Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.04. 19:01:37

SPORT | Hector Bellerin visszatérésére ezúttal van a legnagyobb esély, mióta elszerződött Angliába. A játékos maga szeretne beszélni Arsene Wengerrel, hogy engedje őt el a Barcelonához. Wenger egyébként mindenképpen számolna a jobbhátvéddel, ám Fabregas esetéből kiindulva, meg lehet győzni. A katalán sportlap már Ernesto Valverde első igazolásaként vizionálja a játékost.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.04. 18:58:51

http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... is-6147279" target="_blank Figyeljétek meg nálunk fog kikötni ez a szélkakas. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.04. 18:15:09

IscoDisco írta:Verratti biztos butítana, nem csak nálatok, kb bárhova menne.
Mondjuk ha a 2 igazolás függ egymástól, akkor falnak megyek. Tök más profil a kettő, ha lemondunk egy Verratti típusú játékosról egy Ceballos stílusú srác miatt, az megint szakmailag elég érthetetlen döntés lesz számomra - nyilván nem nekem kell megérteni persze a dolgokat. De alapból is az lenne, ha nem adnánk el minimum 2 játékost közben, márpedig a hírek alapján nem fogunk..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.04. 18:09:14

visca el barca írta: na épp ez az, ilyen vagy-vagy játékosra semmi szükségünk.
De igen. Ebben az életkorban ezen az áron nagyonis! - Persze Verrattin felül.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.04. 18:04:57

visca el barca írta:na épp ez az, ilyen vagy-vagy játékosra semmi szükségünk.
Tény, hogy nem klasszis, viszont lehet még, csak egyelőre az is benne van, hogy elszáll magától, vagy bármi. A vagy-vagy azért túlzás, mert beválni beválna, az biztos. Úgy értem, hogy hasznos lenne, mondjuk hozna egy stabil 10/7-et. De per pill nektek igen, a tutit kell megvenni, a 10/9-et. Verratti biztos butítana, nem csak nálatok, kb bárhova menne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.04. 17:37:14

IscoDisco írta:Bár lehet bukás is, de van potenciál a srácban bőven.
na épp ez az, ilyen vagy-vagy játékosra semmi szükségünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.04. 17:20:56

Samper írta:Ha jön, abból csak az következik, hogy Denist, Rafinhat és Ardat mennél jobb áron el kell adni.
Csak alapból kiárusítást tartotok, ráadásul nyíltan. Mert lehet nyomni a dumát, hogy marad ez meg az, ha egy mezei fórumozó tudja, hogy kik az eladók a klubjánál, akkor a vevő is képben van. Szóval ha még Ceballos is oda megy 10. k.pályásnak, akkor az a kis esély is elszáll, hogy jó/jobb áron adjátok el a felesleges játékosokat. Egyébként a Barca-nak fontosabb lenne, mint a Madridnak, főleg, hogy elvileg Llorrente is marad a csapatban. Denis Suareznél meg jobb, Rafinhaval meg teljesen felesleges számolni a sérülései miatt. Én örülnék, ha a Realba jönne, mert amit lenyomott az olaszok ellen, az a legmagasabb szint, az valami elképesztő volt. Az nem olyan volt, hogy csak úgy összejött neki egy meccs, olyat nem sokan tudnak. Bár lehet bukás is, de van potenciál a srácban bőven.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.04. 16:37:37

csabooo írta:Semmi bajom ezzel a Ceballos gyerekkel, meg amit lattam tole nem volt rossz, viszont nem ertem miert kell most pont o ? egy 21 nehany eves gyerek.. Itt van nekunk igy is Denis meg Rafinha, szerintem jelenleg nem sokkal van elorebb naluk. Plusz ha mar ennyire kell egy fiatal kp, miert nem lehet Alenat megprobalni, vagy mas tehetseges Masiast ? Ezert tartunk itt a fiatalokkal, ahol... Mert hajkurasszuk a `ket jo meccses` tehetseges, de kozepszer fiatalokat, ahelyett hogy szetneznenk talan a sajat hazunk tajan... :?

15 millaert, most csak azert hajazunk ra, hogy ne a Realba menjen ? Hihetetlen amatorizmusra utalnak szamomra a vezetok lepesei...

Pont most felesleges lenne elszorni 15 millat, mikor egeto lenne Verrattira. 15, meg Tello 5 millaja, meg ha elpasszolnank Ardat, esetleg egy ket kozepszert, kijonne remelhetoelg egy 40 es. az mar Verratti fele lenne az elpasszolt emberekbol, ra kell menni, s ha megvan akkor utana lehet foltozgatni tovabb. Tudom, persze tole is sok minden fugg...
Ha jön, abból csak az következik, hogy Denist, Rafinhat és Ardat mennél jobb áron el kell adni.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.04. 16:16:33

Semmi bajom ezzel a Ceballos gyerekkel, meg amit lattam tole nem volt rossz, viszont nem ertem miert kell most pont o ? egy 21 nehany eves gyerek.. Itt van nekunk igy is Denis meg Rafinha, szerintem jelenleg nem sokkal van elorebb naluk. Plusz ha mar ennyire kell egy fiatal kp, miert nem lehet Alenat megprobalni, vagy mas tehetseges Masiast ? Ezert tartunk itt a fiatalokkal, ahol... Mert hajkurasszuk a `ket jo meccses` tehetseges, de kozepszer fiatalokat, ahelyett hogy szetneznenk talan a sajat hazunk tajan... :?

15 millaert, most csak azert hajazunk ra, hogy ne a Realba menjen ? Hihetetlen amatorizmusra utalnak szamomra a vezetok lepesei...

Pont most felesleges lenne elszorni 15 millat, mikor egeto lenne Verrattira. 15, meg Tello 5 millaja, meg ha elpasszolnank Ardat, esetleg egy ket kozepszert, kijonne remelhetoelg egy 40 es. az mar Verratti fele lenne az elpasszolt emberekbol, ra kell menni, s ha megvan akkor utana lehet foltozgatni tovabb. Tudom, persze tole is sok minden fugg...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.04. 16:02:00

pont egy ilyen középszerre van most szükségünk, így sincs még elég. tudom, tudom, most akciós meg jó játékos, de tavaly gomest is így szereztük meg...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.04. 15:30:03

palesz77 írta:
MichaaBee írta:szerk.: közben a Sporton azt olvasom, hogy állítólag megelőztük a Realt az érte folytatott küzdelemben, de csak azért, mert mi már idén elvinnénk, a Madrid meg csak jövőre...
Akkor borítékolható, hogy nem jön.. :D Emlékszem Jesus és Theo is már a miénk volt a katalánok szerint, aztán mégse úgy lett.

Theo jobb is hogy nem jött. Vidal az első edzésen szétrúgta volna. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.04. 13:23:38

MichaaBee írta:szerk.: közben a Sporton azt olvasom, hogy állítólag megelőztük a Realt az érte folytatott küzdelemben, de csak azért, mert mi már idén elvinnénk, a Madrid meg csak jövőre...
Akkor borítékolható, hogy nem jön.. :D Emlékszem Jesus és Theo is már a miénk volt a katalánok szerint, aztán mégse úgy lett.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.07.04. 12:13:28

Kubla9 írta:
La Pulga írta:Na Verratti tiszteletet tette a PSG edzesen?
Szerintem igen,ha nem menne azzal szerződést szegne és mivel még a teve....k fizetik szerintem köteles megjelenni.http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... l-psg.html" target="_blank Ezek szerint mégse volt.
Mondjuk ez mekkora clickbait cikk, te jó ég... :D Szalagcímben ellövik, hogy nem volt edzeni, aztán a cikk közepén megjegyzik, hogy egyébként péntekig nem is kötelező megjelennie edzésen a válogatott kötelezettségei miatt, mint ahogy többek között Silva, Matuidi és Cavani sem edzettek...
Varatrix írta:
Kubla9 írta:Nem is értem hogy miért kaparunk érte ennyire lehet hogy csak azért hogy ne a reálé legyen?
Engem az érdekelne hogy, valaki követte legalább egy-két bajnokin a srácot, mert megnézegettem a csuda youtube összefoglalóit, ami alapján nagyon nagy figura, csak nem a mi játékrendszerünkbe. Legalábbis videók alapján neki eléggé derogál passzolni, ilyen játékost meg a hátam közepére nem kívánok.
Egyébként 15-20 millióért még azt is mondom, hogy megéri elvinni a Real elől. Gomesnél már most jobbnak tűnik, ráadásul mi is ugyanúgy visszadobhatjuk kölcsönszerződéssel Sevillába. Ha pedig nem idén, akkor jövőre nagy takarítás lesz a középpályán, mert kizárt dolog, hogy Gomes, Denis, Rafinha, Arda mind maradjanak és olyan szezont toljanak, hogy jövőre is megtartsuk őket. Úgyhogy egy év múlva lesz hely, ránézésre pedig ígéretes a gyerek, 15 milliót letennék érte simán.

szerk.: közben a Sporton azt olvasom, hogy állítólag megelőztük a Realt az érte folytatott küzdelemben, de csak azért, mert mi már idén elvinnénk, a Madrid meg csak jövőre...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.04. 11:50:54

Kubla9 írta: Nem is értem hogy miért kaparunk érte ennyire lehet hogy csak azért hogy ne a reálé legyen?

Engem az érdekelne hogy, valaki követte legalább egy-két bajnokin a srácot, mert megnézegettem a csuda youtube összefoglalóit, ami alapján nagyon nagy figura, csak nem a mi játékrendszerünkbe. Legalábbis videók alapján neki eléggé derogál passzolni, ilyen játékost meg a hátam közepére nem kívánok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.07.04. 11:41:30

Na Verratti tiszteletet tette a PSG edzesen?
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.04. 11:21:04

Tobias88 írta:
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... os-6145705 Kell ő nekünk? Még esetleg Varrattit is sikerül megszereznünk akkor aztán lesz kp játékosunk rendesen. Valakiket azért el is kellene adni szerintem.
Meglehet, hogy nagy tehetség lesz, de úgy semmiképpen sem kell, hogy 8. lesz a középpályán. Így is kettővel többen vannak ott mint kellene. Ha jönne ő meg Verratti, akkor a Gomes / Turan / Denis / Rafinha négyesnek távoznia kellene mindenképpen. Viszont már tudjuk hogy Gomes és Denis marad, legalábbis lenyilatkozták...
Nem is értem hogy miért kaparunk érte ennyire lehet hogy csak azért hogy ne a reálé legyen?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.04. 10:58:32

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... os-6145705 Kell ő nekünk? Még esetleg Varrattit is sikerül megszereznünk akkor aztán lesz kp játékosunk rendesen. Valakiket azért el is kellene adni szerintem.
Meglehet, hogy nagy tehetség lesz, de úgy semmiképpen sem kell, hogy 8. lesz a középpályán. Így is kettővel többen vannak ott mint kellene. Ha jönne ő meg Verratti, akkor a Gomes / Turan / Denis / Rafinha négyesnek távoznia kellene mindenképpen. Viszont már tudjuk hogy Gomes és Denis marad, legalábbis lenyilatkozták...
94:39 6 - 1
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.04. 10:54:05

http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... os-6145705" target="_blank Kell ő nekünk? Még esetleg Varrattit is sikerül megszereznünk akkor aztán lesz kp játékosunk rendesen. Valakiket azért el is kellene adni szerintem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.03. 23:14:31

Érdekes lesz a jövő évünk, mert eddig nem sok jóra lehet számítani.
Majd meglatjuk, egyelore meg csak most kezdodnek a targyalasok, ekkora bizniszeket nem egyszeru 2 nap alatt lerendezni. En Verrattit akarom, de vele is lelehet hozni egy nulla kupas szezont ahogy nelkule is lehet akar duplazni, triplazni is persze kevesebb esellyel.

Szezon vegen kell majd megnezni, hogy mit nyertunk mit nem es akkor lehet majd kiakadni vagy unnepelni.
A BLt akarom a leginkabb, de sajnos az sose lehet elvaras mert barmi lehet. Bajnoksagban elvarhatobb egy visszavagas, a kupat zsinorban hoztuk haromszor a nagy szamok torvenye miatt szerintem most nem lesz meg annyira nem is fontos, a nyari szuperkupa viszont a presztizs miatt "kotelezo." Ha ott elver minket a Madrid akkor mar nagyon paprikas lesz a hangulat.

Amugy a Burnley most adott el egy Keane nevu vedot az Evertonnak 35 millio euroert. Meg ott is komolyabb penzek mennek mint itt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.03. 22:52:18

Az belefér, hogy annak idején Munirt választotta LE és nem őt. De hogy utána Munirt is elkótyavetyéltük, helyette jó drágán Alcacert vettük a Jesus helyett - így sorozatként csúf
Bár csak ennyivel megúsznánk a dolgot. De például megvesszük Mathieu-t 20 ért és 3 év után ingyen megy az milyen dolog? Miközben legyen mondjuk 10 jó meccse.

Azért, amikor valakit megvesznek bármennyiért, már azt is nézni kell, hogy későbbiekben mi lesz vele. Egy-egy ilyen üzlet becsúszhat, de nem folyamatosan. Mert így ezek az emberek tönkreteszik a klubot. Ami ha nem lenne ilyen erős, már tönkre is ment volna.

Érdekes lesz a jövő évünk, mert eddig nem sok jóra lehet számítani.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.03. 21:35:02

francisco franco. írta:Valaki meg tudná erősíteni Sandro Ramirezzel kapocsolatban?
Kiváncsi vagyok tényleg ennyire jó az igazolás politikánk, azaz ilyen jó szakemberek vannak "nálunk"?
2016:
"He moves as a free transfer following his release by Barca."
Azaz ingyen igazolt!
2017:
"Az Everton 6 millió eurót fizet a Málagának a támadó játékjogáért."
Vagy nem így van, csak kamu oldalakat néztem?
Az belefér, hogy annak idején Munirt választotta LE és nem őt. De hogy utána Munirt is elkótyavetyéltük, helyette jó drágán Alcacert vettük a Jesus helyett - így sorozatként csúf.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.07.03. 20:30:08

Valaki meg tudná erősíteni Sandro Ramirezzel kapocsolatban?
Kiváncsi vagyok tényleg ennyire jó az igazolás politikánk, azaz ilyen jó szakemberek vannak "nálunk"?
2016:
"He moves as a free transfer following his release by Barca."
Azaz ingyen igazolt!
2017:
"Az Everton 6 millió eurót fizet a Málagának a támadó játékjogáért."
Vagy nem így van, csak kamu oldalakat néztem?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.03. 16:05:43

Tobias88 írta:
Turan nem tudom miért ennyire kapós. Már eléggé öreg és annyira nem is jó már sajnos. Persze jó lenne eladni Kínába 50 millióért, ha vinnék :D
Hát így harminc és a halál között... :mrgreen:

Szóval azért bőven lehet 2-3 jó szezonja, és továbbra is kikérem hogy, ennyi percel a lábába nem szabad csodát várni tőle. Ugyanakkor rendkívül hasznos játékos lehet még rengeteg él csapatban is, én kótyavetyének érezném ha kínába vagy valami hasonló ál labdarúgó bajnokságba igazolna.

Én PL be tudnám elképzelni, és ott még extrém technikásnak is számítana a jó fizikum mellett.

Sajnálom hogy, így alakul vele, én nagyon szeretem azt a pár percet amit játszik nálunk. Az egyik legjobb bugrós emberünk volt tavaly.

örülnék ha összejönne valami normális szeződés neki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.03. 15:18:29

Tobias88 írta:
Turan nem tudom miért ennyire kapós. Már eléggé öreg és annyira nem is jó már sajnos. Persze jó lenne eladni Kínába 50 millióért, ha vinnék :D
Akkor az új törvények szerint 100-ba kerülne a klubnak? Ha ez igaz, nem igazán hinném, hogy tényleg leakarják igazolni.

Tello 4+1 millás eladása számomra hatalmas pozitív csalódás, főleg úgy, hogy nem is tudtam, hogy a mi játékosunk. :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.03. 15:01:34

Pedig a Sport azt írta hogy már vissza se megy, meg a vakációját is megszakította. meghogy majd ő követeli a távozását mert annyira ide akar jönni. :D

Turant jó lenne Kínába eladni, de szerintem megint csak mesélnek a katalán firkászok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése