Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 13:05:58

Hat pont ez a gond h Busquets pozocios játékos Iniesta pedig mar nem fiatal viszont mindketto alap
Iniesta sajnos már nem igazán alap, tavaly is nagyon keveset játszott, és Coutinhot is az ő helyére szánják valószínűleg. Bár én bízok még benne, hogy egy jó felkészüléssel és edzői hozzáértéssel még sokat adhat a csapatnak, de egy egész szezont sajnos már nem lehet rá alapozni.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.06. 13:00:58

Rakitics lomha lassu es technikailag elmarad a másik kettőtől
Lomha, mert aztán mindenki más baromi gyors, pl Iniesta, vagy Busquets, Gomes.[/quote]

De egy Kroos vagy egy Modric sem gyorsabb, szóval ezt teljesen érthetetlen kritika számomra. Nem egy támadó kp hogy, ezt szempont legyen. De ott van Xavi akinek a helyére jött. Neki sem a gyorsasága miatt volt bérelt helye a kezdőbe.[/quote]

Hat pont ez a gond h Busquets pozocios játékos Iniesta pedig mar nem fiatal viszont mindketto alap, de ha ehhez meg hozzateszunk mé egylassu játékost akkor ne csodalkozzunk ha atszaladnank rajtunk!
Masreszt Xavi technikailag es passzjatekban is messze jobb volt mint a horvat igy nem is hiányzott a sebessége! Kroos szinten pozíciós Modrich pedig szerintem jobb es mozgékonyabb is mint Rakitich, de igaabol Casemira a jo ellenpélda ha mar Real aki meg cselezni is tud ! Mondjuk SR. azert tud kompenzálni ...pl. dinamika vagy cselezes terén, nem véletlenül jött Messi vagy Naymar vissza a felezoig sokszor!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.06. 12:53:32

baas11 írta:Jelenlegi keret alapján a B es C csapatunk több mint jó, a gond az hogy az A ( legerősebb kezdő 11)csapat szerintem Neymar távozásával es Semedo erkezesevel még mindig két helyen lyukas meg pedig Raktic es Neymar pozícióban!ide két olyan játékos kell akik jobbak mint a mostani alternatíva 4-3-3 ban:
Semedo - Pique-Umtiti- Alba
-----------Busquets-------
------Verrati------Iniesta(CSK)
MESSI-------Suarez-----Coutinho

Cserek kp.: Rakitic,S.Robert,Samper,Coutinho
Elől: Delufeu,Paco,ArDa Turan

Szerintem ez lenne a legjobb felállásunk! De Dembele es Dybala nalam borítja felállást....
Verratti érkezésére zérus esély van. A PSG-vel a jövőben szóba se fogunk állni, ők se velünk. Helyette Serit tudjuk hozni, aki vagy beválik, vagy nem. A nála jobb mélységi irányítók Thiago, Kroos meg Verratti, egyik sem elérhető.

Coutinhot Iniesta helyére szánnánk, aki nem fér már be a kezdőbe heti 2 meccsen, de nagyobb meccseken sokat jelenthet, ha frissen tudjuk tartani.

Dembélé jönne oda, ahova te Coutinhot raktad.

Én szerintem le kell tenni a nagy lóvét Coutinhoért és Dembeléért, nincs mese. Inkább, minthogy középkategóriás játékosokkal oltsuk a tüzet, miközben a túloldalon megy a tripla. A Coutinho-Dembélé-Seri-Inigo pakk lenne így 300-320 millió, de lenne egy tuti csapatunk Neymar után.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.06. 12:45:12

Jelenlegi keret alapján a B es C csapatunk több mint jó, a gond az hogy az A ( legerősebb kezdő 11)csapat szerintem Neymar távozásával es Semedo erkezesevel még mindig két helyen lyukas meg pedig Raktic es Neymar pozícióban!ide két olyan játékos kell akik jobbak mint a mostani alternatíva 4-3-3 ban:
Semedo - Pique-Umtiti- Alba
-----------Busquets-------
------Verrati------Iniesta(CSK)
MESSI-------Suarez-----Coutinho

Cserek kp.: Rakitic,S.Robert,Samper,Coutinho
Elől: Delufeu,Paco,ArDa Turan

Szerintem ez lenne a legjobb felállásunk! De Dembele es Dybala nalam borítja felállást....


-
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 12:42:14

Kovbal88 írta:
geridoss írta:Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
Neymar tavalyi teljesítménye még szerintem 100 milliót se érte el. Max olyan 80 körül volt. Azért ennyi pénzért, a hátán kellene vinnie folyamatosan az egész csapatot. Na mindegy.
Rakitics lomha lassu es technikailag elmarad a másik kettőtől
Lomha, mert aztán mindenki más baromi gyors, pl Iniesta, vagy Busquets, Gomes.


De egy Kroos vagy egy Modric sem gyorsabb, szóval ezt teljesen érthetetlen kritika számomra. Nem egy támadó kp hogy, ezt szempont legyen. De ott van Xavi akinek a helyére jött. Neki sem a gyorsasága miatt volt bérelt helye a kezdőbe.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 12:40:26

visca el barca írta:
geridoss írta:Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
ha neymar 222 millió, akkor dembele nem 100, hanem max 22... marketing értéke semmi, a játéktudása kb töredéke (egyelőre)
Nem is amiatt kerülne 100 millióba, amit eddig letett - bár az sem kevés, az elmúlt szezonban a Dortmund legjobbja volt- hanem azért, mert benne van a lehetőség, hogy néhány éven belül az egyik legjobb legyen, elég sok Dortmund meccset láttam, amúgy nem állítanék róla ilyet.

Ha rövidtávon gondolkozunk, akkor nyilván nem éri meg, meg amúgy is jót tenne a játékának még egy év a Dortmundban. De egyrészt nekünk most kell játékos, másrészt nagy eséllyel ha mi nem, elviszi más.

A Neymaron való siránkozáshoz meg kell jegyeznem, még mindig nálunk van a világ legjobb játékosa és legjobb 9-es. Belőlük kéne többet kihozni, mert remekül képesek összedolgozni, de most tavasszal mindketten gyengébb formában voltak magukhoz képest (Suarez ősszel is), meg LE taktikája sem segítette őket.

Tehát szerintem korántsem olyan rossz a helyzet, amennyire sokan lefestik, szerintem sokat ki lehetne hozni a lehetőségekből, abban viszont nem vagyok biztos, hogy sikerülni is fog, a vezetőségben nem bízok, Valverde is nagy kérdőjel egyelőre.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.06. 12:31:30

geridoss írta:Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
Neymar tavalyi teljesítménye még szerintem 100 milliót se érte el. Max olyan 80 körül volt. Azért ennyi pénzért, a hátán kellene vinnie folyamatosan az egész csapatot. Na mindegy.
Rakitics lomha lassu es technikailag elmarad a másik kettőtől
Lomha, mert aztán mindenki más baromi gyors, pl Iniesta, vagy Busquets, Gomes.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.06. 12:02:49

A Neymarért kapott pénz nagy részét én simán elkölteném Dembélé-re és Coutinho-ra, még akkor is ha a reális értéküknél sokkal többet kérnek értük. Ez sokkal nagyobb erősítés lenne, mintha maradt volna Neymar és veszünk egy középszerű játékost a középpályára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 12:02:06

Nero. írta:Azért tettem oda a nevetos fejet, de szerintem a Real ellen simán kezdő lesz. :)
tökmind1 ki lesz a kezdő ney helyén, arda, Ds, dölöfiú, mind nulla. én ardára szavaznék, ő legalább nem lesz rest alápakolni egy-két balettosnak :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.06. 11:46:07

Azért tettem oda a nevetos fejet, de szerintem a Real ellen simán kezdő lesz. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 11:43:06

Nero. írta:Majd megoldja Deulofeu :D
nem oldja meg, de akkor is vicc, h egy dembeléért fizetünk 100-at. normális árak mellett kb 40-be kerülne, coutinho meg max 60-ba...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.06. 11:36:13

visca el barca írta:
geridoss írta:Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
ha neymar 222 millió, akkor dembele nem 100, hanem max 22... marketing értéke semmi, a játéktudása kb töredéke (egyelőre)
Persze hogy nem ér 100at csak jol leakarnak huzni minket mert tudják hogy ég a ház.
Majd megoldja Deulofeu :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 10:53:27

geridoss írta:Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
ha neymar 222 millió, akkor dembele nem 100, hanem max 22... marketing értéke semmi, a játéktudása kb töredéke (egyelőre)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.06. 10:43:48

Ha már olyan beteg világot élünk, ahol Neymarért kiadnak 222 millió eurót, akkor Dembele simán megéri a 100-at.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.06. 10:35:47

visca el barca írta:én csak most látom, h a pool tulaja ua. a csoport akié a boston red sox is :D ahogy képest hogy ott lazán kiszórnak évi 250 millió dollárt csak fizetésekre (jó, van egy évben 80 hazai meccs szóval bevétel is van), csodálom, hogy a poolba nem tudnak normális játékosokat venni :D

a sport szerint
- paulinho újra képben van, csak, hogy nehogy legyen egy jó napunk :D
- arról is írnak, h inigo is a küszöbön van akárcsak coutinho
- dembeléért viszont nagyon megy az alku, mert nem fognak érte annyit fizetni amennyit a dortmund kér (100)

a mundon van egy marha hoszú cikk és én marha álmos vagyok, majd vki jobban nekifekszik, de valverde állítólag jövő nyáron nagyon akarja griezmannt, szóval, idén ennek fényében fogunk igazolgatni
Griezmann nagyon remélem, hogy jövőre itt köt ki, neki ellentétben Neymar-ral igazán jó a helyzetkihasználása, azért egy Messi-Suarez-Griezmann csatársor elég komoly lenne 8)
Dembele meg jó játékos már most is, de vicc, hogy tavaly 15-ért vette a Dormtund, most meg 100-ért adnák...annyit nem ér
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2017.08.06. 10:07:39

Jó is lenne a Coutinho-Dembélé-Inigo trió, középpályán meglenne a Busquets-Rakitic-Coutinho sor, rotációban Iniestával és Sergio Robertóval, Mascherano pedig lehetne Busquets helyettese, aki középhátvédként is kaphat játékelehetőséget - tudna játszani úgy, hogy hátul rajta kívül is lenne három minőségi védőnk. Dembélétől mondjuk nem vagyok elájulva, de némi szerkezet és rendszerváltással azért nem lesz ez rossz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 10:01:52

Gondolkodás nélkül letenném a százast-vagy közel annyit-Dembéléért. A jövő egyik ásza, illene is ide nagyon. Dybalát nagyon remélem, hogy elfelejtjük, szerintem egy túlfújt gyerek, aki mindenben jó, de semmiben nem extra. Vele nem lennénk előrébb.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.06. 09:55:05

Azert remélem a nagy Neymar örületbe meg a 20 éves kölykök leigazolása közben a vezetőseg nem felejti el hogy a tavalyi versenyképességünk a középpályán ment el ugyanis nincs a keretben 3 kezdő szintű jatekosunk oda jelenleg és most nem egy hazai Betis elleni rutin mecsre gondolok!
-
Rakitics lomha lassu es technikailag elmarad a másik kettőtől, Iniestaval sporolni kell...nem is csoda hogy átfutttak rajtunk, es nem tudunk dominálni-..... Ha ezt nem oldjuk meg jöhet Mbape, Dybalavale Demebelével meg az összes többi óvodással együtt, semmivel nem leszünk előrébb.
-
Én legjobban a Verratti Coutinho kettősnek örülnék.....de Seri is jó lehet Dybalaval !

Amúgy meg Neymar pótlásánál elsősorban Messinek kell új játszó pajtást találni, erre nem mindenki alkalmas....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2017.08.06. 10:04:51-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 09:36:35

én csak most látom, h a pool tulaja ua. a csoport akié a boston red sox is :D ahogy képest hogy ott lazán kiszórnak évi 250 millió dollárt csak fizetésekre (jó, van egy évben 80 hazai meccs szóval bevétel is van), csodálom, hogy a poolba nem tudnak normális játékosokat venni :D

a sport szerint
- paulinho újra képben van, csak, hogy nehogy legyen egy jó napunk :D
- arról is írnak, h inigo is a küszöbön van akárcsak coutinho
- dembeléért viszont nagyon megy az alku, mert nem fognak érte annyit fizetni amennyit a dortmund kér (100)

a mundon van egy marha hoszú cikk és én marha álmos vagyok, majd vki jobban nekifekszik, de valverde állítólag jövő nyáron nagyon akarja griezmannt, szóval, idén ennek fényében fogunk igazolgatni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.06. 09:12:41

Hagyni kellene már Neymárt a fr...ba. Elment. Szép volt, jó volt-kész. És nem helyettesiteni kell, nem egy autó alkatrészről van szó. Másik ember,más stilus - majd meglátjuk. De a középpályára kell még valaki és egy középső védő, és oké. Ráadásul minél elöbb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 09:02:59

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155 Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
Mundo is arról ír hogy kedden érkezhet. Az eredeti terv az volt hogy már szeretnék ha a Gamperen játszana, de lehet picit megcsúsztak. Coutinho legalább elég biztosnak tűnik, meglepődnék ha már nem jönne.

Dembelé átigazolását gondolom meg Neymar távozása megkönnyíti abból a szempontból hogy a játékosnak így van kedve jönni, mert megkapja a brazil játékperceit.

Távozók meg még mindig nincsenek... Ilyen Seri féle igazolások, amíg ennyien vannak addig tök fölösleges, de Coutinhoval talán amúgy is. Én azért ha összeáll a Coutinho, Rakitic, Busi kp, reménykedem hogy Ini, és Roberto lesz az akikkel első körben számít.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.06. 08:55:42

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155 Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
Valami ilyesmit el tudnék képzelni úgy, hogy Rakitic sokkal védekezőbb szerepet kap mint eddig. Horvát csapatban is hátrébb szokott játszani.

Ter Stegen - Alba, Pique, Umtiti, Semedo - Busquets, Rakitic - Coutinho - Dembelé, Suarez, Messi
94:39 6 - 1
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.06. 08:34:51

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ho-6210155" target="_blank Na,állítólag az angolok is rábólintottak az üzletre.Jövőhéten lehet hivatalos a transzfer,100 millió lesz a pali alsó hangon.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.06. 08:05:07

mivel én kezdtem lejjebb Dembélét:
-" danianevem-" el egyetértek ami a tegnapi meccsét illeti.
-általában azt mondják Ney a top öt, de pontosabban a top három egyike, tehát a helyettesítése csak ennek a figyelembevételével lehetséges-vagy nem :)
-ami nekem tetszik a srácban:a fizikuma mindenek felett és az életkora. ha vissza tudna adni valamit Ney lendületéből (ahhoz időnként át kéne menni a védőin, ami tegnap nem igen sikerült)akkor már örülnék neki.
-semmi esetre sem általánosítok egy meccs alapján, de a tegnapinál bizonyára többet kell tudnia.
- Dembélé? Coutinho?, Dybala? jöhetne mindhárom, inkább mint ne.a többi Valverde dolga.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.06. 07:03:16

LG írta:20 éves játékostól ne várd el, hogy végig parádézzon egy meccset. Ha már Neymart kell helyettesítenie, visszaemlékezhetünk a brazil első szezonjára, na az sem volt vmi fényes, voltak fontos góljai, gólpasszai, de ő általában ő sem egész meccseken játszott jól, hanem villanásai voltak.
Éreztem, hogy ilyen riposzt lesz...

Hol vártam azt, hogy parádézzon, vagy alázza a Bayernt? Mezőnyben volt szürke, ha nem csak a feje után megy és nem passzolgatja el a lasztit, akkor gól/gólpassz hiányában sem lett volna rossz egy szavam sem. Az egy Bayern ellen plusz (bár megjegyzendő, hogy nem Alabával került szembe, hanem Rafinhával).

Neymar első szezonjával felesleges összehasonlítani, mert egyrészt a brazil a számára kicsit posztidegen szerepben teljesen ki volt szorítva szélre, akkoriban minden egyes szellőnél hatalmasat homorított és amúgy sem volt fizikálisan készen az európai focira. Dembelé meg a posztján játszott, az európai közegben nőtt fel és talán az sem mindegy, hogy akkor "csak" finomhangolásra szorult a támadószekció, most meg van egy tátongó űr elől.

Bevállni beválhat, meg ezerszer inkább jöjjön valaki, mint sem. Az előző hozzászólásom nem erre vonatkozott, hanem a Bayern elleni meccsének volt a kritikája.
Válasz küldése