Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.31. 22:06:21

Kb az utolsó szög lesz a vezetőség koporsójában, ha Neymar úgy megy el, hogy előtte 30 milliót kifizetünk neki hűség gyanánt. Ki volt olyan idióta, hogy egy hűség opciót az átigazolási időszak közepére tett? (meg 30 milliót mint hűség, hihetetlen)

Nekem az eligazolás is kacsa szagú, de a 30 millió is, legalábbis kétlem hogy ennyi pénzt kiadjon a PSG és ennyire hülye legyen a vezetőség...
94:39 6 - 1
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 20:52:19

Ha döcögnek az eladások és a vételek is, legalább Rabiot-t szerezzék meg a PSG-től ajándékba, Verratti úgyis felejtős.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.31. 18:23:01

Cestus írta:Coutinho napról napra egyre közelebb a Barcához, leszámítva, hogy Klopp sosem fogja elengedni el és ott fog megkövülni Liverpoolban :mrgreen:
Nem Klopp a főnök, hiába viselkedik úgy. Ettől függetlenül meghiusulhat az átigazolás. Nem vették még észre Roberték, hogy hs nagy garral mennek neki valakinek, akkor pofára esnek? Ha fű alatt csinálják, mint Semedo esetében, akkor van esélyük.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 18:18:31

Coutinho napról napra egyre közelebb a Barcához, leszámítva, hogy Klopp sosem fogja elengedni és ott fog megkövülni Liverpoolban :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.01. 05:12:49-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.31. 18:16:47

Ez vicc amugy hogy senkit nem engednek el akit mi akarunk. Ha Coutinho se jön akkor nem tudom mi lesz jövőre.. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.31. 18:00:50

Cestus írta:
palesz77 írta:szerk.:
Klopp ismét kijelentette, hogy nem eladó Coutinho. Mondhattok bármit, nekem ez az egész ügy nem úgy tűnik valamiért, mintha csak a sajtót nyugtatná, de közben meg elengedné majd nekünk.. :D Meg nem mondom, hogy miért, talán mert már 100 ilyen sagánk volt a nyáron, de meglepne, ha jönne végül.
Szerintem arra lehetett számítani, hogy Klopp úgy sem engedi el. Itt max. a vezetőséget győzheti meg egy jobb ajánlat.
Az biztos, hogy könnyen nem engedik el, tehát vagy nem jön, vagy vmi horror összeget kell fizetnünk érte, ha Neymar megy, és kapunk egy csomó pénzt érte, lehet, érdemesebb lenne a második opció. Vagy előhúzni egy Yaya Touér, Umtiti féle ismeretlen arcot, aki hasonlóan be is válik :D .

Mindenestre jó lenne minél hamarabb elintézni ezeket a dolgokat, hiszen valószínűleg ahogy közelgünk az átigazolási szezon végéhez, egyre nehezebben fog a Liverpool, vagy más csapat kulcsembertől meg várni, hiszen nekik sem maradna idő a pótlásra.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 17:38:19

palesz77 írta:szerk.:
Klopp ismét kijelentette, hogy nem eladó Coutinho. Mondhattok bármit, nekem ez az egész ügy nem úgy tűnik valamiért, mintha csak a sajtót nyugtatná, de közben meg elengedné majd nekünk.. :D Meg nem mondom, hogy miért, talán mert már 100 ilyen sagánk volt a nyáron, de meglepne, ha jönne végül.
Szerintem arra lehetett számítani, hogy Klopp úgy sem engedi el. Itt max. a vezetőséget győzheti meg egy jobb ajánlat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.31. 16:36:44

palesz77 írta:szerk.:
Klopp ismét kijelentette, hogy nem eladó Coutinho. Mondhattok bármit, nekem ez az egész ügy nem úgy tűnik valamiért, mintha csak a sajtót nyugtatná, de közben meg elengedné majd nekünk.. :D Meg nem mondom, hogy miért, talán mert már 100 ilyen sagánk volt a nyáron, de meglepne, ha jönne végül.
vinszentvega írta:Nem valami remek a katalán nyelvtudásom. Nem tudja valaki, hogy mit jelent az a kifejezés angolul, vagy neadjisten magyarul, amit a sport hozott le ma a címlapon?
"Coutinho, Fichaje al caer"...
Valami olyasmi lehet, hogy Ney kéri Coutinho- t a Psg-be? (már oda is) :D
Az a cikk, hogy Neymar a túra alatt Whatsappon győzködte Coutinhot, hogy menjen vele együtt a PSG-be. Na ezek a hírek, amikor a telefonüzenetek a források, tényleg nem hitelesek.. :D
Az a baj hogy ott az edző megmondja hogy nem ,akkor nem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.31. 16:20:18

palesz77 írta: Az a cikk, hogy Neymar a túra alatt Whatsappon győzködte Coutinhot, hogy menjen vele együtt a PSG-be. Na ezek a hírek, amikor a telefonüzenetek a források, tényleg nem hitelesek.. :D
Igazából a nyáron már voltak olyan hírek, hogy szeretnék a brazilt, csak aztán jött a Neymar-ügy és minden átigazolási hír elkussolt a PSG körül.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.31. 16:13:52

szerk.:
Klopp ismét kijelentette, hogy nem eladó Coutinho. Mondhattok bármit, nekem ez az egész ügy nem úgy tűnik valamiért, mintha csak a sajtót nyugtatná, de közben meg elengedné majd nekünk.. :D Meg nem mondom, hogy miért, talán mert már 100 ilyen sagánk volt a nyáron, de meglepne, ha jönne végül.
vinszentvega írta:Nem valami remek a katalán nyelvtudásom. Nem tudja valaki, hogy mit jelent az a kifejezés angolul, vagy neadjisten magyarul, amit a sport hozott le ma a címlapon?
"Coutinho, Fichaje al caer"...
Valami olyasmi lehet, hogy Ney kéri Coutinho- t a Psg-be? (már oda is) :D
Az a cikk, hogy Neymar a túra alatt Whatsappon győzködte Coutinhot, hogy menjen vele együtt a PSG-be. Na ezek a hírek, amikor a telefonüzenetek a források, tényleg nem hitelesek.. :D
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.31. 15:11:46

Nem valami remek a katalán nyelvtudásom. Nem tudja valaki, hogy mit jelent az a kifejezés angolul, vagy neadjisten magyarul, amit a sport hozott le ma a címlapon?
"Coutinho, Fichaje al caer"...
Valami olyasmi lehet, hogy Ney kéri Coutinho- t a Psg-be? (már oda is) :D
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.31. 14:27:48

Elméletileg Suárez se foglal EU-n kívüli helyet, Josep Capdevila legalábbis azt írta múltkor. "Híresebb" katalán újságíró, ifistákról szokott ha jól rémlik sok infót írni, de ebbe se hiszem, hogy hazudna.

Így viszont akkor totál nem az van amit gondoltam, így én se értem. Edzésen lehet remekel a belga, Marlon meg nem éppen, más ötletem nincs. Mondjuk ahogy írták páran, úgyse fog sokat játszani jó eséllyel sajnos, 2-3 havonta kidől fél évre szerencsétlen. Pedig most se játszott rosszul amúgy.
kudu írta:Jelenleg van harmadik számú kapusa az első csapatnak?
(a hivatalos honlapon nem találtam erről semmit - Masip pedig már a Valladolidban van)
Nincs, majd Ortolá jön fel elméletileg, ha szükség lenne rá. Én legalábbis azt olvastam valahol nyáron, hogy most így lesz megoldva - logikusabb is.
LG írta:Amúgy sem örülnék egy dél-amerikai különítménynek. Coutinhot leszámítva irtózom a fenti nevektől. :|
Ezzel meg egyetértek.

Ha már PSG, kicsit FM-ezek a kacsák alapján.. Simán elhoznám Rabiotot a Neymar ügy keretein belül. A PSG a Lökíp szerint fel is ajánlotta, és ha Valverde egy ütköző BTB-t keres, ezerszer inkább jöjjön ő, mint Paulinho. Nem kedvencem a francia, de jó játékos azért, és erre a szerepre sokkal inkább el tudom képzelni egy Barcában, mint a brazilt..
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2017.07.31. 14:26:46

Jelenleg van harmadik számú kapusa az első csapatnak?
(a hivatalos honlapon nem találtam erről semmit - Masip pedig már a Valladolidban van)
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.31. 14:18:11

Varatrix írta:Mért hányat lehet regisztrálni?

Neymar, Suárez, Maschernao, Marlon gondolom ők mindenképpen eu-n kívülinek számítanak.

Messinek Rafinhának, gondolom van spanyol állampolgársága is.

Turan? Jogilag európai nem?

Nem olyan sok, engem ez meglepne. :shock:
hármat

jelenleg neymar és suarez eu-n kívüli, mascheranonak már rég van olasz útlevele, rafinha meg alap, ő ugye spanyol U válogatott is volt. turan úgyszintén eu-s.


mivel neymar megy így lesz két kiadó hely, amit vagy megkap coutinho és paulinho (már ha jönnek) vagy ha csak az egyik, akkor marlon + az új gyerek.


szerk: palesz írta di mariat meg dybalat, mindkettőnek van olasz papírja is, nem eu-n kívüliek
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 14:15:35

Varatrix írta:...
Max hármat lehet, jelenleg nálunk ők Suárez, Neymar és Marlon, ha felkerült egyáltalán. Neymar elmegy, akkor maradna Suárez. Viszont akkor feljönne mellé Marlon, Yerry Mina majd télen, meg talán Coutinho, az úgy tényleg sok lesz. Suárez mikor kaphatja meg a spanyol állampolgárságot?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.31. 14:14:24

palesz77 írta:Ha elmegy Neymar, és jön a Paulinho, Coutinho, Dybala, Di Maria kvartettből legalább 2, de inkább 3, akkor az EU-n kívüli helyek betelnek - lehet ez is sok lenne már. Szerintem azért számolunk Vermával, mert nem lehet majd regisztrálni a gyereket konkrétan..
Amúgy sem örülnék egy dél-amerikai különítménynek. Coutinhot leszámítva irtózom a fenti nevektől. :|
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.31. 14:13:08

palesz77 írta:Ha elmegy Neymar, és jön a Paulinho, Coutinho, Dybala, Di Maria kvartettből legalább 2, de inkább 3, akkor az EU-n kívüli helyek betelnek - lehet ez is sok lenne már. Szerintem azért számolunk Vermával, mert nem lehet majd regisztrálni a gyereket konkrétan..
Mért hányat lehet regisztrálni?

Neymar, Suárez, Maschernao, Marlon gondolom ők mindenképpen eu-n kívülinek számítanak.

Messinek Rafinhának, gondolom van spanyol állampolgársága is.

Turan? Jogilag európai nem?

Nem olyan sok, engem ez meglepne. :shock:

+ Duglász de ezt meg hagyjuk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 14:04:51

Azt értem, hogy nem pörögnek a leigazolások, mert Neymar ügyét elhúzta a fater a hűségbónusz miatt, a párizsiak meg próbálnak az adóval trükközni. De nem értem, hogy attól még miért nem lehet felpörgetni az eladásokat. Neymar sorsától függetlenül lehet érezni, hogy Rafinha, Arda, Vermaelen, Munir, André Gomes, meg még kitudja ki nem kell jelenleg ide.
palesz77 írta:Ha elmegy Neymar, és jön a Paulinho, Coutinho, Dybala, Di Maria kvartettből legalább 2, de inkább 3, akkor az EU-n kívüli helyek betelnek - lehet ez is sok lenne már. Szerintem azért számolunk Vermával, mert nem lehet majd regisztrálni a gyereket konkrétan..
Mondjuk közülük Dybalának és Di Maríának szerintem van olasz papírja.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.31. 14:03:47

Ha elmegy Neymar, és jön a Paulinho, Coutinho, Dybala, Di Maria kvartettből legalább 2, de inkább 3, akkor az EU-n kívüli helyek betelnek - lehet ez is sok lenne már. Szerintem azért számolunk Vermával, mert nem lehet majd regisztrálni a gyereket konkrétan..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.31. 13:57:27

Remélem azért gondolkodunk Vermaelen, mert csak úgy csinálunk és így talán meg tudunk tőle szabadulni. Marlon játéka eddig nekem minden meccsen tetszett, felesleges egy vén és extra sérülékeny Belgának fizetni a zsíros fizetést...
94:39 6 - 1
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.31. 12:56:54

KATAR - ZIS
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.31. 11:26:10

Furcsa ezt leírni, de egyedül a védelem jelenleg az, ahol jól állunk, ahol minden posztra meg vannak az embereink. Egyedüli kérdőjel az, hogy Vermalen vagy Marlon lesz e a 4. számú opció középhátvédnek?! Ha gonosz akarok lenni azt mondom, hogy ha marad Verma akkor is Marlon lesz, mert kb. szeptemberre megsérül a belga, és nem játszat többet idén. :-)
Viszont a középpálya nagyon nem, míg a csatársorunk is eléggé sok kérdőjellel tarkított. Alapvetően nem tudom mit is akar az edző? Milyen szisztémába keresünk mi játékosokat? Bal szélsőt akarunk a távozó helyére venni, vagy inkább csatárt? Míg ezekre a kérdésekre nem tudjuk a választ, addig mi is csak tapogatózunk! Ha megy Neymar, akkor nálam az érkező Coutinho nem az ő helyére jön. Legalábbis nem egy az egyben. Szólnak itt hírek Di Mariaról is, akit pluszban átpasszolna a Psg a Neymar biznisz részeként. Összességében neki a klasszikus 433as rendszerben nagyon örültem volna, mert eléggé univerzális szélső játékos, sőt még középpályán sem elveszett.
Az eddig látottak alapján Messi nem jobb szélső lesz, hanem a csatár mögött helyezkedik majd el. Középen rengetegen vagyunk, de a franc sem tudja hova ez a sok ember. Elvileg maga az edző kérte, hogy hozzuk Paulinhot. Maga a stílus, amit a brazil képvisel lehet elférne a keretben, de szerintem tuti lehetne olcsóbban, jobbat és fiatalabbat venni.
Nekem az eddigi hírek alapján, illetve Nemyar vélhető távozása, ezen üzlet keretében DiMaria érkezése miatt, valamint a többi pletyka szinten felmerült név miatt talán megfontolandó lenne átállni egy 4 középpályás rendszerre, ahol előttük kötetlenül mozog Messi. Ehhez balra jó lehetne egy Coutinho/Ini/Alena, középre egy Busi/Gomes/Samper, valamint egy Rakitic/SR/Paulinho, míg jobbra egy Di Maria/Deu/Dembelé, előttük Messi/Denis, valamint Suarez/Paco. Nyilván ezen még lehetne bőven szűkíteni, de mivel elvileg Coutinhoval közel az egyezség, míg Di MAria a Ney üzlet részeként jöhet, Dembelét meg csak meg tudjuk szerezni augusztusban. De én ha csatárt akar Suarez mellé és Messi elé Valverde, akkor is a Dortmundban gondolkodnék Aube személyében. Szóval sok itt a kérdöjel, kíváncsian várom a Neymar távozása utáni néhány napot, mivel hamar el kell hallgattatni a népet, szóval nem húzhatják a végtelenségig a dolgot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.31. 11:18:59

Mielőtt bárki bedobná az Öziles hírt, és kiakadna a fórum. A Don Balón állítja, hogy Coutinho ha nem jön, Mesut lesz a célpont. Blikk szintű a lap megbízhatósága, a legnagyobb ökörségeket ők találják ki mindig, nem kell aggódni.
Cestus írta:https://twitter.com/ForcaBarcaEN/status ... 4265262080

Neymárka már beszéli tele Coutinho fejét, hogy a PSG-be menjen. A világ vicce lenne, ha a párizsiak még őt is leigazolnák 120 millióért.
Sport még mindig keményen tolja, ellenőrzik a telefonokat is úgy tűnik.. :lol:
Cestus írta: Ha sikerülne leigazolni, valószínűleg őt sem 10 évre vennénk.
Tényleg nem kötekedésből, de szerintem bárki jön, az nem 10 évig fog maradni.. Dani és Masch, akiknek a leigazolására se emlékeztünk már, annyit voltak itt, se voltak 10 évet a klubnál. Masch még lehet, de az is még 2 év lenne, ami szerintem nem is lesz meg neki.

Amúgy Neymar és Coutinho nem legjobb barátok tudtommal, max a lapok szerint. Biztos, hogy jóba vannak, de szerintem annyira azért nem közeli a szál, hogy ez befolyásolja. Suárezzel állítom jobba van a közösségi média használata alapján..
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 10:59:21

Nervo írta:
Cestus írta: Neymárka már beszéli tele Coutinho fejét, hogy a PSG-be menjen. A világ vicce lenne, ha a párizsiak még őt is leigazolnák 120 millióért.
Egyébként lehet benne valami. Már az a tény hogy Coutinhónak a legjobb haverja sem jó omen nekünk.Ha Coutinhó mégis őt követné, akkor sztem megkellene próbálni rárepülni Eriksenre.Tudom hogy említettétek hogy szinte megszerezhetetlen kategória, de hátha sikerülne valamit elérni a spursnél. :) Ők is csak emberek, valamilyen módon úgyis lehet rájuk hatni. :roll:
Szerintem az FFP miatt idén meg a kövi 1-2 évben már nem fogja tudni a PSG leigazolni Coutinhot, de Neymar folyamatosan fúrni fogja az évek során, emiatt később meginoghat. Ha sikerülne leigazolni, valószínűleg őt sem 10 évre vennénk.

Eriksen is simán jó lenne. Voltak is olyan hírek régebben, hogy ő abszolút nem zárkózna el a Barcától.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.07.31. 10:53:20

Cestus írta: Neymárka már beszéli tele Coutinho fejét, hogy a PSG-be menjen. A világ vicce lenne, ha a párizsiak még őt is leigazolnák 120 millióért.
Egyébként lehet benne valami. Már az a tény hogy Coutinhónak a legjobb haverja sem jó omen nekünk.Ha Coutinhó mégis őt követné, akkor sztem megkellene próbálni rárepülni Eriksenre.Tudom hogy említettétek hogy szinte megszerezhetetlen kategória, de hátha sikerülne valamit elérni a spursnél. :) Ők is csak emberek, valamilyen módon úgyis lehet rájuk hatni. :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése