Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.29. 18:45:40

Sajtóhír: Arda Turan távozóban! A Barcelona és az Arsenal állítólag szinte mindenben megegyezett a török középpályás átigazolásával kapcsolatban, a kiváltási árról azonban még nem esett szó. Amennyiben Arda távozik, előreláthatóan 25 millió eurót kaphat érte a klub. [haberturk]
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.29. 18:02:21

Nem Puyolra kell mutogatni, hanem azt átgondolni, hogy milyen üzenete van egy fiatal akadémiai játékos számára az, amikor Gomes és Digne féle 22 éves arcokat hozunk nagy pénzekért, ahelyett, hogy a mi 20-22 éveseinket építenénk be. Mondom ezt úgy, hogy pl Digne-el semmi bajom, de ha választanom kéne, hogy az ő játékperceit neki, vagy Grimaldonak adom, gondolkodás nélkül az utóbbit választom.

De még ha fel is kerül egy fiatal, komoly bizalmat biztos, hogy nem kap. Vegyük Munirt. Ígéretes volt, jól is kezdett, aztán kicsit visszaesett. Onnantól, mint egy fekete bárány, sütött az egész szituról, hogy ő itt nem kap komoly lehetőséget, nem is akarnak adni neki. Aztán a második évében volt egy időszak, amikor több meccsen pályára lépett valami sérülés miatt, szinte kivétel nélkül mindegyiken gólt lőtt, vagy gólpasszt adott, mikor csereként állt be, akkor is lőtte a maga gólocskáit. Ennek ellenére sem változott a bánásmód vele szemben.

Oké, volt egy hullámvölgye, meg nehezen találta a ritmust, de könyörgöm, ott, ahol egy Suáreznek is pár hónapra szüksége volt, hogy értékelhető legyen, ott mit várnak egy 19-20 éves fiatal suhanctól? Anélkül, hogy huzamosabb ideig megkapná komolyan az esélyt, senki nem fog villantani, főleg nem egy tini.

És akkor vegyük a tavalyi szezont, ahol ezt a szerencsétlen Gomest játszatták orrba szájba, hiába látta a vak is, hogy egyszerűen emberhátrány, nulla, semmi.

Ezek után mondd azt egy fiatalnak, hogy van esélye itt, hogy focistává váljon.

Hányingerem van az egésztől, ami a klubnál folyik játékospolitikában.

De igazatok van, legyen Puyol a szemétláda áruló, amiért a kliense érdekeit nézi elsősorban játékosügynökként.
hajnesz írta:
Stalkyard írta:
Igen, ez szép és jó, amit írsz, nem is tartom én speciel magam okosabbnak edzőnél, elnöknél, senkinél. De engedd meg, hogy a kilométerekről ( igen, még fotelmanagerek által is) kiszúrható, ordító nagy hibás döntéseket megemlítsük, mert van jópár az elmúlt évekből.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 17:49:50

valaki majd kiigazít ha rosszul tudom, de nálunk csak 18 éves kor felett lehet vkivel profi szerződést kötni, míg ez angliában 16 év. nem csoda hogy a sok pénzzel be lehet hülyíteni a 16 éves gyerekeket. aki meg majd azt hiszi, hogy pl. az a 16 éves srác aki a szitibe ment, őt majd guardiola beépítgeti, persze :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.29. 17:02:58

hajnesz írta:Puyol be van rágva a vezetőségre, és ezért "politizál", és viszi magával a fiatalokat, ez az ő dolga, bár nagyot esett a szememben, ezt meg kell mondanom...
Hát nem tudom, szerintem csak a munkáját végzi és a legjobbat akarja a klienseinek, nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a vezetőséghez. Aki az ügyfelei közül nagyon maradni szeretne, az úgysem fog elmenni, még akkor sem, ha lenne rá oka. Lásd Aleñá esetét.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.06.29. 16:49:20

Idióta döntések sorozata - idézem, ugye főleg egy éve, a nyári igazolások. De sajnos az a helyzet, hogy mindig kell bizonyos idő hogy az igazolt játékos bizonyitson vagy csalódást okozzon. Pont a tegnapi C.Bravó volt kapusunk 11-es védései után jutott eszembe, hogy nálunk császár volt, a MC.-nél bukás. A.Gomesnek én is örültem-aztán semmi, de a konf.kupán sem sokat mutat. T.Henry első és harmadik éve is gyengus volt. Szóval mindenre van példa, de bizonyitványt a végén adnak. Ezért nem szabad sajnálni a pénzt egy Verratiért, szinte biztos a siker. Az elmult évi igazolás bizonyitotta, hogy az olcsobb lehet később a drága.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.06.29. 15:52:30

Stalkyard írta: Az viszont nem volt törvényszerű, hogy idióta döntések sorozatával sportszakmailag, identitásilag leépítik a világ legjobb csapatát, és még nincs vége.
Viszont az se törvényszerű, hogy mostmár minden foteldrukker (ne vedd magadra, mert úgy általánosságban irom), aki max tornaórán focizott, jobban tudja, hogy kit hogy mikor, és mennyiért kéne megvenni (pl Verratti ára 100 milla, ha tetszik a PSG-nek, ha nem, ha eladja ennyiért, ha nem), mint a vezetőség, akik valószinüleg sokkal jobban értenek a dolgokhoz, és ahol több tucat ember dönt egy ilyen kérdésről, amit itt egyesek 5másodperc alatt, 1 mondatban ideböfögnek. Mathieut is a mai napig szidják a "szurkolók", pedig a mai árak mellett nem túl drágán érkezett, mig pl Vermanál nem volt baj az árral, bár igaz, ő nem szoritotta ki azt az ifjú tehetséget, aki ezen az oldalon n+1-szeres év felfedezettje, és n+k-1-szeres év fiatal játékosa dijas, aki bemutatta a Dortmundba, hogy hatalmas hiba volt eladni...
Igen elmegy pár fiatal, bár ha az eddigi tendenciát nézzük, nem túl kecsegtető ez rájuk nézve, mert nem sok olyan játékos hagyott itt minket ifi korában, akit később visszasirtunk, ők talán a kivételek, akik erősítik a szabályt. Puyol be van rágva a vezetőségre, és ezért "politizál", és viszi magával a fiatalokat, ez az ő dolga, bár nagyot esett a szememben, ezt meg kell mondanom...
Mindenesetre, azzal egyet értek, hogy valamit kezdeni kell, mivel a klub jelenleg túl nagy célokra törekszik ahhoz, hogy évente 1000perceket adjunk fiataloknak. Megoldás lehet, hogy elküldjük a peremembereket, viszont azzal egy sérülés esetén nagyot kockáztatunk, és megintcsak a mondandóm elejéhez lyukadunk ki:
a fotelmanager megmondja a frankót, edző takarodj, mert az ő hibája, hogy nem elég erős a keret!! Bár neki ezt a mondatot se tart 5 másodpercnél tovább megirnia, az edző meg az állásával játszik, meg egy egész éves munkája van a projektben...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.29. 15:43:59

Áthozom ide
Chino írta:A Benficaban amit láttam közel sem ilyen teljesítményt hozott le. A Bl-ben is többek között jól muzsikált, a bajnokságban csak két meccsen láttam.
Lehet, hogy most a válogatottban gyengén teljesít, de emiatt nem törnék feltétlen pálcát fölötte. Persze 50 millióért tényleg baromság, de nem biztos, hogy nagy különbség lenne Bellerín és ő közte.
Én is csak jobbnak láttam eddig, pl amikor a BL-ben játszott a Dortmund ellen. De ez nagyon nagyon gyér volt a múltkor védekezés címszó alatt, úgyhogy őt tényleg csak olcsón hoznám innentől, amire meg nincs esély ugye. A kiemelt mondattal meg egyetértek, de sajnos ez nem azt jelenti, hogy Vidalnál jobb lenne.. :D Szerintem legalábbis.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.29. 15:34:10

Közben most olvasom, hogy hiába élünk az opciós joggal, Deulofeu valószínűleg nem marad itt, mert többet akar játszani.

Kinézem jelenleg azt is, hogy visszavesszük 12 misiért aztán eladjuk 10-ért. :lol: :lol:
Na meg így megint szép lesz a dolog, mert nem lesz szélre emberünk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.29. 15:22:05

visca el barca írta:
Kovbal88 írta:Talán, ha azt mondja, hogy számít rájuk, akkor drágábban el lehet adni őket. Amúgy DS és AG-t lehetne eladni a többiek jók. Sampert mondjuk nem ismerem.
a felét el lehetne adni ds 10, rafi 15, arda 30, ag 30. 70-80 milla, meg is lenne verrattira a pénz és kész. maradna rakéta, ini, busi, verratti, SR meg samper hogy mindenki örüljön. 6 ember 3 posztra bőven elég, de nem, nekünk itt kell tartani az összes selejtet.
Rafinha kivételével egyetértek. Sajnos pont ő az aki lépni akar és mellesleg eléggé sérülékeny. Teljesen felesleges ennyi játékos, csak a fizetést veszik fel de formába nem lendülnek...
94:39 6 - 1
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.29. 13:59:23

Normandia írta: Elvoltunk kényeztetve, szinte minden területen. Törvényszerű, hogy hullám völgynek is lenni kell. Az eredmények tettek "lustává" minket. Most újra kell gondolni bizonyos dolgokat.
Az viszont nem volt törvényszerű, hogy idióta döntések sorozatával sportszakmailag, identitásilag leépítik a világ legjobb csapatát, és még nincs vége.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.29. 13:47:14

visca el barca írta:
Kovbal88 írta:Talán, ha azt mondja, hogy számít rájuk, akkor drágábban el lehet adni őket. Amúgy DS és AG-t lehetne eladni a többiek jók. Sampert mondjuk nem ismerem.
a felét el lehetne adni ds 10, rafi 15, arda 30, ag 30. 70-80 milla, meg is lenne verrattira a pénz és kész. maradna rakéta, ini, busi, verratti, SR meg samper hogy mindenki örüljön. 6 ember 3 posztra bőven elég, de nem, nekünk itt kell tartani az összes selejtet.
Rafinha maradhatna, hátha visszajön a tesója. Arda nem volt rossz ősszel, de ha 30-at fizetnek érte nincs rá szükség és jönne Verratti.

Azóta vannak rémálmaim, amióta Gomes a Barcában játszik.
Elvoltunk kényeztetve, szinte minden területen. Törvényszerű, hogy hullám völgynek is lenni kell. Az eredmények tettek "lustává" minket. Most újra kell gondolni bizonyos dolgokat.
Azért az utóbbi két évben már jöttek előfele a bajok, a sima bajnokságot is élessé tettük, idén meg nem sikerült felnőni a feladathoz, a Real nem jobb semmivel se, csak stabilabb. Nálunk nem Messinek kell vinni a hátán a csapatot, hanem még mellette mondjuk Neymar, Suarez, Rakitic, Inista és néha kellenek a védőktől is bravúrok. Idén, ha nincs Messi sokkal hamarabb kiszállunk a játszadozásból.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 13:13:29

Kovbal88 írta:Talán, ha azt mondja, hogy számít rájuk, akkor drágábban el lehet adni őket. Amúgy DS és AG-t lehetne eladni a többiek jók. Sampert mondjuk nem ismerem.
a felét el lehetne adni ds 10, rafi 15, arda 30, ag 30. 70-80 milla, meg is lenne verrattira a pénz és kész. maradna rakéta, ini, busi, verratti, SR meg samper hogy mindenki örüljön. 6 ember 3 posztra bőven elég, de nem, nekünk itt kell tartani az összes selejtet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.29. 11:02:08

albicelesteX írta:Az utóbbi években az átigazolásokban is alulmaradtunk/maradunk a Madriddal szemben...nem azt mondom, hogy siralmas a helyzet, de a nagy egyeduralkodó Barcelonából lettünk most egy olyan csapat aki jó a Bl-ben a legjobb 8.-ig a bajnokságban pedig szenvedve versengünk a Reallal...
Elvoltunk kényeztetve, szinte minden területen. Törvényszerű, hogy hullám völgynek is lenni kell. Az eredmények tettek "lustává" minket. Most újra kell gondolni bizonyos dolgokat.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.29. 11:00:55

visca el barca írta:
Varatrix írta:Èn csak azt nem értem hogy, pár hete mèg arról ment a diskurzus hogy, a legjobbakra van szükségünk ès a saját nevelès ès hogy spanyol legyen nem feltétlenül szempont. Ès láthatólag a klub is effelè tendál. Akkor mièrt èr meglepetéskènt minket hogy, ezt èrzik a fiatalok ès dobbantanak ?
mert itt soha, senkinek, semmi nem jó :D

én amit továbbra sem értek amúgy, hogy valverdének állítólag turant leszámítva mindenki kell a kp-ról. ini, busi, rakéta, AG, DS, SR, rafinha, lehet samper is, meg még 1 új igazolás tuti lesz... 9 ember 3 posztra továbbra is teljesen felesleges
Talán, ha azt mondja, hogy számít rájuk, akkor drágábban el lehet adni őket. Amúgy DS és AG-t lehetne eladni a többiek jók. Sampert mondjuk nem ismerem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.29. 10:57:46

visca el barca írta:én amit továbbra sem értek amúgy, hogy valverdének állítólag turant leszámítva mindenki kell a kp-ról. ini, busi, rakéta, AG, DS, SR, rafinha, lehet samper is, meg még 1 új igazolás tuti lesz... 9 ember 3 posztra továbbra is teljesen felesleges
És tényleg, pont ma jött arról is 2 cikk, hogy Rakitic és Rafinha is érinthetetlen. :D Bár Rafinha csak az AS szerint az, a nyilatkozata is elég kérdéses, szerintem menni fog. Mondjuk Samper kölcsöne is borítékolható szerintem, igazából tökmindegy hogy játszik majd, annyian vagyunk - ő is jobban járna. Azon se lepődnék meg, ha nem is játszana minden meccsen az előszezonban konkrétan - Gamperen mondjuk legyen ott, látni akarom élőbe! :mrgreen:

Sport szerint most épp Soares lesz Bellerín helyett a B terv, ha nem jön össze a spanyol. És én nagyon remélem, hogy nem fog. Tegnap egy 10 napos ultimátumról beszélt a Mundo, ha addig nem dönt, akkor továbblépünk. Már csak 9 nap..

Sportnál meg szívtak egy kis cuccost, ha nincs Verratti, Herrera és Mahrez lesznek a célpont. :D

Amúgy csak nekem gyanús, hogy mióta Verratti kifakadt az újságírókra, azóta tizede annyi hír van róla? Remélem a vezetőség jelzett az újságoknak, hogy írjanak másról inkább amíg ők csendbe dolgoznak az ügyön, mert a cikkekkel csak ártanak a transzfernek. De 99%, hogy ez inkább csak az én reménykedő belemagyarázásom.. :D

szerk.: Na, csak mondani kellett. :D
http://www.sport-english.com/en/news/ba ... re-6135911
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 10:19:55

Varatrix írta:Èn csak azt nem értem hogy, pár hete mèg arról ment a diskurzus hogy, a legjobbakra van szükségünk ès a saját nevelès ès hogy spanyol legyen nem feltétlenül szempont. Ès láthatólag a klub is effelè tendál. Akkor mièrt èr meglepetéskènt minket hogy, ezt èrzik a fiatalok ès dobbantanak ?
mert itt soha, senkinek, semmi nem jó :D

én amit továbbra sem értek amúgy, hogy valverdének állítólag turant leszámítva mindenki kell a kp-ról. ini, busi, rakéta, AG, DS, SR, rafinha, lehet samper is, meg még 1 új igazolás tuti lesz... 9 ember 3 posztra továbbra is teljesen felesleges
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.06.29. 10:16:40

Az utóbbi években az átigazolásokban is alulmaradtunk/maradunk a Madriddal szemben...nem azt mondom, hogy siralmas a helyzet, de a nagy egyeduralkodó Barcelonából lettünk most egy olyan csapat aki jó a Bl-ben a legjobb 8.-ig a bajnokságban pedig szenvedve versengünk a Reallal...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.29. 10:12:16

Èn csak azt nem értem hogy, pár hete mèg arról ment a diskurzus hogy, a legjobbakra van szükségünk ès a saját nevelès ès hogy spanyol legyen nem feltétlenül szempont. Ès láthatólag a klub is effelè tendál. Akkor mièrt èr meglepetéskènt minket hogy, ezt èrzik a fiatalok ès dobbantanak ?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.29. 08:03:45

csabooo írta:Ez a Gomes amit produkal, az egyenlo a -1 el... :oops: Hihetetlen mit latnak meg benne most is, mi az ami itt marasztalhatja ( a kifizetett osszeg erte, meg a `fiatal tehetseg` szlogen mellett..).

Iden elkene passzolni 30 35 millaert, aki adott volna erte. Most olvastam, hogy az ESPN ugy ertesult, hogy Mou is vinne.

Ha iden nem adjuk el, jovore nem adnak erte egy zsak pityokat sem... :roll:
Lehet már mi vagyunk túl kritikusak, de veled értek egyet el kéne adni ameddig van ára és valaki észre nem veszi, hogy a srác maxi gáz...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.29. 06:04:48

S.Agüero írta:Digne-nek mi köze van Alenához?

A La Masía-nevelések játékperce :
KATT
Nem Alenahoz, Cucurellahoz van köze.

Ahelyett, hogy Puyolra haragudnának, inkább az utánpótlással kapcsolatos "filozófiát" kellene sürgősen újragondolni.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2577563" target="_blank
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.06.28. 23:43:31

Barca96 írta:
csabooo írta:Ez a Gomes amit produkal, az egyenlo a -1 el... :oops: Hihetetlen mit latnak meg benne most is, mi az ami itt marasztalhatja ( a kifizetett osszeg erte, meg a `fiatal tehetseg` szlogen mellett..).

Iden elkene passzolni 30 35 millaert, aki adott volna erte. Most olvastam, hogy az ESPN ugy ertesult, hogy Mou is vinne.

Ha iden nem adjuk el, jovore nem adnak erte egy zsak pityokat sem... :roll:
Nekem tetszik a mai játéka. Szerintem hasznosan játszik, a lövéseiből kiindulva nincs önbizalomhiánya. Nálunk sokszor ezt érzem. Itt mer magára vállalni, vannak is jó megmozdulásai. A Barcában viszont valamiért nem teszi ezt. Én nagyon remélem, hogy marad, úgy érzem jövőre hasznos tagja lesz a csapatnak.
Akkor lehet csak en lattam rosszul, de olyan alapveto hibakat, hogy kivezeti a labdat a vonalon kivulre, nem jo utem passz, rossz inditas tiszta helyzetben, rossz lovesek, labdakezelesi gondok, meg par ilyen aprosag. Az, hogy mer vallalni az jo dolog, de attol meg beljebb nem lettek vele se ott se itt. Itt mondjuk a szezon vegere voltak biztato megmozdulasai legalabb, de ennyi penzert, ez azert boven rossz... 40 50 millios jatekosoktol, azert tobbet lehet varni.

S nem latom, hogy hol lehet ot hasznosan jatszatni a mi focinkba, mert fejben, technikaban gyenge ide. Szerintem. Lehet PL ben, jobban kitudna nyilni, vagy egy olasz ligaban.

Da ha jovore nem dobbant valamit, akkor az utobbi idok legnagyobb bukasa lehet.. S nem feltetlen csak a penz miatt, mert voltak itt Henryk, Villak, Dinhok, meg par arc, akikert adtunk ki penzt, s majd egy bagoert eladtuk, de legalabb hozzatettek a sikerekhez, ha igy ha ugy, ha tobbet ha kevesebbet. De egyelore vele ha a palyan van, sokszor emberhatranyt is jelenthet.

En is szurkolok neki, szimaptikus gyerek, de ez ide keves, ez a szomoru valosag. Azert Hajra

Kicsit off is lett, bocs
:!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2017.06.28. 22:02:14

csabooo írta:Ez a Gomes amit produkal, az egyenlo a -1 el... :oops: Hihetetlen mit latnak meg benne most is, mi az ami itt marasztalhatja ( a kifizetett osszeg erte, meg a `fiatal tehetseg` szlogen mellett..).

Iden elkene passzolni 30 35 millaert, aki adott volna erte. Most olvastam, hogy az ESPN ugy ertesult, hogy Mou is vinne.

Ha iden nem adjuk el, jovore nem adnak erte egy zsak pityokat sem... :roll:
Nekem tetszik a mai játéka. Szerintem hasznosan játszik, a lövéseiből kiindulva nincs önbizalomhiánya. Nálunk sokszor ezt érzem. Itt mer magára vállalni, vannak is jó megmozdulásai. A Barcában viszont valamiért nem teszi ezt. Én nagyon remélem, hogy marad, úgy érzem jövőre hasznos tagja lesz a csapatnak.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.06.28. 21:12:03

Ez a Gomes amit produkal, az egyenlo a -1 el... :oops: Hihetetlen mit latnak meg benne most is, mi az ami itt marasztalhatja ( a kifizetett osszeg erte, meg a `fiatal tehetseg` szlogen mellett..).

Iden elkene passzolni 30 35 millaert, aki adott volna erte. Most olvastam, hogy az ESPN ugy ertesult, hogy Mou is vinne.

Ha iden nem adjuk el, jovore nem adnak erte egy zsak pityokat sem... :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2017.06.28. 20:52:29

Chino írta:
Barca96 írta: Alena nem rossz játékos, de Ceballos azért nagyobb rutinnal rendelkezik nála a spanyol első osztályban. A Barca akkora klub lett mára, hogy egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy folyamatosan kísérletezzen a fiataljátékosaival. Túl nagy csapat vagyunk ehhez, ide a legjobbak kellenek. Nem azt írtam, hogy Ceballosra van szükségünk, csak azt, hogy ha Sault szeretnénk hozni 80-ért, akkor inkább hozzunk egy Ceballost a töredékéért.
És mi értelme lenne Ceballost hozni? Most nem a spórolás az elsődleges szempont, hanem, hogy egy kezdő szintű középpályást igazoljunk. Ez pedig nem hiszem, hogy Ceballos lenne. Ha nem lenne ennyi játékos a kp-n egy erős kezdő mellett, indokolt volna egy tehetséges fiatalt hozni, de ssajnos nem ez a helyzet.
Nem azt írtam, hogy hozzuk. Hanem előjött a fórumban Saul neve. És ő elvileg 80-ba fájna. Na én ő helyette preferálnám, mivel jó játékosnak tartom és olcsóbb is sokkal. Továbbá korábban írtam, hogy nekem is Verratti lenne az ideális opció.

Amúgy lényegébdn tárgytalan, ahogy palesz is írta. Valószínűleg a Realban köt ki.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.28. 20:10:25

Barca96 írta: Alena nem rossz játékos, de Ceballos azért nagyobb rutinnal rendelkezik nála a spanyol első osztályban. A Barca akkora klub lett mára, hogy egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy folyamatosan kísérletezzen a fiataljátékosaival. Túl nagy csapat vagyunk ehhez, ide a legjobbak kellenek. Nem azt írtam, hogy Ceballosra van szükségünk, csak azt, hogy ha Sault szeretnénk hozni 80-ért, akkor inkább hozzunk egy Ceballost a töredékéért.
És mi értelme lenne Ceballost hozni? Most nem a spórolás az elsődleges szempont, hanem, hogy egy kezdő szintű középpályást igazoljunk. Ez pedig nem hiszem, hogy Ceballos lenne. Ha nem lenne ennyi játékos a kp-n egy erős kezdő mellett, indokolt volna egy tehetséges fiatalt hozni, de ssajnos nem ez a helyzet.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése