Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.27. 13:52:28

a két katalán lapnál érezhetően csökkent a kattintások száma, ezért most gyorsan bedobták mbappét is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 13:45:52

Cestus írta:
visca el barca írta:ha coutinho tényleg 150, akkor rohadjon el a liverpoolban :D 100-at se ér, nem hogy 150-et. jó hogy már nem 300 millió. bár ha a realnak kellene gondolom vhol 40-45 körül lenne :mrgreen:
A Reálnak a teljes jelenlegi kezdő középpályája (a négyes is) 100 millióból meg volt :D
Hát igen, bár mostanában egy Kroos valószínűleg nem 30-ért menne el, mint ahogy Rakitic sem.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 13:39:12

visca el barca írta:ha coutinho tényleg 150, akkor rohadjon el a liverpoolban :D 100-at se ér, nem hogy 150-et. jó hogy már nem 300 millió. bár ha a realnak kellene gondolom vhol 40-45 körül lenne :mrgreen:
A Reálnak a teljes jelenlegi kezdő középpályája (a négyes is) 100 millióból meg volt :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.27. 13:34:43

ha coutinho tényleg 150, akkor rohadjon el a liverpoolban :D 100-at se ér, nem hogy 150-et. jó hogy már nem 300 millió. bár ha a realnak kellene gondolom vhol 40-45 körül lenne :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 12:53:05

torrestoni írta:Tökeletes lenne egy Neymar - Verratti + 100 milliós üzlet. Hozza pedig Coutinho. Az egesz nyar legjobb ötlete. Na ez biztos nem fog megvalosulni - sajnos.

Ettöl labdabiztosabb, varialhatobb, egyben gyorsan tamado csapatot nehez lenne elkepzelni.

---------Suarez----------
----------------Messi----
----Coutinho------------

Iniesta--------Verratti
------Busquets---------
Ha a Verratti+100 összejönne, simán el lehetne hozni még Coutinhot akár 150 millióért is. Őrültség ennyit fizetni érte és bőven nem is ér ennyit (Pogba legalább elmondhatta, hogy BL-döntőben játszott, amikor megvették), de megvalósítható lenne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.07.27. 12:48:42

Tökeletes lenne egy Neymar - Verratti + 100 milliós üzlet. Hozza pedig Coutinho. Az egesz nyar legjobb ötlete. Na ez biztos nem fog megvalosulni - sajnos.

Ettöl labdabiztosabb, varialhatobb, egyben gyorsan tamado csapatot nehez lenne elkepzelni.

---------Suarez----------
----------------Messi----
----Coutinho------------

Iniesta--------Verratti
------Busquets---------
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 12:44:40

Egy százasért én hoznám, de egy éve még tuti nem ért volna ennyit. Szerintem ennyi pénz most is van rá, mivel a nyári büdzséből is maradhatott még és pár középpályást el kell úgyis passzolni, hiszen 2-3 új ember jön erre a posztra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 12:31:59

Legyen olcsóbb, mint Pogba volt, és nyugodtan fogok aludni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.07.27. 12:28:45

Kérdem én hány bizonyított, klasszis játékost lehet ma már 100 millió alatt megvenni, pláne középpályára? A piacnak újabb pofont adott Vinicius Jr. 45 milliós klubváltása. Ezen a vonalon haladva nagyon nem túlzó a Liverpool követelése, mivel a PL egyik, ha nem a legjobb középpályásáról beszélünk, aki világ viszonylatban is nagyon előkelő helyen áll.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.27. 12:27:50

Cestus írta:
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-6192951 Akármi is lesz a Neymar ügy vége ő érkezni fog,feltéve ha megtudunk egyezni az angolokkal.
150 milliót mondott rá a Liverpool. Ha nem fogadnak el egy százast, itt a vége ennek is.
Amúgy igazuk van, ha elengedik a legjobbjukat, legalább kérjék meg az árát. Persze a 150 millió az irreálisan sok, de az a 80M pedig a mai árak mellett kevésnek tűnik. Szerintem olyan 100-120 között le lehetne velük zsírozni a dolgot, de én ennyit nem adnék érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.07.27. 12:29:03-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.27. 12:25:42

Cestus írta:
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-6192951 Akármi is lesz a Neymar ügy vége ő érkezni fog,feltéve ha megtudunk egyezni az angolokkal.
150 milliót mondott rá a Liverpool. Ha nem fogadnak el egy százast, itt a vége ennek is.
Igen,olvastam én is. [-X [-X [-X [-X Azért rendesen elszálltak az árak köszönhető az olajosoknak. 150 milliót biztos hogy nem ér,a száz is már istenkísértés.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 12:21:32

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-6192951 Akármi is lesz a Neymar ügy vége ő érkezni fog,feltéve ha megtudunk egyezni az angolokkal.
150 milliót mondott rá a Liverpool. Ha nem fogadnak el egy százast, itt a vége ennek is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.27. 12:18:59

http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-6192951" target="_blank Akármi is lesz a Neymar ügy vége ő érkezni fog,feltéve ha megtudunk egyezni az angolokkal.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.27. 12:11:24

A L'ökíp szerint Neymar megegyezett a PSG-vel, de ők rájöttek közbe, hogy igen sok a 222 millió, úgyhogy alkudnának.. Elküldeném őket a francba a vezetőség helyében, vagy vegyék meg így, vagy sehogy. Max ha bevonják Verrattit, de azt meg úgyse fogják. Mondjuk akkor meg itt maradna a sagakirály ki tudja mennyi életkedvvel, szóval necces a sztori, de elég ironikus a nyár eddigi eseményeit tekintve ez a hír.. Már ha igaz ugye.
Ha esetleg tényleg igaz lenne a hír, és Neymar azért maradna, mert nem sikerült megegyezni alacsonyabb átigazolási összegben, akkor szívesen meghallgatnám azok véleményét, akik köpködték a PSG-ét, hogy "börtönben" tartják Verrattit. Akkor most Nemyar is böriben van? :mrgreen:
Tromort77

2017.07.27. 12:06:49

Ekkora összegnél akkor van esélyük FFP szabályokat betartva megvenniük Neymart, ha alkudozni kezdünk és akkor a fizetés kijöhet úgy, hogy 3 év alatt fizetik ki a teljes összeget. Ez teljesen bevett szokás, ritkán fizet valaki egy összegben. De ha mi nem egyezünk meg velük és ők kivásárlási áron akarják megvenni akkor nekik azt egy összegben kell letenni. Akkor meg kizárt, hogy az FFP-t ne szegjék meg. Ezért mondom a saga eleje óta, hogy ez működésképtelen ötlet.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.07.27. 11:55:09

Én engednék a kivásárlási árból, 220 :D csak hogy érezzék hogy velünk lehet tárgyalni nem ugy mint velük.. egyébként vagy bevonjuk Verrattit vagy zárkozzunk el mi is mindenféle tárgyalás elöl...addig is viszont coutinho come on!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 11:12:40

palesz77 írta:A L'ökíp szerint Neymar megegyezett a PSG-vel, de ők rájöttek közbe, hogy igen sok a 222 millió, úgyhogy alkudnának.. :lol: Elküldeném őket a francba a vezetőség helyében, vagy vegyék meg így, vagy sehogy. Max ha bevonják Verrattit, de azt meg úgyse fogják. Mondjuk akkor meg itt maradna a sagakirály ki tudja mennyi életkedvvel, szóval necces a sztori, de elég ironikus a nyár eddigi eseményeit tekintve ez a hír.. :D Már ha igaz ugye.
Nyilván alkudnának, nincs veszítenivalójuk azzal, hogyha megpróbálják. Viszont be kell látniuk, hogy minden nekik sem fog menni. Eleve úgy tárgyalnának velünk, hogy ők egyszer sem akartak az elmúlt években. Emellett kevesebbet fizetnének, de Verrattit meg gondolom semmiképpen nem adnák, helyette biztos ránk sóznának egy Matuidit meg Di Maríát. Valamiből engedniük kell, ha kell nekik a világ egyik legjobb játékosa és az FFP-nek is meg akarnak felelni. Verrattit el kell engedniük.

Ja és ha Bartoék eladják Neymart úgy, hogy engednek a kivásárlási árból, kicsinálják őket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.27. 10:50:47

A L'ökíp szerint Neymar megegyezett a PSG-vel, de ők rájöttek közbe, hogy igen sok a 222 millió, úgyhogy alkudnának.. :lol: Elküldeném őket a francba a vezetőség helyében, vagy vegyék meg így, vagy sehogy. Max ha bevonják Verrattit, de azt meg úgyse fogják. Mondjuk akkor meg itt maradna a sagakirály ki tudja mennyi életkedvvel, szóval necces a sztori, de elég ironikus a nyár eddigi eseményeit tekintve ez a hír.. :D Már ha igaz ugye.
hajnesz írta:A Napoliról és a Dortmundról nem tudok véleményt formálni, viszont a Poolnál igenis követelmény mindegyik középpályástól ,hogy meghaljon a pályán minden meccsen. Amit láttam tőlük, nem hiába játszott Coutinho elől, és nem a középpályán...
Az egész csapat letámad a Poolnál, ez tiszta sor. De arról volt szó, hogy nincs olyan csapat, ahol a középpályán nincs védekezőbb profilú arc. Poolba meg ha feláll a Lallana-Hendo-Wijnaldum 3-as, akkor ez egyikről se mondható el, annak ellenére, hogy odateszik magukat hátra. De amúgy Coutinho is játszott már Klopp rendszerében a középpályán, elég jól is, most is ott próbálgatja, jó eséllyel megy kicsit hátrébb a szezonban.

Amúgy itt lehet félreértés van, én nem azt mondom, hogy nem kell védekeznie a középpályásoknak. Napoliba is szűrnek, Dortmundnál is, Poolba is, de nálunk is. Hajnalban is Busi sprintelt egyszer hátra Pogbával, és csúszott alá tanárian, de amúgy is baromi sok labdát szerez, Ini jobb napjain olyan mint egy bulldog - PSG visszavágó talán az, ahol nem lehetett elnyomni se, de nem egy ilyen meccse volt már -, én erre gondolok. Xavi mentalitásával manapság nem él meg senki, ez tiszta sor, de az elvárt szintet szerintem egy kevéske affinitással el lehet sajátítani. Ha van egy jó rendszered mellé, ha nincs, akkor nyilván cseszheted az egészet. De remélhetőleg ezért jött Valverde, hogy legyen egy jó keret..

Verratti meg amúgy támadásban pont olyan stílus mint Xavi, ő tipikusan az adok-veszem-továbbteszem játékos ahogy te írtad, nem véletlen, hogy az egyik legtöbbet passzoló arc Európában. Csak mellé védekezik is.. Szerintem ezeké a játékosoké a jövő, nem a Bakayoko féle arcoké. Klasszis előre, és odateszi amit kell hátra is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.27. 10:21:13

S.Agüero írta:Mit mutat Bartra esete? Még most is sajnálom a srácot, egy megbízható 3. számú védőnek tökéletes lett volna... :?
Azt, hogy ha vki vár, az sem garancia, hogy később több lehetőséget fog kapni. LE-nél nagyon sok embernek kellett lesérülnie, vagy más okból hiányoznia, hogy a kezdő közelébe kerülhessen. Ha korábban igazol el, könnyen lehet, hogy többre viszik, a sok évi alig játszatás nyilván nem tett jót a fejlődésének.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.27. 09:35:21

BarcafanTomee írta: Írtam mar, hogy Neymar szeptemberben kapja meg a spanyol útlevelet.
Csakhogy az a nevezési határidők szempontjából ez késő.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.07.27. 09:16:44

Samper írta:Ha netán jönne Coutinho és maradna Neymar, akkor Marlon külföldiként nem fér a keretbe és kölcsön kell adni. Verma helyettesítheti.
Írtam mar, hogy Neymar szeptemberben kapja meg a spanyol útlevelet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.27. 04:39:30

Ha netán jönne Coutinho és maradna Neymar, akkor Marlon külföldiként nem fér a keretbe és kölcsön kell adni. Verma helyettesítheti.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.27. 00:06:25

Josénak azért kellettek a nagy igazolások is, sokra ő sem vitte mondjuk. :)

Mit mutat Bartra esete? Még most is sajnálom a srácot, egy megbízható 3. számú védőnek tökéletes lett volna... :?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.26. 23:51:04

Nero. írta:
LG írta:Vagy inkább akkor nem a Real politikáját követtünk, mert Abidal, Henry, Alves Ibra, Villa, Fabreagas, Neymar, Suarez is nagy nevek, befutott sztárok voltak mikor leigazoltuk őket. A most tervezgetett Coutinho is ez a kategória.
De nagyon kell valaki arra a posztra a Verratti-Thiago-Coutinho harmasbol. Nyilvan jo jatekosokat probalunk venni mindig, de logika alapjan. Ha most hoznank Dybalat, Dembelet vagy Pogbat annak nem sok ertelme lenne.
De Zidane ota a Real is ertelmesen epiti a keretet, sajnos.
Ezt nem vitatom, néha indokolt és megengedhető a sztárigazolás, bár én jobban szeretem, mikor egy Tourét vagy egy Umtitit előhúzunk a semmiből, de nyilván ritkaság ennyire belenyúlni a tutiba. Igazából az általam felsorolt nevekből Henry, Cesc és részben Ibra, akik véleményem szerint indokolatlan sztárigazolások voltak.
De Zidane ota a Real is ertelmesen epiti a keretet, sajnos.
Azért nemcsak Zidane óta, ő részben Ancelotti munkáját vitte tovább, az olasz meg Mourinhoét. Nyilván mindenki tanult az elődje hibáiból, + hozzátette a sajátját, de a folyamat Mourinho alatt indult meg, ő emelte ki a Realt a középszerűségből.
Szerintem épp ez az egyik fő bajunk, hogy le vagyunk ragadva ennél a 3 játékosnál, igy annyit kérnek értük, amennyit akarnak. Megjegyzem Thiagot meg se keresném, Xavi mester megmondta a frankót, aki egyszer elment, és nem várta ki a sorát, az maradjon is ott ahol akar (Real ellen megmutatta idén, hogy mennyit ér, kb mint Dybala a döntőben, annál talán kicsit többet)
Azért egyetlen meccs alapján nem bölcs dolog leírni sem Thiagot, sem Dybalát. Thiago esete amúgy sem ilyen egyszerű, indokolatlanul keveset játszott, Fabregas is a nyakára lett hozva. Érdekes, arra nem emlékszem, hogy Xavi mester Fabregas v. Pique ellen anno tiltakozott volna...
Vagy ott van Bartra esete, ami azt mutatja, nem biztos, hogy érdemes várni.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.26. 23:45:05

S.Agüero írta: Kezdőkről volt szó, azért Keitát ne vegyük már ide, úgy nyilván nincs rá példa...

Topcsapatoknál talán nincs még egy ilyen, de nem is azt játsszuk, mint mások.

Mindegy, én bármikor szívesebben játszatok egy SR-típusú középpályást, mint egy Rakitic-típusút.

Verratti sem egy ütköző középpályás egyébként, akkor neki sem örültetek volna a horvát kárára?
Azért már szerintem azt nem lehet elmondani, hogy mi mást játszunk, mint mások, a tiki-taka korszak véget ért(egyelőre).
Azért azt akkor szögezzük le, hogy miről is beszélünk, hogy ki mit látna szivesen a pályán, vagy mi lenne jó a csapatnak, mert a 2 nem biztos, hogy fedi egymást.
Verratti meg azért nagyon is hajtós középpályás, legalábbis amire én emlékszem, az egyik meccsen konkrétan levette Messit a pályáról. Mindenesetre nem az az adok veszek arréb teszem középpályás, mint mondjuk Xavi volt.
Minden tiszteletem a Xavi-Busquets-Iniesta középpályának, szerintem annál erősebb kp-nk egy nagyon jó darabig nem lesz, éppen ezért a jövő középpályánkat nem szabad ahhoz a szemlélethez mérni mindaddig, még nem lesznek hasonló szintü és tudású játékosaink arra a 3 posztra. Abban remélem egyetértünk, hogy a XBI középpálya hasonló szellemben, de gyengébb kiadásban totális kudarc lenne, mert egyszerüen ha az a precizitás ha felborul a középpályán, csak sorba nyelnénk a gólokat a komoly meccseken.
Igérem, hogy többet nem irom le, de szerintem a XBI középpályához kellett Pedro és száncsiz munkája is, illetve, hogy egyik se müvésznek volt akkor elkönyvelve, hanem zongoracipelőnek.
palesz77 írta:Napoli, Dortmund, Pool. Nyilván egyik se egy világverő csapat, de az anyagi forrásaikhoz képest jó focit tolnak, nem rossz eredményekkel. Poolnál mondjuk ott van Can, de elég sokszor nem kezdett, hanem a Lallana-Henderson-Wijnaldoum 3-as állt fel.

Ez meg off, de GIO tényleg gyenge volt? Rá csak ködösen emlékszem, de én mindig bírtam a tagot. Itt viszont többször olvastam már, hogy leszóljátok, össze vagyok zavarodva.. :D
A Napoliról és a Dortmundról nem tudok véleményt formálni, viszont a Poolnál igenis követelmény mindegyik középpályástól ,hogy meghaljon a pályán minden meccsen. Amit láttam tőlük, nem hiába játszott Coutinho elől, és nem a középpályán...
De nagyon kell valaki arra a posztra a Verratti-Thiago-Coutinho harmasbol.
Szerintem épp ez az egyik fő bajunk, hogy le vagyunk ragadva ennél a 3 játékosnál, igy annyit kérnek értük, amennyit akarnak. Megjegyzem Thiagot meg se keresném, Xavi mester megmondta a frankót, aki egyszer elment, és nem várta ki a sorát, az maradjon is ott ahol akar (Real ellen megmutatta idén, hogy mennyit ér, kb mint Dybala a döntőben, annál talán kicsit többet)
Válasz küldése