssel, mikor így is plafonon van a fizetési keret.


Pont hogy minőségben kéne igazolni, nem pedig mennyiségre, mert KP-n papíron így is zsúfoltak voltunk, de beugrós nem nagyon volt aki tudott lendíteni a játékon padról, akkor meg sokra megyünk velük, még mindig 11 emberrel állhatunk fel.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.23. 12:01:00

Szerintem a személyeskedést azelőtt fejezd be, mielőtt elkezdenéd... :wink:
Engem csak a létszám zavar. Ha ne mtudunk elég középpályást kitakarítani, akkor nem látom értelmét. Egy szóval nem említettem egyiket sem az általad felsoroltak közül. Ha már beidéztél vinszentvega...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.23. 11:58:13

MessiNeymarSuarez írta:de Verratti vagy hasonló kaliber nem :twisted:
de mégis mit tudsz csinálni ha nem engedik el? alapesetben ilyenkor ilyenkor valami irreális összeggel kopogtatsz be, de ez egyrészt a psg-nél esélytelen, mert nem érdekli őket pénz, másrészt nem fogunk senkiért kifizetni 150 milliókat, mert annyit senki nem ér, nem hogy egy verratti...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.23. 11:40:29

vinszentvega írta:Egyáltalán valaki közületek látta már játszani?
Szerintem jogos felvetés... :mrgreen:

Amúgy ha jól értem ingyen jön akkor meg nem mindegy? Túl nagyot nem veszíthetünk ha nem válik be. Ha meg igen, egy darab avatárt sem akarok meglátnia fúrumon. :mrgreen:

Én memhiszem hogy ez Verrati rovására menne, így is fognak még a nyáron erősíteni a csapaton.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.06.23. 11:30:42

MQuCsabi írta:Ha ezt a bohóc Lima gyereket megvesszük, akkor én falnak megyek. Ez már mindnenek az alja lenne. #-o
Mutatom az utat szívesen! Egyáltalán valaki közületek látta már játszani? Mert gondolom az összes okos hozzászólás gazdája végig nézte a 16-17 es Paulista szezont ugye? Hagyjuk már! Gőzötök sincs hogy hogy játszik. (mint ahogy én is csak a youtube-on tudtam róla videókat nézni, ami alapján kifejezetten dinamikusnak tűnik, a jelenlegi középpályásaink sebességét tekintve.És még a labdával is elég jó viszonyban van...
Tényleg nem értem, hogy miért kell valakit azért köpködni, mert :
-1 lila-gőz sincs arról, hogy kifene, mifene
-2, mert Neymar barátja??(ezen fetrengek a röhögéstől, hogy ezért szidjátok, de tényleg)
-3, mert nem 100.000.000€ ba kerül??

Halkan jegyzem meg, hogy a Madrid dél amerikai 'vakfoltból' igazolt játékosai is kutyaütők ugye?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.23. 11:12:32

Ha ezt a bohóc Lima gyereket megvesszük, akkor én falnak megyek. Ez már mindnenek az alja lenne. #-o
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.23. 10:29:52

Tobias88 írta:Felőlem jöhet ez a Lima gyerek, ingyen főleg, 4. számú csere középpályásnak elfér, de akkor könyörgöm adjunk már el a középpályáról pár embert, Turan, Gomes és Rafinha (menni akar, amúgy nem kéne eladni)

Viszont ha nem adunk el senkit és Verratti is jönne, akkor 3 helyre 10 ember lenne :mrgreen:
Meg lesz ez oldva azzal, hogy Lima jön, de Verratti vagy hasonló kaliber nem :twisted:
Válasz küldése