Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.07.19. 13:52:15

egy meg nem erősített hírre beindult rendesen a henger... [-o<
Delou..hatékonyabb mint Neymar?!, pénzéhes?, önző?, miatta gyenge az MSN?...
könyörgöm, a világ egyik legjobb támadójáról beszélünk!!(mellesleg pillanatnyilag a leg értékesebb)minden profi -az ügynöke képességei szerint alkuszik van aki a pénzre megy van aki másra, ez egy üzlet aminek megvannak a (farkas) törvényei.
Neymar nem önző, hanem önzetlen.( minden idegszálával Messit keresi, ha a közelében van...pl.)
a hatékonyság összetett dolog, valóban kevesebb gólt lő de közel sem hagy ki annyi ziccert mint pl. Suarez..és ő a támadásaink motorja, ő maga a lendület, a gyorsaság.
ja és mellesleg : ő a jövő! remélem itt nálunk fogja igazolni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.19. 13:46:32

Kovbal88 írta:
Valamiért nem működik már olyan jól, mint legelőször. Szóval lehet kár megtanulni, hanem alakítani kell rajta. Mondjuk Neymar az aki kilóg a sorból vele kell valamit kezdeni, ahogy elhülyéskedi a ziccereket az nem fér bele. Nem tudom, lehet-e változtatni a játékán, de amikor tartja a labdát úgy 40-45 méterre az ellenfél kapujától és kikényszeríti, hogy felrúgják na annak se sok értelme van.

El nem adnám, de valamit kezdeni kell vele, mert miatta nem olyan hatékony a támadójáték.
Messi után gyakorlatilag ő az egyetlen aki ki tudja rántani a bajból a csapatot, vezér tud lenni.
Lehet fikázni, hogy könnyelmű meg támadás hal el rajta, de nézzük meg mennyi helyzetet teremt. Leht, hogy ebben az évben a kapu előtt gyengébb volt, de ezt sem lehet általánosítani, mert előtte nem volt jellemző rá. Suarez átlagot véve még gyengébb volt ebben az aspektusból.
Én 100%-ig a kp. megerősítése mellett állok, de Neymar "elengedése" árán nem jönnénk ki belőle jól.
Ráadásul nem hiszem, hogy elengednék Verrattit, ha megszerzik Neymart, szóval előre semmiképp sem lépünk. Lehet, hogy lesz a klubnak pénze, de sokat nem érünk vele. Veszünk egy Paulinhot és sokkal gyengébb lesz a csapat.

Amúgy arról, hogy Neymar váltani szeretne milyen forrás számolt be?
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.07.19. 13:28:46

visca el barca írta:én egyelőre csak annyit látok a híroldalakon (elég kevésen), hogy gondolkodik a váltáson
igaz, megneztem az olasz forrast, ott meg csak lehetosegkent van feldobva, ami atvette angol ott mar multidoben, hogy megtortent. mindig ellenorizzetek a forrast gyerekek :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.19. 13:25:25

kristop írta:verratti pedig elvileg ugynokot valtott, az uj ugynoke pedig ...dobperges...

mino raiola
Szerintem nagyon nem.

Több klubb és edző is elzárkózik attól hogy, vele tárgyaljon.
Mondjuk pont a kapzsisága hozhatná, ide Verrattit, de ugyankkor ha két fűsáll nem úgy áll ahogy neki és az emberének tetszik, viszi tovább.

Uram ments meg hogy az az ember még egyszer a Nou Camp közelébe jöjjön... [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.19. 13:13:23

én egyelőre csak annyit látok a híroldalakon (elég kevésen), hogy gondolkodik a váltáson
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.19. 13:02:20

barca0417 írta:egy pénzéhes ... de amúgy ha van ügynök aki nem retten meg az arab tulajdonostól akkor az ő. Aki még olvasta Ibra könyvét, mint én, az nagyjából tudja milyen.
Ha neki is érdeke lesz hogy Verratti idejöjjön, akkor ide fog.
Ez a hír igaz vagy csak kitaláció?
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.19. 12:44:24

egy pénzéhes ... de amúgy ha van ügynök aki nem retten meg az arab tulajdonostól akkor az ő. Aki még olvasta Ibra könyvét, mint én, az nagyjából tudja milyen.
Ha neki is érdeke lesz hogy Verratti idejöjjön, akkor ide fog.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.19. 12:33:13

kristop írta:verratti pedig elvileg ugynokot valtott, az uj ugynoke pedig ...dobperges...

mino raiola
szoljon aki tudja, hogy ez most jo nekunk vagy rossz. eleg befolyasos, es mindig eleri, amit akar, viszont nagyon sok penzzel lefog huzni minket, ha osszejon.
Szerintem jó nekünk.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.07.19. 12:25:38

verratti pedig elvileg ugynokot valtott, az uj ugynoke pedig ...dobperges...

mino raiola
szoljon aki tudja, hogy ez most jo nekunk vagy rossz. eleg befolyasos, es mindig eleri, amit akar, viszont nagyon sok penzzel lefog huzni minket, ha osszejon.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.19. 12:13:01

Neymarral kapcsolatban: A PSG elvileg Sanchezzal / Arsenal-al is tárgyal szóval lehet van valami abban, hogy klasszis támadót akarnak igazolni. Meglátjuk mi lesz, kétlem hogy Neymar elmenne + van ugye a pénzügyi Fair Play ami miatt nem tudják 200 millióért megvenni...

Eladni nem adnám el amúgy, csak koncentráljon többet a játékra és kevesebbet az ellenfélre. Az sokat segítene rajta 8)
94:39 6 - 1
Axyom
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.12.14. 11:27:09

2017.07.19. 12:04:07

Rivaldo11 írta:Érdekes lenne, ha Deulofeu bármilyen játékban, amihez labda kell, hatékonyabb lenne, mint a brazil. A hideg kiráz, hogy egy évig itt kell nézni ezt a szögletes mozgású agyatlan gyereket. Neymarnak egyedül a kapu előtt kell határozottabbnak lennie.
Igazából benne van minden az írásodban. Deulofeu hatékonyabb abból a szempontból, hogy ha a kapu környékén van, fogja és rá/bevágja. Ney gyakran elbohóckodja, meghal a szépségben mert szimplán berúgni snassz. :roll:
Tény, hogy az önzőzéssel valamit kezdeni kell az új mesternek.

Az pedig hogy szögletes mozgású.. hm, a mozgása elég sok embernek fura a csapatban, Suareznél pl gyakran azt látni hogy még sík betonon is alíg bír járni, vagy Piqué aki kívülről olyan mint aki nem tudja hol a lába vége :lol: Így szeretjük őket... :mrgreen: szépérzékre ott a balett.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.19. 09:54:56

Érdekes lenne, ha Deulofeu bármilyen játékban, amihez labda kell, hatékonyabb lenne, mint a brazil. A hideg kiráz, hogy egy évig itt kell nézni ezt a szögletes mozgású agyatlan gyereket. Neymarnak egyedül a kapu előtt kell határozottabbnak lennie.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.07.19. 09:23:32

Kovbal88 írta: El nem adnám, de valamit kezdeni kell vele, mert miatta nem olyan hatékony a támadójáték.
El én sem adnám Neymart, csak ha menni szeretne. De a szerepkörén mindenképp változtatni kéne. Ez a bal oldalról való értelmetlen keresztbe futkosás nem sok hasznára van a csapatnak. A bal oldali, remélem hatékonyabb támadó futballra most ott lesz Deulofeu.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.19. 09:22:56

Az idei átigazolási időszakban az a kellemetlen, hogy akikről a média regélt, azokról bebizonyosodott, hogy valódi célpontok (voltak). Ez megemelte a híresztelés szavahihetőségét és lecsökkentette a hivatalos tájékoztatásét. Ezt nevezem rossz kommunikációnak. Vagy titkolóztak volna körültekintőbben, vagy tájékoztattak volna nyíltabban. Ugyanez van a távozókkal kapcsolatban is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.18. 21:46:24

Kovbal88 írta:
Samper írta:Nekem az jött le Valverde sajttájából, hogy ő mennél hamarabb meg akarja tanulni az MSN-t. Teljesen igaza van, mert ilyenekkel még nem dolgozott és a tanulságokhoz akarja majd igazítani a csapatjátékot.
Valamiért nem működik már olyan jól, mint legelőször. Szóval lehet kár megtanulni, hanem alakítani kell rajta. Mondjuk Neymar az aki kilóg a sorból vele kell valamit kezdeni, ahogy elhülyéskedi a ziccereket az nem fér bele. Nem tudom, lehet-e változtatni a játékán, de amikor tartja a labdát úgy 40-45 méterre az ellenfél kapujától és kikényszeríti, hogy felrúgják na annak se sok értelme van.

El nem adnám, de valamit kezdeni kell vele, mert miatta nem olyan hatékony a támadójáték.
Szerintem az volt a baj az MSN-nel, hogy Messi és Suarez sokszor egymás nyakán voltak, jobboldalú támadójátékunk sokszor nem is volt, minden a baloldalon erőltettünk, Neymarnak pedig voltak remek megoldásai, de rengeteg támadás el is halt rajta. Én a mai napig nem értem, hogy LE a jól működő taktikát miért barmolta szét. Tudom, Alves hiányzott a jobbosról, de a szezon elején még minden jól ment, sőt, SR remekelt, aztán vmiért Lucho belenyúlt... és már a belenyúlás után esett vissza SR, Rakitic, meghalt a középpálya, és MSN sem tudott olyan hatékony lenni, mint korábban. Ha már ezt a hülyeséget nem erőlteti tovább Valverde, már beljebb vagyunk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.18. 20:21:37

Samper írta:Nekem az jött le Valverde sajttájából, hogy ő mennél hamarabb meg akarja tanulni az MSN-t. Teljesen igaza van, mert ilyenekkel még nem dolgozott és a tanulságokhoz akarja majd igazítani a csapatjátékot.
Valamiért nem működik már olyan jól, mint legelőször. Szóval lehet kár megtanulni, hanem alakítani kell rajta. Mondjuk Neymar az aki kilóg a sorból vele kell valamit kezdeni, ahogy elhülyéskedi a ziccereket az nem fér bele. Nem tudom, lehet-e változtatni a játékán, de amikor tartja a labdát úgy 40-45 méterre az ellenfél kapujától és kikényszeríti, hogy felrúgják na annak se sok értelme van.

El nem adnám, de valamit kezdeni kell vele, mert miatta nem olyan hatékony a támadójáték.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.18. 15:15:41

S.Agüero írta:MD | A Mundo címoldalán újfent a nyár folytatásos teleregényének főszereplője, Verratti szerepel. "A kulcsok Verrattihoz" címet viselő főcím szerint André Gomes vagy Rakitic is az üzlet része lehet, ha a PSG hajlandó lesz tárgyalni.

Gomes+Rakitic=Verratti üzlet? :D
Az aktualitás talaján maradva ez tegnap berobbant, ma már arról ír a Mundo hogy Rakitic nem szeretne a PSG be igazolni, és semmilyen más csapat ajánlatára sem kíváncsi.

Illetve a Neymar ügyhöz kapcsolva a mundo már írt arról hogy mekkor kacsa ez egész ügy, és támadja a "Lquipet" hogy aláássák a saját ázsiójukat ha táplálják ezeket a "sétő" pletykákat (ezt konkrétan így fogalmazták). Nem hajlandóak főoldalon közölni a cikket sem. És minden megbízható forrás tagadja hír hitelességét. Illetve a ez most számomra nem egyértelmű hogy a mundonak vagy a klubnak reagálták, de a francia lap is kijelentette hogy nem tartják életben ezt az álhírt.

Továbbra is Paulinho a sláger téma ... :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.18. 14:38:28

MARCA | Rafinha ha sikeresen felépül augusztus közepéig, abban az esetben távozni fog. Amennyiben a felépülés tovább húzódna, úgy a maradás a legvalószínűbb. A brazil középpályás számára a célállomás az Arsenal lehet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.18. 13:01:01

Nekem az jött le Valverde sajttájából, hogy ő mennél hamarabb meg akarja tanulni az MSN-t. Teljesen igaza van, mert ilyenekkel még nem dolgozott és a tanulságokhoz akarja majd igazítani a csapatjátékot.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.18. 12:27:27

MD | A Mundo címoldalán újfent a nyár folytatásos teleregényének főszereplője, Verratti szerepel. "A kulcsok Verrattihoz" címet viselő főcím szerint André Gomes vagy Rakitic is az üzlet része lehet, ha a PSG hajlandó lesz tárgyalni.

Gomes+Rakitic=Verratti üzlet? :D

Az Ajax (14 millió), a Zenit (12 millió) és a Napoli (az ajánlat összege nem ismert) is bejelentkezett Munirért. A Barca 20-at kér a játékosért. [diariosport]
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.18. 12:07:07

barca0417 írta:
visca el barca írta:
most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Én is akartam már írni, hogy Gomestől azért várná az ember valahogy azt amit Denistől. "Új edző, gyengén (sz..ul) sikerült előző szezon, inkább visszajövök előbb és megpróbálom meggyőzni a mestert és a klubot, társakat, hogy ennél többet tudok."
Szerintem meg már ne is jöjjön vissza.

Azt is bőven kinézem, hogy az ügynöke generálja ezeket a " Juventus/Bayern/PSG/stb vinné Gomest 30-40 milliós áron", hogy kicsit feljebb csapja a megítélését a srácnak, és azt mutassa hogy" lám-lám, azért csak tud focizni a srác, nem lehet véletlen hogy több klub is le akarja igazolni jó összegért"

Pont Gomest vinnék ilyen áron el, mikor nagyon túlárazott, és mintha mi annyira áron felül adnánk a játékosokat...Egy normális játékost sem tudunk eladni rendes áron, nemhogy Gomest... :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.18. 11:15:29

Mit kell Gomesnek bizonyítania? Azt hogy tud focizni, azt hogy melyik poszton a leghasznosabb (vagy legkevésbé kártékony), azt hogy hogy illik az új edző elképzeléseibe, esetleg jogot kiharcolni a kezdőtagságra, illetve azt hogy tényleg akar itt produkálni is valamit, nem csak felvenni a pénzt...Iszonyat túljelentkezés van középpályán. Jelen állás szerint ha nem igazolunk senkit és Alenával a Bben számolunk főként, akkor is van rajta kívül 7 jelentkező 6 helyre (Ini, Rakitic, Busi, SR, Denis, Rafinha, Samper). De még nem kizárt hogy igazolunk is. Én jönnék vissza Barcelonába, és bizonyítanék az edzőnek hogy helyem van a keretben. Ez akárhogy nézem gáz hozzáállás. Bár lehet azért fizettek plusz pénzt az USÁban, hogy ő ne játszon...akkor megértem ;-)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.18. 11:03:22

Azért az érdekelne, h egy amerikai nyári túrán mit lehet bizonyítani?

Sokkal fontosabb, h kipihenje a szezont és feltöltődjön.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.18. 10:30:30

visca el barca írta:nekem is ez szúrt szemet. ilyenkor kell egy játékost feltérképezni? kíváncsi vagyok, hogy a klub 5674367438 játékosmegfigyelője, mit csinál elégsz évben azon kívül, hogy első osztályon utazik, 5*-os szállodában vereti és még fizetnek is érte nekik... :D

most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Nekem ezzel semmi bajom, mint kretív szakon végzett ember, akit a határidő motivál a legjobban. Felőlem kávézzanak az irodába egész évben, ha az utolsó 3 hónapban minőségi munkát végeznek, de hogy Paulinho...

Elméletileg türelmesek várnak Paulinhora, és az utolsó 30 milliós ajánlatban bíznak hogy, ez mindenkinek megfelel. #-o
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.18. 10:17:40

visca el barca írta:
most látom h gomes amerikai túrára nem megy, úgy látszik neki fontosabb a nyaralás mint h bizonyítson.nagyon nyeregben érezheti magát.
Én is akartam már írni, hogy Gomestől azért várná az ember valahogy azt amit Denistől. "Új edző, gyengén (sz..ul) sikerült előző szezon, inkább visszajövök előbb és megpróbálom meggyőzni a mestert és a klubot, társakat, hogy ennél többet tudok."
Szerintem meg már ne is jöjjön vissza.
Kép
Válasz küldése