Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 20:00:54

Cr példát továbbra sem tartom jónak, mert tavaly érdeklődtünk a francia iránt. Ha az normális hogy ennyit le akarunk érte tenni akkor én vagyok a hülye, de akkor visszavonom hogy nagy üzlet volt Neymar, mert ez az oltári nagy biznisz csak éppen a Dortmundnak. És nem is láttam még ilyet, hogy megveszik 15-ért majd rá egy évre 100+ és értékesítik,bárkit.


Inigot elvileg Valverde akarta, a nincs rá szükség kérdésben neki hiszek már bocsánat. És ennyi pénzért kiváló igazolás lenne.

Paco meg feleannyi idő alatt is jobban termelt mint Munir idén, Valenciáról nem is beszélve, de legyen más poszt, oké. Nem a korról beszéltem. Pacot pont azért hoztuk, mert készebb játékos, szerencsére a szezon második felére fel is vette a ritmust.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 19:58:24

nemespatro írta:
tyityo írta:150 milláért én tuti nem venném meg Dembelét [-X .Ez csak lehuzás akkor inkább visszahoznám Alexis Sánchez-t.Szerintem jönne is hogy már nincs Neymar igy fix kezdö lenne.
Alexissel én is kiegyeznék :D Én bírtam amikor itt játszott. :D
Detto! Amikor itt játszott is szerettem, azóta pedig nagyon sokat fejlődött, bőven kilóg a PL-ből felfelé. 60 misi+100 Coutinho és meg is vagyunk és mág marad is 60 Bartomeunak. Ha meg eladjuk a Turan/Gomes párost, akkor egy 100-as mehet a stadionra. Csak történjen már valami!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.09. 19:17:38

Bob_Marley írta:
Serit se hoznám feltétlenül, majdnem Serink van, csak e és i betű nélkül. :D A logikát nem értem, Inigora sajnálunk 32 milliót, de kidobnánk máshova 100+-t. És tényleg Dembele esetében az a röhej, hogy tavaly hozhattuk volna, Dortmund vette 15-ért, legyen a duplája, amiért mi hoztuk volna, de még akár legyen 40 is. Mennyire inkompetens lépés lenne most 100+-ért megvenni, nem értem hogy nem érezzük ennek a lépésnek a súlyát és fogalmatlanságát.
Csak éppen Martinezre semmi szükség nincs, míg egy szélsőre olyan szükségünk van, mint egy falat kenyérre, egy középpályással egyetemben. Miért nem hoztuk tavaly? Egy Dembelére jut 30 olyan játékos, aki jónak tűnik elviszik 10-ért aztán nem lesz belőle semmi. Miért nem vittük el Cr-t 18 évesen 15 millióért.
Ráadásul itt közel sem kapna egy 0 km-es játékos, annyi percet, mint egy gyengébb csapatban. Főleg ha mondjuk Neymarral kell megküzdeni.
Ja igen. Adjuk kölcsönbe. Ezek a kölcsönök nagyon kétélű dolgok. Sokkal nehezebb egy kölcsönjátékosból kihozni a tudást. Egy edző sem számol úgy egy fiatal kölcsönjátékossal, mintha saját lenne. 19-20-21 éves játékosnak idő kell, nem fognak kvázi kinevelni valakit egy másik csapatnak. Ha tudja hogy következő szezonban nem lesz ott, elfogy a türelem. Nagyon ritka, hogy kölcsönben teljesedik ki egy fiatal játékos.

Ezzel el is érkeztünk a következő részhez.

Bob_Marley írta:Igen pl lejjebb remek ötlet, hogy Matuidit hozhattuk volna vagy Rabiot. De ugyanez igaz, hogy körbe lehet ám nézni más csapatokban is. Spanyol liga, vagy ugye a francia okádja ki magából csúnya szóval a jó játékosokat. Vagy nem is kell feltétlenül igazolni, legyen Samper mit bánom én. Muniros dologgal nem értek egyet, Paco többet letett az asztalra, s Munir kezdőként se tudott nagyot produkálni a Valenciában. És igen Gomesről sem mondtam még le, mert a Valenciában jó volt, s voltak nálunk is életjelei.

Paco mivel tett le ennyi idősen többet az asztalra? Munir sokat mondok, ha 2 alkalommal volt a posztján. Megnéztem volna Alcacer mit csinál ennyi idősen bal meg jobbszélsőként. Viszont az a semmi produkcióval is házi gólkirály lett Munirból.

Rabiot minek hoztuk volna, Samper minimum egy szint vele. Amellett rohadtul lehúztak volna minket, legalább 50-60-al csökkentették volna az árat, Matudidiről nem is beszélve, ha egyáltalán belevették volna.
Az a jó játékosok okádása enyhe szóval is túlzás. 10-ből beválik egy, a többi vagy középszer lesz, vagy még kevesebb.
Jó példa Denis is. A Villarreal meghatározó játékosa, ami nem egy utolsó csapat, sok meccsüket láttam és igen jól játszott, a statjai is bőven rendben voltak. Visszahoztuk és még stabil csere sem lett. Ha Villarrealban marad a fél fórum attól zengene, hogy megint elengedtünk egy kiváló játékost.

És le kell tenni a voksot valaki mellett, mert az nem állapot, hogy van 2 posztra 7 játékosunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 19:17:02

romero szerint le is nyilatkozta h nem akar elmenni. ő is ránk fog rohadni az hétszentség...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:53:17

visca el barca írta:felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Ezen a gyűjtő twitter odalon szerepelt még mielőtt azt hinnéd, hogy én találtam ki. :D
https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 8467655681

Én nem vagyok ilyen szigorú Denis-el kapcsolatban amúgy, szerintem tehetséges srác. Talán idővel és türelemmel be is válhatna, mert képes jó dolgokra. De Sergi-t, Gomes-t(ha marad), Alena-t és Samper-t kell nyomatni. Ha meg netán jön Coutinho és/vagy Seri akkor pláne nincs idő Denis-re. Volt egy éve, hogy mutasson valamit.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.09. 18:51:52

visca el barca írta:felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Cserének ott a B középpályája. Na persze Sampert megtartanám Busi cseréjeként.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 18:42:04

felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:36:19

visca el barca írta:
majd mindjárt jön a cáfolat, hogy a barca jövőjének egyik alappillére, nem eladó :D a sallangot a pletykák alapján egy közepes klub is képes lenne eladni 60-80 millióért...
Napoli are interested in Denis Suarez. Barça could be willing to negotiate a transfer, but always with a buy-back option. [sport] :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 18:27:44

Tromort77 írta:Barça have set the price of Denis Suarez to €14m. Napoli is interested in him.
majd mindjárt jön a cáfolat, hogy a barca jövőjének egyik alappillére, nem eladó :D a sallangot a pletykák alapján egy közepes klub is képes lenne eladni 60-80 millióért...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:05:41

Turan-t adjuk el egy tál baklaváért, csak ne legyen belőle kölcsön!

Barça have set the price of Denis Suarez to €14m. Napoli is interested in him.

Denis-t nem tudom hová tenni. Ha jön egy LW a keretbe akkor nincs rá szükég. Ha netán nem jönne senki maradhatna. De amúgy teljesen felesleges.

Dembelé-re szükség lenne, de ha 150-t kiadunk érte akkor nem volt értelme elpasszolni Neymart 220-ért. Hiába diktálja ezt a piac, nem kell feltétlen felülni rá. Piszok tehetséges a srác, de nem nevezhetjük biztos üzletnek. Ki tudja mi lesz belőle. Neymar már sztár volt amikor megvettük, így az kevésbé volt kockázatos mert hatalmas marketing értéke volt. Dembelé-vel nem sok mindent lehet eladni jelenleg.

Nem vagyok nagy Griezmann fan, de inkább jövőre ő 100-ért. Nem egy nyeretlen két éves és még marketing értéke is van. Így a 100 milliót lazán vissza tudná hozni.

Titkon abban bízom még amúgy, hogy a Juventus elviszi Can-t, mi meg belefoglaljuk Gomes-t a Coutinho üzletbe.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.09. 17:59:59

tyityo írta:150 milláért én tuti nem venném meg Dembelét [-X .Ez csak lehuzás akkor inkább visszahoznám Alexis Sánchez-t.Szerintem jönne is hogy már nincs Neymar igy fix kezdö lenne.
Alexissel én is kiegyeznék :D Én bírtam amikor itt játszott. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 17:54:34

Nero. írta: Deulofeu-Suarez-Messi-Alcacer nègyessel neki menni egy szezonnak úgy hogy 3 támadós focit játszunk gondolom ezt senki nem gondolja komolyan.
Tavaly sikerült ilyen felfogással nekimenni a szezonnak JHV kérdésben, láthattuk mi lett
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.09. 17:52:26

Ide írom, mert minket is szóba hoztak vele: https://twitter.com/CulturePSG/status/8 ... 48/photo/1" target="_blank

Ezt az Embáppét lehet, hogy komolyan megveszi a PSG. Nem semmi, ugyanazon a nyáron kiszúrnak a Barcával meg a Reállal is :D

Turan elvesztésétől szerintem meg nem kell félni :mrgreen: . Ez a kölcsön is gondolom max 2 éves lenne, és átvállalnák a fizetése 1%-át.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 17:50:59

etooka9 írta:Arda Turan's agent, Ahmet Bulut, is in Turkey to have a meeting with the leaders of Galatasaray about a potential transfer. [beinsports]

Örülnék ha végleg megvennék, és nem csak kölcsönnel bohóckodnánk.
Kétlem hogy a Galata kipenget 40et, de ha nem veszünk baltámadónak senkit akkor nem adnám el semmiképp.

Deulofeu-Suarez-Messi-Alcacer nègyessel neki menni egy teljes szezonnak úgy hogy 3 támadós focit játszunk gondolom ezt senki nem gondolja komolyan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.09. 17:53:01-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.09. 17:48:31

Arda Turan's agent, Ahmet Bulut, is in Turkey to have a meeting with the leaders of Galatasaray about a potential transfer. [beinsports]

Örülnék ha végleg megvennék, és nem csak kölcsönnel bohóckodnánk.
Kép
tyityo
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.03.02. 18:49:01

2017.08.09. 17:47:14

150 milláért én tuti nem venném meg Dembelét [-X .Ez csak lehuzás akkor inkább visszahoznám Alexis Sánchez-t.Szerintem jönne is hogy már nincs Neymar igy fix kezdö lenne.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 17:43:16

Egyszer megy el palesz nyaralni már egyből kèst ránt mindenki :D

Tila szerintem költözz at az nsora, ott ezt a stílust nagyon kajálják.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.09. 17:24:09

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... l-psg.html" target="_blank

Most legalább már tudjuk, hogy miért nem igazolunk =D> =D>
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 17:23:44

Majd az idő eldönti Neymar esetét.

Én sem kínlódnék olyan játékossal, akit a klub nem akar elengedni és 150-be kerül. Én is inkább körülnéznék, Franciaországban, Németországban meg a ligában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.08.09. 17:24:10-kor.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.09. 17:06:04

Ùgy látom ebből Dybala lesz....:-) csóró Juventus nem fog akadékoskodni es meg Gomest is rajuk tudjuk sózni vagy Ryberit egy 10 sért :) vagy Neymart majd pótolja Messi, többszörös aranylabdás , megoldja ezt is!
-
Meg elhozzuk Adurizt es Serit 40 ért ...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 17:02:21

recrea írta:
Bob_Marley írta: Nyilván feltételezés mennyit hozhat a, de a kiesett fizetés és az átigazolási díj fix. És igen majd szezon végén kiderül. Fogadás? :) Részemről azt mondom meglesz a bajnokság. :wink: Másik topikban pont írtam miért lehet jó, hogy felbomlik elől a hármas.
Csak a 220 a fix, h mi mennyiért vettük, sztem ők maguk sem tudják, kiesett fizut meg összeségében (csapatszinten) kell nézni, mert ha jön két játékos, akik ketten ugyanannyit keresnek, mint Neymar keresett, akkor nincs kiesett fizu. Főleg, ha a 26 milliót is ki kell még fizetnünk, plusz lehet, h a Santosnak is kell fizetnünk. Plusz a járulékos költségek, amiért most a játékosokat üldözzük, plusz az ő árukat is megdobta minimum 50 %-al. Reálisan nézve, ez egyáltalán nem érte meg gazdaságilag, egyedül a Neymar családnak.

Azért a saját csapatom ellen nem fogadok, továbbá én se jósolok rossz szezont, ellenben az msn felbomlásának pozitív hatásában én is látok fantáziát.
Nekem ez így sok feltételezésnek hat, hiszen írod hogy a fizetés két embernek nagyobb lehet, járulékos költség stb (az mondjuk valós), de jelen helyzetet kell nézni, szerintem. Érted ha elmész a boltba és látod, hogy hú veszek paradicsomot, mert jó árra jön ki, jó befektetés akkor nem lehet úgy nézni, hogy de a megspórolt pénznél többet költesz majd másnap dinnyére meg paprikára. Értem a logikádat, s helyes is, de én másként számolok, de lehet a tiéd jó. Én adott esetet nézek, eladtunk bőven rekordért embert, kiesett egy pofátlan fizetés, nálam ez gazdaságilag egy jó biznisz volt. Nem tudom máshogy arányosítani mint 700 milliót termelő cég esetében legyen "csak" 220 millió euró, óriási összeg, egy emberért.


Serit se hoznám feltétlenül, majdnem Serink van, csak e és i betű nélkül. :D A logikát nem értem, Inigora sajnálunk 32 milliót, de kidobnánk máshova 100+-t. És tényleg Dembele esetében az a röhej, hogy tavaly hozhattuk volna, Dortmund vette 15-ért, legyen a duplája, amiért mi hoztuk volna, de még akár legyen 40 is. Mennyire inkompetens lépés lenne most 100+-ért megvenni, nem értem hogy nem érezzük ennek a lépésnek a súlyát és fogalmatlanságát.


Igen pl lejjebb remek ötlet, hogy Matuidit hozhattuk volna vagy Rabiot. De ugyanez igaz, hogy körbe lehet ám nézni más csapatokban is. Spanyol liga, vagy ugye a francia okádja ki magából csúnya szóval a jó játékosokat. Vagy nem is kell feltétlenül igazolni, legyen Samper mit bánom én. Muniros dologgal nem értek egyet, Paco többet letett az asztalra, s Munir kezdőként se tudott nagyot produkálni a Valenciában. És igen Gomesről sem mondtam még le, mert a Valenciában jó volt, s voltak nálunk is életjelei.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 16:56:35

hajnesz írta: Jelen. Egy kis nyápic senki nem fog a klub felett állni, ha nem érezte itt jól magát, menjen messzire. Különben is, mi csak olyan játékosokból profitálunk, akik maximálisan mindent megtesznek a csapatért, és nem vágyódnak el sehova.
Attól függetlenül, hogy amit leírtál, én is osztom, de! Az, hogy Neymar eladásával jól jártunk, az erős túlzás. Pont Neymar 222 millió eurós eladása miatt kerülhetnek egyelőre egy jó szezonos játékosok 100-150 milliókba.
A Neymar biznisz felrobbantotta a piacot. Kétszeresen is lexopatott minket Neymike. Hiába ment el rekord összegért, ha az igazolási piacon is minden felértékelődött.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.09. 16:53:43

Rivaldo11 írta:Nem hasonló a stílus, de maradva a németeknél, ott egy Goretzka, akit Kroos utódjának tartanak, és akinek jövőre lejár a szerződése, szinte fillérekért hozható lenne. Sokkal komplettebb, és jobb futballista, mint a Bayern által megvett Rudy.
Weigl-t is elnézegetném bármikor a középpályánkon, ha Valverde be tudna illeszteni még egy Busi típusú játékost.
A lényeg, hogy vannak lehetőségeink, lóvé sem akadály. Már csak egy normális sportigazgató kéne.
Én sem értem, ezeket a játékosokat miért nem próbálgatjuk.

https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege" target="_blank

Az ezen a listán szereplő játékosokat tudnánk reálisan elhozni más nagycsapatoktól. Ezen kívül meg marad az, hogy zsákbamacska Gomest meg Alcácert veszünk a bajnokság középcsapataitól. Lehetett volna okosan is csinálni ezt a nyarat, például a Neymar-ügyletbe bevonhattuk volna Matuidit/Rabiot-t, hogy a PSG is jobban járjon a más adósáv miatt. Mellé megvettük volna mondjuk Goretzkát 40-50-ért. Teljesen más nótát fújna most mindenki. A középpálya erősödött volna tavalyhoz képest, és a világ összes pénze megmaradna arra, hogy Neymar utódját megvegyük.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.09. 16:46:02

FUbarca írta:A stílust kár összehasonlítani a madridommal, kicsit magasabb szinten van az az oldal.

Vamos Atleti!!!!!!!
Hat persze. Ebbe ne menjünk bele inkább. Akkor miért nem oda írsz? :D

Más: Ha ezen a héten nem igazolunk senkit, szerintem le lehet róla mondani nagyjából.

Bob: a csapatépítés nem ugy folyik, hogy az adott hisnyposztra a lehető legjobb alternatívát próbáljuk elhozni, aki lehetőleg fiatal es mar bizonyította hogy kezdő szintet képvisel egy Barcaban is akar? Serire melyik igaz ezek közül? Vagy az jobb csapatépítés hogy osszevasarolunk megint egy halom középszert csak nehogy sok pénzt költsünk? De tudom neked Gomes is tetszett. Senki nem a nevük miatt akarja ezt a ket játékost, hanem mert azok között vannak, akik bőven erősítést jelenthetnek es szűk elitet képviselik a posztjukon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.09. 16:45:30

tilla07 írta:Nagy igaz dumáddal: Mondj egyetlen várost a világban aki maga és tényleg maga az egyesülete felépített egy új stadiont!
Beidézem a saját hszed, amit egy kicsit visszaolvasva te is megtekinthetsz.

tilla07 írta:Várom a nagy meglepetéseket, mely csapatr vot az aki a városa és az állem nélkül megtette a felépítést... Ha momdasz ilyet meg sem szólalok többé...
Tehát, ez volt a kiindulási pont, hogy állami támogatás nélkül kértél felépített stadionokat, erre írta recrea (Allianz Aréna) és a többiek az említett stadionokat.

Abban természetesen igazad van, hogy egy egyesület nem képes cska úgy a saját büdzséjéből felépíteni egy stadiont. Emiatt van az, hogy befektetőket keres a projekthez, esetleg hitelt kap vagy ne adj Isten állami/városi támogatást kap hozzá. Viszont mindegyik esetben szükséges a klub részéről egy bizonyos sajátrész, ami nem minegy hogy mekkora. Lehet te szívesen elnéznéd a Rakuten Stadiont, de én személy szerint inkább félreraknék a 222 millióból+ idei igzolások 70-80 milliót és marad a Nou Camp elnevezés.
Bob_Marley írta: hajnesszel egyetértek, valakinek csak ez számít, hogy hú ha ez jön akkor hú, pedig a csapatéíptés nem így folyik. Tessenek ilyenkor is Rm-mel példálózni Ceballos 15 millió euró, jó napot kívánok. Serit hozzuk el x-ért és ár/érték arányban a legjobb megoldás. Coutinho, de főleg Dembelé is túlárazott, felesleges igazolás lenne így.
Ezzel az ár/érték esetekkel nagyon is egyet tudok érteni és valószínűleg hasonló összegekből megtalálnánk azt a 2-3 játékost, mint amit elköltünk 1-2 sztárra, akik megint cska nem biztos, hogy beválnak (lásd. Ibra)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Válasz küldése