Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.06. 16:42:21

Léfe írta:Kérem, irja meg valaki ha tudja: a Reál igazolhat-vagy nem. Mert az Atletic nem igazolhat a Reál pedig hozza, hogy kik jönnek. Egyszerre lettek elmeszelve, majd felfüggesztve, most mi a helyzet?
semmi. az atletit elmeszelték, a reált meg természetesen nem. ahogy várható volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.06. 16:41:46

palesz77 írta:
zknym írta:Sem a bajnokság sem a BL nem a játékosokon ment el.
Hát azért annak volt köze hozzá, hogy Ini hiányában senki nem tudott egy kicsit komolyabb szerepet magára vállalni a középpályán például..
Értettem ezalatt azt, hogy nem mindig azokon a meccseken nyúlt bele a taktikába LE amikor kellett volna, illetve, hogy felállt védelemmel szemben már rég óta nem tudunk mit kezdeni (a Juventus :( ellen rossz volt nézni a csapatot), az ilyen meccseken mindig tanácstalanok a játékosaink, és az ilyenkor kellene igazán egy jó edző aki ha egy unalmas 1-0ra is de lehozza a meccset. na ez már off volt, elnézést
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.07.06. 16:36:46

Kérem, irja meg valaki ha tudja: a Reál igazolhat-vagy nem. Mert az Atletic nem igazolhat a Reál pedig hozza, hogy kik jönnek. Egyszerre lettek elmeszelve, majd felfüggesztve, most mi a helyzet?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.06. 16:23:37

Mundo:

A PSG korábbi hálóőre, a szintén olasz Salvatore Sirigu nyilatkozott Verratti helyzetéről.
"Azt mondhatjuk, hogy Verratti egy kicsit a PSG foglya. A játékosok akkor képesek a legjobb teljesítmény nyújtani, ha motiváltak. Amennyiben Marco távozni szeretne, mert nyomós oka van rá, illetve már nem motiválja itt semmi, úgy a vezetőségnek illene mérlegelnie a játékos kívánságát. Marco egy kivételes játékos, remélhetőleg helyesen dönt majd, a lényeg, hogy jól érezze magát."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.06. 16:18:46

Varatrix írta:Én abból indulok i hogy, annó volt egy Ini, Xavi, Busi, kp. Nekem játékstílusban Xavit, remekül pótolták Rakiticel, nem pont ugyanolyan, de stabilitást ad, és hasonló szemlélete van a focihoz. Szerintem Verratti inkább ehhez a két emberhez áll közelebb stílusban. Sőt Xavihoz talán a legközelebb jelenleg a világon! Coutinhoban inkább Iniestát látom. Az ő kicsit direktebb, tempósabb stílusa köszön vissza. Én egyátalán nem lennék boldogtalan egy Coutinho, Rakéta, Busi hármassal...

Illetve hamár a firkászok által szóba került nevekre gondolok, Ceballos is inkább Coutinho, mint Verratti.
Ezekkel egyetértek teljes mértékben, kivéve az elejével. Rakitic azért pótolta olyan jól Xavit, mert Alves vette át nagyjából labdakihozatalokban a Maestro szerepét, sokkal labdabiztosabb játékos volt a horvátnál, cserébe a horvát Alves gyengeségeit tüntette el. Tökéletes harniában voltak szinte. Ezzel nem azt mondom, hogy a horvátnak nem volt semmi szerepe előre, 14/15-ben volt a legjobb, de Dani szerepe kulcsfontosságú volt az ő remeklésében is. Most, hogy nincs, Rakéta nagyon sokat visszaesett, nagy nyomás alatt főleg érezhető ez - City ellen emlékszem a gól utáni 35 percében szó szerint nem volt 10 pontos passza -, ezért kéne újra egy játékmester, a valódi elitből. Vagy egy Avles a jobbosra, de amíg Bellerínek az alternatívák, addig a középpályán kéne erősödni. Nem véletlen szerintem, hogy ilyen profilt keres a vezetőség elméletileg. Persze nyilván ez csak az én véleményem, azt tudom, hogy sokan nagyon nem így gondolják mint én.

Közben egy "jó hír". A Sport azt írja, hogy a kínaiak közleményt adtak ki arról, hogy elutasították a Barca 20 milliós ajánlatát Paulinhoért. Vicc komolyan, remélem valami nem tud kínaiul, és félreértett csak valamit.. :roll: Mármint nem abban, hogy elutasították, hanem abban, hogy ténylegesen ajánlatot tettünk érte.
zknym írta:Sem a bajnokság sem a BL nem a játékosokon ment el.
Hát azért annak volt köze hozzá, hogy Ini hiányában senki nem tudott egy kicsit komolyabb szerepet magára vállalni a középpályán például..
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.06. 16:16:33

Korábban már kifejetttem, hogy szerintem Verratti érkezése nem fog megtörténni (aminek én örülnék), mert a 6-1 vereség után a PSG tulaj már csak azért sem fog nekünk eladni egy játékost sem (persze lehet tovább folytatni a fröcsögést de ez már kabaré). És elnézést de úgy mint Pogba Verrati sem ér 100M-t. Sokakkal ellentétben én még mindig az edzőben látom, illetve Tőle várom az eredményt, a keret nem rossz, lehet szidni bárkit, de ez már elég "Real-os", hogy csak a drága játékosok lehetnek jók. Sokan fel tudják venni a versenyt Verrattival, szerintem egy fitt Pjanic-csal még jobban is járnánk. Az biztos, hogy nem kerülne földre minden ütközésnél mint az olasz.
Legyetek bizalommal a vezetőség felé. Sem a bajnokság sem a BL nem a játékosokon ment el.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.06. 15:59:28

palesz77 írta: Hát azért elég más a két játékos. Mintha tudom is én, nem tudnánk megszerezni Dembélét, és ezért rámennénk Mbappéra mondjuk. Támadók mindketten, bazi tehetségesek, de azért egyik középen, gólvágóként érzi magát a legjobban, a másikra meg pont az ellentettje igaz szinte. Egy Verratti helyett Coutinho transzfer nálam nagyon arra hajazna, hogy lényeg a név legyen, hogy kicsit csillapodjanak a kedélyek. Szakmai dolgokat meg oldja meg Valverde ahogy tudja.
Milyen az ellentéte? Szélen kapusként rosszul érzi magát? :mrgreen:

Én abból indulok i hogy, annó volt egy Ini, Xavi, Busi, kp. Nekem játékstílusban Xavit, remekül pótolták Rakiticel, nem pont ugyanolyan, de stabilitást ad, és hasonló szemlélete van a focihoz. Szerintem Verratti inkább ehhez a két emberhez áll közelebb stílusban. Sőt Xavihoz talán a legközelebb jelenleg a világon! Coutinhoban inkább Iniestát látom. Az ő kicsit direktebb, tempósabb stílusa köszön vissza. Én egyátalán nem lennék boldogtalan egy Coutinho, Rakéta, Busi hármassal...

De ez én vagyok.

Nekem Verratival a meglévő két emberünk, egy picit nehézkesnek tűnikm lassúnak, de aztán lehet hogy ebben az esetben Messi szerepét úgy csűrik csavarják, hogy ez nem okozna problémát.

Igazság szerint én igenis mindkét sárccal elégedett lennék, ha jönne.

A nevük pedig lekevésbé sem érdekel, ha rajtam múlna teljesen más rossz irányt vennék. :mrgreen:

Én Paulinhot, meg Herrerát nem tudom végképp hova tenni. Jóformán álna a kp-nk velük. Én örülnék egy kis tempónak a csapatba.

Illetve hamár a firkászok által szóba került nevekre gondolok, Ceballos is inkább Coutinho, mint Verratti.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.06. 15:41:42

Varatrix írta:Én azt nem értem hogy, amig Verratit akartuk, addig elméletileg a PSG Coutinhoért érdeklődött, és azt mondták 100-as. Itt a B-terv, min kell gondolkozni?
Hát azért elég más a két játékos. Mintha tudom is én, nem tudnánk megszerezni Dembélét, és ezért rámennénk Mbappéra mondjuk. Támadók mindketten, bazi tehetségesek, de azért egyik középen, gólvágóként érzi magát a legjobban, a másikra meg pont az ellentettje igaz szinte. Egy Verratti helyett Coutinho transzfer nálam nagyon arra hajazna, hogy lényeg a név legyen, hogy kicsit csillapodjanak a kedélyek. Szakmai dolgokat meg oldja meg Valverde ahogy tudja.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.06. 15:25:27

Kubla9 írta:Azért valljuk be nekünk adnák el utoljára.
Ez a része üzlet. Ha ilyen makacs, sértődött lenne a vezetésük, akkor egyik sem jutott volna el odáig ameddig. Ha nem kellene nekik minden áron, akkor nektek is ugyanúgy eladnák. Próbálja meg a Barca vezetés mondjuk Ben Arfa-t megvenni. Fogadjunk, hogy nem fognak nemet mondani. :)
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.07.06. 15:15:26

Nem hiszem hogy a forditas miatt lenne az ellenszenv a PSG reszerol, hiszen mindenki azert jatszik, hogy nyerjen. Ott inkabb magukra duhosek.
Viszont, ha jol emlekszem a sejk tobbszor is kikelt mar a Barca ellen, hogy hagyjak beken a jatekosaikat, kulonben feljelentik oket es kifizeti Messi kivasarlasi arat. Inkabb ide nyulik vissza az ellenszenv.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.06. 15:08:47

IscoDisco írta:
Kubla9 írta:Van egy olyan érzésem hogy csak nekünk nem eladó,a reálnak szerintem simán eladnák de oda meg nem akar menni.
Dehogyis. Értem én, hogy rosszul esett nekik a 6-1, de nem 6 éves kisgyerek ülnek a vezetőségben, akik durciból nem adják el a csúnya Barcanak, mert 4-0-ról kiejtettek minket. Ha nem eladó, akkor nem eladó senkinek. Ez olyan, hogy nálatok is kopogtathatnak 100 millióval Neymar-ért, meg nálunk is mondjuk Kroos-ért. Mindkét oldalon szépen el lenne küldve az érdeklődő. Érthető a PSG is. A legjobb játékosuk, fiatal, komoly célokat tűztek ki, nem kell nekik a lóvé. Akkor adják el jópofából?
Azért valljuk be nekünk adnák el utoljára.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.06. 15:06:32

Kubla9 írta:Van egy olyan érzésem hogy csak nekünk nem eladó,a reálnak szerintem simán eladnák de oda meg nem akar menni.
Dehogyis. Értem én, hogy rosszul esett nekik a 6-1, de nem 6 éves kisgyerek ülnek a vezetőségben, akik durciból nem adják el a csúnya Barcanak, mert 4-0-ról kiejtettek minket. Ha nem eladó, akkor nem eladó senkinek. Ez olyan, hogy nálatok is kopogtathatnak 100 millióval Neymar-ért, meg nálunk is mondjuk Kroos-ért. Mindkét oldalon szépen el lenne küldve az érdeklődő. Érthető a PSG is. A legjobb játékosuk, fiatal, komoly célokat tűztek ki, nem kell nekik a lóvé. Akkor adják el jópofából?
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.06. 15:03:33

Varatrix írta:Én azt nem értem hogy, amig Verratit akartuk, addig elméletileg a PSG Coutinhoért érdeklődött, és azt mondták 100-as. Itt a B-terv, min kell gondolkozni?
Szerintem annyit meg nem akarunk érte fizetni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.06. 14:57:45

Thiagoért meg nem akarnak adni akkora összeget mint Verrattiért gondolom. Pedig én azt se bánnám, bármekkora ráfizetés lenne (sőt..). Ha az olasz nem jön, akkor őt hozzuk vissza. Nem biztos hogy sikerülne, de meg kéne legalább próbálni.
Gomes meg menjen már valahova...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.06. 14:54:26

visca el barca írta:
Stalkyard írta:Vegyük meg Gomest megint.
:mrgreen:

vagy a verrattira szánt pénzből adjunk neki egy lifetime contractot :D

amugy én már a nyár elején megmondtam h verrattira semmi esély, psg-t nem érdekli a pénz, innentől halott ötlet
Így van,már az elején megmondták nem eladó se 80 se 100 millió euróért .
Van egy olyan érzésem hogy csak nekünk nem eladó,a reálnak szerintem simán eladnák de oda meg nem akar menni.
Valamit viszont kezdenünk el a középpályánkkal mindenféleképpen kell egy húzónév.Próbálkozzunk be a brazilnál megint,legalább neki van ára.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.06. 14:39:31

Én azt nem értem hogy, amig Verratit akartuk, addig elméletileg a PSG Coutinhoért érdeklődött, és azt mondták 100-as. Itt a B-terv, min kell gondolkozni?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.06. 14:34:30

Stalkyard írta:Vegyük meg Gomest megint.
:mrgreen:

vagy a verrattira szánt pénzből adjunk neki egy lifetime contractot :D

amugy én már a nyár elején megmondtam h verrattira semmi esély, psg-t nem érdekli a pénz, innentől halott ötlet
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.06. 14:26:25

MichaaBee írta:Jobbhátvéd poszton megintcsak Bellerín az egyetlen értelmes opciónk, annyira meddő a piac, hogy hihetetlen.
Mondjuk ez szerintem nem igaz. A felkapott játékosok közül lehet, de nem egy jobbhátvéd van, aki nála sokkal jobb szintet hoz le. Ott van a felmerült Cedric is, akit ugyan csak konföderációs kupán láttam, de lényegesen hasznosabb volt, mint Bellerín az U21-ben. De ahogy olvastam konkrétan a csere jobbhátvéd is ígéretesebb volt a Spanyoloknál, mint Bellerín. Verrattinál egyetértek, mert ő tényleg nagyon magas szintet képvisel, de Bellerín azért nem éppen. A Katalán kötődése nélkül szóba se jönne állítom.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.07.06. 14:09:17

Értem a felháborodást, de ez inkább a tehetetlenség miatt kellene legyen, semmint azért, mert bénázna a vezetőség. Két posztra akarunk igazolni, középpályás és jobbhátvéd.

Verrattin és Thiagón kívül SENKI nincs a piacon, akit érdemes lenne idehozni, bárki más jönne csak tucat lesz és kb a 10. középpályás. Akkor meg azért sírna mindenki. (Oké, Modric meg Kroos még erősítés lenne...) Ha nem ül le tárgyalni a PSG, akkor nincs mit tenni, csak bukni tud a vezetőség, mert vagy az lesz a baj, hogy nem hoztunk senkit, vagy az, hogy középszert.

Jobbhátvéd poszton megintcsak Bellerín az egyetlen értelmes opciónk, annyira meddő a piac, hogy hihetetlen. Jóformán bárki szóba jön, mindig leírja minden második ember (jogosan), hogy akkor inkább Vidal...

Bocs, de ilyen piaci körülmények között mit várunk a vezetőségtől? :D Egyszerűen nincs kit elhozni, ha meg hoznak valakit, akkor az tucat lesz és inkább tényleg ne is hozzák... Értem, hogy gatyául állunk, de nem azért, mert nincs pénz elszórni vagy mert az eddiginél is impotensebben tárgyalnának, hanem mert nincs minőségi erősítés a piacon. Az Everton 100 millás költekezése ne legyen már mérce a Barca vezetőségének...

Mondom ezt úgy, hogy nem bírom különösebben a bagázst és haragszom a korábbi évek tucatigazolásaiért, de kezd unalmas lenni minden nap azt olvasni, hogy milyen idióták vezetik nálunk a klubot... :) Nem idén lett ez eltolva, hanem amikor Fabregast idehoztuk Thiago nyakára, aztán jó ötletnek tűnt mindkettőt elengedni Xavi "visszavonulása" előtt közvetlenül. Közben a Real odavitte Kroost, Modricot, Iscót, nem véletlen, hogy pont most jön nekik a BL.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.07.06. 14:07:34

Ez nekem elég lejtmenetnek tűnik..Már Valverde kinevezése is, de így, hogy nem igazán tudunk erősíteni felsejlik az a Barcelona amelyik nem éppen tartozott a világ elitjébe..ajj de szenvedős évek voltak azok...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.06. 14:03:09

visca el barca írta:a sport szerint a barca vezetőségében tudatosult, hogy verrattit lehetetlen megszerezni, így más célpontok után kell nézni.

közben még arda ügynöke is megmondta, hogy a játékos nem megy sehova
Azt hiszem hogy Varrattival túl nagy fába vágtuk a fejszénket.
hdavid

2017.07.06. 13:52:38

Jobban járnánk, ha eltiltanának minket megint átigazolástól, mert így se tudunk igazolni, hogy van lóvé :lol: Akkor legalább nem kellene találgatni :twisted:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.06. 13:47:46

Vegyük meg Gomest megint.

Amúgy az szép, hogy Valverde nyíltan nem számol Turannal, ennek ellenére képtelenek vagyunk egy nemkívánatos játékost értékesíteni/ő is maradni akar.
Mondjuk amilyen fizetéseket kap nálunk lassan a tartalék is, elhiszem, hogy elüldögél a padon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.06. 13:45:12

a sport szerint a barca vezetőségében tudatosult, hogy verrattit lehetetlen megszerezni, így más célpontok után kell nézni.

közben még arda ügynöke is megmondta, hogy a játékos nem megy sehova
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.06. 13:36:52

palesz77 írta:
Ahmet Bulut (agent Turan): "Arda will stay at Barcelona. He has 3 years on his contract, and he will be part of pre-season training." [ntv]
Nagyszerű. Még a ballaszttól se tudunk megszabadulni. :lol: :lol: A végén ő is meg Rafinha is maradni fog. Majd eladjuk két év múlva valami török csapatnak két kebabért.

Bellerín meg... nem is mondok semmit. Annak a gyereknek egy értelmes megmozdulása nem volt az U21-ben se. Akkor már inkább Vidal.

Kabaré azért, amit művelünk, bárki bármit mond. És tudom hogy nincsenek konkrétumok, de a korábbi évek tapasztalataiból, meg a nyilatkozatokból már lehet tudni, mi lesz a nyáron.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése