USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.01. 12:45:01

A csávó nem csinál rossz cserét, igen az para hogy a tárgyaló partnerek is tudják, hogy a Celticstől lehet kérni és irreális dolgokat akarnak. Odaadták George-ot pick nélkül tőlünk 2 kezdőt és 2 picket kértek... Hát inkább akkor egyék meg Sabonist meg Oladipot. :) Könnyen lehet egy év "kölcsönért" ment át. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.01. 07:17:03

csababarca írta:Én boston szurkoló vagyok, és nem éltetem Ainget.
Addig nem amíg nincs értékre váltva ez a rahedli jónak mondott pick.
Lépni kéne, és az nem lehet indok a tétlenségre, hogy a gsw-t úgysem lehet legyőzni.
Le lehet, náluk is lehet akármikor sérülés(ek), egyéb tényezők.
Szerintem nevetséges ezzel takarózni az évek óta tartó semmittevésre.

Hayward+George ha jön az eredmény, ha csak egyik vagy egyik sem az tényleg egyhelyben toporgás.
A kép onnan jött, hogy Griffin maradt a Cippersnél, George-t pedig elcserélte az Indy, egy masszív Oladipo+Sabonis packra. A Utah üzent Haywardnak a Rubioért cseréléssel, a Heat pedig azzal, ahogy játszottak tavaly 2. félévben. (Plusz anyagilag itt járna legjobban.) 1 ideig a Boston volt a legnagyobb favorit, jelenleg ja sztár lennék nem tudom, hogy mennyire lenne szimpatikus, ha egy csapat egyértelműen azt az üzenetet közvetítené, hogy még 3 évig nem akar nyerni és nem nagyon hajlandó lépéseket tenni azért, hogy javítsa a keretét. Rá lehet fogni a GSW-re, de érdekes módon, van 3-4 másik csapat, aki GSW ide- GSW oda, izomból erősít. Ráadásul keletről gyakorlatilag mindeni elment most hirtelen, kb sétagalopp lehetne bejutni a konf döntőbe.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.01. 05:59:18

Én boston szurkoló vagyok, és nem éltetem Ainget.
Addig nem amíg nincs értékre váltva ez a rahedli jónak mondott pick.
Lépni kéne, és az nem lehet indok a tétlenségre, hogy a gsw-t úgysem lehet legyőzni.
Le lehet, náluk is lehet akármikor sérülés(ek), egyéb tényezők.
Szerintem nevetséges ezzel takarózni az évek óta tartó semmittevésre.

Hayward+George ha jön az eredmény, ha csak egyik vagy egyik sem az tényleg egyhelyben toporgás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.01. 04:20:58

Kép
Muhahaha
Remélem a rájátszásban amikor a Cavs majd söpör, a 2125-ös Bostoni pickek sok pontot fognak dobni.:D
Azért nem kis dolog úgy az offseason bohócának lenni, hogy egy 1/1-el, capspace-el és egy csomó assettel indulsz neki.
Vicc, hogy Ainge évek óta a liga egyik leggyengébb GM-je és a helyett, hogy lassan a kirúgásáról lenne szó, éltetik a Boston szurkolók. Azt viszont el kell ismerni, hogy bár hasznosnak nem hasznos, de művészet amit csinál. Lassan tényleg be kéne indítania a "Hogyan tartsuk meg az állásunkat? - haladó online gyorstalpaló középszerű NBA GM-eknek" tanfolyamát.
Az egyébként nagy kár, hogy Hinkienek senki nem szólt, hogy nem kéne kihúznia Embiidet, inkább el kellett volna cserélnie a picket 3 2022-es 2. körös pickre, mert ha semmit nem csinálsz, csak a jövőbeni pickjeid számát növeled, abból nem lehet baj.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.06.29. 19:43:23

PCsabi írta:Nem vagyok felháborodva, hogy Westbrook kapta, de tényleg, ha csak 9,99 lepattanót átlagol, akkor mi van?
Akkor szerintem biztosan nem kapta volna meg. Így hogy meglett a tripla-dupla átlag, nagyon szimbolikus és történelmi a dolog, de ha akár csak pár tizeddel is lemaradt volna róla, biztos vagyok benne, hogy sokkal többet nyomott volna a latba a kevesebb győzelem, gyengébb hatékonyság, csapattársak elhanyagolása, és talán top 3-ba sem került volna.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.29. 17:47:00

Nem vagyok felháborodva, hogy Westbrook kapta, de tényleg, ha csak 9,99 lepattanót átlagol, akkor mi van? Másik meg, hogy Harden is valami 1,5 lepattanóra volt a tripla-duplás átlagtól, ami azért rohadt fontos szempont egy irányítónál... :D

Örülök, hogy CP3 végre elment a Clippers-ből, de azt hittem, hogy a Spurs-t választja majd, egyelőre nem látom magam előtt, hogy ez a Harden - Paul kettős hogyan fog működni. Mondjuk ha feltöltik a cserepadot 3&D emberekkel (megvan még a full MLE-jük, ami 8 millió), akkor ott lesznek a GSW mögött.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.28. 18:31:05

Történnek az események, Paul érdekes döntés, Hardennel érdekes páros lesz.

Westbrooknál szerintem minimum ketten jobban megérdemelték volna, Saricot is sajnálom, hogy lemaradt az év Újonca díjról.

NY-nál meg okos volt, hogy a draft rúgják ki....:D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.06.28. 18:26:03

Viszlát Phil! A soha viszont nem látásra!

Közben CP3 a rakétáknál. Beszarás! :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.28. 18:09:08

CP Houstonban. :shock:

Ha el tudják boltolni Andersont, és Millsapet le tudják igazolni, pariba lehetnek a Warriors-szal.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.27. 12:24:00

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.24. 15:27:20

Megnézve pár videót, Fultz mellett lett még egy kedvencem: Josh Jackson.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.23. 18:33:59

johdepp írta:Szerinted lenne olyan csapat, aki elvinné Horford két éves, 57 millás szerződését? Főleg, hogy harmadik évre meg 30 milla játékos opcióval?
Látva, hogy kiket cserélnek el mostanában, szerintem nem lehetetlen, persze kéne még mellé adni valakit.


A Bulls egy évig gondolkodott, hogy elfogadja ezt a rossz ajánlatot? :D Szépen le lettek húzva...


@johdepp! Előbb véletlenül nem az idézet, hanem a szerkeszt gombra mentem, aztán szépen átszerkesztettem a hozzászólásodat, bocsi :D Vissza meg nem tudtam csinálni, szóval inkább töröltem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.23. 05:31:30

A sok asset átka. :)
Tavaly hasonló csomagról tárgyaltak, Bulls ezek szerint Lavine és Dunn függő.


Tatum nagy scorernek van beallítva, meglássuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.23. 01:53:09

Chicago is finalizing a deal to send Jimmy Butler to Minnesota for Zach LaVine, Kris Dunn and No. 7 pick, league source says.
Tom Thibodeau visszaszerezte az elveszett gyermekét. :mrgreen: Szerencséje a Wolvesnak, hogy a többi csapatnak nem volt elég assetje, hogy túllicitálja ezt az ajánlatot.

szerk.: Bulls 16. pickje megy még vissza cserébe. :shock: :shock: :oops:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.22. 22:37:36

Közben íródott és nem tudtam elolvasni. Én nem kapkodnék, szerintem a csere jó volt mert nem Fultzot húztuk volna. Kényelmes pozícióban a Celtics, én csak azt kérem ezt ne rontsuk el. GSW-t most nem tudjuk megfogni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.22. 19:43:08

Bob_Marley írta:Tudom hogy repkednek a Conley féle nagy szerződések, de nem Haywardot kéne kimaxolni.
Nekem is fura, hogy mostantól már ilyen 30-40 milliós fizetéseket láthatunk 1-1 ember neve mellett, de Hayward legrosszabb esetben is TOP 7 talán a legnagyobb hiányposzton a ligában. Ha nem egy ilyen embert maxolsz ki, akkor nem nagyon marad játékos, akit ki lehet maxolni. A piac egyébként is olyan, hogy ha nem adod meg a maxot érte, akkor nem lesz a tiéd.Azt is hozzáteszem, hogy éppen, hogy lemaradt a szupermaxról, úgyhogy ha úgy vesszük még olcsón megússza az a csapat, aki leszerződteti. (Ha végül a Celticshez szerződne, akkor nagyjából 73 garantált milliót bukott azzal Hayward, hogy nem fért be a 3. csapatba, csak a 4. csapatba fért volna oda, ha lenne ilyen.)

Előre vetítem, hogy Stephan A-t én börtönbe csukatnám szándékos népbutítás vádjával, ha pedig nincs ilyen vádpont, akkor csak azért, mert ennyire hülyének lenni bűn. Ezen viszont kiégtem: :mrgreen:
https://twitter.com/dubsdynasty/status/ ... 4646545409
Hibátlan időzítés.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.22. 18:12:45

Tudom hogy repkednek a Conley féle nagy szerződések, de nem Haywardot kéne kimaxolni.
Kép
Kép
Kép
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2017.06.22. 18:10:52

Hello!

Követem a Fórumon az NBA topicot, viszont eddig nem nagyon szóltam hozzá, csak megfigyelőként voltam jelen. :D
Magát a sportágat imádom, amikor szabadidőm engedi, akkor követem az eredményeket, statisztikákat, stb. Annyira nem vagyok benne, mint itt egyesek, viszont egy laikusnál azért többet "értek hozzá".

Bob_Marley: mivel te Celtics fan vagy, így egy kérdést máris szegeznék irányodba. Anno a playoff elején bemásoltál egy érdekes statisztikát IT kapcsán, mely szerint tarthatatlan a pályán a védekezése miatt a contender csapatok ellen, amint a padon van, egyszerre pluszos a csapat statja. (nem tudom hogy milyen rövidítést használnak erre NBA berkeken belül, úgyis tudod mire gondolok) Szóval, nyilván IT nélkül nem lett volna ennyire jó szezonja a Bostonnak stb, de ha ezen picit túltekintünk, akkor Te például meglépted-e volna azt, hogy behúzod Fultzot az 1/1-eddel, eltradeled IT-t - mivel érte kapnál a legtöbbet -, hozol más posztra sztár játékost + egy Butlerben is gondolkozhatnál elvileg. Nyilván Ainge is matekozott stb., de végül miért választotta a jelenlegi utat?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.22. 17:21:56

Cumbee írta:3. pick-Crowder-Smart-Rozier for Porzingis&O'Quinn.
Nana, Rozier már múltkor is dealbreaker volt... :mrgreen:
Bob_Marley írta:Porzingis-Horford meg szerintem nem is működne.
Porzingis megszerzése után én nyugodt szívvel elcserélném Horford-ot.
Bob_Marley írta:Jó hát ha harminccal kezdődnek, akkor eleve nem is kéne. :D
Bob, te még a négy évvel ezelőtti fizetéseknél vagy lemaradva, vagy azt hiszed, hogy mindenhol IT ill. Crowder-féle szerződések vannak? :D Én például sokkal szívesebben adok Hayward-nak 30 milliót, mint Horford-nak 26-ot.

Amúgy szerintem jó kis este lesz, sok cserével, Aldridge-ot is árulja a Spurs pick-ért :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.22. 15:10:32

Jó hát ha harminccal kezdődnek, akkor eleve nem is kéne. :D
Azt tartom, hogy Porzingisért tuti nem lőném el a harmadik picket. Na de majd kiderül, főleg hogy Tatumot mondják már hozzánk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.22. 13:05:06

Bob_Marley írta:Small ballt nyomat ezerrel Stevens is, volt mikor három irányító volt fent egyszerre. :) Szerintem sokkal jobb fit Butler, vagy George.

Szerény számításaim szerint meg befér Hayward is.
70 millión vagyunk, nyilván Butler (19mil) fizuját nem tudjuk összerakni, de 1/3fizuja 4 millió, Crowder 7, plusz még resztli 2-3 millió és akkor még Hayward 20 is belefér a 100 milliós sapkába.
A Hayward 20 az nagyon simán beférne és nagyon tuti deal lenne nektek, annyi a gond, hogy Hayward 30-al fog kezdeni. :) Butlerrel együtt az majdnem 50 millió lenne. Basketballinsiders szerint, ha totál kitakarítotok mindenkit akit csak lehet, akkor közel 62 millión álltok. 99 millió lesz a sapka. Azzal a pár játékos elcserélésével akiket írtál le lehetne tornászni 50 millió környékére, csak annyi a probléma, hogy vannak különböző cap holdok is, amikkel viszont nem lehet mit kezdeni. Úgy a Boston részéről működhet a dolog, ha csak Júliusban, Hayward leigazolása után cseréltek Butlerért. Ezzel annyi a probléma, hogy a Bulls csak akkor cseréli el Butlert, ha a rebuild mellett dönt, akkor viszont nincs értelme várnia Júliusig, még ma érdemes cserélnie, hogy már az idei draftra kapjon pickeket és neki tudjon kezdeni a folyamatnak. (Pláne, hogy egy erős drafton van 1/3-ja a Celticsnek)

Ettől függetlenül ha össze is jönne valahogy a dolog, akkor sem lenne szerintem értelme. Addig az oké, hogy Stevens játszatott 3 irányítót is egyszerre idén, de idén totál más volt a helyzet. A fit nem csak azt jelenti, hogy van 3 játékos aki elég magas ahhoz, hogy a pályán legyen, nem árt, ha passzol is a játékuk. Bradley jól elvolt IT mellett, Smart meg nem sok vizet zavart. Az új felállásban összekerülne 3 iszonyatosan labdaigényes kisember. A Jazz nem véletlen Hill-t vitte oda irányítónak. Neki nem kellett a labda, hogy pumpálgasson, lehetett Haywardnál. Butler szintén labdával a kézben él, gyakorlatilag ki akarják Wade-el dobatni Rondot a csapatból, mert nem kell nekik még egy 3. labás ember. IT meg hiába dob alapvetően jól, ő sem egy catch and shoot player, nyilván neked nem kell mondanom, hogy mennyit találkozik a labdával. Usage rate-ben 5. volt idén. Ketten szerintem még simán ellenének, a tapasztalat viszont az, hogy 3 magas usage rate-el játszó sztár esetén 1 már tuti szenved. Horfordról pedig akkor már ne is beszéljünk. Ő azért idén bizonyította, hogy neki nem kell sok, de azért valamennyi nem ártana, ha azért jutna. Ha már évi 26millió fölötti szerződést aláírt, nem feltétlen kellene egy TT-hez hasonló szerepkörbe belekényszeríteni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.22. 09:17:20

Small ballt nyomat ezerrel Stevens is, volt mikor három irányító volt fent egyszerre. :) Szerintem sokkal jobb fit Butler, vagy George.

Szerény számításaim szerint meg befér Hayward is.
70 millión vagyunk, nyilván Butler (19mil) fizuját nem tudjuk összerakni, de 1/3fizuja 4 millió, Crowder 7, plusz még resztli 2-3 millió és akkor még Hayward 20 is belefér a 100 milliós sapkába.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.06.22. 08:02:23

Bob_Marley írta:Hát érdekes, én pl Porzingisért nem cserélnék. Nekem kicsit aggasztó, hogy mindig van valami kisebb nagyobb sérülése, ráadásul leginkább achilles.
Porzingis-Horford meg szerintem nem is működne. Sokkal inkább Butler!
Hát én Porzingist bőven jobb fittnek érzem mint Butlert. Plusz az sem elhanyagolható, hogy ha Butlerért megy, akkor Hayward kuka. Nálam már egy Porzingis-Butler összehasonlítás is kicsit kérdéses, önmagában amíg Porzingis nem lép szintet addig Butler nyilván jobb játékos, de ha Porzingis+Hayward vs Butler+közepes játékos a kérdés, akkor nálam simán az első oldal nyer.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.22. 07:08:09

Hát érdekes, én pl Porzingisért nem cserélnék. Nekem kicsit aggasztó, hogy mindig van valami kisebb nagyobb sérülése, ráadásul leginkább achilles.
Porzingis-Horford meg szerintem nem is működne. Sokkal inkább Butler!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése