Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.14. 13:19:06

MessiNeymarSuarez írta:Vége a károgásnak, meg lett mentve a csapat...hivatalosan is Paulainho #-o
totális csőd :D :D hazai pályán sima vereség a Real ellen, erre még KÍNÁBÓl igazolnak 40 millióért egy szerencsétlen majmot :mrgreen: =D> #-o full kreténbe nyomják :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.14. 13:17:37

etooka9 írta:OFFICIAL: Barcelona sign Paulinho for 40M€.

jöhet a saját topic. :?
Bartomeu tudta, hogy mindenki ellenzi Paulinho leigazolását, és az egész világ rajtunk röhögött már a legelső Daily Mailes és Mirroros kamuhírek után, amelyeket vele kapcsolatban leközöltek. Mégis végigvitte a transzfert, ez a legijesztőbb. A csávó már Neymar eligazolásakor érezhette, hogy lefőtt neki, és már csak rombol és nyerészkedik. Nem érdekli már az egész. Az előző szezonban nem volt edzőnk, most nincs elnökünk. Csöbörből vödörbe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 13:17:06

40 millió euró, 120-as kivásárlási árral, bemutatás csütörtökön 14:15

én most megfogadom, h addig nem szidom amíg nem látom játszani. nem akarom szerencsétlenen kitölteni a vezetőség iránt érzett haragomat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.14. 13:15:51

akkor viszont Gomest mindenképpen bele kell venni valamelyik üzletbe. amúgy remélem Paulinho is érzékeli az elégedetlenséget vele kapcsolatban, és ezért még jobban bizonyítani akar majd. Most már a miénk, szurkolni kel neki hogy így legyen. Én sem őt hoztam volna, de remélem valamit bizonyít majd.
Sergi Robert meg ha elmegy, az lassan Bartoék végét jelentené szinte. De akkor is maradjon.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 13:11:58

Vége a károgásnak, meg lett mentve a csapat...hivatalosan is Paulainho #-o
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.14. 13:09:20

visca el barca írta:Sergi Roberto wants to leave Barça. There is a total fracture between the player and the management. [@bcnFD]

kamunak tűnik, de azért betettem
Pariba elcseréltük SR-t Paulinhora.
Az szóbeszéd, hogy SR az igazoláson rágott be. Az viszont tény, hogy tegnap nem került be a kezdőbe.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.14. 13:08:58

OFFICIAL: Barcelona sign Paulinho for 40M€.

jöhet a saját topic. :?
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.14. 13:03:16

visca el barca írta:Sergi Roberto wants to leave Barça. There is a total fracture between the player and the management. [@bcnFD]

kamunak tűnik, de azért betettem
nem zörög a haraszt... :roll:

off:
mióta rózsa sanyi betette a nemesebbik felét a trónra, azóta csak csúszunk lefelé...persze volt még Triplete, de a szakmai sikerek legkevésbé ezen a bandán múltak... [-X
botrány botrány hátán és a Laporta-team által felépített imidzs totálisan szét lett barmolva minden szinten! :evil:

Lehetett szapulni Laportát, voltak rossz döntéseik nekik is, de ő culé volt, és ugyan Bob-nak ez nem tetszett, mégis hozzájárult az aranykor eljöveteléhez! Reméljük elhozza a következőt is!

(halkan megjegyzem, hogy VT majdnem istenként tisztelte sanyit és rühellte Laportát, remélem most jól érzi magát, hogy "igaza lett" :D )
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.14. 13:00:56

visca el barca írta:Sergi Roberto wants to leave Barça. There is a total fracture between the player and the management. [@bcnFD]

kamunak tűnik, de azért betettem
Tegnap már állítólag egy socio (?) megírta, hogy SR-nek nagyon nem tetszik Paulinho idehozatala. Lehet kamu, de bőven nem elképzelhetetlen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 12:53:14

Sergi Roberto wants to leave Barça. There is a total fracture between the player and the management. [@bcnFD]

kamunak tűnik, de azért betettem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 12:36:48

pr13 írta:Egy beIN-es újságíró szerint Dembele-ért elfogadtak 100M-t +akarnak 30-at bónuszba.
Könyörgöm ne azon a 30 million menjen már azóta is a huza-vona, főleg hogy 40-et készülünk kiadni egy 95% eséllyel annyira használható játékosért mint Gomes....
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.14. 12:29:10

Egy beIN-es újságíró szerint Dembele-ért elfogadtak 100M-t +akarnak 30-at bónuszba.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.14. 11:35:01

Grimaldo írta:
vinszentvega írta:Ennek a Hazard-os, 120 millás igazolási hírnek van egyáltalán bármi valóság alapja? Én nem bánnám! Azért ügyes ő nagyon, főleg a jobblábas kiflik tőle..
Szerintem 0,mi indoka lenne eljönni onnan ? Ő ott a király,ő keres a legjobban plusz a Chelsea is esélyes kupákra.
Legalábbis meglepne.
Kép
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.14. 11:24:33

vinszentvega írta:Ennek a Hazard-os, 120 millás igazolási hírnek van egyáltalán bármi valóság alapja? Én nem bánnám! Azért ügyes ő nagyon, főleg a jobblábas kiflik tőle..
Szerintem 0,mi indoka lenne eljönni onnan ? Ő ott a király,ő keres a legjobban plusz a Chelsea is esélyes kupákra.
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.08.14. 10:05:48

nagyatyesz írta:Tudomásom szerint 100 fölött eddig Béla, CR és Pogba volt csak
CR 94 millió volt.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.14. 09:53:42

Kicsit olyanok vagyunk ebben az átigazolási szezonban, mint a jóképű srác, aki be akar csajozni a buliban, de túl sokáig alapozott, így késve indul el a buliba. Mire odaér mindenki párban van, aki szingli vagy mozdítható volt, az mind elkelt. Ezért bárhova megy, mindenhol elutasítást kap. Innen két lehetősége maradt ha csajt akar...vagy kitartóan bombáz valami szépséget, és hátha el tudja csábítani, vagy az ő kinézetéhez képest jóval rondább lányt visz haza, mivel ők bármikor szívesen adnák magukat. (Bár a mondás szerint nincs csúnya lány, csak kevés pia :-))). Vagy rájön arra, hogy ez nem az ő bulija, legközelebb jobban figyel, időben indul, de most inkább hazamegy egyedül.

Nem akarok ezen pörögni, de számomra érthetetlen, hogy ha ez a totál alkalmatlan Barto-brigád tudta már tavaly, hogy Ney lépni fog, akkor miért nem előzték meg, és igazoltak már távozása előtt. Év közben le lehetett volna zsírozni bármilyen üzletet. Volt rá egy évük. Bár szerintem ezt csak mondták utólag, hogy ők ezt tudták, közben meg azt sem tudták mi történik körülöttük. Csak be kellene fejezni ezt a magas lóról pofázást, mert roppant nevetségessé teszi az amúgy is vicces helyzetünket.

Szerintem amúgy elhozzuk Dembelét és Coutinhot, de mindkettő 100 fölött lesz! Az a vicc, hogy tavaly és az elmúlt években már egy 30-40 milliós igazolásnál is fogtuk a fejünket, hogy drága. Most meg 100 millió körül lehet csak normális nevet igazolni. Tudomásom szerint 100 fölött eddig Béla, CR és Pogba volt csak, valamint Neymar most és talán mikor jött akkor is. Most egy nyáron 2 100 fölötti igazolást tolunk? Szükségszerű ez tény, de innentől szerintem be lehet fejezni egy életre a Perez felveri az árakat, mi vagyunk a Barca, mi nem igazolunk drágán szöveget, mert mi lettünk a 10 évvel ezelőtti Madrid: Hosszútávú terv és koncepció nélkül, ész nélkül és áron felül igazolunk, hogy megverjük valahogy a nagy riválist és felérjünk a csúcsra.

A vásárlásoknál is jobban bosszant, hogy ezt a sok piócát nem sikerül levakarni magunkról, mert olyan fizut adtunk nekik, amit sehol nem fognak kapni, és inkább itt rohadnak meg a padon, mintsem kevesebbért focizzanak. Esküszöm nem gondoltam, hogy valaha ezt írom, de tisztelem Matyit, amiért ő legalább elment.

Én továbbra is bíznék abban (ha nem Robert tárgyalna), hogy ha 100 fölé is lövik be a játékosainkat, akkor legalább tudjuk csökkenteni egy-két játékos bevonásával. Szerintem a Poolnak egy Gomes és/vagy Rafinha, de még egy Denis is jó lehetne. A Dortmund keményebb dió, de pl egy Munirt simán el lehetne ott képzelni. Ha a Dortmund azért akarja felverni az árakat, mert a negyede Dembelé korábbi klubjáé, akkor egyezzünk meg velük 80-100 között valahogy, ők adják oda a korábbi klubnak a 20-25 milliót. Ha a vételárat nézzük, akkor is 45-60 millió között kereshetnek egy játékoson 1 év alatt, és inkább külön transzferben adjuk nekik oda pl Munirt 5-ért. Aztán ha el akarják adni, annál csak többért fogják. Az áron alul eladás úgyis a mi műfajunk. Így a tiszta lóvén kívül kapnának kb 15-20-al olcsóbban egy fiatal játékost, akiből jó pénzt tudnának ugyancsak csinálni. Bár persze ez csak egy álom részemről, meg persze a németek sem mennének bele. Ha Arda meg maradni akar, akkor rakják be valamelyik büfébe kebapot gyártani a stadionban. legalább valami haszna legyen :-)
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 09:40:50

Ennek a Hazard-os, 120 millás igazolási hírnek van egyáltalán bármi valóság alapja? Én nem bánnám! Azért ügyes ő nagyon, főleg a jobblábas kiflik tőle..
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 09:28:22

Douglas hasn't joined Benfica yet due to a wage conflict. They are offering Douglas €300k a year. He currently makes €1.5m a year. [md]

:mrgreen:

Paulinho's presentation is now on Thursday. Barça want to close deals with Liverpool and BVB so all 3 players can be unveiled at once. [md]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.14. 09:04:50

Barca96 írta:Ezzel nem leszek populáris, de szerintem a mi középpályánkon egy Paulinho is segíteni fog.
Emellett persze én is szükségesnek érezném főleg Dembele igazolását, de Coutinhonak is örülnék.
Olyan mértékben átjáróház a középpályánk sokszor, hogy az hihetetlen.
Paulinho egy elég jó fizikumú ütközőember, sok labdát szerezhet, ő lehetne úgymond a mi Casemirónk. Szomorú ezt így leírni, de jól jönne egy ilyen a csapatunkba.
Érkezése előtt nem kellene előre temetni, ő nyilván úgy örül ennek a lehetőségnek, mint kisgyermek a játékának, és szerintem mindent meg fog tenni a mezért.
Nem tartom kizártnak, hogy mondjuk egy hónap múlva a középpályásaink közül felfelé fog kilógni.
Szerintem meg nem ez a kulcs. Jöhetne max. Rakitic cseréjének, de többet nem hiszem, hogy tudna adni. Busquets nagyon kell oda. Stabil pont akivel lehet indítani a támadásokat. Főleg Neymar hiányában nagy szükség van egy ilyen emberre, aki támadásépítésnél besegít és olvassa is a játékot. Se Ini se Rakitic nem lát úgy a pályán. A gondok is ott vannak, hogy a letámadás halvány jelei sem látszottak, ami pedig a felkészülés során ment és biztató volt. Lehet ott Paulinho, ha hagyjuk hogy az ellenfél minden erőlködés nélkül építse a támadást. Ehhez egy pitbull nem megoldás, sose volt az.
Igazából nem is sajnálom a vereséget, egyedül amiatt, hogy pont a Realtól kaptuk. Most remélem észbe kap a vezetőség. Eddig csak jobbszélünk nem volt, most a bal is eltűnt. És olyan balszélső nincs a piacon, aki jobb lenne, mint Dembelé. Lehet mondani Hazardot, de kb. azt az árat kellene letenni érte, mint amit Neymarért kaptunk.
Coutinhoval is jobb a helyzet, mert Klopp is beadta a derekát, a brazil pedig kérte is engedélyt.
Most ott tartunk, hogy van két poszt, ahol olyan hiányunk van, hogy egy bajnokság rámehet, mindketten jönnének, ráadásul pénz is van rá.
Arról ne is beszéljünk, hogy Valverdenek ezzel rohadtul megkötötték a kezét. Akkor lenne a legnagyobb troll, ha a bajnokságban kapna vagy 100 percet, a kupában meg 200-at. Jó nagy beintés lenne a vezetőség felé. Megjegyzem jogosan.

Tavaly se volt egy bivaly keretünk, de elment Neymar, aki legalább 2-3 védőt meg tudott verni nem mindenki Messit fogta és legalább az egyik szél működött, Ini pedig kevesebb meccset bír, tehermentesítője pedig legfeljebb SR lehet.
Most már gyakorlatilag megtámadhatatlan tény, ha eddig kérdéses is volt, hogy Barto tesz a csapatra és inkább a saját zsebét igyekszik utoljára megtömni.

Nem vagyok híve az ilyen sztárigazolásoknak, de be kell látni, hogy szükség van rá. Egy Umtitit vagy Dignet meg lehetett kockáztatni, mert nem voltak létszükséglet, de ebben a helyzetben már szerintem nem kérdés.

Nem gondolom, hogy egyszerre megoldódna minden, és két igazolással egyből világverő csapat lennénk, de így a Top3 ból biztos kiszorulunk.
A legszomorúbb, hogy ez a Real bőven verhető lett volna. (Reméljük hasonló produkciót nyújtanak majd a bajnokságban). A MU ellen sem játszottak jobban. De sajnos még így is sikerült felülmúlniuk minket, ez pedig sok mindent elmond a jelenlegi helyzetükről.
Az pedig, hogy egy Paulinhoval akarunk erősíteni, úgy hogy az edző sem akarja, mert ezzel Kína jó piac lesz, bár inkább pénzkimenekítésnek tűnik, a klub szembeköpése.
Arról már ne is beszéljünk, hogya "feleslegtől sem akarunk megszabadulni, ami kvázi az első feladat lett volna.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.14. 07:21:16

El Pistolero írta:Ez a meccs arra jo volt hogy legalabb feltétel nélkül kifizetjük Cou és Dembelé àràt. (Mondjuk ha Hazard mozditható inkàbb ő)
Az érem másik oldala, hogy ezt a Liverpool és a Dortmund is tudja, most kérhetnek még többet.

Dembelére látok nagyobb esélyt, bár annyira nem láthatunk bele, de a megjelenő cikkekből úgy veszem ki, hogy inkább a Dortmund hajlik a tárgyalásokra, és az inkább pénzkérdés.

A Liverpool viszont nem akar gyengülni, viszont, ha elengedik a brazil, sok idejük nem lenne már igazolni, lehet nem is tudnának megfelelő játékost/játékosokat szerezni, ezért őket már nem hiszem, hogy meg tudjuk győzni.
Érkezése előtt nem kellene előre temetni, ő nyilván úgy örül ennek a lehetőségnek, mint kisgyermek a játékának, és szerintem mindent meg fog tenni a mezért.
Ebben nem lennék biztos, ez az ember búcsút intett már egyszer a legmagasabb szintnek, és elment levezetni. Simán benne van, hogy nálunk is hakni szinten veszi majd a dolgokat, egy problémás brazilról van szó.
Ha ilyen típusú játékos kellett, akkor továbbra sem értem, miért nem NZonzi, annyira adta volna magát.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.14. 02:51:37

A culék nem szóltak semmit?
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2017.08.14. 01:51:34

Ezzel nem leszek populáris, de szerintem a mi középpályánkon egy Paulinho is segíteni fog.
Emellett persze én is szükségesnek érezném főleg Dembele igazolását, de Coutinhonak is örülnék.
Olyan mértékben átjáróház a középpályánk sokszor, hogy az hihetetlen.
Paulinho egy elég jó fizikumú ütközőember, sok labdát szerezhet, ő lehetne úgymond a mi Casemirónk. Szomorú ezt így leírni, de jól jönne egy ilyen a csapatunkba.
Érkezése előtt nem kellene előre temetni, ő nyilván úgy örül ennek a lehetőségnek, mint kisgyermek a játékának, és szerintem mindent meg fog tenni a mezért.
Nem tartom kizártnak, hogy mondjuk egy hónap múlva a középpályásaink közül felfelé fog kilógni.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 01:19:02

El Pistolero írta:Ez a meccs arra jo volt hogy legalabb feltétel nélkül kifizetjük Cou és Dembelé àràt. (Mondjuk ha Hazard mozditható inkàbb ő)
Ha nem így lesz, én nem tudom mit csinálok...
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.08.14. 01:14:38

Ez a meccs arra jo volt hogy legalabb feltétel nélkül kifizetjük Cou és Dembelé àràt. (Mondjuk ha Hazard mozditható inkàbb ő)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.14. 01:12:49

Fofana írta:
Rubinho írta: Arról már külön nem beszélve hogy a középpályánk mint az elmúlt években megszokhattuk... Kegyetlen lassú... Esély sincs 1 kontrát megállítani.... Dembele, Coutinho kerül amibe kerül, hozzni kell őket.
Dembele és Coutinho nem a középpályára, hanem Neymar helyére jönne.
Coutinho Iniesta helyére jönne , es nagyon kellene is......Dembele a támadó sorba!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése