Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.18. 12:27:27

MD | A Mundo címoldalán újfent a nyár folytatásos teleregényének főszereplője, Verratti szerepel. "A kulcsok Verrattihoz" címet viselő főcím szerint André Gomes vagy Rakitic is az üzlet része lehet, ha a PSG hajlandó lesz tárgyalni.

Gomes+Rakitic=Verratti üzlet? :D

Az Ajax (14 millió), a Zenit (12 millió) és a Napoli (az ajánlat összege nem ismert) is bejelentkezett Munirért. A Barca 20-at kér a játékosért. [diariosport]
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.18. 12:07:07

barca0417 írta:
visca el barca írta:
most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Én is akartam már írni, hogy Gomestől azért várná az ember valahogy azt amit Denistől. "Új edző, gyengén (sz..ul) sikerült előző szezon, inkább visszajövök előbb és megpróbálom meggyőzni a mestert és a klubot, társakat, hogy ennél többet tudok."
Szerintem meg már ne is jöjjön vissza.

Azt is bőven kinézem, hogy az ügynöke generálja ezeket a " Juventus/Bayern/PSG/stb vinné Gomest 30-40 milliós áron", hogy kicsit feljebb csapja a megítélését a srácnak, és azt mutassa hogy" lám-lám, azért csak tud focizni a srác, nem lehet véletlen hogy több klub is le akarja igazolni jó összegért"

Pont Gomest vinnék ilyen áron el, mikor nagyon túlárazott, és mintha mi annyira áron felül adnánk a játékosokat...Egy normális játékost sem tudunk eladni rendes áron, nemhogy Gomest... :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.18. 11:15:29

Mit kell Gomesnek bizonyítania? Azt hogy tud focizni, azt hogy melyik poszton a leghasznosabb (vagy legkevésbé kártékony), azt hogy hogy illik az új edző elképzeléseibe, esetleg jogot kiharcolni a kezdőtagságra, illetve azt hogy tényleg akar itt produkálni is valamit, nem csak felvenni a pénzt...Iszonyat túljelentkezés van középpályán. Jelen állás szerint ha nem igazolunk senkit és Alenával a Bben számolunk főként, akkor is van rajta kívül 7 jelentkező 6 helyre (Ini, Rakitic, Busi, SR, Denis, Rafinha, Samper). De még nem kizárt hogy igazolunk is. Én jönnék vissza Barcelonába, és bizonyítanék az edzőnek hogy helyem van a keretben. Ez akárhogy nézem gáz hozzáállás. Bár lehet azért fizettek plusz pénzt az USÁban, hogy ő ne játszon...akkor megértem ;-)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.18. 11:03:22

Azért az érdekelne, h egy amerikai nyári túrán mit lehet bizonyítani?

Sokkal fontosabb, h kipihenje a szezont és feltöltődjön.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.18. 10:30:30

visca el barca írta:nekem is ez szúrt szemet. ilyenkor kell egy játékost feltérképezni? kíváncsi vagyok, hogy a klub 5674367438 játékosmegfigyelője, mit csinál elégsz évben azon kívül, hogy első osztályon utazik, 5*-os szállodában vereti és még fizetnek is érte nekik... :D

most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Nekem ezzel semmi bajom, mint kretív szakon végzett ember, akit a határidő motivál a legjobban. Felőlem kávézzanak az irodába egész évben, ha az utolsó 3 hónapban minőségi munkát végeznek, de hogy Paulinho...

Elméletileg türelmesek várnak Paulinhora, és az utolsó 30 milliós ajánlatban bíznak hogy, ez mindenkinek megfelel. #-o
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.18. 10:17:40

visca el barca írta:
most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Én is akartam már írni, hogy Gomestől azért várná az ember valahogy azt amit Denistől. "Új edző, gyengén (sz..ul) sikerült előző szezon, inkább visszajövök előbb és megpróbálom meggyőzni a mestert és a klubot, társakat, hogy ennél többet tudok."
Szerintem meg már ne is jöjjön vissza.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.18. 09:29:19

nekem is ez szúrt szemet. ilyenkor kell egy játékost feltérképezni? kíváncsi vagyok, hogy a klub 5674367438 játékosmegfigyelője, mit csinál elégsz évben azon kívül, hogy első osztályon utazik, 5*-os szállodában vereti és még fizetnek is érte nekik... :D

most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.18. 07:00:19

S.Agüero írta:Robert:
"Egy sokoldalú középpályást keresünk, aki a középpálya bármely részén képes játszani. Egy ilyen játékos megtalálására és feltérképezésére azonban időre van szükségünk."


Pjanic vagy Herrara lenne a tippem, aki a középpálya bármely részén képes játszani.
SR-t meg kéne neki mutatni.. :mrgreen: Amúgy vicces ez az utolsó mondat, kíváncsi lennék akkor egész évben mit csináltak, ha most kell keresgélni az embert.. :roll: Értem én, hogy sablon nyilatkozat, de legalább próbálna kicsit több értelmet belevinni.

Pjanicot meg én se értem, hogy nem került még komolyabban szóba.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.18. 00:07:42

Robert: "Az igazolások még nem értek véget. Jelenleg is folynak a tárgyalások a háttérben, amiket igyekszünk minél hamarabb lezárni."
"Nem kell aggódni. Akire a csapatnak szüksége van, azt le fogjuk igazolni."
"Egy sokoldalú középpályást keresünk, aki a középpálya bármely részén képes játszani. Egy ilyen játékos megtalálására és feltérképezésére azonban időre van szükségünk."
"Verratti? Egy nagy játékos igazolása nem jár együtt azzal, hogy közben elvesztünk egy másikat. Olyan játékostól nem fogunk megválni, akivel szemben él a bizalmunk."
"Nagyon jó a keret, ezen pedig nem könnyű javítani, az ilyen igazolásokhoz viszont idő kell."


Pjanic vagy Herrara lenne a tippem, aki a középpálya bármely részén képes játszani.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.17. 23:32:14

crixus írta: Szerintem itt nem is kifejezetten az a kérdés, hogy mit nem tud, hanem, hogy mennyiért lehetne elhozni. Hasonló kaliberű játékosokat elképzelhető, hogy egy Sevilla vagy Tottenham dupla ennyiért engedne el. És még korántsem biztos, hogy a brazil jön.
A Xavi-Iniesta vonalon nem tudunk tovább menni, mert ilyen duót 50 évben egyszer, ha sikerül összetenni. Az elől lévő 3 játékossal pedig lehet úgy variálni, hogy ne legyen gond, ha a középpálya kevésbé kreatív, főleg ha a két szélső bekkünk is komoly támadóerőt képvisel. A csapatban a szervezőmunka nagy részét elöl úgyis Messi végzi.

Az pont elég baj sajnos, hogy Messinek kell szerveznie, mert különben kreativitás nélküli a játékunk.
Elég ha rossz napot fog ki, esetleg az ellenfél tökéletesen semlegesíti, máris pácban vagyunk...
Esetleges sérülésről nem is beszélve,
Messze van már az a KP, amelyik Messinek meccsenként osztotta a jobbnál jobb labdákat, pedig létszámban nem lett kevesebb kp játékos a pályán.

Márpedig ott elég nagy bajok vannak, ha a világ legjobb játékosa nélkül nem képes egy KP kreatív lenni és fazont szabni a játéknak, labdákat osztogatni.
Tavaly is ezért voltunk nagyon kiismerhetőek, mert Messi volt a legtöbb meccsen egyedül aki irányította a játékot, és elég volt kivenni a játékból, plusz még jött Alves hiánya és az ezzel járó teljesen baloldalas játék.

BL-ben, főleg idegenben 2-szer is szó szerint lenulláztak minket, úgy hogy helyzetünk sem nagyon volt, ez azért eléggé nagy intőjel.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.07.17. 23:18:46

PSG kifizetné Neymar kivásárlási árát...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.17. 21:55:57

Jócskán vannak az utazó keretben olyan játékosok, akiket nagyon szeretnék csapaton kívül látni. A b-ből meg a kapusokon kívül csak Marlont és Alenát viszik, akik már eddig is játszottak az A csapatban. Ebből arra következtetek, hogy fogunk még igazolni - és elküldeni is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.17. 21:42:50

Tavaly a kapott gól szám ellenére a védekezéssel nem volt minden rendben. Ezt vagy szerkezet vagy ember pótlással lehetne megoldani. Paulinho-t ennyiért én sem támogatom, de a profilt nagyon is. Viszont továbbra is úgy gondolom, hogy olyan ember kellene, aki levegőben is sokat tud segíteni. Én Gomesben ezt látom, hogy megoldhatná, de egyelőre sajnos nagyon kevésszer tudott bizonyítani.
Illetve a Valverde által kedvelt 4-2-3-1 lehetősége sem elvetett, ahol pl Deulofeu is több szerepet kaphatna.
Szóval egyáltalán nem vetném el a dolgot, főleg hogy a legfontosabb, hogy az edző elképzeléséhez igazodjunk és ha azt látja (szerintem nagyon helyesen), hogy további b2b középpályások kellenek, akik elsősorban labdát szerezzenek, akkor olyat kell igazolni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.07.17. 21:38:04

palesz77 írta:Gomes a Konföderációs kupán vett részt, tovább tart a pihenője, ezért nem megy csak.
azért álmodozni még csak lehet.... :oops:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 21:35:21

Gomes a Konföderációs kupán vett részt, tovább tart a pihenője, ezért nem megy csak.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.07.17. 21:28:03

Tobias88 írta:
palesz77 írta:Barcelona could either include Ivan Rakitic (29) or Andre Gomes (23) in the transfer deal to sign PSG midfielder Marco Verratti (24). [MD]

Tudom hogy kamu, de ha valami csoda folytán sikerülne Gomest belevonni egy Verratti üzletbe.. Év biznisze lenne, még 80 millióval is. :D
Gomes + 70 millió =D> [-o< [-o<
Valverde nyilatkozatából:
André nem jön azt Egyesült Államokba, de Rakitic igen.

Csak olvasni kell a sorok között! :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 20:20:41

Di Marzio szerint a PSG kifizetné Neymar kivásárlási árát. Lesz pénz Paulinhora! :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.17. 19:38:27

palesz77 írta:Nekem amúgy a hsz-eim ellenére nincsen bajom a brusztolós játékosokkal, amíg 1-2 van a keretben, és taktikai fegyverként vannak használva csak, de közben a többség top minőség. De lassan oda jutunk, hogy klasszisjelölt nincs a keretben, de robotolni tudó arcból Dunát lehetne rekeszteni. És igen, tudom, Casemiro, csak nála szisztematikusan feledésbe merül érveléskor az a tény, hogy a világ jelenlegi legjobb középpályás duójának dolgozik alá. Paulinho kinek fog? Rakiticnak és Gomesnek? :roll:
Messinek, Busquetsnek, Iniestának stb., van kinek. Mivel támadóink közül csak Neymar, aki kiveszi a részét a védekezésből, és az új jobbhátvédünk védelmi munkája is eléggé kérdőjeles egyelőre, tehát van ki helyett dolgozni. De brusztolós és brusztolós játékos között is van különbség, ezt is lehet klasszis szinten csinálni, elég ha az említett Casemirora gondolunk, vagy Kantéra. Rakitic is szerintem a 3 szezonjának a nagy részében nagyon magas szintet hozott, a legutolsó szezonja volt gyengébb, de tavaszra azért ő is összeszedte magát, ráadásul a többi kp. még őt is alulmúlta, de nem akarom ezeket a köröket újra futni. Úgy gondolom, szükségünk van ilyen típusú játékosra, sőt, talán még egy elférne belőle. Hogy Paulinho kéne nekünk, abban már nem vagyok biztos. Szerintem hasonló árban találhatnánk jobb jelöltet is.

Iniesta jövendőbeli utódja más kérdés, erre szerepkörre tényleg csak nagyon kevesek lennének alkalmasak. De úgy látom, ezt a kérdést még nem az idei nyáron akarjuk megoldani, talán nem is baj.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.07.17. 19:34:18

Szerintem itt nem is kifejezetten az a kérdés, hogy mit nem tud, hanem, hogy mennyiért lehetne elhozni. Hasonló kaliberű játékosokat elképzelhető, hogy egy Sevilla vagy Tottenham dupla ennyiért engedne el. És még korántsem biztos, hogy a brazil jön.
A Xavi-Iniesta vonalon nem tudunk tovább menni, mert ilyen duót 50 évben egyszer, ha sikerül összetenni. Az elől lévő 3 játékossal pedig lehet úgy variálni, hogy ne legyen gond, ha a középpálya kevésbé kreatív, főleg ha a két szélső bekkünk is komoly támadóerőt képvisel. A csapatban a szervezőmunka nagy részét elöl úgyis Messi végzi.[/quote]

A Tottenham dupla ennyiért engedne el egy ilyen kalibert??? hiszen ott játszott, aztán el is lett zavarva..amúgy nem rossz játékos, de 40 milliót hol sehol nem ér, megint egy komolytalan igazolás, plusz ilyen töltelék kp-sból van már a Barca-ban jó pár, akkor minek még 1 pluszba?
Mondjuk Gomes-re bármikor elcserélném 1az1be is :mrgreen:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.17. 18:22:47

palesz77 írta: Busi szerintem is klasszis, csak az ő szerepe más. Én a két középső középpályás posztra gondoltam itt elsősorban, elnézést ha félreérthető volt. Ini extraklasszis, de ha kiesik, akkor kopp van. Paulinhoval ugyanúgy kopp lesz. És ahogy te is írtad, brusztolni ott van Rakitic, a lelkesedésével akár SR, még Gomest is elvileg erre vettünk szintén ilyen drágán.. Most meg kiadunk 40 fölött még egy ilyen arcra? Nekem nem áll ez össze, de ha Valverde vele rak össze egy világverő csapatot, akkor ám legyen. Csak nem látom, hogy Paulinho mit tud adni ennyi pénzért, amit a mostani középpályásaink, a potenciális klasszisjelöltek Európa szerte, és a bizonyított munkások szintén Európa szerte nem tudnak.
Szerintem itt nem is kifejezetten az a kérdés, hogy mit nem tud, hanem, hogy mennyiért lehetne elhozni. Hasonló kaliberű játékosokat elképzelhető, hogy egy Sevilla vagy Tottenham dupla ennyiért engedne el. És még korántsem biztos, hogy a brazil jön.
A Xavi-Iniesta vonalon nem tudunk tovább menni, mert ilyen duót 50 évben egyszer, ha sikerül összetenni. Az elől lévő 3 játékossal pedig lehet úgy variálni, hogy ne legyen gond, ha a középpálya kevésbé kreatív, főleg ha a két szélső bekkünk is komoly támadóerőt képvisel. A csapatban a szervezőmunka nagy részét elöl úgyis Messi végzi.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 18:03:20

crixus írta:...
Busi szerintem is klasszis, csak az ő szerepe más. Én a két középső középpályás posztra gondoltam itt elsősorban, elnézést ha félreérthető volt. Ini extraklasszis, de ha kiesik, akkor kopp van. Paulinhoval ugyanúgy kopp lesz. És ahogy te is írtad, brusztolni ott van Rakitic, a lelkesedésével akár SR, még Gomest is elvileg erre vettünk szintén ilyen drágán.. Most meg kiadunk 40 fölött még egy ilyen arcra? Nekem nem áll ez össze, de ha Valverde vele rak össze egy világverő csapatot, akkor ám legyen. Csak nem látom, hogy Paulinho mit tud adni ennyi pénzért, amit a mostani középpályásaink, a potenciális klasszisjelöltek Európa szerte, és a bizonyított munkások szintén Európa szerte nem tudnak.
Samper írta:Biztos vagy benne, hogy Semedo, Vitinho és Cucurella közül egyik sem klasszisjelölt?
Középpályásokra gondoltam itt most, de Vitinhora aztán biztos nem mondanám rá egyelőre, hogy klasszisjelölt. 1 percet nem láttam játszani, rá egyelőre még nem alapoznék. Majd az előszezon után okosabbak leszünk, de legyen úgy, hogy az ő remeklése miatt nem kell senki kreatív ember, mert már jövőre pótolni tudja Init ha kell. De lássuk be, erre egyelőre nincs azért sok esély.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.17. 17:46:22

palesz77 írta: Nekem amúgy a hsz-eim ellenére nincsen bajom a brusztolós játékosokkal, amíg 1-2 van a keretben, és taktikai fegyverként vannak használva csak, de közben a többség top minőség. De lassan oda jutunk, hogy klasszisjelölt nincs a keretben, de robotolni tudó arcból Dunát lehetne rekeszteni. És igen, tudom, Casemiro, csak nála szisztematikusan feledésbe merül érveléskor az a tény, hogy a világ jelenlegi legjobb középpályás duójának dolgozik alá. Paulinho kinek fog? Rakiticnak és Gomesnek? :roll:
Palesz, egyrészt nálam Busquets klasszis, ahogy Iniesta is és ha hozza azt, amit 2015-16-ban a középpályán, akkor SR méltó "jelölt" lehet. Amíg pedig Messi, Neymar és Suárez vannak elöl, addig nem feltétlenül baj, ha a középpályánk nem Coutinhokból és Iscokból áll kizárólag Busquets mellett. Sőt. CM pozícióba van egy Roberto, Rakitic, Iniesta, Denis, Gomes, Rafinha, Turan névsorunk, de Turan-t én innen egyből kivenném, mert valószínűleg dobbant és ha marad is főként cserecsatár lesz. Ebben a névsorban 1 darab név van, aki igazán brusztolós, az Rakéta. Talán még Roberto.
Azt a lehetőséget pedig még mindig nem vetném el, hogy Messi mögé kerülne be mondjuk Paulinho-Busquets vagy Rakitic-Busquets vagy Rakitic-Paulinho duó, biztosításképp.
Persze, én is jobban örülnék egy Verratti-Gomes+ x millió cserének, de nem sok esélyt látok rá, hogy az olasz eljön a nyáron, nélküle pedig nem látok alternatívát.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.17. 17:37:49

palesz77 írta:Örömhír, a Sport szerint Robertnek megvan a nyertes stratégia amivel Paulinhot el lehet hozni! 30 millió plusz változók, amik ha teljesülnek, 40 fölé mehet az ára.
Hála istennek. Költsenek is el jó sokat rá. Semmi szükség egy ilyen arcra, ennyi pénzért az évtized vicce, de hajrá. Úgyis a top 3 évtized legszarabb igazolása versenyben jók vagyunk már.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.17. 17:24:01

[quote="palesz77"]lassan oda jutunk, hogy klasszisjelölt nincs a keretben, de robotolni tudó arcból Dunát lehetne rekeszteni./quote]

Biztos vagy benne, hogy Semedo, Vitinho és Cucurella közül egyik sem klasszisjelölt?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 16:31:44

Örömhír, a Sport szerint Robertnek megvan a nyertes stratégia amivel Paulinhot el lehet hozni! 30 millió plusz változók, amik ha teljesülnek, 40 fölé mehet az ára.

Nekem amúgy a hsz-eim ellenére nincsen bajom a brusztolós játékosokkal, amíg 1-2 van a keretben, és taktikai fegyverként vannak használva csak, de közben a többség top minőség. De lassan oda jutunk, hogy klasszisjelölt nincs a keretben, de robotolni tudó arcból Dunát lehetne rekeszteni. És igen, tudom, Casemiro, csak nála szisztematikusan feledésbe merül érveléskor az a tény, hogy a világ jelenlegi legjobb középpályás duójának dolgozik alá. Paulinho kinek fog? Rakiticnak és Gomesnek? :roll:

Remélem lesznek olyan trollok a kínaiak, hogy ezt is visszadobják..
Válasz küldése