Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 16:54:54

https://www.vipsg.fr/lapsus-info-luis-f ... iver-29205" target="_blank

Nem tudom mennyire igaz: Luis Fernandez, a Khelaifi tulajdonában álló beIn sports tanácsadója Neymarról beszélt a sajtónak, közben pedig benyögte, hogy Mbappé is hamarosan jön. Igazából ha Neymart tényleg papíron ingyen igazolták, beleférhet a PSG büdzséjébe.

Én örülök, hogy Neymart még el tudtuk passzolni, mivel menni akart. De az UEFA lassan találhatna valami módot arra, hogy leszabályozza ezt a PSG-t.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.04. 16:41:11

MessiNeymarSuarez írta:
Cestus írta:https://twitter.com/_alexrodrigz/status ... 5535397891

Újabb Coutinho-hír. Egy lépésre a Barcától, 100 millió+extrák lenne, és valóban a Gamper-kupán már bemutatkozna. Ez az Alex Rodriguez állítólag megbízható, Semedo leigazolását is megjövendölte.

Az Inigo Martinez-ügy margójára: durva, hogy Bonucci meg 40m volt. Persze ő idősebb is.
Próféta szóljon belőle [-o<

Ha Initől tanul ezt-azt, sokra vihetné nálunk.
Az sajnos nem tanulható :mrgreen:

Amúgy ezeknek a focistáknak teljesen mindegy, h hova igazolnak, egy a lényeg: nagyobb pénzt kapjanak...csak akkor tudnám, mi értelme van lenyilatkozni, h melyik a kedvenc klubcsapatuk. Igaz, ehhez ész is kellene minimális.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 16:31:10

Cestus írta:https://twitter.com/_alexrodrigz/status ... 5535397891

Újabb Coutinho-hír. Egy lépésre a Barcától, 100 millió+extrák lenne, és valóban a Gamper-kupán már bemutatkozna. Ez az Alex Rodriguez állítólag megbízható, Semedo leigazolását is megjövendölte.

Az Inigo Martinez-ügy margójára: durva, hogy Bonucci meg 40m volt. Persze ő idősebb is.
Próféta szóljon belőle [-o<

Ha Initől tanul ezt-azt, sokra vihetné nálunk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 16:17:06

https://twitter.com/_alexrodrigz/status ... 5535397891" target="_blank

Újabb Coutinho-hír. Egy lépésre a Barcától, 100 millió+extrák lenne, és valóban a Gamper-kupán már bemutatkozna. Ez az Alex Rodriguez állítólag megbízható, Semedo leigazolását is megjövendölte.

Az Inigo Martinez-ügy margójára: durva, hogy Bonucci meg 40m volt. Persze ő idősebb is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 15:49:01

VAlverda rasszista? :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.04. 15:21:49

visca el barca írta:más blogon azt olvastam, hogy valverdének umtiti nem jó és helyette jön a martinez
Forrása a Radio MARCA.. Nem venném túl komolyan egyelőre.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.04. 15:21:00

kudu írta:Az itteni véleményekkel szemben én örülök Inigo Martineznek. Vermaelenben már nem látok potenciált, ezen kívül rendkívül sérülékeny is, kizárt dolognak tartom, hogy egy szezont lehúzna sérülés nélkül. Marlonnak tapasztalatra van szüksége, én inkább kölcsönadnám egy első osztályú klubhoz, aztán meglátjuk. Mascheranot pedig bármennyire szerettem régen, ő most már max 45 perces játékos, rá nem alapozhatunk 3. számú középhátvédként. Piqué és Umtiti helye fix, szükség van mögéjük még egy tapasztalt, ilyen képességű játékosra.
Azért Masch-ról ennyire nem mondanék le. 3. számúként azért még mindig használható.
Amellett a középhátvédeket kell(ene) legkevesebbet rotálni. A 3 védős rendszert én is leginkább Semedo miatt nem értem. Van egy Vidal ha éppen mégis 4 védővel játszanánk és még Robi is végszükségre. Szerintem ennek Umtiti fogja meginni a levét.
De nem is lenne ezzel semmi gond, ha a többi csapatrészbe nem nagyon kellene ember. De most a kh a legutolsó dolog és az eladásokkal sem állunk sehogy, pedig az is kardinális szempont.
A hátralévő időt és a helyzetünket elnézve a kp+szélső(?) "beszerzésének" kellene a legnagyobb prioritásnak lenni, amiről csak a legkülönbözőbb pletykák váltakoznak.
Persze elvileg rajta vagyunk, ennek ellenére konkrétumot (legalább a tárgyalásokról) csak IM-ről hallunk.
Forca Barca!!!!
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.04. 15:13:54

Szerintem ha Inigo jön akkor tuti hogy kezdő lesz.
Azért ha valakit akar egy vezetőedző, akkor azt általában nem a padra gondolja.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.04. 15:04:09

visca el barca írta:
Tromort77 írta:Umtiti és Pique páros megkérdőjelezhetetlen.
más blogon azt olvastam, hogy valverdének umtiti nem jó és helyette jön a martinez
Nálam nem Inigo szerződtetése verné ki a biztosítékot, hanem ez, de jelenleg önmagam számüzetésén gondolkozom a sport oldalakról, aztán szeptember 1-én elolvasni mizuvan.

Eddig kiábrándító ez az uborkaszezon.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 14:57:47

Tromort77 írta:Umtiti és Pique páros megkérdőjelezhetetlen.
más blogon azt olvastam, hogy valverdének umtiti nem jó és helyette jön a martinez
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2017.08.04. 14:53:45

Az itteni véleményekkel szemben én örülök Inigo Martineznek. Vermaelenben már nem látok potenciált, ezen kívül rendkívül sérülékeny is, kizárt dolognak tartom, hogy egy szezont lehúzna sérülés nélkül. Marlonnak tapasztalatra van szüksége, én inkább kölcsönadnám egy első osztályú klubhoz, aztán meglátjuk. Mascheranot pedig bármennyire szerettem régen, ő most már max 45 perces játékos, rá nem alapozhatunk 3. számú középhátvédként. Piqué és Umtiti helye fix, szükség van mögéjük még egy tapasztalt, ilyen képességű játékosra.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 14:53:25

A Coutinho-s deal a jelen formájában kamu amúgy, Marcelo Bechler twitterén semmi ilyesmi nincs.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tromort77

2017.08.04. 14:51:46

Inigo biztos nem véletlenül jön. Örülök, ha hallgatunk végre az edzőre. Amúgy is megspóroltunk Neymar apján 26 milliót, ahhoz képest ez nem pénz érte és egy megbízható játékosról beszélünk aki már bizonyított. Umtiti és Pique páros megkérdőjelezhetetlen. De utánuk csak Mascherano jön aki meg láthatóan már nem a régi. Tavaly piszok gyengén kezdte az évet és ezt nem engedhetjük meg magunknak mégegyszer. (Imádom a kisfőnököt de ráférne a csapatra egy kis vérfrissítés.) Vermaelen-nel nem biztos, hogy számolunk tekintve, hogy porcelánból van. Marlon végtelenül ígéretes, de még mindig csak a második éve Európában és komoly nyomás alatt még nem igazán láttuk.

Szóval nem értem mi ez a fanyalgás. Ajándék áron hozunk egy megbízható embert aki többször bizonyított már és a lehető egjobb korban van.

If Iñigo Martínez joins, Marlon could be loaned out to Betis or Leganés. [@albert_roge]

Ha választani kell, hogy egy bl nyolcaddöntőben egy esetleges sérülés után Inigo álljon be vagy Marlon akkor szerintem egyértelmű a kérdés. Marlon tényleg ígéretes, de ha az edző aki nap mint nap látja játszani úgy gondolja, hogy még nem kész az első csapatra akkor szerintem nincs miről beszélni. EV-nek tudjuk, hogy jó szeme van a fiatalokhoz, ezért is meg kell adni a bizalmat. Ne legyünk elfogultak csak azért mert szimpatikus játékosról van szó.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.04. 14:45:26

Ez az Inigo Martinez sztori a hét vicce. Piqué, Umtiti és Mascherano mellé van még egy Vermaelen meg egy Marlon a csapatban, akik közül maradhat akár mindkettő. Hova igazoljunk még? De még akkor is, ha eladjuk Verma-t és kölcsönbe adjuk Marlon-t is elég nehéz a szituáció, mert nem hinném, hogy Mascherano túlságosan örülne, ha a 4. védő pozíciójába szorulna, kapitány-helyettesként. tavaly éppen azon ment a picsogás, hogy keveset játszik, meg középpályás akar lenni stb...
A kapus illetve a hátvédek pozíciója az, ami abszolút megoldott jelen pillanatban. Még akkor is, ha átállunk 3 védős taktikára. Bár megjegyzem akkor rohadt sok értelme volt Semedo leigazolásának. :roll:
Előre kellene egy normális igazolás a kezdőbe, illetve a középpályára valaki átlagnál jobb képességű, mert idén eddig csak gyengültünk.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.04. 14:37:36

A Monaco 18 éves játékosa, Mbappé ügynökével megüzente a Barcelonának,hogy szeretne csatlakozni a klubhoz és örömmel helyettesítené Neymart.

Gondolom hogy van egy kiado a hely a kezdőbe, a realba meg (még) nincsen, igy érdekesek lehetünk mi is mert mindenkepp dobbanti akar idén mivel a fél csapatot eladták már..
Coutinho meg a gamperen debütálhat...

Forras: az internet ;)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.04. 14:18:04

zsoltfree írta:A lehetséges támadók közül szerintem Griezmann esélytelen, mert 80m euro az ára Transfermarkt szerint és 2022-ig van szerződése.
Dybalanak szintén 2022-ig van szerződése, Dembelenek 2021-ig. Viszont Mbappenak csak 2019-ig! A világ barma lenne, aki száz körüli összegért hozná el. Egy játékos, akinek volt 1 jó szezonja, ráadásul 2 év van hátra a szerződéséből.... Max 80-at ér. Ha pedig most nem veszik meg, és nem hosszabbít, akkor jövőre kb apróért elhozható lenne, vagy nem adják el, és +1 év múlva ingyen igazolhatóvá válik, amikor is 20 éves lenne.... Tehát a klubnak eléggé érdeke lenne, hogy vagy most adja el, vagy hosszabbítson...
A transfermarktot felesleges nézni. A kereslet/kínálat a lényeges.
Az, hogy Mbappénak mennyi van jelenleg hátra a szerződéséből nem számít túl sokat, vele kapcsolatban nem ez a lényeg. Most hirtelen cefett felkapott lett, a Monaco nem akarja elengedni, jelentkező lenne bőven ezért ráakasztottak egy 180 millás cédulát. Ha idén nem megy, jövőre, ha nem hosszabbít nyilván az eladás lesz a vége, ugyanakkor annyi jelentkező lesz, hogy egymást licitálják túl, verik fel az árat, főleg, ha lesz egy jó tornája. Sokat tennék rá, hogy mi is bejelentkezünk érte. Lajos se lesz fiatalabb, ott pedig lesz egy játékos, aki hosszú távra lehet biztosíték. Habár szerintem a Real viszi el, de 150 alatt senki nem fogja megkapni. (és akkor még keveset mondtam).

Az, hogy ki mennyit ér az már nem számít annyit. Júniusban még Mbappéért egy 130 milliós ajánlót is teljesen földtől elrugaszkodott volt, mindenkinek tátva maradt a szája vagy Coutinhoért 80, most tekintve viszont olcsónak is tűnik.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 14:13:24

csababarca írta:
zsoltfree írta: Vidal, Digne, Arda, D. Suarez, Alcacer előző klubjukban sokkal jobbak voltak, tehát biztosan több van bennük, csak kellene valaki, aki ezt kihozza belőlük. Deulofeu is látható fejlődésen ment keresztül, ezért jött vissza hozzánk, vele is lehetne kezdeni valamit..
Ezeknek a játékosoknak az előző klubjaik spanyol középcsapatok voltak, ez meg a Barcelona, kicsit mások az elvárások, meg a szint.
nana [-X

gomes pl tavaly már mutatta a fényt. idén már lehet úgy vereti majd mint egy stroboszkóp :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.04. 14:10:01

zsoltfree írta: Vidal, Digne, Arda, D. Suarez, Alcacer előző klubjukban sokkal jobbak voltak, tehát biztosan több van bennük, csak kellene valaki, aki ezt kihozza belőlük. Deulofeu is látható fejlődésen ment keresztül, ezért jött vissza hozzánk, vele is lehetne kezdeni valamit..
Ezeknek a játékosoknak az előző klubjaik spanyol középcsapatok voltak, ez meg a Barcelona, kicsit mások az elvárások, meg a szint.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.04. 14:08:03

Valahogy úgy lenne jó lebonyolítani az igazolásokat, hogy a töltelék játékosokat is adjunk cserébe, és ezáltal a vételárat csökkentenénk. Pl. ha akarjuk Coutinhot, oda jó alternatíva lehet Rafinha, de akár Gomes is. Talán utóbbinak is jobb lenne egy másik bajnokságban. Én Kiegyeznék egy 70-80 + Rafinha, vagy egy 40-50 + Rafinha + Gomes pakkban. Dembele projektbe bele lehetne vonni szintén valakiket, pl Ardát, csak sajnos őt a nagy fizuja miatt nehéz lenne elpasszolni, de hátha vonzaná a nagyszámú török kolónia Dortmund környékén, vagy esetleg Munirt. Itt is mehetne egy 70-80 + Munir, vagy 50 + Arda + Munir.

Amúgy leírom én is, a jelenlegi pletykák alapján az általam várt kerete.
TS/Cil - Vidal/Semedo, Pigué/Inigo, Umtiti/Masc, Alba/Digne - Busi/Samper, Rakitic/SR, Ini/Coutinho - Messi/DS, Suarez/Paco, Dembelé/Deu

Az, hogy lenyilatkozták, hogy nem költik el a teljes vételárat oké abban az esetben ha úgy értették, hogy az eddigi átigazolásra szánt pénz, valamint az esetleges eladásokból befolyó pénz nem indokolja azt, hogy azokon felül még 222-t elköltsenek. Ezzel alapvetően egyet tudok érteni, mert nem kell minden pezetát elkölteni, tőlem még egy tetőrészt is kihozhatnak belőle az épülő stadionban, de ez ne menjen az erősítések rovására.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 14:07:40

zsoltfree írta:A lehetséges támadók közül szerintem Griezmann esélytelen, mert 80m euro az ára Transfermarkt szerint és 2022-ig van szerződése.
akkor 122. alkalommal: griezmann kisárlási ára jelenleg 200 millió euró, és a nyár elején barto megmondta az atleticonak, hogy nem igazolunk a ban miatt játékost tőlük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 14:01:30

A lehetséges támadók közül szerintem Griezmann esélytelen, mert 80m euro az ára Transfermarkt szerint és 2022-ig van szerződése.
Dybalanak szintén 2022-ig van szerződése, Dembelenek 2021-ig. Viszont Mbappenak csak 2019-ig! A világ barma lenne, aki száz körüli összegért hozná el. Egy játékos, akinek volt 1 jó szezonja, ráadásul 2 év van hátra a szerződéséből.... Max 80-at ér. Ha pedig most nem veszik meg, és nem hosszabbít, akkor jövőre kb apróért elhozható lenne, vagy nem adják el, és +1 év múlva ingyen igazolhatóvá válik, amikor is 20 éves lenne.... Tehát a klubnak eléggé érdeke lenne, hogy vagy most adja el, vagy hosszabbítson...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 13:57:04

https://twitter.com/FrenchFCB/status/893366434394501120" target="_blank

El kellene hozni még időben aprópénzért. A kedvenc klubbunk is szeretné leigazolni, bár ott tuti padra vennék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.04. 13:48:29

inigo martineznel pont ugyanazt erzem, mint tavaly paconal, es gomesnel

nem rossz jatekos egyik se (najo, paco tenyleg a kozepszeruseg definicioja), de semmi szuksegunk rajuk, es kiegeszito fiatalok elol veszik el a lehetoseget
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 13:32:56

Én lehet, hogy Martinez érkeztével eladnám Mascheranot. 33 éves, és már tavaly szerintem kikerült a kezdő11-ből. Cserepadra pedig ennyi pénzért eléggé sok. Nem tudom az edzőnek mi a terve vele.

Egyébként még talán Neymar helyére kéne egy igazolás, de elsősorban nem új emberek kellenének, hanem egy olyan edző, aki tudja őket használni. Vidal, Digne, Arda, D. Suarez, Alcacer előző klubjukban sokkal jobbak voltak, tehát biztosan több van bennük, csak kellene valaki, aki ezt kihozza belőlük. Deulofeu is látható fejlődésen ment keresztül, ezért jött vissza hozzánk, vele is lehetne kezdeni valamit. Sergio és Rakitic idei produkciója is gyengébb volt, mint amire képesek ezt láthattuk saját szemünkkel. Szerintem Rafinhában is több van. Voltak olyan meccsek, amikor olyan indokolatlanul ötlettelen játékkal álltak a játékosok a pályán, hogy sírtam. Elvileg van egy nagyon jó kezdőnk, és egy nagyon jó padunk mellé, csak formába kellene őket hozni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 13:26:56

MessiNeymarSuarez írta:Josep Vives: "The €222M of Neymar won't go all to signings. We have other projects."

Akkor lényegében ki is lőhetjük hogy egyáltalán Coutinho+Dembelé jön, mert legalább 200-ba kerülnének ketten...

(Aztán lehet hogy már alapból volt 80 milliónk igazolásra szánva, szóval remélem jó nagy hülyeséget mondtam...)
Várjuk ki a végét. Ha nem akarjuk, hogy nagyon lehúzzanak minket, érdemes lehet azt mondani a közvéleménynek, hogy bocsi, de elköltöttük az egész pénzt stadionra/odaadtuk Neymar apjának.

https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 8064814081" target="_blank

Dembélével elvileg megegyeztünk és 80 milliót ajánlunk érte. Amúgy örülnék, ha inkább őt hoznánk el emberiBB áron Mbappé helyett.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése