Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.01. 12:29:39

visca el barca írta:
Chino írta:Dybalát totál felesleges lenne hozni
vele azért egy 4-3-1-2-t, vagy egy 4-3-2-1-et meg lehetne próbálni, ami anniyra nem üt el a 4-3-3-tól. vagy lajos mellé megy és akkor PICIT mindkettő szélen van, vagy ha már látszólag idén is mindent középen erőltetünk, nyugodtan mehet messi mellé és akkor ketten leesznek középen. lényegében neymar is elég sokat volt ilyen pozícióban.

mellesleg továbbra is tartom, hogy ő a leginkább hozható, a juve nem fog egy 100-120 millás ajánlatot visszadobni. sosem voltak szívbajosak, ha egy kulcsjátékost kellett eladni... ők ebből olasz szintre tudnak venni 2-3 minőségi játékost.
Nekem ezzel van a legnagyobb bajom, szerintem hatalmas böszmeség a széljáték hanyagolása, a jobboldalt már tavaly leamortizáltuk, most ezzel a bal is oda lenne. Lehet ilyenekben gondolkodni, de én akkor átállnék 3 védős játékra, Vidálékat meg feltolnám szélsőnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.01. 12:06:11

Chino írta:Dybalát totál felesleges lenne hozni
vele azért egy 4-3-1-2-t, vagy egy 4-3-2-1-et meg lehetne próbálni, ami anniyra nem üt el a 4-3-3-tól. vagy lajos mellé megy és akkor PICIT mindkettő szélen van, vagy ha már látszólag idén is mindent középen erőltetünk, nyugodtan mehet messi mellé és akkor ketten leesznek középen. lényegében neymar is elég sokat volt ilyen pozícióban.

mellesleg továbbra is tartom, hogy ő a leginkább hozható, a juve nem fog egy 100-120 millás ajánlatot visszadobni. sosem voltak szívbajosak, ha egy kulcsjátékost kellett eladni... ők ebből olasz szintre tudnak venni 2-3 minőségi játékost.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.01. 11:57:23

vinszentvega írta:
Tobias88 írta:Azt a 100 milliót manapság érte amúgy is ki kellene adni, de most hosszabbított szerződést, kijelentette hogy nem megy sehova. Pár újságírót szívesen kirúgatnék ilyen írások után.
Pláne, hogy piszkosul nem illik abba szerepbe,(balszél) pláne nem a csapatjátékunkba...Persze ha most nem Ney szerepét kellene pótolni, hanem Lajosét, akkor más lenne a gyerek fekvése...

Ha átállnánk egy 4-4-2-re akkor nagyon beleillene a képbe. Elől Lali és Griezmann, mögöttük Messi. De ez két okból is halott ügy. Úgyis a 4-3-3 lesz, még ha nem is jön senki Neymar "pótlására". Inkább marad oda Arda vagy Deu, csak ne legyen változtatás, ahogy a dolgok állnak mostanában. Másrészt lenyilatkozta, hogy nem akar elmenni az Atma-ból és hosszabbított is.

Dybalát totál felesleges lenne hozni. Még ha Coutinho marad is. Gyakorlatilag ott játszik, ahol most Messi. Nem tudom szélen hogyan boldogulna. Szívem szerint egy Coutinho-Dembelének örülnék legjobban, akik leginkább felmerültek. (ha ilyen Thiago, Verratti nem játszik)
Esetleg ha belevonnák Draxlert az üzletbe, Neymar érkezésével talán annyira nem is ragaszkodnának hozzá. Szerintem nagyon jó játékos, egy az egyben nem pótolná persze, de jól járhatnánk vele. Kár, hogy pletykák sincsenek.
Forca Barca!!!!
Avatar
skadi5
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.08.07. 08:20:39

2017.08.01. 11:00:08

csabimo írta:
skadi5 írta:én még mindig azt hiszem, hogy jól is ki lehetne jönni a Neymar - PSG storyból, ha a párizsiak hülyék, és ideadják cserébe a marquinhos-draxler-verratti hármast, meg egy olyan 50 millát, de egy draxler + ~180-200 milla se olyan rossz. baromi fiatal, technikás, jó a szélen, jó középen, legalábbis egy dulifuli andrégomes combónál tuti h jobb.
vermaelen, douglas, rafi, turan, ag és alcaser meg mehet amerre akar... csak vigyék bartomeuékat is.
Nem vedd magadra, de egyes emberek mintha nem is ezen a bolygón élnének!
Van egy kivásarlasi ár, amit letesznek es elmegy.. egy darab nyalókát sem kérhetünk, mi olyan érthetlen ezen az egészen??
Amugy meg igen párizsban hülyék vannak, adnak 3 játékost meg 50 milliot csak hogy nekünk jo legyen,
sarcasm? ;)
de ne vedd magadra :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.01. 10:43:55

Varatrix írta:Nem hinném, hogy sztáár nélkül maradunk nyáron.
egy szerintem mindenképpen be volt tervezve (gyanítom verratti), de így, hogy neymar megy, az elnökségnek vmit domborítani kell, mert amúgy mennek a levesbe.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.01. 10:31:30

Nervo írta:Griezmann lesz a fő opció Neymar távozása után.A sport most erről ír. :)
RAC1: Dybala
Di Marzio: Dembélé
Catalunya Radio: Mbappé
Sport: Griezmann

A Mundot várom még Hazarddal, és teljes lesz a kép. Eddig se voltak magas színvonalon az újságírók, de ezen a nyáron még a megbízhatóbb források is becsődöltek, kegyetlen milyen szinten találgatnak csak.. Itt van ez is:
RAC1 claims Barcelona are still confident in signing Coutinho even with the Liverpool and Klopp insisting he’ll stay.

Tavaly még örültem volna, mert nekik elhittem volna. Ez idén nyáron annyit jelent, hogy küldözgetünk ajánlatokat 2 hétig, de ugyanúgy nem fognak velünk tárgyalni, majd futunk egy másik opcióhoz a végén gyorsan, hogy ott is ilyen indokkal kikosarazzanak - Eriksen -, majd szeptemberben megtudjuk Bartoéktól, hogy Paulinho volt csak a hiányzó láncszem a középpályánkról, így sikeres volt az átigazolási időszak. :D

Mundo Deportivo claims Liverpool will ask for €100m for Coutinho if they open negotiations with Barcelona.

Szintén, ezerszer látott hír, cseréld ki a neveket és a számokat, és ugyanezt olvastuk Bellerínnel és Verrattival is már 100-szor. Csak az a HA nem teljesült sose.. :D Most se fog szerintem, nem vegetálni vitték oda Kloppot, hanem győztes csapatot építeni, az meg úgy nem megy, hogy eladják a legjobbjukat. Tottenhammel ez lesz az eset szintén szerintem, mert gondolom később ott is kopogtatunk majd.

Amúgy erről a nyárról ugrott be, hogy sokak baja az volt, hogy kevés csapatban vannak minőségi játékosok, mert felvásárolják a kicsiktől a nagyok a jobb arcokat. Na hát ez idén megdőlni látszik.. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.01. 10:25:43

Amúgy elég dúrva hogy érkezők terén egész spanyolországba milyen csend van.

Az Atleti nyilván eltiltott.

Zidane pedig a helyi, még kopaszabb Guardiola lett. Nagyon pontosan tudja mit akar, és értelmetlen pénz költés nélkül is tud csapatot építeni. Mondjuk aug 31-ig péreztől még várok egy galaktikus pénzkidobást.

Nálunk is csendes a nyár érkezők terén. Még ugye azt is el tudom képzelni, hogy nem is tárgyalunk senkivel hiszen konrétumok nem hangoztak el, az ördögi spanyol sajtó pedig ki tudja mit ír.

Grízes tuti marad. rajta kívül Carrasco akit nagyon sokra tartok, de ez ha egy valós ötlet is lenne, valószínűleg elinttéznénk annyival, hogy "középszer"... Nem hiszem hogy az Atletinek sok félni valója lenne tőlünk.

Coutinhoról a cikkek meg rendkívül ellentmondásosak. Egyik pillanatban azt írják egy lépésre van, ezzel párhuzamosan Klopp nyilatkozik hogy a "nem, az nem!" (Bár így is erre az üzletre látom a legngayobb sanszot.)

Bár Coutinho esetében, nekem nem teljesen világos, hogy Ney helyére dobnák be szélre, vagy középen játszana, és érkezne más is? Gondolom középre számolnánk vele, hiszen Neymar saga előtt is tervben volt.

"Embapé" Nekem az isten őrizz kategória, és valamiért nem is hiszem hogy rá mennénk. De annó Suárez is hasonlóan érkezett hogy, nyár elején cikkeztek arról, hogy így-úgy megy a Reálba mennyiért. Aztán leraktunk stikába egy összeget, és alá is írt. (Emlékeim szerint nem volt nagy saga.)

Dybala egy szimpi alázatos figurának tűnik, nekem sokkal "Barca kompatibilisebb" habitusnak tűnik mint Neymar, de ő meg nem ez a poszt. :roll: Izgalmas lenne az érkezése, mert az változtatna a felálláson.

Talán Dybala + Coutinhot, kérnék, de Coutinho + Paulinho duót vizionálok.
Nem hinném, hogy sztáár nélkül maradunk nyáron.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.01. 10:00:06

Tobias88 írta:
Nervo írta:Griezmann lesz a fő opció Neymar távozása után.A sport most erről ír. :)
Azt a 100 milliót manapság érte amúgy is ki kellene adni, de most hosszabbított szerződést, kijelentette hogy nem megy sehova. Pár újságírót szívesen kirúgatnék ilyen írások után.
Pláne, hogy piszkosul nem illik abba szerepbe,(balszél) pláne nem a csapatjátékunkba...Persze ha most nem Ney szerepét kellene pótolni, hanem Lajosét, akkor más lenne a gyerek fekvése...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.01. 09:34:25

Tobias88 írta:
Nervo írta:Griezmann lesz a fő opció Neymar távozása után.A sport most erről ír. :)
Azt a 100 milliót manapság érte amúgy is ki kellene adni, de most hosszabbított szerződést, kijelentette hogy nem megy sehova. Pár újságírót szívesen kirúgatnék ilyen írások után.
főleg h 200 lett az ára :D a mencseszterbe se ment pedig egy vagyon fizettek volna neki/érte, de nem akarta ka*iban hagyni a csapatát, akkor ide minek jönne. pláne egy riválishoz.

LG írta:Szerintem sokkal inkább határozza meg a sikerességünket, hogy ezeket hogy sikerül orvosolni, mint Neymar sorsa vagy 1-2 sztárigazolás. Pl. ha a középpályán megszűnnének a szerkezeti problémák, és ha Iniesta, Rakitic és Busquets is azt hozná, amit mondjuk 15/16-ban, akkor nem is kéne ide Coutinho vagy más. Meg én azért bízok benne, hogy a fiatalok közül is vki tud szintet lépni.
hát, ha Neked ezek a fontosak, szerintem inkább aggódj
- a 3 barimeccsen jobb oldalunk ugyanúgy nem volt mint tavaly. se felfutás, se beadás, se messi-jobbszél összjáték
- iniestan nagyon látszik, hogy ez a fizikális birkózás már nem az ő focija. lehet itt mentegetni, hogy előszezon, meg mit várunk tőle a tengerpartról beesve, meg majd ő tétmeccseken teszi oda magát, ámítsátok csak magatokat.
- neymar nélkül kb 30%-ot biztos visszaesik a támadójátékunk. ha nem jön egy coutinho/dembele/dybala/greizmann (márpedig nem fog), akkor nem csak játékban, hanem gólokban/assistokban sem lesz pótolva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.08.01. 09:30:46

Ha Neymart ennyire tudja a pénzéhes apuci befolyásolni, akkor menjen.
Az biztos, hogy azért előre mindenképpen kellene valaki.
Arda most majd bizonyíthatja, hogy tudja pótolni Neymart.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.01. 09:28:33

skadi5 írta:én még mindig azt hiszem, hogy jól is ki lehetne jönni a Neymar - PSG storyból, ha a párizsiak hülyék, és ideadják cserébe a marquinhos-draxler-verratti hármast, meg egy olyan 50 millát, de egy draxler + ~180-200 milla se olyan rossz. baromi fiatal, technikás, jó a szélen, jó középen, legalábbis egy dulifuli andrégomes combónál tuti h jobb.
vermaelen, douglas, rafi, turan, ag és alcaser meg mehet amerre akar... csak vigyék bartomeuékat is.
Nem vedd magadra, de egyes emberek mintha nem is ezen a bolygón élnének!
Van egy kivásarlasi ár, amit letesznek es elmegy.. egy darab nyalókát sem kérhetünk, mi olyan érthetlen ezen az egészen??
Amugy meg igen párizsban hülyék vannak, adnak 3 játékost meg 50 milliot csak hogy nekünk jo legyen,
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.01. 09:25:05

LG írta:Én nem aggódom annyira az igazolások miatt. 3 ponttal maradtunk le legutóbb a bajnokságról, úgy, hogy több fontos játékosunk teljesített magához képest gyengébben, a szezon nagy részében a középpályánk és jobbszélünk szét volt barmolva, LE össze-vissza rotálta sokszor a csapatok, és volt, hogy ezen buktunk pontot/pontokat.

Szerintem sokkal inkább határozza meg a sikerességünket, hogy ezeket hogy sikerül orvosolni, mint Neymar sorsa vagy 1-2 sztárigazolás. Pl. ha a középpályán megszűnnének a szerkezeti problémák, és ha Iniesta, Rakitic és Busquets is azt hozná, amit mondjuk 15/16-ban, akkor nem is kéne ide Coutinho vagy más. Meg én azért bízok benne, hogy a fiatalok közül is vki tud szintet lépni.
Neymar akármilyen kis tetű is, de top5 játékos és a hiányát biztos meg fogja érezni a csapat, pláne ha nem lesz megfelelő pótlás.
Én is sokkal szívesebben bíznék a fiatalokban, de ez első sorban a középpályára igaz. Iniesta nem fogja bírni a teljes szezont úgy, mint 2-3 évvel ez előtt, ez elég egyértelmű és jelen pillanatban Alena-t nem érzem késznek arra, hogy egyből a kezdő közelében legyen. A plusz érkező középpályás mellé viszont leginkább Samperre és Roberto-ra számítanék a középpályán, tőlem a Turan, Gomes, Denis, Rafinha négyes teljesen nyugodtan elmehetne, bár én Rafinha-t Turan távozása esetén talán megtartanám. A középpályán kívül pedig igaz lenen ez Pákora is, sokkal jobb megoldás lenne oda Munír.
Nem azt mondom, hogy mindent a fiatalokkal kellene megoldani, azt a teljesítményt amit a zsíros pénzekért idehozott csődtömegek nyújtanak, simán hoznák a fiataljaink is. A múltat most nem fogom felhánytorgatni, hogy kit lehetett volna megtartani illetve kit nem, de a jelenlegi keretből az utóbbi két nyár pocsék igazolásait úgy vágnám ki a fiataljaink javára, mint a macskát... :roll: :roll:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.01. 09:18:50

randomguy írta:Barça full-back Douglas will make a permanent move to Benfica. Expected Fee €4-5m. [rac1]

Neymar had to be at the club for a year after signing a new contact in order for this 'loyalty' bonus to be valid. [md]


Végre pozitív hírek.
Legalább a 26 milliót nem kell a faternak kifizetni, mert októberben írt alá. Hiába kapunk érte 222 milliót, ha utána mindenki kétszeres áron akar majd nekünk eladni. Utána már Coutinho is 180ról indul majd...
94:39 6 - 1
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.01. 09:18:43

Griezmann lesz a fő opció Neymar távozása után.A sport most erről ír. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.01. 09:18:36

Cestus írta:Ha döcögnek az eladások és a vételek is, legalább Rabiot-t szerezzék meg a PSG-től ajándékba, Verratti úgyis felejtős.

Miért lenne olyan szükségünk Rabiotra? A meccsek 80%-ában úgyis Busi fog játszani, maradéknak pedig ott van Sr és Gomes (értékelhető meccse úgyis inkább azon a poszton volt) és bőven jobb lenne megtartani Sampert mint a franciát. Nyilván más stílus, de ő se az a tipikus ütköző ember, erre akár Masch-ot is befoghatjuk. Nemhogy szabadulnánk a feleslegtől, hanem még hoznánk egy százezredik középpályást a padra.
Közben meg senki nem megy. Rafinhat, akiért érdeklődnek és ha minden igaz egész jó áron, és belevonhatnánk a Coutinho üzletbe is nem adják.
Úgy néz ki a brazil is jönni akar, a vezetőség sem zárkózna el szerintem egy jó ártól, akkor Klopp verheti a nyálát. Én nagyon kedvelem Rafinhat, de ritkítani kell a kp-t és nem úgy néz ki, hogy ő lesz a befutó. Ezzel két legyet üthetnénk egy csapásra.

Mindesetre kíváncsi leszek Neymar távozásával mennyire indulnak be az átigazolások.
Forca Barca!!!!
Avatar
skadi5
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.08.07. 08:20:39

2017.08.01. 09:08:43

én még mindig azt hiszem, hogy jól is ki lehetne jönni a Neymar - PSG storyból, ha a párizsiak hülyék, és ideadják cserébe a marquinhos-draxler-verratti hármast, meg egy olyan 50 millát, de egy draxler + ~180-200 milla se olyan rossz. baromi fiatal, technikás, jó a szélen, jó középen, legalábbis egy dulifuli andrégomes combónál tuti h jobb.
vermaelen, douglas, rafi, turan, ag és alcaser meg mehet amerre akar... csak vigyék bartomeuékat is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.01. 08:35:56

LG írta:Én nem aggódom annyira az igazolások miatt. 3 ponttal maradtunk le legutóbb a bajnokságról, úgy, hogy több fontos játékosunk teljesített magához képest gyengébben, a szezon nagy részében a középpályánk és jobbszélünk szét volt barmolva, LE össze-vissza rotálta sokszor a csapatok, és volt, hogy ezen buktunk pontot/pontokat.

Szerintem sokkal inkább határozza meg a sikerességünket, hogy ezeket hogy sikerül orvosolni, mint Neymar sorsa vagy 1-2 sztárigazolás. Pl. ha a középpályán megszűnnének a szerkezeti problémák, és ha Iniesta, Rakitic és Busquets is azt hozná, amit mondjuk 15/16-ban, akkor nem is kéne ide Coutinho vagy más. Meg én azért bízok benne, hogy a fiatalok közül is vki tud szintet lépni.
Alapvetően én is így gondolom, de most más a divat a fórumon. Ahhoz azonban, h ez jobbra forduljon, szükség van Neymarra vagy a megfelelő pótlásra, sztem ez is elvitathatatlan. Túl sok plusz adott a szezonban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.01. 07:47:18

Én nem aggódom annyira az igazolások miatt. 3 ponttal maradtunk le legutóbb a bajnokságról, úgy, hogy több fontos játékosunk teljesített magához képest gyengébben, a szezon nagy részében a középpályánk és jobbszélünk szét volt barmolva, LE össze-vissza rotálta sokszor a csapatok, és volt, hogy ezen buktunk pontot/pontokat.

Szerintem sokkal inkább határozza meg a sikerességünket, hogy ezeket hogy sikerül orvosolni, mint Neymar sorsa vagy 1-2 sztárigazolás. Pl. ha a középpályán megszűnnének a szerkezeti problémák, és ha Iniesta, Rakitic és Busquets is azt hozná, amit mondjuk 15/16-ban, akkor nem is kéne ide Coutinho vagy más. Meg én azért bízok benne, hogy a fiatalok közül is vki tud szintet lépni.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.31. 23:00:19

S.Agüero írta:Benfica 3 év múlva 40-ért adja el Douglast. :D
Amugy kinezem valahogy ezt.. A sracban is neha neha az alatt az itt lejatszott kb. 216 es fel perceben volt egy egy biztato mozdulatja :mrgreen:

Komolyra forditva a szot, az lenne a slusszpoen, ha 3,4 ev mulva a sorozatosan megbukott jobbosra visszahoznank, mint addigra kiforott klasszis jobbhatved 8) :lol:

Persze az addigi arakhoz kepest, ajandek 80, 90 millaert. Mi meg eladtuk 5 ert.. :D Olyan tipikus lenne... :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.31. 22:54:17

S.Agüero írta:Benfica 3 év múlva 40-ért adja el Douglast. :D
Remélem megy majd bővíteni Neymar baráti társaságát a PSG-be. :D
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.31. 22:48:58

Benfica 3 év múlva 40-ért adja el Douglast. :D
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.31. 22:40:08

Barça full-back Douglas will make a permanent move to Benfica. Expected Fee €4-5m. [rac1]

Neymar had to be at the club for a year after signing a new contact in order for this 'loyalty' bonus to be valid. [md]


Végre pozitív hírek.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.31. 22:06:21

Kb az utolsó szög lesz a vezetőség koporsójában, ha Neymar úgy megy el, hogy előtte 30 milliót kifizetünk neki hűség gyanánt. Ki volt olyan idióta, hogy egy hűség opciót az átigazolási időszak közepére tett? (meg 30 milliót mint hűség, hihetetlen)

Nekem az eligazolás is kacsa szagú, de a 30 millió is, legalábbis kétlem hogy ennyi pénzt kiadjon a PSG és ennyire hülye legyen a vezetőség...
94:39 6 - 1
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 20:52:19

Ha döcögnek az eladások és a vételek is, legalább Rabiot-t szerezzék meg a PSG-től ajándékba, Verratti úgyis felejtős.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.31. 18:23:01

Cestus írta:Coutinho napról napra egyre közelebb a Barcához, leszámítva, hogy Klopp sosem fogja elengedni el és ott fog megkövülni Liverpoolban :mrgreen:
Nem Klopp a főnök, hiába viselkedik úgy. Ettől függetlenül meghiusulhat az átigazolás. Nem vették még észre Roberték, hogy hs nagy garral mennek neki valakinek, akkor pofára esnek? Ha fű alatt csinálják, mint Semedo esetében, akkor van esélyük.
Válasz küldése