Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 17:47:41

crixus írta:Ezt nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a humor részlegbe rakjam, de én besírtam rajta. :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=5EBpk14bquc" target="_blank
Messi még hasonlít is Obi-wanra :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.10. 17:20:32

Ezt nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a humor részlegbe rakjam, de én besírtam rajta. :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=5EBpk14bquc" target="_blank
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2017.08.09. 15:01:25

Ha jó isten is úgy akarja,vasárnap ott leszek a madridi kutyák ellen, tegnap beszéltük spannal ,ez a kis szarrágó népművészeti cserépedény a madridba ment volna mi hangulat lett volna a Camp Nouba te jóisten.
Talán a Figót is verné. sőt nem is talán.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:42:24


Mégrosszabb érzés nézni ezeket abban a tudatban, hogy egyre valószínűbb az hogy pótlás sem jön a helyére....

Már lassan azt is megértem a vezetőséget elnézve, ha Neymarnak a jövőképe is fényesebb csapatépítés szempontjából...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 14:32:00

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.08. 23:30:46

Persze, sajnos kb. ez sosem fog kiderülni, hogy pontosan mi volt leírva.
De, ha az volt benne, hogy ha aláírja a szerződést, akkor és július 31ig itt van, jár a pénz, akkor Bartomeuék hiába tartják vissza. Előbb utóbb ki kell majd fizetni.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.08. 22:24:41

Sanama írta:
pr13 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ky-sources

Nekem semmi bajom nem volt azzal, hogy elment, de hátbaszúrni azt a klubot, ami sztárrá tette.. =D> =D>
De ezzel mi a gond? Én ezt nem igazán értem. Vannak sötét foltok, meg sunyi dolgok az egész átigazolásában, de ez miért az?

Októberben a vezetőség ajánlott neki egy szerződést, ami egyben jelentette azt is, hogy most 222 milliót kapott érte a csapat. Többek között ő meg ezért kapott egy "aláírási" pénzt, vagy itt hűség pénznek mondják. Ergo kapott pénzt, hogy a klub többet kapjon érte ha kivásárlással távozik. Most ha nem írja ezt alá, akkor még kevesebbet kapott volna érte a klub, de a klub az ő oldalát nem akarja teljesíteni?!

Az, hogy most a szerződésben erre milyen kifizetési dátum vonatkozik, szerintem teljesen más dolog. De ha egyszerűen benne van, és aláírták, akkor ki kell fizetni. Ha mondjuk december 1 lett volna a teljesítési dátum, akkor Bartomeu most visszaperelné, vagy mi? Ezt nem értem esküszöm.

Ha viszont, kapott külön aláírási pénzt, meg ez a hűség pénz most más, akkor visszavonok mindent, de amennyit tudok, nekem ez aláírási pénznek tűnik. Az meg ugyanúgy van mindenkinél, ez nem Neymar sara.

UI: Mármint én még olyanról nem hallottam, hogy szerződéshosszabbításnál olyan kikötés van, hogy csak akkor kapja meg a pénzt, ha x dátumig itt marad, vagy hasonló, hanem azt általában azért kapják, hogy aláírják a szerződést. De persze ettől ez lehet egy kivételes eset, de akkor meg sajnos megint a vezetőség kompetenciáját mutatja, hogy július 31(talán?) volt a dátum, nem pedig szeptember 1 mondjuk.
Annak fényében írtam, hogy keringett a neten 3 feltétel és ide is berakta valaki (hitelesség persze kérdéses):
1: Nem kezd tárgyalásba egyetlen klubbal sem három hónappal július 31. előtt.
2: Kijelenti elkötelezettségét, hogy teljesíti a szerződésében vállaltakat.
3: Szeptember 1-ig nem tarthat igényt az összegre azért, hogy ne tudjon más klubhoz menni.

Csak magyarul találtam meg most, kíváncsi lennék a spanyol/angol szövegre is.
Ha ez valóban benne van a szerződésben, akkor számomra kérdéses az első és második pont is, ugyanis ha teljesen elkötelezett lett volna, akkor kiáll már az első napokban egy sajtótájékoztatóra, hogy rendezze a dolgot.

Ha viszont csak annyi szerepelne, hogy 1.-jén a kasszához lehet vonulni a csekkért, akkor nincs miről beszélni. Utóbbin sem lepődnék meg, tovább bizonyítaná a kiváló vezetés hozzáértését.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.08. 22:09:38

Sanama írta:
pr13 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ky-sources

Nekem semmi bajom nem volt azzal, hogy elment, de hátbaszúrni azt a klubot, ami sztárrá tette.. =D> =D>
De ezzel mi a gond? Én ezt nem igazán értem. Vannak sötét foltok, meg sunyi dolgok az egész átigazolásában, de ez miért az?

Októberben a vezetőség ajánlott neki egy szerződést, ami egyben jelentette azt is, hogy most 222 milliót kapott érte a csapat. Többek között ő meg ezért kapott egy "aláírási" pénzt, vagy itt hűség pénznek mondják. Ergo kapott pénzt, hogy a klub többet kapjon érte ha kivásárlással távozik. Most ha nem írja ezt alá, akkor még kevesebbet kapott volna érte a klub, de a klub az ő oldalát nem akarja teljesíteni?!

Az, hogy most a szerződésben erre milyen kifizetési dátum vonatkozik, szerintem teljesen más dolog. De ha egyszerűen benne van, és aláírták, akkor ki kell fizetni. Ha mondjuk december 1 lett volna a teljesítési dátum, akkor Bartomeu most visszaperelné, vagy mi? Ezt nem értem esküszöm.

Ha viszont, kapott külön aláírási pénzt, meg ez a hűség pénz most más, akkor visszavonok mindent, de amennyit tudok, nekem ez aláírási pénznek tűnik. Az meg ugyanúgy van mindenkinél, ez nem Neymar sara.

UI: Mármint én még olyanról nem hallottam, hogy szerződéshosszabbításnál olyan kikötés van, hogy csak akkor kapja meg a pénzt, ha x dátumig itt marad, vagy hasonló, hanem azt általában azért kapják, hogy aláírják a szerződést. De persze ettől ez lehet egy kivételes eset, de akkor meg sajnos megint a vezetőség kompetenciáját mutatja, hogy július 31(talán?) volt a dátum, nem pedig szeptember 1 mondjuk.
Ha jól tudom azért kapta volna, mert a kivásárlási árat miden évben autómatikusan emelték volna. Az éves emelést kapta volna meg minden évben. Azt, hogy ezt minek nevezzük, aláírás pénznek, vagy hűségpénznek az ebben az esetben mind1. Mondjuk ebben azért hibázott a Barca. Mert, ha már hűségpénz, akkor miért nem Szeptember 1-el jár, amikor letellik az igazolási szezon, miért Aug 1-el? Szóval ezt valszeg benézték és ha tetszik, ezért bizony Barto a felelős.
Az egy másik kérdés, hogy mennyire volt etikus Neymar és bandája ebben az egész történetben, de ha a szerződést nézzük, akkor jár nekik.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.08. 21:42:21

pr13 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ky-sources

Nekem semmi bajom nem volt azzal, hogy elment, de hátbaszúrni azt a klubot, ami sztárrá tette.. =D> =D>
De ezzel mi a gond? Én ezt nem igazán értem. Vannak sötét foltok, meg sunyi dolgok az egész átigazolásában, de ez miért az?

Októberben a vezetőség ajánlott neki egy szerződést, ami egyben jelentette azt is, hogy most 222 milliót kapott érte a csapat. Többek között ő meg ezért kapott egy "aláírási" pénzt, vagy itt hűség pénznek mondják. Ergo kapott pénzt, hogy a klub többet kapjon érte ha kivásárlással távozik. Most ha nem írja ezt alá, akkor még kevesebbet kapott volna érte a klub, de a klub az ő oldalát nem akarja teljesíteni?!

Az, hogy most a szerződésben erre milyen kifizetési dátum vonatkozik, szerintem teljesen más dolog. De ha egyszerűen benne van, és aláírták, akkor ki kell fizetni. Ha mondjuk december 1 lett volna a teljesítési dátum, akkor Bartomeu most visszaperelné, vagy mi? Ezt nem értem esküszöm.

Ha viszont, kapott külön aláírási pénzt, meg ez a hűség pénz most más, akkor visszavonok mindent, de amennyit tudok, nekem ez aláírási pénznek tűnik. Az meg ugyanúgy van mindenkinél, ez nem Neymar sara.

UI: Mármint én még olyanról nem hallottam, hogy szerződéshosszabbításnál olyan kikötés van, hogy csak akkor kapja meg a pénzt, ha x dátumig itt marad, vagy hasonló, hanem azt általában azért kapják, hogy aláírják a szerződést. De persze ettől ez lehet egy kivételes eset, de akkor meg sajnos megint a vezetőség kompetenciáját mutatja, hogy július 31(talán?) volt a dátum, nem pedig szeptember 1 mondjuk.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.08. 21:28:41

http://www.skysports.com/football/news/ ... ky-sources" target="_blank

Nekem semmi bajom nem volt azzal, hogy elment, de hátbaszúrni azt a klubot, ami sztárrá tette.. =D> =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 15:52:48

ktm írta:...
igen onnan írtam, viszont a transfermarkton is van golden shoe tabella és a francia gólszerzők (egy forduló már lement) csak 1.5x szorzót kaptak.

de itt a hivatalos
http://www.uefa.com/memberassociations/ ... s/country/" target="_blank

ez alapján (akár összesített, akár csak tavalyi év) tényleg 5. helyen vannak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.07. 14:58:44

Messias2 írta:Barcelona playing Real Madrid at 99,000 capacity Nou Camp on Sunday. Neymar will be playing against Guingamp at 18,000 Stade de Roudourou
A spanyol elso ligaban is vannak ilyen kis stadionok...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.08.07. 14:32:41

visca el barca írta:
ktm írta:Tudtommal a franciák beelőzték a portugálokat(sőt az oroszok is), szóval most már szerintem 2-es szorzója lesz a francia ligának.
06/08/2017

1. spanyol - 8013
2. angol - 6163
3. német - 4610
4. olasz - 4288
5. portugál - 3120
6. francia - 2873
7. orosz - 1981

továbbra is az első 5 ligának van 2x szorzója, alattuk 1.5x
Forrás? Én bárhol nézem, mindenütt a franciákat írják 5.-nek. Valószínűleg két külön listát nézünk, mert a számok sincsenek köszönőviszonyban se.:)


Edit: Tárgytalan, közben megtaláltam, de ez a eurotopfoot-os lista szerintem valalmi aggregált dolog lesz, ami nem csak az utolsó x évet nézi. Szóval inkább maradok az uefa koefficienses táblázatnál, ami szintén megtalálható az oldalon egyébként.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.07. 14:12:05

Barcelona playing Real Madrid at 99,000 capacity Nou Camp on Sunday. Neymar will be playing against Guingamp at 18,000 Stade de Roudourou
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.08.07. 13:08:35

Jó,hogy kijött Tamás cikke, mert így már azért tisztán látni,hogy akármekkora zseni is legyen a barátunk és sokat köszönhetünk neki,azért mégiscsak egy kis gerinctelen ...éreg. Az én véleményem szerint ilyeneknek nincs helye a Barca-ban. Valahogy mindig sejteni lehetett,hogy vetített ezzel lelépős dumájával. Röhejes amúgy,hogy a díjnyertes cimbije buktatja be. Gondolom a csapattársak elött sem azt adta elő, hogy július 12-én már kb. tudta, hogy lépni fog. Messiék helyett csak egy egészen picit érzeném magam szembeköpve, már ami a pályán és azon kívüli nagy barátságot illeti.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.07. 13:04:36

Sok helyen még mindig azt olvasom, hogy miért nem szabott meg a Barca egy magasabb kivásárlási árat Neymarnak - és a többi játékosnak is. Én azt gondolom, hogy ez az igazolás a maga 220 milliójával nagyon hosszú ideig átigazolási rekord lesz. A tény, hogy meghülyült a piac, és ami eddig 40-60-80 volt maximum, az most 100-ról indul, de ezt az átigazolási díjat sokáig nem fogják megdönteni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem a klub kellően védte magát azzal, hogy az eddigi rekordigazolás kétszerese volt a kivásárlási ár. Nyilván lehetett volna 300 például, de szerintem a katariak 250-nél nem gondolnám, hogy többet fizettek volna. Az meg, hogy a Reál 1 milliárdos kivásárlási árakat szab meg védi őket mindaddig, míg a játékost meg nem hülyítik, és nem akar menni. Mert akkor 1 milliárdot nem fognak fizetni értük, viszont a hisztiző, kedvtelen, bomlasztó embertől jobb megszabadulni. Ha nekünk Neymarnak lett volna 1 milliárdos kivásárlási ára - mivel őt bőven behülyítették - szerintem 150-200 között tudtuk volna eladni. Lehet én vagyok naív, de én azt sem tartom kizártnak, hogy Cé volt az első számú opciója a Psg-nek, és azért kezdte ő is a hiszijét. De ha ő lett volna és ment volna nyáron, akkor ő is valahol 150-200 körül lett volna eladva, hiába a milliárdos kivásárlási ár. Magyarul ha a játékost behülyítik, a klub tehetetlen, mert senki nem akar egy duzzogó gyereket magához láncolni, aki csinálja a csapaton belüli feszültséget. Emiatt összességében jó volt a 220 milliós kivásárlási ár.

Ami meg a búcsú videót illeti. Némileg megható volt, ugyanakkor a videó nem segít Neymarnak gerincet növeszteni, ugyanis az eligazolását már réges rég tudta. Tudta, hogy menni fog, ezt igazolja Dani nyilatkozata is, aki fél lábbal már a Cityben volt, aztán hirtelen aláírt a Psg-hez, elmondása szerint Neymar beszélte rá. Azt is tudta bőven, hogy a pénz nem lesz gond. Azt viszont nem tudta mit szól hozzá az UEFA. Miután ők zöld utat adtak, nem volt kérdés...Apuci mosdatása meg nevetséges. Ezt a vak is látja, hogy kamu.

Így mindent összegezve, az események tükrében nem bánom, hogy elment. Tény, hogy egy remek játékos távozott, de ő ide túlzottan nyughatatlan lett volna, minden évben lett volna valami gond. Sajnálom, hogy elment, de nem bánom, hogy nincs itt! Sok sikert neki. Remélem Lang leveszi a pályáról! :-)))

Amúgy meg ha a személyes dicsőség és nem a pénz motiválta volna, akkor nem a vb évében dobbant, hiszen a mostanit követő aranylasztit megnyerni a vb-n mutatott jó produkcióval a legkönnyebb. Azért maradása esetén kb egy kezdő igazolással minden megnyerésére lett volna esélye. A Psg is jó csapat, de csak egy francia bajnokság - remélem nem sértettem meg ezzel senkit a fórumon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.07. 13:02:57

recrea írta:Chino, sportszakmailag nézve semmivel nincs kevesebb esélyük BL-t nyerni, mint nekünk vagy a Bayernnek, h a City és társairól ne is beszéljek.

Két öntörvényű klasszis igazolt hozzájuk, de mindkettő minőség, ha tudja kezelni őket a spanyol, akkor igenis, velük számolni kell. Eleve rég láttam olyan focit, mint amit Párizsban műveltek ellenünk, számomra az egy horror volt.
Neymarral komolyan erősödtek ez tény, de nem értem, hogy sportszakmailag miért lenne akkora esélye Bl-t nyerni, mint a Bayern, Barca stb. csapatnak. Nézzük meg az utóbbi éveket, elég komoly keretük volt korábban is, sőt Neymart leszámítva talán erősebb, mint a jelenlegi. Silva is talán a legjobb kh-nak számított, DiMaria fénykorát élte, volt náluk egy Ibra, aki nem a legfiatalabb volt, de így is top3-as csatár. Volt egy Ancelotti-juk is stb.
Az utóbbi 10 évben így is csak negyed -és nyolcaddöntőkig jutottak.
Ezt pedig nem hiszem, hogy egy Neymarral komolyan kompenzálni tudják, főleg, hogy pl. így Draxler ki is esik, aki elég komoly erősségük volt.
És még ott a kérdés, hogy tényleg tud-e annyi pluszt adni, mint amire számítanak. Láttunk már olyat hogy nagy játékosok új klubban mennyire visszaestek.

Nem akarom őket lehúzni, mert senki számára nem lebecsülendő ellenfél, de 2-3 olyan ellenfélen túl kell menni, aki a jelenlegi top5-be tartozik. Vagy lesz irtó nagy mákjuk és csak egyet kapnak, plusz még ott a döntő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2017.08.07. 13:08:00-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.08.07. 12:36:39

Elolvasva Tamás cikkjét, újra el tudom mondani, a vezetőség tehetetlen volt.
A hűségpénzt semmiképp sem szabad kifizetni, az ittenieknél az fogja kiverni a biztosítékot, lépten-nyomon ezt hallom.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.07. 12:26:37

Chino, sportszakmailag nézve semmivel nincs kevesebb esélyük BL-t nyerni, mint nekünk vagy a Bayernnek, h a City és társairól ne is beszéljek.

Két öntörvényű klasszis igazolt hozzájuk, de mindkettő minőség, ha tudja kezelni őket a spanyol, akkor igenis, velük számolni kell. Eleve rég láttam olyan focit, mint amit Párizsban műveltek ellenünk, számomra az egy horror volt.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.08.07. 12:19:52

Nagyon kopogtatnak már a fiatalok és már nincs annyira kilátástalan helyzet, mint pár éve, Messi-CR után már itt lehet egy Mbappé-Dembelé kettős, aminek elég komoly realitása is van, főleg, ha elviszi őket a Real-Barca duó.

Nincs Neymar könnyű helyzetben, BL cím kell neki, más esély nincs, mert a braziloktól nem várok csodát a VBn.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.07. 12:15:19

recrea írta:
visca el barca írta:
recrea írta: de hétvégén sztem megnézem a Psg meccset.
tegnap láttam, h írtad, hogy régebben szeretted a psg-t...Te... mi van veled mostanában? :mrgreen: nagyon nem leszünk így jóban :? :( :D
Sose voltunk :D :mrgreen:

Volt egy "sikerkoszakuk" a 90-es években, KEK-et, bajnokságot, francia kupákat nyertek...nekem a kedvenc kapusom Bernard Lama volt, emlékszem gyerekkoromban labdáztam a szobában, amikor kapust játszottam, akkor ő voltam :D Szerettem Patrice Lokot, Weah-t, illetve néztem 97-ben a Barca-Psg KEK döntőt.

Tök jó szívvel gondolok vissza rájuk :) egyébként most sincs velük semmi bajom, bár nem szurkolok nekik, továbbá hidegen hagy a francia bajnokság.
Én is hasonlóan voltam velük. Emlékszem Djorkaeff miket művelt ott, Lama meg Lama. Az a bizonyos KEK-döntő azóta is megvan VHS-en, sajnáltam is hogy pont velük kerültünk össze. Még a 2000-es években is szerethető csapat volt, de számomra az utóbbi években egyre kevésbé ez volt a jellemző. Én nem utáltam meg őket, amiért elvitték Neymart, szíve-joga mindkét félnek, de a körülmények azért nem voltak egészen tiszták, ahogy PSG egész hozzáállása a Barcához.
De azt tartom, hogy Neymar ide vagy oda igazán meghatározó csapat nem lesz belőlük. A játékosaik megvoltak, még sokkal jobb korban, mint edddig, de Franciaországon kívül nem nagyon tudtak vitézkedni.
Viszont Neymart abból a szempontból nem értettem, hogy ezzel a lépéssel pont egy olyan klubot választott, ahonnan esetleg nagyobb siker nélkül nem tud lelépni. Láttuk, hogy ha az arabok nem akarnak valakit elengedni ígérhetnek bármennyit és fejre is állhatnak nem fog szabadulni. Ha nagyon vergődik odadobnak egy +5-10 millás szerződést és lehűlnek a kedélyek.
Cserébe mondjuk egy Mbappé elmegy a Realba, jönnek a kupák, meghatározó játékos lesz, hiába jobb játékos a brazil nem biztos, hogy meg tudja előzni a franciát.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.07. 10:56:40

visca el barca írta:
recrea írta: de hétvégén sztem megnézem a Psg meccset.
tegnap láttam, h írtad, hogy régebben szeretted a psg-t...Te... mi van veled mostanában? :mrgreen: nagyon nem leszünk így jóban :? :( :D
Sose voltunk :D :mrgreen:

Volt egy "sikerkoszakuk" a 90-es években, KEK-et, bajnokságot, francia kupákat nyertek...nekem a kedvenc kapusom Bernard Lama volt, emlékszem gyerekkoromban labdáztam a szobában, amikor kapust játszottam, akkor ő voltam :D Szerettem Patrice Lokot, Weah-t, illetve néztem 97-ben a Barca-Psg KEK döntőt.

Tök jó szívvel gondolok vissza rájuk :) egyébként most sincs velük semmi bajom, bár nem szurkolok nekik, továbbá hidegen hagy a francia bajnokság.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 10:49:34

recrea írta: de hétvégén sztem megnézem a Psg meccset.
tegnap láttam, h írtad, hogy régebben szeretted a psg-t...Te... mi van veled mostanában? :mrgreen: nagyon nem leszünk így jóban :? :( :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.07. 10:40:39

Vakmacska írta:Kíváncsi vagyok, ha majd megint beindulnak az arabok, és nekiállnak robbantgatni, akkor is imádni fogja-e a várost.
Emlékszem, hogy a francia-német meccsen hallani lehetett a közvetítésben a robbanásokat.
Egy arab a meccsen akart robbantani, csak a szerencsének köszönhető, hogy nem jutott be.
Azért ne úgy képzeld el, h hozzátartozik a párizsi milliőhöz a mindennapi robbantgatás :D

Életemben nem néztem még eligazolt játékos meccsét az új csapatban, se Dinho, se Ronaldo, de hétvégén sztem megnézem a Psg meccset.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 10:30:48

Nero. írta:gondolom nem egy primitív bunkó hogy ennyire meg tudott gazdagodni
én nem tudom, de ha olajból van a pénze mint azt összes többinek, ahhoz olyan marha sok ész nem kell :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése