Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.03. 14:19:11

MessiNeymarSuarez írta:"Verratti will show up for the start of the PSG pre-season because his lawyers advised him to do so, but still wants to leave. [Canal+]"

Aztán nyár végén meg az fog menni hogy az ügyvédei meggyőzték hogy maradjon a PSG-ben, de azért ő szeretne jönni majd egyszer... :lol:
És persze ezek mellett aláír még 5 évre...

Turan nem tudom miért ennyire kapós. Már eléggé öreg és annyira nem is jó már sajnos. Persze jó lenne eladni Kínába 50 millióért, ha vinnék :D
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.03. 10:28:18

visca el barca írta:sport:

- annyira unatkoztak, hogy összeszedtek egy csomó tweetet ceballostól: legtöbbükben habzó szájjal szidja a katalánokat, főleg a barcát és piquét, de megemlítik, hogy madridistákat sem rest kiosztani, egyszer casullast oltotta be durván vmi pénz miatt
Ehhez csak annyit, hogy elméletileg a szélsőséges tweetjei nem valósak, hanem fake/hekkelt - passzolom már melyik -tweetek csak, és összegyűjtöttek egy Barca ajnározós részt is róla. Plusz tegnap este Gerard Romero - megbízható Barca forrás - kiakadt kicsit Ceballos miatt - nem akarja a Barcába -, szóval valami alapja úgy tűnik tényleg van annak, hogy akarjuk. Ennek ellenére nem hiszem, hogy ne a Madridnál kötne ki, csak érdekességként írom.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.03. 09:48:57

ma reggeli semmilyen hírek:

sport:

- annyira unatkoztak, hogy összeszedtek egy csomó tweetet ceballostól: legtöbbükben habzó szájjal szidja a katalánokat, főleg a barcát és piquét, de megemlítik, hogy madridistákat sem rest kiosztani, egyszer casullast oltotta be durván vmi pénz miatt

- verratti "d-day"-je eljött, ma érkezik párizsba és az első dolga lesz a tevehajcsárral asztalhoz ülni.

- a psg fabinho után coutinho-t is elkezdte kóstolgatni, de a poolnál 100 millió euróban szabták meg az árát

- turan: a kínai guangzhou ha jól értem 50 millát fizetne érte és évi 20 milliós fizetést adna neki (majdnem heti 400.000 euró)

- dölöfu csak az amszi túra után csatlakozik a csapathoz

mundo:

kb ugyanezek.

- ceballosért 20 milliót fog ajánlani (ajánlottak) a madridiak és 5-6 éves szerződést terveznek neki.

- aradával kapcsolatban nem említenek vevőt, csak a szokásos dolgok, hogy maradna, de valverdének nem kell. júli közepén leülnek és meglátják mi legyen, ennek a függvénye lesz h megy-e usába

- bellerin sorsa a héten eldől, nem akarják a fernandezék tovább húzni.

- itt is írnak coutinhoról h a psg nézegeti, de nagyon soknak találják érte a 100 milliót

- bonucci nem fog idejönni, nem is keresték meg
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.02. 19:02:05

"Verratti will show up for the start of the PSG pre-season because his lawyers advised him to do so, but still wants to leave. [Canal+]"

Aztán nyár végén meg az fog menni hogy az ügyvédei meggyőzték hogy maradjon a PSG-ben, de azért ő szeretne jönni majd egyszer... :lol:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.02. 18:58:40

zola8787 írta:Ceballos-ról voltak amúgy hírek? Mert az olaszok elleni parádés meccse előtt nem nagyon találkoztam a nevével.
Semmi. A Real rámozdult, valószínűleg oda is fog menni, de ugye ilyenkor velünk is automatikusan szóba hozzák, fogyjon az újság. Semmi realitása nincs szerintem hogy leigazoljuk. Egyébként is egy beszólogatós kis pondró ő is a katalánok felé.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.02. 18:47:48

Ceballos-ról voltak amúgy hírek? Mert az olaszok elleni parádés meccse előtt nem nagyon találkoztam a nevével.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.02. 17:04:00

Samper írta:Melyik jobb vétel támadó középpályásnak: Coutinho 100 millióért, vagy Ceballos 15 millióért?
Mind a ketto csak pletyka, nem hiszem hogy ez a 2 valasztasi lehetoseg van, de egyebkent kerdes nelkul Coutinho. Egyelore mi meg mindig az FC Barcelona vagyunk es nem egy oreg neni a tescoban akinek az arakat kell nezegetni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.02. 16:42:39

Melyik jobb vétel támadó középpályásnak: Coutinho 100 millióért, vagy Ceballos 15 millióért?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.07.02. 15:54:50

hajnesz írta:Ők Masi és Depay unokatestvérei, vagy csak én nem követem ezeket a baromi tehetséges lurkókat ?
hat mere a sporting gijon kezdo kozephatvedje volt 19 evesen, plusz az u21es EBt is vegigtolta most, emelett meg hir is volt rola, mert a sporting ugye kiesett es olcson lehetne hozni.

vargas meg gondolom csak szemelyes preferenciaja a sracnak, valoszinuleg a chilei valogattot tamadora gondol es csak legbolkapott.

szoval roviden, ok azert nem masi es depay :D

ceballost meg nemtom. o tok jo jatekos, egyszeruen hihetetlen szamomra, hogy a betis nem tudott tavaly, vagy iden jobb szerzodest adni neki, mert igy nem fognak tul sokat kapni erte. viszont ugye o eleg balhes tipusu jatekos, es sokszor kopkodte korabban a katalanokat eleg csunyan, erdekes uzenetet sugarozna, ha igyis hoznank (ugye pont elozo nyaron volt, hogy a be csapatnal azert bontottuk valaki szerzodeset, mert korabban twitteren a barcat szidalmazta). es akkor meg a kozappalya telitettsegerol nem is beszeltunk. busquets, iniesta, rakitic, sergi roberto, gomes, denis, rafinha, verratti, ceballos...
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.02. 15:03:02

Zozzy 5 írta:

másrészt szervezetpszichológiai szempontból sem gondolom, hogy szerencsés, ha a bérek között óriási különbségek vannak. hosszú távon biztosan gyengíti a kohéziót. szóval ez van, ha egy csapatban van akinek 200 meg 300ezer hetenkénti fizuja van, akkor nem működik, hogy egy csomó cserének meg mondjuk 50ezer közeli, hanem ja, ki kell pengetni egy Matyiőnek is 100 körüli pénzeket. nehezemre esik elképzelni, hogy jókedvében osztogatja a vezetőség az ilyen fizukat.
Szerintem is erről van szó, bár én itt nem abban látom a megoldást, hogy mindenkinek ész nélkül kell emelni a fizetését, hanem akinek már így is irreális, annak nem tovább emelni :D Bár tudom, ez a mondatom itt káromkodásnak számit, úgyhogy utólag is elnézést kérek.
tatesz1990 írta:A végén úgyis az lesz a keret, amit a vezetőség összerak, és azzal kell dolgozni.. :D
Nálam valami ilyesmi lenne: ter Stegen, Guaita, Masip - Bellerín, A. Vidal - Piqué, Umtiti, Bartra, Meré, Marlon - J. Alba, Digne - Busquets, Samper - Rakitic, Verratti, Iniesta, S. Roberto, Rafinha - Messi, Deulofeu, Neymar, E. Vargas, Suárez, Alcácer
Ennek persze egy része csak álom.. :D De nekem tetszene..
Ők Masi és Depay unokatestvérei, vagy csak én nem követem ezeket a baromi tehetséges lurkókat ? :D
Nem Puyolra kell mutogatni, hanem azt átgondolni, hogy milyen üzenete van egy fiatal akadémiai játékos számára az, amikor Gomes és Digne féle 22 éves arcokat hozunk nagy pénzekért, ahelyett, hogy a mi 20-22 éveseinket építenénk be. Mondom ezt úgy, hogy pl Digne-el semmi bajom, de ha választanom kéne, hogy az ő játékperceit neki, vagy Grimaldonak adom, gondolkodás nélkül az utóbbit választom.
Szerintem beépitenénk mi, ha lenne alkalmas játékos, akit be lehet épiteni. Viszont az igaz, hogy nincs annyi ideje, mint régen volt egy fiatalnak, itt MOST kell teljesiteni. Itt van például Denis Suarez, próbálgattuk, nem jött be. Roberto annyi ideig lett szapulva, pedig ő is saját tehetség, csak épp nem az orrán pörgeti a labdát. Megette volna a fene, ha mondjuk Gomes nem jön a nyáron, és Denis Suarezt kell nézni az ő játékpercei alatt is. Rafinha is bőven lett játszatva, csak az edző arról nem tehet, ha a szellőtől is lesérül valaki.
Grimaldoról meg nem tudok nyilatkozni, tudtommal sokat volt sérült, szóval nem tudom honnan lehetsz ennyire biztos abban, hogy ő hozott volna itt egy jobb szintet, mint Digne, ez max csak erős feltételezés, vagy inkább megelőlegezett bizalom a b csapat felé.
Az ilyen "falusi sztároktól" mindig is megszabadultunk, és mindig is a klubnak lett igaza, hogy kit enged el(az esetek döntő többségében). Azért mondtam, hogy a foteldrukker az nem látja, hogy ki mennyire hajt edzésen, ki mennyire stabil a döntő helyzetekben, vagy épp ki mennyire gondolja azt, hogy megváltotta már a világot 17évesen.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.02. 14:49:02

Nero. írta: És ki mondta hogy ilyen irdatlan nagy zsét kell adni Mathieuknek, Alcacereknek meg Cilesseneknek? Vagy ezek a roppant fontos játékosok nem jöttek volna ide fele annyi pénzért? Még ugyis a haromszorosát keresnék mint amit elotte, és azért valljuk be a Barcába/Realba akár csak a kispadig eljutni oriasi dicsőség egy játékosnak.
kétlem, hogy ez ennyire egyszerű lenne. egyrészt nem vagyok benne biztos, hogy fele annyi pénzért idejöttek volna ezek a nevek. akármennyire is úgy tűnik nekünk szurkolóknak, hogy egy Realba vagy Barcába eljutni az élet netovábbja, de egy profi játékos nem feltétlen hugyozza össze magát szerintem a Barcelonától, ha mondjuk harmad vagy negyed annyit keres, mint a csapat kétharmada és emellett egyébként általában a padon számítanak rá. tehát pl. szerintem Cilessen nem jött volna akkor, ha a padon kell ülnie és emellett még a pénze sem különbözik látványosan az eddigi bérétől. ezek a profi játékosok egy munkahelyként tekintenek a klubra, ezért racionális alapon gondolkodnak, és azt mondják sztem, hogy igen, ha itt mindenki irdatlan pénzeket keres, és ez a klub ugyanolyan teljes értékű kerettagként akar engem is foglalkoztatni, akkor én is hasonló pénzt kérek, mert senki sem szereti értéktelennek érezni magát a legkisebb mértékben sem.

másrészt szervezetpszichológiai szempontból sem gondolom, hogy szerencsés, ha a bérek között óriási különbségek vannak. hosszú távon biztosan gyengíti a kohéziót. szóval ez van, ha egy csapatban van akinek 200 meg 300ezer hetenkénti fizuja van, akkor nem működik, hogy egy csomó cserének meg mondjuk 50ezer közeli, hanem ja, ki kell pengetni egy Matyiőnek is 100 körüli pénzeket. nehezemre esik elképzelni, hogy jókedvében osztogatja a vezetőség az ilyen fizukat.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2017.07.02. 12:23:14

A végén úgyis az lesz a keret, amit a vezetőség összerak, és azzal kell dolgozni.. :D
Nálam valami ilyesmi lenne: ter Stegen, Guaita, Masip - Bellerín, A. Vidal - Piqué, Umtiti, Bartra, Meré, Marlon - J. Alba, Digne - Busquets, Samper - Rakitic, Verratti, Iniesta, S. Roberto, Rafinha - Messi, Deulofeu, Neymar, E. Vargas, Suárez, Alcácer
Ennek persze egy része csak álom.. :D De nekem tetszene..
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.07.02. 10:44:48

Bonucci 30 éves, persze jó 2-3 év lehet benne, de drágán lehetne venni aztán kevésért eladni. Inkább kevés játékost vegyünk, de minőséget. Egy jobb hátvéd és 1-2 középpályás a minimum. Neveket nem irok, mert az komjtalan csak olyan karácsonyi kivánság. Viszont azt tudom, hogy az AM.nem igazolhat, de mi van a Reállal, nagy a kussolás, csak azt hallani,hogy nevek merülnek fel.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.02. 09:45:37

Hm...érdekesek azért ezek a hírek. Amellett, hogy a többsége légből kapott, az ember eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne, ha végre a minőségi gerinc mellé normálisan igazolnánk...? Verratti, Dembelé, Ceballos, Bonucci...Jól hangzanak.
Ehhez képest eddig bezsákoltunk egy Deulofeut...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.02. 09:33:05

megelőztél, én is pont most ollóztam össze :D

pár kieg ha nem haragszol

ceballososnask állítólag 15 milla a kivásárlási ára, de juve, meg a ban ellenére az atleti is vinné és nyáron tuti klubot fog váltani.

munirt még mindig a zenittel próbálják összehozni, de nem is akar ott játszani (múltkor arról volt szó, hogy drága és nem kell mancininiek...)

dölöfu lenyomta a sablont, hogy majd most megmutatja meg ő sokkal érettebb játékos lett meg blahblahblah
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.02. 09:24:09

Napi szösszenetek:

Marca szerint Bellerín kérni fogja az Arsenalt jövő héten, hogy engedjék el, de ők nem tervezik eladni. Remélem szokásos Marca értesülés.

A Sport és a Mundo szerint Ceballost megpróbálja meggyőzni a klub, hogy ide jöjjön. Ő lenne szerintük Ini utódja. (Szerintem kacsa)

A Sport arról is ír, hogy Verma klubot keres, mert el akarjuk adni. Kölcsön nem jön szóba.

Munirért meg elvileg elég sok ajánlat van, van több is ami tetszik a klubnak, de ő legalább az előszezont itt azeretné tölteni.

És a legjobb. Az olasz Tuttosport szerint Bonuccival felvettük már a kapcsolatot is, le akarjuk igazolni. Nyilván erre van most pénz.. :D
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.07.01. 22:30:59

Nero. írta:Mathieu a Sportinggal készül a nyáron, de még nem veszik meg. Úgy is megfogják, vagyis megszerzik majd ingyen vagy 2 millio euróért mert minket csak az nem húz le aki nem akar.

Telloért 4 millio, bravo! =D> Nem baj, lesz/van ennek böjtje. 8)

Szerintem ha elmegy ingyen és felszabadul a fizetése is jól jár a klub. Idén 34 lesz, minimálisat játszik és 90 ezer fontot kap hetente. A nála jobb és ugyanannyi idős Pepéért a Real sem kap pénzt. Egyébként, érdekes összehasonlítani a fizetéseket a többi klubbal, főleg az angolokéval. Ashley Young a kilencedik legjobban fizetett játékos lenne nálunk :lol: :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.01. 21:52:24

Samper írta:A nagy onsajnálatban ne felejtsük el, hogy nálunk az alacsony piaci értékű játékosoknak (is) feltűnően magas a fizetése. Ezért szinte lehetetlen őket jól eladni, mert nekik a fizetés fontosabb, mint hogy focizzanak.
És ki mondta hogy ilyen irdatlan nagy zsét kell adni Mathieuknek, Alcacereknek meg Cilesseneknek? Vagy ezek a roppant fontos játékosok nem jöttek volna ide fele annyi pénzért? Még ugyis a haromszorosát keresnék mint amit elotte, és azért valljuk be a Barcába/Realba akár csak a kispadig eljutni oriasi dicsőség egy játékosnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.01. 20:55:04

Nero. írta:Mathieu a Sportinggal készül a nyáron, de még nem veszik meg. Úgy is megfogják, vagyis megszerzik majd ingyen vagy 2 millio euróért mert minket csak az nem húz le aki nem akar.

Telloért 4 millio, bravo! =D> Nem baj, lesz/van ennek böjtje. 8)
Elképesztő amit az eladások terén művelünk. =D> =D> =D> =D> Szinte sz....rt h.....ért adjuk el a játékosainkat,miközben minket meg jól meg kopasztanak.
Persze tudom hogy nem egy kaliberűek akiket kiszemeltünk azokkal akiket elakarunk adni de akkor sem szabadna fillérekért eladni őket.Ez az én véleményem.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.01. 20:52:06

A nagy onsajnálatban ne felejtsük el, hogy nálunk az alacsony piaci értékű játékosoknak (is) feltűnően magas a fizetése. Ezért szinte lehetetlen őket jól eladni, mert nekik a fizetés fontosabb, mint hogy focizzanak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.01. 19:44:35

Mathieu a Sportinggal készül a nyáron, de még nem veszik meg. Úgy is megfogják, vagyis megszerzik majd ingyen vagy 2 millio euróért mert minket csak az nem húz le aki nem akar.

Telloért 4 millio, bravo! =D> Nem baj, lesz/van ennek böjtje. 8)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.01. 16:00:46

Meg Tellonak ha jól tudom már csak 1 éve volt a szerződéséből hátra. Ez is lejjebb viszi az árát azért. Én már annak is örülök és meglepődtem hogy el tudtuk pénzért adni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.01. 14:51:14

Balinho írta: És félreértés ne essék, nem mondom, hogy jobb lenne, mint az említett két úriember, de jól mutatja, hogy a két csapat között eladási oldalon óriási különbség van.
Ez tény, de egy Betis nem fog 15 milliókért tőlünk peremembereket igazolni. Hogy a PSG leigazolta tavaly Jesét, az egyedül Emery hülyesége volt, én is örülnék, ha ilyen üzleteket kifognánk, de ha lett volna komolyabb kérője, Tello se a Betisbe megy szerintem. Ez meg nem a vezetőségen múlik, hogy ki akarja megvenni. Az max, hogy addig adogatjuk őket kölcsönbe, amíg totál lecsökken a piaci értékük.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.07.01. 14:29:56

palesz77 írta:Mariano a szezonban 60 percenként gólt lőtt - a bajnokságban is van gólja - úgy, hogy szinte sosem volt játékben, 23 éves, ott van benne a fejlődés lehetősége. Tello 26 lesz, itt volt a legjobb, azóta nem fejlődött szinte semmit az alapján amit láttam belőle, nagy csapatnak nem kell, a Spanyol kicsik meg nem olyanok mint az Angolok, itt nem 30 milliókért váltanak klubot a középszerek. Anno 13/14 után rögtön el kellett volna adni, akkor még benne volt a pakliban, hogy gejlődik és mégjobb lesz asszem a Pool pl vitte is volna, de jöttek a kölcsönök, és kiderült, hogy nincs benne több.. Marianoban a potenciált is fizeti a Lyon, Tello viszont már nem zsákba macska.

Más: Mathieu 3 hetes próbajátékra megy a Sportinghoz. Mint egy jó ifista. :D
Nem győztél meg... Mariano előbb lesz 24, mint Tello amikor 26...Amikor Tello annyi volt, mint Mariano most, akkor 60 körüli meccsen volt több, mint 10 gólja a felnőtteknél. De akkor mondjuk, hogy a tavaly 23 éves Jesét, akinek akkor volt 63/13-as meccs/gól átlaga, (ami azért elég jól összehasonlítható Tello 59/11-es mutatójával), és 25M-t tudott kisajtolni belőle a Madrid, de kb postafordultával jött is vissza a Las Palmasba, mert igazából valószínű az lesz az igazi szintje (onnan se emelkedett ki ordítóan)

Ráadásul Tello azért bizonyította is, hogy ha nem is elit, azért stabilan megállja a helyét akár a portugál, akár az olasz első osztályban. És félreértés ne essék, nem mondom, hogy jobb lenne, mint az említett két úriember, de jól mutatja, hogy a két csapat között eladási oldalon óriási különbség van.

Deulofeu, Gio dos Santos, Jonathan dos Santos, Montoya, Sandro, Munir, Tello, Bartra, Fontas, Bojan stb... mind bagóért távozik/távozott. És ha egy augusztusban 24-et betöltő, az asztalra semmit le nem tevő, 8 meccses Mariano potenciálja ér ennyit, akkor miért van az, hogy nálunk egyik említett játékos potenciálja (és lássuk be azért a Deu/Bojan/Gio körüli hype sokkal indokoltabb és erősebb volt, mint Mariano körül most) sem ért ennyit soha. És akkor megemlítem az egyetlen pozitív ellenpéldát, Adamát, valahogy úgy kéne csinálni, mint vele is...

Mindenesetre én tartom, hogy botrány, amit az eladásoknál csinálunk...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.01. 13:40:26

Mariano a szezonban 60 percenként gólt lőtt - a bajnokságban is van gólja - úgy, hogy szinte sosem volt játékben, 23 éves, ott van benne a fejlődés lehetősége. Tello 26 lesz, itt volt a legjobb, azóta nem fejlődött szinte semmit az alapján amit láttam belőle, nagy csapatnak nem kell, a Spanyol kicsik meg nem olyanok mint az Angolok, itt nem 30 milliókért váltanak klubot a középszerek. Anno 13/14 után rögtön el kellett volna adni, akkor még benne volt a pakliban, hogy gejlődik és mégjobb lesz asszem a Pool pl vitte is volna, de jöttek a kölcsönök, és kiderült, hogy nincs benne több.. Marianoban a potenciált is fizeti a Lyon, Tello viszont már nem zsákba macska.

Más: Mathieu 3 hetes próbajátékra megy a Sportinghoz. Mint egy jó ifista. :D
Válasz küldése