Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.09. 16:44:55

Borítékolható volt hogy hála a brazil famíliának, ezek után majd még a s***t is kihajtják belőlünk ha játékost akarunk venni. Lehet itt csapatépítésről beszélni, de a helyzet nem változik, alap emberünk lelépett akit pótolni kell, persze ha akarunk jövőre valamit nyerni. A stadionépítést ne keverjük ide, ezek tök jó politikusi dumák azoknak az embereknek akik a fától nem látják az erdőt. Szerintem Dembelét elhozzák, kerül amibe kerül, hogy mennyire jó választás, az megint egy olyan helyzet amibe belekerget a piac mert nincs minőségi alternatíva. Fiatal, hosszú távra jó lehet ha klappol persze, de remélem most majd a kivásárlási áraknál észnél leszünk.

A pool pedig azt teszi amit nekünk is kellett volna úgy mindig is, ha kell az adott játékos akkor fizesse ki az adott klub. Aki pedig nem szeretne a barcába játszani, ennek érdekében tenni valami, azt az egyént gyorsan el kell felejteni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 16:40:00

Bob_Marley írta:
recrea írta:Az majd szezon végén dől el, h lehetett-e pótolni, másrészt ebből csak a 220 a fix, többi feltételezés, harmadrészt honnan tudod, h a fennmaradó 3 évben nem hozott volna a neve vagy góljai 200 milliót?!

Fogják a fejüket a vezetőségében, nyugodtan elhiheted.
Nyilván feltételezés mennyit hozhat a, de a kiesett fizetés és az átigazolási díj fix. És igen majd szezon végén kiderül. Fogadás? :) Részemről azt mondom meglesz a bajnokság. :wink: Másik topikban pont írtam miért lehet jó, hogy felbomlik elől a hármas.
Csak a 220 a fix, h mi mennyiért vettük, sztem ők maguk sem tudják, kiesett fizut meg összeségében (csapatszinten) kell nézni, mert ha jön két játékos, akik ketten ugyanannyit keresnek, mint Neymar keresett, akkor nincs kiesett fizu. Főleg, ha a 26 milliót is ki kell még fizetnünk, plusz lehet, h a Santosnak is kell fizetnünk. Plusz a járulékos költségek, amiért most a játékosokat üldözzük, plusz az ő árukat is megdobta minimum 50 %-al. Reálisan nézve, ez egyáltalán nem érte meg gazdaságilag, egyedül a Neymar családnak.

Azért a saját csapatom ellen nem fogadok, továbbá én se jósolok rossz szezont, ellenben az msn felbomlásának pozitív hatásában én is látok fantáziát.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.09. 16:39:20

Bob_Marley írta: hajnesszel egyetértek, valakinek csak ez számít, hogy hú ha ez jön akkor hú, pedig a csapatéíptés nem így folyik. Tessenek ilyenkor is Rm-mel példálózni Ceballos 15 millió euró, jó napot kívánok. Serit hozzuk el x-ért és ár/érték arányban a legjobb megoldás. Coutinho, de főleg Dembelé is túlárazott, felesleges igazolás lenne így.
Ki tudja, hogy Ceballos mit fog alkotni, vagy hogy fog-e játszani.Volt egy jó tornája, igen. Akkora spíler azért nem volt a Betisben, ha nem lett volna ez az EB a kutya se tudna róla. Nálam azért 38 meccs 2 gólpassz egy középpályástól nem a legveretesebb. Lehet, hogy jó játékos, de ki tudja mi lesz. Plusz a Realnak van egy stabil kezdő kp-ja + Kovacic. Nem kockáztattak. Nálunk van egy rakat fölösleg és sajnos Ini idősödésével nincs egy stabil gálakezdőnk.
Egy 26 éves túl sokat nem bizonyított Seri jó ár/érték arány 40 millióért?! Már bocs, de ez ugye nem komoly? Pláne, hogy van még x+10 középpályás a cseresorban.

Nem olyan könnyű ez a jó ár/érték arány. Nem véletlen hogy nem hemzsegnek a nagyobb csapatoknál.

Ha megkívánja a helyzet, akkor a nagycsapatoknak költeni kell. Nem kell persze minden posztra folyamatosan megvenni a legjobbakat, de pl. balszélsőre olyan szükségünk van , mint egy falat kenyér. Vagy megpróbáljuk Deut, mert jó ár/érték arány, aztán nézünk, hogy nincs bal oldalunk. Most van egy ember, aki a posztján az egyik, ha nem a legnagyobb tehetség, már nem egy 0km-es emberke aki sok évre megoldhatja a posztot. Sajnos ezt meg kell fizetni. És az idő nem nekünk kedvez. Ahogy múlik egyre nehezebb alkupozícióban vagyunk.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.09. 16:36:14

Ugy néz ki megvan Dembele és Coutinho is. Akkor nem vagyok elégedetlen, csak még vannak akiknek menni kellene. És végül a Martinezt sajnálom, hogy lemondták, mert bár létszámban megvagyunk középső védőkben, de Mascheránó és Pique is hajmeresztő dolgokra képes.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 16:31:43

recrea írta:
Bob_Marley írta:220 kontra 115(?) + kiesett a fizetése a még plusz 70-80 millió meg aláírási pénz, ha ez gazdaságilag nem volt egy jó biznisz, akkor nem értem. Csak nettóban kétszer annyiért adtunk el mint bárki. Pótolni meg bárkit lehet, főleg csapatszintén.
Az majd szezon végén dől el, h lehetett-e pótolni, másrészt ebből csak a 220 a fix, többi feltételezés, harmadrészt honnan tudod, h a fennmaradó 3 évben nem hozott volna a neve vagy góljai 200 milliót?!

Fogják a fejüket a vezetőségében, nyugodtan elhiheted.
Nyilván feltételezés mennyit hozhat a, de a kiesett fizetés és az átigazolási díj fix. És igen majd szezon végén kiderül. Fogadás? :) Részemről azt mondom meglesz a bajnokság. :wink: Másik topikban pont írtam miért lehet jó, hogy felbomlik elől a hármas.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 16:15:19

150 milla Dembéléért nem picit túlzás, de ha nincs más út, kicsengetném. Az a gyerek elképzelhető, hogy meg is érné majd a befektetést, még azzal együtt is, hogy totál hülyének néz minket a Dortmund, mert megtehetik.
Továbbra sem értem, hogy Draxler neve miért nem merül fel komolyabban. (igen, tudom, lefotózták az ügynökét Barcelonában, meg hasonlók). Az a gyerek nagy spíler, ráadásul ha komolyan elvinnék Mbabbét is arabék, full feleslegessé válik majd párizsban. 60 milla körül tuti hozható lenne, még a mai elszállt árak mellett is.
Coutinho nehéz ügy. Ha nem veri az asztalt, nem lesz transzfer, márpedig nem veri. Nem kéne nyüstölni, mert csak az időnket vesztegetjük, más után kéne nézni. Nem hasonló a stílus, de maradva a németeknél, ott egy Goretzka, akit Kroos utódjának tartanak, és akinek jövőre lejár a szerződése, szinte fillérekért hozható lenne. Sokkal komplettebb, és jobb futballista, mint a Bayern által megvett Rudy.
Weigl-t is elnézegetném bármikor a középpályánkon, ha Valverde be tudna illeszteni még egy Busi típusú játékost.
A lényeg, hogy vannak lehetőségeink, lóvé sem akadály. Már csak egy normális sportigazgató kéne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 16:11:35

Bob_Marley írta:220 kontra 115(?) + kiesett a fizetése a még plusz 70-80 millió meg aláírási pénz, ha ez gazdaságilag nem volt egy jó biznisz, akkor nem értem. Csak nettóban kétszer annyiért adtunk el mint bárki. Pótolni meg bárkit lehet, főleg csapatszintén.
Az majd szezon végén dől el, h lehetett-e pótolni, másrészt ebből csak a 220 a fix, többi feltételezés, harmadrészt honnan tudod, h a fennmaradó 3 évben nem hozott volna a neve vagy góljai 200 milliót?!

Fogják a fejüket a vezetőségében, nyugodtan elhiheted.
FUbarca
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.08.09. 15:47:46

2017.08.09. 16:10:09

Az új Mestalla is állami pénz nélkül épül, igaz már vagy 10 éve. Vagy az Espanyol új stadionja, amit pár éve adtak át.

Egyébként ne ezen lovagolj, inkább térj ki a többi böszmeségre amiket írtál.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 16:06:49

220 kontra 115(?) + kiesett a fizetése a még plusz 70-80 millió meg aláírási pénz, ha ez gazdaságilag nem volt egy jó biznisz, akkor nem értem. Csak nettóban kétszer annyiért adtunk el mint bárki. Pótolni meg bárkit lehet, főleg csapatszinten.

hajnesszel egyetértek, valakinek csak ez számít, hogy hú ha ez jön akkor hú, pedig a csapatéíptés nem így folyik. Tessenek ilyenkor is Rm-mel példálózni Ceballos 15 millió euró, jó napot kívánok. Serit hozzuk el x-ért és ár/érték arányban a legjobb megoldás. Coutinho, de főleg Dembelé is túlárazott, felesleges igazolás lenne így.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.09. 16:04:19

MessiNeymarSuarez írta:Hajnesz:

Ha habzsidörzsiként elverünk most 250-270 milliot 2 játékosra akkor sem lesz plusz adósság, sőt még igy is bőven pluszba lenne a nyár, mert alapbol Verrattira be lett kalkulálva egy 100-as, ehelyett ő nem jött, és Neymar ment 220-ért cserébe.
Ezt én mind értem, de akkor is hatalmas összegekről beszélünk, és ár-érték arányban semmiféleképpen se járunk jól szerintem.
Max ha mindkettő beválik, mindkettő sérülés nélkül tolja hosszú évekig, majd aztán a karrierjük végén még látunk is pénzt belőlük, akkor megéri NEGYEDMILLIÁRD eurót elkölteni 2 játékosra...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 16:03:50

tilla07 írta:
FUbarca írta:Tilla, olyan szinten elveszett vagy, hogy az már nem is vicces. A város bevételének 80% a csapattól jön? Hallottál turizmusról, kereskedelemrol? :lol: :lol: Abból él a város, nem a csapatból. A városnak kb 2.5 milliárdos büdzséje van évente, de majd biztos kipengetnek 700 milliot egy stadionra. :lol: Istenem... :)
Én nem erről beszéltem:)
Van kicsi félreértés sés főleg mellébeszéles...

Beszéltünk a stadion építésekről...

Várom a nagy meglepetéseket, mely csapatr vot az aki a városa és az állem nélkül megtette a felépítést... Ha momdasz ilyet meg sem szólalok többé...
Allianz Aréna
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 16:01:05

Hajnesz:

Ha habzsidörzsiként elverünk most 250-270 milliot 2 játékosra akkor sem lesz plusz adósság, sőt még igy is bőven pluszba lenne a nyár, mert alapbol Verrattira be lett kalkulálva egy 100-as, ehelyett ő nem jött, és Neymar ment 220-ért cserébe.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 15:59:47

FUbarca írta:Tilla, olyan szinten elveszett vagy, hogy az már nem is vicces. A város bevételének 80% a csapattól jön? Hallottál turizmusról, kereskedelemrol? :lol: :lol: Abból él a város, nem a csapatból. A városnak kb 2.5 milliárdos büdzséje van évente, de majd biztos kipengetnek 700 milliot egy stadionra. :lol: Istenem... :)
Én nem erről beszéltem:)
Van kicsi félreértés sés főleg mellébeszéles...

Beszéltünk a stadion építésekről...

Várom a nagy meglepetéseket, mely csapatr vot az aki a városa és az állem nélkül megtette a felépítést... Ha momdasz ilyet meg sem szólalok többé...
FUbarca
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.08.09. 15:47:46

2017.08.09. 15:56:13

Tilla, olyan szinten elveszett vagy, hogy az már nem is vicces. A város bevételének 80% a csapattól jön? Hallottál turizmusról, kereskedelemrol? :lol: :lol: Abból él a város, nem a csapatból. A városnak kb 2.5 milliárdos büdzséje van évente, de majd biztos kipengetnek 700 milliot egy stadionra. :lol: Istenem... :) és még osztja az észt, hogy neki van igaza... kegyetlen
Atma új stadionjába se adott egy fillért a város miután nem kapták meg 2016-os olimpiat, a teljes renováció es bövítés a matracosokat terheli. Pedig ott 2 csapat is van, biztos minden cent bevétel a futballból jön Madridban. :lol:

=D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FUbarca 2017.08.09. 16:03:22-kor.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.09. 15:55:11

tilla07 írta: Akkor 150 en és akkor megállt az élet vagy mi van?
Nem igaz nem lehet az asztalra csapni, et megadjuk és soha vissza nem térő alkalom, aztán nálunk akkora tehetséggé, kiforrot jétékossá válik, minden percben sírni fogtok eladtátok 150 éert:)


Akarjuk? igen sok ember megnézte akarja? igen
Mit foglalkoznak azzal mennyi az annyi, hajrá..
Azért nem kellene adósságba hajszolni a csapatot "feleslegesen". Tudom, sokakat nem érdeklik a pénzügyek, de azért van egy határ szerintem...
Lehet Luchora fogni, és Valverde lehet remek edző, de ő sem fog tudni Gomesekből, Ardákból Xavit varázsolni
Szerintem MSN itt mondtad ki a kulcsmondatot. Senki se tud belőlük Xavit varázsolni, de nem is kell. Ugyanúgy Robertóból se kell Iniestát, meg Suarezből se Eto'o-t. Mindenkinek más az erőségge, és ha jól vannak használva, meggyőződésem, hogy akár Gomes is lehet hasznos tagja ennek a csapatnak. Csak ugye nem Xavit kell belőle kinézni, hanem Gomest.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2017.08.09. 15:48:09

tilla07 írta:Itt mindenki azt várja Új stadion lesz, a város melszélességel szeretné, persze hogy szeretné hisz a bevételek 80% az fc barcelona.. mi ezen a vitás dolog, nah ná hogy a város azt mondja, van pénzünk, nekünk jó ha nektek jó:)
Elképzelni nem tudom, hogy te pontosan melyik világban élsz, ne haragudj. A football stadionokat ma már szerte a világon a csapatok építik, pontosabban építtetik. És ez Magyarországon is így van (igen, az állam csak támogatást nyújt ehhez, a százalékokról inkább ne beszéljünk, mert mindenki tudja).
Régen volt már az, hogy a stadionokat nem a csapatok építették. Például Olaszországban ezért is ennyire "lepukkantak" a stadionok, mert a csapatok csak bérlik azokat a stadionokat. (Tisztelet persze a kivételnek, mint például a Juventus, aki ha jól tudom Olaszországban elsőként rendelkezett/rendelkezik saját stadionnal.

Szóval, az messze nem úgy van, hogy a város megépíti, azt kész. Dehogy. Jobb esetben nyújt mellé támogatást, vagy épp nem.

Meg aztán, hogy a barcelonai bevételek 80%-át az Fc Barcelona teszi ki, avagy hozza? Ennél nagyobb viccet régen nem olvastam, ne haragujd.

Tehát merőben összefügg a játékosvásárlási politika is a stadion fejlesztésével, ahogy minden egyébb kiadással vagy épp bevétellel a csapat körül. Viszont Neymar eladása előtt is szó volt a stadion renoválásáról, bővítéséről, amit ha nem tévedem nagyot, akkor nagyrészt kölcsönből oldanák meg.
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 15:46:38

visca el barca írta:a mundo kidobott egy új hírt, hogy dembelét azért akarják 150-ért eladni, mert az eladási ár 25%-a megy rennes-nek és így ha "csak" 100-at kérnek, akkor ők nem járnak annyira jól...
Akkor 150 en és akkor megállt az élet vagy mi van?
Nem igaz nem lehet az asztalra csapni, et megadjuk és soha vissza nem térő alkalom, aztán nálunk akkora tehetséggé, kiforrot jétékossá válik, minden percben sírni fogtok eladtátok 150 éert:)


Akarjuk? igen sok ember megnézte akarja? igen
Mit foglalkoznak azzal mennyi az annyi, hajrá..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 15:42:33

hajnesz írta:
Szóljon már, aki szerint még mindig jó ötlet volt Neymar eladása. Bob, te ne írj, téged már felírtalak erre a listára.

Jelen. Egy kis nyápic senki nem fog a klub felett állni, ha nem érezte itt jól magát, menjen messzire. Különben is, mi csak olyan játékosokból profitálunk, akik maximálisan mindent megtesznek a csapatért, és nem vágyódnak el sehova.


Az meg már más kérdés, hogy nem-e jártunk volna jobban azzal, ha marad legalább egy évre még, lenyugszik és csak utána lép? Elég megnézni De Gea esetét, verte az asztalt, aztán nem mehetett és beállt a sorba, azóta is a MU egyik legfőbb embere...
Ha meg nem igazolunk helyette senkit, akkor kenhetjük a hasunkra azt a sok pénzt.

Ne legyenek illúzióink, jó eséllyel egy buliból beesett Neymarral is előrébb lennénk, mint jelenleg Deulofeuval...
Buszos csapatok ellen hiába volt gyenge a kapu előtt Neymar, jellemzően neki sikerült megbontania a védelmet..
Persze cáfoljon rám Deulofeu, de ez így eléggé harmatosnak látszik, aztán majd a szezon felénél fogjuk a fejünket, hogy miért nem működik a rendszer, mint tavaly Robinál sokszor JHV-ként, nem véletlen sírtam egész nyáron egy rendes JHV-ként, talán egyedül ott erősödhetünk Semedoval, de máshol meg gyengülünk.
Ahhoz képest hogy sokan itt azt sem akarták hogy egyáltalán Deulofeut vissza vegyük, most ő lesz a megváltó, nem biztos hogy erre kéne építeni.
Őszintén, tegye mindenki a szívére a kezét, ki írta volna alá nyár elején hogy Neymart elcseréljük Deulofeu+egy rakás pénzre amit nem használunk fel igazolásra?


Nem baj, majd ölhetjük a stadionba a megmaradt pénzt(ami úgy fog kívülről nézni mint valami kínai szekta épülete, és evőpálcikák tartják össze), az meg már más kérdés hogy szabhatjuk a csilli-villi stadiont, ha félig lesz megtöltve, mert a csapat meg le lett építve a rekord bevétellel, és reális cél a BL selejtezős hely lesz, és nem sokan kíváncsiak a meccsekre mert olyan nézhetetlen állófoci lesz, mint 2014-ben sokszor.

Pont hogy ez a 2 igazolás kéne ahhoz, hogy hasonló esélyünk legyen mint egy 2013-14-es szezon után egy 14-15-ös szezonon. Akkor mire mentünk volna Rakitic, Suarez erősítése nélkül?
Messze nem biztos hogy tripla lett volna belőle, kellett hozzá a csapat is, de ez a 2 kulcsember is, mert égető kérdéseket oldottak meg, mint ami most is van..

Mindegy hogy erre a két posztra sztárok jönnek csilliárdért, vagy pedig Umtiti-féle igazolások, csak jöjjenek.
Sokalljuk az árakat, de Arda-Gomesre elvertünk 70-80 millió eurónyi összeget, mikor már sokan a leigazolás pillanatában sem értették, hogy stílusban mit keresnének itt.


Azért vagyok mérges, mert úgy érzem hogy 1-2 erősítés kéne ahhoz, hogy szeretett csapatunk igazán esélyes legyen, és ne a rivális nyerje a kupákat, hanem mi, erre pénz is van, de a vezetőség lefele építi a csapatot, teljesen fejetlenség van, a sallangot nem adjuk el, a kulcsposztokra nem igazolunk, és jó eséllyel nézhetjük megint végig a szenvedést, és azt hogy a rivális halálra nyeri magát már a harmadik szezonban.
Persze az igazi szurkolók ilyenkor is kitartanak, én is kifogok(max nyugtatókon élek majd :D ), de hol van leírva kötelezőként, hogy kötelező elsüllyeszteni egy ekkora csapatot, mert sajnálják a pénzt, esetleg inkompetensek?

Lehet Luchora fogni, és Valverde lehet remek edző, de ő sem fog tudni Gomesekből, Ardákból Xavit varázsolni

De mindegy, nem akarok temetői hangulatot kelteni, szimplán nagyon rossz előérzeteim vannak, és elég sok jel utal arra hogy biztos hogy derűlátónak kéne lennünk, jobb is ha nem nézek fel már ezen a nyáron ebbe a topikba, nem akarom másokra is ráhozni ezt a temetői hangulatot.

Ne legyen igazam, és kívánom hogy az átigazolási időszak lezártával bocsánattal tartozzak Bartoéknak, mert hoznak értelmes játékosokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.09. 15:48:30-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 15:39:03

a mundo kidobott egy új hírt, hogy dembelét azért akarják 150-ért eladni, mert az eladási ár 25%-a megy rennes-nek és így ha "csak" 100-at kérnek, akkor ők nem járnak annyira jól...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 15:29:30

Normandia írta:Ahogy olvasom a főoldalon, visszaléptünk Martinez szerződésétől, akkor ez azt is jelenti, hogy valakivel már megállapodtak. Vagy Dembele, vagy Cut jön. Szerintem az egyik biztosan.
vagy csak rájöttek, hogy van elég védő és felesleges kidobni 32 millát egy újabb középszerre...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.09. 15:28:37

bowlinggolyo írta:
tilla07 írta:Én attól leszek idegbajos:) : Valaki azt mondja az igazolási, ide vagy-oda kell eltenni mindenféle stadion project stb...

A kettőnek semmi köze egymáshoz. a stadion project Barcelona mint város része, csak akkor tényleges és megvalósítható ha a város átérzi a lényegét, semmi az ég atta világon semmi köze egy tényleges Barcelona átigazolási transzverhez:)
Egy stadion építése, bővítése oiha nem függhet össze a csapat jelenlegi és jövőbeli pénzügyi helyzetével.

Lehet mint csapat , elkülöníteni pénzeket az ok de nem feltétlen musz mert ezt az adott városnak kell megoldania hisz mindenből a város profitál leginkább!
Számtalan tényező segíthet vagy sem: maga az adott állam, nekik megéri, egy barcelona helyzetében bizony megéri mert adott esetben sok sok 10 vagy 100 ezer ember utazik spanyol országban:)

Az hogy egy csapat hozzá tesz vagy sem ink az időt rövidítheti mint beruházás, de ennyi semmi több, aki ezt másként gondolja, az nem látja át a beruházások menetét:)
Tilla nagy tévedésben vagy. Ez nem az NFL, ahol ténylegesen a városok építik a stadionokat és próbálják megtartani a csapatokat. Ez nem egy franchise rendszer, hogy ha a csapat nem kap stadiont akkor elviszem Madridba és viszlát. Az európai fociban a csapatok maguknak építtetik a stadionokat és ehhez szereznek maguknak szponzorokat, így lehet az, hogy egy vállalat neve belekerül a stadion nevébe.

De, hogy ne legyen off, ha sikerülne elhozni a két nagy nevet, vagy csak Dembelét és Serit, szerintem már elfogadhatónak nevezhető a helyzet. Természetesen az igazolások terén nagyon sok mindent a vezetőség nyakába lehet varrni, de ahogy írták már a legnagyobb baj a koncepció nélküliség és nem a nevek hiánya.
Azért én tudnék mondani olyan európai országot, ahol nem a csapatok építtetik maguknak a stadionokat, hanem az adófizetők :D
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 15:28:09

bowlinggolyo

miutass egy olyat ami bizony az adott egyesület építette a 50-60-70 % os részesedés nélkül...


Egyet mondj! jah ok voltak szem a történelemben 3 om volt ilyen akik megtehették katari és más olajosok révén és csak angol földön!!!!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.09. 15:22:11

tilla07 írta:Én attól leszek idegbajos:) : Valaki azt mondja az igazolási, ide vagy-oda kell eltenni mindenféle stadion project stb...

A kettőnek semmi köze egymáshoz. a stadion project Barcelona mint város része, csak akkor tényleges és megvalósítható ha a város átérzi a lényegét, semmi az ég atta világon semmi köze egy tényleges Barcelona átigazolási transzverhez:)
Egy stadion építése, bővítése oiha nem függhet össze a csapat jelenlegi és jövőbeli pénzügyi helyzetével.

Lehet mint csapat , elkülöníteni pénzeket az ok de nem feltétlen musz mert ezt az adott városnak kell megoldania hisz mindenből a város profitál leginkább!
Számtalan tényező segíthet vagy sem: maga az adott állam, nekik megéri, egy barcelona helyzetében bizony megéri mert adott esetben sok sok 10 vagy 100 ezer ember utazik spanyol országban:)

Az hogy egy csapat hozzá tesz vagy sem ink az időt rövidítheti mint beruházás, de ennyi semmi több, aki ezt másként gondolja, az nem látja át a beruházások menetét:)
Tilla nagy tévedésben vagy. Ez nem az NFL, ahol ténylegesen a városok építik a stadionokat és próbálják megtartani a csapatokat. Ez nem egy franchise rendszer, hogy ha a csapat nem kap stadiont akkor elviszem Madridba és viszlát. Az európai fociban a csapatok maguknak építtetik a stadionokat és ehhez szereznek maguknak szponzorokat, így lehet az, hogy egy vállalat neve belekerül a stadion nevébe.

De, hogy ne legyen off, ha sikerülne elhozni a két nagy nevet, vagy csak Dembelét és Serit, szerintem már elfogadhatónak nevezhető a helyzet. Természetesen az igazolások terén nagyon sok mindent a vezetőség nyakába lehet varrni, de ahogy írták már a legnagyobb baj a koncepció nélküliség és nem a nevek hiánya.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.09. 15:11:43

Ahogy olvasom a főoldalon, visszaléptünk Martinez szerződésétől, akkor ez azt is jelenti, hogy valakivel már megállapodtak. Vagy Dembele, vagy Cut jön. Szerintem az egyik biztosan.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.09. 15:07:45

Én elsősorban nem arra gondoltam, hogy legyen szerelmes a barcába, mert ugye nem szurkolhat mindenki 1 csapatnak. A gond azzal van, hogy ő el akart menni. Rendben, kaptunk érte egy valag pénzt, többet úgysem remélhettünk ebből a bizniszből. Ha itt marad, és motiválatlan lett volna (ami valljuk be, a legtöbb brazillal megtörténik), 2év múlva 20milláért sóztuk volna rá a Galatasarayra. Szerintem az eladásából kihoztuk az úgymond maximumot, a pótlást tekintve nem vagyok benne biztos, hogy a 150 milliós Dembele a megoldás. Igy, hogy Neymar elment, Coutinho szerintem tökéletes választás LENNE, ha nem sérülne le egy nagyobb fücsomótól. Nagyon félek, hogy a brazillal is úgy járunk, mint a belgával, csak érte ugye jóval több pénzt adunk ki!
Már a Gampert sem tudtam nézni úgy hogy ne legyen bennem az az erős ideg, amiért képtelenek 2 kulcsposztra igazolni, és életben tartani a csapat reményeit a címekre.
Ez meg nálam még mindig nonszensz, mi ez? Hogy lehet valakiben ennyi negativum a kedvenc csapata iránt? A csapat csak akkor nyerhet, ha veszünk 2 aktuális sztárocskát? Mik leszünk mi, a következő galaktikusok, akik nem nyernek semmit? Meg amúgy is, akkor minek az edző, felküldjük az aktuális sztárokat és esélyt se adunk a többinek, mert a legdrágább játékosok nálunk játszanak.
Válasz küldése