Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.09. 14:48:45

BEST BARCELONA TRANSFER SAGA XI 2017/18 (saját :mrgreen: )

Dybala

Dembelé Mbappé

Coutinho Di Mária/ Verrati
Seri

Azpilicueta Bellerín
Inigo M. Marlon

Mats :(

A kispadunk pedig elég ütős lehetne....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2017.08.09. 14:51:26-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 14:43:50

recrea írta:Hagyjuk már a francba azt a takony gyereket, meg a Liverpoolt is, kell a túrónak, harcoljanak vele az ötödik helyért, maradjon a süllyesztőben, mi meg építsünk csapatot, az se érdekel, ha rámegy a szezon.

Remélem Valverde azzal a csapattal számol, aki most a rendelkezésre áll, és nem kerget ábrándokat.

Szóljon már, aki szerint még mindig jó ötlet volt Neymar eladása. Bob, te ne írj, téged már felírtalak erre a listára.
Egyetértek. Mondjuk én eredményeket akarok idén, de nem úgy közel 300 millio eurot fizetünk két kisgyerekért + ez a keret is elég kell hogy legyen egy bajnoki címhez.

Bob "Neymar eladása rohadt jo biznisz volt" mondata nekem is bevésődött az agyamba pedig nem nagyon szoktam megjegyezni ki mit mond.
Nem akarok negativ lenni, de ez a transzfer nagyon kinyírt minket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.09. 14:42:53

Busi nem hiszem hogy elmenne, tudja ő is magáról hogy ebbe a rendszerbe született, nem feküdnének neki más csapatok szisztémái. Még akkor sem ha Guardiola az edző.
Amúgy Coutinho és Dembele : drágák igen, de szükség van rájuk, erősebbek leszünk velük, ez fontosabb mint a pénz, úgyhogy kellenek.
Spórolni pont az Inigo M. féléken lehet, aki jelenleg nem kell, mert jól állunk a védelemben. 3 megbízható védővel, plusz egy tehetséges fiatallal, aki már most jobb mint Mathieu volt bármikor is.
Illetve ha elpasszolnánk végre a Gomes és Arda féléket, vissza is jönne még némi pénz. illetve a Douglas Vermaelen pakknak is klubot találnánk, a fizujukkal is spórolunk.
emellett még Rafinha is mehetne mert túltengés van, akkor is ha a képességei alapján maradhatna az előbb említettekkel ellentétben.
Kép
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.09. 14:42:02

tilla07 írta: Dembele mitől túlhajpolt ember ?:) Senki velem együtt észre sem vette amig a Barca nem dobta fel a nevét.
MessiNeymarSuarez írta: És kit tudnál mondani, aki kiforrott, és elhozható?

Lehet mondogatni ilyeneket hogy Hazard és társai, de a valóság az hogy még kevesebb esély van rájuk mint Dembelére.
Ki lenne az aki neked tetszene 150 ért? 26-8 éves valaki aki már megjárta a hadak útját és nem is az a fontos most hova igazol hanem mennyiért tud majd továbblépni mert bizony én a Barcában voltam x 10 millával többet érek:) vagy ki? mert én tényleg egyetlen értelmes nevet nem tudnék mondani a két emberen kívül!
.
Azért pl amikor Suarez jött akkor nem volt gond hogy már nem 20 éves, nála az volt a lényeg hogy egy klasszis akire szükség volt !

Szerintem inkább egy Di Maria kéne, aki lehet hogy mindjárt 30, de ő legalább már kész játékos !Mire Dembelé igaz top játékos lesz, addigra Messi meg Suarez kiöregszik ! Mindig az a lényeg hogy ki az aktuális legjobbat és azt kell elhozni, és nem azt aki 5 év múlva lesz az !!
Az meg hogy nincs más opció mert Hazard és társai leheletlenek az oké, de azért Hazard meg Dembelé közt azért van pár lépcsőfok még! Azért pl a Juve 80m-ért vett kettő olyan kalibert mind Dembelé !!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.09. 14:41:38

MessiNeymarSuarez írta: Szánalmas...Aztán az lesz hogy augusztus 31-én éjfélkor bezár a bazár, és hoppon maradunk, erősítés nélkül tovább gyengülve...Kiváló ez a nyár =D>
Na most jött a hír, csak ezt hagytam ki: https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 3715895297" target="_blank

A Liverpool nem is beszélt a Barcelónával, sőt, a csapat és a város létezéséről sem tudnak :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 14:41:03

Hagyjuk már a francba azt a takony gyereket, meg a Liverpoolt is, kell a túrónak, harcoljanak vele az ötödik helyért, maradjon a süllyesztőben, mi meg építsünk csapatot, az se érdekel, ha rámegy a szezon.

Remélem Valverde azzal a csapattal számol, aki most a rendelkezésre áll, és nem kerget ábrándokat.

Szóljon már, aki szerint még mindig jó ötlet volt Neymar eladása. Bob, te ne írj, téged már felírtalak erre a listára.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:36:55

Varatrix írta:Neymar esete szinte egyértelmű, és tiszta volt a Coutinho sagához képest.
](*,)

Ugye délelőtt [goal.com, mundo, sport] lehozta hogy, pár óra, vagy az angol lap esetében már konkrét megállapodás.

Jelenleg tehát "PÁR ÓRÁVAL KÉSŐBB": " A játékos nem kéri magát átadó listára, bízik hogy a két klub barátságosan el tudja intézni az átigazolást. A klub vezetősége továbbra is optimista, de tudják hogy nem lesz gyors átfutású a traszfer." [sport]

A [Goal.com] akik már ott tartottak hogy kész a megállapodás, most arról írnak hogy, a Barca 109 millió fontos ajánlatára is nemet mondott a liverpool, és ismételten közölték hogy nem eladó.

=D>

Engem itt már ég nem az zavar hogy kattintást akarnak, mert mindenkinek szíve joga nem elolvasni, a fórumon sem kell reagálni, ha baromságnak tartod, de ennyire hogy lehetünk töketlenek hogy sorra hátrálunk ki az összes üzlet mögül?

Megkímélné az idegeimet ha most kilőnék a netet sept1-ig.
Tényleg nem értem a történéseket.
Ha van egy kiszemeltem akkor bízom abban amit elképzeltem, ha az van hogy csak valakit igazolni akarok akkor ok, hezitálok nem biztos az elhatározásom:) Ha ez utóbbi vagyok, mit keresek a Barcelona élén?

Ha az van spórolni akarok, megint csak azt kérdezem mit keresek a Barcelona élén? nem azért mert spórolni akarok, ez rendben van, csak éppen az agytröszt nem érti ma mi a helyzet:)

Ma maradt 3 napunk hogy valamiféle ütőképes csapattal felálljunk az Ősi rivális ellen... hát ez bukott:)

Jöjjön laporta vagy akárki de legyen már ennek vége!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:34:31

Cestus írta:Gyakorlatilag ugyanazt a sztorit erőltetik nap mint nap.

Coutinho órákon belül Barca játékos lehet --> A Liverpool és a Barca megegyezett, 120 millió --> A Liverpool semmiképpen sem adja el Coutinhot ---> Coutinho kikényszerítené a transzfert, szólt Kloppnak is ---> Coutinho nem fog kikényszeríteni semmit, baráti megegyezésre vár ---> A Barca valójában nem is tárgyalt a Liverpoollal Angliában, végig Németországban volt.
Szánalmas...Aztán az lesz hogy augusztus 31-én éjfélkor bezár a bazár, és hoppon maradunk, erősítés nélkül tovább gyengülve...Kiváló ez a nyár =D>
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.09. 14:31:18

Gyakorlatilag ugyanazt a sztorit erőltetik nap mint nap.

Coutinho órákon belül Barca játékos lehet --> A Liverpool és a Barca megegyezett, 120 millió --> A Liverpool semmiképpen sem adja el Coutinhot ---> Coutinho kikényszerítené a transzfert, szólt Kloppnak is ---> Coutinho nem fog kikényszeríteni semmit, baráti megegyezésre vár ---> A Barca valójában nem is tárgyalt a Liverpoollal Angliában, végig Németországban volt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.09. 14:27:31

Neymar esete szinte egyértelmű, és tiszta volt a Coutinho sagához képest.
](*,)

Ugye délelőtt [goal.com, mundo, sport] lehozta hogy, pár óra, vagy az angol lap esetében már konkrét megállapodás.

Jelenleg tehát "PÁR ÓRÁVAL KÉSŐBB": " A játékos nem kéri magát átadó listára, bízik hogy a két klub barátságosan el tudja intézni az átigazolást. A klub vezetősége továbbra is optimista, de tudják hogy nem lesz gyors átfutású a traszfer." [sport]

A [Goal.com] akik már ott tartottak hogy kész a megállapodás, most arról írnak hogy, a Barca 109 millió fontos ajánlatára is nemet mondott a liverpool, és ismételten közölték hogy nem eladó.

=D>

Engem itt már ég nem az zavar hogy kattintást akarnak, mert mindenkinek szíve joga nem elolvasni, a fórumon sem kell reagálni, ha baromságnak tartod, de ennyire hogy lehetünk töketlenek hogy sorra hátrálunk ki az összes üzlet mögül?

Megkímélné az idegeimet ha most kilőnék a netet sept1-ig.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 14:24:49

visca el barca írta:ezt a levelet egy angol, médiában dolgozó pali kapta, és tette ki twitterre. nem tudom mennyire lehet hiteles.

https://pbs.twimg.com/media/DGyTOVdXkAA1KIg.jpg" target="_blank
Hatalmas fazonok lehetnek ezek az újságirók miket ki nem talàlnak :lol: Mindjart én is szerkesztek valamit :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 14:17:54

ezt a levelet egy angol, médiában dolgozó pali kapta, és tette ki twitterre. nem tudom mennyire lehet hiteles.

https://pbs.twimg.com/media/DGyTOVdXkAA1KIg.jpg" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:14:26

BarcafanTomee írta:Angol média szerint Guardiola kifizetné Busquets 200 milliós kivásárlási árát. Ha igaz a hír, ha nem, és Busi tuti marad, valamit kezdenünk kéne ezekkel a kivásárlási árakkal...
Robertóval kell kezdeni, mert az a 40 millió nevetséges, a MU és a Chelsea vinné is a hírek szerint. Szerencsénk van, hogy maradni szeretne minden áron.
Gardiola nekem nagy csalódás, nem tudnám elképzelni hogy azt a csapatot gyengíteném ahol felnőttem és a legnagyobb sikereimet elértem, játékos vagy edző ez most mindegy.

Busi: szerintem Ő az egyik aki megérdemelné, talán máshol is kipróbálhatja magát mielőtt lecseng a korszaka, nehéz ügy!
200 milla: én elengedném, és sok sikert kívánnék neki mert tényleg megérdemli.

Most jön képe a dolog, évek óta nem tudonk a b csapatból senkit felmutatni, ott valami nagyon rosszul működik!

Nem félek mert ha Busi menne, van 200 millánk megint,,, most nagyon boldog lennék ha Laporta és a stábja lenne :)

Miért LPORTA: anno mindent megnyertünk, senki nem mert odamászni Barcelónába hogy ezt meg azt visszük! Az az volt pár próbálkozás amit elég komolyan el is hárított, nem eladó menj vissza ahonnan csak jöttél.
Ez a BArcelona és ámen ne akarj tól sokat ha csak mi nem akarjuk!
Ezt tudta mindenki a világban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.08.09. 14:19:18-kor.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.09. 14:00:55

Angol média szerint Guardiola kifizetné Busquets 200 milliós kivásárlási árát. Ha igaz a hír, ha nem, és Busi tuti marad, valamit kezdenünk kéne ezekkel a kivásárlási árakkal...
Robertóval kell kezdeni, mert az a 40 millió nevetséges, a MU és a Chelsea vinné is a hírek szerint. Szerencsénk van, hogy maradni szeretne minden áron.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 13:57:26

Barca420 írta:Szerintem nem gond a 150m kifizetése, csak nem mindegy hogy kire! Ez a Dembélé gyerek tény hogy nagy tehetség, ezt nem vitataj senki, de nem egy ilyen túl hájpolt emberért kéne letenni a 150-et.

Szerintem sokkal inkább már kész kiforrott klasszisokért kéne kifizetni ekkor összegeket ! Mert azért azt lássuk be hogy a vannak Dembelénél jobb játékosok is, csak mi megint egy hájpolt valakit akarunk mert vele több mezt tudunk majd eladni! #-o
Dembele mitől túlhajpolt ember ?:) Senki velem együtt észre sem vette amig a Barca nem dobta fel a nevét.

Én sem néztem a German bajnokságot mert ki nem állhatom úgy ahogy van, persze ez nem mentesít:)
Ez a gyerek egy őstehetség , fiatal sok év lehet még előtte, remélem a barcában ha 150 hát 150...

Ki lenne az aki neked tetszene 150 ért? 26-8 éves valaki aki már megjárta a hadak útját és nem is az a fontos most hova igazol hanem mennyiért tud majd továbblépni mert bizony én a Barcában voltam x 10 millával többet érek:) vagy ki? mert én tényleg egyetlen értelmes nevet nem tudnék mondani a két emberen kívül!
Dybala vagy ki? fele annyit sem adnék érte mint akiket kiszemeltünk.
Nem szeretem Bertameu, azt gondolom Ő és a csapata árt a Barcának, de az elvitathatatlan csak észre vették kit is kellene igazolni, aztán nem tudom, milyen külső források magyarázták el nekik a tényeket:) nem rám tartozik, de az biztos, látták a lényeget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.08.09. 14:03:17-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 13:52:50

Barca420 írta:Szerintem nem gond a 150m kifizetése, csak nem mindegy hogy kire! Ez a Dembélé gyerek tény hogy nagy tehetség, ezt nem vitataj senki, de nem egy ilyen túl hájpolt emberért kéne letenni a 150-et.

Szerintem sokkal inkább már kész kiforrott klasszisokért kéne kifizetni ekkor összegeket ! Mert azért azt lássuk be hogy a vannak Dembelénél jobb játékosok is, csak mi megint egy hájpolt valakit akarunk mert vele több mezt tudunk majd eladni! #-o
És kit tudnál mondani, aki kiforrott, és elhozható?

Lehet mondogatni ilyeneket hogy Hazard és társai, de a valóság az hogy még kevesebb esély van rájuk mint Dembelére.
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.09. 13:44:17

Szerintem nem gond a 150m kifizetése, csak nem mindegy hogy kire! Ez a Dembélé gyerek tény hogy nagy tehetség, ezt nem vitataj senki, de nem egy ilyen túl hájpolt emberért kéne letenni a 150-et.

Szerintem sokkal inkább már kész kiforrott klasszisokért kéne kifizetni ekkor összegeket ! Mert azért azt lássuk be hogy a vannak Dembelénél jobb játékosok is, csak mi megint egy hájpolt valakit akarunk mert vele több mezt tudunk majd eladni! #-o
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 13:21:07

Feast4 írta:Amiatt is meg kell húzni egy (igazából kettő) nagy igazolást, hogy megmutassuk mi az FC Barcelona vagyunk, nem pedig az FC Rizseshús akiknek volt pár jó játékosa volt egy nagy korszaka de a foci pénzügyi oldala simán térdre kényszeríti.

Igen is meg kell mutatni, hogy egy pénzéhes játékosunkat tudták elvinni, de mi erre a lóvéra nem voltunk rászorulva és igen tele vagyunk pénzzel ezért nagy igazolásokat lépünk meg nagy célokért megyünk.

Nyilván jobbak (én is azt favorizálnám) az ilyen Umtiti féle igazolások, de hány jött össze az utóbbi években ilyen? Sajnos ez most nem az a situ amikor ilyenekkel operálhatunk. Meg kell felelni a vezetőségnek, a sponzoroknak a rajongóknak stb. stb.

Egyetértek.

Ronaldinho mennyi volt 2003-ban? 30 millió? Akkor az éves mezszponzori pénzünk is kb annyi volt...
Ha most a Nike 100-120 millióját nézzük, akkor még lényegében helyben is lennénk.


Eszméletlen összegek ezek, de minden más pénz nőtt a fociban, a bevételek is, szóval azt is nézzük.

Mellesleg a magas árak miatt szerintem pont nem nekünk kéne leginkább kárognunk, mert mi még ki is tudjuk fizetni, inkább azok a kiscsapatok akik egyre inkább esélytelenné válnak, bár ha ő nekik is nőnek a pénzek...
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 13:09:30

Az első és a legfontosabb amire ez a klub épül a több 10 millió szurkoló világszerte. Nem teheted meg velük hogy csendben vagy és belerokkansz a piac diktálta árakba, ennél sokkal nívósabb erőseb a Barcelona.

Igenis meg kell mutatni: ha 150 hát 150, kibírjuk és ha okosak vagyunk ebből nagyon nagyot profitálunk az elkövetkezendő éveknben.
Most 150 kiadás, lehet 2 év mulva 400 bevétel a franc sem tudja, de a legrosszabb stratégi, ha behúzod füled farkad és szép csendesen elviseled: a 10 helyen vagy európában, ez nem a Barca!
Jah hogy lehúznak bennünk? Ma lehet, de holnap már mi nevetünk azokon akik eladták ennyiért!

A futball piac sem különb mit bármilyen más piac az életben, néha bele kell nyúlni a zsebbe hogy ne maradj le, nem egy kirivó eset a mienk.

Természetesen meg kell értenem azokat is akik takarékosabban gondolkodnak, de a takarékos "biztosra megyek" gondolkodás nem vezet a csúcsra max a biztos "elevickélek a zavarosban szintre" ami édes kevés a trónra!

Szóval, néha bizony nagyot kell álmodni mert lemaradsz és kimaradsz, ez a futballban a véged jelenti és sok sok év lesz mire ezt rendbe teheted és csak úgy tudod majd, amit nem akartál(nagyot lépni) akkor bizony meg kell lépned és fogod a fejed, miért nem régen tettem meg :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.08.09. 13:45:25-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.09. 12:57:42

Amiatt is meg kell húzni egy (igazából kettő) nagy igazolást, hogy megmutassuk mi az FC Barcelona vagyunk, nem pedig az FC Rizseshús akiknek volt pár jó játékosa volt egy nagy korszaka de a foci pénzügyi oldala simán térdre kényszeríti.

Igen is meg kell mutatni, hogy egy pénzéhes játékosunkat tudták elvinni, de mi erre a lóvéra nem voltunk rászorulva és igen tele vagyunk pénzzel ezért nagy igazolásokat lépünk meg nagy célokért megyünk.

Nyilván jobbak (én is azt favorizálnám) az ilyen Umtiti féle igazolások, de hány jött össze az utóbbi években ilyen? Sajnos ez most nem az a situ amikor ilyenekkel operálhatunk. Meg kell felelni a vezetőségnek, a sponzoroknak a rajongóknak stb. stb.
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 12:36:56

Stalkyard írta:Remelem jön Coutinho es Dembele is, egyedül igy lehetne menteni ezt a nyarat.

Tekintve hogy mindkét igazolás hiány posztra történik, es fiatal klasszis játékosokrol van szó, nem értem ezt az óriási felháborodást az árakon. Neymart 21 évesen a brazil bihocligabol hoztuk 100 feletti összegért gyaníthatóan, azon a transzferen senki se akadt ennyire fent. Most Dembele személyében egy olyan 21 éves embert hoznank 120-150 millaert, aki mar bizonyított egy Dortmundban, ráadásul azt se kell említeni mekkora infláció folyik az átigazolási piacon... Coutinho nagyjából ugyanez a tészta. Szóval marhára nem ertem ezt anagy felháborodást. Azt gondoltátok, hogy Neymar (es Iniesta) pótlása majd meglesz 60 milla + 2 barimeccs? Vagy komolyan nem ertem. Ennyibe kerül manapság egy fiatal klasszis igazolás. Fel kene ébredni. Vagy lehet játszani a büszke hungarokatalant, aztán najd kéretik csendben lenni ha jövőre mi állunk majd a 6-1 rosszabbik felén az olajosok ellen.
Mindent mondatoddal egyetértek!

Dembele óriási tehetség, nem kell hozzá nagy (ész) hogy az ember észrevegye, a mozgása , ahogy lát a pányán stb stb, Cou. önmagában egy zseni ez is tisztán látszik, szükségünk van rájuk.
Mindkettőnek egyetlen nagy baja van: egyenlőre rossz csapatban vannak.
A mostani helyzetben nem szabad spórolni mert olyan gödörbe kerülhetünk amiből nagyon nehéz lesz kimászni!

Az áruk annyi amennyi, sajnos elszálltak a dolgok, de ettől még nem áll meg az élet, lépni kell mert aki itt fanyalog az majd nagyon szomorú lesz amikor semmit nem nyerünk és csakugyan fordítva lesz az 6:1, aszem ezt senki nem szeretné megélni!

Dembele, talán még azt is megkockáztatnám lehet olyan mint Ney vagy még több.
Öröm nézni ahogy mozog és amilyen lazán, ösztönből teszi mindezt. Hihetetlen a pali =D>
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.09. 12:29:18

Stalkyard írta: Azt gondoltátok, hogy Neymar (es Iniesta) pótlása majd meglesz 60 milla + 2 barimeccs?.
Ezzel én is egyet érrtek. Két fiatal játékos akik kulcsjátékosok a csapatukban, egyiket se akarják eladni.Valahogy ki kell őket mozdítani.Egy megoldás van. Pénz...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.09. 12:12:54

Remelem jön Coutinho es Dembele is, egyedül igy lehetne menteni ezt a nyarat.

Tekintve hogy mindkét igazolás hiány posztra történik, es fiatal klasszis játékosokrol van szó, nem értem ezt az óriási felháborodást az árakon. Neymart 21 évesen a brazil bihocligabol hoztuk 100 feletti összegért gyaníthatóan, azon a transzferen senki se akadt ennyire fent. Most Dembele személyében egy olyan 21 éves embert hoznank 120-150 millaert, aki mar bizonyított egy Dortmundban, ráadásul azt se kell említeni mekkora infláció folyik az átigazolási piacon... Coutinho nagyjából ugyanez a tészta. Szóval marhára nem ertem ezt anagy felháborodást. Azt gondoltátok, hogy Neymar (es Iniesta) pótlása majd meglesz 60 milla + 2 barimeccs? Vagy komolyan nem ertem. Ennyibe kerül manapság egy fiatal klasszis igazolás. Fel kene ébredni. Vagy lehet játszani a büszke hungarokatalant, aztán najd kéretik csendben lenni ha jövőre mi állunk majd a 6-1 rosszabbik felén az olajosok ellen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 12:11:39

Nyiri81 írta:
brownieheaven írta:Ezek a hírek akkor lesznek hitelesek, amikor az angol média írja meg őket.
Direkt megnéztem. Angolok közül írnak ilyet is olyat is. Tehát az sem mérvadó
Értem én hogy minden hírnek (értéke van meg kell a kattintás) , de egy újságíró hitelesség nélkül kb olyan: mint a sündisznó tüskék nélkül:) ok hogy nincsen neki, ám akkor az nem sündisznó...

"Bár a papagáj is tud beszélni, nem lesz emberibb. Ahhoz először meg kellene tanulnia hazudni."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.08.09. 12:26:31-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.09. 12:07:06

brownieheaven írta:Ezek a hírek akkor lesznek hitelesek, amikor az angol média írja meg őket.
Direkt megnéztem. Angolok közül írnak ilyet is olyat is. Tehát az sem mérvadó
Csak is Puyol
Válasz küldése