Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.30. 17:22:54

Tobias88 írta:
kristop írta:deulofeu hivatalos.

hajra meg minden, de nincsenek tul nagy remenyeim vele kapcsolatban
Milannak továbbadjuk 16-18ért + esetleges bónuszok és kész is 8)
És végül nyerünk az eladásából 4 milliót. Óriási biznisz. :D Annyit simán megér, hogy legalább 15-20 millát nyerjünk az eladásával, egy ideális világban...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.30. 16:55:29

kristop írta:deulofeu hivatalos.

hajra meg minden, de nincsenek tul nagy remenyeim vele kapcsolatban
Milannak továbbadjuk 16-18ért + esetleges bónuszok és kész is 8)
94:39 6 - 1
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.06.30. 16:42:38

deulofeu hivatalos.

hajra meg minden, de nincsenek tul nagy remenyeim vele kapcsolatban
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.30. 12:50:48

Na végre hó vége, én már türelmetlenül vártam, az ígéretek szerint Júluisban lépnek a tettek mezejére.

Kimondott dolgo volt hogy, ebben a hónapban nem szerződtetünk senkit, ugyanakkor annyira nem vagyok oprimista hogy itt 2 hét alatt 2-3 új érkező lesz, de már látható némi pislákolás az alagút végén. Én nem lennék nagyon meglepve ha Verratit pár héten belül hivatalossá tennék, de azért le kell kopogni.

Amiért én aggódom az a jobbhátvéd kérdés, nagy a kuszaság, és legalább ugyanolyan fontos kérdés mint a középpályára egy épkézláb játékos.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.30. 12:39:00

arda szerintem továbbra is kamu. wenger gyors, tempófocijába minek kellene egy tohonya 30 éves játékos?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.30. 12:20:09

Egyedül vagyok vele, hogy nem hiszek Tello és Arda eladásában ilyen áron? Talán 10-15 éve adtunk el valakit értelmes áron, most meg egyből két játékost is? Gyanús 8)
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.30. 09:33:58

Subinho írta:Nem értem mi történik, mit akar a vezetés? Kik ezek nevek: Lima, meg Lemar, 40 millióért, Gomest nem adjuk 35-ért, Arda meg csak 25, amikor eddig többről volt szó.... Nem értem én ezt! Mi a koncepció?
ez eddig max az újságírók koncepció, nem a vezetésé. limát cáfolták, lemart egy kamublog hozta le a l'equipre hivatkozva, ahol nincs is ilyen cikk.

lemarral amúgy semmi baj nincs, a gyerek 5x tehetségesebb mint mondjuk rafinha vagy DS. mivel követem a francia bajnokságot láttam is játszani, nem csak best of video alapján mondom ezt.

egyébként a mai pletykák között van jorge meré is. a 20 éves gyerek khv és a gijon játékosa, 30 millás kivásárlási ára van, de így hogy kiestek az első osztályból lement 15-re. a korosztályának egyik legnagyobb ígérete, jelenleg a spanyol u21- stabil tagja. a fiorentina meg a samp hivatalosan is bejelentkezett érte, de vinné a valencia, malaga és a betis is.

a l'equipe szerint a psg turbóba kapcsolt, nagyon szeretnék fabinhot verratti helyére.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.30. 07:02:13

Nem értem mi történik, mit akar a vezetés? Kik ezek nevek: Lima, meg Lemar, 40 millióért, Gomest nem adjuk 35-ért, Arda meg csak 25, amikor eddig többről volt szó.... Nem értem én ezt! Mi a koncepció?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.29. 23:48:10

Maximum 5 milliót gondoltam volna, hogy kisajtolunk, hozzánk képest még ez nem is rossz. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.29. 21:02:11

Barcelona have reached an agreement with Real Betis over the transfer sale of forward Cristian Tello (25) for €7M. [Cat Radio]
Nero. írta:Az kemeny hogy Deulofeu elutasít minket, ezek szerint a mellény nem lett kisebb.
Ettől miért lenne nagy a mellény? Ő focizni akar,kimenni a VB-re is akár, és tudja, hogy itt nem fog játszani szinte semmit. Szimplán reálisan látja a dolgokat, ettől miért nagyképű? :-k
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 20:40:05

Nero. írta:Az kemeny hogy Deulofeu elutasít minket, ezek szerint a mellény nem lett kisebb.
azért az msn mögé láthatóan senki nem akar idejönni padozni. alcacert is csak azért tudtuk idehozni, mert kap heti 32.000.000 Ft-ot.... ha csak a felét ajánlottuk volna, biztos h nem jön.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.29. 20:32:50

Verrattival biztos van valami akkor ez biztató.
Éjjel azt álmodtam hogy leigazoltuk Dembelét túl sok videot néztem róla. :D Ügyes gyerek de nem sokat játszana.
Az kemeny hogy Deulofeu elutasít minket, ezek szerint a mellény nem lett kisebb.

Verratti legyen az elso, jobbhátvéd poszt is jo lenne de a Vidal-SR páros elég lehet. Nagyon gyenge a felhozatal :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 20:14:53

palesz77 írta:Szegény Csabi, pont most írta, hogy elnézegetné az Arsenalban. :D Mondjuk a helyében tuti nem jönnék ide, ennyi percet játszani..
engem nagyon nem érdekel mennyit játszik, de 1000000x inkább ő mint a nagypofájú gyerek. 40-et bőven megér (bár ennyiért nem fogják odaadni), tud mindkét oldalon játszani, gyors, techinkás, jó játékos. semmivel nem gyengébb mint az agyonajnározott bernardo silva.

mondjuk a l'equipen semmi ilyen hírt nem látok, matyika gondolom a barcanotiacról szedte a hírt attól a gyerektől, aki mindig ilyen kamukat tesz be

a psg-s hírek viszont biztatóak, hátha alakul vmi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.29. 20:02:06

Szegény Csabi, pont most írta, hogy elnézegetné az Arsenalban. :D Mondjuk a helyében tuti nem jönnék ide, ennyi percet játszani..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.29. 19:59:59

Breaking: Amennyiben a következő 24 órában nem vásárolja vissza a Barcelona Gerard Deulofeut, akkor Thomas Lemar lesz a csapat célpontja a támadósor megerősítésére. A játékosért maximum 40 milliót adna a vezetőség. A jelenlegi legmagasabb ajánlat érte 35 millió euró, amit az Arsenal tett le a Monaco asztalára.. [L'Equipe]

MD, SPORT, Marca | Véletlen egybeesés, vagy Verratti újabb lépéssel közelebb a Barcelonához? A PSG új mezének bemutató képén nem szerepel az olasz játékos, ahogyan a PSG nyári túráját hirdető képen sem.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.06.29. 19:41:34

Hiába,Arda azért török..Kijött az arab vér.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.06.29. 19:25:13

S.Agüero írta:Sajtóhír: Arda Turan távozóban! A Barcelona és az Arsenal állítólag szinte mindenben megegyezett a török középpályás átigazolásával kapcsolatban, a kiváltási árról azonban még nem esett szó. Amennyiben Arda távozik, előreláthatóan 25 millió eurót kaphat érte a klub. [haberturk]
Nyugodtan mehet. A góljaival hozott egy kis extrát, de ezt leszámítva ő is nagy mellényúlás, szenvedés nézni a nyugdíjas tempóját. Pocakos képek, újságíró verés szintén remek dolgok.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.29. 18:45:40

Sajtóhír: Arda Turan távozóban! A Barcelona és az Arsenal állítólag szinte mindenben megegyezett a török középpályás átigazolásával kapcsolatban, a kiváltási árról azonban még nem esett szó. Amennyiben Arda távozik, előreláthatóan 25 millió eurót kaphat érte a klub. [haberturk]
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.29. 18:02:21

Nem Puyolra kell mutogatni, hanem azt átgondolni, hogy milyen üzenete van egy fiatal akadémiai játékos számára az, amikor Gomes és Digne féle 22 éves arcokat hozunk nagy pénzekért, ahelyett, hogy a mi 20-22 éveseinket építenénk be. Mondom ezt úgy, hogy pl Digne-el semmi bajom, de ha választanom kéne, hogy az ő játékperceit neki, vagy Grimaldonak adom, gondolkodás nélkül az utóbbit választom.

De még ha fel is kerül egy fiatal, komoly bizalmat biztos, hogy nem kap. Vegyük Munirt. Ígéretes volt, jól is kezdett, aztán kicsit visszaesett. Onnantól, mint egy fekete bárány, sütött az egész szituról, hogy ő itt nem kap komoly lehetőséget, nem is akarnak adni neki. Aztán a második évében volt egy időszak, amikor több meccsen pályára lépett valami sérülés miatt, szinte kivétel nélkül mindegyiken gólt lőtt, vagy gólpasszt adott, mikor csereként állt be, akkor is lőtte a maga gólocskáit. Ennek ellenére sem változott a bánásmód vele szemben.

Oké, volt egy hullámvölgye, meg nehezen találta a ritmust, de könyörgöm, ott, ahol egy Suáreznek is pár hónapra szüksége volt, hogy értékelhető legyen, ott mit várnak egy 19-20 éves fiatal suhanctól? Anélkül, hogy huzamosabb ideig megkapná komolyan az esélyt, senki nem fog villantani, főleg nem egy tini.

És akkor vegyük a tavalyi szezont, ahol ezt a szerencsétlen Gomest játszatták orrba szájba, hiába látta a vak is, hogy egyszerűen emberhátrány, nulla, semmi.

Ezek után mondd azt egy fiatalnak, hogy van esélye itt, hogy focistává váljon.

Hányingerem van az egésztől, ami a klubnál folyik játékospolitikában.

De igazatok van, legyen Puyol a szemétláda áruló, amiért a kliense érdekeit nézi elsősorban játékosügynökként.
hajnesz írta:
Stalkyard írta:
Igen, ez szép és jó, amit írsz, nem is tartom én speciel magam okosabbnak edzőnél, elnöknél, senkinél. De engedd meg, hogy a kilométerekről ( igen, még fotelmanagerek által is) kiszúrható, ordító nagy hibás döntéseket megemlítsük, mert van jópár az elmúlt évekből.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.29. 17:49:50

valaki majd kiigazít ha rosszul tudom, de nálunk csak 18 éves kor felett lehet vkivel profi szerződést kötni, míg ez angliában 16 év. nem csoda hogy a sok pénzzel be lehet hülyíteni a 16 éves gyerekeket. aki meg majd azt hiszi, hogy pl. az a 16 éves srác aki a szitibe ment, őt majd guardiola beépítgeti, persze :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.29. 17:02:58

hajnesz írta:Puyol be van rágva a vezetőségre, és ezért "politizál", és viszi magával a fiatalokat, ez az ő dolga, bár nagyot esett a szememben, ezt meg kell mondanom...
Hát nem tudom, szerintem csak a munkáját végzi és a legjobbat akarja a klienseinek, nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a vezetőséghez. Aki az ügyfelei közül nagyon maradni szeretne, az úgysem fog elmenni, még akkor sem, ha lenne rá oka. Lásd Aleñá esetét.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.06.29. 16:49:20

Idióta döntések sorozata - idézem, ugye főleg egy éve, a nyári igazolások. De sajnos az a helyzet, hogy mindig kell bizonyos idő hogy az igazolt játékos bizonyitson vagy csalódást okozzon. Pont a tegnapi C.Bravó volt kapusunk 11-es védései után jutott eszembe, hogy nálunk császár volt, a MC.-nél bukás. A.Gomesnek én is örültem-aztán semmi, de a konf.kupán sem sokat mutat. T.Henry első és harmadik éve is gyengus volt. Szóval mindenre van példa, de bizonyitványt a végén adnak. Ezért nem szabad sajnálni a pénzt egy Verratiért, szinte biztos a siker. Az elmult évi igazolás bizonyitotta, hogy az olcsobb lehet később a drága.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.06.29. 15:52:30

Stalkyard írta: Az viszont nem volt törvényszerű, hogy idióta döntések sorozatával sportszakmailag, identitásilag leépítik a világ legjobb csapatát, és még nincs vége.
Viszont az se törvényszerű, hogy mostmár minden foteldrukker (ne vedd magadra, mert úgy általánosságban irom), aki max tornaórán focizott, jobban tudja, hogy kit hogy mikor, és mennyiért kéne megvenni (pl Verratti ára 100 milla, ha tetszik a PSG-nek, ha nem, ha eladja ennyiért, ha nem), mint a vezetőség, akik valószinüleg sokkal jobban értenek a dolgokhoz, és ahol több tucat ember dönt egy ilyen kérdésről, amit itt egyesek 5másodperc alatt, 1 mondatban ideböfögnek. Mathieut is a mai napig szidják a "szurkolók", pedig a mai árak mellett nem túl drágán érkezett, mig pl Vermanál nem volt baj az árral, bár igaz, ő nem szoritotta ki azt az ifjú tehetséget, aki ezen az oldalon n+1-szeres év felfedezettje, és n+k-1-szeres év fiatal játékosa dijas, aki bemutatta a Dortmundba, hogy hatalmas hiba volt eladni...
Igen elmegy pár fiatal, bár ha az eddigi tendenciát nézzük, nem túl kecsegtető ez rájuk nézve, mert nem sok olyan játékos hagyott itt minket ifi korában, akit később visszasirtunk, ők talán a kivételek, akik erősítik a szabályt. Puyol be van rágva a vezetőségre, és ezért "politizál", és viszi magával a fiatalokat, ez az ő dolga, bár nagyot esett a szememben, ezt meg kell mondanom...
Mindenesetre, azzal egyet értek, hogy valamit kezdeni kell, mivel a klub jelenleg túl nagy célokra törekszik ahhoz, hogy évente 1000perceket adjunk fiataloknak. Megoldás lehet, hogy elküldjük a peremembereket, viszont azzal egy sérülés esetén nagyot kockáztatunk, és megintcsak a mondandóm elejéhez lyukadunk ki:
a fotelmanager megmondja a frankót, edző takarodj, mert az ő hibája, hogy nem elég erős a keret!! Bár neki ezt a mondatot se tart 5 másodpercnél tovább megirnia, az edző meg az állásával játszik, meg egy egész éves munkája van a projektben...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.29. 15:43:59

Áthozom ide
Chino írta:A Benficaban amit láttam közel sem ilyen teljesítményt hozott le. A Bl-ben is többek között jól muzsikált, a bajnokságban csak két meccsen láttam.
Lehet, hogy most a válogatottban gyengén teljesít, de emiatt nem törnék feltétlen pálcát fölötte. Persze 50 millióért tényleg baromság, de nem biztos, hogy nagy különbség lenne Bellerín és ő közte.
Én is csak jobbnak láttam eddig, pl amikor a BL-ben játszott a Dortmund ellen. De ez nagyon nagyon gyér volt a múltkor védekezés címszó alatt, úgyhogy őt tényleg csak olcsón hoznám innentől, amire meg nincs esély ugye. A kiemelt mondattal meg egyetértek, de sajnos ez nem azt jelenti, hogy Vidalnál jobb lenne.. :D Szerintem legalábbis.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.29. 15:34:10

Közben most olvasom, hogy hiába élünk az opciós joggal, Deulofeu valószínűleg nem marad itt, mert többet akar játszani.

Kinézem jelenleg azt is, hogy visszavesszük 12 misiért aztán eladjuk 10-ért. :lol: :lol:
Na meg így megint szép lesz a dolog, mert nem lesz szélre emberünk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése