Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.06. 10:35:47

visca el barca írta:én csak most látom, h a pool tulaja ua. a csoport akié a boston red sox is :D ahogy képest hogy ott lazán kiszórnak évi 250 millió dollárt csak fizetésekre (jó, van egy évben 80 hazai meccs szóval bevétel is van), csodálom, hogy a poolba nem tudnak normális játékosokat venni :D

a sport szerint
- paulinho újra képben van, csak, hogy nehogy legyen egy jó napunk :D
- arról is írnak, h inigo is a küszöbön van akárcsak coutinho
- dembeléért viszont nagyon megy az alku, mert nem fognak érte annyit fizetni amennyit a dortmund kér (100)

a mundon van egy marha hoszú cikk és én marha álmos vagyok, majd vki jobban nekifekszik, de valverde állítólag jövő nyáron nagyon akarja griezmannt, szóval, idén ennek fényében fogunk igazolgatni
Griezmann nagyon remélem, hogy jövőre itt köt ki, neki ellentétben Neymar-ral igazán jó a helyzetkihasználása, azért egy Messi-Suarez-Griezmann csatársor elég komoly lenne 8)
Dembele meg jó játékos már most is, de vicc, hogy tavaly 15-ért vette a Dormtund, most meg 100-ért adnák...annyit nem ér
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2017.08.06. 10:07:39

Jó is lenne a Coutinho-Dembélé-Inigo trió, középpályán meglenne a Busquets-Rakitic-Coutinho sor, rotációban Iniestával és Sergio Robertóval, Mascherano pedig lehetne Busquets helyettese, aki középhátvédként is kaphat játékelehetőséget - tudna játszani úgy, hogy hátul rajta kívül is lenne három minőségi védőnk. Dembélétől mondjuk nem vagyok elájulva, de némi szerkezet és rendszerváltással azért nem lesz ez rossz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 10:01:52

Gondolkodás nélkül letenném a százast-vagy közel annyit-Dembéléért. A jövő egyik ásza, illene is ide nagyon. Dybalát nagyon remélem, hogy elfelejtjük, szerintem egy túlfújt gyerek, aki mindenben jó, de semmiben nem extra. Vele nem lennénk előrébb.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.06. 09:55:05

Azert remélem a nagy Neymar örületbe meg a 20 éves kölykök leigazolása közben a vezetőseg nem felejti el hogy a tavalyi versenyképességünk a középpályán ment el ugyanis nincs a keretben 3 kezdő szintű jatekosunk oda jelenleg és most nem egy hazai Betis elleni rutin mecsre gondolok!
-
Rakitics lomha lassu es technikailag elmarad a másik kettőtől, Iniestaval sporolni kell...nem is csoda hogy átfutttak rajtunk, es nem tudunk dominálni-..... Ha ezt nem oldjuk meg jöhet Mbape, Dybalavale Demebelével meg az összes többi óvodással együtt, semmivel nem leszünk előrébb.
-
Én legjobban a Verratti Coutinho kettősnek örülnék.....de Seri is jó lehet Dybalaval !

Amúgy meg Neymar pótlásánál elsősorban Messinek kell új játszó pajtást találni, erre nem mindenki alkalmas....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2017.08.06. 10:04:51-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 09:36:35

én csak most látom, h a pool tulaja ua. a csoport akié a boston red sox is :D ahogy képest hogy ott lazán kiszórnak évi 250 millió dollárt csak fizetésekre (jó, van egy évben 80 hazai meccs szóval bevétel is van), csodálom, hogy a poolba nem tudnak normális játékosokat venni :D

a sport szerint
- paulinho újra képben van, csak, hogy nehogy legyen egy jó napunk :D
- arról is írnak, h inigo is a küszöbön van akárcsak coutinho
- dembeléért viszont nagyon megy az alku, mert nem fognak érte annyit fizetni amennyit a dortmund kér (100)

a mundon van egy marha hoszú cikk és én marha álmos vagyok, majd vki jobban nekifekszik, de valverde állítólag jövő nyáron nagyon akarja griezmannt, szóval, idén ennek fényében fogunk igazolgatni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.06. 09:12:41

Hagyni kellene már Neymárt a fr...ba. Elment. Szép volt, jó volt-kész. És nem helyettesiteni kell, nem egy autó alkatrészről van szó. Másik ember,más stilus - majd meglátjuk. De a középpályára kell még valaki és egy középső védő, és oké. Ráadásul minél elöbb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 09:02:59

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155 Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
Mundo is arról ír hogy kedden érkezhet. Az eredeti terv az volt hogy már szeretnék ha a Gamperen játszana, de lehet picit megcsúsztak. Coutinho legalább elég biztosnak tűnik, meglepődnék ha már nem jönne.

Dembelé átigazolását gondolom meg Neymar távozása megkönnyíti abból a szempontból hogy a játékosnak így van kedve jönni, mert megkapja a brazil játékperceit.

Távozók meg még mindig nincsenek... Ilyen Seri féle igazolások, amíg ennyien vannak addig tök fölösleges, de Coutinhoval talán amúgy is. Én azért ha összeáll a Coutinho, Rakitic, Busi kp, reménykedem hogy Ini, és Roberto lesz az akikkel első körben számít.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.06. 08:55:42

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155 Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
Valami ilyesmit el tudnék képzelni úgy, hogy Rakitic sokkal védekezőbb szerepet kap mint eddig. Horvát csapatban is hátrébb szokott játszani.

Ter Stegen - Alba, Pique, Umtiti, Semedo - Busquets, Rakitic - Coutinho - Dembelé, Suarez, Messi
94:39 6 - 1
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.06. 08:34:51

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155" target="_blank Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.06. 08:05:07

mivel én kezdtem lejjebb Dembélét:
-" danianevem-" el egyetértek ami a tegnapi meccsét illeti.
-általában azt mondják Ney a top öt, de pontosabban a top három egyike, tehát a helyettesítése csak ennek a figyelembevételével lehetséges-vagy nem :)
-ami nekem tetszik a srácban:a fizikuma mindenek felett és az életkora. ha vissza tudna adni valamit Ney lendületéből (ahhoz időnként át kéne menni a védőin, ami tegnap nem igen sikerült)akkor már örülnék neki.
-semmi esetre sem általánosítok egy meccs alapján, de a tegnapinál bizonyára többet kell tudnia.
- Dembélé? Coutinho?, Dybala? jöhetne mindhárom, inkább mint ne.a többi Valverde dolga.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.06. 07:03:16

LG írta:20 éves játékostól ne várd el, hogy végig parádézzon egy meccset. Ha már Neymart kell helyettesítenie, visszaemlékezhetünk a brazil első szezonjára, na az sem volt vmi fényes, voltak fontos góljai, gólpasszai, de ő általában ő sem egész meccseken játszott jól, hanem villanásai voltak.
Éreztem, hogy ilyen riposzt lesz...

Hol vártam azt, hogy parádézzon, vagy alázza a Bayernt? Mezőnyben volt szürke, ha nem csak a feje után megy és nem passzolgatja el a lasztit, akkor gól/gólpassz hiányában sem lett volna rossz egy szavam sem. Az egy Bayern ellen plusz (bár megjegyzendő, hogy nem Alabával került szembe, hanem Rafinhával).

Neymar első szezonjával felesleges összehasonlítani, mert egyrészt a brazil a számára kicsit posztidegen szerepben teljesen ki volt szorítva szélre, akkoriban minden egyes szellőnél hatalmasat homorított és amúgy sem volt fizikálisan készen az európai focira. Dembelé meg a posztján játszott, az európai közegben nőtt fel és talán az sem mindegy, hogy akkor "csak" finomhangolásra szorult a támadószekció, most meg van egy tátongó űr elől.

Bevállni beválhat, meg ezerszer inkább jöjjön valaki, mint sem. Az előző hozzászólásom nem erre vonatkozott, hanem a Bayern elleni meccsének volt a kritikája.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 06:19:05

danianevem írta:
Tobias88 írta:... Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.
Dembelének a Dortmund ellen volt egy jó csele az első felidőben, a másodikban egy gólpasszt érő beívelése és egy gólpassza. Ennyi, kilencven perc alatt. A mezőnyben egyáltalán nem volt meggyőző, felelőtlenül passzolgatott, el is adta jó néhányszor a labdát, az itt már többször hangoztatott megbontja a védelmet is max. a gólpasszánál volt igaz. (Zseniális Ribéry volt az első félidőben, de ő meg a másodikra elfogyott, ami annyira azért nem meglepő egy 34 éves játékosnál.)

Nem láttam sokszor játszani, úgyhogy nem török pálcát fölötte, de, ha ilyen meccsei alapján mondjátok, hogy milyen jól játszik, akkor sokan fognak csalódni. A tegnapi teljesítménye alapján max. 40-et adnék érte, de akkor sem Barcelonába hívnám.
20 éves játékostól ne várd el, hogy végig parádézzon egy meccset. Ha már Neymart kell helyettesítenie, visszaemlékezhetünk a brazil első szezonjára, na az sem volt vmi fényes, voltak fontos góljai, gólpasszai, de ő általában ő sem egész meccseken játszott jól, hanem villanásai voltak.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.06. 06:05:41

Tobias88 írta:... Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.
Dembelének a Dortmund ellen volt egy jó csele az első felidőben, a másodikban egy gólpasszt érő beívelése és egy gólpassza. Ennyi, kilencven perc alatt. A mezőnyben egyáltalán nem volt meggyőző, felelőtlenül passzolgatott, el is adta jó néhányszor a labdát, az itt már többször hangoztatott megbontja a védelmet is max. a gólpasszánál volt igaz. (Zseniális Ribéry volt az első félidőben, de ő meg a másodikra elfogyott, ami annyira azért nem meglepő egy 34 éves játékosnál.)

Nem láttam sokszor játszani, úgyhogy nem török pálcát fölötte, de, ha ilyen meccsei alapján mondjátok, hogy milyen jól játszik, akkor sokan fognak csalódni. A tegnapi teljesítménye alapján max. 40-et adnék érte, de akkor sem Barcelonába hívnám.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.05. 23:50:46

visca el barca írta: tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Egyetértek. Felesleges is lenne 3 támadót hozni szerintem.
Mindhármuk játéka hatalmas, óriási tehetségek, viszont Dybala-nak nem igazán lenne jelenlegi állás szerint helye.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.05. 23:45:24

visca el barca írta:kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Nagyon nagyon remélem, hogy Dembele opció fog megvalósulni, én sokkal többet jósolok egyénileg is neki.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2017.08.05. 23:37:55

visca el barca írta:kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.

remélem cou és dembelé jön. AG és DS meg megy.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 23:29:56

kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 23:28:49

Tobias88 írta:Azt elismerem, hogy Neymarnál jobb balszélen maximum Ronaldo (aki mostanában már nem annyira bal szél), azaz senki mást nem tudunk hozni helyette.

De marad két opció:
- kicsit más taktikára átállva stabilabb lehet a csapat és nem fog esetleg 4 gólt kapni egy PSG-től
- avagy Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.

Talán persze jobb lett volna Neymar szerződésében magasabb kivásárlási árat megszabni (jövőben ez biztosan így lesz), de ha az árából megbesszük Coutinho-t, Dembelé-t és Martinez-t akkor az egy jó üzlet volt. Ezzel a baráti körrel, a bulizós életstílussal (volt róla már több cikk meg kép) nem nézek ki egy aranylabdát Neymarból meg BL címeket a PSG-vel
Dembelé az első 4-5. percben elküldte Riberyt és Müllert gyufáért.. :lol:
Én mindenképp hoznám, nagy potenciál van benne, és még mindig 20 éves.

Neymart sajnálom hogy elment, de ha hoznak egy Coutinho+Dembelét az árából, akkor megérte, bár sajnos ebben elég erős kétségeim vannak, hogy elintézi-e a vezetőségünk.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.05. 23:25:52

Azt elismerem, hogy Neymarnál jobb bal szélen maximum Ronaldo (aki mostanában már nem annyira bal szél), azaz senki mást nem tudunk hozni helyette.

De marad két opció:
- kicsit más taktikára átállva stabilabb lehet a csapat és nem fog esetleg 4 gólt kapni egy PSG-től
- avagy Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.

Talán persze jobb lett volna Neymar szerződésében magasabb kivásárlási árat megszabni (jövőben ez biztosan így lesz), de ha az árából megvesszük Coutinho-t, Dembelé-t és Martinez-t akkor az egy jó üzlet volt. Ezzel a baráti körrel, a bulizós életstílussal (volt róla már több cikk meg kép) nem nézek ki egy aranylabdát Neymarból meg BL címeket a PSG-vel
94:39 6 - 1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 23:20:41

Amugy sem volt kicsi az áremelkedés az utóbbi 2-3 évben, de ami idén nyáron megy az elmebeteg. Ez a Neymar transzfer meg még inkább eltörölte a határokat. 120 Dybala, 100 Coutinho, 150 Mbappe. Nagyon durva. :shock:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 23:16:24

Kubla9 írta:http://www.90min.com/posts/5350466-barc ... _aid=35527 Na,erre kíváncsi leszek. 120 vagy pénz plusz játékos. Inkább a 2.opciót választanám. Gomest akarják,akkor vigyék csak ,kapnának hozzá még 90 milliót úgy szerintem jók is lennénk.
Ha 120 millió, akkor felőlem 120+Gomes is lehet, csak vigyék... :lol:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.05. 23:12:19

http://www.90min.com/posts/5350466-barc ... _aid=35527" target="_blank Na,erre kíváncsi leszek. 120 vagy pénz plusz játékos. Inkább a 2.opciót választanám. Gomest akarják,akkor vigyék csak ,kapnának hozzá még 90 milliót úgy szerintem jók is lennénk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 22:45:13

Nyilván olyat mint Ini nem találunk, és nem is nagyon fogunk...

És most nem is arról van szó hogy rakjuk ki a kezdőből, hanem arról hogy olyan ember kell, aki képes úgy tehermentesíteni, hogy Iniesta nélkül se legyen halott a játék, és a Don többet tudjon pihenni, és esetleg az utód az fejlődjön még tovább, hogy idővel át tudja venni a stafétabotot.

Amúgy szerintem is benne van a Neymar-dologban Bartoék keze elég rendesen...RM-nál minden használható embernek irreálisan magas a kivásárlási ára direkt ezért, ők képesek elérni még egy CR-nél is hogy 1 milliárdos legyen a kivásárlási ára.

Ideje lenne már amúgy egységesíteni a rendszert, a spanyoloknak nagy hátrány hogy itt kötelező a kivásárlási árat megszabni, míg sok helyen nem...

Ezért is van az, hogy akinek van esze, az lehetetlen összegre biztosítja be, így hasonló hatást elérve, és nem kerül hátrányba a tárgyalás során.

Elég megnézni, évekig hajtottuk Verrattit, tárgyalni sem voltak hajlandóak, ha nem akarják elengedni akkor mondhatunk 300 milliót is, ha nem akkor nem, de ők azonnal kivásárolhatják a spanyol csapatok játékosátt hajlik rá, és megoldható összegben van meghatározva, ebben az esetben Neymart...

Igaz hogy nemrég még a 220 elképzelhetetlen volt, de mégsem 400-500 millió...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 22:26:45

S.Agüero írta:Akkor kit igazolnál? Ininél és Neynél jobbat nehezen igazolunk bármikor is... :roll:
Hát ezaz hogy nem tudom. Mondjuk én biztos hogy nem ennyibe rögzítettem volna Neymar kivásárlási árát, de Messiét se. Vagy mondjuk Thiagora is kötöttem volna valamilyen visszavásárlási opciót, ha már harmadáron adtuk el. De én Mathieut vagy Sandrot se engedtem volna el ingyen, meg még nagyon sok mindent másképp csináltam volna de nem állítom azt hogy nekem van igazam mert ők vannak ott és keresnek százmilliókat nem én.

Amióta CR belőtte azt az átkozott 11est Milánóba, azóta teljesen szürreális dolgokat kell kell megélnünk. Én az Enrique-teammel bizakodó voltam az utolso lehelletig, de most nagyon nem látom a fényt. Csak abban lehet bízni hogy Guardiola, Xavi és a többiek nem véletlenül magasztalják Valverdét. Akkor viszont lehet hagyni kéne ezeket a nagy neveket tűzoltásnak, és hozzon ide melósokat akikbe megbízik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.05. 22:14:53

Akkor kit igazolnál? Ininél és Neynél jobbat nehezen igazolunk bármikor is... :roll:
Válasz küldése