USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.11. 15:54:43

Én is belenézek időnként 1-1 meccsbe, ahol több TOP újonc is játszik. Az első 2 Lakers meccset viszont sajnos ki kellett nyomnom, mert hányingerem volt ettől a Lonzo-Lavar cirkusztól. Az első meccs arról szólt, hogy nem gáz, hogy Lonzo úgy játszik, mint ha a 60. helyen húzták volna, mert ő rohadt nagy sztár lesz, a 2. meccs pedig arról, hogy na ugye megmondtuk, hogy ő rohadt nagy sztár lesz. Nem sokat beszéltek arról, hogy mi történik a pályán. Mindkét meccsen meg tudták említeni, hogy Lavar rohadt jó ember igazából, erre az is bizonyíték, hogy milyen rendes fiúkat nevelt. Mind tök szerények, sőt még az iskolában is nagyon jó jegyeik vannak. (LOL) Ami végkép kiverte a biztosítékot, hogy meccsek közben évek óta vannak interjúk. Ezeken eddig GM-eket, edzőket és játékosokat kérdeztek. Most 2 meccs alatt 3* mindenképpen beszélni kellett Lavarral, mert olyan világmegváltó gondolatai vannak, hogy tragédia lett volna, ha nem tudjuk meg percenként, hogy mit gondol. Sosem utáltam a Lakerst,(sőt, semmilyen csapatot) de ha egész szezonban ez a fos folyik majd a csapból, akkor beállok majd haterkedni.

Amúgy összességében tényleg nem tűnik ez egy rossz rookie classnak. Ügyesek a srácok és nem csak a top3/top5.

KCP meg kicsit benyalta. Ezzel, hogy a Washington várakoztatta Porter szerződésével a Brooklynt, volt idejük gondolkodni és okos utat választottak. Most már nincs pénzük őt kimaxolni, sőt szerintem nagyjából senkinek nincsen. Jól látszanak idén a piaci trendek, a következő években pár játékos nagyot fog koppanni, akit az ügynöke nem készít rendesen fel a piacból, csak a tavalyi Woj bombák alapján tervezget.

A Boston Bradley cseréje elég kemény volt. Így tényleg nem kell gondolkodni bajnoki címben.
Szintén Boston: Valamelyik "játékosos" oldalon olvastam egy cikket Jaylen Brown-al/-ról. Kifejezetten értelmesnek tűnik a gyerek, szeretek pozitívan csalódni sportolókban. Myles Turnerrel is nemrég láttam egy interjút, ami alapján gyorsan meg is kedveltem, ő is jóval többet tud a közhelyek pufogtatásánál és a folyamatos "junó"-zásnál.

Ez meg egy részlete egy cikknek SI-n, George-ról.
For me, it’s all about winning. I want to be in a good system, a good team. I want a shot to win it. I’m not a stats guy. I’m playing this game to win and build a legacy of winning. I’ve yet to do that. I’m searching for it. If we get a killer season in Oklahoma, we make the conference finals or upset the Warriors or do something crazy, I’d be dumb to want to leave that.
u.i.: Miközben írtam Twitteren jött a hír, hogy a Knicks megtartja Steve Mills-t elnökként. Ha továbbra is ilyen jó ötletei lesznek, mint amilyen Hardaway szerződése volt, akkor talán a Kings és a Nets összeszedett, jó nyara ellenére sem kell attól félni, hogy szép lassan eltűnnek a bohóccsapatok az NBA-ből.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.07.10. 20:12:08

Dennis Smith Jr ismét remekül játszott, vele nagyot húzott a Dallas, simán vezér lehet belőle. Az idei draftról egyértelműen Ő a kedvencem, pedig a Maverickset eddig messzire elkerültem.


Jackson és Fox pedig elég felemás eddig, Jacksonnak nagyon nem stabil a dobása, míg a sacramentoi újonc túl sok labdát ad el.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.10. 00:28:35

Valószínűleg KCP-t fogják kitömni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.09. 13:16:19

Én követem a Celtics meccseket, Brownt se kell félteni, sőt! Így hogy elment Bradley igazi kettes leginkább ő van a csapatban, bár Stevens nem posztokban gondolkozik.
Tatum valóban nagyon érett játékot mutat nem tűnik rossznak hogy lejjebb cseréltünk és kaptunk jövő évi draftjogot. :D Hihetetlen széles arzenálja van pontszerzést illetően. Egylábas fadeaway-ek, lepördülések sorát mutatta már be.
Brown+Tatum=7/11 8)



Brooklyn előtt meg le a kalappal!!!! A lehetőségeikhez képest kiválóan építkeznek és gyűjtögetnek draftjogokat. És val. teletömnek egy tehetséges fiatalt még, nem feltétlen lesznek ők jövőre a legrosszabbak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.07.09. 11:23:00

Summer Leaguet nézi még valaki rajtam kívül? Dennis Smith Jr ma mutatkozott be egy nagyon jó teljesítménnyel, végre Dallasban is lesz újra egy érdekes prospect.

Fultz ma megsérült, többet nem is játszik a nyári ligában, amit nyújtott az kifejezetten tetszetős volt, de ahogy hallani lehetett, nagyon nagy kockázat benne, mert sérülékeny.

Ball ma hozott egy tripla duplát, de a bemutatkozása valami katasztrófa volt, mi ez a dobómozdulat? :| Elég nagy lehet a srácon a nyomás az idióta apja miatt, de az látszik, hogy a visionja rendben van, a FG%-on meg még bőven tud javítani, meglátjuk.

De eddig aki a leginkább nagy fogásnak tűnik az Tatum, stabilan hozza a számait, jó FG%-al, ma például a büntetőzése is hibátlan volt, szerintem Jaylen Brown felkötheti a gatyáját, nem sok perc fog jutni neki. Jaysont viszont fantasybe érdemes lehet behúzni, meg is teszem. :mrgreen: :mrgreen:
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.07. 19:44:27

Tim Hardaway Jr., a lottónyertes.

A Bulls az irányítókat gyűjtötte, a Celtics az SF-eket, Hayward, Crowder, Tatum, Brown, Morris. Persze páran tudnak más posztokon is játszani, de azért ez egy szép ötös :D Ja, és még a Boston adott egy második köröst :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.07. 16:55:37

Számomra totál érthetetlen, hogy miért a legjobb védőnket cseréljük és miért Morrisra......Teljes döbbenet, nyilván nem akartuk Bradleyt agyonfizetni, s Brown felső határa magasabb lehet, de nem hiszem, hogy ne lett volna Bradleyre kereslet.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.05. 22:24:40

Nick Young helyett inkább Omri Casspi-t emelném ki. Minimumért azt hogyan?

Curry/Livingston
Klay/Young/Clark
Durant/Iggy/McCaw
Green/Casspi/West
Pachulia?/McGee?

Húzzátok le a rolót jövőre is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.05. 20:00:57

Spóroltunk, először 4 év 133 volt. :D

Stevens szerintem nem posztokban gondolkozik, hanem bedobón, passzolón, védekező emberekben. Simán felküldhet egy IT-Bradley-Hayward-Crowder-Horford ötöst.
Sajnálnám nagyon, ha elmenne Crowder, Ainge őt is honnan kiemelte és a liga legjobb szerződése az övé jelenleg. Smartot duruzsolják nagyon, meg nyilván Crowder és Bradley van kalapban.

Nets meg lassan lehetne a halálosztó csillag becenevű csapat. Tavaly kinyírták a Portlandet, idén a Washington is gondolom repes az örömtől, de a Memphis is bajban lehet Green miatt. Megyünk is állítólag!!!! Gasolért. :D

Nick Young GSW. :D

Wizards elé biztosan nem tenném a Phillyt, szerintem a varázslók a Raptors-szal egy szinten vannak. Ha Embiid nem tud egészséges maradni akkor meg PO alja a Sixers.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.05. 18:38:51

George Hill-t én sem értem, akkor már tényleg inkább Wolves.

Bob, nem lettél rosszul, amikor megláttad ezt a hatalmas szerződést? :D Amúgy Crowder cserélve lesz? Csak mert normális PF nem igazán van a csapatban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.05. 02:25:10

Na végül nem volt befolyással a döntésre a "szivárogtatás". 1 lépéssel közelebb került a Boston, a vészhelyzetet gyakorlatilag elhárították. (Elköltötték azt a pénzt amit kötelező volt elkölteniük.) Kíváncsi vagyok, hogy innentől kezdve mennyire lesz agresszív Ainge, már 1-2 lépésre van a csapat attól,hogy igazi contender legyen. (George-al szerintem ott lettek volna már)
Sajnálom a Jazz-t, mert mindent jól csináltak. Draftról, okosan építkeztek és már pont kezdett összeállni a csapat. Kíváncsi vagyok, hogy a 2. vonalból fel tud-e lépni majd valaki. Az mindenesetre biztos, hogy idén vért fognak izzadni, hogy egyáltalán a PO-ba bejussanak. Keleten meg Boston 1, Cavs 2, Raports 3, Philly 4. :lol:

Közben egyébként Bosh-t hivatalosan is kitette a Miami. Ezzel együtt mindjárt be is jelentették, hogy vissza fogják vonultatni a mezét. Nyilván nem ideális a helyzet és nem egyszerű Boshnak, de ez azért szép tőlük.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.04. 22:47:48

ESPN hozta le, ami azért lehet mondani liga forrásnak. :D
Majd ha valóban eldönti, akkor kiderül.
Már tegnap is írtam, hogy elvileg Celtics, nagyon megbízható forrás hozta le, olyan aki tavaly Horford hivatalos bejelentése előtt 3 órával már lehozta.
De velünk mindig történik valami, lehet tényleg jól manipulálunk. :D

Nekem nagyon tetszik, ahogy építkezünk, Tatum gyerek is megvett kilóra egy meccs után, rendre jól jövünk ki cserékből és közben konferencia döntőt játszottunk tavaly is. Irigykedjenek mások. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.04. 22:40:22

Cumbee írta: vagy Ainge töketlen/annyira elvan már magától, hogy csak akkor cserél, ha le tud valakit húzni és ezeket a 3 pick+4 kezdő szintű ajánlatokról szóló híreket (amik érdekes módon kb minden nagy cserénél megjelentek az elmúlt években) ők szivárogtatják, hogy jobb színben tűnjenek fel.
Szeretném idézni magamat.:D Már egy ideje számomra igen átlátszó, hogy az összes "líg szorsziz" ami arról szólt, hogy a Celtics milyen [auto_cenzúra] ajánlatokat adott a soha össze nem jövő cserékhez, azok mind a Celtics front office-ból jöttek. Most a jól értesült Celtics szurkolók már délután kapták a fülest, hogy Hayward bizony őket választotta, estére meg már megjelentek a líígszorszok is. Közben IT videóban ünnepel már, meg minden. Kíváncsi vagyok, hogy megégetik-e most magukat ezzel, hogy folyamatosan manipulálják a szurkolókat és megy a nyilvános nyomásgyakorlás.
https://www.hoop-ball.com/nba-fantasy-n ... e-celtics/
PCsabi írta:Durant... :D
Ezen eléggé meglepődtem. Gyakorlatilag nem csak, hogy 10 millióról lemondott csak úgy, kevesebbet is keres, mint tavaly. Aztán senki ne mondja, hogy nem elkötelezett. Amúgy ha valaki rendesen utána nézett a pénzügyeknek, akkor leírhatná, hogy miért kellett ennyiről lemondania, nekem így csak átfutva az jött le, hogy gyakorlatilag csak a tulajoknak spórolt.

Hill meg koppant. Valamit nagyon elszámoltak az elején az ügynökével, mert nem a Kingshez kellett volna kerülnie és nem ennyiért. Ugyan annyiért írt alá, mint Teague. A Minnybe pedig sokkal jobb fitt lenne, szóval már az el lett szúrva. Másrészt Holliday aki legjobb esetben is egy szinten van vele, 5 évre évi 25-ért írt alá, ő 3-ra évi 19-ért. Abban igazad volt Csabi, hogy arra anno nem figyeltem, hogy a NOP-nak csak 11-12 miliónyi helye volt, de láttunk már bonyolultabb S&T-t is összerakva.

Amiről még asszem nem volt szó, az az, hogy a Philly mennyire jól dolgozott idén. Reddick pályán is kb álom fitt hozzájuk és az öltözőben is nagyon sokat fog segíteni a guardoknak. Amir meg vehet 1-2 autót az ügynökének, évek óta simán 10m fölött keres olyan 4-5 millás teljesítménnyel.:D Viszont az ő megszerzését sem bánom, az öltözőben állítólag nagyon nagy szerepe lehet és ő pedig tudja a magasokat mentorálni. Másra jelenleg nem kell a pénz, arra a szerepre meg amire őt odavitték, jobbat nem nagyon lehet találni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2017.07.04. 22:57:56-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.04. 22:31:23

Durant... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.03. 20:24:04

Szerintem is jó csomag volt érte Clippers még draftjogot is kapott (kései lesz, de akkor is) de a Houston nem lesz sokkal előrébb, nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs ellen elég lenne már a GSW ellen tuti nem.

Közben jól értesült belső infok szerint Hayward holnap utazik Utahba vissza, hogy közölje, hogy a Celticset választotta. :D Na majd kiderül.
Nem hivatalos, de erről szólnak a hírek:
Hayward is indeed signing a 4 year/$133 million contract with Boston w/player option on the 4th year.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.03. 19:50:02

Bob_Marley írta:Senki nem mondta, hogy Hall of famerek, de Dekker, Harrel már bizonyított, hogy ígéretes emberek, de kipucolták őket egy ráadásul ki tudja marad-e Paulért és még mindig bombaerős GSW-vel szemben.
Dekker semmi több, mint egy 15 perces cserejátékos, Harrell meg Faried 2.0, aki később kicsit jobb lehet, szerintem ez a csomag simán jó volt Paul-ért, aki valószínűleg maradni fog Houston-ban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.03. 13:26:37

Senki nem mondta, hogy Hall of famerek, de Dekker, Harrel már bizonyított, hogy ígéretes emberek, de kipucolták őket egy ráadásul ki tudja marad-e Paulért és még mindig bombaerős GSW-vel szemben.
Egyedül Capela maradt, akire esetlegesen majd lehet számítani x év múlva.

Paul csere keretében volt a legnagyobb ellenérték, amit kapott az egyik fél, pedig George-Butler de még Cousinst is ideveszem.

Millsap Denver az szép a Nuggetstől, Jokic mellé elég jónak tűnik. Atlanta meg szépen szétesett a pár éve még konferencia döntős csapatból mára nem maradt semmi. Nem tűnnek jelenleg sokkal erősebbnek mint a Brooklyn.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.02. 23:29:51

Bob_Marley írta:Rockets jól járt, hogy elküldte szinte a teljes fiatal csomagját és tegyük fel hoznak még valakit, akkor egy max 4-2re mennek vele a GSW ellen?
Mondjuk az a fiatal csomag nagyon erős volt, tele van potenciális Hall Of Fame-erekkel... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.01. 17:12:57

Szerintem Hayward-George vagy tetszőlegesen két emberrel sem lettünk volna előrébb. Rockets jól járt, hogy elküldte szinte a teljes fiatal csomagját és tegyük fel hoznak még valakit, akkor egy max 4-2re mennek vele a GSW ellen? Raptors se lett előrébb még a Cavs ellen sem Ibakával, Celtics is ilyen, de ha már capspace és lehetőségekről volt szó, akkor Ibakára inkább ellövöm.

Nem néztem pontosan utána, de nagyon kíváncsi lennék, hogy mikor a Bulls toppon volt, akkor volt egy Utah, NY, Orlando, Atlanta stb csapatok, jó pl a Pistons meg az Indy tudott maradni egy darabig, de a lényeg, hogy hajszolták, hogy Jordanéket legyőzzék és nem jött össze utána évekre beragadt a franchise.

Az hogy a Pacers vagy a Bulls mit fogadott el az meg nem a Celtics gyengesége szerintem.
Philyvel csere kiváló volt, így is úgyis Tatumot akartuk húzni, így meg meglett és még val. lottery pick is jött. Jövőre akár kétszer is húzhatunk a top5-ben, amikor Porter kalapban van. Nem gondolom, hogy Ainge rosszul keverné a kártyákat, pár csapattal együtt kezdtük az újjáépülést, valamelyik továbbra sincs a PO közelében se, valamelyik felküzdötte magát egy alsó-középszintig, míg a Celtics megnyerte Keletet és konferenciadöntőt tolt, oké, hogy a Cavs más szint, de miért is lenne rossz úton a Celtics? Max lassabb jelenleg, de egyáltalán nem rossz úton.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.01. 16:33:58

Cumbee írta:A Holiday dealt meg rohadtul nem értem.
Annyiból védhető, hogy ha nem igazolják őt újra, akkor a sapka alatt 13 milliójuk maradt volna, ami édeskevés lett volna egy normális PG-re. Mondjuk rajtuk kívül ki adott volna még ekkora szerződést Holiday-nek?
Bob_Marley írta:Szerintem azért a Rubio-Teague csere nem feltétlen előnyös, mert annyira nem triplázik jól Teague (Hill sokkal jobb lett volna nekik) viszont védekezése jóval gyengébb és a Minny tavaly is a védekezése miatt főtt meg. Na majd kiderül, de PO hosszú idő után meglesz nekik.
Teague-t támadásban nem tudják szabadon hagyni az ellenfelek, mint Rubio-t, védekezésben oké, hogy jobb a spanyol, de cserébe Butler meg kategóriákkal jobb védő, mint LaVine :D
Bob_Marley írta:Mondjuk Ibakának én még mindig örülnék. :D
Egy szem Ibaka-val is az lenne a probléma, hogy sehova se jutnátok vele.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.01. 15:58:19

Nem vagyok benne biztos, hogy Davis nem lesz elérhető, plusz George nyilván 99% hogy Lakers, de mi van ha nem.
Beáldozás dolog jogos, de amikről szó volt (nem Celtics blogok) annyit nem ért volna Butler se.

Hayward csak azért opció, mert Stevens volt az edzője, de szerintem sem jön. Mondjuk Ibakának én még mindig örülnék. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.01. 15:23:16

Bob_Marley írta:Szerintem azért a Rubio-Teague csere nem feltétlen előnyös, mert annyira nem triplázik jól Teague (Hill sokkal jobb lett volna nekik) viszont védekezése jóval gyengébb és a Minny tavaly is a védekezése miatt főtt meg. Na majd kiderül, de PO hosszú idő után meglesz nekik.

Én az Ainge kérdéssel úgy vagyok, hogy amíg nem nyomunk előnytelen cserét, addig a nem csere is jobb annál.
Azt nem hiszem, hogy bárki összefogott volna a Celtics ellen, még mindig zseniális pozícióban vagyunk és egy év lízingért nem kell George, Butlerért valóban kár, de fukar Ainge :D Én nem bánom, mint mondtam, mert GSW ellen totál mindegy, inkább legyen ez mint egy Cleveland féle bebetonozás. Akkor leszek ki, ha kitömjük a kicsit, na azt nem szabad megtenni, de a pickeket bőven lehet védeni és nem elherdálni, mert abból lehet majd csapatot építeni.
A gond az, hogy ez volt az utolsó nyaratok, ahol még volt mozgásteretek. Nyilván, ha megszerzitek Haywardot, akkor jó helyre költöttétek a pénzetek, viszont én rá most sokkal kevesebb esélyt látok, mint 1 hónapja. Arról ne is beszéljünk, hogy FP szintű emberke alapvetően szökőévente kerül ki a piacra. idén volt 3 és fél ember aki megszerezhető volt, ha valamikor, akkor most simán be lehetett volna robbanni a GSW mellé. Így elúsznak a lehetőségek szép lassan, marad majd a saját középszerű játékosaitok visszaigazolása marha sok pénzért, meg a draft, aminek azért nincs értelme, mert már így is 1-2 éve draftolt embereket waivelgettek folyamatosan, mert nincs hely nekik a keretben. Mennyivel egyszerűbb lett volna a csapat mélységét beáldozni 2-3 sztárért, a többit meg feltölteni az Európában, meg a G Ligában állomásoztatott pickjeitekkel, hátha akad köztük használható ember.

Teague helyett pedig szerintem is jobb lett volna Hill, de ugyan ez a véleményem Mills esetében is még jó pár másik csapatnál. Ha van 2-3 sztárod már a keretben, akkor Hillnél sokkal hasznosabb irányítót szerintem nehéz találni. Körbenéztem amúgy, hogy hova kellhet még irányító, ha a Raptors visszaigazolja Lowry-t, akkor nem sok opció marad, de én pl a Bucksban nagyon megnézném. Az mondjuk más kérdés, hogy ők éppen most adtak a 6-8 pontos Snellnek egy 46 milliós szerződést és így már elég nehezen kivitelezhető a terv, de Giannis mellé szerintem nagyon jó lenne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.01. 14:48:21

Szerintem azért a Rubio-Teague csere nem feltétlen előnyös, mert annyira nem triplázik jól Teague (Hill sokkal jobb lett volna nekik) viszont védekezése jóval gyengébb és a Minny tavaly is a védekezése miatt főtt meg. Na majd kiderül, de PO hosszú idő után meglesz nekik.

Én az Ainge kérdéssel úgy vagyok, hogy amíg nem nyomunk előnytelen cserét, addig a nem csere is jobb annál.
Azt nem hiszem, hogy bárki összefogott volna a Celtics ellen, még mindig zseniális pozícióban vagyunk és egy év lízingért nem kell George, Butlerért valóban kár, de fukar Ainge :D Én nem bánom, mint mondtam, mert GSW ellen totál mindegy, inkább legyen ez mint egy Cleveland féle bebetonozás. Akkor leszek ki, ha kitömjük a kicsit, na azt nem szabad megtenni, de a pickeket bőven lehet védeni és nem elherdálni, mert abból lehet majd csapatot építeni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.07.01. 14:12:23

PCsabi írta:Szóóóóval, amit kaptak Ibaka-ért, azt adták oda George-ért? Ha csak egy évig marad PG, még akkor is megérte nekik ez a csere.

Wolves bebetonozta magát a PO-ba, kezdő ötösük elég pofás, már csak a cserepadot kéne feltölteniük, mondjuk ha nem jön össze, akkor majd Thibs 45 percig nyomatja Butler-éket :D

Holiday-t kitömte a Pelicans, 5 évre 126 millió :shock: Iggy meg valószínűleg nem marad Golden State-ben.
Lol és tényleg.:D
NBA Communications announced on June 23 that the Magic acquired Ibaka and the Thunder will receive Victor Oladipo, Ersan Ilyasova and the draft rights to No. 11 draft pick Domantas Sabonis
Még egy lejárós Ilyasovával kevesebbet is adtak. :D Gyönyörű!

A Wolves tényleg tökös volt végre, jó üzleteket kötöttek szerintem. A fizetéses oldalak nem frissülnek ilyen gyorsan, de ha jól gondolom,még maradt is valamennyi pénzük kicsit erősíteni 4-es poszton. Egy Z-Bo pl szerintem még be is férne nekik.

A Holiday dealt meg rohadtul nem értem. Mondjuk már hetek óta lehetett tudni, hogy túl fogják fizetni, de akkor is.. Az utóbbi hetek történései alapján jóval kisebb lett a kereslet az irányítókra. Nagyon sok szupercsapat állt össze, nekik általában ugye nincs sok pénzük még egy játékosra. Elég sok irányítót draftoltak előkelő helyen, eléjük nem feltétlen akar pár csapat 20+ millióért 4-5 évre hozni valakit. Plusz vannak csapatok, akik teljesen szétverték a keretüket, náluk meg értelme nincs veterán irányítót szerződtetni. Nagyon kíváncsi leszek Hill árára pl, mert szerintem képességben elég hasonló szinten vannak és Hill jóval jobb fit a legtöbb irányítóban gondolkodó csapatba.


Bob te meg ne higgyél el mindent, amit Celticses blogokon olvasol. Most vagy összefogott az egész NBA a Celtics ellen és direkt nem cserélnek velük, még akkor sem, ha sokkal szarabbul járnak, (ergo érdekük lenne cserélni) vagy Ainge töketlen/annyira elvan már magától, hogy csak akkor cserél, ha le tud valakit húzni és ezeket a 3 pick+4 kezdő szintű ajánlatokról szóló híreket (amik érdekes módon kb minden nagy cserénél megjelentek az elmúlt években) ők szivárogtatják, hogy jobb színben tűnjenek fel. Mondjuk elég sokat mondó az a nyilatkozata, hogy a Minnesota ajánlatával ők nem tudtak versenyezni, mert nagyon sokat adott a Wolves a Bullsnak Butlerért..
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.01. 13:03:30

Szóóóóval, amit kaptak Ibaka-ért, azt adták oda George-ért? Ha csak egy évig marad PG, még akkor is megérte nekik ez a csere.

Wolves bebetonozta magát a PO-ba, kezdő ötösük elég pofás, már csak a cserepadot kéne feltölteniük, mondjuk ha nem jön össze, akkor majd Thibs 45 percig nyomatja Butler-éket :D

Holiday-t kitömte a Pelicans, 5 évre 126 millió :shock: Iggy meg valószínűleg nem marad Golden State-ben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése